Het ging niet over het morele aspect maar over de kosten die de staat er aan had Hans. Die berekening is gewoon pertinent onjuist.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:33 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Witwassen is in alle gevallen fout, arbeidsongeschiktheid niet, dus je praat weer eens poep.
Het gaat juist wel om het morele aspect. Het is duidelijk hoe jij er in staat. Beetje witwassen maakt niks uit.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Het ging niet over het morele aspect maar over de kosten die de staat er aan had Hans. Die berekening is gewoon pertinent onjuist.
Zo!! Echt hoorquote:Op woensdag 10 december 2025 16:40 schreef miss_sly het volgende:
Van der Plas klinkt iedere dag een beetje meer buiten adem.
Wordt wel steeds ergerquote:Op woensdag 10 december 2025 16:47 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Klein beetje met haar te doen, ze klinkt als een roker met copd.
Ik snap niet waarom je mij er iedere keer bij haalt, dit gaat niet over mij.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:38 schreef Elan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Jij woont in een vrijstaande villa toch?
Waarom mensen überhaupt geld van de staat krijgen terwijl de partner een riant inkomen heeft is vind ik ook zoiets vreemds. Zodat ze een keer extra op vakantie kunnen?
Tenzij mensen in De Bijstand terecht komt dan gaan die zaken opeens wel weer een rol spelen.
Dat moet je niet willen nee!!quote:Op woensdag 10 december 2025 16:51 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Je moet er toch niet aan denken dat ze een hartaanval ter plekke krijgt, crisis.
Ze is een vrouw dus de kans dat een hartinfarct tijdig herkend wordt is een stuk kleiner dan bij mannen... idd grote kans dat het dan eindig is.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:51 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Je moet er toch niet aan denken dat ze een hartaanval ter plekke krijgt, crisis.
De gedachte gaat regelmatig door mijn hoofd als ik haar hoor praten.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:51 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Je moet er toch niet aan denken dat ze een hartaanval ter plekke krijgt, crisis.
Ik snap dan ook niet dat haar omgeving haar niet waarschuwt.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:53 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De gedachte gaat regelmatig door mijn hoofd als ik haar hoor praten.
Ze ziet er ook uitgeblust uit al een tijdje. Minder energiek.
ongezonde levensstijl doet veel met iemand, ze ziet er niet echt gezond uitquote:Op woensdag 10 december 2025 16:53 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De gedachte gaat regelmatig door mijn hoofd als ik haar hoor praten.
Ze ziet er ook uitgeblust uit al een tijdje. Minder energiek.
Dilan is ook ziek, he, die kan het verbloemen kennelijk.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:55 schreef Puzzie het volgende:
[..]
ongezonde levensstijl doet veel met iemand, ze ziet er niet echt gezond uit
ziek in het hoofd zekerquote:Op woensdag 10 december 2025 16:56 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dilan is ook ziek, he, die kan het verbloemen kennelijk.
Ja zie je; die werken gewoon hard door terwijl Frits van overkant lekker hele dag Omroep MAX zit te kijken met zn WIA-uitkeringquote:Op woensdag 10 december 2025 16:58 schreef Puzzie het volgende:
[..]
ziek in het hoofd zeker![]()
Geen idee verder eigenlijk.
Zijn meer mensen met een ziekte of aandoening , die waren er iig wel
https://www.lezerij.nl/ar(...)wint-ernstige-ziektequote:Op woensdag 10 december 2025 16:58 schreef Puzzie het volgende:
[..]
ziek in het hoofd zeker![]()
Geen idee verder eigenlijk.
Zijn meer mensen met een ziekte of aandoening , die waren er iig wel
Nodig hebben. Je zegt het zelf al. Indien mijn partner vermogend genoeg zou zijn en wij fiscaal partner dan zou absoluut mee mogen wegen in de overweging of ik/wij wel of geen overheidsgeld in de vorm van een uitkering zouden moeten ontvangen.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je mij er iedere keer bij haalt, dit gaat niet over mij.
Maar ik begrijp dat als jij een ernstig ongeluk krijgt of ziek wordt je dan geen ziektewetuitkering of arbeidsongeschiktheidsuitkering nodig hebt, je hebt inmers een partner met een inkomen, dus daar red je het dan maar mee.
Jammer dat er zoveel poep uitkomt . ik kan die vrouw niet meer serieus nemenquote:Op woensdag 10 december 2025 16:59 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
https://www.lezerij.nl/ar(...)wint-ernstige-ziekte
maar dat zal vast wel kul zijn in de ogen van Elon uh verspreking Elan![]()
Daar heb jij geen enkel oordeel over te vellen, ik heb altijd deeltijd gewerkt, want had daar genoeg inkomen aan, met meer of fulltime werken zou mij minder per uur opleveren ivm progressief belastingstelsel, dus koos ik voor minder werken voor meer per uur. Toeslagen nooit gehad, wel na 40 jaar deeltijd werken genoeg pensioenopbouw om vijf jaar eerder mijn pensioen al op te gaan vreten nadat mijn werkgever al zijn personeel ontsloeg. Jongere collega's waren minder blij.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Nodig hebben. Je zegt het zelf al. Indien mijn partner vermogend genoeg zou zijn en wij fiscaal partner dan zou absoluut mee mogen wegen in de overweging of ik/wij wel of geen overheidsgeld in de vorm van een uitkering zouden moeten ontvangen.
Het argument is altijd dat je daar nu eenmaal recht op hebt maar we geven gewoon veel te veel geld aan mensen die daar weliswaar recht op hebben maar dat eigenlijk helemaal niet nodig hebben. Toeslagenstelsel is al helemaal krankzinnig. Mensen die niet meer uren willen werken omdat ze anders hun Toeslag kwijtraken. Noem mij gerust eng rechts maar ik vind dat echt onbegrijpelijk.
Ah, dus de brandverzekering van je huis mag ook op basis van je eigen vermogen niet of minder uitkeren?quote:Op woensdag 10 december 2025 17:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Nodig hebben. Je zegt het zelf al. Indien mijn partner vermogend genoeg zou zijn en wij fiscaal partner dan zou absoluut mee mogen wegen in de overweging of ik/wij wel of geen overheidsgeld in de vorm van een uitkering zouden moeten ontvangen.
Het argument is altijd dat je daar nu eenmaal recht op hebt maar we geven gewoon veel te veel geld aan mensen die daar weliswaar recht op hebben maar dat eigenlijk helemaal niet nodig hebben. Toeslagenstelsel is al helemaal krankzinnig. Mensen die niet meer uren willen werken omdat ze anders hun Toeslag kwijtraken. Noem mij gerust eng rechts maar ik vind dat echt onbegrijpelijk.
Yep , tegen alles btwquote:Op woensdag 10 december 2025 17:13 schreef Firuze60 het volgende:
Oeps, Klaver tegen de nieuwe informateur?
Moe word ik van mensen die onwaarheden roepen en dan met feiten om de oren geslagen worden en dat dan weer framen als 'verdedigen'.quote:Op woensdag 10 december 2025 16:12 schreef Elan het volgende:
[..]
[..]
Maar blijf die toko vooral verdedigen
Klaver moet steun geven aan de VVD en CDA/D66 moet moet meer overnemen van de VVD plannen!quote:Op woensdag 10 december 2025 16:26 schreef Frozen-assassin het volgende:
Benieuwd wat Yesilgoz nou echt vindt van Buma's woorden dat iedereen beter moet luisteren en moet geven en nemen.
Als 100% zeker is dat mijn huis weg is en ik daar niet zelf debet aan ben dan pas gaat de verzekeraar uitbetalen. Arbeidsongeschiktheid is een stuk minder arbitrair. En dan zeg jij Ja maar je mag niet op de stoel van de arts gaan zitten! Dat klopt, maar als die arts een keer kijkt en vervolgens nooit een herkeuring volgt en mensen op hun beurt zelf ook geen enkele moeite doen om te reïntegreren is dat belastinggeld makkelijk weggegeven. Helemaal als er binnen dat initiële proces ook nog eens grove beoordeling en rekenfouten kunnen worden gemaakt door het UWV.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:12 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ah, dus de brandverzekering van je huis mag ook op basis van je eigen vermogen niet of minder uitkeren?
We kunnen de AOW dus ook gelijk afschaffen voor mensen die voldoende pensioen ontvangen?
Een arbeidsongeschiktheidsuitkering is nou eenmaal geen bijstand, een bijstandsuitkering verlies je inderdaad zodra je gaat samenwonen met iemand die een inkomen heeft, dat is nou juist het verschil met een arbeidsongeschiktheidsuitkering, dat je arbeidsongeschikt bent geraakt is al klote genoeg, je hoeft niet ook nog eens extra gestraft te worden voor het feit dat je samenwoont of samen gaat wonen.
Het is simpelweg een ander soort uitkering, een arbeidsongeschiktheidsuitkering is een uitkering waarvoor via werknemersverzekeringen een premie wordt afgedragen.
Dat is het verschil met bijstand, bijstand geen regeling waarvoor je verzekerd bent, dat is een vangnet.
Maar goed, als jouw huis in de fik vliegt of je auto wordt gegapt dan hoef je kennelijk niets van de verzekeraar, dat je al die jaren premie betaald hebt doet er ook niet toe.
Dan zal je wel ontzettend moe van jezelf wordenquote:Op woensdag 10 december 2025 17:15 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Moe word ik van mensen die onwaarheden roepen en dan met feiten om de oren geslagen worden en dat dan weer framen als 'verdedigen'.
Niet alles gaat om aanvallen en verdedigen, dat je iemand wijst op onzin, wil niet meteen zeggen dat ze iets aanhangen of willen verdedigen.
Sjesus, je blijft maar drammen op die kleine zieke kneuters. Helicopterview heb je niet, de grootste graaiers zitten niet aan de onderkant van de samenleving, hoor.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:25 schreef Elan het volgende:
[..]
Als 100% zeker is dat mijn huis weg is en ik daar niet zelf debet aan ben dan pas gaat de verzekeraar uitbetalen. Arbeidsongeschiktheid is een stuk minder arbitrair. En dan zeg jij Ja maar je mag niet op de stoel van de arts gaan zitten! Dat klopt, maar als die arts een keer kijkt en vervolgens nooit een herkeuring volgt en mensen op hun beurt zelf ook geen enkele moeite doen om te reïntegreren is dat belastinggeld makkelijk weggegeven. Helemaal als er binnen dat initiële proces ook nog eens grove beoordeling en rekenfouten kunnen worden gemaakt door het UWV.
Nieuwe constructieve politiek.quote:
Viel mij ook best tegen.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:28 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Nieuwe constructieve politiek.
Klaver is net zo een grote gifbeker als Wilders als hij zijn zin niet krijgt.
Volgens mij zeg ik nergens dat ik dat niet vindquote:Op woensdag 10 december 2025 17:24 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Mwah, vind het dan juist wel een slap statement.
Ik vind het niet constructief dat Klaver al bij voorbaat tegen een nieuwe informateur stemt. Dus slap en beetje rancuneus overkomen. Hakken in het zand gedrag.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:33 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Volgens mij zeg ik nergens dat ik dat niet vind
Ja, hij is sowieso wat dwars in deze, ook geen minderheidskabinet willen, het is net alsof hij een Dilan probeert te doen, en dat werkt niet in zijn voordeel.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:44 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik vind het niet constructief dat Klaver al bij voorbaat tegen een nieuwe informateur stemt. Dus slap en beetje rancuneus overkomen. Hakken in het zand gedrag.
Eens, snap ik ook niet inderdaad. Ik denk dat het vooral een protest was tegen het aansturen op een minderheidskabinet, maar zeg dat dan op z'n minst in je stemverklaring. Het lijkt ook een beetje op een voorsorteren om een minderheidskabinet direct bij aantreden weg te willen stemmen.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:44 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik vind het niet constructief dat Klaver al bij voorbaat tegen een nieuwe informateur stemt. Dus slap en beetje rancuneus overkomen. Hakken in het zand gedrag.
Ja en bij voorbaat al eens zijn met Wilders in deze. Stom.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:57 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Eens, snap ik ook niet inderdaad. Ik denk dat het vooral een protest was tegen het aansturen op een minderheidskabinet, maar zeg dat dan op z'n minst in je stemverklaring. Het lijkt ook een beetje op een voorsorteren om een minderheidskabinet direct bij aantreden weg te willen stemmen.
jij bent bang dat je geen woning zult vindenquote:Op woensdag 10 december 2025 07:31 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Dan kunnen ze dus verhuizen. Nu zitten ze helaas vast in een socialehuurwoning. Sowieso; als ze gewoon bij familie gaan wonen, hebben ze met de hele familie genoeg om van rond te komen en bezetten ze maar één woning, terwijl nu de hele familie apart leeft en apart een uitkering krijgt.
kinderen zijn tofquote:Op woensdag 10 december 2025 07:24 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Sowieso niet, alsjeblieft zeg. Maar wat heeft dat ermee te maken?
Klaver is link , ok, neem je verlies johquote:Op woensdag 10 december 2025 17:44 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik vind het niet constructief dat Klaver al bij voorbaat tegen een nieuwe informateur stemt. Dus slap en beetje rancuneus overkomen. Hakken in het zand gedrag.
inderdaad , valt me tegen van hemquote:Op woensdag 10 december 2025 17:28 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Nieuwe constructieve politiek.
Klaver is net zo een grote gifbeker als Wilders als hij zijn zin niet krijgt.
Klaver heeft meteen tegen gestemd?quote:Op woensdag 10 december 2025 17:44 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ik vind het niet constructief dat Klaver al bij voorbaat tegen een nieuwe informateur stemt. Dus slap en beetje rancuneus overkomen. Hakken in het zand gedrag.
Er zijn te weinig zetels op links om zich zo op te stellen.quote:Op woensdag 10 december 2025 17:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, hij is sowieso wat dwars in deze, ook geen minderheidskabinet willen, het is net alsof hij een Dilan probeert te doen, en dat werkt niet in zijn voordeel.
Wanner Yesilgoz dwarsligt is het hartstikke logisch, maar wanneer Klaver niet meewerkt aan het faciliteren van andermans feestje dan is het "jammer".quote:Op woensdag 10 december 2025 18:52 schreef capricia het volgende:
[..]
Er zijn te weinig zetels op links om zich zo op te stellen.
Wel jammer dat ie zo in de wedstrijd zit.
Misschien kan onze nieuwe informateur en hoogleraar Victimologie iets betekenen.quote:Op woensdag 10 december 2025 18:57 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wanner Yesilgoz dwarsligt is het hartstikke logisch, maar wanneer Klaver niet meewerkt aan het faciliteren van andermans feestje dan is het "jammer".
Waarvan akte.
Ze zijn allebei de basis, behalve het regeerakkoord.quote:Op woensdag 10 december 2025 19:02 schreef Evangelion het volgende:
Wat is het verschil tussen een regeerakkoord en een regeerbasisakkoord
Ja eens. Maar dat ie het daadwerkelijk gedaan heeft, las ik hier.quote:Op woensdag 10 december 2025 19:03 schreef Hanca het volgende:
Dat Klaver tegen zou gaan stemmen hadden we gister toch al verwacht hier?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |