abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_14790209
Bezoekers van C&H zien de topictitels regelmatig langskomen: 'Raad-je-Plaatje' en 'RJP voor dummies' De eerste 'Plaat' werd neergezet door Seborik op 19 november 2001, om 11:36 om precies te zijn. De eer komt toe aan een onzer grootste zeehelden, admiraal M.A. de Ruyter.

Gisteren bestond RJP twee jaar en daarmee is het het langst (over)levende Raad-topic. Zeg maar gerust, de moeder-aller-raadjes. Alle reden dus om ons vermaarde topic eens in het zonnetje te zetten.

Hier beschouwen we gezamenlijk de rijke historie van RJP, aan de hand van ervaringen van oude rotten in het RJP-vak en de zoekkwaliteiten van de jongere garde. Dit is het topic waar je je RJP-ervaringen kwijt kunt, en waar je schaamteloos kunt kopiëren uit de briljante bijdragen van RJP-ers uit het verleden. Alles wat met RJP te maken heeft mag hier aan de orde komen, het gebrom van beeer, de liederlijke uitspattingen van Gellius en het ergerniswekkende raadgeluk van OllieA. Natuurlijk mag ook de nodige frenologische inbreng niet ontbreken.

Als aftrap plaats ik een tijdbalk. Een goed historisch topic kan eigenlijk niet zonder. De tijdbalk doet kond van het oorspronkelijk enthousiasme en hoe daar geleidelijk de klad in kwam, om vervolgens te versnellen vanaf deel 50. De tijdbalk toont ons ook de spin-offs: allereerst het geliefde kleine zusje 'RJP voor dummies'. Ruim een half jaar oud en al toe aan deeltje 29. Ook andere sub fora brachten RJP varianten voort. Drie daarvan zijn het intekenen waard, de vele overige pogingen hielden het daarvoor niet lang genoeg vol.

Slaapt winter
en zomer
  donderdag 20 november 2003 @ 15:20:27 #2
66029 Koobus
Le Grange Marais
pi_14790304
Broeva, Haro!

Lang leve Raad-je-Plaatje!

Master of my domain
pi_14790376
Ik heb het ook een tijd actief mogen doen. Erg leuk en leerzaam! RJP.
  donderdag 20 november 2003 @ 15:39:22 #4
8185 Boomrups
Kabbelt rustig voort
pi_14790853
Ik vind het nogal moeilijk...Maar je leert er inderdaad wel veel van.
Think of how stupid the average person is...and then realise that half of them is even more stupid than that!
  donderdag 20 november 2003 @ 15:40:11 #5
29608 Buttercup
Powerpuffs save the day!
pi_14790881
het kan mij persoonlijk aan mn reet roesten
You're thinking, "Buttercup, You crazy fool! You HAVE to have the last bit planned out AT ALL TIMES!" But I like to live on the edge, Jack. I take chances. I flirt with danger. That's how I roll.
PSN ID Boterkuip
  FOK!fotograaf donderdag 20 november 2003 @ 15:40:32 #6
25504 Ronhui
Ja...Dus...?
pi_14790895
Parabola, mag ik je even complimenteren met dit topic! Heeft volgens mij bovengemiddeld werk in gezeten. Bravo

Genoeg geslijmd. Ben zelf niet echt een echte RJP-er, maar loop er graag doorheen.

pi_14791719
Mooi gedaan Parabola!
Is het alweer 2 jaar, joh? Time flies!

Uit raad je plaatje # 88
Men was opzoek naar Igor Kurchatov

ChrisJX: Meneer is Brits?
zakjapannertje: nee, veel oostelijker moet je het zoeken
Alcatraz: Amerika?
ChrisJX: Dat is wel heel oostelijk


Geweldig

(Un)masking for the greater good.
  donderdag 20 november 2003 @ 16:54:25 #8
66982 Herostratos
Aanbevolen door topfokkers
pi_14792642
quote:
Op donderdag 20 november 2003 15:40 schreef Ronhui het volgende:
Parabola, mag ik je even complimenteren met dit topic! Heeft volgens mij bovengemiddeld werk in gezeten. Bravo

Genoeg geslijmd. Ben zelf niet echtook een echte RJP-er, maaren loop er graag doorheen.


Heerlijk tijdverdrijf voor in de verloren uurtjes en bovendien leerzaam en soms lekker ergerlijk als op het moment supreme de krenten door iemand anders uit de pap worden gevist!
"Als je geen argumenten meer kan bedenken, ga dan over op beledigingen, want 'onbeleefdheid' maakt een einde aan alle meningsverschillen."
POL-winnaar Wouter Bos-Trofee 2003
pi_14796126
RJP ook een tijdje vrij fantiek gedaan . Toch een van de leukste reeksen .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_14796382
Is zo nu en dan leuk maar er wordt naar mijn smaak iets te veel recente foto's geplaatst. D.w.z. van de afgelopen 150 jaar. Een periode dat mij niet zo ligt.

Ondanks de lange historie blijft Raad je plaatje voor Mongolen, geopend door Batuwu_Griekgriek, de mooiste allertijden.

  donderdag 20 november 2003 @ 19:47:58 #11
40001 fotoloog
1/250 sec. F=8
pi_14796669
Wat Herostratos zegt:leuk tijdverdrijf voor de verloren uurtjes.
Sometimes it snows in april
Sometimes I feel so bad, so bad
Sometimes I wish life was never ending,
And all good things, they say, never last
pi_14806457
Hmz. Ik heb er zelf ook enkele keren gepost, maar na een paar topics begon het toch wel een beetje saai te worden met al die vergane Duitsers en depressieve dichters en zo.
pi_14811425
Leuk overzicht, Parabola!

Laat ik je meteen op een foutje wijzen:

quote:
Op donderdag 20 november 2003 15:17 schreef Parabola het volgende:
het ergerniswekkende raadgeluk van OllieA.
Als doorgewinterd RJP-er moet jij het toch wel weten: OllieA weet écht alles. Niks geen raadgeluk.

Wat ligt er niet allemaal voor moois in de rijke RJP-historie besloten: het rapier van Gellius, de maagdelijke pakjes boter van Heer Beer, de Pruisen van SportsIllustrated, sportnegers, muzieknegers, mensenrechtenactivistennegers, de geniale Salvador Dalí, een inleiding in de amateurfrenologie, "dat lijkt Dougie Yule wel", zelfs nog wat blote wijven.

Plaatje!

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14813806
2 jaar al.

Dat gaat hard.

pi_14814997
quote:
Op vrijdag 21 november 2003 11:41 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Leuk overzicht, Parabola!

Laat ik je meteen op een foutje wijzen:
[..]

Als doorgewinterd RJP-er moet jij het toch wel weten: OllieA weet écht alles. Niks geen raadgeluk.

Wat ligt er niet allemaal voor moois in de rijke RJP-historie besloten: het rapier van Gellius, de maagdelijke pakjes boter van Heer Beer, de Pruisen van SportsIllustrated, sportnegers, muzieknegers, mensenrechtenactivistennegers, de geniale Salvador Dalí, een inleiding in de amateurfrenologie, "dat lijkt Dougie Yule wel", zelfs nog wat blote wijven ontklede dames.

Plaatje!


Ik zal dit topic volgende week aanvullen met linkjes naar uw cursus antropologie voor beginners, heer Griekgriek. Ter lering ende vermaak voor hen die deze uitermate leerzame cursus (inclusief gastcolleges van Sports en du_ke) gemist hebben.
Slaapt winter
en zomer
pi_14824396
quote:
Op vrijdag 21 november 2003 13:28 schreef Parabola het volgende:

[..]

Ik zal dit topic volgende week aanvullen met linkjes naar uw cursus antropologie voor beginners, heer Griekgriek. Ter lering ende vermaak voor hen die deze uitermate leerzame cursus (inclusief gastcolleges van Sports en du_ke) gemist hebben.


. Dat warenb nog eens tijden .
Als het niet wil branden moet je beter stoken.
pi_14824447
quote:
Op donderdag 20 november 2003 16:14 schreef Natalie het volgende:

ChrisJX: Meneer is Brits?
zakjapannertje: nee, veel oostelijker moet je het zoeken
Alcatraz: Amerika?
ChrisJX: Dat is wel heel oostelijk

Geweldig


'PLAatTT!!'

pi_14825928
Mag ik er even op wijzen dat het "Raad je Plaatje" (zonder streepjes) is en "RJP voor dummies" en dus niet "RJP" en "Raad je Plaatje voor dummies" of andere variaties al dan niet voorzien van streepjes. Een kleinigheid, maar toch.
Overigens blijf ik het zonde vinden dat deze variant: Know your dead Germans, RJP speciaal voor dode Duitsers dus, het nooit heeft gehaald.
I´m back.
pi_14826000
quote:
Op vrijdag 21 november 2003 19:58 schreef Ryan3 het volgende:
Mag ik er even op wijzen dat het "Raad je Plaatje" (zonder streepjes) is en "RJP voor dummies" en dus niet "RJP" en "Raad je Plaatje voor dummies" of andere variaties al dan niet voorzien van streepjes. Een kleinigheid, maar toch.
Ik zie geen streepjes, ik zie je punt niet.
pi_14826243
quote:
Op vrijdag 21 november 2003 20:01 schreef Alcatraz het volgende:

[..]

Ik zie geen streepjes, ik zie je punt niet.


Voorbeelden, naast het RJP in deze topictitel.
Raad-je-Plaatje triple 1
Raad je Plaatje voor Dummies, deeltje 29
I´m back.
pi_14868025
quote:
Op vrijdag 21 november 2003 11:41 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
sportnegers, muzieknegers, mensenrechtenactivistennegers
Ha! Je weet de beroepskeuzemogelijkheden voor negers op deze wereld weer mooi samen te vatten, Heer Griekgriek. .

En verder heeft Raad-je-Plaatje natuurlijk veel te danken aan de heer Van Speijk, zonder wiens redundante optreden het hele RJP gebeuren maar een stofnest zou zijn geweest.

Is het geen idee om een scorelijst te maken met alle plaatjes die ooit geraden zijn? Voor als iemand een klein weekje niks te doen heeft.

En Ollie weet écht alles, Heer Papabola!

  zondag 23 november 2003 @ 18:50:16 #22
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_14868205
Leuk overzicht.

Ik heb wel eens geprobeerd mee te doen, maar het is toch te lastig. Het is wel leuk tijdverdrijf ja.

A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_14868276
Speciale aandacht is overigens gewenst voor het volgende heerschap wiens markante uiterlijk niet kon voorkomen dat niemand--zelfs Ollie niet!--door zijn obscuurheid heen kon prikken. Een groter plaatje kan ik niet meer vinden, grrrmbl!!!!

Weet iemand het nog? .

  zondag 23 november 2003 @ 19:47:37 #24
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_14869533
Als ik zo eens naar de allereerste Raad-Je-Plaatje kijk (de bewuste van 19 november 2001) dan zie ik dat er wel degelijk streepjes tussen de woorden staan.

Niet dat het uitmaakt. We snappen allemaal wat er bedoeld wordt. 't Vallen over kleinigheidjes is meer iets voor Justitie

(Un)masking for the greater good.
pi_14870227
quote:
Op zondag 23 november 2003 18:52 schreef beeer het volgende:
Speciale aandacht is overigens gewenst voor het volgende heerschap wiens markante uiterlijk niet kon voorkomen dat niemand--zelfs Ollie niet!--door zijn obscuurheid heen kon prikken. Een groter plaatje kan ik niet meer vinden, grrrmbl!!!!

[afbeelding]

Weet iemand het nog? .


Ja, ga even slinks de nabeschouwing misbruiken door er alsnog een onkenbare in te keilem.
Far better is it to dare mighty things, to win glorious triumphs, even though checkered by failure, than to take rank with those poor spirits who neither enjoy much nor suffer much.
pi_14876544
quote:
Op zondag 23 november 2003 18:42 schreef beeer het volgende:
Heer Papabola!
Nog zo'n memorabele gebeurtenis: de geboorte van de kleine Rianne Jannetje Parabola.
quote:
Op zondag 23 november 2003 18:52 schreef beeer het volgende:
Speciale aandacht is overigens gewenst voor het volgende heerschap wiens markante uiterlijk niet kon voorkomen dat niemand--zelfs Ollie niet!--door zijn obscuurheid heen kon prikken. Een groter plaatje kan ik niet meer vinden, grrrmbl!!!!

[afbeelding]

Weet iemand het nog? .


Da's toch bisschop Gagarin? Een eitje van DennisMoore, naar ik meen.

!

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14877150
Ter verhoging van de feestvreugde:

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878062
Ah, RJP. Het stofnest waarin muffe heren elkaar hun slappe piemeltjes laten zien. Ik heb daar ook wel eens gepost, meen ik me te herinneren.

Ter verhoging van de feestvreugde bied ik u het volgende citaat:

"Ga jij eens even buiten spelen, broekeman."
Welke RJP-er zei dit, en bij welke gelegenheid?

And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878116
Dat moet Gellius zijn geweest. Tegen wie weet ik helaas niet.

Leuk dat je het nieuwe spel Raad-Je-Plaatje-Citaatje begint!

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
  maandag 24 november 2003 @ 01:35:18 #30
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878164
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:18 schreef OllieA het volgende:
"Ga jij eens even buiten spelen, broekeman."
Een grondige analyse van deze zin zal ons het antwoord brengen, mijne heren en dames.
Maar wat betekent het eigenlijk dat wij een antwoord willen? Wat willen wij van de zin? Na ons vragen bezint zich de zin en dit heeft tot gevolg dat de zin zint. Waarop zint de zin? Op haar zijn-als-zin. Het zin-zijn is het zinnende zijn dat haar zin zinderend verzinnebeeldt. De zin als zodanig is een naakte zin.
Wij keren terug naar het begin. Wij ondervragen de zin en haar zin en haar zijn als zin. Ik had ook de zin van het zijn als zin en het zijn van de zin van de zin kunnen noemen, maar ik zal afzien van derde-orde existentialen aangezien deze verwaarloosbaar zijn. Wij willen nu een auteur van de zin. Maar wat is een auteur? De auteur werd uitgevonden door de Grieken, zegt het men. De Grieken, dat is dus niet één Griek, maar meerdere Grieken. Voor mijn part vijftien Grieken of slechts twee Grieken -- ik zal het meer-Grieken-zijn dat inherent is aan de auteur denoteren met griek-griek.
Wij zoeken naar de auteur die griekt-griekt. Dat is al een hele stap. Maar wij weten eigenlijk nog niets. Daarom wil ik voorstellen om met een indraaiende beweging terug te keren naar ons uitgangspunt. Onze vraag naar de zin.
Een mens is bang voor het zijn, en dus voor de zin. Hij leert in zijn leven het niet-zijn van het men. Zijn responsen op het zijn-dat-hij-vreest zijn geïnfecteerd, zelfs zijn zijnsvrees is inauthentiek geworden! Wat is dan de authentieke reactie? Die luidt als volgt: "bah". Dat is de enige authentieke respons die de men-als-mens heeft op de vrees.
Vervolgens zoekt de mens naar de zin van het zijn. Die zin vindt hij in De Ander, in het "tu". Eerst in de concrete "tu" van de moeder, en vervolgens in de abstractie van dit tu, namelijk het "we" oftewel het "wu"!

Dus wij zijn aangekomen bij het griek-grieken van de zin dat bah-tu-wu't. Dat wil zeggen, de Bahtuwu_Griekgriek, met een nogal pedant neologisme. Maar naar mijn bescheiden mening is het het enige mogelijke antwoord op de vraag.

[Dit bericht is gewijzigd door Heidegger op 24-11-2003 01:36]

... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878165
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:26 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Dat moet Gellius zijn geweest. Tegen wie weet ik helaas niet.

Leuk dat je het nieuwe spel Raad-Je-Plaatje-Citaatje begint!


Heel goed, Batuwu!
Dat was natuurlijk Gellius, ter correctie van onreglementair gedrag van Strolie75, die daar erg muf op reageerde. Zijn woorden zal ik hier dan ook niet herhalen.

Nog maar een opgave dan, van wie zijn de volgende onsterfelijke woorden?

"o wee o wee met smart ende tranen zie ik dat u gelijk heeft en beken ik eerlijk ende oprecht dat ik onjuiste ende valsche informatie tot mij getrokken heb. Ik neem het plaatje terug en geef de heilige beurt over aan u, o goede griek.
En om mijn gezichtsverlies tot mij te beperken en mijn familie daarmee te sparen zal ik Gellius' rapier aannemen en het gene doen wat mij te doen staat."

Ik neem aan dat deze ook een eitje is?

And it's only the giving
That makes you
What you are
  maandag 24 november 2003 @ 01:41:27 #32
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878204
Ik had dus op "Gellius" moeten uitkomen, zie ik. Even kijken of ik ergens een foutje in mijn redenering kan vinden.
... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878213
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:35 schreef Heidegger het volgende:

blaat-als-in-het-wezen-van-de-blaat


Wat ben jij toch eigenlijk een sukkel, Heidegger: een muffe analyse maken terwijl het juiste antwoord al-lang-en-breed gegeven is.Typerend!
And it's only the giving
That makes you
What you are
  maandag 24 november 2003 @ 01:45:52 #34
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_14878244
Mag ik als veelvuldig lurker dan ook nog wijzen op het aparte taalgebruik dat in deze topics gebezigd wordt waar eenieder keurig wordt aangesproken met Heer/Mevrouw en de beroepen worden omschreven als "Ah! Meneer schapte weten?".


Veelvuldig leerzaam leesplezier!

Aan alle deelnemers een welverdiend !

Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
pi_14878263
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:35 schreef OllieA het volgende:
Nog maar een opgave dan, van wie zijn de volgende onsterfelijke woorden?

"o wee o wee met smart ende tranen zie ik dat u gelijk heeft en beken ik eerlijk ende oprecht dat ik onjuiste ende valsche informatie tot mij getrokken heb. Ik neem het plaatje terug en geef de heilige beurt over aan u, o goede griek.
En om mijn gezichtsverlies tot mij te beperken en mijn familie daarmee te sparen zal ik Gellius' rapier aannemen en het gene doen wat mij te doen staat."


Tuurlijk, da's Heer Beer, de man die als geen ander geen deuk in een pakje boter kan raden.
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878282
Ik mis Raad-je-plaatje voor genieën. Deel 1. in dit overzicht.
"I only sign for beautiful girls" Marat Safin
pi_14878301
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:47 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:

[..]

Tuurlijk, da's Heer Beer, de man die als geen ander geen deuk in een pakje boter kan raden.


U gaat voor de Dali-bokaal, zo lijkt het!
Dan schroeven we de moeilijkheidsgraad iets op:

Welke betreurde RJP-er maakte het meest gebruik van de
(Dit tegen alle normen en waarden van RJP in?)

And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878318
Nog een opgave: wie gebruikte voor het eerst de onsterfelijke woorden "Ik raad geen deuk in een pakje boter"?
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878334
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:51 schreef OllieA het volgende:
Welke betreurde RJP-er maakte het meest gebruik van de
(Dit tegen alle normen en waarden van RJP in?)
Dat moet toch wel oergrmblaar en boterhoofd Beer zijn. Alweer!
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
  maandag 24 november 2003 @ 01:56:22 #40
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878350
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:53 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Nog een opgave: wie gebruikte voor het eerst de onsterfelijke woorden "Ik raad geen deuk in een pakje boter"?
Boter -> Slankie -> (negatie) Bollie -> (boter bevat geen vitamine B) -> Ollie.
... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878357
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:54 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:

[..]

Dat moet toch wel oergrmblaar en boterhoofd Beer zijn. Alweer!


Kijk, en in dit ragfijne samenspel van woorden en emoticons heb ik u nu toch tuk!
Het antwoord is helemaal fout!
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878444
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:56 schreef OllieA het volgende:
Kijk, en in dit ragfijne samenspel van woorden en emoticons heb ik u nu toch tuk!
Het antwoord is helemaal fout!
Krijg nou wat. Nogal wrang om juist in dit topic voor het eerst een fout antwoord te geven.

Enfin, dan ga ik voor Dalí-fan en negentiende-eeuwer Gellius.

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
  maandag 24 november 2003 @ 02:05:30 #43
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878495
Het doet me denken aan een Grieks tragediemasker, die "". De werd altijd tegenover de gesteld, het eigenlijk-tragische tegenover de katharsis. Een samenspel van kosmische krachten bewerkte het lot van de held, die zelf machteloos stond tegenover het gebeurde, of beter, tegenover het voltrokken-wordende.
Zit ik hiermee in de buurt, waarde heer Ollie?
... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878509
quote:
Op maandag 24 november 2003 01:56 schreef Heidegger het volgende:
Boter -> Slankie -> (negatie) Bollie -> (boter bevat geen vitamine B) -> Ollie.
Dat is natuurlijk helemaal juist. De brave borst was zelfs zo bescheiden zijn opmerking in kleine letters te plaatsen: Raad-je-Plaatje deel 34.
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878532
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:02 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:

[..]

Krijg nou wat. Nogal wrang om juist in dit topic voor het eerst een fout antwoord te geven.

Enfin, dan ga ik voor Dalí-fan en negentiende-eeuwer Gellius.


Gellius als beschaafd heer gebruikt natuurlijk slechts in allerhoogste nood een en dan nog met een grote terughoudendheid.
U moet denken aan een heerschap dat zich er nogal aan stoorde wanneer een door hem geplaatst plaatje te snel werd geraden.

Er zat voor de crew danook niets anders op dan hem moderator te maken. Een fatale vergissing naar later bleek.
Ach, keek men maar vaker naar het postgedrag van mensen in RJP alvorens de zware afweging te maken iemand al dan niet tot de crew toe te laten. Het is per slot van rekening een heuse microcosmos, dat RJP, nietwaar?

And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878579
Nu geef je hem weg, Ollie. Coulant van je. Het gaat hier natuurlijk om de beruchte Wile_E_Coyote, de prairiehond. De beste man bestond het om zelfs bij de simpelste opgaven te reageren met de verfijnde woorden "Who the fuck is that?"
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
  maandag 24 november 2003 @ 02:19:23 #47
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878659
Ach, maar dat was natuurlijk ook waarop ik doelde met mijn antwoord. Dus eigenlijk had ik hem het eerst.
... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878715
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:12 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Nu geef je hem weg, Ollie. Coulant van je. Het gaat hier natuurlijk om de beruchte Wile_E_Coyote, de prairiehond. De beste man bestond het om zelfs bij de simpelste opgaven te reageren met de verfijnde woorden "Who the fuck is that?"
Tsja, het is niet allemaal rozegeur en maneschijn geweest in het keldertje waarin verstofte intellectuele elkaar afrossen. Maar genoeg hierover. Laten wij Wile met de mantel der liefde bedekken.

Wie zei ooit:

"Een foute Duitser dus.
Eichmann?

Een bokser was leuker geweest"

And it's only the giving
That makes you
What you are
  maandag 24 november 2003 @ 02:26:53 #49
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878733
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:24 schreef OllieA het volgende:
"Een foute Duitser dus.
Eichmann?

Een bokser was leuker geweest"


Die opmerking begrijp ik niet helemaal. Ze is voor mij met een nevel omgeven. Een mist. Een fog...:

Fogerty.

... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878739
Dat is typisch een opmerking van de vrouw der vrouwen en muze der muzes - en niet te vergeten negerliefhebber! - Fogerty .
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
  maandag 24 november 2003 @ 02:28:28 #51
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878746
Ha, de invloedrijkste filosoof van 20e eeuw is je weer te snel af, jochie.
... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
pi_14878764
Heren, heren, heren...
Ik begrijp uw opwinding nu hier de naam is gevallen van de opwindendste negerliefhebster die ooit aan RJP heeft meegedaan, maar matig toch vooral uw kippendrift, Heideggertje!

Het gaat hier niet om competitie, maar om de schoonheid van fogerty, waarvan uw nederige dienaar slechts de bezorger wil zijn!

And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878775
Ik bedenk me nu dat Raad-Je-Plaatje altijd een mannenaangelegenheid is geweest. Alleen Fogerty wist een deuk in de boter van dit mannenbastion te slaan. Wat deden we fout? Zijn we te stoffig? Te competitief? Te gevat? Missen vrouwen de frenologiehersenkwab? Zo ja, zouden wij dat dan niet aan ze moeten kunnen zien? (Doordenkertje!)

Jij weet alles, Ollie. Leg jij het me eens uit.

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878790
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:31 schreef OllieA het volgende:
Het gaat hier niet om competitie, maar om de schoonheid van fogerty, waarvan uw nederige dienaar slechts de bezorger wil zijn!
Wat lopen we ons inderdaad druk te maken om dat suffe Raad-Je-Plaatje. Laten we het over de schoonheid van Fogerty hebben.

Ik begin: lekker wijf is dat, hè?

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878798
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:33 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Ik bedenk me nu dat Raad-Je-Plaatje altijd een mannenaangelegenheid is geweest. Alleen Fogerty wist een deuk in de boter van dit mannenbastion te slaan. Wat deden we fout? Zijn we te stoffig? Te competitief? Te gevat? Missen vrouwen de frenologiehersenkwab? Zo ja, zouden wij dat dan niet aan ze moeten kunnen zien? (Doordenkertje!)

Jij weet alles, Ollie. Leg jij het me eens uit.


Nou kijk, Batuwu, dit is in wezen natuurlijk een heel simpele zaak. En je hebt zelf het antwoord al gegeven!
Niet zo onzeker zijn, hoor! Ja mag best wat meer op je eigen oordeelsvermogen vertrouwen!
Vrouwen missen de frenologiehersenkwab, en dat kunnen we aan ze zien!
Eenvoudig eigenlijk hè. En Fogerty is dan zo'n zeldzame uitzondering op de regel. Kijk maar eens goed, de volgende keer als je haar van afstand begeert.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878806
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:35 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:

[..]

Wat lopen we ons inderdaad druk te maken om dat suffe Raad-Je-Plaatje. Laten we het over de schoonheid van Fogerty hebben.

Ik begin: lekker wijf is dat, hè?


Heerlijke vrouw. Ik zal es kijken of ik niet een fijn gedicht kan vinden dat de schoonheid van Fogerty bejubelt.
And it's only the giving
That makes you
What you are
pi_14878813
O schone maagd o komma punt zij mij uw liefde toch vergund ik smacht al vele weken puntkomma uitroepteken
And it's only the giving
That makes you
What you are
  maandag 24 november 2003 @ 02:43:07 #58
70301 K.O.Ekepan
Ernste Stunde.
pi_14878816
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:40 schreef OllieA het volgende:

[..]

Heerlijke vrouw. Ik zal es kijken of ik niet een fijn gedicht kan vinden dat de schoonheid van Fogerty bejubelt.


ReneMioch heeft nog wel wat liggen, naar ik meen.
Het is niet anders: elk gevoel vergaat, / Door watten daaglijksheid ten dode omwonden. / Voor immer zwijgen eens verrukte monden / Van een voorbijgaan liefelijk bevonden / En dan voorgoed nooit meer aanschouwd gelaat.
pi_14878823
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:42 schreef OllieA het volgende:
O schone maagd o komma punt zij mij uw liefde toch vergund ik smacht al vele weken puntkomma uitroepteken
Al een paar jaar, Ollie.
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878827
Overigens vind ik het nog steeds jammer dat mijn voorstel om bij de plaatjes meteen de naam van de persoon te noemen nooit is aangenomen. Dat had ons een hoop zoekwerk bespaard.

(Kijk, een Wile_E_Coyote-citaat!)

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_14878844
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:44 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:

[..]

Al een paar jaar, Ollie.


Het is inderdaad van een onbeschrijflijke triestheid waarbij zelfs mijn pen tekortschiet.

Nou ja, voor de dagploeg dan nog maar een heerlijk te raden Raad-Je-Plaatje-Citaatje, ditmaal in de toepasselijke vorm van een Plaatje.

Wie ging, slechts gehuld in onderstaand kledingstuk, op zoek naar de onverlaat die maar geen hints wilde geven bij een geplaatst plaatje?

En nu ga ik mijn pyjamaatje opzoeken.

[Dit bericht is gewijzigd door OllieA op 24-11-2003 02:54]

And it's only the giving
That makes you
What you are
  maandag 24 november 2003 @ 02:54:14 #62
72611 Heidegger
De meester-vragensteller.
pi_14878847
Nou, dit topic heeft me zeer geroerd. Ik wil, als een speciale hommage aan de RJP'ers, aan those great chums of yore, nog eenmaal oude tijden doen herleven en... een plaatje posten. Succes hoor!

 






.

... daß das "Andenken an das Sein selbst" nach Jahrtausenden "Seinsvergessenheit" nun überhaupt erst richtig beginne und die Menschen jenseits aller Metaphysik in den Raum einer völlig neuen Erfahrung stelle ...
  maandag 24 november 2003 @ 02:55:40 #63
42768 Dicky_Palyama
God's own badmintonplayer
pi_14878851
Hee, gasten, volgens mij kijkt die ouwe lul zo maf omdat ie z'n oren laat bewegen!

Groetjes,
Dicky Palyama.

Groetjes, Dicky Palyama.
pi_14878859
De betreffende RJP-er, vermaard om zijn overgangen van dag- naar nachtploeg en vice versa, droeg er ook een oliejas bij, Ollie. Dat men nu niet denkt dat hij in zijn blote niksie het havenkwartier afstroop.

En dat plaatje, da's Wittgenstein. Duh.

Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
  maandag 24 november 2003 @ 09:58:38 #65
11211 Bimmel
Optimistisch als altijd
pi_14880662
Ach, welk een warm gevoel mijn hart vult bij het lezen van dit alles...
Heren RJP-ers, mijn dank voor al uw overgave in de opgaven !

* Bimmel doet petje af !

Onderbouwd, onderlegd, ondergewaardeerd, B-IJ-Z-ondergoed
pi_14880814
Heren, heren, heren,

U blijft veel te veel ontopic hier en breekt daarmede met de gouden regel dat de nachtploeg er een rommeltje van maakt. Enkele wijze lieden zeiden hierover reeds in deel 69:

quote:
Op dinsdag 8 juli 2003 16:59 schreef Gellius het volgende:

[..]


[..]

Dit topic is dood voor de rest van de dag. Natuurlijk komt strakjes nog wel dat stelletje amateurs van de nachtploeg de zaak verstjeren met hun dronken gebral. Dat is ook wel enigszins onderhoudend, voor wie er op wachten wil.


quote:
Op dinsdag 8 juli 2003 17:03 schreef du_ke het volgende:

[..]

Tja de nachtploeg, best vermakelijk maar erg onregelmatig en niet te vertrouwen. Plus dat ze de neiging hebben er een verschrikkelijk zooitje van te maken.


quote:
Op dinsdag 8 juli 2003 17:04 schreef Parabola het volgende:

[..]

Maar zelfs daar kunnen we geen gif op innemen. Onvoorspelbare sujetten


Slaapt winter
en zomer
pi_14884554
Raad-je-Plaatje is best een okay topic. Jammer dat ik het van de dokter niet meer spelen mag.

Maar dit...

quote:
Op maandag 24 november 2003 00:11 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Ter verhoging van de feestvreugde:

.. dit doet echt pijn, Batuwu.

Lul .

pi_14887812
Ik had nog beloofd in te gaan op de cursus 'Antropologie voor beginners'. Deze sublieme cursus werd gegeven door heer Batuwu_Griekgriek en omvatte 5 delen:

Deel 1: De aboriginal

Deel 2: De indiaan

Deel 3: De Aziaat

Deel 4: De neger

En de schuld van dit alles:

Deel 5: De blanke

Het succes van de serie schreeuwde om een vervolg, waarna gastdocenten du_ke en SportsIllustrated de taak op zich namen om deel 5 van de cursus verder uit te diepen.

Deel 5B: De Pruis, door du_ke, met aanvullingen van Sports en beeer

Deel 5C: De Romein, door SportsIllustrated

Deel 5D: De Brit, door SportsIllustrated

Deel 5E: De Fransman, door SportsIllustrated

Deel 5F: De Duitser, door SportsIllustrated


Hierna startte een van de minder intelligente RJP-ers nog een misplaatste en dan ook volslagen terecht mislukte poging om de cursus toe te passen op een wetenschappelijke discipline:

De econoom, door Parabola

Met deze zinloze actie knipte de onverlaat het cursuslijntje bruusk door

En de opgave luidt: wat valt u op bij vergelijking van Batuwu's delen?

Slaapt winter
en zomer
pi_14888563
Wat ben ik toch goed in het ontleden van rassen. Ik ben te laat geboren.
Far better is it to dare mighty things, to win glorious triumphs, even though checkered by failure, than to take rank with those poor spirits who neither enjoy much nor suffer much.
pi_14900174
quote:
Op maandag 24 november 2003 02:12 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Nu geef je hem weg, Ollie. Coulant van je. Het gaat hier natuurlijk om de beruchte Wile_E_Coyote, de prairiehond. De beste man bestond het om zelfs bij de simpelste opgaven te reageren met de verfijnde woorden "Who the fuck is that?"
Batutu! Ik zeg het je nog één keer!

Dit is een prairiehond!

Dit is een dooie prairiewolf!

Knoop het goed in je oren, Griekgriek. Anders hak ik je hoofd eraf.

PS. Hij werd in de wandelgang ook wel "woestijnhond" genoemd!

pi_14906989
quote:
Op zondag 23 november 2003 18:52 schreef beeer het volgende:
Speciale aandacht is overigens gewenst voor het volgende heerschap wiens markante uiterlijk niet kon voorkomen dat niemand--zelfs Ollie niet!--door zijn obscuurheid heen kon prikken. Een groter plaatje kan ik niet meer vinden, grrrmbl!!!!

[afbeelding]

Weet iemand het nog? .


Ach wat enig om hier bekende Russische geestelijke Gagarin nog eens te zien. DennisMoore plaatste hem uiteindelijk, waarvoor hulde, hoewel het natuurlijk veel te laat was voor iemand van Gagarins' statuur.
Helpt waar hij kan!
pi_14917126
Ha GeenSichaar! Lange tijd niet meer gezien! U bent voor deze gelegenheid maar uit uw lurkersschulp gekropen?

Eens zien of jullie klaar zijn voor de volgende.
Wie plaatste het volgende prachtige plaatje en laat heden zijn kop niet meer zien? .

pi_14919176
Naar ik hoop Scipio.
Want die mag zijn hoofd ook wel weer eens laten zien .
pi_14921484
Ha je weet het! Kijk, hier stelt hij nog iemand in het gelijk inzake een taalkwestie. Maar het mag geen naam hebben: de in het ongelijkgestelde is slechts een snoevende dilettant!

Raad je plaatje [43]

pi_14988054
Ik denk trouwens graag terug aan de Heilige Nicolaas die heer Beer zo toepasselijk wist te plaatsen (en het Z.H.de Paus zo onterecht wist te ontheiligen).
En aan veel andere platen rond die koude dagen van vroeger.

*traantje wegpinkt*

Helpt waar hij kan!
pi_15151982
quote:
Op vrijdag 21 november 2003 11:41 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende: Als doorgewinterd RJP-er moet jij het toch wel weten: OllieA weet écht alles. Niks geen raadgeluk.
Ik moet u nu toch echt gaan teleurstellen in uw allesovertreffend idool, heren Griek. Heer OllieA heeft namelijk een kleine lacune in zijn alwetendheid. Het gaat hier om een lacune in het verbuigen van trappen, getuige de volgende conversatie in deel 63:
quote:
Op maandag 9 juni 2003 01:34 schreef OllieA het volgende:

[..]

Ik was eigenlijk van plan geweest om alle namen van renners die ik niet ken te gaan opnoemen, maar die plunkstra was weer bijdehant.


quote:
Op maandag 9 juni 2003 01:41 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:

[..]

Dat zou ik toch spellen als 'bijdehand'. Maar goed, dan zal ik ook wel weer bijdehand zijn.

sooty, heeft deze meneer iets met Energizer te maken?


quote:
Op maandag 9 juni 2003 01:47 schreef plunk het volgende:

[..]

Hmz. Bijdehant? .


quote:
Op maandag 9 juni 2003 01:51 schreef OllieA het volgende:

[..]

Sorry, duizendmaal excuses, mijn waarde. Ik was in de war met de verbogen trappen. Bijdehandst, dan?


Slaapt winter
en zomer
  vrijdag 5 december 2003 @ 10:34:07 #77
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_15168017
Even wat reacties verwijderd.
SVP geen sneren gaan geven naar elkaar
(Un)masking for the greater good.
pi_15168951
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 10:34 schreef Natalie het volgende:
Even wat reacties verwijderd.
SVP geen sneren gaan geven naar elkaar
Maar Natalie, wat ben je streng! Al te streng zelfs. De heren mogen toch wel sneren? Het zijn ook niet meer dan sneren, ze menen er niets van. Dus ik zou zeggen: zet maar weer terug.
Eenen pyl vlieght snelder dan een clootken even swaer
  vrijdag 5 december 2003 @ 11:30:37 #79
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_15169475
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 11:12 schreef pyl het volgende:

Maar Natalie, wat ben je streng! Al te streng zelfs. De heren mogen toch wel sneren? Het zijn ook niet meer dan sneren, ze menen er niets van. Dus ik zou zeggen: zet maar weer terug.


* Natalie zoekt in archief 'verwijderde reacties'
Foetsie...

Beetje een sneer geven over en weer mag best 't Is meer om reacties erop te voorkomen dat ze weg zijn. Noem 't maar een vooruitziende blik

(Un)masking for the greater good.
pi_15172603
Hé, waar is mijn sneer gebleven, bemoeizuchtig wicht? De sneer is een intrinsiek onderdeel van de rijke historie van Raad-je-Plaatje , .

Al het goede verdwijnt. .

  vrijdag 5 december 2003 @ 14:32:12 #81
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_15175040
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 13:20 schreef Gellius het volgende:
Hé, waar is mijn sneer gebleven, bemoeizuchtig wicht? De sneer is een intrinsiek onderdeel van de rijke historie van Raad-je-Plaatje , .

Al het goede verdwijnt. .


Agossie
Volgende keer gewoon geen sneer meer posten, dan hoef ik 'm ook niet weg te halen

Over de rijke historie van RJP gesproken: welke memorable plaatjes heb jij gepost?

(Un)masking for the greater good.
pi_15180045
Ik ben sinds kort ook een klein onderdeel van RJP. Het loopt niet meer zo lekker naar mijn mening. Het is nog wel cool hoor, maar het lijkt of het animo wat daalt.
A man is the less likely to become great the more he is dominated by reason: few can achive greatness -and none in art-if they are not dominated by illusion.
pi_15180433
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 14:32 schreef Natalie het volgende:
Over de rijke historie van RJP gesproken: welke memorable plaatjes heb jij gepost?
Gellius ís legendarisch, Natalie. Vooral inzake het onderdeel onaneren. .

pi_15204456
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 13:20 schreef Gellius het volgende:
Hé, waar is mijn sneer gebleven, bemoeizuchtig wicht? De sneer is een intrinsiek onderdeel van de rijke historie van Raad-je-Plaatje , .

Al het goede verdwijnt. .


En mijn geniale riposte is ook al weer verdwenen. Waar moet het heen als heren niet meer mogen sneren.

Gellius, je bent een dummelige dwerg, een boosaardige betweter.
Je bent het nog niet waard om een kleurplaat van de geniale Dali te mogen vingerverven.
Eigenlijk zouden al je beuzelende bijdragen aan RJP alsnog verwijderd moeten worden. Een mooi werkje voor Nathalie.

And it's only the giving
That makes you
What you are
  zaterdag 6 december 2003 @ 19:21:01 #85
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_15205050
Joh, dat kost me een eeuwigheid
Dus dat laten we lekker staan
(Un)masking for the greater good.
pi_15205970
Grmbl Ollie, Nathalie? Oké. Maar Zodiokk? Volgens mij heb jij te diep in het glaasje gekeken.


Gnffl.

pi_15206719
quote:
Op zaterdag 6 december 2003 19:55 schreef beeer het volgende:
Grmbl Ollie, Nathalie? Oké. Maar Zodiokk? Volgens mij heb jij te diep in het glaasje gekeken.


Gnffl.


Ach, druk je neusgeluiden toch eens groot af, kippenhok.
Far better is it to dare mighty things, to win glorious triumphs, even though checkered by failure, than to take rank with those poor spirits who neither enjoy much nor suffer much.
pi_15235645
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 14:32 schreef Natalie het volgende:

[..]
Over de rijke historie van RJP gesproken: welke memorable plaatjes heb jij gepost?


Nouou! Bert Vergevers bijvoorbeeld, Nathalie. En John-Friedrich Compton, enne... Georg Krieghebe, Joan Finford en Matthew La-Herne, om maar wat te noemen. Helaas mag ik van mijn arts nu niet al te veel meer plaatsen, eigenlijk .
pi_15237087
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 14:32 schreef Natalie het volgende:

[..]
memorable plaatjes!


O! En Jeffrey Lee Pierce natuurlijk!

.

Die was zo memorabel dat alleen Plunk 'm wist.

  maandag 8 december 2003 @ 10:43:51 #90
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_15242082
Grin, blij te zien dat je er toch nog even eentje wil posten
(Un)masking for the greater good.
pi_15246637
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 17:14 schreef pro_jeex het volgende:
Ik ben sinds kort ook een klein onderdeel van RJP. Het loopt niet meer zo lekker naar mijn mening. Het is nog wel cool hoor, maar het lijkt of het animo wat daalt.
Er wordt ook veel te weinig gesneerd. De huidige generatie bestaat uit een stel watjes die een cursus positief feedback geven gevolgd hebben. De jeugd van tegenwoordig denkt dat pakjes boter bedoeld zijn om in te braden.


patatgeneratie

Slaapt winter
en zomer
  maandag 8 december 2003 @ 13:59:58 #92
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_15246682
quote:
Op maandag 8 december 2003 13:57 schreef Parabola het volgende:

patatgeneratie


He, ik heb vrijwel nooit meegedaan.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_15247556
quote:
Op maandag 8 december 2003 13:57 schreef Parabola het volgende:

[..]

Er wordt ook veel te weinig gesneerd. De huidige generatie bestaat uit een stel watjes die een cursus positief feedback geven gevolgd hebben. De jeugd van tegenwoordig denkt dat pakjes boter bedoeld zijn om in te braden.


patatgeneratie


Positieve feedbacks Het is hier geen eBay
A man is the less likely to become great the more he is dominated by reason: few can achive greatness -and none in art-if they are not dominated by illusion.
pi_15249113
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 13:20 schreef Gellius het volgende:
Hé, waar is mijn sneer gebleven, bemoeizuchtig wicht? De sneer is een intrinsiek onderdeel van de rijke historie van Raad-je-Plaatje , .

Al het goede verdwijnt. .


Welbeschouwd is iedere sneer ontopic derhalve. 'Dit gedoe' verdient geen geveeg, maar aanmoediging, omdat de essentie weergeeft van twee jaar RJP. Normaal reageren is een RJP-er onwaardig

Of dacht je soms dat stoffig plaatjes raden leuk was?

-edit-
quote verwijderd, na gesprekje met parabola.

[Dit bericht is gewijzigd door Natalie op 08-12-2003 17:08]

Slaapt winter
en zomer
pi_15249161
quote:
Op maandag 8 december 2003 15:31 schreef Parabola het volgende:

Of dacht je soms dat stoffig plaatjes raden leuk was?


En aan wie ligt dat ? De plaatjes, soms ?
Far better is it to dare mighty things, to win glorious triumphs, even though checkered by failure, than to take rank with those poor spirits who neither enjoy much nor suffer much.
pi_15249403
quote:
Op maandag 8 december 2003 15:34 schreef SportsIllustrated het volgende:

[..]

En aan wie ligt dat ? De plaatjes, soms ?


De plaatjes? Ach, de plaatjes. Willoze slachtoffers van zieke hersendode wezens zonder hart. Heb toch meelij met de plaatjes.
Slaapt winter
en zomer
pi_15250590
quote:
Op maandag 8 december 2003 15:31 schreef Parabola het volgende:


Of dacht je soms dat stoffig plaatjes raden leuk was?


Ja, toevallig wel
A man is the less likely to become great the more he is dominated by reason: few can achive greatness -and none in art-if they are not dominated by illusion.
pi_15265781
quote:
Op maandag 8 december 2003 15:31 schreef Parabola het volgende:
Of dacht je soms dat stoffig plaatjes raden leuk was?
Heb jij er ook zo'n hekel aan? Zit je net lekker te sneren, komt er weer zo'n suf plaatje tussendoor. En dan weet ik hem ook nog altijd meteen, dus voor mij is er helemaal geen lol aan. Nee, vroeger was alles beter.
Iets wat je zelf niet wilt wat ze bij je doen moet je ook niet bij anderen doen. En iets wat je niet wilt wat gedaan word en daar commentaar op geeft moet je het zelf ook niet doen. En laat iedereen in zijn of haar waarden.
pi_15981132
RJP kent twee beroemde beroepen (neehee, Pruis is geen beroep), de oceanograaf en de ornitholoog. De eerste oceanograaf werd door heer Gellius herkend aan een wel zeer kenmerkend kledingstuk. De eerste ornitholoog kwam negen delen later in het vizier van ondergetekende. Zoals eenieder weet, verraden ornithologen zich vooral door hun erudiete blik. Aan de plaats van de van de ornitholoog op de evolutionaire ladder zijn ook wel eens (deel 78) woorden vuil gemaakt:
quote:
Op donderdag 14 augustus 2003 16:43 schreef Parabola het volgende:
Meneer's erudiete blik verraadt zijn wetenschappelijke achtergrond. Ornitholoog?
quote:
Op donderdag 14 augustus 2003 16:44 schreef SportsIllustrated het volgende:

[..]

Nee, hoger op de evolutionaire ladder. Historicus.


quote:
Op donderdag 14 augustus 2003 16:47 schreef Parabola het volgende:

[..]

Oh ja, da's dat ras vlak onder de econoom.


edit: zojuist is er een nieuw hoofdstuk aan het RJP-leven der ornithologen toegevoegd

[Dit bericht is gewijzigd door Parabola op 05-01-2004 14:04]

Slaapt winter
en zomer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')