SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een riool dit keer.quote:Op woensdag 3 september 2025 21:50 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Zijn de Russen opnieuw door een pijpleiding gekropen? (serieuze vraag)
Het in puin schieten van de olieraffinaderijen begint nu waarschijnlijk ook de Russische burger op te vallen. Ik ben benieuwd of die de gevolgen lang blijven pikken. Het kan een probleem voor Poetin worden.quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lxxedz766c22
🚨 Russia: Fuel crisis has reached Moscow.
Some gas stations are out of 95 RON octane (equivalent to US 91 octane).
Around 20% of Russian oil refining capacity has been taken out by recent Ukrainian strikes.
Daarom hebben ze in 2022 ook al die WC's gejat. Nu is er een uitgang.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:08 schreef oheng het volgende:
[..]
Dat zal wel verwarrend zijn, zulke hypermoderne technologie.
RIA meldde eergisteren dat volgens een poll de inflatieverwachting 14,6% is voor augustus.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het in puin schieten van de olieraffinaderijen begint nu waarschijnlijk ook de Russische burger op te vallen. Ik ben benieuwd of die de gevolgen lang blijven pikken. Het kan een probleem voor Poetin worden.
Maar misschien gaan boze automobilisten nu en masse het leger in om de Oekraners even uit te leggen dat dit niet kan. Dat is ook een mogelijkheid.
Denk niet dat Putin dit gaat voelenquote:Op woensdag 3 september 2025 22:07 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het in puin schieten van de olieraffinaderijen begint nu waarschijnlijk ook de Russische burger op te vallen. Ik ben benieuwd of die de gevolgen lang blijven pikken. Het kan een probleem voor Poetin worden.
Maar misschien gaan boze automobilisten nu en masse het leger in om de Oekraners even uit te leggen dat dit niet kan. Dat is ook een mogelijkheid.
De economie wel.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:11 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Denk niet dat Putin dit gaat voelen
Is het doel ook niet.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:16 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Daar gaat Putin ook niks van merken
Ja. Ik vind dat onacceptabel en ook onnodig. Ik neem aan dat er ook in Rusland een militaire politie is die dit corrigeert.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:06 schreef skysherrif het volgende:
[ afbeelding ]
@:phpmystyle moest denken aan hoe boos je terecht werd om dierenleed eerder
Russen brengen niets anders dan dood en verderf in Oekraine, nite alleen naar mensen maar ook dieren.
Wat dan welquote:Op woensdag 3 september 2025 22:17 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
[..]
Is het doel ook niet.
Echt, deze act.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja. Ik vind dat onacceptabel en ook onnodig. Ik neem aan dat er ook in Rusland een militaire politie is die dit corrigeert.
Ik houd van lolletje trappen. Maar dieren gaan mij aan het hart. Die kunnen geen kant op.quote:
Daarom ben je natuurlijk ook een vegetarir en stem je pvdd...quote:Op woensdag 3 september 2025 22:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik houd van lolletje trappen. Maar dieren gaan mij aan het hart. Die kunnen geen kant op.
quote:Op woensdag 3 september 2025 22:39 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Daarom ben je natuurlijk ook een vegetarir en stem je pvdd...
Dat de gewone Russen het gaan merken.quote:
Nou weet niet of dat veel zin heeft. De gemiddelde rus is vrij passief, apathisch, en oppervlakkig. De meeste russen die er wat van wilden maken zijn de afgelopen eeuw vermoord of gevlucht.quote:Op woensdag 3 september 2025 23:10 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dat de gewone Russen het gaan merken.
Dus daarom blijf je het voor de Russen opnemen!quote:Op woensdag 3 september 2025 22:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik houd van lolletje trappen. Maar dieren gaan mij aan het hart. Die kunnen geen kant op.
Vlad is in z’n eerste leugen niet gestikt.quote:
Ze gillen om renteverlaging. Maar dat heeft ook wat nadelen.quote:https://www.reuters.com/b(...)tay-high-2025-09-04/
VLADIVOSTOK, Russia, Sept 4 (Reuters) - German Gref, CEO of Russia's dominant lender Sberbank (SBER.MM), opens new tab, said on Thursday that the country's economy had reached technical "stagnation" and said he hoped the central bank would not allow it to plunge into recession.
Finance Minister Anton Siluanov told President Vladimir Putin last week that Russia's economic growth is expected to slow to 1.5% in 2025, far below the earlier 2.5% forecast, as high interest rates imposed to reduce inflation have stifled borrowing.
[...]
2 more weeks!quote:Trump wil Poetin weer bellen en eist positief antwoord: ‘Anders gaan er dingen gebeuren’
President Donald Trump belt naar eigen zeggen in de komende dagen weer met zijn Russische ambtgenoot Vladimir Poetin over het einde van de strijd in Oekrane. Hij zei dat hij geen boodschap voor Poetin heeft, want die weet wat zijn standpunt is.
https://www.ad.nl/buitenl(...)n-gebeuren~a1b3d73b/
Welnee, Trump krijgt veel sneller nieuwe bevelen.quote:
Trump gaat niks doen.quote:Op donderdag 4 september 2025 08:36 schreef Ulx het volgende:
[..]
Welnee, Trump krijgt veel sneller nieuwe bevelen.
Niet in het nadeel van Poetin, nee.quote:
Dat is noodzakelijk om tegen dierenleed te zijn?quote:Op woensdag 3 september 2025 22:39 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Daarom ben je natuurlijk ook een vegetarir en stem je pvdd...
De meeste Russen deugen. Ja echt! Net zoals wij.quote:Op donderdag 4 september 2025 02:17 schreef sp3c het volgende:
[..]
Dus daarom blijf je het voor de Russen opnemen!
Dat is inderdaad een leugen. Hij heeft zich daar teruggetrokken omdat de militaire verliezen in personeel en hardware groter zouden worden dan de kleine kans dat hij Kiev had kunnen afsluiten zonder dat de stad in gruzelementen geschoten zou worden.quote:Op donderdag 4 september 2025 07:32 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Vlad is in z’n eerste leugen niet gestikt.
Ze zullen hem ook wel gevraagd hebben de hele invasie af te breken, dat heeft hij ook niet gedaan dus waarom zouden we dit geloven
FTFYquote:Op donderdag 4 september 2025 09:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De enige conclusie die ik kan trekken is dat Vlad een politicus oorlogscrimineel is.
Hopelijk delen de Russen en Chinezen hun technologie met ons. Wat zou het mooi zijn als iedereen 150 kan worden!quote:De tolk van Poetin zegt in het Mandarijn: „Biotechnologie is continu in ontwikkeling.” Na een onverstaanbare passage voegde de tolk daar nog aan toe: „Menselijke organen kunnen steeds opnieuw getransplanteerd worden. Hoe langer je leeft, hoe jonger je wordt, en je kunt zelfs onsterfelijk worden.” Xi reageert: „Sommigen voorspellen dat mensen in deze eeuw tot 150 jaar oud kunnen worden,” zo schrijft De Standaard.
Als Poetin later naar de gelekte geluidsopname wordt gevraagd, bevestigt hij het gespreksonderwerp. „Moderne manieren om de gezondheid te verbeteren, medische manieren, zelfs chirurgische zoals orgaanvervanging, laten de mensheid hopen dat het actieve leven anders zal verlopen dan vandaag de dag”, zei Poetin.
Goed idee inderdaad. Als je wil dat driekwart van de begroting naar de zorg gaat en de helft van de beroepsbevolking in de zorg werkt.quote:Op donderdag 4 september 2025 09:27 schreef phpmystyle het volgende:
Beetje oftopic..
[..]
Hopelijk delen de Russen en Chinezen hun technologie met ons. Wat zou het mooi zijn als iedereen 150 kan worden!
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)worden/88014982.html
Ik heb weinig fiducie in Chinese ethische maatstaven als het gaat om proeven en dergelijke en ook nog wel meer dingen. Het kan vooruitgang worden als wij als mensen gezonder ouder worden.quote:Op donderdag 4 september 2025 09:35 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Goed idee inderdaad. Als je wil dat driekwart van de begroting naar de zorg gaat en de helft van de beroepsbevolking in de zorg werkt.
Onsterfelijkheid is in geen enkel opzicht een vooruitgang. China heeft schijt aan elke vorm van medische ethiek. Mensen hebben geen idee wat een enorme doos van Pandora dit is.
ALs ze zo oud willen worden dan gaan ze ook geen kernoorlog beginnenquote:Op donderdag 4 september 2025 09:27 schreef phpmystyle het volgende:
Beetje oftopic..
[..]
Hopelijk delen de Russen en Chinezen hun technologie met ons. Wat zou het mooi zijn als iedereen 150 kan worden!
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)worden/88014982.html
jawel de gehakt inquote:Op woensdag 3 september 2025 22:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik houd van lolletje trappen. Maar dieren gaan mij aan het hart. Die kunnen geen kant op.
Een redelijke gedachte. Hulde!quote:Op donderdag 4 september 2025 09:56 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ALs ze zo oud willen worden dan gaan ze ook geen kernoorlog beginnen
Niet voor anderen maar voor hun eigen positie
https://www.telegraaf.nl/(...)worden/88014982.html
totale overwinning zal poetin nooit halen , het is niet van deze tijdquote:Op donderdag 4 september 2025 10:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Een redelijke gedachte. Hulde!
In geen jaren hier gelezen. Alleen maar paniek, hysterie of onrealistisch wensdenken over een totale overwinning.
Doe eens niet zo vervelend joh.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Een redelijke gedachte. Hulde!
In geen jaren hier gelezen. Alleen maar paniek, hysterie of onrealistisch wensdenken over een totale overwinning.
Het gaat hard achteruit met de vrijheid van meningsuiting in Rusland.quote:⚡️Russia’s Belgorod governor bans residents from posting unofficial drone strike footage.
Belgorod authorities introduced new restrictions on sharing information about drone attacks in the region, the Astra Telegram channel reported on Sept. 3.
https://bsky.app/profile/kyivindependent.com/post/3lxy3wnvtjc27
Niemand wil terug naar het USSR socialisme. Poetin is ongeveer de laatste op aarde die dat wil.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:06 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
totale overwinning zal poetin nooit halen , het is niet van deze tijd
hij moet stoppen met die waanideen, de USSR bestaat niet en mensen willen dat niet
mensen willen vrij zijn
geen Ost-Duitsland en het vrije westen meer, iedereen vrij en vrij recht van spreken
nou hij schiet aardig op andersquote:Op donderdag 4 september 2025 10:25 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Niemand wil terug naar het USSR socialisme. Poetin is ongeveer de laatste op aarde die dat wil.
Ja, arme putin he. Het overkomt hem allemaal maar.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:25 schreef phpmystyle het volgende:
Poetin is ongeveer de laatste op aarde die dat wil.
Ik merk dat het handjeschudden theather in vruchtbare aarde is gevallen bij jou.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:31 schreef theunderdog het volgende:
Stand van zaken: Amerika lijkt nog steeds weinig tot niets te willen ondernemen tegen Rusland, Europa doet steeds minder mee op het wereldtoneel, China is de lachende derde, Rusland doet verder voort, en lijkt het best goed met China te kunnen vinden.
Lekker man.
OPSEC heet dat.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:17 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het gaat hard achteruit met de vrijheid van meningsuiting in Rusland.
Trump is druk met Venezuela , daar valt heel veel te halen ,Oekrane maakt hem geen zak uitquote:Op donderdag 4 september 2025 10:31 schreef theunderdog het volgende:
Stand van zaken: Amerika lijkt nog steeds weinig tot niets te willen ondernemen tegen Rusland, Europa doet steeds minder mee op het wereldtoneel, China is de lachende derde, Rusland doet verder voort, en lijkt het best goed met China te kunnen vinden.
Lekker man.
Het gaat niet om het handjeschudden. Maar om de feiten. Amerika komt niet meer voor Europa op, Europa weet op verschillende fronten niet hun eigen agenda door te drukken, zowel Europa als Amerika zijn omtrent bepaalde essentile zaken nagenoeg volledig afhankelijk van China (met zeldzame aardmetalen als grootste probleem).quote:Op donderdag 4 september 2025 10:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik merk dat het handjeschudden theather in vruchtbare aarde is gevallen bij jou.
Lekker man.
Weinig nieuws onder de zon dus.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het gaat niet om het handjeschudden. Maar om de feiten. Amerika komt niet meer voor Europa op, Europa weet op verschillende fronten niet hun eigen agenda door te drukken, zowel Europa als Amerika zijn omtrent bepaalde essentile zaken nagenoeg volledig afhankelijk van China (met zeldzame aardmetalen als grootste probleem).
Hij vecht aardig terug hoor. Europa verarmt en raakt steeds meer gesoleerd, de BRICS krijgen steeds meer tractie. En over Amerika hoef ik niet eens te beginnen.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:32 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ik merk dat het handjeschudden theather in vruchtbare aarde is gevallen bij jou.
Lekker man.
Maar in Oekrane is het toch censuur? Dat zeggen alle zelfstandige denkers tenminste al jaren.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:33 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
OPSEC heet dat.
Als je dat in Ukraine doet wordt je al jaren linea recta opgepakt en ga je de bak in.
Misschien is het verstandig om de BSky en KateFromKiev bagger niet te copieren.
Realiteit is niet als een actie film, waar binnen 2 uur tastbare resultaten verschijnen.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:45 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat maakt het probleem des te groter.
Russen zweten peentjes. Of ze liegen alvast zodat ze later -als Antonov die raketten niet blijkt te maken- kunnen roepen dat Oekrane dat deed.quote:https://bsky.app/profile/noelreports.com/post/3lxyqb25ez22p
Russian channels are now claiming that Ukraine’s Antonov company is developing a new land-based cruise missile, allegedly labeled An-202/203/204, with a planned range of up to 2,830 km and tied to the Flamingo production line. They speculate it could be launched from trucks or trailers.
Het is in deze meer dat er voor de actie film al heel wat gebeurde. Europa heeft achterover geleund terwijl men dit kon zien aankomen. En we zitten nu met de gevolgen. Gevolgen die er hoe dan ook waren, maar door Trump wel extra op de voorgrond worden gezet.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
Realiteit is niet als een actie film, waar binnen 2 uur tastbare resultaten verschijnen.
Het e.e.a. duurt gewoon veel langer dan wij mensen comfortabel vinden.
quote:Op donderdag 4 september 2025 10:50 schreef Ulx het volgende:
[..]
Russen zweten peentjes. Of ze liegen alvast zodat ze later -als Antonov die raketten niet blijkt te maken- kunnen roepen dat Oekrane dat deed.
Ik heb geen idee wat je brabbelt.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:48 schreef Ulx het volgende:
[..]
Maar in Oekrane is het toch censuur? Dat zeggen alle zelfstandige denkers tenminste al jaren.
Ja, maar als je daar op focust, geld voor defensie doeleinden klotst ondertussen tegen de plinten, dus dat is aardig op weg.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:50 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Het is in deze meer dat er voor de actie film al heel wat gebeurde. Europa heeft achterover geleund terwijl men dit kon zien aankomen. En we zitten nu met de gevolgen. Gevolgen die er hoe dan ook waren, maar door Trump wel extra op de voorgrond worden gezet.
Logisch, je wil je tegenstander geen info geven over hun aanval.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:17 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het gaat hard achteruit met de vrijheid van meningsuiting in Rusland.
Jawel. Maar als Amerika vervolgens met handelstarieven komt. Besef even wat het signaal daarvan is: 'ja ik eis flinke investeringen in defensie, maar naai vervolgens wel jullie economie op'.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, maar als je daar op focust, geld voor defensie doeleinden klotst ondertussen tegen de plinten, dus dat is aardig op weg.
Dat is toch censuur?quote:Op donderdag 4 september 2025 10:53 schreef PluggieOD het volgende:
[..]
Ik heb geen idee wat je brabbelt.
Zelfs bij ons staat een bordje niet fotograferen bij de kazerne.
Niemand heeft toch hier beweerd dat tijd in het voordeel is van Rusland?quote:Op donderdag 4 september 2025 10:53 schreef skysherrif het volgende:
Mensen die denken dat Rusland tijd in hun voordeel heeft (wat in sommige aspecten wel waar is),
vergeten dat hoe langer de oorlog duurt, hoe meer wapens waarmee Rusland allang vecht en Oekraine niet, Oekraine straks ook heeft.
Je realiseert je dat het amerikanen zijn, die de miljarden aan tarieven betalen he?quote:Op donderdag 4 september 2025 10:56 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Jawel. Maar als Amerika vervolgens met handelstarieven komt. Besef even wat het signaal daarvan is: 'ja ik flinke investeringen in defensie, maar naai vervolgens wel jullie economie op'.
Vertrouwen komt te voet en gaat te paard. VS zit in the doghouse. Maar behalve eten, slechte auto's en wat wapentuig maken ze daar niks.quote:Dus ergens heb ik de hoop dat we vanzelf weer tot elkaar komen.
Gezien het bestaan van pacifistisch-tuig, kan de censuur omtrent kazernes niet streng genoeg. In Nederland kan je veel kazernes zo oplopen. En dat is niet iets om trots op te zijn.quote:
Ze sturen hun zwaarste criminelen naar Oekrane om daar verder dood en verderf aan te richten. Daar krijgen die criminelen zelfs gratie voor. Mochten ze hun contract overleven dan laten ze die moordenaars en verkrachters weer gewoon los in de Russische samenleving. De militaire politie is er alleen voor als je weigert oorlogsmisdaden te plegen.quote:Op woensdag 3 september 2025 22:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja. Ik vind dat onacceptabel en ook onnodig. Ik neem aan dat er ook in Rusland een militaire politie is die dit corrigeert.
Mijnenvelden en meteen schieten is inderdaad beter.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Gezien het bestaan van pacifistisch-tuig, kan de censuur omtrent kazernes niet streng genoeg. In Nederland kan je veel kazernes zo oplopen. En dat is niet iets om trots op te zijn.
Dat is het "geen kremlinbeleid" argument.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ze sturen hun zwaarste criminelen naar Oekrane om daar verder dood en verderf aan te richten. Daar krijgen die criminelen zelfs gratie voor. Mochten ze hun contract overleven dan laten ze die moordenaars en verkrachters weer gewoon los in de Russische samenleving. De militaire politie is er alleen voor als je weigert oorlogsmisdaden te plegen.
Dus wat denk je zelf dat ze gaan doen als je op eenden schiet?
Ben bang dat daar weinig op geacteerd wordt, net zoals dat criminele gedrag in Bucha. Ze zullen er niet te hard op in gaan om hun jongens maar gemotiveerd te houden en niet tegen het hoofd te stoten. Ik zou dat graag anders zien. Maar ja.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:06 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dus wat denk je zelf dat ze gaan doen als je op eenden schiet?
Klopt. Wat heeft Poetin er nou aan dat zijn soldaten op eenden schieten of meisjes versieren in Oekrane. Hij wil Oekrane innemen.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:09 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is het "geen kremlinbeleid" argument.
Ja. Het is te walgelijk voor woorden. Hoe vaak moet dat gezegd worden? Moet ik een scriptje schrijven die dat 10 maal per dag hier post?quote:
Totale wetteloosheid om je soldaten gemotiveerd te houden. En het dan raar vinden dat je tegen verzet aan looptquote:Op donderdag 4 september 2025 11:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ben bang dat daar weinig op geacteerd wordt, net zoals dat criminele gedrag in Bucha. Ze zullen er niet te hard op in gaan om hun jongens maar gemotiveerd te houden en niet tegen het hoofd te stoten. Ik zou dat graag anders zien. Maar ja.
Dat hoeft ook niet. Maar dat een kazerne geen 'wees welkom allen' gebied is is volstrekt logisch.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:06 schreef Ulx het volgende:
[..]
Mijnenvelden en meteen schieten is inderdaad beter.
Maar ja, krijg je weer van die mensen die kwaad worden omdat hun loslopende hond zich opblies.
Je kan het ook noemen wat het is, ipv "versieren".quote:Op donderdag 4 september 2025 11:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja. Het is te walgelijk voor woorden. Hoe vaak moet dat gezegd worden? Moet ik een scriptje schrijven die dat 10 maal per dag hier post?
Je hebt onze versierpogingen (wandaden) in Indonesi gemist? Lees jij berhaupt wel boeken of kijk je wel eens documentaires.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:15 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Totale wetteloosheid om je soldaten gemotiveerd te houden. En het dan raar vinden dat je tegen verzet aan loopt
en zie hier weer een poging om ons over te halen om van Rusland te gaan houden.quote:Op donderdag 4 september 2025 09:27 schreef phpmystyle het volgende:
Beetje oftopic..
[..]
Hopelijk delen de Russen en Chinezen hun technologie met ons. Wat zou het mooi zijn als iedereen 150 kan worden!
Bron: https://www.telegraaf.nl/(...)worden/88014982.html
Niet zo paniekerigquote:Op donderdag 4 september 2025 10:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hij vecht aardig terug hoor. Europa verarmt en raakt steeds meer gesoleerd, de BRICS krijgen steeds meer tractie. En over Amerika hoef ik niet eens te beginnen.
Ik denk dat Poetin op weg is om d politicus te worden van in elk geval het begin van de 21e eeuw.
Dit is wat ik jaren geleden al riep. Oekraine is geen achterlijk oeloeboeloe land, maar de militaire denktank van de USSR. Ondertussen loopt voor rusland de economische klok af.quote:Op donderdag 4 september 2025 10:53 schreef skysherrif het volgende:
Mensen die denken dat Rusland tijd in hun voordeel heeft (wat in sommige aspecten wel waar is),
vergeten dat hoe langer de oorlog duurt, hoe meer wapens waarmee Rusland allang vecht en Oekraine niet, Oekraine straks ook heeft.
quote:
quote:Op woensdag 3 september 2025 19:50 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, ze hebben weer 1000 man in de grinder gegooid. Dat zal ze leren!
Poetin is dood door zijn eigen bluf voor die tijdquote:Op donderdag 4 september 2025 10:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Hij vecht aardig terug hoor. Europa verarmt en raakt steeds meer gesoleerd, de BRICS krijgen steeds meer tractie. En over Amerika hoef ik niet eens te beginnen.
Ik denk dat Poetin op weg is om d politicus te worden van in elk geval het begin van de 21e eeuw.
quote:Nucleaire experts uit de Verenigde Staten zeiden in maart dat Peking zijn lopende nucleaire moderniseringsprogramma in de afgelopen vijf jaar “aanzienlijk heeft uitgebreid” en nu naar schatting 600 kernkoppen bezit.
Pentagon-schattingen van vorig jaar gaven aan dat China op koers ligt om tegen 2030 meer dan 1.000 operationele kernkoppen te hebben, hoewel westerse analisten zeggen dat China’s voorraad zal afhangen van hoeveel plutonium, hoog verrijkt uranium en tritium het land kan bemachtigen.
Poetin zei deze week dat de banden tussen Rusland en China een “ongekend” niveau hebben bereikt.
De twee leiders sloten vlak voor de Russische invasie van Oekrane in februari 2022 een strategisch partnerschap zonder grenzen.
De VS heeft aangegeven zijn militaire focus te willen verleggen naar China en de Indo-Pacific, en zich daarmee deels terug te trekken uit Europa en, indirect, Rusland.
Washington heeft jarenlang de duurste militaire capaciteiten aan Europa geleverd, waaronder verkenning en zogeheten “enablers” zoals logistiek.
Europese landen hebben in brede zin beloofd hun defensie-uitgaven te verhogen, al voelen landen aan de oostflank van de NAVO, dicht bij Rusland, de aanwezigheid van Moskou sterker en geven zij traditioneel een hoger percentage van hun bbp uit aan defensie.
ja , Europa zal heel erg veel materieel moeten kopen bij Trumpoquote:Op donderdag 4 september 2025 10:53 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, maar als je daar op focust, geld voor defensie doeleinden klotst ondertussen tegen de plinten, dus dat is aardig op weg.
Nee.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:39 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja , Europa zal heel erg veel materieel moeten kopen bij Trumpo
quote:Spain is no longer purchasing F-35 fighter jets, opting instead for European alternatives like the Eurofighter and the Future Combat Air System (FCAS). This strategic shift prioritizes European defense industries and follows a decision to invest a significant portion of its increased defense budget into these projects.
Europa zal zelf van dat tuig moeten gaan bouwen en ook kernkoppen aanschaffen die op drones passenquote:Op donderdag 4 september 2025 11:54 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee.
[ x ]
https://www.defensenews.c(...)-in-14-billion-deal/
Ik kom hier vaker mee he, maar de VS maakt bevoorbeeld al 40 jaar geen IFV's meer (bradleys). Europa heeft er 1000en op de rol staan, CV-90s, die Ajax dingen, noem maar op.
[..]
Mooie whataboutism, maar vooruit: wij hebben het imperialisme afgezworen. Dat kan je van Rusland bepaald niet zeggen.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:16 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je hebt onze versierpogingen (wandaden) in Indonesi gemist? Lees jij berhaupt wel boeken of kijk je wel eens documentaires.
Een mooie nette oorlog bestaat niet. Zal ook nooit bestaan.
Doe es rustig. 1 drone met kernkop richting Moskou is al genoeg hoor.quote:Op donderdag 4 september 2025 11:56 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Europa zal zelf van dat tuig moeten gaan bouwen en ook kernkoppen aanschaffen die op drones passen
1000 drones tegelijk naar Moskou sturen
kleintjes,quote:Op donderdag 4 september 2025 12:06 schreef oheng het volgende:
[..]
Doe es rustig. 1 drone met kernkop richting Moskou is al genoeg hoor.
Dat is het niet. Maar dat is niet de norm. De meeste POW's komen uitgemergeld terug en hebben hooguit wat klappen gehad. Niet goed te praten, laat dat voorop staan.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:05 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Mooie whataboutism, maar vooruit: wij hebben het imperialisme afgezworen. Dat kan je van Rusland bepaald niet zeggen.
Het is al eeuwen de Russische modus operandi om de lokale bevolking te terroriseren met moord, mishandeling en verkrachting. Ze gaan als beesten tekeer. POW’s worden ogen uitgestoken, geslachtsdelen afgesneden, tanden uitgetrokken en met elektrische schokken bewerkt. Maar doe vooral alsof dat allemaal normaal is.
Alle verhalen van teruggekeerde POWS, Journalisten, internationale vrijwilligers etc zeggen dat martelingen de norm zijn. Ook onder opgepakte burgers.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:18 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat is het niet. Maar dat is niet de norm. De meeste POW's komen uitgemergeld terug en hebben hooguit wat klappen gehad. Niet goed te praten, laat dat voorop staan.
Ogen uitsteken en geslachtsdelen afsnijden is niet de norm.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:23 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Alle verhalen van teruggekeerde POWS, Journalisten, internationale vrijwilligers etc zeggen dat martelingen de norm zijn. Ook onder opgepakte burgers.
Ogen niet, genitale verminkingen en martelingen helaas wel (wat niet altijd afsnijden is.)quote:Op donderdag 4 september 2025 12:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ogen uitsteken en geslachtsdelen afsnijden is niet de norm.
Maar het gebeurt wel.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ogen uitsteken en geslachtsdelen afsnijden is niet de norm.
Tijd dat er een keer n op Moskou gaat, want dit is het zoveelste bericht over nieuw spul dat ze maar niet blijken te gebruiken.quote:
Dit is een bedrijf die deze informatie deelt, niet de Oekraiense MOD, dus het is voor een groot deel ook marketing :pquote:Op donderdag 4 september 2025 12:56 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Tijd dat er een keer n op Moskou gaat, want dit is het zoveelste bericht over nieuw spul dat ze maar niet blijken te gebruiken.
TR gemacht. Idiootquote:Op donderdag 4 september 2025 12:35 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Heb je hier recht op een halfjaar verlof van de werkgever voor.
Al met al smerig en puur onnodige barbarij!quote:Op donderdag 4 september 2025 12:33 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ogen niet, genitale verminkingen en martelingen helaas wel (wat niet altijd afsnijden is.)
quote:Op donderdag 4 september 2025 13:06 schreef bleiblei het volgende:
[..]
TR gemacht. Idioot. Ben blij met de rechten, mogelijkheden en vrijheden die je hier hebt.
Poetin zal stoppen , of gestopt wordenquote:Op donderdag 4 september 2025 13:07 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Al met al smerig en puur onnodige barbarij!
Het tart i.i.g. zeer wel alle overtuigingen en aangedragen rechtvaardiging van waaruit deze oorlog voortkomt.
quote:Trump: Amerikaanse troepen blijven in Polen aanwezig
De Amerikaanse president Trump heeft zijn ambtgenoot Nawrocki het voortzetten van de stationering van Amerikaanse troepen in Polen beloofd, waarmee hij de angst voor een terugtrekking van militairen tegengaat. Hun aantal zou zelfs kunnen toenemen.
Volgens de Amerikaanse president Donald Trump zullen Amerikaanse troepen in Polen gestationeerd blijven – en zelfs in aantal zou kunnen toenemen. "
We hebben er nooit aan gedacht om troepen uit Polen terug te trekken", zei Trump tijdens het inauguratiebezoek van de nieuwe Poolse president Karol Nawrocki aan het Witte Huis. "
We denken er wel over na in relatie tot andere landen, maar we staan volledig achter Polen en zullen het land helpen zichzelf te verdedigen."
De militaire aanwezigheid zou zelfs kunnen worden uitgebreid als Polen dat wenst, aldus de Republikein.
Sinds het begin van Trumps tweede ambtstermijn bestaat in Europa de vrees dat Amerikaanse troepen zich zouden kunnen terugtrekken.
Nawrocki wierp tegen dat dit de eerste keer in de 20e en 21e eeuw was dat Polen blij waren met de aanwezigheid van buitenlandse soldaten in hun land. "
Amerikaanse soldaten maken deel uit van onze samenleving", aldus de Poolse president.
Warschau wil grotere Amerikaanse militaire basis
Volgens Nawrocki zijn er momenteel bijna 10.000 Amerikaanse soldaten gestationeerd in Polen. De meesten rouleren regelmatig tussen verschillende Amerikaanse militaire bases. Er is ook een klein permanent garnizoen in Poznań, dat een permanente basis biedt voor alle Amerikaanse soldaten die in Polen gestationeerd zijn. De Poolse leiding verlangt al lang naar een grotere permanente Amerikaanse militaire basis in het land.
"Trump gaf Polen een veiligheidsgarantie en benadrukte onze samenwerking als bondgenoten op militair gebied; dit is een groot succes van deze ontmoeting", zei Nawrocki na het gesprek met Trump. Hij nodigde de Amerikaanse president uit voor een bezoek aan Warschau, maar de exacte datum is nog niet vastgesteld.
quote:In april kondigde het Amerikaanse leger aan dat het van plan was militair materieel en personeel te verplaatsen van zijn basis in Jasionka in het zuidoosten van Polen naar anderee delen in het land.
Dit leidde tot een verzoenende reactie van de toenmalige president Andrzej Duda.
Nawrocki's voorganger legde destijds uit dat de verplaatsing geen volledige terugtrekking van Amerikaanse troepen uit het land betekende
Polen steunt Oekrane onvoorwaardelijk
Polen is een van de belangrijkste politieke en militaire steunpilaren van Oekrane, dat door Rusland wordt aangevallen.
Het land fungeert tevens als een belangrijk logistiek knooppunt voor westerse militaire hulp aan Kiev.
Het land voelt zich zelf ook bedreigd door Rusland en is bezig met een grootschalige herbewapening.
Nawrocki wees erop dat Polen momenteel 4,7 procent van zijn bruto binnenlands product aan defensie uitgeeft. Trump prees Polen hiervoor.
Onder druk van Polen stemden de NAVO-landen tijdens de alliantietop in Den Haag in met een nieuwe doelstelling van vijf procent .
Bespaar je de moeite, de gebruikelijke droeftoeters hier 'kunnen het zich niet voorstellen' dat de oh zo vriendelijke Ruzzen zoiets zouden doen, dus is het niet zo.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:47 schreef skysherrif het volgende:
https://www.ohchr.org/sit(...)-periodic-report.pdf
UIt 2024, maar een zeer zeer uitgebreid rapport van de UN over de martelingen in Russische kampen.
[ afbeelding ]
Sure, maar het is niet de norm.quote:
Stel je aan zegquote:Op donderdag 4 september 2025 13:06 schreef bleiblei het volgende:
[..]
TR gemacht. Idioot. Ben blij met de rechten, mogelijkheden en vrijheden die je hier hebt.
Zeg ook niet dat Vladimir Poetin hier per definitie volledig schuld aan heeft. (Indirect dan toch wel).quote:Op donderdag 4 september 2025 13:19 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Poetin zal stoppen , of gestopt worden
Trump heeft respect voor Nawrocki, dat zag ik gelijk al
[..]
[..]
Zie nou dat de soep niet zo heet gegeten wordt.quote:Op donderdag 4 september 2025 13:19 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Poetin zal stoppen , of gestopt worden
Trump heeft respect voor Nawrocki, dat zag ik gelijk al
[..]
[..]
Europa moet zich verdedigen tegen deze rare hersenspinsels , kan goed zijn dat Europa dat veel beter doet dan verwachtquote:Op donderdag 4 september 2025 13:38 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Zeg ook niet dat Vladimir Poetin hier per definitie volledig schuld aan heeft. (Indirect dan toch wel).
Het betreft meest 'ongecontroleerde militaire eenheden' in het oorlogsgebied. Het zijn leidinggevenden die zulke buitensporigheden, ofwel ernstige oorlogsmisdrijven, in de hand dienen te houden.
Wellicht heeft de Russische Federatie, waaronder de heer Poetin in hoogsteigen persoon, vanuit positie geen zicht op wat zich daar allemaal meer afspeelt behalve vakkundig uitvoeren van opdrachten in beoogd belang van Rusland zelf.
Maar komt de vraag of dit verwijtbaar is en Poetin tot de eindverantwoordelijken behoort, dan is wmb het antwoord ook JA!
Klassiek gevalletje wat je hier elk topic ziet: roep ongefundeerd het tegenovergestelde van feiten, doe daarna alsof er dus discussie is, dat er geen onafhankelijke feiten meer zijn, dat de bron een eigen agenda heeft, dat de bron in het verleden niet veel beter is geweest = dus gelijkwaardig goed/fout en heb wat meer begrip voor Poetin/oorlogsmisdadigers. En er nog trots op zijn ook dat feiten/oorlogsmisdaden weer zijn teruggebracht tot ook maar een mening.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:23 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Alle verhalen van teruggekeerde POWS, Journalisten, internationale vrijwilligers etc zeggen dat martelingen de norm zijn. Ook onder opgepakte burgers.
De ironie is juist dat de meeste misinformatie komt van de figuren die het meest fanatiek voor Oekrane zijn. Van misinformatie over dat Russen wasmachines demonteren voor chips tot aan NS2 vernietiging door de Russen. En van onrealistische casualty deads aan Russische zijde tot aan ronduit de lachwekkende ambitie dat Oekrane in de nabije toekomst gebieden die zij verloren hebben kunnen terugwinnen.quote:Op donderdag 4 september 2025 14:28 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Klassiek gevalletje wat je hier elk topic ziet: roep ongefundeerd het tegenovergestelde van feiten, doe daarna alsof er dus discussie is, dat er geen onafhankelijke feiten meer zijn, dat de bron een eigen agenda heeft, dat de bron in het verleden niet veel beter is geweest = dus gelijkwaardig goed/fout en heb wat meer begrip voor Poetin/oorlogsmisdadigers. En er nog trots op zijn ook dat feiten/oorlogsmisdaden weer zijn teruggebracht tot ook maar een mening.
Goebels zou er trots op zijn.
Vergeet je de ezeltjes niet?quote:Op donderdag 4 september 2025 14:51 schreef phpmystyle het volgende:
Van misinformatie over dat Russen wasmachines demonteren voor chips tot aan NS2 vernietiging door de Russen. En van onrealistische casualty deads aan Russische zijde tot aan ronduit de lachwekkende ambitie dat Oekrane in de nabije toekomst gebieden die zij verloren hebben kunnen terugwinnen.
Deze hele post is misinformatiequote:Op donderdag 4 september 2025 14:51 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
De ironie is juist dat de meeste misinformatie komt van de figuren die het meest fanatiek voor Oekrane zijn. Van misinformatie over dat Russen wasmachines demonteren voor chips tot aan NS2 vernietiging door de Russen. En van onrealistische casualty deads aan Russische zijde tot aan ronduit de lachwekkende ambitie dat Oekrane in de nabije toekomst gebieden die zij verloren hebben kunnen terugwinnen.
Er is zeker misinformatie.
nogal wiedes, polen geeft netjes 5% van het bbp uit aan defensie, die doen het goed daarquote:Op donderdag 4 september 2025 13:19 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Poetin zal stoppen , of gestopt worden
Trump heeft respect voor Nawrocki, dat zag ik gelijk al
[..]
[..]
Had je beter kunnen investeren in pak'm beter 5 meter aan boeken. Dat raad ik trouwens iedereen aan. En die dan ook lezen!quote:Op donderdag 4 september 2025 14:55 schreef Straatcommando. het volgende:
Als ik voor elke keer dat jij er compleet naast zou zitten een euro zou krijgen had ik mijn eigen drone squadron kunnen opzetten.
Mag ook wel, die hadden tot voor kort nog steeds magazijnen vol warpac rommel, moeten echt van heel erg ver komenquote:Op donderdag 4 september 2025 15:30 schreef gwn_een_user het volgende:
[..]
nogal wiedes, polen geeft netjes 5% van het bbp uit aan defensie, die doen het goed daar
boeken zijn uit , mijn kliko zit er vol mee iedere weekquote:Op donderdag 4 september 2025 15:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Had je beter kunnen investeren in pak'm beter 5 meter aan boeken. Dat raad ik trouwens iedereen aan. En die dan ook lezen!
Waarom konden die drones laatst boven Duitsland niet vernietigd worden danquote:F-35's op mogelijke dreiging af in Oost-Europa, geen wapeninzet
De Nederlandse F-35's die sinds kort het NAVO-luchtruim beveiligen in Oost-Europa zijn in de nacht van dinsdag op woensdag gealarmeerd omdat door Rusland afgevuurde Shahed-drones een dreiging vormden, meldt het ministerie van Defensie. De gevechtsvliegtuigen zijn meteen opgestegen. Maar uiteindelijk bleek wapeninzet "niet noodzakelijk" volgens het ministerie.
Als de Russische drones het NAVO-grondgebied waren binnengedrongen, hadden de F-35's deze moeten vernietigen.
Defensie geeft geen verdere details over deze inzet van de in Polen gestationeerde straaljagers "vanwege de operationele veiligheid"
Dat waren van die consumenten-sized dingen. Beetje gruwelijke overkill om die met een straaljager te lijf te gaan.quote:Op donderdag 4 september 2025 16:27 schreef Haags het volgende:
[..]
Waarom konden die drones laatst boven Duitsland niet vernietigd worden dan
Ja fuck dat. Gaat om het signaal dat je afgeeft. Opzouten boven navo grondgebied.quote:Op donderdag 4 september 2025 16:31 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat waren van die consumenten-sized dingen. Beetje gruwelijke overkill om die met een straaljager te lijf te gaan.
Ik meen gelezen te hebben dat ze bang zijn voor vallende brokstukken.quote:Op donderdag 4 september 2025 16:27 schreef Haags het volgende:
[..]
Waarom konden die drones laatst boven Duitsland niet vernietigd worden dan
Dit klinkt allemaal als hypeverhalen van die producent. Las ergens ook dat er een corruptieonderzoek juist plaatsvindt tegen dat bedrijf?quote:
Ook bekend welke?quote:
Velen.quote:
Zodra China Taiwan gaat aanvallen moet het Westen ook eerst toestemming aan China vragen om Taiwan te verdedigen. Anders niet onze vingers aan branden.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Velen.
Maar dit is pas bij een vredesakkoord h.
En het Kremlin zal dit moeten goedkeuren.
Het Kremlin heeft daar hier niets over te zeggen.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Velen.
Maar dit is pas bij een vredesakkoord h.
En het Kremlin zal dit moeten goedkeuren.
Ik neem aan EU landen minus een aantal die wat terughoudend zijn zoals Hongarije en Slowakije, Canada, VK, misschien Zuid-Korea en Japan?quote:
quote:Op donderdag 4 september 2025 17:17 schreef Haags het volgende:
Wat een treurigheid dat we die troepen pas gaan sturen na vredesakkoord - lees goedkeuring - van het Kremlin.
Kan het nog duidelijker dat Putin ons bij de ballen beet heeft.
Rutte lult hier natuurlijk uit zijn nek, want ook de vredesmacht zal aan de onderhandelingstafel met Poetin besproken worden.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:17 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Het Kremlin heeft daar hier niets over te zeggen.
[ x ]
Zullen wel wat grootmachten bij moeten zitten om effect te sorteren.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik neem aan EU landen minus een aantal die wat terughoudend zijn zoals Hongarije en Slowakije, Canada, VK, misschien Zuid-Korea en Japan?
We weten dat Rutte geen invloed heeft en niks bepaalt. Trump, Poetin en Xi bepalen hoe dit afloopt.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:17 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Het Kremlin heeft daar hier niets over te zeggen.
[ x ]
Dat heeft hij ook.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:17 schreef Haags het volgende:
Wat een treurigheid dat we die troepen pas gaan sturen na vredesakkoord - lees goedkeuring - van het Kremlin.
Kan het nog duidelijker dat Putin ons bij de ballen beet heeft.
Vanzelfsprekend. Hij luidt hiermee de volgende liberale teleurstelling in.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Rutte lult hier natuurlijk uit zijn nek, want ook de vredesmacht zal aan de onderhandelingstafel met Poetin besproken worden.
En de Koreaanse troepen niet?quote:Op donderdag 4 september 2025 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Rutte lult hier natuurlijk uit zijn nek, want ook de vredesmacht zal aan de onderhandelingstafel met Poetin besproken worden.
Maar het wordt niet bestraft,dus gedoogd.quote:Op donderdag 4 september 2025 12:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ogen uitsteken en geslachtsdelen afsnijden is niet de norm.
Poetin onderhandelt toch niet. Dus dat is niet zo boeiend.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Rutte lult hier natuurlijk uit zijn nek, want ook de vredesmacht zal aan de onderhandelingstafel met Poetin besproken worden.
Heeft Poetin de inzet van Noord-Koreaanse troepen besproken? Nee, dus dat geldt dan ook voor de inzet van westerse troepen op Oekraens grondgebied.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Rutte lult hier natuurlijk uit zijn nek, want ook de vredesmacht zal aan de onderhandelingstafel met Poetin besproken worden.
Of ze moeten de oorlog naar zich toe willen trekken. Zou wel mooi in het rijtje faalhazerij van Rutte passen.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Vanzelfsprekend. Hij luidt hiermee de volgende liberale teleurstelling in.
Dom: iets beloven waarvan je weet dat het niet kan
Zijn die in Oekrane dan?quote:
Ok, en waarom zijn die er niet dan?quote:Op donderdag 4 september 2025 17:54 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Heeft Poetin de inzet van Noord-Koreaanse troepen besproken? Nee, dus dat geldt dan ook voor de inzet van westerse troepen op Oekraens grondgebied.
Dat weet ik niet. Jij wel?quote:Op donderdag 4 september 2025 17:54 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Maar het wordt niet bestraft,dus gedoogd.
Misschien. Maar als het voor hem een breekpunt is dan ben je al wel klaar.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:54 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Poetin onderhandelt toch niet. Dus dat is niet zo boeiend.
Ze winnen er niets mee. Op dit moment is een staakt-het-vuren ook in het belang van de russen. Ze hebben de tijd niet meer aan hun zijde nu dat heel hun olie industrie aan flarden wordt geschoten.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat heeft hij ook.
Poetin en de Russen spelen dit slim.
Ik denk dat ze nog momentum hebben de komende 2-3 jaar. Het omslagpunt komt echt wanneer de EU meer hardware kan leveren n de Oekraners bereid zijn om ook jonge mannen naar het front te sturen.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:58 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Ze winnen er niets mee. Op dit moment is een staakt-het-vuren ook in het belang van de russen. Ze hebben de tijd niet meer aan hun zijde nu dat heel hun olie industrie aan flarden wordt geschoten.
Nogmaals, Poetin onderhandelt niet en dan is ieder punt een breekpunt. Dat is dus niet zo interessant. Hij zal gewoon voor een voldongen feit geplaatst moeten worden.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Jij wel?
[..]
Misschien. Maar als het voor hem een breekpunt is dan ben je al wel klaar.
Dat zal. Mits er geen bestand is getekend is er geen enkele reden om nu troepen te sturen en 3 jaar geleden niet.quote:Op donderdag 4 september 2025 18:00 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Nogmaals, Poetin onderhandelt niet en dan is ieder punt een breekpunt. Dat is dus niet zo interessant. Hij zal gewoon voor een voldongen feit geplaatst moeten worden.
https://www.instagram.com/reel/DK3AZ98y_NX/quote:Op donderdag 4 september 2025 18:00 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Nogmaals, Poetin onderhandelt niet en dan is ieder punt een breekpunt. Dat is dus niet zo interessant. Hij zal gewoon voor een voldongen feit geplaatst moeten worden.
Wat is jouw bewijs daarvoor?quote:Op donderdag 4 september 2025 12:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ogen uitsteken en geslachtsdelen afsnijden is niet de norm.
Gevangenenruil en interviews met Oekranse POW, en ze hadden allemaal nog 2 ogen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
Ja.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:57 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Zijn die in Oekrane dan?
Ok.quote:
Tsja, dat jij weinig op hebt met het stoppen van een agressor, dat weten we wel…quote:Op donderdag 4 september 2025 18:14 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat zal. Mits er geen bestand is getekend is er geen enkele reden om nu troepen te sturen en 3 jaar geleden niet.
quote:Op donderdag 4 september 2025 18:27 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Gevangenenruil en interviews met Oekranse POW, en ze hadden allemaal nog 2 ogen.Als ze te erg gemarteld zkjn, dan worden ze afgemaakt, om bewijzen te versoezelen. Net als bijv met die Oekrainsche journaliste 2 maanden geleden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 4 september 2025 18:27 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Gevangenenruil en interviews met Oekranse POW, en ze hadden allemaal nog 2 ogen.Geen bewijs dus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet echt een verrassing.zeer vocale Trump hater - VEM2012
Ah, de klassieke ' lwe kunnen beter de Russen tevreden stellen' dus.quote:Op donderdag 4 september 2025 18:34 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ok.
Maar: men is aan het onderhandelen teneinde het stoppen van de Russische agressie. Dan lijkt me het allerminst verstandig om er nu nog even een pissing contest van te maken.
Het stoppen van een agressor kan op meerdere manieren.quote:Op donderdag 4 september 2025 18:44 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tsja, dat jij weinig op hebt met het stoppen van een agressor, dat weten we wel…
Dat zou kunnen. Daar heb ik helemaal niets van meegekregen.quote:Op donderdag 4 september 2025 18:50 schreef oheng het volgende:
[..]
Als ze te erg gemarteld zkjn, dan worden ze afgemaakt, om bewijzen te versoezelen. Net als bijv met die Oekrainsche journaliste 2 maanden geleden.
Nee hoor. Laat onverlet dat de kern van een akkoord is dat beide partijen ergens tevreden mee zijn.quote:Op donderdag 4 september 2025 18:55 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ah, de klassieke ' lwe kunnen beter de Russen tevreden stellen' dus.
Er wordt helemaal niet onderhandeld. Rusland eist gewoon de overgave en weigert te praten. Elk tegenvoorstel wordt van tafel geveegd. Dat is geen onderhandelen h.quote:Op donderdag 4 september 2025 18:34 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ok.
Maar: men is aan het onderhandelen teneinde het stoppen van de Russische agressie. Dan lijkt me het allerminst verstandig om er nu nog even een pissing contest van te maken.
Waarom? Omdat Poetin anders zijn land voor niks de vernieling heeft geholpen? Dat lijkt me niet het probleem van Oekrane.quote:Op donderdag 4 september 2025 19:04 schreef inslagenreuring het volgende:
Nee hoor. Laat onverlet dat de kern van een akkoord is dat beide partijen ergens tevreden mee zijn.
Als iedereen tevreden moet zijn, dan zal de agressor nooit gestopt worden. En dat weet je ook prima.quote:Op donderdag 4 september 2025 19:04 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het stoppen van een agressor kan op meerdere manieren.
[..]
Dat zou kunnen. Daar heb ik helemaal niets van meegekregen.
[..]
Nee hoor. Laat onverlet dat de kern van een akkoord is dat beide partijen ergens tevreden mee zijn.
Nog niet, is vaak gespeculeerd door Russen zelf en Oekraine dat ze de grens over gaan maar voorlopig staan ze letterlijk op de grens als grenswacht in Kursk.quote:
Voor die types is het pas onderhandelen als Oekrane gewoon meegaat met held Poetin…quote:Op donderdag 4 september 2025 19:10 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er wordt helemaal niet onderhandeld. Rusland eist gewoon de overgave en weigert te praten. Elk tegenvoorstel wordt van tafel geveegd. Dat is geen onderhandelen h.
D'r zijn er volgens de Zuid-Koreaanse inlichtingendienst al ~2000 in lijkenzakken geindigd dus ik betwijfel of ze echt aan de Russische kant van de grens zijn gebleven.quote:Op donderdag 4 september 2025 19:12 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nog niet, is vaak gespeculeerd door Russen zelf en Oekraine dat ze de grens over gaan maar voorlopig staan ze letterlijk op de grens als grenswacht in Kursk.
Vermoed dat Trumpie dat in ieder geval echt tegenhoudt.
Gaat nog om de tijd dat ze in Kursk vochten, had eigenlijk wel meer doden verwacht.quote:Op donderdag 4 september 2025 19:15 schreef Ulx het volgende:
[..]
D'r zijn er volgens de Zuid-Koreaanse inlichtingendienst al ~2000 in lijkenzakken geindigd dus ik betwijfel of ze echt aan de Russische kant van de grens zijn gebleven.
Omdat Hitler, zeker?quote:Op donderdag 4 september 2025 19:12 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Als iedereen tevreden moet zijn, dan zal de agressor nooit gestopt worden. En dat weet je ook prima.
Omdat gezond verstand.quote:
Nee, Ulx.quote:
quote:Op donderdag 4 september 2025 17:07 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
En het Kremlin zal dit moeten goedkeuren.
Ga toch weg. Oekrane heeft zijn kernwapens opgegeven in ruil voor veiligheidsgaranties en toezeggingen m.b.t. haar soevereiniteit. Rusland veegt daar zijn reet mee af en de toegezegde veiligheidsgaranties worden door het Westen geen gestand gedaan uit angst voor een kernoorlog die er toch niet komt.quote:Op donderdag 4 september 2025 19:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nee, Ulx.
"Gezond verstand" is niet het sturen van troepen naar een land in oorlog zonder dat er aan dat land formele commitment is gegeven.
Ik kan een hoop stront ook een goudklomp noemen, afijn je snapt hem.
En waarom kijk je het VK hier niet voor op aan? Die hebben (als ik me niet vergis, geen zin om te checken) de veiligheid van Oekrane ook gegarandeerd.quote:Op donderdag 4 september 2025 21:42 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ga toch weg. Oekrane heeft zijn kernwapens opgegeven in ruil voor veiligheidsgaranties en toezeggingen m.b.t. haar soevereiniteit. Rusland veegt daar zijn reet mee af en de toegezegde veiligheidsgaranties worden door het Westen geen gestand gedaan uit angst voor een kernoorlog die er toch niet komt.
Gezond verstand is Poetin met gelijke munt terugbetalen in plaats van dit lafhartige geneuzel.
Eh, omdat het VK oekraine niet binnengevallen is....?quote:Op donderdag 4 september 2025 21:47 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En waarom kijk je het VK hier niet voor op aan? Die hebben (als ik me niet vergis, geen zin om te checken) de veiligheid van Oekrane ook gegarandeerd.
Waar is de straf dan? Precies. Dus gedoogd.quote:Op donderdag 4 september 2025 17:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. Jij wel?
Zie je de Britten de boel ook beschermen dan? Of zijn die garanties tot de deur?quote:Op donderdag 4 september 2025 22:09 schreef ExTec het volgende:
[..]
Eh, omdat het VK oekraine niet binnengevallen is....?
Zomaar een idee hoor.
Geen idee. Jij hebt insiders kennis dus wordt er gestraft of niet?quote:Op donderdag 4 september 2025 22:09 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Waar is de straf dan? Precies. Dus gedoogd.
quote:Op donderdag 4 september 2025 22:38 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Geen idee. Jij hebt insiders kennis dus wordt er gestraft of niet?
Maar via via wordt er toch wel indirect Russische olie gekocht?quote:Op donderdag 4 september 2025 23:04 schreef skysherrif het volgende:
Trump vandaag boos op Europa omdat we Russisch olie kopen
Wij leggen uit dat alleen Orban en Fico dat doen
Trump: ...
Volgens mij hebben we nog contracten met Totalenergies die weer via via russishce olie krijgt oid waar we lastig vanaf komen, maar is het per jaar niet meer dan 1.1 miljard nu waarvan het merendeel door slowaijke en hongarije?quote:Op donderdag 4 september 2025 23:19 schreef Momo het volgende:
[..]
Maar via via wordt er toch wel indirect Russische olie gekocht?
https://energyandcleanair(...)ports-and-sanctions/quote:Op donderdag 4 september 2025 23:22 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we nog contracten met Totalenergies die weer via via russishce olie krijgt oid waar we lastig vanaf komen, maar is het per jaar niet meer dan 1.1 miljard nu waarvan het merendeel door slowaijke en hongarije?
weet het ook niet precies eerlijk gezegd
Dat was met westers geld. Wordt door putin nogal eens vergeten.quote:Op donderdag 4 september 2025 22:20 schreef ExTec het volgende:
Maar ik hoor hier altijd wat een enorme prestatie het was, om na de jaren 90' dat land weer uit het slob te halen?
[ x ]
De grootste afnemers van Russisch gas en olie zijn Slowakije, Frankrijk, Hongarije, Spanje en Belgi momenteel. Specifiek qua olie zijn dat Slowakije en Hongarije terwijl het bij Frankrijk, Spanje en Belgi voornamelijk om LNG gaat.quote:Op donderdag 4 september 2025 23:22 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Volgens mij hebben we nog contracten met Totalenergies die weer via via russishce olie krijgt oid waar we lastig vanaf komen, maar is het per jaar niet meer dan 1.1 miljard nu waarvan het merendeel door slowaijke en hongarije?
weet het ook niet precies eerlijk gezegd
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 5 september 2025 08:19 schreef phpmystyle het volgende:
Maar kunnen we langzaam stellen dat de Westerse poging om Rusland te isoleren niet “helemaal” goed heeft uitgepakt?
Damn. De Russen neuken europa de moeder.
Alleen in jouw hoofdquote:Op vrijdag 5 september 2025 08:19 schreef phpmystyle het volgende:
Maar kunnen we langzaam stellen dat de Westerse poging om Rusland te isoleren niet “helemaal” goed heeft uitgepakt?
Damn. De Russen neuken europa de moeder.
Wat is dat toch met die oostbloklanden en de hang naar overheersing en corruptie.quote:
Hoezo, hebben ze soms weer een paar 1000 man de grinder ingegooid?quote:Op vrijdag 5 september 2025 08:19 schreef phpmystyle het volgende:
Damn. De Russen neuken europa de moeder.
Laatst vroeg Fico aan Poetin hoe het met hem ging. Poetin antwoorde: "ik leef nog dus het gaat goed".quote:Op vrijdag 5 september 2025 08:19 schreef phpmystyle het volgende:
Maar kunnen we langzaam stellen dat de Westerse poging om Rusland te isoleren niet “helemaal” goed heeft uitgepakt?
Damn. De Russen neuken europa de moeder.
Wat idd iedereen zou moeten opvallen, is de aantrekkingskracht van autoritaire en corrupte politici.quote:Op vrijdag 5 september 2025 10:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Wat is dat toch met die oostbloklanden en de hang naar overheersing en corruptie.
Zelfs als je niet pro EU bent zie je dat het ondemocratisch boevenbeleid is.
Ze denken dat ze bij de incrowd horen en dat die ondemocratische boevenbende aan hun kant staat en hun dus niet zal pakken. Alleen de ander die niet bij de incrowd hoort zal gepakt worden. Klassieke misrekening.quote:Op vrijdag 5 september 2025 10:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Wat is dat toch met die oostbloklanden en de hang naar overheersing en corruptie.
Zelfs als je niet pro EU bent zie je dat het ondemocratisch boevenbeleid is.
quote:https://bsky.app/profile/noelreports.com/post/3ly3biike7k2p
FIRMS satellite data indicates fire damage at both the ELOU AT-6 unit and the AVT-4 primary oil processing unit of the Ryazan refinery. With a yearly capacity of 17.1 million tons, it ranks among Russia’s four largest refineries.
Of het autocratische Russische model is aantrekkelijker dan het autocratische eu model.quote:Op vrijdag 5 september 2025 10:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Wat is dat toch met die oostbloklanden en de hang naar overheersing en corruptie.
Zelfs als je niet pro EU bent zie je dat het ondemocratisch boevenbeleid is.
quote:Op vrijdag 5 september 2025 11:10 schreef phpmystyle het volgende:
Westerse troepen geen optie.
https://www.telegraaf.nl/(...)-leger/88305550.html
Wij accepteren geen Russische troepen in Oekrane. Bedankt voor je mening Vlad, bepaal jij niet, doen we verder niks mee.quote:Het Kremlin accepteert geen westerse troepen in Oekrane, ook niet na een vredesregeling met Oekrane.
Dit wordt in de burelen van Berlijn en de Navo kantoren echt wel besproken hoor. Rechtstreekse confrontatie met het Russische leger is niet wat de EU wil en kan.quote:Op vrijdag 5 september 2025 11:24 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
[..]
Wij accepteren geen Russische troepen in Oekrane. Bedankt voor je mening Vlad, bepaal jij niet, doen we verder niks mee.
Probleem is echter dat andersom Vlad dit standpunt ook bezigt. Maakt het allemaal erg lastig inderdaad.quote:Op vrijdag 5 september 2025 11:24 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
[..]
Wij accepteren geen Russische troepen in Oekrane. Bedankt voor je mening Vlad, bepaal jij niet, doen we verder niks mee.
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.quote:Op vrijdag 5 september 2025 11:24 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
[..]
Wij accepteren geen Russische troepen in Oekrane. Bedankt voor je mening Vlad, bepaal jij niet, doen we verder niks mee.
Dat wil niet zeggen dat de Duitsers het acceptabel vinden dat er Russische troepen in Oekrane zijn.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.
De Duitsers gaan hoe dan ook niet roepen dat ze dat willen doen. Waarom zouden ze? Dan gaat Poetin alleen maar gillen over binnentrekkende SS divisies en Tiger tanks en Operatie Barbarossa en whatnot.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.
Ze missen de spirit van 1941quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:14 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat jij graag zou willen. Maar de Duitsers hebben echt betrekkelijk weinig zin hierin, hoor.
Het is geen lastige situatie en de eu en vorige Amerikaanse regeringen hebben er geen kut mee te maken gehadquote:Op vrijdag 5 september 2025 11:44 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit wordt in de burelen van Berlijn en de Navo kantoren echt wel besproken hoor. Rechtstreekse confrontatie met het Russische leger is niet wat de EU wil en kan.
Het is een damn lastige situatie waarin de EU en vorige Amerikaanse regeringen ons gemanoeuvreerd hebben.
Het zijn vooral de Russen die het willen als je de Kremlin uitspraken hoort over nukes op Parijs en Berlijn. De EU wil het inderdaad liever niet.quote:Op vrijdag 5 september 2025 11:44 schreef phpmystyle het volgende:
. Rechtstreekse confrontatie met het Russische leger is niet wat de EU wil en kan.
Dit is trollen wat je doet.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:40 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het zijn vooral de Russen die het willen als je de Kremlin uitspraken hoort over nukes op Parijs en Berlijn. De EU wil het inderdaad liever niet.
Maar niet kunnen? Oekrane schiet Rusland en dat gare leger van ze helemaal de touwtyfus in. Als die dat al kunnen met een zooi afdankertjes uit de jaren zeventig en tachtig en wat overgebleven Sovjet spul vertrouw ik er gewoon op dat ze met een paar moderne legers erbij de Russen gewoon in de pan hakken. Het zal niet makkelijk worden, maar er is een reden dat Rusland absoluut niet wil dat wij gaan meedoen. Namelijk dat ze zelf ook wel snappen dat ze dan klappen krijgen.
Deal with it, snowflake.quote:
Rusland zet ook gewoon Koreaanse troepen in op eigen grondgebied met als argument dat het een russische aangelegenheid is. De inzet van westerse troepen op Oekraens grondgebied is dus een Oekraense aangelegenheid.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:46 schreef Spablauw214 het volgende:
We moeten die troepen er gewoon neerzetten, ze zoeken het er maar mee uit in Rusland.
Ze zijn zelf al 11 jaar oorlog aan het voeren in Oekrane, zonder overleg met wie dan ook. Ze vegen hun reet af met de internationale rechtsorde. Stuitende hypocrisie is het. Ashamed of nothing, offended by everything.
Mooie droom.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:40 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het zijn vooral de Russen die het willen als je de Kremlin uitspraken hoort over nukes op Parijs en Berlijn. De EU wil het inderdaad liever niet.
Maar niet kunnen? Oekrane schiet Rusland en dat gare leger van ze helemaal de touwtyfus in. Als die dat al kunnen met een zooi afdankertjes uit de jaren zeventig en tachtig en wat overgebleven Sovjet spul vertrouw ik er gewoon op dat ze met een paar moderne legers erbij de Russen gewoon in de pan hakken. Het zal niet makkelijk worden, maar er is een reden dat Rusland absoluut niet wil dat wij gaan meedoen. Namelijk dat ze zelf ook wel snappen dat ze dan klappen krijgen.
Er is niks lastigs aan, Rusland loopt continu te dreigen maar dat is omdat wij niet durven te reageren. Rusland gaat geen kernoorlog starten. “Vaak ben je te bang” is ook hier van toepassing.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:31 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het is geen lastige situatie en de eu en vorige Amerikaanse regeringen hebben er geen kut mee te maken gehad
Wat klopt er niet aan?quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:50 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Mooie droom.![]()
Wanneer het allemaal zo eenvoudig was h..
Dat zeg ik, tenenkrommende hypocrisie.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:48 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Rusland zet ook gewoon Koreaanse troepen in op eigen grondgebied met als argument dat het een russische aangelegenheid is. De inzet van westerse troepen op Oekraens grondgebied is dus een Oekraense aangelegenheid.
Het is eenvoudig zat: gewoon de reet afvegen met wat Rusland allemaal zegt en eist. Gewoon alles structureel van tafel vegen. Dat doen ze immers ook bij ons. Oekrane bepaalt wie ze op hun grondgebied toelaten, niet Rusland.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:50 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Mooie droom.![]()
Wanneer het allemaal zo eenvoudig was h..
Nou ja..quote:
Daar kwamen de Russen na drie dagen ook achter.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:53 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nou ja..maar u bent vast bekend met de uitspraak ''makkelijker gezegd dan gedaan'' en ''de wens is de vader van de gedachte''.
quote:
Dat is waar. Het kan geen kwaad rus wat tegengas te geven, doen zij de gehele tijd ook.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:52 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is eenvoudig zat: gewoon de reet afvegen met wat Rusland allemaal zegt en eist. Gewoon alles structureel van tafel vegen. Dat doen ze immers ook bij ons. Oekrane bepaalt wie ze op hun grondgebied toelaten, niet Rusland.
Ja, het zal niet makkelijk worden. Dat is wel een goed punt.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:56 schreef Ulx het volgende:
[..]
Daar kwamen de Russen na drie dagen ook achter.
Daarnaast heb je mijn post niet gelezen:
[..]
Maar al met al heb je nog steeds niet duidelijk gemaakt wat er aan mijn post niet klopt.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:02 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Ja, het zal niet makkelijk worden. Dat is wel een goed punt.
Weet je zeker dat je niet gewoon gefrustreerd bent omdat Vlad de EU een college nederigheid geeft?quote:
Simplistisch wensdenken inderdaad zonder na te denken over de gevolgen.quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:53 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nou ja..maar u bent vast ook bekend met de uitspraak ''makkelijker gezegd dan gedaan'' en ''de wens is de vader van de gedachte''.
Klopt. Istanbul, Beijing of Delhi.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:00 schreef Spablauw214 het volgende:
Je houdt geen vredesonderhandelingen in de hoofdstad van de agressor.
Dat doet hij nietquote:Op vrijdag 5 september 2025 13:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je niet gewoon gefrustreerd bent omdat Vlad de EU een college nederigheid geeft?
Den Haag.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:20 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Klopt. Istanbul, Beijing of Delhi.
Dan zul je hem wel eigenhandig moet ophalen in Moskou en in een transportmiddel moeten donderen.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
Den Haag.
Poetin is daar net zo veilig als Zelenskyy in Moskou. Erewoord.
Waarom? Durft hij niet zelf te komen?quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dan zul je hem wel eigenhandig moet ophalen in Moskou en in een transportmiddel moeten donderen.
Waarom zou 'ie? Vlad kijkt wel uit. (Heeft het bovendien ook te druk met russische zaken).quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:30 schreef Ulx het volgende:
[..]
Waarom? Durft hij niet zelf te komen?
Denk het niet.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:30 schreef Ulx het volgende:
[..]
Waarom? Durft hij niet zelf te komen?
Voor de vrede natuurlijk. Daarvoor wil hij vast wel eventjes op het vliegtuig stappen.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:32 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Waarom zou 'ie? Vlad kijkt wel uit. (Heeft het bovendien ook te druk met russische zaken).![]()
Hier even heenvliegen. Kan de westerse Wc-eend rechtbank hem gelijk laten inrekenen.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:42 schreef Ulx het volgende:
[..]
Voor de vrede natuurlijk. Daarvoor wil hij vast wel eventjes op het vliegtuig stappen.
Of wil hij liever doorgaan met de oorlog?
Trapt ie niet in.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Hier even heenvliegen. Kan de westerse Wc-eend rechtbank hem gelijk laten inrekenen.
Nee natuurlijk niet. Dat zou dom zijn. Maar ook voor Zelensky loopt er een Russisch arrestatiebevel. Dus dat moet een ander land wordenquote:Op vrijdag 5 september 2025 13:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Trapt ie niet in.
Als Poetin toch naar Den Haag komt is het niet best.. maar dan is er iets heel anders aan de hand.
Dan rijden er ook t-72 door de straat en lopen er ezeltjes..
Welnee, ik schrijf dat hij net zo veilig zal zijn als Zelenskyy in Moskou. Zou die daar gevaar lopen?quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Hier even heenvliegen. Kan de westerse Wc-eend rechtbank hem gelijk laten inrekenen.
Waarom komt hij niet? Hij hoeft nergens bang voor te zijn, zijn veiligheid wordt vast gegarandeerd.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:46 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Trapt ie niet in.
Als Poetin toch naar Den Haag komt is het niet best.. maar dan is er iets heel anders aan de hand.
Dan rijden er ook t-72 door de straat en lopen er ezeltjes..
Ik begrijp volledig dat Zelensky daar niet heen wil.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:49 schreef Ulx het volgende:
[..]
Welnee, ik schrijf dat hij net zo veilig zal zijn als Zelenskyy in Moskou. Zou die daar gevaar lopen?
Poetins achterliggende argumenten/gedachten zijn kennelijk de drijfveer om deze oorlog voort te zetten, en dat is zeker niet goed. Vandaar is het evident dat er onderhandeld en gepraat moet blijven worden met Rusland.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:42 schreef Ulx het volgende:
[..]
Voor de vrede natuurlijk. Daarvoor wil hij vast wel eventjes op het vliegtuig stappen.
Of wil hij liever doorgaan met de oorlog?
quote:https://bsky.app/profile/noelreports.com/post/3ly3lpiioak2p
Ukraine’s Brave1 defense cluster has launched new grant competitions for tactical ballistic missiles and air defense systems against drones. The program aims to boost private missile production, long-range strike capabilities, and air defense. Developers can secure over 100 million UAH in funding.
Dus omdat Rusland weigert te praten moet je met Rusland gaan praten?quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:54 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Poetins achterliggende argumenten zijn kennelijk de drijfveer om deze oorlog voort te zetten, en dat is zeker niet goed. Vandaar is het evident dat er onderhandeld en gepraat moet blijven worden met Rusland.
Tja, lastige kwestie is het wel.quote:Op vrijdag 5 september 2025 13:55 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dus omdat Rusland weigert te praten moet je met Rusland gaan praten?
quote:Op vrijdag 5 september 2025 12:50 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Er is niks lastigs aan, Rusland loopt continu te dreigen maar dat is omdat wij niet durven te reageren. Rusland gaat geen kernoorlog starten. “Vaak ben je te bang” is ook hier van toepassing.
Hoe zou jij het zelf aanpakken?quote:
quote:
Terechte vraag. Zou 'm gaarne willen beantwoorden maar heb daar nu geen antwoord op.quote:
Yup, gewoon alles wat we hebben die kant op. Alles.quote:Op vrijdag 5 september 2025 14:04 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is allemaal bluf. Gewoon die troepen neerzetten.
Ja, raffinaderij voor de zoveelste keer, opslag plekken voor brandstof, en munitie opslag plaatsen.quote:
Een Nebo-M radar en een andere vrij grote AA radar. Op De Krim.quote:
Met die 3 werkende pantserwagens die ze nog over hebben na alle bezuinigingen? Zou ik niet te bang voor zijnquote:Op vrijdag 5 september 2025 14:06 schreef ExTec het volgende:
[..]
(En dan duimen dat belgie ons niet binnenvalt.)
Die Belgen kun je makkelijk afleiden met wat Congolezen 😱 en friet.quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:34 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Met die 3 werkende pantserwagens die ze nog over hebben na alle bezuinigingen? Zou ik niet te bang voor zijn
quote:Op vrijdag 5 september 2025 16:52 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
The group has destroyed more than $12 billion worth of Russian equipment, including more than 2,000 tanks and 3,000 IFVs.
LET OP: Lazar deelt nooit hun beelden (er zijn naar mijn weten 4 lazar videos ooit gepubliceerd) reken dus maar dat er in de lijsten van visueel bevestigde tanks/pantservoertuigen die zijn vernietigd er duizenden ontbreken
Toevallig schreef dit intel account een klein stukje erover eerder vandaag:
[ x ]
Speaking of the devil, de pas 5e bekende lazar video is zojuist gepubliceerdquote:Op vrijdag 5 september 2025 16:52 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
The group has destroyed more than $12 billion worth of Russian equipment, including more than 2,000 tanks and 3,000 IFVs.
LET OP: Lazar deelt nooit hun beelden (er zijn naar mijn weten 4 lazar videos ooit gepubliceerd) reken dus maar dat er in de lijsten van visueel bevestigde tanks/pantservoertuigen die zijn vernietigd er duizenden ontbreken
Toevallig schreef dit intel account een klein stukje erover eerder vandaag:
[ x ]
Ook door Lazar group, maar in Zaporizha , hier: 4716'28.0"N 3631'53.9"E niet khersonquote:Op vrijdag 5 september 2025 15:03 schreef oheng het volgende:
Deze S-300 in Kherson is ook flink geraakt. Weet niet of hij al gepost is.
https://x.com/Osinttechnical/status/1963849765935808905
En als laatste video voor vandaag tot zover deze vrijgegeven beelden van een GUR raid in de buurt van de Krim/Zwarte zee van een week geledenquote:
@ExTec had hem eerder ook al gepost. Het zijn overigens geen Denen wat eerst werd gesuggereerd.quote:Op vrijdag 5 september 2025 15:16 schreef Ulx het volgende:
En een stel burgers die mijnen aan het ruimen waren kregen een Russische raket op hun donder.
Dus Rusland heeft ook weer een succesje.
https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3lxzsktx3xc2w
https://drc.ngo/resources(...)ing-site-in-ukraine/quote:Op vrijdag 5 september 2025 17:44 schreef AchJa het volgende:
[..]
@:Extec had hem eerder ook al gepost. Het zijn overigens geen Denen wat eerst werd gesuggereerd.
Daarbij vind ik het persoonlijk knap naief als je denkt dat je niks kan gebeuren als je een paar kilometer achter het front gaat deminen...
Dat is mij bekend.quote:Op vrijdag 5 september 2025 17:49 schreef skysherrif het volgende:
https://drc.ngo/resources(...)ing-site-in-ukraine/
Het is een Deense organisatie. De gedode burgers waren Oekraieners.
Civiel aangemerkt...Gewoon civiele voertuigen.quote:Het gebeurde hier in als Civiel aangemerkte autos/wagens. Honderd + kilometers ver van enig actief front.
Het was gewoon een fuckyou richting die coalitie top.quote:Op vrijdag 5 september 2025 17:44 schreef AchJa het volgende:
[..]
@:Extec had hem eerder ook al gepost. Het zijn overigens geen Denen wat eerst werd gesuggereerd.
Daarbij vind ik het persoonlijk knap naief als je denkt dat je niks kan gebeuren als je een paar kilometer achter het front gaat deminen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |