Totaal niet. Haatimams pleiten bv voor moord (zoals de juichers van vandaag), kunnen niet omgaan met vvmu (zoals die juichers vandaag), hekelen het christendom (zoals de juichers van vandaag)...quote:Op vrijdag 12 september 2025 13:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja Kirk wordt hier door een groep weggezet als nette, conservatieve debater.
Ik gok dat haatimams door diezelfde mensen zo niet worden beoordeeld terwijl ze best veel van elkaar weg hebben zo lijkt het
Ik spreek mij tegen alle religies uit. Maar er is toch wel een duidelijk verschil tussen tegen abortus en homoseksualiteit zijn en oproepen tot geweld tegen andersdenkenden? Dat laatste maakt een haatimam strafbaar, waar het eerdere valt binnen de vrijheid van meningsuiting.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:07 schreef Caland het volgende:
[..]
De toon is anders, het religieuze gekkie gehalte not so much.
Het verwondert mij altijd dat er een groep is die dat bij de ene ten strengste veroordelen en bij de andere oogluikend toestaan.
Die is zelden zo persoonlijk bij een zaak betrokken geweest (nou ja, behalve de vele rechtszaken waar hij en/of zijn familie in aangeklaagd werden). Inmiddels is hij een soort woordvoerder voor de familie, zo lijkt het.quote:
Zelfde gekkies aan de andere kantquote:Op vrijdag 12 september 2025 14:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Totaal niet. Haatimams pleiten bv voor moord (zoals de juichers van vandaag), kunnen niet omgaan met vvmu (zoals die juichers vandaag), hekelen het christendom (zoals de juichers van vandaag)...
Helemaal niet. Vanuit hun eigen oogpunt het recht menen te hebben om de vrijheden van een ander in te perken omwille van een betere wereld. Zo’n Kirk die abortus verafschuwd en het erger vindt dan de holocaust, dan weet je toch al met waar voor waanzinnige je te maken hebt?quote:
De beste man wilde tornen aan scheiding van kerk en staat. Daar mogen we best wat over vinden. Tevens was zijn gedachtegoed alles behalve Christelijk.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Totaal niet. Haatimams pleiten bv voor moord (zoals de juichers van vandaag), kunnen niet omgaan met vvmu (zoals die juichers vandaag), hekelen het christendom (zoals de juichers van vandaag)...
Zegt ook voldoende dat Kirk met Air Force Two naar Arizona is vervoerd, terwijl Kirk verder helemaal geen directe politieke rol had binnen de staf van Trump. Dan ook nog een "medal of freedom" toekennen. Mooi staaltje "misbruik" maken van MAGA movement om Kirk als martelaar te gebruiken voor eigen partij gewin.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Die is zelden zo persoonlijk bij een zaak betrokken geweest (nou ja, behalve de vele rechtszaken waar hij en/of zijn familie in aangeklaagd werden). Inmiddels is hij een soort woordvoerder voor de familie, zo lijkt het.
Goede toevoeging, want dat laatste zinnetje is natuurlijk bepalend. Charly Kirk was een rare kwibus, maar dat is simpelweg geen reden om iemand door zijn kop te schieten.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:29 schreef The-BFG het volgende:
[..]
De beste man wilde tornen aan scheiding van kerk en staat. Daar mogen we best wat over vinden. Tevens was zijn gedachtegoed alles behalve Christelijk.
Maar hem vermoorden is natuurlijk door en door ziek.
Het is ook niet zo gek dat GroenLinks indertijd met Mohammed Rabbae op de proppen kwam. Als het gaat om het omverwerpen van instituties dan hebben Marxisten en Islamisten veel met elkaar gemeen. Marxisten wapperen ook graag met de Palestijnse vlag.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:26 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Totaal niet. Haatimams pleiten bv voor moord (zoals de juichers van vandaag), kunnen niet omgaan met vvmu (zoals die juichers vandaag), hekelen het christendom (zoals de juichers van vandaag)...
Je weet dat het recht op wapenbezit heel breed gedragen wordt in de VS? Ook onder Democraten? Zelfs Harris meende nog even te moeten vertellen dat ze zelf ook een wapen had. Omdat je met een anti wapenbezit opvatting geen kans maakt.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:12 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Vind dat eigenlijk vooral een beetje als een dekmantel overkomen de laatste tijd.
Kijk ons eens een geciviliseerde discussie willen voeren maar hetgeen wat ze willen nastreven is niet zo geciviliseerd voor minderheden. Of alle toekomstige school shooting slachtoffers.
Dat doen alle politici. Zo mag jij in 2035 geen auto meer kopen met verbrandingsmotor (is er net door begrijp ik). En nu al mag jij geen afval meer overal weggooien. Je mag niet (zonder vergunning) een wapen dragen.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:28 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Helemaal niet. Vanuit hun eigen oogpunt het recht menen te hebben om de vrijheden van een ander in te perken omwille van een betere wereld.
niet geheel onbelangrijk; het tweede amendement is opgesteld in een heel andere wereld dan nu, met een heel andere overheid (alhoewel.. ?). Het wordt vooral gebruikt om wapenbezit en gebruik te legitimeren anno nu.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:04 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het wapenbezit ook niet. Het is bedoeld om jezelf te kunnen verdedigen. Dat is de reden dat het opgenomen is in de grondwet.
Beetje open deur, maar ik wil nog even gezegd hebben dat ik mij hierbij aansluit.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:29 schreef sp3c het volgende:
maar het doet er toch niet toe of het een nette lieve conservatieve debater was?
ik had nog nooit van deze vogel gehoord maar wat ik er nu over tegen kom lijkt het me geen leuke kerel, halve nazi zelfs maar ik heb hier eigenlijk dezelfde mening over als met die moord op George Floyd
het boeit me simpelweg niet, moord is moord
Witte collega dropout vindt dat zwart persoon die cum laude is afgestudeerd aan Harvard haar baantje puur heeft vanwege haar kleur.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:32 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je weet dat het recht op wapenbezit heel breed gedragen wordt in de VS? Ook onder Democraten? Zelfs Harris meende nog even te moeten vertellen dat ze zelf ook een wapen had. Omdat je met een anti wapenbezit opvatting geen kans maakt.
En in discussies heb ik Kirk altijd horen zeggen dat hij meende dat de kleur van jouw huid niet van belang zou moeten zijn. Dat lijkt mij het tegenovergestelde van racist. Het afschaffen van affirmative action is ook niet anti minderheden. Het zorgde in de praktijk juist voor veel uitval onder met name Zwarte studenten. Niet omdat ze dommer zijn, maar omdat ze b.v. door minder goed onderwijs niet het vereiste niveau hadden om aan te haken.
Het blijft bedoeld om jezelf te kunnen verdedigen. Niet om mensen de mogelijkheid te geven om anderen te verwonden of erger.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:35 schreef Gunner het volgende:
[..]
niet geheel onbelangrijk; het tweede amendement is opgesteld in een heel andere wereld dan nu, met een heel andere overheid (alhoewel.. ?). Het wordt vooral gebruikt om wapenbezit en gebruik te legitimeren anno nu.
Ik heb het daar over de kwesties geaardheid en abortus, Hans. Dat er regels zijn omtrent verbrandingsmotoren en afvalverwerking lijkt me een andere categorie, of vind jij van niet?quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat doen alle politici. Zo mag jij in 2035 geen auto meer kopen met verbrandingsmotor (is er net door begrijp ik). En nu al mag jij geen afval meer overal weggooien. Je mag niet (zonder vergunning) een wapen dragen.
Tenzij jij anarchist bent, vind jij dat dus ook ok.
Wit/zwart/kleurquote:Op vrijdag 12 september 2025 14:36 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Witte collega dropout vindt dat zwart persoon die cum laude is afgestudeerd aan Harvard haar baantje puur heeft vanwege haar kleur.
Maaaarrr nee hij kijkt niet naar kleur hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |