Extra aanwijzingen voor dit topic:quote:Het project, opgezet in 2022, heeft tot doel tienduizenden conservatieven te rekruteren om huidige federale ambtenaren te vervangen – die sommige Republikeinen karakteriseren als onderdeel van de 'deep state' – en om de doelstellingen van de volgende Republikeinse president te bevorderen. Het gaat uit van een vergaande interpretatie van de theorie van de unitaire uitvoerende macht, een omstreden interpretatie van artikel II van de grondwet van de Verenigde Staten die ervan uitgaat dat de president bij zijn inauguratie absolute zeggenschap over de uitvoerende macht verkrijgt.
Project 2025 beoogt diepgaande veranderingen binnen de overheid, met name het economisch en sociaal beleid en de rol van de federale overheid en haar agentschappen. In het plan wordt voorgesteld de financiering voor het ministerie van Justitie te verlagen, de FBI en het ministerie van Binnenlandse Veiligheid (DHS) te ontmantelen, de regelgeving op het gebied van milieu en klimaatverandering sterk te verminderen ten gunste van de winning van fossiele brandstoffen, het ministerie van Handel op te heffen en de onafhankelijkheid van federale agentschappen zoals de Federal Communications Commission (FCC) en de Federal Trade Commission (FTC) te beëindigen.
Dat doet hij al jaren niet hoor, maak je geen zorgen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 00:43 schreef Beathoven het volgende:
Ik begreep dat er een bericht over Trump was die het gebruik van kernwapens niet uitsloot.
Indien waar : taco.
Haha, die vragensteller (refereert aan uitspraak van een voormalig congreslid als Trump een peace deal kan maken tussen israel en Iran) : 'You could win the Nobel Peace price and they might even rename it the Trump Peace price'quote:Op zaterdag 21 juni 2025 01:50 schreef Kijkertje het volgende:
Nog steeds geen Nobelprijs!![]()
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3ls32xqdwic2n
[ afbeelding ]
Dit dus. Trump had geen keuze daarin, maar heeft nog een optie gekregen om naar buiten toe niet helemaal voor aap te staan.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 05:12 schreef Kijkertje het volgende:
Netanyahu heeft gewoon handig gebruik gemaakt van een zwakke president waarvan hij ook wel wist dat hij hem geen strobreed in de weg zou gaan leggen, ja zelfs het ego heeft om te willen delen in de 'eer' van de planning ervan/ dit als pressiemiddel gebruikt voor een nieuwe deal.
Niet alleen dat, dit is het uitgelezen moment om met Iran af te rekenen: alle bondgenoten zijn uitgeschakeld.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 05:12 schreef Kijkertje het volgende:
Iran not sure it can trust America after Israeli attack, Iran’s foreign minister tells NBC News
Iran will never agree to halt all uranium enrichment and Israel must stop its air campaign before any negotiations with the U.S. can proceed, the Iranian foreign minister said.
[ afbeelding ]
Bekijk deze YouTube-video
Sinds Trump/MAGA is de US ook niet meer te vertrouwen dat een deal nageleefd wordt. Daar heeft niet alleen Iran last van.
Daarom is de argumentatie dat Obama's deal 'slecht' was want die was 'maar tijdelijk en liep bovendien binnenkort af' zo ontzettend lachwekkend. Ja duh daarom zijn deals juist tijdelijk. Inzichten kunnen veranderen en dan kan er opnieuw onderhandeld worden.
Wat je niet moet doen is een deal eenzijdig voortijdig opzeggen. Dat maakt je als partij bij een deal onbetrouwbaar, niet alleen voor je tegenstander maar ook voor je bondgenoten. Tijdens onderhandelingen ook nog eens gaan bombarderen maakt de betrouwbaarheid er niet beter op.
Netanyahu heeft gewoon handig gebruik gemaakt van een zwakke en voorspelbare president waarvan hij ook wel wist dat hij hem geen strobreed in de weg zou gaan leggen, ja zelfs het ego heeft om te willen delen in de 'eer' van de planning ervan/ dit als pressiemiddel te willen gebruiken voor een nieuwe deal.
Heeft India niet gezegd dat Trump daar geen rol in gespeeld heeft en nooit zal spelen?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 01:50 schreef Kijkertje het volgende:
Nog steeds geen Nobelprijs!![]()
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3ls32xqdwic2n
[ afbeelding ]
Kloptquote:Op zaterdag 21 juni 2025 07:45 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Heeft India niet gezegd dat Trump daar geen rol in gespeeld heeft en nooit zal spelen?
Maar in het trump universum met objectief verifieerbaar gelogen parallelle tijdlijnen maakt dat voor de goed geïndoctrineerde maga mensen toch niet uit.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 07:45 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Heeft India niet gezegd dat Trump daar geen rol in gespeeld heeft en nooit zal spelen?
Verses.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 08:15 schreef Arcee het volgende:
Oh, de TT sloeg op deze post van Trump van gisteren:
[ afbeelding ]
De verkiezingen van 2020 lijken al weer lang geleden, maar niet voor Donald Trump. Hij blijft er maar over janken. Daar schuilt natuurlijk een briljante strategie achter, zoals met al zijn leugens, maar ik vind het diep triest dat grote groepen mensen inderdaad denken dat er gigantisch gefraudeerd is bij die presidentsverkiezingen en dat Biden in werkelijkheid een gigantische nederlaag leed.
Dit is de president van de VS hè, niet een random FOX host. Dit is echt hoe de president van de VS praat. Mijn hemelquote:Op zaterdag 21 juni 2025 08:15 schreef Arcee het volgende:
Oh, de TT sloeg op deze post van Trump van gisteren:
[ afbeelding ]
De verkiezingen van 2020 lijken al weer lang geleden, maar niet voor Donald Trump. Hij blijft er maar over janken. Daar schuilt natuurlijk een briljante strategie achter, zoals met al zijn leugens, maar ik vind het diep triest dat grote groepen mensen inderdaad denken dat er gigantisch gefraudeerd is bij die presidentsverkiezingen en dat Biden in werkelijkheid een gigantische nederlaag leed.
En maar pushen en drukken om straks in vol gala bewierrookt te worden.quote:bron: nos.nl
Trump vindt dat nieuwe NAVO-norm van 5 procent niet voor VS geldt
De Amerikaanse president Trump vindt dat de Verenigde Staten zich niet hoeven te houden aan de verhoogde NAVO-norm. De rest moet dat wel, zei hij.
Ik denk niet dat de rest van de NAVO staat te springen om dat extra budget direct weg te sodemieteren in dat zwarte gat dat Iran heet...quote:Op zaterdag 21 juni 2025 08:56 schreef Vallon het volgende:
Mooi hoe de (denk)wereld van Trump werkt......
[..]
En maar pushen en drukken om straks in vol gala bewierrookt te worden.
In mijn omgeving zouden dit soort mensen al heel lang geleden bij het straatvuil zijn gezet.
Er gaat hopelijk geen full scale oorlog komen in Iran. Maar Iran moet wel worden aangepakt.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:02 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik denk niet dat de rest van de NAVO staat te springen om dat extra budget direct weg te sodemieteren in dat zwarte gat dat Iran heet...
Iran heeft zelf al gezegd dat als het aan hen ligt onderhandelingen door blijven lopen, maar dat ze de VS niet echt meer als betrouwbare onderhandelingspartner kunnen zien. Bedankt, Donnie.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:09 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er gaat hopelijk geen full scale oorlog komen in Iran. Maar Iran moet wel worden aangepakt.
Het feit dat men hier massaal Iran als een betrouwbare onderhandelingspartner ziet is echt lachwekkend.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:20 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Iran heeft zelf al gezegd dat als het aan hen ligt onderhandelingen door blijven lopen, maar dat ze de VS niet echt meer als betrouwbare onderhandelingspartner kunnen zien. Bedankt, Donnie.
Die user praat gewoon het gewenste narratief met bewezen leugens en verdraaide feiten van israel na.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:41 schreef Barbusse het volgende:
Wat Noord Korea ermee van doen heeft ontgaat me. Feit blijft dat Iran zich hield aan de voorwaarden van de deal. Of je het een goede deal vind of niet kun je over discussieren, maar de rest van wat je noemt viel niet onder de voorwaarden ervan.
Kijk, van mij mag dat regime omdonderen wat het was, is en wordt niks. Maar als er geen fatsoenlijk alternatief is, is het slechts een recept voor nòg meer sectarisch geweld en instabiliteit.
En al je argumenten omzeilen het punt dat Trump, ondanks protesten van alle andere ondertekende partijen, eenzijdig de enige deal opblies die Irans nucleare ambities beteugelde.
Ontkracht ze maar.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:48 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Die user praat gewoon het gewenste narratief met bewezen leugens en verdraaide feiten van israel na.
In de nyt fileren ze het gelul van trump over iran.
An Iran Deal in Two Weeks? Hard to Achieve, Even if Trump Really Wants One.
Ik wacht nog steeds op de vraag van gisteren naar jou toe over je boude bewering dat tijdens de atoomdeal Iran gewoon door ook gaan met verrijking en aangezien jij die niet beantwoord ga ik ervan uit dat je een leugenaar bent. Ik ben niet degene die liegt.quote:
En daar zit hem dus de crux. Als Iran werkelijk goede intenties had, zou het die activiteiten hebben gestopt. Dus moet je je afvragen waarom Iran daarmee doorging. En waarom het zelfs het extra geld dat vrijkwam door sanctieverlichting inzette voor militaire doeleinden in plaats van baten voor de burgerbevolking. Je kan dan wel blijven vasthouden aan dat het de deal naleefde maar in het grotere plaatje zegt dat dus niks. Zeker niet als we naar het volgende kijken.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:41 schreef Barbusse het volgende:
Wat Noord Korea ermee van doen heeft ontgaat me. Feit blijft dat Iran zich hield aan de voorwaarden van de deal. Of je het een goede deal vind of niet kun je over discussieren, maar de rest van wat je noemt viel niet onder de voorwaarden ervan.
Dat is waar maar wie heeft het daarover? Eerst moet dat regime vleugellam en de nucleaire installaties vernietigd, daarna kan er toegewerkt worden naar het vinden en ondersteunen van een serieuze opvolger.quote:Kijk, van mij mag dat regime omdonderen wat het was, is en wordt niks. Maar als er geen fatsoenlijk alternatief is, is het slechts een recept voor nòg meer sectarisch geweld en instabiliteit.
Omdat de deal Iran extra financieringsmogelijkheden gaf die het inzette voor terrorisme en de voorwaarden veel te nauw waren. Volkomen terecht dus.quote:En al je argumenten omzeilen het punt dat Trump, ondanks protesten van alle andere ondertekende partijen, eenzijdig de enige deal opblies die Irans nucleare ambities beteugelde.
Wel degene die Nederlands schrijft alsof hij gisteren uit Afghanistan is gearriveerd.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik wacht nog steeds op de vraag van gisteren naar jou toe over je boude bewering dat tijdens de atoomdeal Iran gewoon door ook gaan met verrijking en aangezien jij die niet beantwoord ga ik ervan uit dat je een leugenaar bent. Ik ben niet degene die liegt.
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:08 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wel degene die Nederlands schrijft alsof hij gisteren uit Afghanistan is gearriveerd.
Dat heb ik verkeerd opgeschreven. Wat ik bedoelde is dat het alle mogelijkheden had om de activiteiten voort te zetten, zoals ook bleek toen de deal instortte.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:56 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik wacht nog steeds op de vraag van gisteren naar jou toe over je boude bewering dat tijdens de atoomdeal Iran gewoon door ook gaan met verrijking en aangezien jij die niet beantwoord ga ik ervan uit dat je een leugenaar bent. Ik ben niet degene die liegt.
Wat ik aan jou kan waarderen is dat je geen onderscheid maakt in je zuurheid. Links, rechts, midden, je bent naar iedereen een zure lul.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:08 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wel degene die Nederlands schrijft alsof hij gisteren uit Afghanistan is gearriveerd.
Geen van de partijen heeft goede intenties. Iran niet, Israel niet, de VS niet. Waarom zou dan Iran moeten stoppen met steunen van partijen terwijl Israel leuk al decennia doorgaat met landjepik van bondgenoten van Iran? Vind je nu echt dat slechts 1 partij goede wil moet tonen?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:59 schreef Richestorags het volgende:
[..]
En daar zit hem dus de crux. Als Iran werkelijk goede intenties had, zou het die activiteiten hebben gestopt. Dus moet je je afvragen waarom Iran daarmee doorging. En waarom het zelfs het extra geld dat vrijkwam door sanctieverlichting inzette voor militaire doeleinden in plaats van baten voor de burgerbevolking. Je kan dan wel blijven vasthouden aan dat het de deal naleefde maar in het grotere plaatje zegt dat dus niks. Zeker niet als we naar het volgende kijken.
Noord-Korea heeft er alles mee van doen. Het is een schurkenstaat gelieerd aan Iran en Iran heeft een template voor hoe zij het hebben geflikt en er nog geld mee hebben verdiend ook. Daarnaast heeft Iran een gezamenlijk ballistische rakettenprogramma met Noord-Korea, waarin het Noord-Koreaanse kennis op het gebied van ballistische raketten die nucleaire ladingen kunnen dragen gebruikt heeft. Dus ja, wat zou dat met elkaar te maken hebben?
[..]
Dat is waar maar wie heeft het daarover? Eerst moet dat regime vleugellam en de nucleaire installaties vernietigd, daarna kan er toegewerkt worden naar het vinden en ondersteunen van een serieuze opvolger.
[..]
Omdat de deal Iran extra financieringsmogelijkheden gaf die het inzette voor terrorisme en de voorwaarden veel te nauw waren. Volkomen terecht dus.
Welke bondgenoten heb je het over?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:17 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Geen van de partijen heeft goede intenties. Iran niet, Israel niet, de VS niet. Waarom zou dan Iran moeten stoppen met steunen van partijen terwijl Israel leuk al decennia doorgaat met landjepik van bondgenoten van Iran? Vind je nu echt dat slechts 1 partij goede wil moet tonen?
Niemand die Iran een betrouwbare onderhandelingspartner vindt, maar ik denk dat ondertussen wel duidelijk is dat Trump dat ook niet is. Een onderdeel van de oude deal was dat IAEA onafhankelijk en onaangekondigd onderzoek mocht doen in Iran, waar ze zich tot ~2021 (volgens de IAEA) aan hebben gehouden. Nieuwe onderhandelingen lijken me goed, maar dan tussen (bijvoorbeeld) de EU en Iran ipv de VS.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:33 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het feit dat men hier massaal Iran als een betrouwbare onderhandelingspartner ziet is echt lachwekkend.
Noord-Korea heeft al decennia haar nucleaire programma ingezet om geld en concessies af te dwingen en heeft ALSNOG een nuke ontwikkeld. Iran opereert precies zo.
Iran gebruikte het geld dat vrijkwam tijdens de deal om extra wapens en geld door te sluizen en militaire investeringen te doen. Allemaal niet opgenomen in de deal. Tijdens de deal viel het Saudi-Arabië aan, voorzag het de Houthis van wapens en destabiliseerde het Jemen, viel het Israël via Syrië aan met drones, zaaide het terreur in Syrië en Irak en voorzag het Hezbollah in Libanon en Keta'ib Hezbollah in Irak van wapens en geld.
Ook brak het VN Veiligheidsraad resolutie 2231 door te blijven testen van ballistische raketten die nucleaire ladingen kunnen dragen. Het had ook een gezamenlijk programma met Noord-Korea op het gebied van ballistische raketten, dat andere land dat illegaal nukes heeft verkregen.
Haar retoriek bleef gericht op dat Israël vernietigd moest worden en de daden bleven daarnaar. Na het verstrijken van de deal had Iran zoals nu blijkt gewoon weer verder kunnen gaan maar dan met een veel betere financiële uitgangspositie.
Maar iets dat belangrijker is en dat mogen jij en al je onderhandelvriendjes beantwoorden: hoe denk jij dat de doelstellingen van de Islamitische Revolutie eruit te onderhandelen zijn?
Wat jij doet is een klassiek staaltje Oriëntalisme.
Een aantal van de 'feiten' die je gisteren noemde werden anders al vrij snel ontkracht, waarna je koos dat narratief te negeren. Op die manier discussiëren is wel eenvoudig natuurlijk. Overigens, niemand hier die van mening is dat Iran een fijn land is. Maar zoals gisteren ook meermaals besproken, escaleren lijkt hier ook niet de oplossing te zijn.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 10:10 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat heb ik verkeerd opgeschreven. Wat ik bedoelde is dat het alle mogelijkheden had om de activiteiten voort te zetten, zoals ook bleek toen de deal instortte.
Verder, nogal makkelijk om er zo in te staan. Wat ik hier opschrijf zijn gewoon verifieerbare feiten die je niet zo handig uitkomen:
aanval op Saudi-Arabië, ballistische raketten met Noord-Korea, sponsoren van en participeran aan terreur in Syrië, Irak, Libanon, Jemen etc. Etc.
Er is geen enkel feit ontkracht.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:14 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Niemand die Iran een betrouwbare onderhandelingspartner vindt, maar ik denk dat ondertussen wel duidelijk is dat Trump dat ook niet is. Een onderdeel van de oude deal was dat IAEA onafhankelijk en onaangekondigd onderzoek mocht doen in Iran, waar ze zich tot ~2021 (volgens de IAEA) aan hebben gehouden. Nieuwe onderhandelingen lijken me goed, maar dan tussen (bijvoorbeeld) de EU en Iran ipv de VS.
Grappig trouwens dat Trump tegen dat andere land dat illegaal nukes heeft verkregen (Noord-Korea) opkijkt en aangeeft dat hij wil dat "zijn mensen" net zo goed naar hem luisteren als naar Kim Jong-Un.
[..]
Een aantal van de 'feiten' die je gisteren noemde werden anders al vrij snel ontkracht, waarna je koos dat narratief te negeren. Op die manier discussiëren is wel eenvoudig natuurlijk. Overigens, niemand hier die van mening is dat Iran een fijn land is. Maar zoals gisteren ook meermaals besproken, escaleren lijkt hier ook niet de oplossing te zijn.
Nee, voor mij is het:quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:19 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er is geen enkel feit ontkracht.
Verder is Trump bad, Israel bad. Dat is voor jullie belangrijker dan objectief naar de acties van het meest bedreigende regime in het Midden-Oosten te kijken. Sneu.
Objectief: Trump bad, Iran bad, Israel bad. Dat is allemaal niet zo ingewikkeld.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:19 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er is geen enkel feit ontkracht.
Verder is Trump bad, Israel bad. Dat is voor jullie belangrijker dan objectief naar de acties van het meest bedreigende regime in het Midden-Oosten te kijken. Sneu.
Nee, door ze allemaal aan elkaar gelijk te stellen ga je de mist in en laat je zien er niks van te begrijpen, maar goed, details.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Objectief: Trump bad, Iran bad, Israel bad. Dat is allemaal niet zo ingewikkeld.
Meerdere malen zijn je 'feiten' ontkracht.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:19 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Er is geen enkel feit ontkracht.
Verder is Trump bad, Israel bad. Dat is voor jullie belangrijker dan objectief naar de acties van het meest bedreigende regime in het Midden-Oosten te kijken. Sneu.
'Had hij daar maar niet illegaal moeten verblijven'quote:Op zaterdag 21 juni 2025 01:30 schreef Kijkertje het volgende:
Uit draadje over de rechtszitting mbt de poging van Trump & Co om Mahmoud Khalil langer gevangen te houden
[ afbeelding ]
Zijn eerste interview:
https://bsky.app/profile/msnbc.com/post/3ls3admxw522x
[ afbeelding ]
Drie maanden onschuldig vastgezeten en de geboorte van zijn eerste kind gemist.
MAGA!![]()
Trump zit inderdaad nog niet op het niveau van Iran, maar hij is hard onderweg.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:29 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nee, door ze allemaal aan elkaar gelijk te stellen ga je de mist in en laat je zien er niks van te begrijpen, maar goed, details.
Je bent op niks ingegaan van wat ik zei maar goed. Er staat nog een vraag open en dat Iran fondsen heeft misbruikt en een VN-resolutie heeft geschonden doe je ook niks mee.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:46 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Meerdere malen zijn je 'feiten' ontkracht.
Het begint een beetje vermoeiend te worden dat je objectief het actie-reactie feit ontkent van de twee andere partijen in dit conflict.
Wat heb ik gemist dan? Je onjuiste bewering dat Iran zich niet aan de deal hield? Dat ze ondanks die deal doorgingen met de verrijking van uranium om een bom te kunnen bouwen?quote:Op zaterdag 21 juni 2025 16:08 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je bent op niks ingegaan van wat ik zei maar goed. Er staat nog een vraag open en dat Iran fondsen heeft misbruikt en een VN-resolutie heeft geschonden doe je ook niks mee.
Het blijkt maar weer dat USA Trump/Hegseth naar 5% wil zodat zij over onze kostenverhoging kunnen beschikken om zo hun eigen wereldhegemonie elders in stand te houden.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 09:02 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik denk niet dat de rest van de NAVO staat te springen om dat extra budget direct weg te sodemieteren in dat zwarte gat dat Iran heet...
Dat er gradaties zijn van slecht lijkt me een onzinnige en irrelevante nuance in het geval van deze 3 heren / staten. Maar ik neem het je niet kwalijk dat je sec kijkt vanuit de Westerse bril.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 14:29 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nee, door ze allemaal aan elkaar gelijk te stellen ga je de mist in en laat je zien er niks van te begrijpen, maar goed, details.
Moraliteit boeit me geen fuck. Het is geen wedstrijd wie het slechtst is. Het gaat om mate van destabilisatie en doelen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat er gradaties zijn van slecht lijkt me een onzinnige en irrelevante nuance in het geval van deze 3 heren / staten. Maar ik neem het je niet kwalijk dat je sec kijkt vanuit de Westerse bril.
Nou, ok. Laat dan ook maarquote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:43 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Moraliteit boeit me geen fuck. Het is geen wedstrijd wie het slechtst is. Het gaat om mate van destabilisatie en doelen.
Israël heeft geen omineuze plannen voor het MO, Iran voor elk land. Israël laat haar eigen burgers een goed leven leiden, Iran niet. Iran exporteert die mindset naar alle landen die het terroriseert.
Nou ja, jij bent degene hier die in zwart-wit absoluten loopt te ranten in een topic over Amerikaanse politiek waar het overduidelijk is dat de huidige situatie met Iran voor een zeer groot gedeelte is te danken aan Trump die eenzijdig een werkende deal opblies. Dat laatste begin je niet over, wel probeer je van alles de schuld bij Iran te leggen, gelardeerd met leugens en halve waarheden. Word je er op gewezen dan verzet je de doelpalen. Ik weet niet wat voor niveau jij nastreeft, maar een normale discussie lijkt er geen deel van uit te maken.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:19 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Inderdaad. Het niveau hier is om te huilen.
Het is heeeel simpel:quote:Op zaterdag 21 juni 2025 16:08 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je bent op niks ingegaan van wat ik zei maar goed. Er staat nog een vraag open en dat Iran fondsen heeft misbruikt en een VN-resolutie heeft geschonden doe je ook niks mee.
Kijk eens aan. Ik dacht dat hij het in de jaren 90 alleen over Irak had.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:04 schreef Barbusse het volgende:
Jaar of 15? Al 30 jaar joh
Maakt z'n recente claims, welke tegengesproken worden door inlichtingendiensten, niet erg geloofwaardig he? En trump g'leuft da. De clowns
Trump wil geen deals. Trump wil volledige overgave verkapt als een deal.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:53 schreef V. het volgende:
[..]
Het is heeeel simpel:
Er wás een deal.
Iran hield zich aan die deal.
Trump blies die deal eenzijdig op.
Nu wilde Trump een nieuwe deal.
Wat geen reële deal was, dat kan een blind paard zien.
Toen begon Bibi te blèren dat Iran binnen een paar weken een kernbom heeft.
Wat Bibi al een jaar of 15 met enige regelmaat doet.
Het zijn de langste paar weken in de geschiedenis.
Israël begint met bombarderen.
Nog vragen?
Dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:13 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Trump wil geen deals. Trump wil volledige overgave verkapt als een deal.
Da's zijn defenitie van 'een goede deal'. Oxford Dictionary be damned.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:13 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Trump wil geen deals. Trump wil volledige overgave verkapt als een deal.
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:53 schreef V. het volgende:
[..]
Het is heeeel simpel:
Er wás een deal.
Iran hield zich aan die deal.
Trump blies die deal eenzijdig op.
Nu wilde Trump een nieuwe deal.
Wat geen reële deal was, dat kan een blind paard zien.
Toen begon Bibi te blèren dat Iran binnen een paar weken een kernbom heeft.
Wat Bibi al een jaar of 15 met enige regelmaat doet.
Het zijn de langste paar weken in de geschiedenis.
Israël begint met bombarderen.
Nog vragen?
Brb, even slingers ophangen.quote:
En weer een mooi voorbeeld van 'Everything Trump touches dies...'quote:Op zaterdag 21 juni 2025 21:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[ afbeelding ]
Aangelegd door Jackie Kennedy.
In een doodgewone normale wereld zou Bannon achter de tralies zitten. Het is pas "Game On" als al dit soort figuren geboeid richting Knast of gesloten inrichting gaan.quote:
Yup, een real-life Amerikaanse Gríma Wormtongue.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 22:22 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
In een doodgewone normale wereld zou Bannon achter de tralies zitten. Het is pas "Game On" als al dit soort figuren geboeid richting Knast of gesloten inrichting gaan.
Be best.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 21:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[ afbeelding ]
Aangelegd door Jackie Kennedy.
Dat bepaal jij niet. Verder heb ik geen vragen omdat de hivemind hier niet verder komt dan "maar Ir@n Hi3lD ZicH @@N d3 D3@l!!!!!".quote:
Als je de energie die je in de emotie in deze post gestopt hebt in begrijpend lezen wat in dit topic gezegd wordt zou steken zou je begrijpen dat er grotendeels hetzelfde gezegd wordt.quote:Op zondag 22 juni 2025 00:50 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat bepaal jij niet. Verder heb ik geen vragen omdat de hivemind hier niet verder komt dan "maar Ir@n Hi3lD ZicH @@:N d3 D3@l!!!!!".
Compleet negerend dat Iran met geld van de deal meer regionale terreuractiviteiten en groepen gericht op ondermijning van Israël ging sponsoren, Saudi-Arabië aanviel, Jemen, Syrië en Irak terroriseerde en meer investeerde in kennis over nucleaire lanceringsmechanismen en nooit haar retoriek ten aanzien van Israël heeft gewijzigd, noch de doelstellingen van de Islamitische Revolutie.
Maar hey, ze hielden zich aan een papiertje wat over een aantal jaar afliep en haar daarna in een betere uitgangspositie bracht. In jullie werkelijkheid is alles goed zolang er een verdrag is en je lekker op Trump en Israël kunt afgeven. In de realiteit heeft Noord-Korea door dit soort naïeve ambtenarenwerkelijkheid ook een atoombom gekregen en Iran werkte met dit land samen.
Pathetic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |