Tegen Genk en Jonge Kracht wordt zeker leuk.quote:Op woensdag 8 juni 2005 18:36 schreef VoreG het volgende:
Spannend oefenschema
Even Golfer ingeschakeld. Van Monnikehuize naar Gelredome vind ik ook een mooie. Ik legde alleen de link nog niet met het nieuwe supportershome.quote:Op donderdag 9 juni 2005 22:04 schreef Positive_Thinking het volgende:
Hmms dacht dat de mijne toch wel van toepassing was... mede omdat het supportershome ook monnikenhuize heet
[Centraal Vitesse] #12 We wachten op nieuws...
Ja hoe staat t met dat bod?? T is weer verdomde stil nl.quote:Op donderdag 9 juni 2005 20:31 schreef blupblup69 het volgende:
Vitesse #12:Karel ...komt ie terug of niet ...!!!???
(nog een Vitesse supporter op FOK)![]()
Zoek maar eens een waardige vervanger met dezelfde leeftijd en dezelfde talenten...quote:Daarnaast versterksten de Alkmaarders zich met Stijn Schaars. De 21-jarige middenvelder tekende voor vier jaar in de Hout. 'Voor Vitesse financieel een uitstekende deal', aldus Jan Steuer, manager voetbal van Vitesse. 'Voor dit bedrag moeten we hem zeker laten gaan. We zullen zeker een vervanger voor hem halen.'
Nouja, tis dat AZ het is, anders was ik helemaal pissigquote:Zoals verwacht heeft AZ zich versterkt met Danny Koevermans, de topscorer van Sparta Rotterdam én de Gouden Gids Divisie. Koevermans, die in Alkmaar een meerjarig contract zal ondertekenen, kwam het afgelopen seizoen tot 24 doelpunten.
Daarnaast versterksten de Alkmaarders zich met Stijn Schaars. De 21-jarige middenvelder tekende voor vier jaar in de Hout. 'Voor Vitesse financieel een uitstekende deal', aldus Jan Steuer, manager voetbal van Vitesse. 'Voor dit bedrag moeten we hem zeker laten gaan. We zullen zeker een vervanger voor hem halen.'
Leuke wedstrijd lijkt me dit!quote:OEFENWEDSTRIJD VITESSE TEGEN FC PORTO
Vitesse speelt op woensdag 20 juli een oefenwedstrijd tegen FC Porto, de nieuwe club van Co Adriaanse. De portugese topclub bereidt zich in Nederland voor op het nieuwe seizoen. Porto eindigde afgelopen seizoen als tweede in de Portugese competitie. Vorig jaar won de club de finale van de Champions League.
De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van vv Angeren in Angeren. Aanvangstijdstip van de wedstrijd is onder voorbehoud 20.00 uur. Informatie over de kaartverkoop volgt binnenkort.
Bron: www.vitesse.nll
Bij Angerenquote:Op vrijdag 10 juni 2005 18:59 schreef Positive_Thinking het volgende:
[..]
Leuke wedstrijd lijkt me dit!
Kapsones? Hij wou graag spelen, dat zou iki ook willen als je nog weinig heb gepresteerd. Ik heb hem weinig rare capriolen zien uithalen.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 19:57 schreef Tha_Mars het volgende:
Abe naar benfica met koeman mee :S jammer, kvond Abe Knoop nou echt z'on clubman,
En Schaars, een speler van 21 met zoveel kapsones, maakt me eigenlijk niet zo heel veel uit. Natuurlijk was het een goede speler met kans op een basisplaats maar op dit moment is ie gewoon niet goed genoeg ervoor...
Als je Janssen en Yakubu voor je hebt moet je dat gewoon accepteren, ben je er niet tevreden mee moet je idd naar andere dingen kijken, maar hoe die in de pers naar buiten kwam, ik moet spelen dit, ik ben goed dat, ja dan is voor mij de pet af. Kan die nu bij AZ op de bank gaan zitten.quote:Op vrijdag 10 juni 2005 22:45 schreef brighton het volgende:
Inderdaad, Schaars is toch altijd netjes geweest? Hij heeft zijn contract verlengd, in tegenstelling tot Hofs en Dingsdag. Hij wilde graag verhuurd worden, dat is logisch als je niet veel speelt. Als AZ dan aanklopt met een vierjarig contract lijkt het me niet makkelijk om nee te zeggen. Leuk voor Schaars, heel jammer voor Vitesse...
Hji heeft nooit gezegd dat hij het onterecht vindt dat Janssen en Yakubu de voorkeur boven hem hebben gekregen. Hij heeft alleen gezegd dat hij de pech heeft dat hij zulke jongens voor zich heeft op zijn positie. Maar hij vond wel dat hij veel moet spelen op zijn leeftijd dus leek hem het beter om verhuurd te worden. Klinkt bij mij alleen maar als een verstandige jongen in de orenquote:Op zaterdag 11 juni 2005 02:33 schreef Tha_Mars het volgende:
[..]
Als je Janssen en Yakubu voor je hebt moet je dat gewoon accepteren, ben je er niet tevreden mee moet je idd naar andere dingen kijken, maar hoe die in de pers naar buiten kwam, ik moet spelen dit, ik ben goed dat, ja dan is voor mij de pet af. Kan die nu bij AZ op de bank gaan zitten.
1,5m wordt op het forum van vitesse.org gezegd , 'waar men zo z'n mannetjes heeft'quote:Op zaterdag 11 juni 2005 12:40 schreef -Vaduz- het volgende:
Hoeveel zou AZ voor Schaars betaald hebben?
quote:Stijn Schaars: 'AZ lot uit de loterij'
Door MARCO HOUTERMAN
Van de reservebank bij Vitesse naar de halve finalist in het UEFA Cup - toernooi. Stijn Schaars (21) tekende gisteren een vierjarig contract bij AZ, de sleeping giant uit Alkmaar. "Dit is top, beter kan niet."
De telefoon stond roodgloeiend, gisteren in huize-Schaars. Vrienden, familie, bekenden en ook een aantal spelers van Vitesse, bijna iedereen nam de moeite Stijn Schaars te feliciteren met zijn overgang naar AZ. "Het was een heel bijzondere dag", lacht de speler in kwestie.
Schaars tekende gisteren een vierjarig contract bij de club uit Alkmaar, waar hij de naar Ajax vertrekkende Olaf Lindenbergh moet doen vergeten. De eerste contacten dateren van drie weken geleden, toen de interesse van Ajax voor Lindenbergh begon te spelen. "AZ gaf toen te kennen dat ze mij graag wilden halen als opvolger van Lindenbergh, maar daarvoor moest hij wel eerst rond zien te komen met Ajax. Ik heb zijn transfer dan ook met meer dan gemiddelde interesse gevolgd", erkent Schaars. "Er ging geen dag voorbij of ik spitte de kranten door op zoek naar dat ene bericht. Toen het deze week dan eindelijk definitief werd, stond niets mijn overgang nog in de weg."
Het was geen geheim dat Schaars wilde vertrekken bij Vitesse. De 21-jarige middenvelder was in een ongelijke strijd verwikkeld met de in Arnhem onomstreden Theo Janssen en mocht zich daardoor vrijwel nooit tot de basisspelers rekenen. Hoewel zijn contract nog twee jaar doorliep, zinspeelde Schaars de laatste maanden duidelijk op een voortijdig afscheid, desnoods op huurbasis.
"Bij Vitesse wisten ze ook dat ik niet gelukkig was met de situatie waarin ik zat. Omdat het middenveld voor het komend seizoen intact blijft en Theo de voorkeur heeft, had ik er weinig vertrouwen in dat de situatie voor mij in positieve zin zou veranderen", verklaart Schaars, die na zijn toetreding tot de A-selectie in 2002 'slechts' 45 competitiewedstrijden speelde voor de hoofdmacht van Vitesse, waarvan het gros als invaller.
Met AZ krijgt hij veel meer dan waar hij op had gehoopt. Het speeltje van Dirk Scheringa verlost hem niet alleen van de Arnhemse reservebank, Schaars gaat er zowel sportief als financieel fors op vooruit. Hij beschouwt AZ als een 'lot uit de loterij'. "AZ is top, kan gewoon niet beter. De club heeft afgelopen seizoen wel laten zien waartoe het in staat is. En ze spelen het voetbal zoals ik het graag speel, technisch en aanvallend. Ze doen mee aan de UEFA cup en streven een permanente positie in de top drie van Nederland na, druk die de club zichzelf heeft opgelegd. En ik mag ze daarbij helpen. Daar spreekt vertrouwen uit."
Het streelt Schaars dat hij mede op voorspraak van de nieuwe trainer Louis van Gaal naar AZ is gehaald. "Niets ten nadele van Edward Sturing (trainer van Vitesse, red.) maar Van Gaal is natuurlijk de absolute top onder de trainers. Hij heeft niet voor niets zulke grote successen behaald bij Ajax en Barcelona en ook nog het Nederlands elftal onder zijn hoede gehad. Welke speler zou niet onder zo'n man willen werken", jubelt Schaars, die er zeker van is dat hij Van Gaal kan overtuigen van zijn kwaliteiten.
'De twaalfde man van Vitesse' gaat bij AZ voor een rugnummer niet hoger dan elf. Ook al moet hij daarvoor eerst nog zien af te rekenen met 'Mister AZ' Michael Buskermolen, zijn beoogde concurrent voor de positie links op het middenveld. "Een speler met een enorme staat van dienst", weet Schaars. "Maar Michael is natuurlijk niet de jongste meer. Bij hem zit de sleet er al een beetje op. Ik durf de concurrentie met hem wel aan. Ik verwacht in ieder geval dat ik met hem bij AZ meer kans zal hebben dan met Theo bij Vitesse."
Het vertrek uit Arnhem laat hem niet koud. Schaars, als jonkie ooit weggeplukt bij de amateurs van De Bataven, speelde vanaf zijn twaalfde voor Vitesse. "Een heel lange tijd, dan krijg je toch een band met de club. Die zal wat mij betreft ook blijven bestaan. Ik zal Vitesse altijd een warm hart toedragen en de verrichtingen blijven volgen. Neemt niet weg dat dit voor alle partijen de beste oplossing is. Vitesse, AZ en Schaars, iedereen blij."
Schaars zal zijn ouderlijk huis in Gendt op korte termijn inruilen voor een eigen optrekje in Alkmaar. "Dat lijkt me wel zo verstandig. Het kostte me vandaag al een paar uur om op het stadion te komen, kwam van de ene in de andere file terecht. Ik heb geen zin dat dagelijks mee te maken", aldus Schaars, die maandag 4 juli wordt terugverwacht in de Alkmaarderhout voor de eerste training van het nieuwe seizoen.
De knieblessure die hem sinds het eind van het afgelopen seizoen parten speelt is dan volledig genezen, verwacht Schaars. "Ik ben een paar weken geleden geopereerd aan de buitenmeniscus van mijn linkerknie. Het voelt beter nu en ik ga er vanuit dat ik op tijd hersteld zal zijn. In het slechtste geval mis ik alleen de eerste paar dagen, maar daarna gaan we knallen."
(Bron: gelderlander)
Hij weet Buskermolen wel te prikkelen lijkt me.quote:"Een speler met een enorme staat van dienst", weet Schaars. "Maar Michael is natuurlijk niet de jongste meer. Bij hem zit de sleet er al een beetje op. Ik durf de concurrentie met hem wel aan.
Als een speler weg wil en club ook wil dat hij vertrekt dan zal hij denk niet lang meer blijvenquote:Op dinsdag 14 juni 2005 11:44 schreef brighton het volgende:
Rankovic vertrekt niet sowieso. Er zal toch een club moeten komen die een transfersom aan Vitesse wil betalen. Anders blijft 'ie hier, dan gaat 'ie wel minder verdienen dacht ik...
quote:Op zondag 12 juni 2005 15:06 schreef methodmich het volgende:
Swerts is nuttig voor in de breedte. Kan op veel posities redelijk uit de voeten.
Dat heb ik ook gelezen op Feyenoord-sites. Maar nog niks bevestigd...quote:Op woensdag 15 juni 2005 11:44 schreef brighton het volgende:
Verder duikt de naam Lazovic op, die zou voor een jaar gehuurd worden van Feyenoord.
Ik heb nooit begrepen dat Feyenoord hem wilde gebruiken, maar die club schat ik qua niveau hoger in dan Vitesse. Als gatendichter kan je hem onder de top wel gebruiken natuurlijk.quote:
quote:Op maandag 20 juni 2005 15:51 schreef Positive_Thinking het volgende:
Ach definitief is weer zo'n groot woord
Theo Bos naar FC den Bosch als trainer. En Theo groeneveld is al naar eindhoven vertrokken.
ja goed k herhaal alleen maar wat van het bestuur af komtquote:Op maandag 20 juni 2005 16:15 schreef Positive_Thinking het volgende:
Mwah denk dat er wel wat is, of het ook toereikend is om vd Schaaf te halen en of het nuttig is hem daarvoor te halen zijn veel belangrijkere vragen in mijn ogen.
Er is niks mis met vd Schaaf, maar persoonlijk denk ik dat er op andere plaatsen in het elftal versterkingen moeten komen.
het was ook een sarcastische opmerkingquote:Op vrijdag 24 juni 2005 16:43 schreef methodmich het volgende:
Nou, Peter was destijds jeudginternational.
Eindelijk we gaan weer van start en op weg naar de volgende competitie!!quote:Vitesse begint met Rankovic, zonder Vd Schaaf
Vitesse begint vanmorgen om 11.00 uur met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Bij de eerste training op sportcentrum Papendal is Aleksandar Rankovic de meest opvallende aanwezige en Remco van der Schaaf de grote afwezige.
Ook in het voorbije weekeinde kwam de transfer van Van der Schaaf nog niet rond. Zijn nog twee seizoenen doorlopende contract bij PSV blijft vooralsnog een groot struikelblok.
"Het gaat tussen PSV en de speler", zegt Jan Streuer, technisch manager van Vitesse. "Het ligt financieel nog vrij moeilijk, maar er is in elk geval nog steeds contact."
Van der Schaaf is nog altijd de felbegeerde opvolger van de naar AZ vertrokken Stijn Schaars. "Hoe lang het gaat duren, dat weet ik niet", aldus Streuer.
Rankovic meldt zich vanmorgen gewoon op Papendal, hoewel de Servische speler graag wil vertrekken bij Vitesse.
Ondanks de belangstelling van FC Groningen, ADO Den Haag en Sparta heeft de middenvelder nog geen nieuwe club gevonden. De afkoopsom van ongeveer drie ton blijkt vooralsnog te gortig voor genoemde clubs.
"Het kan nog steeds rondkomen", zegt Streuer. "Er is nog geen duidelijkheid over. De speler wil graag in Nederland blijven, dat maakt het verhaal wel moeilijker."
Behalve de nog steeds met een hoofdblessure kampende Michael Jansen ontbreken vanochtend ook Matthew Amoah en Abubakari Yakubu. Het tweetal hoeft zich pas over een week te melden in Arnhem, aangezien ze in juni nog kwalificatiewedstrijden voor het WK 2006 in Duitsland hebben gespeeld met de nationale ploeg van Ghana.
Vitesse-trainer Edward Sturing heeft drie spelers van Jong Vitesse toegevoegd aan zijn selectie. Siebe Blondelle, Onur Kaya en Hesdey Suart zullen de hele voorbereiding van de hoofdmacht meemaken. Daarna wordt bekeken of de stageperiode een vervolg krijgt middels een vaste plek in de selectie.
Bron: De Gelderlander
Takak komt helaas niet. Volgens mij gaat ie naar Sparta.quote:Op maandag 4 juli 2005 19:06 schreef methodmich het volgende:
Zal Takak nog komen? Ze zouden hem volgen...
En voor de beker naar het gerenoveerde Harkemase Boys. Fanatieke aanhang, geen sterk elftal meer, moet kunnen.
als hij persoolijk rond komt met Sparta wel jaquote:Op dinsdag 5 juli 2005 00:42 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Takak komt helaas niet. Volgens mij gaat ie naar Sparta.
Daar zou ik niet vanuit gaan.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 11:41 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Esajas dus gelijk bij de basis elf.
Kan ik pas zeggen als ik hem in actie heb gezien in serieuze oefenwedstrijden. Ik ben wel benieuwd. Iemand die het goed doet bij Jong Vitesse is voor FCDB in de GGD normaalgesproken een goede kracht.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 20:43 schreef Elvislives het volgende:
dan kun jij dus beter beoordelen of t wat is....dus om jou woorden te gebruiken:
Is Jaap Davids wat?
ja wanneer komt daar duidelijkheid over?quote:Op woensdag 6 juli 2005 07:29 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Ligt ook aan de 2 spelers die we er waarschijnlijk nog bij krijgen. Vd Schaaf en een spits erbij, ik denk dat je dan een hele aardige selectie hebt, die mee kan draaien in de subtop. En als Aalbers en de gemeente er in de loop van het seizoen er nog uitkomen dan heb je weer een extra impuls.
Hij heeft zichzelf behoorlijk ongeloofwaardig gemaakt door met giga sponsors op de proppen te komen, die uiteindelijk niet uit zijn gekomen. Hij heeft eigenlijk niks positiefs bijgedragen aan Vitesse sinds hij ontslagen is, alleen maar voor onrust gezorgd.quote:Op woensdag 6 juli 2005 14:43 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Jammer dat mensen Aalbers nog met een schuin oog aan kijken.
Vd Schaaf moet er met PSV uitkomen? Jullie moeten toch gewoon de transfersom betalenquote:Op woensdag 6 juli 2005 14:56 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Vd Schaaf zou volgens Streuer nog met Psv er uit moeten komen, maar je leest ook berichten dat hij teveel moet inleveren en niet komt. Aalbers en de gemeente zijn nog steeds met onderhandelingen bezig. Waarschijnlijk horen we iets op z'n vroegst pas na de vakantie.
quote:VI 6-7-05
Theo Bos 'Zou fantastisch zijn ooit terug te keren naar Vitesse als hoofdtrainer’
‘Als trainer ben ik meer Rijkaard dan Mourinho’
Meer dan 26 jaar van zijn leven verbleef Theo Bos (39) bij Vitesse. Na zijn spelerscarrière bekleedde bij bijna alle functies in Arnhem, maar nu is het tijd op eigen benen te staan. Mister Vitesse wordt komend seizoen trainer van FC Den Bosch. De verwachtingen zijn hoog. want de Brabanders promoveerden liefst drie keer in de laatste zes seizoenen.
Hoeveel treden had de beroemde trap van de kleedkamers naar het veld van het oude Vitessestadion Nieuw Monnikenhuize?
'Dat moeten er ongeveer 23 zijn geweest.'
Klopt. En hoeveel passen was het van de poort tot aan die trap?
'Ik heb het ooit exact geweten, het was 110 meter, dus een stap of 120.'
Het waren er 122. Waar staat uw huis?
'Haha, op het complex van het oude stadion. Ons huis staat op het trainingsveld en ik ben opgegroeid op driehonderd meter van het stadion.'
U stond daar als kleine jongen met uw vader op de staantribune en ging op uw dertiende bij
Vitesse voetballen. U bent die club altijd trouw gebleven. Na 26 jaar vertrekt u naar FC Den
Bosch. Kunt u wel ergens anders werken?
'Natuurlijk, maar ik ben wel helemaal vergroeid met Vitesse. Ik was er jeugdspeler, selectiespeler, aanvoerder, jeugdtrainer, assistent-trainer en trainer van de beloften. Ik ben alleen nog geen voorzitter geweest, maar dat kan altijd nog. Tweederde van mijn leven heb ik bij Vitesse gezeten, de club zit in mijn hart en dat zal altijd zo blijven. Maar als ik niet ergens anders zou kunnen werken, was ik nooit aan dit avontuur begonnen. Het mooie aan FC Den Bosch is dat ik me meteen thuis voelde toen ik er een aantal gesprekken had. Het klikte goed met manager voetbalzaken Fred van der Hoorn. Ik heb inmiddels verscheidene keren in De Vliert rondgelopen en met de mensen gesproken, en het is net alsof ik al thuiskom. Het gevoel is goed en dat is heel belangrijk voor mij.'
Hoe is het om afscheid te nemen van Vitesse?
'Dat is moeilijk, maar nog wel te doen. De club heeft altijd een ondefinieerbaar gevoel in me losgemaakt. Maar het lastigste vind ik dat ik afscheid moet nemen van de mensen met wie ik heel lang heb samengewerkt. Het dagelijkse contact met de mensen op de werkvloer, zoals Jan Streuer, Jan Jongbloed, maar ook de materiaalman, ga ik zeker missen.'
U heeft echt alles meegemaakt in Arnhem. Een bijna-faillissement in de eerste divisie, de op-
komst en ondergang van Karel Aalbers, Europees voetbal en wederom een bijna-faillissement.
Hoe kijkt u terug op die lange periode?
'Je vergeet de nacompetitie van vorig seizoen nog. Bijna was de cirkel echt rond, als we waren gedegradeerd. Dat is gelukkig niet gebeurd. Het is nooit saai geweest en ik ben ondanks moeilijke periodes nooit met tegenzin naar Vitesse gegaan. Als je aan het werk bent, heb je niet altijd het benul hoe bijzonder deze club eigenlijk is. Nu ik wat meer afstand neem, besef ik het eens te meer. Mijn mooiste tijd was vanaf het moment dat we in 1989 promoveerden tot aan 1995, met jaarlijks Europees voetbal; ik speelde alles en was aanvoerder. De periode dat Aalbers werd ontslagen (februari 2000, red.) en er veel mensen met een geelzwart hart werden beschadigd, is de moeilijkste geweest. Toen de club echt aan de rand van de afgrond stond. Dat overleef je, omdat je ziet dat juist mensen die zakelijk en privé klappen hebben gekregen toch steeds veerkracht tonen en doorgaan om te zorgen voor een goede toekomst van Vitesse. Jan Snellenburg, Herman Veenendaal en Cor Guijt (de Vrienden van Vitesse, red.) zijn door de massa aan de schandpaal genageld, terwijl ze de club met eigen middelen overeind hielden. Dat heeft me wel pijn gedaan. Ze hebben zich gelukkig niet uit het veld laten slaan door een groepje dat steeds om de terugkeer van Aalbers riep. Dat positivisme gaf ook mij de kracht de schouders eronder te zetten. We hebben echt leed gedeeld met elkaar, maar daardoor zijn we ook een eenheid geworden. Ik ben er ook trots op dat ik Vitesse altijd trouw ben gebleven.'
Dat maakt u Mister Vitesse. Zegt u dat wat?
'Charly Bosveld en Edward Sturing zijn natuurlijk ook legendes in Arnhem, maar zij hebben nog voor andere clubs gespeeld. Edward zit nu zeventien jaar bij de club en ook dat is erg lang. Het is een papieren titel, maar het is best leuk af en toe zo te worden genoemd.'
Afgelopen seizoen zette Sturing u op een zijspoor. Jan van Deinsen werd assistent-trainer en u moest met de beloften gaan werken. Dat moet pijn hebben gedaan.
'Het gaat vooral om de manier waarop het is gegaan. We waren in het seizoen daarvoor maar net in de eredivisie gebleven. Een moeilijke periode hadden we succesvol afgesloten. Ik heb totaal niet zien aankomen dat Edward een andere koers wilde gaan varen. Ik ging op vakantie en we spraken af daarna te gaan werken aan een beter seizoen. Het is zijn goed recht om zaken anders te doen, maar ik kreeg het pas een week voordat de voorbereiding begon te horen, en ook nog omdat ik zelf doorvroeg. Ik was er niet blij mee dat ik het van Jan Streuer moest horen, zo ga je niet met elkaar om als je al zo lang samenwerkt.'
Sturing zei dat u het drukker zou krijgen omdat u de cursus Coach Betaald Voetbal ging volgen.
'Dat is slechts een verkapte manier van zeggen dat hij wat anders wilde. Ik was teleurgesteld
en boos en heb laten weten dat ikzelf nooit zo met mensen zou omgaan. Dat kon hij begrijpen, maar daar heb ik dus niets aan. Edward zei dat hij nog niet wist of een andere assistent haalbaar was. Dus als dat niet het geval was, zat ik er wel bij, maar dan met tegenzin. Zijn verhaal rammelde aan alle kanten, dat hebben ze later ook toegegeven.'
Heeft Sturing u niet gewoon gestraft omdat u eerst zijn assistent, toen die van Mike Snoei
en daarna weer die van hem was? Dat switchen viel niet bij iedereen goed.
'Het zal hebben meegespeeld in de beslissing afscheid van mij te nemen bij het eerste elftal. Ik heb wel gemerkt dat er verschillende stromingen binnen de club zijn, maar ik ben daar nooit onderdeel van geweest. Een x-aantal personen binnen Vitesse heeft mij verweten dat ik zo makkelijk assistent van de een of de ander was. Maar laat ik het een keer goed uitleggen. Edward nam het in november 2001 over van Ronald Koeman, samen met loop- en hersteltrainer Frits van den Berk. Er waren nog vier wedstrijden voor de winterstop en die verliepen niet echt succesvol. Toen werd besloten dat er een andere assistent bij moest komen, de bedoeling was Mike Snoei. Maar Edward zag het niet zitten in Snoei, dus kwamen ze bij mij. We hebben niet meer verloren tot de laatste wedstrijd tegen RKC en haalden Europees voetbal. In dat halfjaar had Vitesse Snoei al benoemd tot hoofdtrainer voor het volgende seizoen. Edward had zelf aangegeven hoofd opleidingen te willen worden; hij tekende een vijfjarig contract. Maar toen we succesvol waren, vond hij het jammer dat hij niet door kon gaan. Snoei wilde niet met Van den Berk door, die had hem nooit een blik waardig gegund. Van den Berk was dus tegen Snoei, die zag hem het liefst op zijn bek gaan. Sturing had het gevoel dat hij opzij was gezet, dus er broeide al iets. Ik was assistent en had bij de jeugd fantastisch gewerkt met Mike, dus het was logisch dat ik assistent blééf. De resultaten zijn bekend: het liep niet goed, Mike moest weg en Edward nam het weer oven Ik ben erbij gebleven en Jan Jongbloed - een maatje van me - kwam erbij. We bleven erin zonder de
nacompetitie en gingen door met z'n drieën, maar het seizoen 2003/2004 was gewoon heel slecht. Edward wilde dus daarna iemand met een frisse blik op het elftal. Maar dat was het probleem niet, het team zelf was het probleem. Dat is ook wel gebleken. Het elftal werd opgeschoond, er kwamen zeven nieuwe spelers en toen pas begon het te draaien. Ik ga ervan uit dat de problemen in het verleden hebben meegespeeld in het besluit van Edward mij buitenspel te zetten. Hij heeft me letterlijk gevraagd of ik het wel kon opbrengen weer assistent bij hem te zijn. Ik zag het probleem niet, hij blijkbaar wel. Maar no hard feelings, mijn relatie met Sturing is nog goed.'
Door alle bezuinigingen kreeg u een bij elkaar geraapt belofteteam. Veel mensen gingen al uit van degradatie, maar u werd keurig vijfde en haalde zelfs de bekerfinale.
'Er was geen doorstroming vanuit de A-jeugd, dus overal werden spelers vandaan gehaald, zelfs van de amateurs van Hilversum. Het niveau was niet goed, maar door duidelijkheid en discipline begon er wat te groeien in het team. Het werd een eenheid, die gasten hadden alles voor elkaar over, je voelde een onoverwinnelijkheid in het elftal. Ik heb geen lange neus getrokken, maar het kwam wel goed uit dat we uitstekend presteerden. Boven alles ben ik voetballiefhebber en dan maakt het niet uit of je met de C'tjes of met het eerste elftal van FC Den Bosch aan de slag gaat.'
Op de cursus Coach Betaald Voetbal behaalde u hoge cijfers en de docenten Wim Koevermans en Ronald Spelbos vinden dat u eraan toe bent als hoofdtrainer te werken.
'Ik had een 8 voor praktijk, een 7 voor theorie en een 7 voor management, dat is gewoon goed. Ik zie andere cursisten aan de bak komen en heb het gevoel dat dit ook voor mij het
moment is op eigen benen te staan. Die cursus is een verrijking geweest en het is goed je ervaringen te delen met medecursisten zoals Aron Winter en Stanley Menzo, maar ook joop Gall en Vera Pauw.'
U heeft stage gelopen bij Erwin Koeman, die toen nog trainer was van RKC Waalwijk. Hij gaf u de ruimte om zelfstandig te werken. Was dat een bevestiging van uw gevoel?
'Het was een heel leerzame stage. Ik heb mijn eindanalyse in interviewvorm gedaan en heb Erwin een aantal vragen gesteld die ik later ook zelf heb beantwoord. Onze antwoorden liepen niet helemaal parallel. Ik was er maar twee dagen in de week, maar ik vond dat er wat meer tactisch kon worden getraind. Erwin zei dat hij daar ook zeker aandacht aan gaf En de conditietraining was niet zoals ik het op de cursus had geleerd. Vooral in de omgang met mensen heb ik veel van Erwin opgestoken.'
In Den Bosch was u vierde keus achter Wiljan Vloet, Kees Zwamborn en Jos Daerden. Steekt dat?
'Nee, zeker niet. Het is zelfs volstrekt logisch dat ze met Vloet en Zwamborn hebben gepraat. Zij hebben een verleden bij de club en hebben meer gepresteerd dan ik. FC Den Bosch was daar ook heel open in. Na onze gesprekken zijn ze heel gelukkig met mij. En ik ben heel erg blij met deze kans, FC Den Bosch is een fantastische club waar heel goede mensen werken.'
De club is net gedegradeerd, een beter moment om binnen te stappen is er niet.
'Dat is waar, dit is beter dan onderaan bungelen in de eredivisie. Hoewel het ook een uitdaging is het beter te doen dan het seizoen ervoor. Maar de Gouden Gids Divisie is gewoon een heel leuke competitie. De verwachtingen zullen hoog zijn, want FC Den Bosch is in de afgelopen zes jaar drie keer gepromoveerd. Maar het is van heel veel dingen afhankelijk, gelukkig beseffen ze dat ook. We hebben de selectie al kunnen versterken met Prince Rajcomar, Richal Leitoe en Lorenzo Rimkus en er komen nog wat spelers bij. Het ziet er goed uit en als we kunnen uitvoeren wat we in ons hoofd hebben, dan moet ons elftal meedoen
bij de eerste vijf. Met de play-offs is het interessant zo hoog mogelijk te eindigen. Al denk ik dat de eredivisieclubs straks meer kans hebben erin te blijven. In die play-offs moeten we zeker een rol van betekenis spelen, maar wie ben ik om te zeggen dat we wel even zullen promoveren? Sparta had ook veruit de beste ploeg, maar werd geen kampioen.'
Als speler noemde u zichzelf een simpele mandekker, die precies wist wat hij wel en niet moest doen. Hoe zou u zichzelf als trainer typeren?
'Leiderschap zat al heel vroeg in me. Ik was altijd dominant aanwezig en ik denk dat ik mijn gedachten over voetbal helder en goed kan overbrengen. Niet iedereen hoeft mij aardig te vinden, dat interesseert me helemaal niks. Maar ik ben altijd rechtlijnig en rechtvaardig. Door al mijn trainers ben ik wel een beetje beïnvloed. In de omgang met spelers en in de communicatie heb ik het meest geleerd van Bert Jacobs. Voor hem wilde je altijd wat extra's doen. Tactisch heb ik veel geleerd van Jan Jongbloed, met hem sprak ik dagelijks over voetbal en oplossingen in het veld. Jan wordt onderschat, hij zit op een heel hoog niveau en praat zoals Johan Cruijff. Herbert Neumann is ook een fijne man om mee te werken, hij is echt een filosoof en dacht verder dan alleen de voetballer. Als je je interesseert in de mens achter de speler, krijg je er meer voor terug. Zelfs van spelers die ik moest wegsturen heb ik berichtjes gekregen toen mijn overgang naar Den Bosch bekend werd. Dat zegt genoeg. Al ben ik niet continu met een menselijke benadering bezig, het is geen geregisseerd verhaal; ik heb het van nature.'
Hoe wil u gaan spelen met FC Den Bosch?
'Mijn visie is dat ik een team zó neerzet dat het zijn eigen zwakheden verbloemt en die van de tegenstander blootlegt. Ik ben een aanhanger van 4-3-3; alle posities zijn bezet en overal zijn er driehoekjes op het veld. Maar als liefhebber is het ook prachtig om naar een perfect uitgevoerde counter te kijken. En als je die kwaliteiten hebt, ben je gek als je er geen gebruik van maakt. Het is onzin vast te houden aan een speelwijze als je er de spelers niet voor hebt. Maar 4-3-3 blijft het uitgangspunt.'
Welke karaktertrekken van uzelf wilt u terugzien in uw spelers?
'Respect is de basis. Ik wil dat ze een gezonde houding en uitstraling hebben naar collega's, supporters, pers en sponsors, maar ook naar de vrouw die ze dagelijks hun bakkie koffie schenkt. Ze moeten iedereen behandelen zoals ze zelf willen worden behandeld. Het zou normaal moeten zijn, maar toch verbaas ik me erover hoe vaak ik het nog ter sprake moet brengen. Ik heb wel een autoritaire inslag, maar het is niet zo dat mijn wil wet is. Ik zal ook niet als een waakhond achter de deur gaan liggen, maar afspraken zijn afspraken en alleen dan kun je goed met elkaar werken. Ik ben democratisch autoritair, spelers mogen mij ook op mijn fouten aanspreken. Frisse gasten wil ik zien. Ik wil dat ze naar de training komen om beter te worden en niet omdat het hun werk is. Anders kan ik net zo goed de koffiejuffrouw op het veld zetten. Er mag natuurlijk heel veel gelachen worden, maar niet als er gewerkt moet worden. Bovendien wil ik dat de spelers voor elkaar staan. Dus als er één valt, lopen we er niet overheen, maar rapen we hem op. Het gevoel dat we het met elkaar doen, dát wil ik kweken. Een speler die zich niet kan schikken in het teambelang krijgt het heel moeilijk bij mij. Alles begint met de basistaken die elke speler heeft, als je van daaruit wat extra's kunt brengen is dat mooi. Wat heb ik aan een rechtsback die steeds opkomt, misschien twee bruikbare voorzetten aflevert, maar daardoor steeds zijn directe tegenstander laat lopen? Dat heeft invloed op het hele elftal, omdat anderen om te compenseren uit positie moeten gaan lopen. De balans is dan weg.'
U bent bokser geweest, uw bijnaam was Rocky van de Geitenkamp. Gaan we daar nog wat van terugzien bij FC Den Bosch?
'Ik ben altijd een winnaar geweest in mijn carrière, dat heb ik toch ook van het boksen meegenomen. De kreet bloed, zweet en tranen geloof ik wel, belangrijker voor mij is boe ik die winnaarsmentaliteit terugzie. Hard werken is niet als een blinde over het veld lopen, maar geconcentreerd zijn en je taken uitvoeren. Er staan op het moment als je er móét staan, op het juiste moment druk zetten of omschakelen. Overleven, daar gaat het om. Ik heb een superjeugd gehad, ik had niets te klagen, maar iets extra’s krijgen, kon in die tijd niet. Ik was niet de beste voetballer, maar ik heb me zó ontwikkeld dat ik een respectabele carrière heb gehad. Heel bewust bezig zijn met wat dit beroep je allemaal kan geven als je er alles voor wilt doen. Dat wil ik mijn spelers meegeven.'
U wilt als trainer meer bereiken dan u als speler heeft gedaan?
‘Absoluut. Ik wil er het maximale uithalen, al besef ik heel goed dat ik nog onder aan die ladder sta. Maar ik ben niet bang om af en toe te vallen, dat heeft iedereen mee moeten maken. Ik maak ook geen planning, mijn doel is nu FC Den Bosch goed te laten voetballen. Ik heb een contract voor een jaar, dat wilde de club gezien het recente verleden met trainers. En als ik geen goed werk lever, is het ook logisch dat ze niet door willen. Maar ik ga ervan uit dat ik dat wél doe en dan praat het ook wat makkelijker in de winterstop. Ik streef het hoogste na, waarbij ik mezelf als persoon niet wil verloochenen om dat doel te bereiken. Ik ben meer Rijkaard dan Mourinho wat dat betreft. We zien wel hoever ik daarmee kom.'
Aan het begin zei u dat u alleen nog geen voorzitter bij Vitesse was geweest. Maar u was ook nog geen hoofdtrainer in Arnhem.
'Haha, dat klopt. Ze kennen mijn ambitie in Arnhem en daarom is het goed dat ik nu uitwaai en ervaring opdoe in Den Bosch. Daar gaat nu al mijn energie naartoe, ik wil me daar verder ontwikkelen. Ik kan wel roepen dat ik alles al weet, dat is natuurlijk niet zo. Maar het zou fantastisch zijn ooit terug te keren als hoofdtrainer van Vitesse. Ik ga daar geen termijn aan verbinden, dat kan over vijf, maar ook over tien jaar zijn.'
Dus na zijn ontslag toen de man een wrak was met zelfmoordneigingen, had hij ook nog iets positiefs moeten bijdragen aan Vitesse. Of had hij beter stilletjes weg kunnen kwijnen? Vitesse was zijn leven, dat laat je niet zomaar los.quote:Op woensdag 6 juli 2005 14:58 schreef Elvislives het volgende:
[..]
Hij heeft zichzelf behoorlijk ongeloofwaardig gemaakt door met giga sponsors op de proppen te komen, die uiteindelijk niet uit zijn gekomen. Hij heeft eigenlijk niks positiefs bijgedragen aan Vitesse sinds hij ontslagen is, alleen maar voor onrust gezorgd.
Toen hij aan de macht kwam in de jaren 90 heeft hij t fantastisch gedaan, daar zul je mij niet over horen, maar vind jij de onrust die hij nu met zich meebrengt fijn? denk je dat (potentiele) sponsors daar blij mee zijn?
ik kijk de man niet met een schuin oog aan, ik ben gewoon érg blij met vd kraan en hoop dat het gewoon zo blijft, rustig doorgroeien, hopelijk tot de plaats waar we 5 jaar terug stonden.
ik wordt er zo moe van.quote:Op woensdag 6 juli 2005 15:07 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Dus na zijn ontslag toen de man een wrak was met zelfmoordneigingen, had hij ook nog iets positiefs moeten bijdragen aan Vitesse. Of had hij beter stilletjes weg kunnen kwijnen? Vitesse was zijn leven, dat laat je niet zomaar los.
Die giga sponsors waren geen fictie, hij kan ze zelfs aantonen heeft hij gezegd, en dan geloof ik hem. Vd Kraan is goed, maar Aalbers heeft veel meer potentie. Zo'n kracht moet je in je club hebben wil je vooruit, anders ben ik bang dat Vitesse niets meer wordt dan een saaie middenmotor/subtopper zoals er al genoeg zijn in Nederland.
Er is een stappenplan met de KNVB afgesproken waar Vitesse zich aan moet houden. Dat er weer een tekort is ja helaas maar voorspelt. Maar neem dan wel even de volgende punten in aandacht.quote:Dit seizoen heeft Vitesse WEER een tekort op de begroting ingeleverd, en toch keurt de KNVB het goed.
Sturing krijgt behoorlijk onderuit de zak.quote:Op woensdag 6 juli 2005 15:06 schreef Positive_Thinking het volgende:
wat betreft Theo bos er stond een mooi artikel in de vi. (even van de vitesse org site af gehaald) Ik weet het is een lang artikel
[..]
Dat conflict heeft Theo al eerder naar buiten gebracht. Verder is geen wrok tussen die twee.quote:Op donderdag 7 juli 2005 14:40 schreef sqlsmurft het volgende:
[..]
Sturing krijgt behoorlijk onderuit de zak.![]()
![]()
Het 1e bommetje van het seizoen is weer afgegaan.![]()
Ben benieuwd hoe het nu met de geloofwaardigheid van onze integere rechtlijnige Edward gesteld is binnen de organisatie en met name de selectie van Vitesse.![]()
'tuurlijk vandaar dat het nog weer eens ff dunnetjes overgedaan wordt in de VI...quote:Op donderdag 7 juli 2005 14:48 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Dat conflict heeft Theo al eerder naar buiten gebracht. Verder is geen wrok tussen die twee.
ff een blik op jullie programma:quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:15 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Ik zie daar absoluut geen aanleiding voor. Net zo min als de door jouw gesuggereerde tegenvallende prestaties. De selectie is alleen maar sterker geworden.
Theo zegt helemaal niet dat er niks aan de hand is. Hij zegt alleen heel diplomatiek dat hij door 1 deur kan met Sturing, maar dat lijkt me wel zo handig als je nog terug wilt keren bij Vitesse.quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:15 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Daarbij is dat conflict al weer zo lang geleden, en er is niets gebeurd. Theo zelf zegt dat er niks aan de hand is.
echt? schaars weg, vreven, vd berg en wapenaar jaartje ouder geworden. Misschien zijn we uiteindelijk iets sterker geworden, maar concurrenten als nac, groningen en twente hebben héle leuke spelers gehaald....ik vrees een pittig seizoen. daarbij heeft sqlsmurft compleet gelijk: we hebben een erg zwaar begin, als we daarin weinig punten pakken heb je kans dat t slob erin komt en de spelers hun zelfvertrouwen kwijtraken....quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:15 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Ik zie daar absoluut geen aanleiding voor. Net zo min als de door jouw gesuggereerde tegenvallende prestaties. De selectie is alleen maar sterker geworden.
Je vergeet voor het gemak Esajas en Swerts, Knol die terug is, plus dat er nog 2 spelers aan zitten te komen. Vitesse kennende van goede kwaliteit.quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:43 schreef Elvislives het volgende:
[..]
echt? schaars weg, vreven, vd berg en wapenaar jaartje ouder geworden. Misschien zijn we uiteindelijk iets sterker geworden, maar concurrenten als nac, groningen en twente hebben héle leuke spelers gehaald....ik vrees een pittig seizoen. daarbij heeft sqlsmurft compleet gelijk: we hebben een erg zwaar begin, als we daarin weinig punten pakken heb je kans dat t slob erin komt en de spelers hun zelfvertrouwen kwijtraken....
Wat een triest nieuws zeg...quote:Michael Jansen (21) tot winterstop niet inzetbaar
Vitesse-speler Michael Jansen is voorlopig niet inzetbaar. De verdediger raakte op 15 mei jl. in de wedstrijd Vitesse-Ajax kort buiten bewustzijn. Bij uitgebreide onderzoeken die sindsdien hebben plaatsgevonden, is een hartritmestoornis geconstateerd die incidenteel blijkt op te treden bij maximale inspanning.
Inmiddels heeft Jansen hiervoor een ingreep aan het hart ondergaan in de verwachting dat het probleem hiermee kon worden opgelost.
Echter, bij de laatste testen vlak voor de start van het seizoen, bleek het probleem niet afdoende te zijn verholpen. Bij Jansen zullen daarom nog verdere onderzoeken en behandelingen plaatsvinden. Zodra de resultaten hiervan bekend zijn, zult u nader worden geïnformeerd. Zoals het zich nu laat aanzien, is Jansen in elk geval tot de winterstop niet inzetbaar. Michael Jansen is op dit moment niet bereikbaar voor commentaar.
Bron: Vitesse 08-07-2005
Geluk bij een ongeluk!quote:Op vrijdag 8 juli 2005 14:58 schreef F1Bas het volgende:
Heeft hem misschien wel een Ajax-transfer gekost.
Michael Jansen valt weg, Knol kan zo maar weer geblesseerd zijn na 3 wedstrijden en Esajas ga je niet veel aan hebben vermoed ik. Dan is tot nu toe alleen Swerts er bij gekomen. Dat is wat magertjes.quote:Op vrijdag 8 juli 2005 05:37 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Je vergeet voor het gemak Esajas en Swerts, Knol die terug is, plus dat er nog 2 spelers aan zitten te komen. Vitesse kennende van goede kwaliteit.
Je zou ook kunnen zeggen dat het team weer een jaartje verder is, en hechter is geworden en de talenten meer ervaring hebben opgedaan na vorig seizoen. Ik zie het niet zo pessimistisch.
Bron: Omroep Gelderland 09-07-2005quote:Theo Janssen is één van de voornaamste kandidaten om Bart Goor op te volgen bij Feyenoord. De Belg werd verkocht aan Anderlecht, waardoor Janssen nu in beeld is om hem op te volgen: "Ik heb wel wat gehoord, maar er is nog niks concreet. Ik weet dat ze graag een Nederlandse speler willen voor links op het middenveld. Ik sta zelf wel open voor Feyenoord. Ik heb altijd gezegd dat ik wel naar een topclub wil." De Arnhemmer denkt dat hij de stap wel aan kan: "Ik kan veel beter dan ik nu al laat zien. Op een hoger niveau kan ik makkelijk uit de voeten." Vitesse wil Theo Janssen niet zomaar laten gaan, zo liet manager voetbal Jan Streuer al eerder weten. Janssen snapt de houding van Vitesse wel: "Ik wil ook dat Vitesse goed aan mij verdiend als ik weg zou gaan. Daar staan ook dingen over in mijn contract. Maar ik ben op zich blij met mijn contract bij Vitesse, ik heb niet voor niets tot 2008 bijgetekend. Het is nu aan de club of zij me willen verkopen. Ik wacht het allemaal wel af." Janssen speelde in Beekbergen op een uitermate hoog niveau en viel op met een lob vanaf de middenlijn en een schot met links achter zijn standbeen.
Want?quote:
Ken je het begrip cynisme? Lees je waarop het een reactie is?quote:Op zondag 10 juli 2005 09:32 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Want?
Nu kan hij bij Vitesse ook een hele poos niet meedoen en levert hij geen geld meer op, aangezien iedereen nu van zijn hartproblemen af weet.
Arg! Theo is echt belangrijk voor Vites! Vorig jaar geen enkele wedstrijd gewonnen zonder Theo! Zegt toch wel wat lijkt me...quote:Op zondag 10 juli 2005 19:20 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Feyenoord wil niet meer dan 2 miljoen betalen voor Theo maar 2 spelers bij de tranfser betrekken. Waarschijnlijk Lazovic en Pardo. Poot stijf houden, aub Vitesse.
Ben heel benieuwd hoe snel de media dit gaat brengen. Deze bron schat ik als vrij betrouwbaar in!quote:Aalbers rond met gemeente Arnhem
Karel Aalbers heeft overeenstemming bereikt met de gemeente Arnhem. Aalbers probeert momenteel stadion Gelredome en Vitesse in handen te krijgen. Nu de gemeente heeft toegehapt hoeft Aalbers alleen nog rond te komen met de voetbalclub uit Arnhem. Dit is dan misschien de laatste stap die Aalbers moet nemen om de deal te kunnen sluiten maar het is dan ook meteen de meest lastige stap, aangezien zijn verleden bij Vitesse.
bron: www.vak113.nl
morgen in de kant neem k aan!quote:Op maandag 11 juli 2005 12:37 schreef Positive_Thinking het volgende:
[..]
Ben heel benieuwd hoe snel de media dit gaat brengen. Deze bron schat ik als vrij betrouwbaar in!
quote:
nee hij is weg mooi terug naar julliequote:Op maandag 11 juli 2005 23:37 schreef Elvislives het volgende:
[..]
hij is terug
remco, je bent een clubman dus ik hoop dat je laat zien wat je 3 jaar terug deed!
quote:Op maandag 11 juli 2005 23:44 schreef Elvislives het volgende:
waarschijnlijk krijgen we geld toe, als streuer maar ophoudt met zeuren om van der schaaf bij jullie
quote:Van der Schaaf toch terug in de armen van Vitesse
Remco van der Schaaf is gisteravond na langdurige, moeizame onderhandelingen eindelijk rondgekomen met Vitesse. De voormalig speler van de Arnhemse tekent een driejarig contract, mits hij medisch wordt goedgekeurd. "De laatste plooitjes zijn gladgestreken", reageerde de middenvelder van PSV, die na drie Eindhovense seizoenen terugkeert bij de club waar hij zich thuis voelt. "Ik had geen zin om naar een andere club dan Vitesse te gaan. Er waren wel mogelijkheden, maar dan moet je helemaal opnieuw beginnen. Daar stond ik niet voor open. Vitesse is mijn cluppie. daarom ben ik ook blij dat we er nog zijn uitgekomen."
Daar zag het tot gisteravond laat niet naar uit. "Eerlijk gezegd hield ik al geen rekening meer met een overstap naar Vitesse. We waren al lang in onderhandeling en er kwam maar geen oplossing. Kijk, ik verdiende natuurlijk ook een aardig centje bij PSV. Dat geef je niet zo op", aldus de speler, die een contract tot 2007 had. Tot PSV, vlak voor de trip naar Zuid-Korea, plots met een nieuw voorstel kwam. "Vrijdagavond heb ik met PSV een deal gesloten. Daarna was het nog wel even onderhandelen, maar ik ben ontzettend blij dat we er uit zijn", aldus de speler, die zijn appartement in Eindhoven inmiddels heeft opgezegd en in allerijl huisvesting in Arnhem gaat zoeken.
Van der Schaaf meldt zich vandaag. (10.30 uur, onder voorbehoud) voor de eerste training, bij voetbalclub Duno op sportpark De Waayenberg in Doorwerth. "Ik mocht later komen, maar ik wil zo snel mogelijk trainen en spelen", aldus Van der Schaaf. Tussen 1997 en 2002 speelde hij al 82 wedstrijden voor Vitesse. De geboren Groninger, die in 2000 nog een half seizoen op huurbasis voor Fortuna Sittard uitkwam, maakte vooral in zijn laatste seizoen een grote sprong voorwaarts. Ook toen verliepen de onderhandelingen over contractverlenging moeizaam. Zo moeilijk dat het destijds zwaar noodlijdende Vitesse, PSV op de blote knieën bedankt voor circa 3 miljoen euro transfervergoeding.
Onduidelijk is in welke vorm Vitesse nu iets betaalt aan PSV. De clubleiding wilde gisteravond geen mededelingen doen over een eventuele vergoedingssom. Mogelijk deelt PSV in een eventuele transfersom die Vitesse in de toekomst voor de middenvelder zou krijgen. Technisch manager Jan Streuer was gisteravond opgelucht na de uitkomst van de marathononderhandelingen met zijn oud-speler. "Je bent altijd blij als het weer achter de rug is, dit is een hele goede zaak voor Vitesse", verzuchtte Streuer, na het oefenduel dat Vitesse na een loodzware ochtendtraining met 9-0 won bij DFS uit Opheusden.
DFS (3de klasse)-Vitesse 0-9 (0-3).
23./35./45. 0-1, 0-2, 0-3 Gluscevic, 47. 0-4 Rojer, 67. 0-5 Amoah, 68. 0-6 Janssen, 72. 0-7 Rojer, 81. 0-8 Janssen, 86. 0-9 Amoah
Opstelling Vitesse: Coutinho; Rankovic, Van den Berg (46. Dingsdag), Blondelle (60. Yakubu), Fränkel; Dors (46. Rojer), Swerts (46. Vreven), Knopper (46. Janssen), De Meersman (46. Suart); Hersi (46. Kaya), Gluscevic (60. Amoah). Bijzonderheden: Amoah en Yakubu terug. Vitesse speelt vanavond. (19.00 uur) een oefenduel bij OBW (sportpark Hengelder, Zevenaar).
Bron: De Gelderlander 12-07-2005
quote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:22 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
We hebben nu een ijzersterk middenveld met Vd Schaaf
quote:Op dinsdag 12 juli 2005 11:22 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Gelukkig wederom goed nieuws na dat treurige bericht van Jansen.
We hebben nu een ijzersterk middenveld met Yakubu, Knopper, Vd Schaaf, Janssen en nog Vreven erbij die vaak opkomt.
[..]
Maar weinig clubs hebben een beter middenveld. Vd Schaaf is een goede aanwinst die op verschillende plekken uit de voeten kan. Hij heeft al laten zien bij Vitesse wat hij kan, lijkt me sterk dat hij bij Psv er op achteruit is gegaan.quote:
Schaaf staat absoluut niet hoog aangeschreven bij de gemiddelde voetballiefhebber.quote:
Ik was niet verbaasd dat Psv interesse in hem had 3 jaar geleden. Hij speelde gewoon uitstekend en ondanks dat hij niet zo vaak gespeeld heeft, denk ik niet dat hij bij Psv op niveau achteruit is gegaan.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:01 schreef sqlsmurft het volgende:
[..]
Schaaf staat absoluut niet hoog aangeschreven bij de gemiddelde voetballiefhebber.
Zelf ben ik ook verbaast dat men het bij vitesse wel in hem ziet zitten.
Hij heeft bij psv (en zeker in de ec-wedstrijden) een brevet van onvermogen afgeleverd.
Het is toch dodelijk om consequent verkeerd positie te kiezen, waardoor je verdwaalt in balletjes breed die dan ook nog eens mislukken ! En dat je dan al in de 12e minuut aan de noodrem moet trekken en dat zo onbeholpen doet dat je ontsnapt aan rood en er vanaf komt met geel.
buiten PSV waren Ajax en Feyenoord destijds ook geintresseerd in hem maar hij is er niet beter op geworden zelfs tegen de Graafschap had hij moeite overiend te blijvenquote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:58 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Ik was niet verbaasd dat Psv interesse in hem had 3 jaar geleden. Hij speelde gewoon uitstekend en ondanks dat hij niet zo vaak gespeeld heeft, denk ik niet dat hij bij Psv op niveau achteruit is gegaan.
Ajax heeft nooit interesse in hem getoond, dus hoe je daar bij komt...quote:Op dinsdag 12 juli 2005 15:41 schreef rubbereend het volgende:
[..]
buiten PSV waren Ajax en Feyenoord destijds ook geintresseerd in hem maar hij is er niet beter op geworden zelfs tegen de Graafschap had hij moeite overiend te blijven
Idd. Niet lang geleden miste we dit soort gasten nog en verloren we naar mijn idee te vaak op mentaliteit.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 19:11 schreef methodmich het volgende:
Vitesse blijft een team vol felle kuitenbijters zo. Niet fijn om tegen te spelen, goede ontwikkeling.
Allemaal mooi en aardig maar ik heb maar weinig spelers op de bank beter zien worden. Een speler groeit alleen maar als hij vaak speelt. In de afgelopen drie jaar heeft hij in 39 competitie wedstrijden gespeeld. Hierbij zitten dan ook nog de wedstrijden waar hij als wisselspeler mocht opdraven. Ik wil niet zeggen dat vd Schaaf de beste speler is, maar denk zeker dat hij beter kan dan dat hij bij PSV heeft mogen laten zien.quote:Op dinsdag 12 juli 2005 14:01 schreef sqlsmurft het volgende:
[..]
Schaaf staat absoluut niet hoog aangeschreven bij de gemiddelde voetballiefhebber.
Zelf ben ik ook verbaast dat men het bij vitesse wel in hem ziet zitten.
Hij heeft bij psv (en zeker in de ec-wedstrijden) een brevet van onvermogen afgeleverd.
Het is toch dodelijk om consequent verkeerd positie te kiezen, waardoor je verdwaalt in balletjes breed die dan ook nog eens mislukken ! En dat je dan al in de 12e minuut aan de noodrem moet trekken en dat zo onbeholpen doet dat je ontsnapt aan rood en er vanaf komt met geel.
in het 2e heeft hij veel gespeeldquote:Op dinsdag 12 juli 2005 22:10 schreef Positive_Thinking het volgende:
[..]
Allemaal mooi en aardig maar ik heb maar weinig spelers op de bank beter zien worden. Een speler groeit alleen maar als hij vaak speelt. In de afgelopen drie jaar heeft hij in 39 competitie wedstrijden gespeeld. Hierbij zitten dan ook nog de wedstrijden waar hij als wisselspeler mocht opdraven. Ik wil niet zeggen dat vd Schaaf de beste speler is, maar denk zeker dat hij beter kan dan dat hij bij PSV heeft mogen laten zien.
Kerel, Vitesse geilde al meer dan een jaar op vd Schaafquote:Op woensdag 13 juli 2005 09:42 schreef sqlsmurft het volgende:
Ik vraag mij af of de transfer van vdSchaaf niet een voorbode is van de transfer van Theo.
Het is mij allemaal te toevallig. Eerst zijn ze maaaaaaaaaaanden bezig om vdSchaaf naar Vitesse te krijgen, maar is er (gek maar alleen bij die transfer) sprake van een chronisch geldgebrek. En nu feijenoord Goor heeft laten gaan is het in een vloek en een zucht rond !
Uiteraard komt Wotte met een rijtje namen om de aandacht van Theo af te leiden, maar toch het riekt.
quote:Aalbers ondanks akkoord op dood spoor
De gemeente Arnhem heeft de onderhandelingen over de verkoop van stadion Gelredome vrijwel afgerond. De Duet Group Sport and Entertainment Ltd uit Londen is als winnaar uit de bus gekomen, waardoor de partner van Karel Aalbers de eerste slag binnen heeft. Het lijkt er echter sterk op dat het bij dit schamele succes blijft. Nu de gemeente een akkoord heeft bereikt met de partij van Aalbers heeft het de eigenaar van de exploitatie van het stadion, de Stichting Gelredome, laten weten ook dát deel te willen verkopen. Zonder de rechten op de uitbuiting hebben het Engelse bedrijf en de oud-Vitesse-preses immers niets aan het stadion.
De exploitatie van Gelredome ligt echter contractueel vast. De Stichting Gelredome is voor de komende twintig jaar eigenaar van die rechten en geenszins van plan daar afstand van te doen. ‘Anderhalf jaar geleden was de gemeente Arnhem dolblij met dit concept. Zij hebben het stadion en het onroerende goed, de exploitatie is van ons. Nu willen ze iets verkopen wat niet van hen is. Daar zullen wij onder geen beding aan meewerken’, zegt Paul van Sliedrecht, die namens de provincie Gelderland in het stichtingsbestuur zit.
Toen de provincie het stadion immers redde van een faillissement via een lening van 11,3 miljoen euro, stelde het als voorwaarde dat het beheer én de exploitatie van het stadion nooit in dezelfde handen terecht mochten komen. Uit navraag bij verschillende partijen blijkt dat de provinciale politiek niet van plan is zich coulant op te stellen op dit gebied, waardoor een terugkeer van Aalbers bij Vitesse misschien wel verder weg is dan ooit. Door alle contracten en constructies over stadion Gelredome loopt zijn weg voorlopig dood.
Bron: vi
quote:Gelredome wil Aalbers tegenhouden
De raad van commissarissen van stadion Gelredome wil de rentree van Karel Aalbers bij Vitesse tegenhouden. De oud-voorzitter van Vitesse is een van de kandidaten die met de gemeente Arnhem onderhandelt over een overname van Gelredome. Aalbers treedt op namens de Britse investeerder Duet Group.
Het stichtingsbestuur, de directie en de Raad van Commissarissen van Gelredome verzetten zich tegen de terugkeer van Aalbers, omdat hij jaren geleden aanstuurde op een faillissement van Gelredome om het zo voor weinig geld te kunnen overnemen.
De gemeente Arnhem heeft Gelredome verzocht om ook de exploitatierechten te verkopen. Volgens de laatste berichten is de Duet Group geïnteresseerd in Gelredome en de activiteiten in het stadion. De andere partijen zouden alleen het stadion willen kopen.
Inmiddels heeft de CDA-fractie in Provinciale Staten laten weten nooit akkoord te gaan met een deal tussen Karel Aalbers en de gemeente Arnhem.
Bron: Omroep Gelderland
Je bedoelt Michael Jansen toch?quote:Op vrijdag 15 juli 2005 23:55 schreef -Vaduz- het volgende:
Die conclusie kun je nog wel eens gelijk in hebben PT. Jammer van die klotesituatie waar Janssen in zit zeg!
In Cyprus voetbalt nog een goede spits.quote:Op woensdag 13 juli 2005 19:29 schreef methodmich het volgende:
Ik verwacht misschien nog wel een leuke aanvaller ergens vandaan.
Vermoedelijk dus Van der Gun. Kan ook nog op het middenveld spelen, lekker multifunctioneel.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 09:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
In Cyprus voetbalt nog een goede spits.
Ik hoop nog altijd dat Rojer verhuurd gaat worden aan FC Den Bosch, een spits kunnen we goed gebruiken.
Die hebben we niet nodig, wij willen Rojer.quote:Op zaterdag 16 juli 2005 11:16 schreef Elvislives het volgende:
jullie mogen glus hebben.....
quote:Vitesse blijft verlieslatend
Vitesse heeft dit seizoen een begrotingstekort van 700.000 euro. Directeur Paul van der Kraan verwacht 12,5 miljoen euro uit te geven, terwijl hij hoopt op 11,8 miljoen euro aan inkomsten.
Het afgelopen seizoen kwam er twee miljoen euro minder binnen bij Vitesse. De stijging van de TV-gelden brengt nu één miljoen extra op voor de Arnhemmers, waardoor het begrotingstekort rond de 700.000 euro zou vallen.
"Dat moeten we wel halen volgend seizoen. Het seizoen daarna moet de begroting sluitend zijn", aldus Van der Kraan.
Bron: Voetbalkrant
quote:
Je kan het ook positief belichten.quote:Vitesse heeft, zo verklaarde Van der Kraan, de inkomsten met 2 miljoen zien stijgen vanwege extra televisiegelden (1 miljoen), sponsorinkomsten. (700.000 euro) en kaartverkoop. (300.000). Voor het komende seizoen wordt het resterende te kort geschat op 700.000 euro. Vorig seizoen was dat nog 3,1 miljoen. De KNVB blijft wel stevig toezicht houden. Vitesse mag nog steeds geen transfergeld betalen voor spelers.
Om het laatste tekort weg te werken moet Vitesse op de centen blijven passen, gaf Van der Kraan toe. Tegelijk riep hij het einde van een tijdperk af. "De tijd van het financiele herstel is over. Vitesse ligt voor op schema", sprak de directeur, die in een driejaren mikt op forse inkomstenstijgingen.
Vitesse zou volgend seizoen geen tekort meer hebben en vervolgens mikken op een (sluitende) begroting van eerst 14 en daarna 15 miljoen euro. De sportieve gevolgen zijn er ook. "Wij willen structureel om Europees voetbal spelen."
zijn er voor de rest nog schulden of is vitesse schulden vrij?quote:Op dinsdag 19 juli 2005 15:17 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
[..]
Je kan het ook positief belichten.
"maar mocht er 'een partij' zijn die de Arnhemse club wil overnemen, dan wordt er serieus gesproken." Dat is de boodschap die voorzitter Henk Ramautar van de Raad van Commissarissen (RvC) van Vitesse gistermiddag meegaf bij de jaarlijkse persdag van de club.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 15:11 schreef rubbereend het volgende:
volgens de RVC heeft vitesse op dit moment geen behoefte aan Aalbersnu het allemaal wat te dichtbij begint te komen gaat iedereen weer vasthouden aan zn eigen machtspositie?
maar de provincie heeft toch niets meer te zeggen, de gemeente heeft toen toch alle verplichtingen overgenomen.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 15:22 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
"maar mocht er 'een partij' zijn die de Arnhemse club wil overnemen, dan wordt er serieus gesproken." Dat is de boodschap die voorzitter Henk Ramautar van de Raad van Commissarissen (RvC) van Vitesse gistermiddag meegaf bij de jaarlijkse persdag van de club.
Vitesse is dus niet persé tegen Aalbers. Alleen de provincie en Gelredome zien Aalbers niet zo zitten.
ze hebben nog schuld aan de vrienden van vitesse, een groep rijke mannen die veel geld in de club gepompt hebben.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 15:19 schreef rubbereend het volgende:
[..]
zijn er voor de rest nog schulden of is vitesse schulden vrij?
quote:Op dinsdag 19 juli 2005 17:21 schreef Elvislives het volgende:
[..]
ze hebben nog schuld aan de vrienden van vitesse, een groep rijke mannen die veel geld in de club gepompt hebben.
dit wordt terugbetaald door 50% van het transfergeld van een aantal spelers. (o.a theo janssen, nciky hofs, knol, amoah, zongo geloof ik)
Lijkt me erg tof! Ik ben er iig bijquote:Op dinsdag 19 juli 2005 20:35 schreef Positive_Thinking het volgende:
Het zijn er in totaal zestien die daarin zitten. Die drie hebben als ik me niet vergis het meeste geld in zitten.
In Angeren (sportpark de poel) verwachten ze morgen zo'n 4500 toeschouwers bij Vitesse - Porto.
psv en ajax bibberen alweer bij het horen van de naam VITESSEquote:Op woensdag 20 juli 2005 20:46 schreef NRH het volgende:
De vraag is nu: Kan het kampioenschap komend seizoen ons nog ontgaan? Want wat zijn we goed!![]()
Bron: www.fcporto.ptquote:Porto zakt opnieuw tegen een sterk Vitesse
FC Porto is voor de moeilijkste wedstrijd van de voorbereiding in het Nederlandse Angeren niet geslaagt. De ploeg van Co Adriaanse had heel weinig geluk en verloor in een hard duel met 2-0. Adriaanse wilde zijn ploeg gedurft laten spelen maar kon het net van Wapenaar niet laten trillen. "In een wedstrijd heb je een winnaar en een verliezer. Het zou een goede stimulans zijn geweest als we hier hadden gewonnen" alsdus Adriaanse. Het duel begon nog wel zo goed voor Porto. Helder Postiga kreeg al vroeg in de wedstrijd een goede kans, maar kopte de bal net naast. Boswinga ging er aan de zijlijn vandoor, de bal belande bij Ricardo Costa maar zijn schot werd gepakt door de doelman van Vitesse. Later ging Quaresma met Ibson een mooie combinatie aan maar faalde opnieuw. De Vitesse-goal kwam eigenlijk uit het niets. Weer was er weinig geluk voor Porto en door een fout in de verdediging viel de bal via Pedro Emanuel in het doel. Vlak na rust was het helemaal gebeurt. Een mooie aanval via Rojer belande de bal via Knopper die Amoah via een fout van Baia simpel eroverheen kon loppen. De blauwe draken kregen nog veel kansen maar geluk was er nouwlijks te vinden tegen een fel en sterk Vitesse. Na een overwinning op NEC en Bennekom moet Porto de volgende wedstrijd met hard werken goed voetbal laten zien in België tegen Brugge.
Sportpark Angeren (Nederland)
Scheidsrechter: Eric Braamhaar
Vitesse: Wapenaar; Vreven, Van den Berg, Dingsdag en Frankel; Van der Schaaf, Yakubu en Knopper «cap.»; Benson, Amoah en Rojer
Wissels: Esajas, Swerts en Hersi
Trainerr: Edward Sturing
F.C. Porto: Paulo Ribeiro; Bosingwa, Jorge Costa «cap.», Pedro Emanuel en Nuno Valente; Lucho Gonzalez, Ibson en Lisandro; Quaresma, Hélder Postiga en Ivanildo
Wissels: Ricardo Costa, Vítor Baía, Pepe, Paulo Assunção en César Peixoto
Trainer: Co Adriaanse
Ruststand: 1-0
Gele Kaarten: Pedro Emanuel (23m, p.b.) e Amoah (46m)
Om even een beetje een beeld van de wedstrijd te geven...quote:[b]Vitesse zet al vroeg de toon[/[b]
Door EGBERT VAN DER WEERD
ANGEREN - De eerste serieuze oefenwedstrijd werd gisteravond bloedserieus genomen door de spelers van Vitesse. In een spijkerhard duel werd het FC Porto van trainer Co Adriaanse gevloerd: 2 - 0.
"Ik zie Vitesse de play-offs wel halen", zo reageerde Co Adriaanse gisteravond na afloop van de oefenwedstrijd, die hem zijn eerste nederlaag als coach van FC Porto opleverde. "Maar dan is het de vraag welke spelers heb je over, wie zijn er geschorst."
Dat is een vraag die trainer Edward Sturing waarschijnlijk het hele seizoen met zich zal meedragen. Vitesse speelde gisteravond een prima eerste wedstrijd, maar heeft een aantal heetgebakerde spelers. En met Remco van der Schaaf is de ploeg niet alleen voetballend beter, ook het 'karakter' neemt toe.
Scheidsrechter Erik Braamhaar hield het gisteren bij twee gele kaarten per ploeg, maar daar komen de spelers in een reguliere competitiewedstrijd met dergelijke kamikaze-acties niet mee weg. Bij vlagen waren de overtredingen te hard, nog vaker onnodig.
"Ik vond de wedstrijd ook te hard", stelde Adriaanse na afloop dan ook. "Het is voor Vitesse heel wat om van een grote club als Porto te winnen. Ze waren zeer strijdbaar, fysiek sterk en voetballend soms ook goed", vond de coach die zijn succes in Alkmaar bij de winnaar van de Champions League 2004 op een ander niveau hoopt voort te zetten.
Trainer Edward Sturing van Vitesse sloot zich gisteren aan bij de conclusie van Adriaanse. "Erg vriendschappelijk was het inderdaad niet. Het leek wel een echte wedstrijd en ik vond het ook iets te hard."
Toch verraste zijn ploeg hem enigszins. "Als je bedenkt dat we alleen twee weken heel hard hebben getraind en veel wedstrijden hebben gespeeld, kan ik tevreden zijn. Al moet er natuurlijk nog veel verbeterd worden. Daar ligt het accent de komende weken op", aldus Sturing.
Hij gaf Abubakari Yakubu en Remco van der Schaaf gisteravond het middenveld in handen. "Als een blok van vier, met Dingsdag en Van den Berg er achter. Ik moet zeggen dat we stevig staan. Die twee kun je wel mee op reis nemen", vond Sturing.
Zonder de zieke Theo Janssen, die met keelklachten en koorts absent was, bekeek Sturing gisteravond zijn eerste serieuze optie voor de basiself. Fred Benson en Eldridge Rojer mochten het op de vleugels proberen, met de sterk spelende Matthew Amoah als centrumspits. Vitesse hoopt hem snel langer vast te leggen, terwijl Igor Gluscevic nu weg mag.
Beide teams waren gisteravond aardig tegen elkaar opgewassen. Volgens Adriaanse heerste er in zijn ploeg 'vermoeidheid', waardoor 'de spelers van Vitesse beter leken dan die van Porto'.
In overtredingen waren de strijdmachten elkaars gelijke. Het duel stond voor rust al bol van opstootjes, irritaties en 'slagersmessen', erna leek het uit de hand te lopen. Na de openingstreffer van Ibson Silvo in eigen doel, uit een voorzet van van Rojer (1-0), strafte Amoah een blunder van doelman Vitor Baïa af (2-0).
Porto dacht de zaken met een fysieke injectie recht te trekken. Daarvoor troffen de Portugezen net de verkeerde tegenstander. Van Arnhemse kant werd er minstens net zo hard geschopt. Dat maakte de wedstrijd weliswaar vermakelijk, maar zal de trainer enige reden tot zorg geven.
De selectie is nog steeds smal, in kwaliteit en in kwantiteit. Met het nieuwe play-off systeem is er evenwel een nog langere adem dan vorig seizoen nodig om Europees voetbal te halen.
De echte winst ten opzichte van vorig seizoen moet Vitesse dan ook zoeken in voetbal en doelpunten. Met name in de 'dode spelmomenten' lijkt er voor de ploeg winst te halen. Van der Schaaf, Rojer en Van den Berg waren dicht bij een derde treffer.
Vitesse-Porto 2-0 (1-0). 24. 1-0 e.d., 47. 2-0 Amoah. Geel: Vreven, Dingsdag (Vitesse), Ferreira, Ibson (Porto). Scheidsrechter: Braamhaar. Toeschouwers: 4500
Opstelling Vitesse: Wapenaar; Vreven, Van den Berg (82. Swerts), Dingsdag, Fränkel; Van der Schaaf, Knopper, Yakubu; Benson (62. Esajas), Amoah, Rojer (87. Hersi).
(Bron: Gelderlander)
Er waren anders nogal wat mensen geëmotioneerd hierdoor, volgens ooggetuigen.quote:Op maandag 25 juli 2005 09:03 schreef Lionheaad het volgende:
Tijdens de afsluiting van de vierdaagse komen er alleen meer mensen van buiten Nijmegen naar de stad, dan uit Nijmegen zelf....
Bron: Voetbalprimeur.nlquote:Mbamba aast op transfer naar Nederland
Door: Patrick Boor
Emile Mbamba zinspeelt op een terugkeer naar de Nederlandse competitie. De voormalig spits van Vitesse, die nu uitkomt voor Maccabi Tel Aviv, aast op een transfervrij vertrek bij de Israëlische club omdat hij al weken geen salaris krijgt.
Mbamba is momenteel met zijn huidige werkgever Maccabi op trainingskamp in het Nederlandse Doorwerth. De Kameroenese aanvaller laat duidelijk merken waar hij komend seizoen wil spelen. “Ik heb hier zeven jaar gezeten en had het altijd prima naar m’n zin. Vitesse zoekt toch nog een aanvaller? Ik wil in ieder geval weg uit Israël”, aldus Mbamba tegenover Omroep Gelderland.
De 22-jarige spits speelde 86 keer voor de ploeg van trainer Edward Sturing en scoorde daarin dertien doelpunten. In de zomer van 2003 werd Mbamba voor een slordige 300 duizend euro verkocht aan Maccabi.
Bron: RTV Rijnmondquote:Vitesse heeft bij Feyenoord geinformeerd naar Danko Lazovic.
De aanvaller uit Servie en Montenegro mag vertrekken uit Rotterdam zuid, maar heeft tot dusverre geen club gevonden. Lazovic mag wegens tegenvallende prestaties vertrekken.
Vitesse wil af van spits Igor Gluscevic en ziet in Lazovic een betere optie. Maar de kans dat Lazovic naar Arnhem vertrekt lijkt niet zo groot. De spits heeft eerder aangegeven alleen aan ADO Den Haag uitgeleend te willen worden. Willem II wilde Lazovic ook graag huren.
Omdat tie graag in Rotterdam wil blijven wonen.quote:Op maandag 25 juli 2005 20:00 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Ook Lazovic zal dus hoogstwaarschijnlijk niet komen. Waarom hij alleen aan Den Haag uitgeleend wil worden is mij een raadsel.
Ik las het ook ja. Waarschijnlijk het slechtste argument dat ik ooit heb gehoord. De steden in Nederland liggen allemaal op rijafstand en er zijn heel veel voetballers die gewoon wel die afstand overbruggen zoals Fränkel die in Amsterdam woont. Kreek ook van Amsterdam naar Tilburg.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 10:19 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Omdat tie graag in Rotterdam wil blijven wonen.
Dat is natuurlijk heel belangrijkquote:Op dinsdag 26 juli 2005 10:19 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Omdat tie graag in Rotterdam wil blijven wonen.
ja begrijp ik goed dat eerst de wedstrijd is en dan de spelerspresentatie? dus dat betekent sowieso geen verassingen helaas....quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:45 schreef Positive_Thinking het volgende:
Aah gezellig nog een Vitessenaar.Nog even en we kunnen een VitesseFok fanclub oprichten.
Morgen de open Avond bij Vitesse. En die wordt ingeluid met de wedstrijd Vitesse - KRC Genk.
quote:VITESSE EN GENK SPELEN GELIJK: 2-2
Als opening van de Vitesse Menzis Open Avond speelt Vitesse om 16.00 uur tegen het Belgische KRC Genk.
Vitesse 2-2 KRC Genk
Scheidsrechter: dhr. Wiedemeijer
Toeschouwers: 6.000
30 juli 2005, 16:00 uur
Gelredome
Verslag...
Vitesse
Wapenaar, Vreven, Van den Berg, Dingsdag, Frankel, Yakubu, Van der Schaaf, Knopper, Janssen, Rojer en Amoah.
KRC Genk
Bolat, Mikulic, Beslija, Claessens, Vandenbergh, Soetaers, Oliseh, Prikse, Dearden, Engelaar en Cornelis.
DOELPUNTEN
Janssen '25 1-0
Knopper '28 2-0
Engelaar '44 2-1
Yakubu e.d. '60 2-2
KAARTEN
Vreven '61 Vitesse
Soetaers '64 Genk
-
WISSELS
Benson '76 Rojer
Stojanovic '77 Vandenbergh
Esajas '83 Janssen
Swerts '83 Knopper
Wamfor '83 Oliseh
(Bron: Vitesse)
zijn eerste officiele doelpuntquote:
Ik ben niet zo'n voetbalmanager fan. Misschien de anderen.quote:Op maandag 8 augustus 2005 16:34 schreef Klingon het volgende:
Voor alle Vitesse-fans op het forum: doe mee met de FOK! Voetbalmanager in de Vitesse League (zie subleagues
Hopelijk steken een aantal mensen hier op dit forum er wat van op. In ieder geval dat wat Jan Terlouw ervan zegt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:31 schreef Pistol_Pete het volgende:
Er was net een item overde terugkeer van Keizer Karel bij Nova![]()
Jan Terlouwquote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:34 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Hopelijk steken een aantal mensen hier op dit forum er wat van op. In ieder geval dat wat Jan Terlouw ervan zegt.
Dat is nieuw voor mij. Maar ook dat neemt niet weg dat die beweringen van hem wel kloppen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:45 schreef Pistol_Pete het volgende:
[..]
Jan Terlouwzit zijn hele leven al veren in de aars van Aalbers te duwen
![]()
Vitesse heeft iets te weinig gekregen. Maakte ook een iets betere indruk. Prachtige doelpunten tegenover 2 doelpunten van Heerenveen die uit individuele fouten kwamen van de defensie.quote:Op zondag 14 augustus 2005 12:19 schreef SCH het volgende:
Nou - lekker napraten over de wedstrijd hier
Heerenveen had toch echt de meeste kansen hoor maar beide ploegen waren nog wat onevenwichtig. De Vitesse doelpunten kwamen ook voort uit fouten van de defensie. Ik ben erg blij met dit begin, in een uitwedstrijd zo beginnen, 2 x scoren en gelijk, het is wel eens minder gegaan.quote:Op zondag 14 augustus 2005 12:54 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Vitesse heeft iets te weinig gekregen. Maakte ook een iets betere indruk. Prachtige doelpunten tegenover 2 doelpunten van Heerenveen die uit individuele fouten kwamen van de defensie.
Helaas kan ik het niet lezen! Even registreren dan.quote:Op zaterdag 13 augustus 2005 22:27 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Compleet onverwacht voor mij kwam Aalbers en Vitesse nog uitgebreid aan bod bij Nova deze avond. Herhaling komt vannacht.
Inhoudelijk niet veel nieuws, meer een update voor de mensen die het niet zo nauw volgen.
MM, op het Vitesse forum zijn ze iig erg positief over je stukje:
http://p080.ezboard.com/f(...)e?topicID=8495.topic
Ik schrijf daar heel spaarzaam onder de naam Haasman.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 17:04 schreef methodmich het volgende:
Wie zijn jullie daar op het forum?
Gewoon dezelfde naam, maar mij zul je daar niet zoveel zien posten. Ik lees vooral veel en af en toe post ik iets.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 17:04 schreef methodmich het volgende:
Wie zijn jullie daar op het forum?
Goed nieuws.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 09:00 schreef Positive_Thinking het volgende:
De mul verlengt contract bij Ajax, maar wordt dit jaar verhuurd aan Vitesse.
Dan hebben we beide 2 punten na 2 wedstrijden maar dat zou dan wel een slechte start voor Psv betekenen en een goede start voor Vitesse.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 13:05 schreef Dylan Dog het volgende:
Vitesse maakt zondag gewoon een goede kans op minstens een punt in Eindhoven vrees ik.
Precies. Ik schat de kansen op 50-50 eigenlijkquote:Op woensdag 17 augustus 2005 13:25 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Dan hebben we beide 2 punten na 2 wedstrijden maar dat zou dan wel een slechte start voor Psv betekenen en een goede start voor Vitesse.
Zouden ze Kone nog misschien voor die wedstrijd al contracteren?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 13:05 schreef Dylan Dog het volgende:
Vitesse maakt zondag gewoon een goede kans op minstens een punt in Eindhoven vrees ik.
Die kans is ook aanwezig. Als er iemand wint, is het helaas Vitesse denk ik.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:19 schreef methodmich het volgende:
Winnen in Eindhoven moet ook kunnen, zou nog leuker zijn.
ach, psv heeft kwaliteit genoeg om thuis van ons te winnen ben ik bang. vergeet niet dat hiddink's intelligentie versterkt wordt door sturing's tactisch onvermogenquote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:49 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Die kans is ook aanwezig. Als er iemand wint, is het helaas Vitesse denk ik.
Dit is echt zoveel waar. Altijd zit Vitesse goed in zijn vel en PSV niet. Dan nog wordt het een kansloze afstraffing. Pas wanneer "ik" het niet verwacht gaat Vitesse stunten, neem bijvoorbeeld de wedstrijd uit tegen Feyenoord vorig seizoen.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 15:49 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Die kans is ook aanwezig. Als er iemand wint, is het helaas Vitesse denk ik.
bij winkelcentrum kronenburg is genoeg plek, alleen zijnzde aan de grote weg tussen dat WC en het gelredome aan het werk, dus moet je illegaal oversteken. Is wel te doen.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:45 schreef ElYefe het volgende:
jah maar ik kom uit Wierden bij Almelo, uurtje rijden. En we hadden geen zin om met de trein te gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |