Wakker worden Sidekick. Je hebt m'n post vast al gelezen, maar compleet negeren van users is een van je kwaliteiten blijkt maar weer.quote:Op vrijdag 10 december 2004 12:36 schreef pberends het volgende:
Bush niet welkom in Brussel !
100% spam.
Ik dacht dat jij mijn post (de reactie op ExtraWaskracht) ook wel al hebt gelezen...quote:Op vrijdag 10 december 2004 16:15 schreef pberends het volgende:
[..]
Wakker worden Sidekick. Je hebt m'n post vast al gelezen, maar compleet negeren van users is een van je kwaliteiten blijkt maar weer.
Ik negeer posts vaak ook in dit topic, misschien moet ik ook maar mod worden.quote:Op vrijdag 10 december 2004 16:21 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij mijn post (de reactie op ExtraWaskracht) ook wel al hebt gelezen...
Ik vind, nu het spamgedeelte is weggehaald, het topic bestaansrecht hebben.
Ik ook.quote:Op vrijdag 10 december 2004 16:24 schreef pberends het volgende:
Ik vind het een spamtopic blijven.
quote:Op vrijdag 10 december 2004 20:35 schreef Sidekick het volgende:
Buitenlanders die oproepen tot haat of andere overtredingen van de wet begaan moeten worden uitgezet. Dat is vrij simpel, en wordt ook wel toegepast, zij het met mondjesmaat.
En ga me nou niet uit lopen maken voor pubertje. Ik ben woedend en bloedserieus.quote:Landmass:
Mijn stelling is om de allochtonen die aan de uitkering zijn OF in de bak zitten het land uit te zetten.
Onzin sidekick. Onzinquote:bui·ten·lan·der (de ~ (m.), ~s)
1 iem. uit het buitenland => vreemdeling
al·loch·toon1 (de ~ (m.), -tonen)
1 iem. die van elders afkomstig is => allo, medelander; <=> autochtoon
Dat je denkt dat er geen verschil is tussen een allochtoon en een buitenlander pleit overigens wel voor je. In een positieve manier.quote:
En toch hoeven wij zulk soort meningen niet op FOK.quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:48 schreef Sidekick het volgende:
Maar er is wel degelijk een wezenlijk verschil. Buitenlanders hebben per definitie niet de Nederlandse nationaliteit;
Er is dus een deel die het niet heeft en daarmee is mijn bewering voor een deel van de allochtonen equivalent aan jouw bewering en zou je nu jezelf moeten bannen.quote:van de meer dan 3 miljoen allochtonen die in Nederland wonen heeft het overgrote deel een Nederlandse nationaliteit.
Het zijn inderdaad de anderen die totaal niets weten.quote:Op zaterdag 11 december 2004 11:09 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Kickie, niet doen alsof jij een authoriteit bent op inburgering.
Wat hebben de definities van "allochtoon" en "buitenlander" met inburgering te maken?quote:Op zaterdag 11 december 2004 12:14 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Het zijn inderdaad de anderen die totaal niets weten.
Wie wil je anders inburgeren?quote:Op zaterdag 11 december 2004 12:39 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wat hebben de definities van "allochtoon" en "buitenlander" met inburgering te maken?![]()
Brabanders!quote:Op zaterdag 11 december 2004 14:35 schreef sizzler het volgende:
Wie wil je anders inburgeren?
op Friezen na dan
quote:
Is het geen goed idee als we er eerst in een nieuw niet sticky topic met zijn allen over gaan discussieren. Ik krijg het idee dat op deze manier veel mensen het missen en misschien worden er nog goeie ideeen aangedragen.quote:Op maandag 13 december 2004 16:38 schreef Sidekick het volgende:
Goed werk Landmass. Ik zal de links die je hebt gegeven langslopen, en naar alle waarschijnlijk in Wegwijs in de Nederlandse politiek plaatsen.
quote:We hebben nu 3 sticky topics, en dat is al aan de volle kant dus een apart topic lijkt me niet heel overzichtelijk.
En het Cato Institute: http://www.cato.org/quote:Op maandag 13 december 2004 12:49 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ik denk je the project for the new American Century bij de denktanks bent vergeten
Mijnheer Peter de Grote.quote:Op maandag 13 december 2004 20:21 schreef Peter-de-Grote het volgende:
@Sidekick,
nog bedankt voor het sluiten van mijn zojuist geopende topic voordat ik de kans heb om op reacties in te gaan.
jouw bewering dat het nergens over ging is een zuivere leugen ik quote mezelf : DIT SCHRIJVEN BEDOELD ALS [ PAMFLET ] MET ALS DOEL DE MUURVAST ZITTENDE MULTI CULTURELE DISCUSSIE OP EEN ANDER NIVEAU TE HEROPENEN.
VERDER HEEFT HET TOT DOEL ZOVEEL MOGELIJK REACTIES LOS TE MAKEN.
Ik ben vereerd met je compliment RichardQuest.quote:
Dan heb ikafgelopen jaar toch meer opgestoken van POL dan enkele peukenquote:Op woensdag 15 december 2004 08:38 schreef RichardQuest het volgende:
Je username.
Ik zou graag iets meer van zijn manier van beschrijvend uitdrukken hebben.quote:
Welnee man, je neemt het goede van sjun -ronkende zinnen- over zonder het slechte -onnodig ingewikkelde woorden-quote:Op woensdag 15 december 2004 13:34 schreef Bela het volgende:
[..]
Ik zou graag iets meer van zijn manier van beschrijvend uitdrukken hebben.
Ik heb je post even gekopieerd naar: http://forum.fok.nl/topic/466941/1/50#24039913quote:Op maandag 13 december 2004 12:13 schreef Landmass het volgende:
In NWS hebben ze een sticky met links naar betrouwbare nieuwsbronnen. Mij lijkt het een goed idee als we in POL een sticky hebben met links naar statistieken sites (en evt denktanks want die hebben vaak een eigen statistieken pagina). Omdat er nu makkelijker op feiten kan worden gediscusieerd verwacht ik een hoger niveau van de discussies.
Een beginnetje:
"CBS"en wereldwijdhttp://www.statistics.gov.uk/ http://statline.cbs.nl/ http://epp.eurostat.cec.eu.int/portal/page?_pageid=1090,1137397&_dad=portal&_schema=PORTAL
http://www.amstat.org/ Beetje onzeker of deze ook mee zou mogen doen
Intergouvermentele organisaties:http://www.imf.org/ http://www.oeso.org/ http://www.wto.org/ http://www.worldbank.org/data/
Denktankshttp://www.mises.org/ http://www.freetheworld.com/ http://www.timbro.com/
Mischttp://www.cia.gov/cia/publications/factbook/ http://www.indexmundi.com/ http://www.worldeyereports.com/
Dat klopt. Goed gezien. Whoohoo! You da man!quote:Op vrijdag 17 december 2004 21:03 schreef pberends het volgende:
Trudy Prins: 'Geef kinderen injectie tegen roken'
Vieslappen, er stond Pinokkio Prins
Ik stel vast dat het discussieren over het leiderschap van Bos oftopic is. Mijn post was zeker niet de eerste daarover, dus waarom je naar mij kijkt is mij onduidelijk.quote:Op zondag 19 december 2004 18:19 schreef dekrakeling het volgende:
Sidekick,
Ik vind het nogal laf dat je je macht misbruikt om je eigen falen in een discussie te verbloemen. In het topic over rechtse splinterpartijen stel ik je een vraag met betrekking tot wat je zei. Daarop geef je eerst een of ander vaag antwoord aan iemand anders, om vervolgens snel te roepen dat iedereen on topic moet gaan. Zo hoort het niet vind ik.
Rechtse splinterpartijen.
Je weet donders goed dat je jezelf hebt klem gelult in di discussie over Bos. Als jij vervolgens nog wel de moeite neemt om een ander antwoord te geven, maar daarna met het vingertje gaat wijzen, maak je mijns inziens misbruik van je positie. Ik vind dit buitengewoon onprofessioneel en flauw van je.quote:Op zondag 19 december 2004 18:26 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik stel vast dat het discussieren over het leiderschap van Bos oftopic is. Mijn post was zeker niet de eerste daarover, dus waarom je naar mij kijkt is mij onduidelijk.
De digitale entiteit Sidekick is een vleesgeworden mediacratisch offensief van de PvdA.quote:Op zondag 19 december 2004 18:46 schreef Monidique het volgende:
Sidekick is een goede moderator.
Met een vinger wijzen? Waar heb je het over? Ik maak een hele subtiele opmerking om het weer ontopic te krijgen, en dan ga je in dit feedbacktopic zitten janken. Over klemlullen gesproken.quote:Op zondag 19 december 2004 18:29 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Je weet donders goed dat je jezelf hebt klem gelult in di discussie over Bos. Als jij vervolgens nog wel de moeite neemt om een ander antwoord te geven, maar daarna met het vingertje gaat wijzen, maak je mijns inziens misbruik van je positie. Ik vind dit buitengewoon onprofessioneel en flauw van je.
quote:Op zondag 19 december 2004 18:46 schreef Monidique het volgende:
Sidekick is een goede moderator.
Mwoah, ik had hem ook gesloten hoor. Bij gebrek aan een inhoudelijke discussie. En hij had zijn vraag ook kunnen stellen in de slowchat.quote:Op zondag 19 december 2004 18:25 schreef PJORourke het volgende:
Sidekick,
Je laat je wel weer kennen zeg.
Wouter Bos ontmoeten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |