Wisten ze dit in Tel Aviv maarquote:Op vrijdag 28 augustus 2026 20:09 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Als een wolf heeft leren tandenpoetsen wil dat nog niet zeggen dat hij je niet gaat bijten.
Ze hadden beter die oudjes in leven kunnen laten, de jongere generatie gaat denk ik vol voor nukes.quote:
quote:The U.S. launched strikes on Iran today for the first time since July, and Iran is vowing to respond. Is the Iran war returning to a kinetic phase? Get the latest on the new U.S. attacks on Iran and the Iran war in our live breaking news coverage.
The U.S. reportedly struck multiple Iranian targets near the Strait of Hormuz today. Will Iran fire missiles or drones in retaliation? Has open fighting returned in the Iran war? In this interactive live stream, host Steve Lookner brings you the latest breaking news updates on the new U.S. attacks in the war in Iran, and he’ll also read your comments and questions on the air!
Grote lancering van Iraanse raketten momenteel op met name Jordanie maar ook op Amerikaanse schepen in Hormuz.quote:Op zondag 30 augustus 2026 23:17 schreef Digi2 het volgende:
New U.S. Strikes on Iran
Bekijk deze YouTube-video
[..]
Inderdaad.quote:
De Iraniers zijn allesbehalve achterlijke apen. Zelfs Trump zal zoiets nooit zeggen. Ondanks dat ze drie maanden geleden al 'obliterated' zouden zijn, blijken ze ook nu nog in staat vrijwel ogenblikkelijk te reageren op een aanval van Amerika.quote:
Als Amerika all-in zou gaan, dan maakt Iran geen kans natuurlijk.quote:Op maandag 31 augustus 2026 10:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
De Iraniers zijn allesbehalve achterlijke apen. Zelfs Trump zal zoiets nooit zeggen. Ondanks dat ze drie maanden geleden al 'obliterated' zouden zijn, blijken ze ook nu nog in staat vrijwel ogenblikkelijk te reageren op een aanval van Amerika.
Maar waarom doen ze dat dan niet?quote:Op maandag 31 augustus 2026 10:57 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Als Amerika all-in zou gaan, dan maakt Iran geen kans natuurlijk.
Afghanistan was ook niet haalbaar voor ze. Ja, misschien wel als ze bereid waren geweest 100.000 eigen slachtoffers te accepteren. Maar dat is niet haalbaar publiek gezien. Dus ik denk dat in een all-in scenario ze het ook op termijn zullen afleggen. Al zouden ze heel Iran bezetten, na 10 jaar guerilla moeten ze gewoon terug.quote:Op maandag 31 augustus 2026 10:57 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Als Amerika all-in zou gaan, dan maakt Iran geen kans natuurlijk.
Ik denk dat je Iran overschat.quote:Op maandag 31 augustus 2026 10:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Afghanistan was ook niet haalbaar voor ze. Ja, misschien wel als ze bereid waren geweest 100.000 eigen slachtoffers te accepteren. Maar dat is niet haalbaar publiek gezien. Dus ik denk dat in een all-in scenario ze het ook op termijn zullen afleggen. Al zouden ze heel Iran bezetten, na 10 jaar guerilla moeten ze gewoon terug.
Ja vinden Amerikanen een impotente Trump beter dan een Iran-verpletterende Trump?quote:
Je kan Iran niet 'verpletteren' zonder zelf ook veel verlies te lijden. Er zijn voldoende Amerikanen die dat beseffen, ja.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:03 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja vinden Amerikanen een impotente Trump beter dan een Iran-verpletterende Trump?
Als zelfs de Taliban niet overwonnen kan worden, dan Iran zeker niet.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:00 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik denk dat je Iran overschat.
Terreurgroepen/milities zijn juist vaak moeilijker te bevechten dan landelijke legers.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:08 schreef LXIV het volgende:
[..]
Als zelfs de Taliban niet overwonnen kan worden, dan Iran zeker niet.
Daarom gaat Rusland ook zo snel door de Oekraïne heen.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:11 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Terreurgroepen/milities zijn juist vaak moeilijker te bevechten dan landelijke legers.
Ze hebben daar niet eens genoeg munitie voor. En het hele land overschakelen op een oorlogseconomie om voor honderden miljarden bommen op Iran te gooien is politiek onhaalbaar. Vanwege binnenlandse protesten en ook vanwege de internationale positie van Amerika. Dus gewoon niet te doen.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:11 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Terreurgroepen/milities zijn juist vaak moeilijker te bevechten dan landelijke legers.
Alleen al omdat als Amerika all-in zou gaan omtrent Iran, ze ook over kunnen gaan op terreurbombardementen. Dat heeft weinig zin als je specifiek een bepaalde terreurgroep wil aanpakken.
Hoge legerleidingen zullen er alles aan doen om dat tegen te houden. Maar Trump zelf is niet rationeel.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze hebben daar niet eens genoeg munitie voor. En het hele land overschakelen op een oorlogseconomie om voor honderden miljarden bommen op Iran te gooien is politiek onhaalbaar. Vanwege binnenlandse protesten en ook vanwege de internationale positie van Amerika. Dus gewoon niet te doen.
Zelfs al zou Trump volkomen irrationeel dit gaan proberen, met massale bombardementen en mobilisatie van heel Amerika voor voldoende grondtroepen, dan stopt 'het systeem' hem in Amerika vanzelf. Het is gewoon voor hem politiek niet haalbaar. Het is ook absoluut niet noodzakelijk of in Amerika's belang om dit te doen. het is een 'war of choice'. Dus altijd beperkt.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:19 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoge legerleidingen zullen er alles aan doen om dat tegen te houden. Maar Trump zelf is niet rationeel.
Wat heeft dit dan in vredesnaam allemaal voor zin?quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:21 schreef LXIV het volgende:
[..]
Zelfs al zou Trump volkomen irrationeel dit gaan proberen, met massale bombardementen en mobilisatie van heel Amerika voor voldoende grondtroepen, dan stopt 'het systeem' hem in Amerika vanzelf. Het is gewoon voor hem politiek niet haalbaar. Het is ook absoluut niet noodzakelijk of in Amerika's belang om dit te doen. het is een 'war of choice'. Dus altijd beperkt.
Ja dat is de hamvraag. Wie het weet mag het zeggen.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:22 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat heeft dit dan in vredesnaam allemaal voor zin?
Poging om Iran te destabiliseren en bijvoorkeur in een burgeroorlog te storten, zoals bij Irak, Syrie, Libie etc ook gelukt is. Op deze wijze kan Israel zijn hegemonie in het Midden-Oosten handhaven.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:22 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat heeft dit dan in vredesnaam allemaal voor zin?
Wil niet echt lukken.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:24 schreef LXIV het volgende:
[..]
Poging om Iran te destabiliseren en bijvoorkeur in een burgeroorlog te storten, zoals bij Irak, Syrie, Libie etc ook gelukt is. Op deze wijze kan Israel zijn hegemonie in het Midden-Oosten handhaven.
ten eerste de publieke opinie zoals al is genoemd, de belofte was geen oorlogen meerquote:
Dat blijkt ook wel: https://en.wikipedia.org/wiki/Science_and_technology_in_Iranquote:Op maandag 31 augustus 2026 10:50 schreef LXIV het volgende:
[..]
De Iraniers zijn allesbehalve achterlijke apen. Zelfs Trump zal zoiets nooit zeggen. Ondanks dat ze drie maanden geleden al 'obliterated' zouden zijn, blijken ze ook nu nog in staat vrijwel ogenblikkelijk te reageren op een aanval van Amerika.
Waarschijnlijk een afleidingsmanoeuvre vanwege de Epstein-files. Ik denk dat hij vanuit Israël onder druk is gezet door het kompromat dat daarin is verzameld. Zelfs voor Amerikaanse militairen is het inmiddels wel duidelijk:quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:23 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja dat is de hamvraag. Wie het weet mag het zeggen.
quote:
Ah...deze kennen we nog nietquote:Trump tells Fox News that the US will strike Iran in response to overnight attack on US forces in the region.
"We're going to hit them hard," he said.
.quote:Iraanse president geeft toe: 'Voortzetten van oorlog tegen VS is niet in ons belang'
Het voortzetten van de oorlog tegen de Verenigde Staten is niet in het belang van Iran. Dat heeft de Iraanse president Masoud Pezeshkian gezegd, nu de vijandelijkheden tussen beide landen na een maand van rust weer zijn opgelaaid.
"We blijven ons inspannen om een weg naar overeenstemming en begrip te vinden, en we zijn van mening dat een voortzetting van de oorlog niet in ons belang is, noch in het belang van de regio", aldus de Iraanse president tijdens een ontmoeting met de Indiase premier Narendra Modi, voorafgaand aan de top van de Shanghai Cooperation Organisation in Kirgizië.
"Wij zijn van mening dat de oplossing voor de bestaande problemen ligt in dialoog en begrip, en dat alle middelen moeten worden ingezet om te voorkomen dat de onveiligheid en het conflict zich uitbreiden", klinkt het.
De uitspraken van Pezeshkian volgen op Amerikaanse luchtaanvallen op het Iraanse eiland Larak, waarbij volgens het officiële Iraanse persbureau IRNA twee doden en meerdere gewonden vielen. Iran verklaarde op zijn beurt maandag dat het uit zelfverdediging met drones een basis van de Verenigde Arabische Emiraten in Jordanië had aangevallen
Daar kan Trump niets aan doenquote:Op maandag 31 augustus 2026 11:43 schreef skysherrif het volgende:
Schijnbaar heeft trouwens elon musk toestemming gegeven om Starlink 200km in Russisch gebied toe te staan.
Maar houdt Trump het tegen
Oei ik had het in het verkeerde topic geplaatstquote:Op maandag 31 augustus 2026 15:12 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Daar kan Trump niets aan doen
2/3e van wat UA dit jaar zou gaan krijgen.quote:
quote:what is obvious at least since the late 2023: Western aid is dropping off a cliff. Patriot interceptors? 675 in 2023, down to a projected 264 in 2026.
Ik weet niet of die aantallen kloppen, maar er blijven ongetwijfeld steeds minder PAC-3's over in dit tempo.quote:
Hoe dan? Ik had begrepen dat de ratio 2 patriots op 1 ballistic missile was. Waar de f... hebben ze die andere 80 op geschoten dan?quote:
Een poging om een onvriendelijke regering uit te schakelen en in Teheran een marionettenregering te installeren. In de Verenigde Staten bevinden zich verschillende 'prominente' Iraanse dissidenten (bewierookt of een podium gekregen door Engelstalige media en politici: je moet iemand wel eerst maken voordat je hem/haar kunt gebruiken) die dat maar al te graag zouden doen, zolang zij vervolgens zelf maar in naam op de troon mogen plaatsnemen. Dat is sinds de Iraanse Revolutie van 1979 altijd het doel geweest.quote:Op maandag 31 augustus 2026 11:22 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Wat heeft dit dan in vredesnaam allemaal voor zin?
quote:In maart 1953 gaf de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, John Foster Dulles, de CIA, die onder leiding stond van zijn jongere broer Allen Dulles, opdracht om plannen op te stellen voor de omverwerping van Mosaddegh. Op 4 april 1953 keurde Dulles een bedrag van 1 miljoen dollar goed, dat ,,op elke mogelijke manier die tot de val van Mosaddegh zou leiden" mocht worden gebruikt. Kort daarna begon de CIA-post in Teheran een propagandacampagne tegen Mosaddegh.
Volgens *The New York Times* kwamen Amerikaanse en Britse inlichtingenfunctionarissen begin juni opnieuw bijeen, ditmaal in Beiroet, om de laatste hand te leggen aan de strategie. Kort daarna arriveerde, volgens zijn later gepubliceerde verslagen, het hoofd van de afdeling Nabije Oosten en Afrika van de CIA, Kermit Roosevelt Jr., kleinzoon van de Amerikaanse president Theodore Roosevelt, in Teheran om de operatie te leiden.
In 2000 publiceerde *The New York Times* gedeeltelijk een uitgelekt CIA-document met de titel *Clandestine Service History - Overthrow of Premier Mosaddegh of Iran - November 1952 - August 1953*.
Mosaddegh werd zich bewust van de complotten tegen hem en werd steeds wantrouwiger tegenover samenzweerders binnen zijn eigen regering. Volgens Donald Wilber, die betrokken was bij het complot om Mosaddegh uit de macht te verwijderen, bedreigden Iraanse CIA-agenten zich begin augustus als socialisten en nationalisten voordoend, moslimleiders met ,,zware represailles" als zij zich tegen Mosaddegh zouden verzetten. Daarmee wilden zij de indruk wekken dat Mosaddegh eerder dan gepland hard optrad tegen tegenstanders en tegelijkertijd anti-Mosaddeghgevoelens binnen de religieuze gemeenschap aanwakkeren.
Op 19 augustus 1953 kwamen aanhangers van de sjah, die met 100.000 dollar aan CIA-geld waren omgekocht, in actie en marcheerden vanuit Zuid-Teheran naar het stadscentrum, waar anderen zich bij hen aansloten.
https://en.wikipedia.org/(...)erthrow_of_Mosaddegh
Snotverquote:Op maandag 31 augustus 2026 22:43 schreef Doler12 het volgende:
[ afbeelding ]
Trump laat weer 3.1 miljoen vaten los van de SPR
Things that never happened the mostquote:Op maandag 31 augustus 2026 21:06 schreef Lospedrosa het volgende:
Ben dit topic begonnen toen er een shitload materieel en F35s naar het Midden-Oosten vertrokken. Waarbij ik aangaf dat het los zou gaan in Iran.
Niemand maar ook niemand gaf aan dat dit zou gebeuren.
Nu is de gasopslag niet gevuld, dat zou allang voor de interventie gebeuren, zeggen mensen: ja die onrust in de straat van Hormuz zag iedereen wel aankomen!!
Mensen echt.
Dat ik deze topic serie begonnen ben?quote:
letterlijk iedereen zag dit aankomenquote:Op dinsdag 1 september 2026 07:26 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat ik deze topic serie begonnen ben?
Of dat mensen zeggen dat je had moeten zien aankomen dat de straat van Hormuz ging sluiten?
Beiden staan gewoon nog in fok forum ergens hoor.![]()
Nou kijk de eerste pagina’s van deze reeks eens door dan?quote:Op dinsdag 1 september 2026 07:35 schreef sp3c het volgende:
[..]
letterlijk iedereen zag dit aankomen
dat heb ik gedaan, ik zie vooral dat iedereen behalve jou het een heel slecht idee vondquote:Op dinsdag 1 september 2026 07:45 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Nou kijk de eerste pagina’s van deze reeks eens door dan?
NWS / Interventies van de VS in Iran, The beginning.
quote:Op dinsdag 1 september 2026 07:57 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat heb ik gedaan, ik zie vooral dat iedereen behalve jou het een heel slecht idee vond
bleek uiteindelijk een heel slecht idee
Niet de enige.quote:Op dinsdag 27 januari 2026 18:43 schreef MissButterflyy het volgende:
Een van de weinige goede dingen die deze regering kan doen naar mijn mening.
Hopelijk wordt het regime uitgeschakeld en wordt ook nagedacht over de toekomst van de mensen in Iran, en dat ze hier in worden geholpen.
quote:Op dinsdag 1 september 2026 08:35 schreef sp3c het volgende:
vond je ook iemand die het niet aan zag komen?
quote:Op vrijdag 23 januari 2026 21:34 schreef Simmertje het volgende:
Dit is volgens mij de 10de keer in de afgelopen 5 jaar dat ik lees dat een grote aanval op Iran aanstaande is.
quote:
quote:
quote:
er was op dat moment geen oorlog, het was niet de eerste keer dat je het 'voorspelde' en het ging niet direct los toen de lincoln aankwamquote:
Even ook de quote waar ik op reageerde en dus gelijk gekregen heb:quote:
En deze al helemaal:quote:Op vrijdag 23 januari 2026 22:06 schreef Lospedrosa het volgende:
25 januari komt de Carrier aan, gaat gelijk los denk ik.
https://www.instagram.com/reel/DTueUm9jRQh
quote:Op woensdag 28 januari 2026 13:39 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Daar werden bezette landen met een rijke democratische historie bevrijd.
En die landen waren pas 5 jaar bezet dus nog niet geindoctrineerd.
Dit itt een Irak, Afghanistan, etc.
Al moet ik zeggen dat ik de populatie van Iran en Venezuela hoger inschat en het een kleine kans geef.
quote:The U.S. has launched new strikes on Iran. Get the latest on the new U.S. attacks on Iran and the Iran war in our live breaking news coverage.
CENTCOM confirmed new U.S. strikes on Iran, saying, "Today at 12 p.m. ET, U.S. forces began striking Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) targets in Iran. The strikes follow recent attempted attacks by the IRGC against commercial shipping in the Strait of Hormuz and against American service members deployed to the region."
Daarom was Ratcliffe in Rusland. Even laten weten dat er nukes op tafel liggen voor Iran.quote:Op dinsdag 1 september 2026 19:46 schreef Perrin het volgende:
Wie dreigt er tegenwoordig niet met kernwapens?
[ afbeelding ][ x ]
Dat gaat weinig uitmaken. MAGA blijft liever in een pro-Russisch droomwereldje.quote:Op dinsdag 1 september 2026 22:15 schreef Frutsel het volgende:
[ x ]
Als er Amerikanen omkomen bij IRaanse aanvallen, mogelijk gemaakt door Putin en Co.... bedankt Trumpje
Als Trump en Co dit nu eens bevestigen, beseffen en er nu eindelijk eens tegen optreden en daarmee openlijk de Oekraïners gaan steunen zou dat nogal wat uitmaken.
Dan gaat Amerika sowieso een halve jaarproductie aan patriots afschieten vanavondquote:Op dinsdag 1 september 2026 22:26 schreef Perrin het volgende:
Iran claimt er zeker 20 te hebben afgevuurd al.
[ x ]
Hoog tijd en een buitenkansje om eens wat minder afhankelijk te geraken van mensen van laag allooi.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:55 schreef Perrin het volgende:
En ondertussen zit Hormuz nog potdicht
[ x ]
Als de USA zonder kloppen naar binnen kwam, dan was er een bruiloft van een sjiitische schurk (en Jodenhater).quote:Op woensdag 2 september 2026 08:10 schreef Perrin het volgende:
Die kwam zonder kloppen naar binnen. De vraag is wiens bijeenkomst daar aan de gang was.
[ x ]
Dat blijft bijzonder. Je zou toch zeggen dat het niet zo lastig is deze te openen. De kan hier ook niet langer afhankelijk van zijn, dit gaat het Iraanse regime nu voor alles gebruiken om de eigen zin te krijgen.quote:Op woensdag 2 september 2026 07:55 schreef Perrin het volgende:
En ondertussen zit Hormuz nog potdicht
[ x ]
Donny, ben je daar? Valt toch tegen he oorlogvoering zonder er verstand van te hebben nadat je een amateuristische alcoholist minister van defensie hebt gemaakt en een groot deel van je leger top hebt ontslagen. Nou snap ik dat laatste wel, dat waren toch maar wijven, kleurlingen en homo's. Of op zijn minst verdacht van democratische sympathieën.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat blijft bijzonder. Je zou toch zeggen dat het niet zo lastig is deze te openen. De kan hier ook niet langer afhankelijk van zijn, dit gaat het Iraanse regime nu voor alles gebruiken om de eigen zin te krijgen.
Zo lang ze langs honderden kilometers Iraanse kust moeten varen waar elke idioot met een raketwerper een schip kan raken.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat blijft bijzonder. Je zou toch zeggen dat het niet zo lastig is deze te openen. De kan hier ook niet langer afhankelijk van zijn, dit gaat het Iraanse regime nu voor alles gebruiken om de eigen zin te krijgen.
Sterker nog: uit berichtgeving vanuit de VS, en de volmondige instemming daarover van een aantal ingewijde users alhier, kreeg ik zelfs het idee dat het hooguit een weekje of 2 zou gaan kosten om zowat heel Iran lam te leggen.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:01 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat blijft bijzonder. Je zou toch zeggen dat het niet zo lastig is deze te openen. De kan hier ook niet langer afhankelijk van zijn, dit gaat het Iraanse regime nu voor alles gebruiken om de eigen zin te krijgen.
Sommige sombere figuren voorspelden dat al meer een half jaar geleden.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:25 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Zo lang ze langs honderden kilometers Iraan kust moeten varen waar elke idioot met een raketwerper een schip kan raken.
Dan wordt het zo goed als onmogelijk om schepen te beschermen.
Zo ver ik weet zijn ze wel bezig met andere infrastructuur aan te leggen maar dat gaat nog jaren duren voordat dat een beetje op gang komt.
Beetje op de rusland manier. Toevallig vielen de brokstokken op belangrijke dingenquote:Op woensdag 2 september 2026 04:54 schreef AFA2022 het volgende:
CENTCOM: "All Iranian missiles were successfully intercepted".
Plus vele andere glorieuze avonturen van de VS wereldwijd.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:17 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Donny, ben je daar? Valt toch tegen he oorlogvoering zonder er verstand van te hebben nadat je een amateuristische alcoholist minister van defensie hebt gemaakt en een groot deel van je leger top hebt ontslagen. Nou snap ik dat laatste wel, dat waren toch maar wijven, kleurlingen en homo's. Of op zijn minst verdacht van democratische sympathieën.
Misschien was een geschiedenislesje voorafgaand aan dit avontuurtje een idee geweest? Dan had je kunnen lezen wat er in de Iran - Irak oorlog gebeurt is in dezelfde regio in die periode. Daar is zelfs een mooie Wikipedia pagina van: https://en.wikipedia.org/wiki/Tanker_war
Ja, dat is het probleem. Die kust is veel te lang en te woest. Dat is onmogelijk te controleren. Je kunt ook helemaal niet 24/7 overal vliegtuigen laten vliegen, dat is heel anders als eenmalig op een bepaald statisch doel afgaan om te bombarderen. Maar met 24/7 erboven hangen is je luchtmacht binnen een week uitgeput. En dan kan Iran daarna alsnog toeslaan. Niet te doen.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:25 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Zo lang ze langs honderden kilometers Iraan kust moeten varen waar elke idioot met een raketwerper een schip kan raken.
Dan wordt het zo goed als onmogelijk om schepen te beschermen.
Zo ver ik weet zijn ze wel bezig met andere infrastructuur aan te leggen maar dat gaat nog jaren duren voordat dat een beetje op gang komt.
Ik had zelf ook verwacht dat de oorlog niet zo lang zou duren, doordat die protesten nog vers waren en zoveel doden onder demonstranten dacht ik dat het land al op het punt stond voor een revolutie, blijkbaar had ik het mis en vindenn ze het prima dat de regering het eigen volk af slacht.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:33 schreef Toby56 het volgende:
[..]
Sommige sombere figuren voorspelden dat al meer een half jaar geleden.
Maar dat waren allemaal piskijkers.
Oorlogje beginnen tegen Iran.
Eitje.
Ontzettend veel mensen daar vinden het helemaal niet prima.quote:Op woensdag 2 september 2026 09:41 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Ik had zelf ook verwacht dat de oorlog niet zo lang zou duren, doordat die protesten nog vers waren en zoveel doden onder demonstranten dacht ik dat het land al op het punt stond voor een revolutie, blijkbaar had ik het mis en vindenn ze het prima dat de regering het eigen volk af slacht.
Maar ja ik heb dan ook geen inlichtingendiensten om mij te informeren
De modus operandi van de grootste terreurstaat ter wereld, die met "precisiewapens" bruiloften, markten, scholen, ziekenhuizen en apotheken opblaast. Misdaden die we kennen uit de eerste en tweede Golfoorlog en uit Afghanistan. Binnenkort zullen ze schijnheilig 9/11 herdenken en in de slachtofferrol kruipen, terwijl ze al eeuwenlang op veel grotere schaal burgers doden en leed veroorzaken.quote:
quote:Amerikaans vliegdekschip Abraham Lincoln aangekomen in Thailand
Het Amerikaanse vliegdekschip Abraham Lincoln is woensdagochtend na meer dan tweehonderd dagen op zee de Thaise haven van Laem Chabang binnengevaren. Het schip kreeg internationaal veel aandacht door berichten over zware omstandigheden voor de bemanning.
Bemanningsleden klaagden onder meer over hun mentale gezondheid en het eten aan boord. Ook zouden meerdere opvarenden hebben geprobeerd overboord te springen.
Het vliegdekschip, dat wordt begeleid door andere Amerikaanse marineschepen, blijft vijf dagen in Thailand. De bemanning krijgt daar rust en vrije tijd, aldus Thaise functionarissen. Thailand is de enige bondgenoot van de Verenigde Staten op het vasteland van Zuidoost-Azië.
De Lincoln, met ongeveer 5000 bemanningsleden en mariniers aan boord, vestigde een record voor het aantal achtereenvolgende dagen op zee. Normaal gesproken duurt een marine-inzet zes tot negen maanden, maar in tijden van conflict kan dat worden verlengd.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op woensdag 2 september 2026 12:45 schreef Since2003 het volgende:
Wat een hopeloze ductape vloot
[ x ]
In Thailand kun je veel lol hebben.quote:Op woensdag 2 september 2026 12:45 schreef Since2003 het volgende:
Wat een hopeloze ductape vloot
[ x ]
Die damejongen heeft een mooie bariton!quote:Op woensdag 2 september 2026 13:16 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Onderhandelen met een gun tegen je hoofd werkt natuurlijk wat makkelijker:
Trump over de aanvallen op Iran: "Ik probeer hen niet te dwingen terug te keren naar de onderhandelingen."
https://13tv.co.il/item/news/politics/security/vti9p-905339658/
US begins 'tanker for tanker policy' on Iranian ships.
https://www.jpost.com/mid(...)/live-updates-907287
Russia secretly aiding Iran in development of supersonic cruise missile technology. The program was codenamed C430L.
https://www.jpost.com/middle-east/iran-news/article-907296
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |