En dat laatste is totaal gebaseerd op je eigen bias. Maar als ik het goed begrijp, ben jij tegen meteen nuken?quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dan zit je mis.
Jij verwacht schijnbaar dat ik alle informatie heb van Amerikaanse en Israëlische inlichtingen- en veiligheidsdiensten. Die heb ik niet en jij evenmin. Wij kunnen hier slechts discussiëren over wat de meest aannemelijke situatie is.
Euh nee, verre van dat. Integendeel zelfs.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:33 schreef HowardRoark het volgende:
Jij verwacht schijnbaar dat ik alle informatie heb van Amerikaanse en Israëlische inlichtingen- en veiligheidsdiensten.
Natuurlijk, die bunker busters moeten worden gebruikt om Fordow onschadelijk te maken. Geen kernwapens.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:34 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
En dat laatste is totaal gebaseerd op je eigen bias. Maar als ik het goed begrijp, ben jij tegen meteen nuken?
Omdat je minder u238 hebt om vanaf te komen.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:34 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waarom wordt dit bij uranium verrijking waarbij men door centrifuges de iets zwaardere fracties afscheid steeds wel steeds makkelijker bij een 60% verrijkt basis materiaal?
Inlichtingen diensten die ons al vaker bewezen leugens hebben verkocht om oorlogen te beginnen en dan voor de zoveelste keer aannemen dat ze dit keer echt niet liegen.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:33 schreef HowardRoark het volgende:
. Wij kunnen hier slechts discussiëren over wat de meest aannemelijke situatie is.
Nee, je ziet MAGA logica.quote:
quote:Op vrijdag 20 juni 2025 12:37 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat of een raid. Waarbij net als Hiroshima de calculus gemaakt zal worden hoeveel slachtoffers vechten tegenover nuken zal kosten.
Geen leuke beslissing om te moeten maken.
quote:Op vrijdag 20 juni 2025 14:07 schreef Ludachrist het volgende:
[..]. De president is Trump, hoe groot schat je de kans dat die complexe afwegingen kan maken?
Dat neemt nog steeds niet weg dat de DNI in maart nog stelde dat er geen enkele aanwijzing is dat Iran dichtbij het bouwen van een nucleare bom zit.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:03 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Niks aan de hand inderdaad. Het is het énige land zonder kernwapens dat dit heeft. Kunnen we concluderen dat jij feitenvrij deze stelling dropt?
[..]
https://www.wionews.com/w(...)s-iaea-1748707893730
Schadenfreude.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 14:15 schreef cynicus het volgende:
Klein beetje schadenfruede aan deze kant: pro-Trump Cubaan Hector Luis Valdes Cocho is opgepakt door ICE.
https://www.reddit.com/r/misc/s/HnnuzSJJKd
Een egoïstische “ik ben binnen de rest kan stikken” loser komt erachter dat Trump iedereen laat stikken (tenzij je hem afkoopt natuurlijk).
En waarom was dat? Omdat PRESIDENT TRUMP de deal die prima werkte eigenhandig de nek omdraaide en daarmee uiteindelijk een groot aandeel in de oorzaak van de huidige clusterfuck is geweest.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 13:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Omdat de inlichtingen- en veiligheidsdiensten waarschijnlijk duidelijk signalen hadden dat Iran wel degelijk steeds dichter in de buurt is gekomen van het produceren van een kernwapen. Daarnaast is de huidige situatie geopolitiek gezien natuurlijk ideaal: Hamas en Hezbollah kunnen niets doen.
Voor zover ik weet moet iedereen uranium tracken, dat het verrijkte materiaal veiliggesteld wordt is denk ik niet raar. Dit zegt niets over bommen.quote:
Een deal die iedere keer opnieuw uitonderhandeld moet worden is geen goede deal. En dat was deze deal dan ook niet. Het biedt simpelweg geen bescherming op de lange termijn.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:21 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
En waarom was dat? Omdat PRESIDENT TRUMP de deal die prima werkte eigenhandig de nek omdraaide en daarmee uiteindelijk een groot aandeel in de oorzaak van de huidige clusterfuck is geweest.
En Natanyuh zelf natuurlijk, die overal op oorlogspad is om uit het gevang te blijven (en daarmee zonder onderscheid vrouwen en baby's over de kling jaagt als collateral, dus vrouwenknuppelende moslims, ach, de Israelische regering is geen haar beter).
Iran, de VS en Israël hebben best veel gemeen. Steunen allerlei boefjes, terreurgroeppen en meer van zulke in de regio.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een deal die iedere keer opnieuw uitonderhandeld moet worden is geen goede deal. En dat was deze deal dan ook niet. Het biedt simpelweg geen bescherming op de lange termijn.
En Netanyahu wil juist de veiligheid van Israël bewerkstelligen en dat wil in de praktijk zeggen dat terreurorganisaties die het land systematisch aanvallen zoals Hamas en Hezbollah, aangepakt moeten worden.
En dit geldt ook voor de partij die deze terreurgroeperingen aanstuurt, bewapend en financiert terwijl men ondertussen ook nog een kernwapen aan het produceren is. En dat betreft natuurlijk het religieuze regime van Iran.
Als jij ten slotte geen verschil ziet tussen Israël en het Iraanse regime getuigt dat vooral van het gebrek aan moreel kompas. Israël maakt namelijk wél een onderscheid tussen burgers en strijders, de Palestijnen doen dit echter niet en daardoor vallen er onnodig veel slachtoffers aan hun kant.
Interessante take weer, Howardus.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een deal die iedere keer opnieuw uitonderhandeld moet worden is geen goede deal.
Iran, de VS en Israël hebben helemaal niets gemeen en dat blijkt ook wel uit de taal die Iran al decennialang over beide landen uitslaat. De VS en Israël zijn ook democratieën, in Iran heerst daarentegen sinds het aantreden van regime een een barbaarse cultuur van radicaal moslimfundamentalisme en haat jegens het Westen.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:33 schreef IsGoedHoor het volgende:
[..]
Iran, de VS en Israël hebben best veel gemeen. Steunen allerlei boefjes, terreurgroeppen en meer van zulke in de regio.
Moreel kompasWie jou je voor de gek dat het gaat om iets moreels?
Je moet ergens beginnen met deals. Nemen we een trade deal met Canada en mexico die gesloten is door Trump en een paar jaar later weer als slechte deal afgeschilderd wordt en daarom eenzijdig opgezegd wordt dat zijn de deals van Trump totaal onbetrouwbaar zelfs op korte termijn.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een deal die iedere keer opnieuw uitonderhandeld moet worden is geen goede deal. En dat was deze deal dan ook niet. Het biedt simpelweg geen bescherming op de lange termijn.
Dank voor de nieuwe inzichten. Maar het is niet waarquote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Iran, de VS en Israël hebben helemaal niets gemeen en dat blijkt ook wel uit de taal die Iran al decennialang over beide landen uitslaat. De VS en Israël zijn ook democratieën, in Iran heerst daarentegen sinds het aantreden van regime een een barbaarse cultuur van radicaal moslimfundamentalisme en haat jegens het Westen.
Ik herinner me dat ik het een paar weken terug heb aangeklikt n.a.v. een post hier, maar geen idee meer van wie die post was.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 14:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Schadenfreude.
En ik kan het even niet vinden, maar ik heb dat bericht al een paar weken terug geplaatst.
Natuurlijk is dat wel een goede deals. Alle deals vernieuw je om de zoveel tijd.quote:Op vrijdag 20 juni 2025 16:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een deal die iedere keer opnieuw uitonderhandeld moet worden is geen goede deal. En dat was deze deal dan ook niet. Het biedt simpelweg geen bescherming op de lange termijn.
Netanyahu heeft Hamas financieel gesteund. Die man heeft ontzettend veel bloed aan zijn handen. Israelisch bloed. En tienduizenden stukjes Palestijns bloed. Bijzonder dat je een man als hem iets anders dan religieus fanatisme en opportunisme toedicht. Ah natuurlijk, ideologisch aligned, dus dan mag alles.quote:En Netanyahu wil juist de veiligheid van Israël bewerkstelligen en dat wil in de praktijk zeggen dat terreurorganisaties die het land systematisch aanvallen zoals Hamas en Hezbollah, aangepakt moeten worden.
Natuurlijk zie ik wel verschil. Dat verschil maakt Israel wel iets kleiner door zelf de situatie met opzet te verergeren. Dan ben je een haar beter, maar niet veel.quote:Als jij ten slotte geen verschil ziet tussen Israël en het Iraanse regime getuigt dat vooral van het gebrek aan moreel kompas. Israël maakt namelijk wél een onderscheid tussen burgers en strijders, de Palestijnen doen dit echter niet en daardoor vallen er onnodig veel slachtoffers aan hun kant.
Tja zo moeilijk is het allemaal niet. Maar continue weer die rookgordijnen. Blijf gewoon bij de feitenquote:Op vrijdag 20 juni 2025 17:43 schreef Barbusse het volgende:
Dat een deal op termijn afloopt maakt het geen slechte deal - de onderhandelingstalenten van degene die verantwoordelijk is voor het vernieuwen ervan maakt de opvolgende deal goed of slecht. De deal die trump opblies was een goede deal waar Iran zich gewoon aan hield. Pas na het opblazen van die deal begon Iran weer met het verder verrijken van uranium.
Trump heeft hiermee eigenhandig de wereld weer een stukje onveiliger gemaakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |