abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_220254844
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 10:57 schreef TweedeKlum het volgende:
Israël heeft zijn F-35's volgestopt met Israëlische technologie. _O_

[ x ]
Dapper maar dom.
Hoezo ga je met een jettrainer ontwikkeld begin jaren 90 een 5de generatie gevechtsvliegtuig aanvallen.
Ze hebben hem waarschijnlijk nooit eens gezien of gedetecteerd.

Heeft de f22 trouwens eindelijk een kill?
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:20:34 #77
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220254854
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:18 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Wat zou wijsheid zijn dan? het weigeren heeft immers misschien ook allerlei gevolgen. Koerden zitten nu eenmaal niet in een machtspositie.
Dat ze iig heel terughoudend zijn in 'boots on the ground' spelen voor de VS.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220254909
quote:
Amerikaanse militairen klagen over Christelijke retoriek van leidinggevenden
Amerikaanse commandanten zouden extremistische christelijke retoriek hanteren rond de oorlog in Iran. Daarover hebben ruim 200 militairen geklaagd bij een militaire belangenvereniging, meldt The Guardian.

De militaire operatie tegen Iran zou worden omschreven als "onderdeel van God's plan". En president Trump zou "door Jezus uitverkoren zijn om de eindtijd in gang te zetten en zo de wederkomst van de Messias mogelijk te maken". De belangenvereniging heeft een klacht ingediend.
:')
pi_220254911
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:18 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Wat zou wijsheid zijn dan? het weigeren heeft immers misschien ook allerlei gevolgen. Koerden zitten nu eenmaal niet in een machtspositie.
Wijsheid zou zijn als het volk in Iran zich massaal verzet tegen dat regime zonder onze inbreng. Uiteraard een utopie omdat het land verdeeld is zoals dat in die hele regio wel het geval is. We weten niet eens hoeveel aanhang dat huidige regime heeft. Je kunt je voorstellen dat bij een machtvacuum diverse milities ontstaan die allemaal de macht willen hebben. Dus een burgeroorlog zoals we dat al hebben gezien in Irak, Syrie, Libie, Afghanistan is wat mij betreft de grootste mogelijkheid. Ik hoop dat ik het mis heb. Want als mens wens je iedereen zijn vrijheid en gezond leven.
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:29:47 #80
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_220254915
Dit kan op vier manieren aflopen, twee met enorme economische schade op het
niveau wat door Rabo economen als worst case scenario genoemd wordt, benzineprijzen van 3 euro, 400 euro energiekosten voor een doorsnee woning moet je dan aan denken.

De economisch optimistische scenario’s waarbij deze oorlog snel stopt doordat of de VS weet door te pakken en wel een plan blijkt te hebben wat intelligenter is dan “we bombarderen ze naar het stenen tijdperk”. Of Trump claimt victorie zonder enig resultaat , Iran gaat gewoon door op de huidige weg met nieuwe haatbaarden. Same shit, nieuwe poppetjes.

De economisch pessimistische scenario’s waarbij dit conflict doorettert en maanden of jaren gaat duren omdat of de VS geen gezichtsverlies wil, maar ook niet door pakt, of de VS wel door pakt, maar ontdekt dat een asymmetrische oorlog lastig te winnen is.

Iedere enigszins ingewijde weet dat de angel de straat van Hormuz is, dat demente Donnie en zijn alcoholistische en pedo vriendjes dat nu pas lijken te ontdekken bewijst hoe ondoordacht deze aanvallen zijn. Ik ben dan ook niet heel optimistisch.
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:30:02 #81
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220254917
Het betrekken van de Koerden is op zich een begin van een plan om daar het regime weg te krijgen.

Maar dat lijkt me verre van genoeg. Iran is nou eenmaal geen Koerdisch land. Dus met hen alleen ga je het niet redden.
pi_220254922
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:27 schreef Breekfast het volgende:

[..]
:')
Wat een gek.

Maar he op MAGA FOK! wordt hij inderdaad echt als een god gezien.
pi_220254926
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:28 schreef Cherni het volgende:

[..]
Wijsheid zou zijn als het volk in Iran zich massaal verzet tegen dat regime zonder onze inbreng.
Waarom? Wij bepalen niet wat het volk wil en wat het beste voor het volk is.
  Moderator woensdag 4 maart 2026 @ 11:32:02 #84
8781 crew  Frutsel
pi_220254935
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:27 schreef Breekfast het volgende:
Amerikaanse militairen klagen over Christelijke retoriek van leidinggevenden
Bron?

Je zou denken dat het dan uit kamp Vance komt
pi_220254940
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:32 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Bron?

Je zou denken dat het dan uit kamp Vance komt
https://www.theguardian.com/world/2026/mar/03/us-israel-iran-war-christian-rhetoric
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:32:34 #86
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220254941
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 10:45 schreef Cherni het volgende:

[..]
Ik denk het niet. Die trappen daar steeds in. Buiten de Koerden zullen er nog wel andere milities bewapend worden. Die willen natuurlijk allemaal een stuk macht.

Als je het mij vraagt is het een herhaling van zetten en zal er wel een burgeroorlog ontstaan zoals we zo vaak gezien hebben. Maw een Iran in chaos.
Turkije zal net als in Syrie een sleutelrol spelen. Het raakt direct hun nationale veiligheid. En zij prefereren het aanblijven van het Iraanse regime, maar als dat niet lukt en dit toch ernstig wordt verzwakt en de controle verliest over de periferie zoals in het Noorden mbt de Koerdische gebieden dan zal Turkije zelf daar orde op zaken stellen om te verzekeren dat net als in Syrie hun belangen niet op het spel staan. En Koerdische rebellen met een stroom aan goede wapenleveringen aan hun grens met Iran is voor de Turken iets dat koste wat kost moet worden voorkomen of zoveel mogelijk beperkt. Exact het Syrie scenario. En daarin speler de Azeri´s die ook in het Noorden wonen aangrenzend aan Koerdische gebieden en soms zelfs in dezelfde dorpen snel dan een sleutelrol, als medeturkstaligen. En Turkije zal snel het hef in handen nemen op de grond om te zorgen dat zij daar bepalen wat er gebeurd en hoe en geen andere mogendheid, en niet achteraf "achter de feiten aanlopen". Oftewel; free zones overwegen, strikes overwegen, operaties overwegen in samenwerking met lokale (Azeri) milities als het moet, inzetten van drones etc. Dan heb je dus wel deels de balkanisering van in ieder geval Noord-Iran aan de Turkse en deels Noord-Iraakse grens. Overigens zijn 30% van de Iraanse Koerden sjitisch.
enkelband
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:33:36 #87
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_220254948
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:12 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Rechtstreeks van het Mossad Press Agency. :')
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_220254952
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:30 schreef Hexagon het volgende:
Het betrekken van de Koerden is op zich een begin van een plan om daar het regime weg te krijgen.

Maar dat lijkt me verre van genoeg. Iran is nou eenmaal geen Koerdisch land. Dus met hen alleen ga je het niet redden.
Het betrekken van de Koerden is vooral een plan voor gemakkelijk kanonnenvoer. Koerden zijn echt de losers van de 20ste eeuw. Die zijn zo vaak genaaid...
pi_220254956
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:05 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Het eerste deel van de post werpt niet bepaald licht op jouw uitspraak:
[..]
[..]
Dit zegt niks over de relatieve mate van destabiliseren.

Dus opnieuw: wat bedoel je.
Ik spreek toch geen Spaans of wel?
Ik zal het nog 1 keer in in Jip & Janneke taal uitleggen.
De situatie tot niet al te lang geleden was dat door Iran gesteunde milities wat onrust stookten in o.a. Libanon en Jemen. Vervelend voor de regio, maar niet zwaar destabiliserend voor o.a. de wereldeconomie.
Die capaciteiten waren bovendien ook nog wel weer aardig ingedamd door acties van Israël.
Wat je nu ziet na de aanval op Iran zit dat de golfstaten en Saudi-Arabië flink worden aangevallen en ook de straat van Hormuz voor vrachtverkeer wordt afgesloten. Dat soort dingen zijn veel verstorender. De vraag daarbij is hoe lang Iran dat vol kan houden als ze door hun arsenaal heen raken en hun productie wordt lamgelegd.
Dat onderscheid is toch niet zo moeilijk te zien?
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:36:05 #90
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220254964
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:19 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]
Dapper maar dom.
Hoezo ga je met een jettrainer ontwikkeld begin jaren 90 een 5de generatie gevechtsvliegtuig aanvallen.
Ze hebben hem waarschijnlijk nooit eens gezien of gedetecteerd.

Heeft de f22 trouwens eindelijk een kill?
Die Chinese sionageballon. :P
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:37:35 #91
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_220254973
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:34 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Het betrekken van de Koerden is vooral een plan voor gemakkelijk kanonnenvoer. Koerden zijn echt de losers van de 20ste eeuw. Die zijn zo vaak genaaid...
Die zijn niet wijs als ze de VS willen helpen. Maar hoeveel keuzes hebben ze?
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_220254976
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:37 schreef Hyperdude het volgende:

[..]
Die zijn niet wijs als ze de VS willen helpen. Maar hoeveel keuzes hebben ze?
Ja niet. Dat is mijn punt.
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:41:55 #93
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220255012
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:34 schreef Monolith het volgende:
Ik spreek toch geen Spaans of wel?
Ik zal het nog 1 keer in in Jip & Janneke taal uitleggen.
De situatie tot niet al te lang geleden was dat door Iran gesteunde milities wat onrust stookten in o.a. Libanon en Jemen. Vervelend voor de regio, maar niet zwaar destabiliserend voor o.a. de wereldeconomie.
Die capaciteiten waren bovendien ook nog wel weer aardig ingedamd door acties van Israël.
Wat je nu ziet na de aanval op Iran zit dat de golfstaten en Saudi-Arabië flink worden aangevallen en ook de straat van Hormuz voor vrachtverkeer wordt afgesloten. Dat soort dingen zijn veel verstorender. [b]De vraag daarbij is hoe lang Iran dat vol kan houden als ze door hun arsenaal heen raken en hun productie wordt lamgelegd.[/b]
Dat onderscheid is toch niet zo moeilijk te zien?
Lang. Makkelijk maanden. Want ze liggen zo dichtbij de Golfstaten dat met een minimaal shahed dronetje je al gevaar sticht waardoor productie gewoon niet kan doorgaan. Je hoeft niet elke dag 100 hits te hebben vier maanden lang. Daarnaast hebben de Amerikanen zich niet goed voorbereid want hun basissen en afweersystemen in zowel de Golf als ook Israel hebben voorraad tekorten. En Amerika heeft sowieso geen productiecapaciteiten dat versneld in periode van drie maanden alsnog in te halen.

Dus de volgende overweging wordt bij aanblijven en verstoren van wereldwijde markten door Iran vanwege strategische ligging mbt de Golf en goede voorbereiding: boots on the ground. Niet in heel Iran maar in het deel dat aan de Perzische Golf ligt. Soort "free zone" afbakenen. Van waaruit ze geen drones kunnen afschieten naar de Golf. Kan het alsnog wel verderop natuurlijk maar je moet ergens beginnen. Al met al is de kans aanzienlijk dat Amerika er dieper wordt ingezogen zeker als Iran weigert te onderhandelen (wat Amerika wel graag wil) of in onderhandelingen mega hoog inzet vanuit een positie "jullie kunnen dit niet volhouden aankomende maanden dus je gaat zwaar moeten ingeven". En daarin zullen ze wellicht ook China en Rusland betrekken om veiligheidsgaranties te eisen mocht er een deal komen. Zodat Amerika niet over 1 jaar weer terug is met een aanval maar dan beter voorbereid dan nu. Een "comprehensive deal" over kernenergie alleen, en waarbij ze eisen dat alle sancties eraf gaan. Sowieso zal Israel alles eraan doen elke deal dat alleen kernenergie bevat al is het 0% ervan opwekken van de tafel te krijgen.
enkelband
pi_220255052
quote:
88s.gif Op woensdag 4 maart 2026 08:50 schreef sp3c het volgende:

[..]
niemand besloot dat het inhumaan is
Jawel
Vakman pur sang
  woensdag 4 maart 2026 @ 11:46:17 #95
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220255059
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 09:57 schreef Watmoetjenou het volgende:
[ afbeelding ]

KLM toestel met Nederlanders geland op Schiphol :o Dat zie je bijna nooit.

Overigens wel apart dat er kennelijk maar een man of 80 inzaten... Je zou toch zeggen dat het dringen is voor sommigen om naar huis te gaan
Er zaten 250 passagiers in het toestel, voor de headline (want smakelijker en genereert meer ophef) richt de NOS zich enkel op Nederlandse toeristen of expats. 160 KLM medewerkers tellen schijnbaar al niet eens meer mee als "Nederlands" of "expat" als dat uitkomt voor de headline.

Letterlijk in het liveblog:

  woensdag 4 maart 2026 @ 11:46:30 #96
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220255062
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:37 schreef Hyperdude het volgende:

[..]
Die zijn niet wijs als ze de VS willen helpen. Maar hoeveel keuzes hebben ze?
Dat besluit is al lang genomen. Zes dagen voor de Amerikaanse aanval hebben verschillende Iraans-Kooerdische rebellengroepen in Irak een onderling akkoord ondertekend (zoek het maar op). Omdat ze tot toen ook elkaar naar het leven stonden. Als je logisch nadenkt was dat geen toeval. Dat was het laatste zetje in eerder opgezette diplomatie om de klus te klaren in Iran.
Je denkt toch niet echt dat zij nu pas alles in gang gaan zetten om daar nu nog wapens te krijgen? Die logistieke leveringen zijn al eerder in gang gezet. Het akkoord tussen de groepen was de afrondende fase (ipv beginnende) om nu tot uitvoering over te gaan nu we in dag 4 zitten van de aanval op Iran.
enkelband
pi_220255085
Staat zelfs letterlijk in de Europese verdragen
https://www.eeas.europa.e(...)e%20peaceful%20world.
Vakman pur sang
pi_220255118
Die Koerden zijn nou al zovaak door iedereen en hun moeder genaaid. Maar door niemand meer dan Amerikanen. _O-
pi_220255136
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:18 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Wat zou wijsheid zijn dan? het weigeren heeft immers misschien ook allerlei gevolgen. Koerden zitten nu eenmaal niet in een machtspositie.
Wijsheid zou zijn als het volk in Iran zich massaal verzet tegen dat regime zonder onze inbreng. Uiteraard een utopie omdat het land verdeeld is zoals dat in die hele regio wel het geval is. We weten niet eens hoeveel aanhang dat huidige regime heeft. Je kunt je voorstellen dat bij een machtvacuum diverse milities ontstaan die allemaal de macht willen hebben. Dus een burgeroorlog zoals we dat al hebben gezien in Irak, Syrie, Libie, Afghanistan is wat mij betreft de grootste mogelijkheid. Ik hoop dat ik het mis heb. Want als mens wens je iedeteen zijn vrijheid en gezond leven.
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:31 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Waarom? Wij bepalen niet wat het volk wil en wat het beste voor het volk is.
In Januari was die opstand er. Maar die religieuze mafklappers hebben dat met zeer grof geweld afgewend. Buiten het feit dat Iran meermaals heeft aangeven om Israel van de kaart te vegen en diverse milities zoals Hamas etc steunt laat ik geen traan als dat verdwijnt en is mijn hoop gebaseerd op het volk van Iran
om massaal in opstand te komen zonder dat er een burgeroorlog zou kunnen ontstaan. Maar daar ben ik bang voor.

Dat ik mijn twijfels heb over deze aanval of dat zo verstandig is vanwege mogelijke chaos, is een compleet andere discussie.
pi_220255173
bron: nu.nl

quote:
Iran is 'dichtbij' kiezen opvolger Khamenei
Iran zou op het punt staan om een nieuwe opperste leider te kiezen, die de gedode ayatollah Ali Khamenei zal opvolgen. Dat zegt een lid van de Iraanse Raad van Experts, die de taak heeft een nieuwe leider te kiezen. "De opperste leider zal zo snel mogelijk worden aangewezen. We zijn dicht bij een conclusie, maar de situatie in het land is een oorlogssituatie", zegt ayatollah Ahmad Khatami tegen de staatstelevisie.

Mojtaba Khamenei, de zoon van Ali Khamenei, zou de favoriet zijn om de nieuwe hoogste leider van Iran te worden. De Raad van Experts zou onder druk zijn gezet door de Revolutionaire Garde (IRG) om Mojtaba Khamenei te kiezen. Met de zoon van Khamenei als opperste leider is er continuïteit, schrijft Iran International.
R.I.P. Mojtaba maar alvast dan?
pi_220255182
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:50 schreef Cherni het volgende:

[..]
Wijsheid zou zijn als het volk in Iran zich massaal verzet tegen dat regime zonder onze inbreng. Uiteraard een utopie omdat het land verdeeld is zoals dat in die hele regio wel het geval is. We weten niet eens hoeveel aanhang dat huidige regime heeft. Je kunt je voorstellen dat bij een machtvacuum diverse milities ontstaan die allemaal de macht willen hebben. Dus een burgeroorlog zoals we dat al hebben gezien in Irak, Syrie, Libie, Afghanistan is wat mij betreft de grootste mogelijkheid. Ik hoop dat ik het mis heb. Want als mens wens je iedeteen zijn vrijheid en gezond leven.
[..]
In Januari was die opstand er. Maar die religieuze mafklappers hebben dat met zeer grof geweld afgewend. Buiten het feit dat Iran meermaals heeft aangeven om Israel van de kaart te vegen en diverse milities zoals Hamas etc steunt laat ik geen traan als dat verdwijnt en is mijn hoop gebaseerd op het volk van Iran
om massaal in opstand te komen zonder dat er een burgeroorlog zou kunnen ontstaan. Maar daar ben ik bang voor.

Dat ik mijn twijfels heb over deze aanval of dat zo verstandig is vanwege mogelijke chaos, is een compleet andere discussie.
Het 'volk' van Iran, interesseert mij vrij weinig. De reden waarom ik voor een regime change ben, is omdat het huidige Iran westerse belangen in de weg zit. Dat een regime change ook positief kan uitwerken voor een deel van de Iraniers is mooi meegenomen, maar absoluut niet het hoofddoel.
pi_220255188
POLL
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
pi_220255191
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:56 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Het 'volk' van Iran, interesseert mij vrij weinig. De reden waarom ik voor een regime change ben, is omdat het huidige Iran westerse belangen in de weg zit. Dat een regime change ook positief kan uitwerken voor een deel van de Iraniers is mooi meegenomen, maar absoluut niet het hoofddoel.
Denk wel dat het zonder verandering van regime hooguit weer uitstel is.
pi_220255236
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:56 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Het 'volk' van Iran, interesseert mij vrij weinig. De reden waarom ik voor een regime change ben, is omdat het huidige Iran westerse belangen in de weg zit. Dat een regime change ook positief kan uitwerken voor een deel van de Iraniers is mooi meegenomen, maar absoluut niet het hoofddoel.
Mij wel, want als het volk niet achter een regime change zou staan word het nooit iets. Uiteraard weet ik ook wel dat het niet om mensenrechten gaat. Al zit er de meest vreslijke dictator aan de macht zolang men de westerse belangen dient mag die rustig blijven zitten en word men nog uitgenodigd bij de VN en het witte huis.(zie Syrie). Maar zo nu en dan spreek ik ook uit het hart.
pi_220255277
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:57 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Denk wel dat het zonder verandering van regime hooguit weer uitstel is.
Uiteraard. Er moet echt een regime change komen. Ik heb dus ook geen goede hoop, hoor. VS/Israel trekken zich weer terug als ze doorhebben dat het toch meer moeite kost dat ze eerst hadden gedacht.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:09:23 #106
300862 Nebelwerfer
Werfs Nebel !
pi_220255285
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:57 schreef TAmaru het volgende:
[poll=9714]
Meer boeiend is hoe hij zich gaat profileren.

Als ik hem was zou ik binnenlands wat handreikingen doen zodat er meer verdeeldheid ontstaat bij eventuele oppositie. De aanvallen verder zijn gewoon een kwestie van uitzingen.
pi_220255287
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:03 schreef Cherni het volgende:

[..]
Mij wel, want als het volk niet achter een regime change zou staan word het nooit iets. Uiteraard weet ik ook wel dat het niet om mensenrechten gaat. Al zit er de meest vreslijke dictator aan de macht zolang men de westerse belangen dient mag die rustig blijven zitten en word men nog uitgenodigd bij de VN en het witte huis.(zie Syrie). Maar zo nu en dan spreek ik ook uit het hart.
Niet mijn punt. Je hebt een (groot) deel van het volk nodig. Alleen ben ik gewoon niet van het sentimentele geneuzel dat we de Iraniërs moeten bevrijden. Dat interesseert mij bar weinig. Ik wil dat 'het westen' sterk staat. Een pro-westerse (of elk geval niet anti) regering in Iran, is een onderhandelingspartner minder voor Rusland. Het westen heeft dan een tweede pro-westers land in het Midden-Oosten (Iran en Israel).

Maar goed, dan moet het wel allemaal goed lopen. Ben bang dat het een mislukking wordt.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:13:03 #108
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220255318
quote:
88s.gif Op woensdag 4 maart 2026 08:04 schreef sp3c het volgende:

[..]
er zijn ook ´wat filmpjes´ met Iraniers die er bepaald geen fan van zijn dus wat zegt dat nu eigenlijk?
Veel. Het is bekend dat er een minderheid aan voorstanders is van het regime, nagenoeg alle onderzoeken en polls wijzen uit dat de meerderheid tegen het regime is. Het is dan ook opmerkelijk dat mensen dit in twijfel willen trekken.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_220255323
twitter
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:14:45 #110
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_220255329
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:13 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Veel. Het is bekend dat er een minderheid aan voorstanders is van het regime, nagenoeg alle onderzoeken en polls wijzen uit dat de meerderheid tegen het regime is. Het is dan ook opmerkelijk dat mensen dit in twijfel willen trekken.
Je kan wel uittellen op je vingers waar die pro-regime Iraniërs dadelijk heen vluchten als de boel omvergeworpen is. Heb jij nog wat ruimte in je achtertuin voor een AZC?

Ik blijf het fascinerend vinden hoe de mensen die vrij fanatiek anti-immigranten zijn, het inzicht missen om door te hebbem wat het gevolg van deze acties door "onze oranje god" hebben voor Europa.

Ben ook benieuwd wat iemand als Wilders hier nu van vindt. Of staat die te juichen om vervolgens centrum rechtse/linkse partijen in de kamer het leven zuur te maken met zijn herhalende retoriek.
  Moderator woensdag 4 maart 2026 @ 12:15:34 #111
236264 crew  capricia
pi_220255334
Weet wat het duale is..
De Iraniërs die niet zo voor het regime zijn, zitten vaak in de steden. En de conservatieve mensen vaak op het platteland.
En waar wordt er nu gebombardeerd?
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:16:46 #112
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220255341
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:14 schreef bleiblei het volgende:

[..]
Je kan wel uittellen op je vingers waar die pro-regime Iraniërs dadelijk heen vluchten als de boel omvergeworpen is. Heb jij nog wat ruimte in je achtertuin voor een AZC?
Waarom zouden pro-regime Iraniërs naar Nederland zouden moeten komen?
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_220255346
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:13 schreef tesssssssss het volgende:
[ x ]
Wat moeten we daar?
Zonder wrijving geen glans
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:18:11 #114
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_220255348
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:16 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Waarom zouden pro-regime Iraniërs naar Nederland zouden moeten komen?
Omdat die geen leven hebben dadelijk in Iran. Enig idee waar de Eritreese herrie in Nederland vandaan komt?
pi_220255355
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:18 schreef Haags het volgende:

[..]
Wat moeten we daar?
Frankrijk heeft gevraagd om extra defensieve ondersteuning. Als je dat bedoelde.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:20:24 #116
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220255359
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:15 schreef capricia het volgende:
Weet wat het duale is..
De Iraniërs die niet zo voor het regime zijn, zitten vaak in de steden. En de conservatieve mensen vaak op het platteland.
En waar wordt er nu gebombardeerd?
Buiten de grote steden zijn ook veel minderheden te vinden. Maar iets van 65% van het land is Perzisch. Die schijnen per definitie al geen liefhebber van het regime te zijn.
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:18 schreef bleiblei het volgende:

[..]
Omdat die geen leven hebben dadelijk in Iran. Enig idee waar de Eritreese herrie in Nederland vandaan komt?
Dat is niet het probleem van Nederland. Geen Westers land zou zulke mensen hier moeten toelaten. Dit zijn zulke idiote dingen altijd, schijnbaar is het normaal dat als er op duizenden kilometers afstand een oorlog of conflict is, het Westen dan die mensen kan gaan opvangen. Ook altijd specifiek het Westen, niet Rusland, China, India, Egypte of Colombia, maar altijd het Westen. Dit is niet normaal.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:21:29 #117
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_220255366
Of denk je echt dat dit geen vluchtelingen stromen op gang gaat brengen. Dat mensen in Iran lekker blijven zitten daar terwij de shit uit ze gebombardeerd wordt.

Komt er bij dat het waarschijnlijk bijzonder Westenlievende personen gaan zijn die deze kant op komen. Die met open armen ontvangen worden zodat ze zich helemaal thuis gaan voelen en we niet na 10 jaar ineens een nieuwe ronde ontploffende metro's, vliegvelden en schietpartijen in discotheken hebben.
pi_220255372
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:13 schreef tesssssssss het volgende:
[ x ]
Dit zou erg goed zijn. Laten we 'meedoen', en niet zoals Spanje om wt voor reden dan ook vooral een obstakel zijn.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:22:48 #119
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220255375
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:15 schreef capricia het volgende:
Weet wat het duale is..
De Iraniërs die niet zo voor het regime zijn, zitten vaak in de steden. En de conservatieve mensen vaak op het platteland.
En waar wordt er nu gebombardeerd?
Precies dit! Doordat de filmpjes uit Iran die op de socials gedeeld worden veelal afkomstig zijn van de wat modernere Iraniër - meestal woonachtig in Teheran of een andere grote stad - is de indruk gewekt dat héél Iran smachtend uitkijkt naar het moment dat dit regime opgerot is, maar dat kan in de praktijk nog wel eens heel vies tegenvallen.

Mocht het lukken om dit regime op te ruimen, verwacht ik dan ook een burgeroorlog die minstens 10 jaar voortsleept, als het geen 25 jaar is.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:23:36 #120
36431 bleiblei
Toogmakker:copyright:
pi_220255378
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:20 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Buiten de grote steden zijn ook veel minderheden te vinden. Maar iets van 65% van het land is Perzisch. Die schijnen per definitie al geen liefhebber van het regime te zijn.
[..]
Dat is niet het probleem van Nederland. Geen Westers land zou zulke mensen hier moeten toelaten. Dit zijn zulke idiote dingen altijd, schijnbaar is het normaal dat als er op duizenden kilometers afstand een oorlog of conflict is, het Westen dan die mensen kan gaan opvangen. Ook altijd specifiek het Westen, niet Rusland, China, India, Egypte of Colombia, maar altijd het Westen. Dit is niet normaal.
Je zou het haast niet geloven, maar voor mensen in de rest van de wereld die in een erbarmelijke situatie zitten, is Europa makkelijk te bereiken en zien die mensen wél in dat we hier een verrekte goed leven hebben.

Als je kan kiezen, reis je dan naar het Oosten om in India te eindigen. Of naar het Westen om in Nederland te eindigen.
pi_220255379
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:20 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Buiten de grote steden zijn ook veel minderheden te vinden. Maar iets van 65% van het land is Perzisch. Die schijnen per definitie al geen liefhebber van het regime te zijn.
[..]
Dat is niet het probleem van Nederland. Geen Westers land zou zulke mensen hier moeten toelaten. Dit zijn zulke idiote dingen altijd, schijnbaar is het normaal dat als er op duizenden kilometers afstand een oorlog of conflict is, het Westen dan die mensen kan gaan opvangen. Ook altijd specifiek het Westen, niet Rusland, China, India, Egypte of Colombia, maar altijd het Westen. Dit is niet normaal.
Dat zou ook niet het probleem van de EU moeten zijn. De praktijk laat iets anders zien.
pi_220255387
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:22 schreef kladderadatsch het volgende:

[..]
Precies dit! Doordat de filmpjes uit Iran die op de socials gedeeld worden veelal afkomstig zijn van de wat modernere Iraniër - meestal woonachtig in Teheran of een andere grote stad - is de indruk gewekt dat héél Iran smachtend uitkijkt naar het moment dat dit regime opgerot is, maar dat kan in de praktijk nog wel eens heel vies tegenvallen.

Mocht het lukken om dit regime op te ruimen, verwacht ik dan ook een burgeroorlog die minstens 10 jaar voortsleept, als het geen 25 jaar is.
Dan pakken de boeren een AK-47 en komen ze de macht overnemen en alles nog veel godsdienstiger en conservatiever maken. Net zoals de Taliban. Geen vrouwen op straat in een boerka, maar helemaal geen vrouwen op straat.
pi_220255389
Wat is nu eigenlijk de doelstelling van deze hele oorlog? Israël is Teheran aan het bombarderen, waarom precies? Ja een regimeverandering en de bevolking helpen... Doe je dat door ze te bombarderen en hun land in chaos gooien?
blablablabla
  Moderator woensdag 4 maart 2026 @ 12:27:16 #124
236264 crew  capricia
pi_220255396
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:22 schreef kladderadatsch het volgende:

[..]
Precies dit! Doordat de filmpjes uit Iran die op de socials gedeeld worden veelal afkomstig zijn van de wat modernere Iraniër - meestal woonachtig in Teheran of een andere grote stad - is de indruk gewekt dat héél Iran smachtend uitkijkt naar het moment dat dit regime opgerot is, maar dat kan in de praktijk nog wel eens heel vies tegenvallen.

Mocht het lukken om dit regime op te ruimen, verwacht ik dan ook een burgeroorlog die minstens 10 jaar voortsleept, als het geen 25 jaar is.
En als je maar lang genoeg bommen op die regime-kritische mensen gooit, gaan ze vanzelf wel achter hun vlag staan.

Heb je het tegenovergestelde bereikt dan waarvoor je kwam.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  Moderator woensdag 4 maart 2026 @ 12:28:23 #125
236264 crew  capricia
pi_220255406
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:26 schreef Elan het volgende:
Wat is nu eigenlijk de doelstelling van deze hele oorlog? Israël is Teheran aan het bombarderen, waarom precies? Ja een regimeverandering en de bevolking helpen... Doe je dat door ze te bombarderen en hun land in chaos gooien?
Er is helemaal geen plan. De doelstellingen van deze aanval veranderen ook steeds. :')
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220255409
quote:
14s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:22 schreef kladderadatsch het volgende:

[..]
Precies dit! Doordat de filmpjes uit Iran die op de socials gedeeld worden veelal afkomstig zijn van de wat modernere Iraniër - meestal woonachtig in Teheran of een andere grote stad - is de indruk gewekt dat héél Iran smachtend uitkijkt naar het moment dat dit regime opgerot is, maar dat kan in de praktijk nog wel eens heel vies tegenvallen.

Mocht het lukken om dit regime op te ruimen, verwacht ik dan ook een burgeroorlog die minstens 10 jaar voortsleept, als het geen 25 jaar is.
Ook vrouwen op het platteland vinden het niet prettig om als minder waard dan een straathond en als een gordijn rond te lopen.
pi_220255411
Kan Spanje zonder zakendoen met de USA? Bedoel het is al best een economie van niks. Beetje dreigende taal voor zo'n land.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:30:28 #128
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220255416
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:21 schreef bleiblei het volgende:
Of denk je echt dat dit geen vluchtelingen stromen op gang gaat brengen. Dat mensen in Iran lekker blijven zitten daar terwij de shit uit ze gebombardeerd wordt.
Kijk, die luchtaanvallen zullen grote groepen mensen waarschijnlijk nog wel af willen wachten, want tijdelijk van aard en gevolgen zijn relatief plaatselijk. Dan is de keuze aantrekkelijk om in eigen land te blijven en een maandje bij familie op het platteland te gaan wonen bijvoorbeeld. Wat je hier ook zag in WW2.
Maar als dit daarna ontaard in een burgeroorlog waar het hele land in meegezogen wordt, dan gaan die vluchtelingenstromen heel snel op gang komen.
pi_220255420
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:28 schreef capricia het volgende:

[..]
Er is helemaal geen plan. De doelstellingen van deze aanval veranderen ook steeds. :')
Hoe weet je nu in vredesnaam dat er geen plan is.
pi_220255424
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:19 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Frankrijk heeft gevraagd om extra defensieve ondersteuning. Als je dat bedoelde.
Geweldig, ik zie een shitshow aan komen waar je U tegen zegt.
Zonder wrijving geen glans
pi_220255430
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:31 schreef Haags het volgende:

[..]
Geweldig, ik zie een shitshow aan komen waar je U tegen zegt.
Ik ook eigenlijk. Ik maak me serieus zorgen.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
pi_220255443
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:30 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Hoe weet je nu in vredesnaam dat er geen plan is.
Omdat er geen plan lijkt te liggen en ze om de 6 uur van doelen veranderen.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  Moderator woensdag 4 maart 2026 @ 12:33:56 #133
236264 crew  capricia
pi_220255444
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:30 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Hoe weet je nu in vredesnaam dat er geen plan is.
Omdat de doelstellingen steeds veranderen.
Omdat op dag drie van deze oorlog alle honderdduizenden Amerikanen accuut het midden Oosten moesten gaan verlaten, zoek het maar uit hoe, succes!
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220255456
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:28 schreef capricia het volgende:

[..]
Er is helemaal geen plan. De doelstellingen van deze aanval veranderen ook steeds. :')
Fijn dat jij het ook niet ziet.
Zit het nieuws een beetje te lezen, nu gaat Frankrijk dat eergisteren nog niks met de oorlog te maken wilde hebben en (letterlijk) voor lafaards werden uitgemaakt marineschepen die kant op sturen en hun gevechtsvliegtuigen doen schijnbaar al mee.

O en Nederland gaat een marineschip die kant op sturen, maar er is nog geen politieke overeenkomst of ze daadwerkelijk mee mogen doen. En als het zo is betreft het enkel defensieve taken :')
blablablabla
pi_220255463
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:30 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Hoe weet je nu in vredesnaam dat er geen plan is.
Er zal heus wel een plan zijn. Zoals een user al zei.Iran in chaos is een minder groot gevaar voor Israel. Want de bewapening van de Koerden of andere milities is natuurlijk al lang gepland. We zullen het gaan zien. Verder maar afwachten.
pi_220255468
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:35 schreef Elan het volgende:

[..]
Fijn dat jij het ook niet ziet.
Zit het nieuws een beetje te lezen, nu gaat Frankrijk dat eergisteren nog niks met de oorlog te maken wilde hebben en (letterlijk) voor lafaards werden uitgemaakt marineschepen die kant op sturen en hun gevechtsvliegtuigen doen schijnbaar al mee.

O en Nederland gaat een marineschip die kant op sturen, maar er is nog geen politieke overeenkomst of ze daadwerkelijk mee mogen doen. En als het zo is betreft het enkel defensieve taken :')
Tegen Rusland durven we geen ene tyfus te doen maar Iran...

Sodemieter op zeg, pleur die bommen lekker op Moskou en Sint Petersburg.
Zonder wrijving geen glans
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:39:45 #137
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220255483
Vloog zojuist heel laag een Chinook over _O_

Gaan waarschijnlijk Marco Kroon droppen boven Teheran om Khameini junior een kopstoot te geven *O*
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_220255490
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:33 schreef capricia het volgende:

[..]
Omdat de doelstellingen steeds veranderen.
Omdat op dag drie van deze oorlog alle honderdduizenden Amerikanen accuut het midden Oosten moesten gaan verlaten, zoek het maar uit hoe, succes!
Dus omdat jij het warrig vindt = er geen plan.

Ik zou net zo goed dingen kunnen aanhalen waaruit blijkt dat er wel een plan is.
pi_220255497
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 11:50 schreef Cherni het volgende:

In Januari was die opstand er. Maar die religieuze mafklappers hebben dat met zeer grof geweld afgewend. Buiten het feit dat Iran meermaals heeft aangeven om Israel van de kaart te vegen en diverse milities zoals Hamas etc steunt laat ik geen traan als dat verdwijnt en is mijn hoop gebaseerd op het volk van Iran
om massaal in opstand te komen zonder dat er een burgeroorlog zou kunnen ontstaan. Maar daar ben ik bang voor.

In Januari was er EEN opstand. Zelfs met de hele ruime inschattingen over het aantal demonstranten spreken we alsnog van maximaal 5% van de bevolking.

En tja, het conflict in het midden-oosten is sowieso heel lastig.
Wellicht met Israel en Iran als grootste kwaaddoeners en agressors. Maar goed, wat moeten wij daarmee?
Geen enkel Westers land is betrokken.

En als het volk het wil dan komt het wel, willen ze het niet? Wie zijn wij om te zeggen dat hun manier van leven slecht is?
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:41:56 #140
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220255504
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:18 schreef Haags het volgende:

[..]
Wat moeten we daar?
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:19 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Frankrijk heeft gevraagd om extra defensieve ondersteuning. Als je dat bedoelde.
Frankrijk vraagt niet “zomaar” een Nederlands fregat mee, de Zevens hebben specifieke luchtverdedigingscapaciteit. Ze zijn binnen Europa uitzonderlijk sterk in lucht- en raketverdediging van een vloot.

Bij een vliegdekschip zoals het Franse Charles de Gaulle draait de hele escortestructuur om het beschermen van dat schip tegen raketten, drones, vliegtuigen en soms ballistische dreigingen (40 cellen Mk-41 VLS, SMART-L MM Radar, APAR).
Het is dus één van de de sterkste luchtverdedigingsfregatten in Europa, de Amerikanen vragen ook regelmatig om een Zeven Provinciën klasse fregat in situaties waarin het vervelend zou kunnen worden.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:42:31 #141
117098 Hathor
Effe niet
pi_220255508
Dit kan niet anders dan dat dit ook gevolgen gaat hebben voor het WK straks. Iran heeft zich gekwalificeerd en zit bij Belgie in de groep, maar ik betwijfel of die nog welkom zijn of uberhaupt zelf nog wel willen.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_220255511
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:37 schreef Haags het volgende:

[..]
Tegen Rusland durven we geen ene tyfus te doen maar Iran...

Sodemieter op zeg, pleur die bommen lekker op Moskou en Sint Petersburg.
Dan riskeer je een kernbom op je dak. En Trump is al sinds hij politiek is een Poetinpijpertje. Waarschijnlijk omdat hij hem geholpen heeft de verkiezingen tot twee keer toe te winnen.
blablablabla
pi_220255515
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:40 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Dus omdat jij het warrig vindt = er geen plan.

Ik zou net zo goed dingen kunnen aanhalen waaruit blijkt dat er wel een plan is.
Ik betwijfel het ook dat er een plan was.

De opmerkingen van Trump en zijn puppets zijn altijd warrig en tegenstrijdig. Klopt echt allemaal niets van.
En dat ze wisten waar die Khamenei zat sure, dat was gepland. Maar verder? Ze gooien gewoon overal bommen op, zonder doel.
En het stoppen van eventuele kernwapens (die ze niet eens hebben) of het helpen van het volk zie je al helemaal niets van.
pi_220255520
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:30 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Hoe weet je nu in vredesnaam dat er geen plan is.
Het is Trump? Dat lijkt me een open deur.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:43:58 #145
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220255523
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:37 schreef Haags het volgende:

[..]
Tegen Rusland durven we geen ene tyfus te doen maar Iran...

Sodemieter op zeg, pleur die bommen lekker op Moskou en Sint Petersburg.
Rusland heeft 6000 noeks en Iran 0.

Daarom.

En Rusland heeft vaak genoeg aangegeven dat ze een aanval op Rusland zelf als existentiële dreiging zien en dan noeks zullen gebruiken.
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:44:12 #146
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220255527
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:23 schreef bleiblei het volgende:

[..]
Je zou het haast niet geloven, maar voor mensen in de rest van de wereld die in een erbarmelijke situatie zitten, is Europa makkelijk te bereiken en zien die mensen wél in dat we hier een verrekte goed leven hebben.

Als je kan kiezen, reis je dan naar het Oosten om in India te eindigen. Of naar het Westen om in Nederland te eindigen.
Dat is nog niet een reden om hier maar even binnen te dringen. Zulke mensen zouden buiten de deur gehouden moeten worden. Het Westen/Europa is niet een groot opvanghuis voor de rest van de wereld. Tenminste, dat zou het niet moeten zijn.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_220255532
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:19 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Frankrijk heeft gevraagd om extra defensieve ondersteuning. Als je dat bedoelde.
Ze waren al samen op oefening het lijkt er een beetje op alsof Nederland heeft besloten joh varen wij toch gezellig mee naar de Middellandse Zee.
blablablabla
pi_220255536
quote:
1s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:39 schreef StateOfMind het volgende:
Vloog zojuist heel laag een Chinook over _O_

Gaan waarschijnlijk Marco Kroon droppen boven Teheran om Khameini junior een kopstoot te geven *O*
Ik woon in Rijen bij de vliegbasis, maar hier is het juist heel rustig qua vliegen.
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  woensdag 4 maart 2026 @ 12:45:27 #149
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220255542
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:43 schreef SymbolicFrank het volgende:

[..]
Het is Trump? Dat lijkt me een open deur.
Met Pete Hegseth, en zijn adviseur Jack Daniels.

[ Bericht 0% gewijzigd door StateOfMind op 04-03-2026 12:56:18 ]
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_220255546
quote:
0s.gif Op woensdag 4 maart 2026 12:37 schreef Haags het volgende:

[..]
Tegen Rusland durven we geen ene tyfus te doen maar Iran...

Sodemieter op zeg, pleur die bommen lekker op Moskou en Sint Petersburg.
Je kent Europa nu toch wel. Durven en kunnen geen klote meer en zijn totaal afhankelijk van de USA. Als de USA, Rusland aanviel vonden we dat fantastisch.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')