Daarom zeg ik, ze hebben best veel van elkaar weg. Niet alles.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:01 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
het is voor jou lastig de inhoud en de manier van brengen te onderscheiden?
Hij was wel altijd heel correct en rustig.quote:Op vrijdag 12 september 2025 13:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja Kirk wordt hier door een groep weggezet als nette, conservatieve debater.
Ik gok dat haatimams door diezelfde mensen zo niet worden beoordeeld terwijl ze best veel van elkaar weg hebben zo lijkt het
Het wapenbezit ook niet. Het is bedoeld om jezelf te kunnen verdedigen. Dat is de reden dat het opgenomen is in de grondwet.quote:Op vrijdag 12 september 2025 13:59 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het verandert vrij weinig aan het feit dat je vergelijking opnieuw mank is, want een auto is niet bedoeld om mee te doden of te verwonden.
Ja inhoudelijk verschillen ze niet zo veel op veel vlakken.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Daarom zeg ik, ze hebben best veel van elkaar weg. Niet alles.
Dat is de pest met die hele conservatieve kliek. Anti alle vrijheden behalve het recht op elkaar afknallen of beledigen. Zowel die haat imams als ultra conservatieve christenen zijn een bedreiging van onze vrijheden. In USA maar ook deel Europa zijn die ultra conservatieven invloedrijker en dus gevaarlijker. Niet zo dat ze overigens afgeknald hoeven te worden, geweld lost nooit iets op.quote:Op vrijdag 12 september 2025 13:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja Kirk wordt hier door een groep weggezet als nette, conservatieve debater.
Ik gok dat haatimams door diezelfde mensen zo niet worden beoordeeld terwijl ze best veel van elkaar weg hebben zo lijkt het
De toon is anders, het religieuze gekkie gehalte not so much.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij was wel altijd heel correct en rustig.
Haatimams gaan toch wel wat verder. Die roepen op tot actieve geweldpleging. Correct me if I'm wrong, maar dat deed Kirk dan weer niet.
CNNquote:
President Donald Trump suggested Friday that the suspect in the Charlie Kirk shooting has been apprehended.
“I think with a high degree of certainty we have him in custody,” Trump said during an appearance on Fox News.
Trump said that someone “very close to him turned him in” and said that it would be announced later Friday.
Belachelijke vergelijking.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:07 schreef Caland het volgende:
[..]
De toon is anders, het religieuze gekkie gehalte not so much.
Het verwondert mij altijd dat er een groep is die dat bij de ene ten strengste veroordelen en bij de andere oogluikend toestaan.
Of vind dat die de gerechtelijke loop niet in de weg moet zitten door het niet te melden.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:11 schreef 3rr0r het volgende:
Die someone close to him heeft kennelijk niet meegekregen dat men de doodstraf wil geven of is erg geldbelust
Vind dat eigenlijk vooral een beetje als een dekmantel overkomen de laatste tijd.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij was wel altijd heel correct en rustig.
De dader had daar zelf over moeten nadenken voordat hij de moord pleegde.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:11 schreef 3rr0r het volgende:
Die someone close to him heeft kennelijk niet meegekregen dat men de doodstraf wil geven of is erg geldbelust
Hopelijk is het nu wel de goede.quote:Op vrijdag 12 september 2025 14:17 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Linkje:
https://www.hln.be/nieuws(...)7PH7HuJH0xdEAZrSFrqg
Ik denk dat we hem hebben![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |