Ik vind dit een opmerkelijke post, komende van iemand die herhaaldelijk demoniserende dan wel spottende naamverbasteringen gebruikt voor politici zoals Wilders en van der Plas.quote:Op maandag 3 november 2025 12:05 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Gelukkig is er voor deze mensen ene "Yasser Feras" (altijd erg belangrijk om die naam te vermelden) waar ze nu hun frustraties op bot kunnen vieren.
quote:Op woensdag 2 april 2025 12:38 schreef xpompompomx het volgende:
Nee Caro, het ligt niet aan de oppositie dat het kabinet niks voor elkaar krijgt. Dom varken.
quote:
quote:Op maandag 22 april 2024 11:55 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Das onzin. Je moet niet op eieren willen gaan lopen omdat het de grote blonde leider misschien wel eens niet zou kunnen behagen.
quote:Op woensdag 29 oktober 2025 09:24 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
En dan zal Carolaajn alsnog 2 stoelen bezet houden.
Als je je stoort aan naamverbasteringen bij Jesse Klaver, geef dan zelf het goede voorbeeld. Dit laat je echter helaas na.quote:Op maandag 6 mei 2024 16:16 schreef xpompompomx het volgende:
Jammer dat de Blonde Gezondene nog niet gereageerd heeft op Twitter.
Doe toch niet altijd zo bokkig joh, de fractievoorzitter en de partijleider kunnen een en dezelfde zijn. Verschillende media berichten nu anders, de NOS heeft het over fractieleider, waar Nu.nl het wel degelijk over partijleider heeft. De Facto zal hij de partij nu gewoon leiden (ofwel de rol vervullen die Timmermans vervulde) tot er iemand anders is. Punt, komma, uitroepteken.quote:Op maandag 3 november 2025 13:41 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, hij is verkozen tot fractievoorzitter. Punt.
De oplossing D66, CDA, GL-PvdA ligt net zo voor de hand als jouw genoemde oplossing.quote:Op maandag 3 november 2025 14:48 schreef Middelpunt het volgende:
En coalitie met PvdA-GL is nu in elk geval nog verder weg. De VVD kom het al niet maken om daarmee samen te gaan, nadat ze dit zo vaak hadden benadrukt in de campagne. En ze suggereerden ook dat met het klassieke PvdA deel nog wel te werken viel maar dat GL echt te (extreem) links zou zijn. Als je dan nu Klaver de leiding geeft, is die samenwerking dus nog verder weg.
Maar D66 en CDA met verder alleen maar rechtse partijen (incl. Ja21) zie ik ook niet gebeuren. Zeker voor D66 zou daar rampzalige gevolgen kunnen hebben ontstaat veel van hun kiezers het echt niet zullen pruimen als D66 dergelijk rechts beleid gaat uitvoeren. Zeker nu we in maart alweer naar de stembus mogen voor de gemeenteraadsverkiezingen, gaan ze dat risico echt niet nemen.
De enige oplossing lijkt me een minderheidskabinet met D66, CDA en VVD. Maarja, het is dan wel de vraag of je dat echt stabiel kunt noemen, en dat is nu net waar ze het wel steeds over hadden tijdens de verkiezingen. Het zal in elk geval niet echt besluitvaardig zijn, als je telkens op zoek moet naar een meerderheid.
Ja, dat kán inderdaad.quote:Op maandag 3 november 2025 14:54 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Doe toch niet altijd zo bokkig joh, de fractievoorzitter en de partijleider kunnen een en dezelfde zijn. Verschillende media berichten nu anders, de NOS heeft het over fractieleider, waar Nu.nl het wel degelijk over partijleider heeft. De Facto zal hij de partij nu gewoon leiden (ofwel de rol vervullen die Timmermans vervulde) tot er iemand anders is. Punt, komma, uitroepteken.
En waar las je dat? In objectieve media?quote:Op maandag 3 november 2025 12:04 schreef TjjWester het volgende:
Ik las gisteren dat de PVDA volledig is verdwenen en opgeslokt door groenlinks, dit is de volgende stap.
Dit gaat de formatie extreem moeilijk maken.
En degenen die wél zouden moeten opstappen blijven merkwaardig genoegquote:Op maandag 3 november 2025 14:36 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Er zijn meer fractievoorzitters opgestapt na zetelverlies in de verkiezingen. Niks raars an.
Doe niet zo moeilijk inderdaadquote:Op maandag 3 november 2025 14:54 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Doe toch niet altijd zo bokkig joh, de fractievoorzitter en de partijleider kunnen een en dezelfde zijn. Verschillende media berichten nu anders, de NOS heeft het over fractieleider, waar Nu.nl het wel degelijk over partijleider heeft. De Facto zal hij de partij nu gewoon leiden (ofwel de rol vervullen die Timmermans vervulde) tot er iemand anders is. Punt, komma, uitroepteken.
Volgens jou wel ja, volgens deze media allemaal niet:quote:Op maandag 3 november 2025 14:58 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dat kán inderdaad.
Het geval wil echter dat Klaver vandaag alléén tot fractievoorzitter is verkozen.
Ik maak zelf nog altijd wel uit wat ik doe en ik houd het enkel bij de feiten.quote:Op maandag 3 november 2025 15:05 schreef Kakadylo het volgende:
[..]
En degenen die wél zouden moeten opstappen blijven merkwaardig genoeg
[..]
Doe niet zo moeilijk inderdaad
Boegbeeld, spreekbuis, numero uno
Een fractie kiest simpelweg geen partijleider. In partijen waar die functie bestaat, wordt die verkozen door de leden. Dat luie journalisten elkaar allemaal fout napraten is geen nieuws en ook geen bron.quote:Op maandag 3 november 2025 15:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat jij het mogelijk niet kan hebben, wil niet zeggen dat het niet zo is. Ik ontken zeker niet dat ie tot fractievoorzitter is verkozen. Het een sluit het andere niet uit, ik heb dacht ik zo voldoende bronnen aangewend, graag zou ik van jou een bron willen zien waarin er staat dat ie expliciet geen partijleider is. Het kan natuurlijk nogmaals dat jij hem niet zo ziet/niet zo wilt zien, maar dat doet niks af aan de feiten.
Dan hebben ze het allemaal fout.quote:Op maandag 3 november 2025 15:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Volgens jou wel ja, volgens deze media allemaal niet:
https://nos.nl/artikel/25(...)-als-politiek-leider
https://www.ad.nl/politie(...)naar-voren~afd75ce8/
https://www.noordhollands(...)-pvda/101935780.html
https://www.trouw.nl/poli(...)%2Fwww.google.com%2F
https://www.nu.nl/tweede-(...)groenlinks-pvda.html
Dat jij het mogelijk niet kan hebben, wil niet zeggen dat het niet zo is. Ik ontken zeker niet dat ie tot fractievoorzitter is verkozen. Het een sluit het andere niet uit, ik heb dacht ik zo voldoende bronnen aangewend, graag zou ik van jou een bron willen zien waarin er staat dat ie expliciet geen partijleider is. Het kan natuurlijk nogmaals dat jij hem niet zo ziet/niet zo wilt zien, maar dat doet niks af aan de feiten.
quote:Het is overigens niet gezegd dat Klaver hiermee automatisch de lijsttrekker voor GL-PvdA wordt in een volgende verkiezingscampagne. Daar beslist de fusiepartij op een later moment over.
Die hebben het in hun kop gewoon over partijleider hoor, ze stellen alleen dat ie geen lijsstrekker is. Dat klopt want de verkiezingen zijn geweest. Er is sprake van 3 begrippen 'fractievoorzitter, partij leider/politiek leider en lijsttrekker. Dat laatste is ie niet zegt de NOS expliciet.quote:Op maandag 3 november 2025 15:12 schreef probeer het volgende:
[..]
Dan hebben ze het allemaal fout.
Edit:
NOS spreekt gewoon van fractievoorzitter hoor.
En hun laatste alinea:
[..]
Dat kan een partij zelf invullen inderdaad, binnen hun partij is hij het volgens hun regelementen nu wel.quote:Op maandag 3 november 2025 15:15 schreef Hexagon het volgende:
Partijleider is ook geen officiele functie. Het is praktisch altijd de lijsttrekker, maar dat hoeft zelfs niet eens.
Dat klopt, een fractie niet, maar een partij/partijbestuur wel. Maargoed, van mij mogen jullie feiten ontkennen en denken dat het niet zo is hoor. Ik ga daar verder geen tijd meer aan besteden. Succes met de voor jullie beter te aanvaarden 'waarheid'.quote:Op maandag 3 november 2025 15:09 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een fractie kiest simpelweg geen partijleider. In partijen waar die functie bestaat, wordt die verkozen door de leden. Dat luie journalisten elkaar allemaal fout napraten is geen nieuws en ook geen bron.
Maar bij een volgende verkiezingen is hij niet automatisch lijsttrekker.quote:Op maandag 3 november 2025 15:17 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat kan een partij zelf invullen inderdaad, binnen hun partij is hij het volgens hun regelementen nu wel.
GL-PvdA heeft nog geen partijbestuur omdat de fusie nog niet voltooid is. PvdA-partijvoorzitter is momenteel Esther-Mirjam Sent en GroenLinks-partijvoorzitter is Katinka Eikelenboom. Het zijn (nu nog) 2 partijen met een gezamenlijke kamerfractie.quote:Op maandag 3 november 2025 15:20 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Dat klopt, een fractie niet, maar een partij/partijbestuur wel. Maargoed, van mij mogen jullie feiten ontkennen en denken dat het niet zo is hoor. Ik ga daar verder geen tijd meer aan besteden. Succes met de voor jullie beter te aanvaarden 'waarheid'.
Daar heb ik het ook nooit over gehad, waarom kom je daar steeds mee? De discussie ging erover dat er tegen mijn werd gezegd dat ie louter fractievoorzitter was en geen partijleider. Over die 2 begrippen heb ik het, dat jij steeds met een 3e meent te moeten komen, kun je mij niet aanrekenen.quote:Op maandag 3 november 2025 15:22 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Maar bij een volgende verkiezingen is hij niet automatisch lijsttrekker.
Ah okee dus 2 partijbesturen kunnen samen geen leider aanwijzen? Timmermans was het eigenlijk de afgelopen 2 jaar ook niet. Het was Timmermans namens de het PvdA bestuur en Klaver namens het GL bestuur.quote:Op maandag 3 november 2025 15:23 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
GL-PvdA heeft nog geen partijbestuur omdat de fusie nog niet voltooid is. PvdA-partijvoorzitter is momenteel Esther-Mirjam Sent en GroenLinks-partijvoorzitter is Katinka Eikelenboom. Het zijn (nu nog) 2 partijen met een gezamenlijke kamerfractie.
Ik geef je gelijk hoor, er is hier vooral sprake van een semantische verwarring omdat partijleider door sommigen denk ik gelijk wordt gezien aan partijvoorzitter.quote:Op maandag 3 november 2025 15:28 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ah okee dus 2 partijbesturen kunnen samen geen leider aanwijzen? Timmermans was het eigenlijk de afgelopen 2 jaar ook niet. Het was Timmermans namens de het PvdA bestuur en Klaver namens het GL bestuur.
De functie partijleider heeft bij zowel GL als PvdA nooit in de statuten gestaan en bestaat daar (itt bij bijvoorbeeld de VVD) niet. Klaver is en Timmermans was fractievoorzitter en boegbeeld.quote:Op maandag 3 november 2025 15:25 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Daar heb ik het ook nooit over gehad, waarom kom je daar steeds mee? De discussie ging erover dat er tegen mijn werd gezegd dat ie louter fractievoorzitter was en geen partijleider. Over die 2 begrippen heb ik het, dat jij steeds met een 3e meent te moeten komen, kun je mij niet aanrekenen.
En niet alleen wat jou betreft, volgens hun officiële website was ie het ook: https://groenlinkspvda.nl/onze-mensen-voor/tweede-kamer/quote:Op maandag 3 november 2025 15:38 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik geef je gelijk hoor, er is hier vooral sprake van een semantische verwarring omdat partijleider door sommigen denk ik gelijk wordt gezien aan partijvoorzitter.
Wat mij betreft was Timmermans fractievoorzitter en politiek leider en is Klaver dat nu.
Wat mij betreft kun je dat ook partijleider (politiek leider) noemen, maar dat is wel wat anders dan partijvoorzitter (dat is binnen de partijorganisatie).
Ze noemen het zelf wel zo ook op hun website (https://groenlinkspvda.nl(...)der-groenlinks-pvda/). Maar stel dat je gelijk hebt dan waren Drees, Den Uyl, Kok, Bos, Cohen, Samsom, Asscher en Timmermans ook allemaal nooit politieke leiders.quote:Op maandag 3 november 2025 15:38 schreef Hanca het volgende:
[..]
De functie partijleider heeft bij zowel GL als PvdA nooit in de statuten gestaan en bestaat daar (itt bij bijvoorbeeld de VVD) niet. Klaver is en Timmermans was fractievoorzitter en boegbeeld.
Wat kan jij verschrikkelijk zeuren omdat mensen willen zeggen wat er daadwerkelijk is gebeurd: Klaver is fractievoorzitter geworden.quote:Op maandag 3 november 2025 15:44 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Ze noemen het zelf wel zo ook op hun website (https://groenlinkspvda.nl(...)der-groenlinks-pvda/). Maar stel dat je gelijk hebt dan waren Drees, Den Uyl, Kok, Bos, Cohen, Samsom, Asscher en Timmermans ook allemaal nooit politieke leiders.
Ik kan je wel zeggen dat Klaver nu de functie heeft die zij hadden, het is niet zo dat er voor hem een functie is gecreëerd die minder is ofzo. Hij is nu gewoon wat Timmermans was.
Edit: Kijk drie volkomen foutieve wikipedia artikelen, hang er en sjabloon ter nominatie voor verwijdering aan!
https://nl.wikipedia.org/wiki/Lijst_van_partijleiders_van_de_PvdA
https://nl.wikipedia.org/(...)iders_van_GroenLinks
Edit: https://nl.wikipedia.org/wiki/GroenLinks-PvdA
Ja jammer hè, dat het niet klopt wat jij wilt. Ik kan jullie ook betichten van zeuren, maar dan voor het tegenovergestelde standpunt. Verder ontken ik nergens dat ie òòk fractievoorzitter is geworden hoor.quote:Op maandag 3 november 2025 16:02 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wat kan jij verschrikkelijk zeuren omdat mensen willen zeggen wat er daadwerkelijk is gebeurd: Klaver is fractievoorzitter geworden.
Feit blijft dat ze het bij al die partijen intern partijleider noemen. Oftewel Klaver is het nu of het bestaat gewoon niet, Timmermans was het ook nooit en het heeft nooit bestaan (waarvan we weten dat dat niet klopt).Dat partijleider geen functie is in een Kamer dat weet iedereen. En verder is het ook niet belangrijk, maar als men tegen mij zegt dat ie geen partijleider is, maar alleen fractievoorzitter dan zeg ik dat dat niet juist is volgens degenen die die titel beheren: de partij zelf . Erover door blijven zeuren werkt 2 kanten op en als men op mij blijft reageren hierover dan kan die een reactie terug verwachten. Dus als je het zeuren vindt, stop er dan zelf mee.quote:Net als Jetten, Yeşilgöz, Bontenbal, Bikker, Dijk, Wilders e.d. ook afgelopen donderdag/vrijdag, deze week of uiterlijk volgende week maandag of dinsdag tot fractievoorzitter worden gekozen. Of misschien iemand anders, een fractie gaat over de eigen voorzitter. Als ze bij PVV plots allemaal voor Bosma gaan, dan mag dat.
En Klaver is niet meer dan dat geworden, want een fractie gaat nergens anders over en een ledenvergadering of bestuursvergadering is er niet geweest.
Daar kun je het ook over hebben, ik zie dat tov Piri en Lahlah zeker, toch had ik liever een persoon gezien van rode huize zonder verleden. Maar dat is persoonlijk natuurlijk. Jesse Klaver vind ik vaak in debatten vaak zo een net niet geval, die listig en slim probeert te zijn, maar waar zo doorheen wordt geprikt met zijn 'palingpopulisme'quote:Belangrijkste is dat hij nu ook de hoofdonderhandelaar is geworden en dat doet er momenteel echt toe. Met Klaver zie ik wel een samenwerking met de VVD, met Piri had ik die niet voor me gezien.
Die staat alleen op de lijst om aan de diversiteitsquota te voldoen, verder geen talent, geen visie, geen ruggengraat. Gewoon een vinkje op het formulier.quote:Op maandag 3 november 2025 16:15 schreef RipCity het volgende:
Die lahlah moet maar nooit gaan pokeren. Aan het trillende lipje zag je alweer hoe ze stond te liegen en te bedriegen.
Ja, en die media hebben het dus fout. Kan ik niks aan doen he?quote:Op maandag 3 november 2025 15:05 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Volgens jou wel ja, volgens deze media allemaal niet:
https://nos.nl/artikel/25(...)-als-politiek-leider
https://www.ad.nl/politie(...)naar-voren~afd75ce8/
https://www.noordhollands(...)-pvda/101935780.html
https://www.trouw.nl/poli(...)%2Fwww.google.com%2F
https://www.nu.nl/tweede-(...)groenlinks-pvda.html
Dat jij het mogelijk niet kan hebben, wil niet zeggen dat het niet zo is. Ik ontken zeker niet dat ie tot fractievoorzitter is verkozen. Het een sluit het andere niet uit, ik heb dacht ik zo voldoende bronnen aangewend, graag zou ik van jou een bron willen zien waarin er staat dat ie expliciet geen partijleider is. Het kan natuurlijk nogmaals dat jij hem niet zo ziet/niet zo wilt zien, maar dat doet niks af aan de feiten.
Dat getal is veel te hoog, dat lijkt me niet kloppen.quote:Op maandag 3 november 2025 16:21 schreef Momo het volgende:
Meest opvallende/onverwacht vind ik nog dat FvD-ers schijnbaar vaak in gebedshuizen te vinden zijn
Ja hoor de NOS heeft het fout. En de officiële website van de beweging zelf ook...of toch gewoon jij. Kan ook nog hè.quote:Op maandag 3 november 2025 16:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, en die media hebben het dus fout. Kan ik niks aan doen he?
Oke, laten we bij het begin beginnen. Geef jouw definitie eens van partijleider? En dan die van partijleider van GL-PvdA? [EDIT] En was Timmermans wel partijleider volgens jou?quote:Zie ook post #60 van Hanca.
Ja, dat zijn de joods-christelijke roots hè.quote:Op maandag 3 november 2025 16:21 schreef Momo het volgende:
Meest opvallende/onverwacht vind ik nog dat FvD-ers schijnbaar vaak in gebedshuizen te vinden zijn
Ik laat het voortdurend gaan, maar dan quote iemand mij er toch weer op.quote:Op maandag 3 november 2025 16:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
Jullie zitten wel heel lang te kibbelen over semantiek van bepaalde woorden. Laat gaan. Jullie bedoelen toch hetzelfde.
Er bestaat niet zoiets als Joods-Christelijk in Nederland.quote:Op maandag 3 november 2025 16:28 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ja, dat zijn de joods-christelijke roots hè.
Maar daar onder die tabel zie je dat ze juist minder dan gemiddeld Katholiek of Geformeerd zijn, dan moeten de stemmers vooral moslim zijn toch? (Er wonen maar 40.000 Joodse mensen in NL, dus die kunnen het verschil niet maken).quote:Op maandag 3 november 2025 16:28 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Ja, dat zijn de joods-christelijke roots hè.
Ja, daar heb je gelijk in, er zijn opvallend veel moslims die op FVD hebben gestemd.quote:Op maandag 3 november 2025 16:31 schreef Momo het volgende:
Maar daar onder die tabel zie je dat ze juist minder dan gemiddeld Katholiek of Geformeerd zijn, dan moeten de stemmers vooral moslim zijn toch? (Er wonen maar 40.000 Joodse mensen in NL, dus die kunnen het verschil niet maken).
De keus is tussen RK en PKN, gereformeerd staat er gek genoeg niet eens tussen (nee, de PKN is geen gereformeerde kerk). Reformatorisch ook niet. Wellicht bedoelt hij RK of protestant, maar dan is hij wel extreem slordig.quote:Op maandag 3 november 2025 16:31 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar daar onder die tabel zie je dat ze juist minder dan gemiddeld Katholiek of Geformeerd zijn, dan moeten de stemmers vooral moslim zijn toch? (Er wonen maar 40.000 Joodse mensen in NL, dus die kunnen het verschil niet maken).
Momo, heeft gelijk, ik heb het opgezocht:quote:Op maandag 3 november 2025 16:42 schreef Hanca het volgende:
[..]
De keus is tussen RK en PKN, gereformeerd staat er gek genoeg niet eens tussen (nee, de PKN is geen gereformeerde kerk). Reformatorisch ook niet. Wellicht bedoelt hij RK of protestant, maar dan is hij wel extreem slordig.
quote:In app-groepen en op X zie je FVD-moslims:“Baudet is de enige die onze tradities verdedigt." 31 % van de FVD-kiezers gaat wekelijks naar een gebedshuis. Dat zijn moslims in de moskee, geen christenen in de kerk
Blijft het idioot dat je kunt kiezen tussen geen, RK en PKN.quote:Op maandag 3 november 2025 16:45 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Momo, heeft gelijk, ik heb het opgezocht:
[..]
Ohja daar had ik nog niet bij stil gestaan. Naast christelijke hadden er nog meer opties moeten zijn inclusief joods en islam.quote:Op maandag 3 november 2025 16:47 schreef Hanca het volgende:
[..]
Blijft het idioot dat je kunt kiezen tussen geen, RK en PKN.
Alsof je vraagt aan mensen waar ze boodschappen doen: niet, jumbo of ah. Alle andere opties staan er niet tussen.
Maar dat is toch enorm dubbel want moslims (behalve bekeerlingen) zijn niet "boreaal" en moeten het liefst het land uit.quote:Op maandag 3 november 2025 16:45 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Momo, heeft gelijk, ik heb het opgezocht:
[..]
Ook dat, maar de PKN is ook maar een klein deel van het aantal protestanten en heel veel protestanten zullen zich absoluut nooit PKN noemen. Als onderzoeker moet je zulke dingen weten. Zet dan Geen, Katholiek, Protestant, Joods, Moslim, Anders neer.quote:Op maandag 3 november 2025 16:54 schreef Momo het volgende:
[..]
Ohja daar had ik nog niet bij stil gestaan. Naast christelijke hadden er nog meer opties moeten zijn inclusief joods en islam.
[..]
Dit was voor ze op de kieslijst voor dit keer terecht kwam, het kabinet Schoof was nog niet gevallen. Dat kamerleden solliciteren voor burgemeester komt veelvuldig voor, volgens mij.quote:Op maandag 3 november 2025 16:56 schreef Hexagon het volgende:
Mevrouw Lahlah kan denk ik beter even heel bedeesd zijn in de fractie![]()
https://www.nu.nl/tweede-(...)sterschap-delft.html
Goed punt, maar ik vind het wel discutabel dat je dan zo iemand naast Timmermans zet in de Kamer. En dit geval van Delft kan ik wel begrijpen, maar dat van Tilburg vind ik toch wel heel vreemd als je tijdens verkiezingen zo hoog op de lijst staat. Dan lijkt me toch dat je ambitie en je toekomst toch niet echt bij de landelijke politiek ligt en je niet kunt wachten op een mogelijkheid er waardig aan te kunnen ontsnappen. Ook het feit dat je de lijsttrekker tijdens de verkiezingen niet informeert verdient wat mij betreft geen schoonheidsprijs. Slechts mijn persoonlijke visie uiteraard.quote:Op maandag 3 november 2025 17:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dit was voor ze op de kieslijst voor dit keer terecht kwam, het kabinet Schoof was nog niet gevallen. Dat kamerleden solliciteren voor burgemeester komt veelvuldig voor, volgens mij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |