Moraliteit boeit me geen fuck. Het is geen wedstrijd wie het slechtst is. Het gaat om mate van destabilisatie en doelen.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat er gradaties zijn van slecht lijkt me een onzinnige en irrelevante nuance in het geval van deze 3 heren / staten. Maar ik neem het je niet kwalijk dat je sec kijkt vanuit de Westerse bril.
Nou, ok. Laat dan ook maarquote:Op zaterdag 21 juni 2025 17:43 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Moraliteit boeit me geen fuck. Het is geen wedstrijd wie het slechtst is. Het gaat om mate van destabilisatie en doelen.
Israël heeft geen omineuze plannen voor het MO, Iran voor elk land. Israël laat haar eigen burgers een goed leven leiden, Iran niet. Iran exporteert die mindset naar alle landen die het terroriseert.
Nou ja, jij bent degene hier die in zwart-wit absoluten loopt te ranten in een topic over Amerikaanse politiek waar het overduidelijk is dat de huidige situatie met Iran voor een zeer groot gedeelte is te danken aan Trump die eenzijdig een werkende deal opblies. Dat laatste begin je niet over, wel probeer je van alles de schuld bij Iran te leggen, gelardeerd met leugens en halve waarheden. Word je er op gewezen dan verzet je de doelpalen. Ik weet niet wat voor niveau jij nastreeft, maar een normale discussie lijkt er geen deel van uit te maken.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:19 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Inderdaad. Het niveau hier is om te huilen.
Het is heeeel simpel:quote:Op zaterdag 21 juni 2025 16:08 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Je bent op niks ingegaan van wat ik zei maar goed. Er staat nog een vraag open en dat Iran fondsen heeft misbruikt en een VN-resolutie heeft geschonden doe je ook niks mee.
Kijk eens aan. Ik dacht dat hij het in de jaren 90 alleen over Irak had.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:04 schreef Barbusse het volgende:
Jaar of 15? Al 30 jaar joh
Maakt z'n recente claims, welke tegengesproken worden door inlichtingendiensten, niet erg geloofwaardig he? En trump g'leuft da. De clowns
Trump wil geen deals. Trump wil volledige overgave verkapt als een deal.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:53 schreef V. het volgende:
[..]
Het is heeeel simpel:
Er wás een deal.
Iran hield zich aan die deal.
Trump blies die deal eenzijdig op.
Nu wilde Trump een nieuwe deal.
Wat geen reële deal was, dat kan een blind paard zien.
Toen begon Bibi te blèren dat Iran binnen een paar weken een kernbom heeft.
Wat Bibi al een jaar of 15 met enige regelmaat doet.
Het zijn de langste paar weken in de geschiedenis.
Israël begint met bombarderen.
Nog vragen?
Dat bedoel ik.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:13 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Trump wil geen deals. Trump wil volledige overgave verkapt als een deal.
Da's zijn defenitie van 'een goede deal'. Oxford Dictionary be damned.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 19:13 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Trump wil geen deals. Trump wil volledige overgave verkapt als een deal.
quote:Op zaterdag 21 juni 2025 18:53 schreef V. het volgende:
[..]
Het is heeeel simpel:
Er wás een deal.
Iran hield zich aan die deal.
Trump blies die deal eenzijdig op.
Nu wilde Trump een nieuwe deal.
Wat geen reële deal was, dat kan een blind paard zien.
Toen begon Bibi te blèren dat Iran binnen een paar weken een kernbom heeft.
Wat Bibi al een jaar of 15 met enige regelmaat doet.
Het zijn de langste paar weken in de geschiedenis.
Israël begint met bombarderen.
Nog vragen?
Brb, even slingers ophangen.quote:
En weer een mooi voorbeeld van 'Everything Trump touches dies...'quote:Op zaterdag 21 juni 2025 21:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[ afbeelding ]
Aangelegd door Jackie Kennedy.
In een doodgewone normale wereld zou Bannon achter de tralies zitten. Het is pas "Game On" als al dit soort figuren geboeid richting Knast of gesloten inrichting gaan.quote:
Yup, een real-life Amerikaanse Gríma Wormtongue.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 22:22 schreef GarlandBriggs het volgende:
[..]
In een doodgewone normale wereld zou Bannon achter de tralies zitten. Het is pas "Game On" als al dit soort figuren geboeid richting Knast of gesloten inrichting gaan.
Be best.quote:Op zaterdag 21 juni 2025 21:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[ afbeelding ]
Aangelegd door Jackie Kennedy.
Dat bepaal jij niet. Verder heb ik geen vragen omdat de hivemind hier niet verder komt dan "maar Ir@n Hi3lD ZicH @@N d3 D3@l!!!!!".quote:
Als je de energie die je in de emotie in deze post gestopt hebt in begrijpend lezen wat in dit topic gezegd wordt zou steken zou je begrijpen dat er grotendeels hetzelfde gezegd wordt.quote:Op zondag 22 juni 2025 00:50 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat bepaal jij niet. Verder heb ik geen vragen omdat de hivemind hier niet verder komt dan "maar Ir@n Hi3lD ZicH @@:N d3 D3@l!!!!!".
Compleet negerend dat Iran met geld van de deal meer regionale terreuractiviteiten en groepen gericht op ondermijning van Israël ging sponsoren, Saudi-Arabië aanviel, Jemen, Syrië en Irak terroriseerde en meer investeerde in kennis over nucleaire lanceringsmechanismen en nooit haar retoriek ten aanzien van Israël heeft gewijzigd, noch de doelstellingen van de Islamitische Revolutie.
Maar hey, ze hielden zich aan een papiertje wat over een aantal jaar afliep en haar daarna in een betere uitgangspositie bracht. In jullie werkelijkheid is alles goed zolang er een verdrag is en je lekker op Trump en Israël kunt afgeven. In de realiteit heeft Noord-Korea door dit soort naïeve ambtenarenwerkelijkheid ook een atoombom gekregen en Iran werkte met dit land samen.
Pathetic.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |