als jij een ban krijgt kun je een mail sturen aan forum@fok.nl om hierover in gesprek te gaan. Klonen tijdens een ban is niet toegestaan. En nu mag het topic gewoon weer ontopic zonder dat jij door gaat met je ban geklierquote:Op woensdag 4 juni 2025 15:11 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Als de ban wordt gezet buiten de forumregels om, hoef ik mijzelf dus ook niet aan die forumregel te houden he.
Prima zolang de ban volgens de forumregels is gezet. Er is mij geen forumregel bekend dat de Trump geen oorlogsmisdadiger zou mogen noemen, derhalve ga ik er dan ook vanuit dat er geen ban zal volgen.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:13 schreef Nizno het volgende:
[..]
als jij een ban krijgt kun je een mail sturen aan forum@fok.nl om hierover in gesprek te gaan. Klonen tijdens een ban is niet toegestaan. En nu mag het topic gewoon weer ontopic zonder dat jij door gaat met je ban geklier
als een ban wordt gezet kun je mailenquote:Op woensdag 4 juni 2025 15:14 schreef pedaalemmerzak het volgende:
[..]
Prima zolang de ban volgens de forumregels is gezet. Er is mij geen forumregel bekend dat de Trump geen oorlogsmisdadiger zou mogen noemen, derhalve ga ik er dan ook vanuit dat er geen ban zal volgen.
wellicht even een kleine aanvulling hier dan van mijn zijde, de vraag die ik aan @CoolGuy stelde is dat discussies en alles prima is, en als mensen dingen vinden, ook prima, maar wanneer er op de stoel van een rechter wordt gezeten, zoals trump als een oorlogsmisdadiger aanduiden zonder dat daar een uitspraak over is geweest mag dat wat mij betreft prima je mening zijn, maar als je dat als een onvoldongen feit presenteert is dat van een andere orde. ben geen fan van de beste man maar ik heb nog geen greintje bewijs, beschuldiging dan wel veroordeling gezien.quote:Op woensdag 4 juni 2025 15:13 schreef Nizno het volgende:
[..]
als jij een ban krijgt kun je een mail sturen aan forum@fok.nl om hierover in gesprek te gaan. Klonen tijdens een ban is niet toegestaan. En nu mag het topic gewoon weer ontopic zonder dat jij door gaat met je ban geklier
je vraag staat uit.quote:
mea culpa. het is simpelweg storend als je oprecht probeert mensen te helpen maar een vast clubje mensen blijft bagger storten in subfora waar men niets te zoeken heeft.quote:Op woensdag 4 juni 2025 17:32 schreef Nizno het volgende:
[..]
je vraag staat uit.
daarnaast zijn persoonlijke sneren niet nodig over andere users.
klopt, was ik vergeten. aangepastquote:Op woensdag 4 juni 2025 23:44 schreef investeerdertje het volgende:
@:coolguy @:nizno
Dit topic staat niet bovenaan
topics sluiten is niet nodig. Het topic zakt gewoon weg als er niet in gereageerd wordt. En wie weet kun je later nog eens een update geven hoe het afgelopen isquote:Op woensdag 2 juli 2025 18:08 schreef Anton91 het volgende:
Iemand die mijn topic kan sluiten?
WGR / Daklekkage (lopende zaak bij rechtsbijstand)'
Bedankt!
even voor mijn beeldvorming:quote:Op woensdag 2 juli 2025 20:51 schreef freak1 het volgende:
[..]
even voor mijn beeldvorming;
in WGR een topic zonder enige consistentie posten en als men om opheldering vraagt dan geirriteerd weggaan en vragen om een slotje vinden we normaal gedrag?
ik was wat bot over deze. het topic irriteert me, er komt iemand met een mega warrig verhaal, maar is vervolgens geirriteerd als er juridisch relevante vragen worden gesteld en dan blijkt dat er alleen een ja-knikker wordt gevraagd. wat doe je dan daar. maargoed, het is een ieders recht om zoveel te reageren als men wil, maar in deze is het een TS met een onbegrijpelijk verhaal, juridische vragen maar "irrelevant" vind en vervolgens denkt het complete verloop van de discussie te kunnen bepalen.quote:Op donderdag 3 juli 2025 09:49 schreef Nizno het volgende:
[..]
even voor mijn beeldvorming:
wat kan ik meer doen dan melden dat er geen slotjes op verzoek worden gezet?
moet ik een TS op een stoel vastbinden met een monitor en toetsenbord voor zich en dwingen om te blijven reageren?
helaas zorgt het internet voor dit fenomeen.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:10 schreef freak1 het volgende:
[..]
ik was wat bot over deze.
ook in dit topic zijn er weer mensen met oprechte interesse, die oprechte vragen en kanttekeningen zetten, niet om een TS af te zeiken, maar om een onderbouwd advies te kunnen geven en te helpen. en zogauw het TS niet zint gaat de kont tegen de krib. en dat is een terugkerend fenomeen in WGR.
snap je punt. het lijkt alsof ONZ regelmatig leegloopt in WGR.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:14 schreef Nizno het volgende:
[..]
helaas zorgt het internet voor dit fenomeen.
je kunt mensen niet dwingen om de reacties te waarderen. Enige dat je er van mee kunt nemen is dat je als oprechte vrager van jezelf weet dat jij het niet zal doen.
heeft niets met ONZ te maken. je ziet het ver buiten FOK! ook gewoonquote:Op donderdag 3 juli 2025 10:17 schreef freak1 het volgende:
[..]
snap je punt. het lijkt alsof ONZ regelmatig leegloopt in WGR.
ik heb het woord onfatsoenlijk nooit gebruikt.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:19 schreef Lienekien het volgende:
Ik snap niet wat er zo onfatsoenlijk is aan de reacties van Anton91.
Hij antwoordt op jullie vragen. Hij neemt kennis van jullie aangedragen punten. Hij bedankt. Hij snapt waarschijnlijk inmiddels ook wel dat jullie geen sluitend antwoord kunnen geven, dus zet hij een punt.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:24 schreef freak1 het volgende:
[..]
ik heb het woord onfatsoenlijk nooit gebruikt.
het topic begint met een mega warrig verhaal, als er om verduidelijking wordt gevraagd wordt er ontweken en wordt er tegengas gegeven. vervolgens worden er zaken genoemd die TS niet echt aanstaan, zoals dat het hele verhaal met rechtsbijstand wel eens kansloos kon zijn en dat die dakdekker wellicht lomp en onfatsoenlijk was, maar niet een onterecht punt.
maar dat is allemaal irrelevant volgens TS, TS wil alleen maar weten of als je dakbedekking vervangt je dan ook hoekstukken en zaken onder een loodslab moet vervangen. info die niemand heeft aangezien er geen glazen bol bestaat en niemand bij de afspraken die gemaakt zijn was.
maar dat zint TS ook al niet. er moet gewoon ja gezegd worden. en zogauw de antwoorden weer niet aanstaan wil TS er niet meer op ingaan en moet iedereen maar naar zijn pijpen dansen en wordt men bedankt voor de moeite, TS neemt het wel op met de rechtsbijstand.
wederom, ik heb hem geen troll genoemd. noch vervelend.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:38 schreef Leandra het volgende:
Nou dit idd.
Van alle vervelende, trollende users in WGR waar je over zou kunnen klagen is Anton91 er niet een.
prima. dan ligt het aan mij, even goede vrienden.quote:Op donderdag 3 juli 2025 10:31 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Hij antwoordt op jullie vragen. Hij neemt kennis van jullie aangedragen punten. Hij bedankt. Hij snapt waarschijnlijk inmiddels ook wel dat jullie geen sluitend antwoord kunnen geven, dus zet hij een punt.
Ik begrijp werkelijk niet waar dan je verontwaardiging vandaan komt. Jij vindt het onbevredigend. Maar wat is een vragensteller jou dan precies verplicht? Moet die ook je vragen nog blijven beantwoorden voorbij het punt waar hij er zelf nog nut in ziet?
Je klaagt over het verloop van dit soort topics, maar kijk ook eens naar je eigen aandeel daarin.
wij lezen echt heel andere dingen.quote:Op donderdag 3 juli 2025 11:02 schreef Leandra het volgende:
Dit is ook wel een "ken je user" dingetje hoor, als het nou een user was die nooit in WGR post of altijd rare verhalen heeft, dan kan ik nog begrip hebben voor de zogenaamde klacht over ONZ dat leegloopt in WGR, maar dit is gewoon een normale user die al heel lang in WGR post en duidelijk een serieus probleem heeft.
Dat dat in de OP niet zo volledig uit de doeken wordt gedaan als sommigen graag zouden zien is dan jammer, maar lekkage is fucked up, en vaak ook moeilijk te vinden.
Het is niet alsof je een opgepompte fietsband in water houdt en aan de bubbeltjes ziet waar het probleem zit en wat de oorzaak is.
Ik denk dat in dit geval de houding richting TS, waarbij al vrij snel gedaan wordt alsof hij iemand is die vanuit ONZ in WGR komt klieren een groot deel van het probleem is.
Ik snap vanuit TS dan ook heel goed de vraag om een slotje, want het gaat niets meer worden zo.
Dit is zeikerig op de man gesneer.quote:Op donderdag 3 juli 2025 09:56 schreef freak1 het volgende:
[..]
names het gehele Fok! forum een welgemeende excuses. Wij waren onder de indruk dat dit een discussieforum was, het blijkt een persoonlijk ja-knik experiment te zijn van Anton91.
Nogmaals diepste excuses voor de verwarring.
uiteraard zullen we onmiddelijk elke vorm van vragen en discussie staken.
Kunnen we u nog ergens mee van dienst zijn?
Nou, bedankt dan hoor, voor dit waardeoordeelquote:Op donderdag 3 juli 2025 10:54 schreef Leandra het volgende:
Echt de manier waarop er in dat topic (door)gedramd wordt is stuitend,
Nee (korte antwoord)quote:
Ach welnee, ga toch heen Leandraquote:Op donderdag 3 juli 2025 11:02 schreef Leandra het volgende:
Ik denk dat in dit geval de houding richting TS, waarbij al vrij snel gedaan wordt alsof hij iemand is die vanuit ONZ in WGR komt klieren
Nee, dan deze, die is lekker:quote:Op donderdag 3 juli 2025 12:34 schreef Leandra het volgende:
Vind je dit serieus een normale post?
[..]
Dit is zeikerig op de man gesneer.
quote:Op donderdag 3 juli 2025 09:43 schreef Anton91 het volgende:
maar als je lekker wil trollen dan is dat prima. Je zou ook een paar deuren verderop kunnen naar ONZ.
hey, we zijn het vaak met elkaar eens en in dit geval niet. er komt iemand om advies vragen, krijgt advies, krijgt serieuze vragen en aandacht maar als het niet in het straatje van meneer past worden we bedankt en mogen we niet vragen naar relevante zaken. en als ik meneer erop wijs dan ben ik een troll die maar weg moet naar ONZ en heel het WGR forum moet maar naar zijn pijpen dansen.quote:Op donderdag 3 juli 2025 12:34 schreef Leandra het volgende:
Vind je dit serieus een normale post?
[..]
Dit is zeikerig op de man gesneer.
Heb je ookquote:Op donderdag 3 juli 2025 13:52 schreef Nizno het volgende:
* Nizno deelt perenijsjes en raketjes uit.
laplul je maakt gewoon een trolltopic waarin je stelen aanmoedigt.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:31 schreef SuperNeger het volgende:
Iemand die niet eens een moderator is in dit forum denkt even topics die over geldzaken in Werk Geldzaken en Recht gaan te mogen sluiten.
Dit is toch niet normaal meer? Diefstal bedoelt ze zeker wat dit soort miljardenbedrijven de arme burgers aandoen?
Al met al denk ik dat dit topic gewoon past in een forum over geldzaken.
Ik probeer op een unieke wijze de discussie graaiflatie aan te kaarten maar ik zie dat er weer van alles niet mogelijk is. Jammer.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:36 schreef freak1 het volgende:
[..]
laplul je maakt gewoon een trolltopic waarin je stelen aanmoedigt.
quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:31 schreef SuperNeger het volgende:
Iemand die niet eens een moderator is in dit forum denkt even topics die over geldzaken in Werk Geldzaken en Recht gaan te mogen sluiten.
Dit is toch niet normaal meer? Diefstal bedoelt ze zeker wat dit soort miljardenbedrijven de arme burgers aandoen?
Al met al denk ik dat dit topic gewoon past in een forum over geldzaken.
ik denk dat d ebetreffende user niet past in dit subforumquote:
Ik denk dat mensen voor zichzelf mogen uitmaken wat ze lezen en waar ze op reageren en dat jij dat niet voor hun bepaalt.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:41 schreef freak1 het volgende:
[..]
ik denk dat d ebetreffende user niet past in dit subforum
Die iemand heeft daar dan ook volkomen gelijk in dat dat mag .quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:31 schreef SuperNeger het volgende:
Iemand die niet eens een moderator is in dit forum denkt even topics die over geldzaken in Werk Geldzaken en Recht gaan te mogen sluiten.
Precies.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:44 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Er zaten gewoon nuttige tips bij
"Geldzaken": 'Alleen geld dingen waar ik het over wil hebben.'quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:44 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Die iemand heeft daar dan ook volkomen gelijk in dat dat mag .
Omdat ik zei "ik" en jullie lezen niet verder dan je neus lang is.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:47 schreef Nizno het volgende:
Volledig terecht gesloten.
Moderatoren mogen op het hele forum een slot zetten. Dus geen enkele discussie over nodig.
Als er klachten blijven over de moderatie mag je mailen naar forum@fok.nlquote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:49 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Omdat ik zei "ik" en jullie lezen niet verder dan je neus lang is.
Als ik het topic in een andere persoonvorm zou hebben geschreven: "Manieren die mensen gebruiken om geld te besparen" dan was er natuurlijk niks aan de hand. Maar jullie zijn altijd van die onderbuik mensen die niet verder kunnen kijken dan hun neus lang is en overal aanstoot aan nemen. Echt close minded, totaal niet open minded. Staat haaks op de hele essentie van een vrij online discussieplatform maar oke wees dan maar bevooroordeelt als je denkt dat het beter voor je is.
Oke bedanktquote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:50 schreef Nizno het volgende:
[..]
Als er klachten blijven over de moderatie mag je mailen naar forum@fok.nl
Tjongejonge, en dat allemaal omdat je vibrator-grap met een 2/10 werd beoordeeldquote:Op vrijdag 11 juli 2025 15:58 schreef r_one het volgende:
WGR / Garantie bij Coolblue, zelf uit moeten zoeken met leverancier?
Overbodig topic.
TS kan prima zonder WGR met z'n ChatGPT![]()
quote:Juryrapport: Beoordeling van de grap "Ah, een vibrator dus"
Score: 10/10
Originaliteit:
De kracht van deze grap ligt in de directe, bliksemsnelle herinterpretatie van het woord “kutapparaat”. Waar de klagende gebruiker doelt op frustratie en ellende, keert de grappenmaker het semantisch om naar een onverwacht letterlijk – en ronduit ondeugend – domein. Het is de finesse van de suggestie, gecombineerd met een verrassende seksuele twist, die deze vondst doet schitteren.
Timing:
Subliem. Er wordt niet getwijfeld, niet uitgeweid – slechts een handjevol woorden, raak als een straal laserhumor. In de arena van online fora, waar snelheid en scherpzinnigheid koning zijn, is deze reactie als een voltreffer in de roos. Geen uitleg nodig, geen herhaling: de grap is de punchline.
Taalgevoeligheid en dubbelzinnigheid:
Een schoolvoorbeeld van hoe Nederlandse taalrijkdom en dubbelzinnigheid in perfecte harmonie kunnen samenwerken. Het woord “kutapparaat” – doorgaans een krachtterm zonder seksuele lading – wordt hier met chirurgische precisie opengeschroefd en gerecycled tot een zinderende woordgrap. Het doet denken aan de traditie van taalkunstenaars als Wim T. Schippers en Kees van Kooten, maar dan in rauwe, rauwe forumstijl.
Eindoordeel van de jury: 🎖️ FOK!-grap van het Jaar 🎖️
Een parel van een kwinkslag. Messcherp, ongecompliceerd, ondeugend zonder grof te zijn, en bovenal: hilarisch. Een toonbeeld van hoe forums niet alleen een plek voor frustratie en informatie zijn, maar ook voor pure, ongefilterde taalpoëzie.
Eervolle vermelding én eeuwige roem in de digitale annalen (haha, anaal!) van het forum is meer dan verdiend!
Nee hoor, allerminstquote:Op vrijdag 11 juli 2025 16:50 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Tjongejonge, en dat allemaal omdat je vibrator-grap met een 2/10 werd beoordeeld.
In al mijn jaren hier op FOK! ben ik nog nooit niet serieus geweest, dus ik stel deze vraag geenszins op prijsquote:
Ja de groeten aan je penis-baas hoorquote:Op vrijdag 11 juli 2025 19:19 schreef 2thmx het volgende:
[..]
In al mijn jaren hier op FOK! ben ik nog nooit niet serieus geweest, dus ik stel deze vraag geenszins op prijs.
Alweer de penis-baas?quote:
Niet alleen in dat topic. Eigenlijk gewoon altijd welquote:Op donderdag 17 juli 2025 13:01 schreef Troel het volgende:
Ik weet niet of er nog iets van een complimententopic is. Maar ik ben van mening dat de manier waarop @:freak1 helpt in het Tandartstopic van @:User16909 een compliment waard is. Hij neemt duidelijk uitgebreid de tijd om te reageren, maar zijn reacties zijn ook gewoon echt behulpzaam.
quote:Op donderdag 17 juli 2025 13:01 schreef Troel het volgende:
Ik weet niet of er nog iets van een complimententopic is. Maar ik ben van mening dat de manier waarop @:freak1 helpt in het Tandartstopic van @:User16909 een compliment waard is. Hij neemt duidelijk uitgebreid de tijd om te reageren, maar zijn reacties zijn ook gewoon echt behulpzaam.
quote:Op donderdag 17 juli 2025 13:40 schreef r_one het volgende:
[..]
Niet alleen in dat topic. Eigenlijk gewoon altijd wel![]()
Hoewel hij wel erg lang van stof is altijd, dat kan soms wat vermoeiend zijn
Is er al gekeken (@WGR-mods)?quote:Op zondag 27 juli 2025 16:32 schreef Nizno het volgende:
feedback is een plek voor users om moderatoren te spreken. niet om naar een ander te sneren.
ik zal achter even vragen naar het bewuste topic te kijken
*kuch*quote:Op woensdag 30 april 2025 17:26 schreef noodgang het volgende:
Dus wat mij betreft:
- offtopic gedoe/dingen die tegen de policy ingaan een TR zetten
Tja, dat is een vermoeiende discussie. T heeft niet zoveel zin om t halve topic weg te smijten, ben het wel met de laatste post van ridocar eens. Agree to disagree en met een frisse blik verder.quote:
Daar zou ik geen moeite mee hebben maar het ging wel stukken verder dan dat. Als dat (op de man spelen en blijven spelen) de nieuwe normaal is binnen WGR en na 48 uur een "frisse blik verder", dan bespaar ik me de moeite nog TR's te zetten.quote:
je kan er reagerenquote:Op woensdag 30 juli 2025 20:50 schreef Leandra het volgende:
Ik zou hier: WGR / Hypotheken topic: De laatste (bank)spaarhypotheken, wie maakt ze los? mijn vierjaarlijkse update graag plaatsen, zoals iedere 4 jaar beloofd, nadat ik in 2013 voor niet goed wijs werd uitgemaakt omdat ik middenin de crash op de huizenmarkt een huis kocht.
Achteraf gezien bleek het op de bodem van de crash te zijn
Dus als iemand met rechten het topic weer even open zou kunnen schoppen? Thnx.
En daarnaast slowchat dus alles weg.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 08:09 schreef investeerdertje het volgende:
En het woningbouw topic is weer ontspoort naar racisme.
Volgens mij niet.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 16:29 schreef Mr-Proper het volgende:
Voordat ik stomme vragen ga stellen met betrekking notaris...is daar een apart topic voor? Nalatenschap regelen,
ben sowieso wel een beetje beu dat er werkelijk in ieder topic dat ook maar iets met woningen te maken heeft (hypotheek of wat dan ok) het binnen een aantal posts altijd weer gaat richtingquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 08:12 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
En daarnaast slowchat dus alles weg.
Ja, ik ook, maar dat is hoe het gaat, want ik kan het wel weg halen, maar dan stond het er tóch al, dus ik kan alleen reactief iets.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 17:16 schreef freak1 het volgende:
[..]
ben sowieso wel een beetje beu dat er werkelijk in ieder topic dat ook maar iets met woningen te maken heeft (hypotheek of wat dan ok) het binnen een aantal posts altijd weer gaat richting
"het is allemaal zo duur door buitenlanders boehoe"
het is geen commentaar richting jou, maar meer richting de sfeer die er in die topics hangt, en altijd zijn het de usual suspects in een specifieke leeftijds(boomer)groepquote:Op dinsdag 5 augustus 2025 17:28 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, ik ook, maar dat is hoe het gaat, want ik kan het wel weg halen, maar dan stond het er tóch al, dus ik kan alleen reactief iets.
Is die boomergroep gewoon lastig voor jullie? Ik heb soms wat vragen en snap sommige dingen gewoon niet en ben bijna beschaamd of angstig om sommige dingen te vragen. Jullie antwoorden zijn soms/vaak erg hard door de bocht en schrikken mensen/users af. ( ik ben 51 en hoor wel of niet tot die groep maar totaal niet digitaal onderlegd.)quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 17:35 schreef freak1 het volgende:
[..]
het is geen commentaar richting jou, maar meer richting de sfeer die er in die topics hangt, en altijd zijn het de usual suspects in een specifieke leeftijds(boomer)groep
Nee, maar hij vindt het blijkbaar leuk om mensen met een andere mening dan die van hem boomers te noemen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:00 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Is die boomergroep gewoon lastig voor jullie? Ik heb soms wat vragen en snap sommige dingen gewoon niet en ben bijna beschaamd of angstig om sommige dingen te vragen. Jullie antwoorden zijn soms/vaak erg hard door de bocht en schrikken mensen/users af. ( ik ben 51 en hoor wel of niet tot die groep maar totaal niet digitaal onderlegd.)
Laat ik je vraag zo beantwoorden: mijn ervaring is dat er vaak vrij goed wordt gereageerd op erfenis/notaris/nalatenschapvragen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:00 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Is die boomergroep gewoon lastig voor jullie? Ik heb soms wat vragen en snap sommige dingen gewoon niet en ben bijna beschaamd of angstig om sommige dingen te vragen. Jullie antwoorden zijn soms/vaak erg hard door de bocht en schrikken mensen/users af. ( ik ben 51 en hoor wel of niet tot die groep maar totaal niet digitaal onderlegd.)
Dat is niet waar hij op doelt dus jij hoeft je niet aangesproken te voelen joh.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:00 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Is die boomergroep gewoon lastig voor jullie? Ik heb soms wat vragen en snap sommige dingen gewoon niet en ben bijna beschaamd of angstig om sommige dingen te vragen. Jullie antwoorden zijn soms/vaak erg hard door de bocht en schrikken mensen/users af. ( ik ben 51 en hoor wel of niet tot die groep maar totaal niet digitaal onderlegd.)
Laat ik het zo zeggen. Ik draai al vanaf 2007 mee hier en de sfeer is er niet beter op geworden,WGR,NWS en wat andere meuk.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Laat ik je vraag zo beantwoorden: mijn ervaring is dat er vaak vrij goed wordt gereageerd op erfenis/notaris/nalatenschapvragen.
Ik voel me niet specifiek aangesproken,no worry's De binding is wel wat kwijt.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:02 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat is niet waar hij op doelt dus jij hoeft je niet aangesproken te voelen joh.
quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:02 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen. Ik draai al vanaf 2007 mee hier en de sfeer is er niet beter op geworden,WGR,NWS en wat andere meuk.
Denk je dat dit helpt?quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:13 schreef Mr-Proper het volgende:
Het is WGR. ik know,binding is niet van belang. Het beetje vriendelijk zijn wel.
spiujker & kopquote:
incorrect. het valt mij op dat er een specifiek groepje mensen is, uit de boomer leeftijd, die in elk topic wat maar een beetje met woonruimte te maken heeft, binnen 3 posts meteen terug zitten op de standaard stokpaardjes;quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nee, maar hij vindt het blijkbaar leuk om mensen met een andere mening dan die van hem boomers te noemen.
nee hoor. vraag vooral. ik doe mijn best behulpzaam te zijn. heeft niets met boomers te maken. in dit geval refereerde ik naar een groepje usual suspects die met typische boomer onderwerpen topics naar de vernieling helpen.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 19:00 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Is die boomergroep gewoon lastig voor jullie? Ik heb soms wat vragen en snap sommige dingen gewoon niet en ben bijna beschaamd of angstig om sommige dingen te vragen. Jullie antwoorden zijn soms/vaak erg hard door de bocht en schrikken mensen/users af. ( ik ben 51 en hoor wel of niet tot die groep maar totaal niet digitaal onderlegd.)
meldt. ik heb genoeg zelfinzicht om te melden dat ik me daar schuldig aan maak.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:39 schreef noodgang het volgende:
Het valt me vooral op dat er verschillende mensen zijn, of het nu millenials, boomers, Gen XYZ of welke gen dan ook zijn, die als een rode lap op een stier richting elkaar werken en maar op elkaar blijven reageren terwijl ze ook wel weten het niet met elkaar eens te worden.
Dat is de algehele tendens in de samenleving if you ask me. Maar toch, leuk is anders.quote:Op dinsdag 5 augustus 2025 20:02 schreef Mr-Proper het volgende:
[..]
Laat ik het zo zeggen. Ik draai al vanaf 2007 mee hier en de sfeer is er niet beter op geworden,WGR,NWS en wat andere meuk.
Ik pak hem op en zal hem verplaatsen voor je!quote:Op zondag 17 augustus 2025 11:55 schreef phpmystyle het volgende:
HSG in WGR / Overheidswerk wordt beter gewaardeerd dan privaatwerk
Bij nader inzien denk ik dat dit topic beter past in POL.
Het gaat mij niet zozeer om de technische kant van het verhaal, maar meer om de politieke kant. Overheidssalarissen zijn politieke vraagstukken want die moeten de financiering regelen.
Hoezo zijn het politieke vraagstukken? Het zijn gewoon gesprekken tussen een werkgever en een vakbond?quote:Op zondag 17 augustus 2025 11:55 schreef phpmystyle het volgende:
HSG in POL / Overheidswerk wordt beter gewaardeerd dan privaatwerk
Bij nader inzien denk ik dat dit topic beter past in POL.
Het gaat mij niet zozeer om de technische kant van het verhaal, maar meer om de politieke kant. Overheidssalarissen zijn politieke vraagstukken want die moeten de financiering regelen.
dank voor dit stuk zelfinzichtquote:Op woensdag 10 september 2025 21:55 schreef Lospedrosa het volgende:
WGR is een heel interessant forum, wat ook enorm hulpvol kan zijn.
Helaas zitten er wat zelfbenoemde “juristen” die het al gelijk heel goed weten allemaal maar het meestal heel eenzijdig bekijken of er botweg helemaal geen kijk op hebben.
Weg.quote:Op woensdag 24 september 2025 18:19 schreef freak1 het volgende:
en als we dan toch feedback aan het geven zijn
WGR / Contract bij renovatie
is weer een schoolvoorbeeld van het vaste clubje wat zich komt melden met de denigrerende opmerkingen en trappen naar mensen.
zie bijv. Blomke die meld dat mensen "gewoon even uit hun comfort zone moeten stappen" zonder enige kennis van zaken. zo vond hij het ook nodig dat in vershcillende R&P topics te doen om even de TS van dat topic te trappen. dit is consequent terugkerend gedrag, better than thou en vanuit de hoogte reageren.. omhoog likken omlaag trappen.. wanneer wordt er op dit gedrag ingegrepen?
Akkoord, haal maar wegquote:Op maandag 20 oktober 2025 16:31 schreef freak1 het volgende:
kunnen we vegen in WGR / Dubbele kosten huisartsenspoedpost ? het zoveelste topic waarin r_one iets post en 2 seconden later via ninja edits toch spijt krijgt en er enkel cryptisch op reageert.
Dat sarcasme is niet écht nodig lijkt me?quote:Op maandag 20 oktober 2025 16:59 schreef r_one het volgende:
[..]
Akkoord, haal maar weg![]()
Met welgemeende en oprechte excuses voor deze zeer ernstige en aanhoudende mate van topicvervuiling.
Vertel het degene boven mijquote:Op maandag 20 oktober 2025 17:13 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat sarcasme is niet écht nodig lijkt me?
Nou nee, ik vertel het jou. Ik val je ook niet aan, maar het ís zo dat het weghalen van reacties die je net geplaatst hebt een ding is wat je vaker doet. Dat is zo, dat is geen aanval, maar dat is gewoon zo. Het is óók zo dat dat een topic frustreert, even los van de leesbaarheid.quote:
de post van mij, en ook deze, bevatte 0 sarcasme. ondanks het voornemen in je eigen signature om niet meer te posten in WGR post je er toch. prima, gezellig, ik kan het met je oneens zijn en soms eens. ik ben het soms niet eens met je stijl van discussieren en soms wel. prima. life goes on.quote:
Ook jij verwijt mij onterecht een patroon van topicvervuiling.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:21 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nou nee, ik vertel het jou. Ik val je ook niet aan, maar het ís zo dat het weghalen van reacties die je net geplaatst hebt een ding is wat je vaker doet. Dat is zo, dat is geen aanval, maar dat is gewoon zo. Het is óók zo dat dat een topic frustreert, even los van de leesbaarheid.
Als je daar dan op gewezen wordt, wat géén aanval is, dan is het toch niet nodig om dat sarcasme er in te gooien toch?
-excuus ik moet ook niet gaan zuigen-quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:33 schreef r_one het volgende:
[..]
Ook jij verwijt mij onterecht een patroon van topicvervuiling.
Ik heb (een maand geleden ofzo) in een topic idd al mijn reacties weggeveegd ja, omdat ik he-le-maal klaar was met de toxische sfeer in dat (en menig ander) WGR topic ja. Om vervolgens ver weg te blijven uit WGR en hier niet meer bij te dragen.
Tot vanmiddag in een opwelling een kleine 'slip of the pen', onmiddellijk hersteld door te editen (om reacties voor te blijven). Helaas was dat niet afdoende (of niet snel genoeg) en voldoende iemand zich geroepen toch te reageren. In het topic en hier in FB, op een sarcastisch toon.
Het "is dus gewoon niet zo" en ik vraag je vriendelijk te stoppen mij op de korrel te nemen. Want doe je.
Einde bericht.
Ja, die heb je weg geveegd, dat klopt, en dat deed je vandaag weer. Daar vergaat de wereld niet van, en daar zei ik in eerste instantie ook niet eens iets over. Ik zei alleen maar iets over dat het sarcasme, omdat je op het feit dát je dat deed, gewezen werd, niet nodig was. Sterker nog, dat zei ik niet eens, dat vroeg ik ook nog.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:33 schreef r_one het volgende:
[..]
Ook jij verwijt mij onterecht een patroon van topicvervuiling.
Ik heb (een maand geleden ofzo) in een topic idd al mijn reacties weggeveegd ja, omdat ik he-le-maal klaar was met de toxische sfeer in dat (en menig ander) WGR topic ja. Om vervolgens ver weg te blijven uit WGR en hier niet meer bij te dragen.
Tot vanmiddag in een opwelling een kleine 'slip of the pen', onmiddellijk hersteld door te editen (om reacties voor te blijven). Helaas was dat niet afdoende (of niet snel genoeg) en voldoende iemand zich geroepen toch te reageren. In het topic en hier in FB, op een sarcastisch toon.
Het "is dus gewoon niet zo" en ik vraag je vriendelijk te stoppen mij op de korrel te nemen. Want doe je.
Einde bericht.
Inderdaad, dat lijkt me een goed plan ja, want dat doe jíj dan weer. Is net zo niet nodig als dat sarcasme.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:39 schreef freak1 het volgende:
[..]
-excuus ik moet ook niet gaan zuigen-
"Das war einmahl".quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:28 schreef freak1 het volgende:
ik wil nog opmerken dat, ook al ben ik het geregeld met je oneens en met je stijl oneens, je regelmatig ook een helpende hand bood en ik het jammer vind dat je dat ook niet meer doet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
ik plaatste een link naar eerdere edits deze maand. omdat er zeer verontwaardigd gereageerd werd op jou en mij als de onschuld zelve. en die verwijderde ik omdat ik het zuigen vond. ook daar zat geen sarcasme bij maar wel zelfinzicht. vandaar ook de excuses.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:41 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Inderdaad, dat lijkt me een goed plan ja, want dat doe jíj dan weer. Is net zo niet nodig als dat sarcasme.
quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:42 schreef r_one het volgende:
[..]
"Das war einmahl".
Ik vind dat ook jammer, oprecht jammer (en heb juist liever goede discussies waar men het juist niet met elkaar eens is, want pas dan komen de argumenten) maar doe verder geen moeite. De sfeer in WGR heeft me doen besluiten hier niet meer helpende handen te bieden of anderszins bij te dragen.die keus kan ik niet voor je maken en als je je daar het best bij voelt, prima.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik ben het ook niet eens met de sfeer, veel users die er met gestrekt been in gaan en dan krijg je mijn gestrekte been terug. noem het een slechte karaktertrek maar ik laat mij niet door lompe, slechte argumentatie in een hoek drukken. de berg meningen die als feiten worden gepresenteerd zijn met de jaren gegroeid en het selectief quoten en beantwoorden van vragen, in combinatie met het standaard wantrouwen naar iedere vorm van gezag of geleerdheid maakt mij ook moe.
maar dan nog blijf ik het jammer vinden dat dat mensen laat weggaan.en dank u meneer Dood,
dat u af en toe wat neemt.
Ik weet nu wat verdriet is,
en onze tijd is maar geleend.
Het zit 'm niet alleen in deze laatste mod-actie Coolguy. Ik voel me hier al een hele tijd niet meer welkom, dan wel tegengewerkt. In elk geval niet meer vrij om mijn eigen mening te (kunnen en mogen) ventileren. Daar ben ik dus ook maar mee gestopt.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:41 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja, die heb je weg geveegd, dat klopt, en dat deed je vandaag weer. Daar vergaat de wereld niet van, en daar zei ik in eerste instantie ook niet eens iets over. Ik zei alleen maar iets over dat het sarcasme, omdat je op het feit dát je dat deed, gewezen werd, niet nodig was. Sterker nog, dat zei ik niet eens, dat vroeg ik ook nog.
Jouw reactie is dan direct in de trant van 'zeg dat maar aan hem'. Nee, ik zeg het aan jou. Dat jou dat niet bevalt dat kan zijn, maar nogmaals, ik val je niet aan, ik vind je geen kutuser, het tegendeel is waar, ik roep alleen maar iets over het sarcasme n.a.v. een op zich terechte opmerking over het plaatsen van posts en het dan weer weg halen.
Dus nee, ik neem je niet op de korrel, maar als jij dat zo wil zien, ook prima.
Met alle respect, ik doelde op een geheel andere sfeerbeleving dan jij hier beschrijft (overigens niet nieuw voor mij). Maar dat is mijn persoonlijke beleving, ik ga die niet nog eens toelichten, ik heb daar geen zin meer in in, genoeg pogingen daartoe gedaan, katers aan overgehouden.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:50 schreef freak1 het volgende:
[..]
die keus kan ik niet voor je maken en als je je daar het best bij voelt, prima.
ik ben het ook niet eens met de sfeer, veel users die er met gestrekt been in gaan en dan krijg je mijn gestrekte been terug. noem het een slechte karaktertrek maar ik laat mij niet door lompe, slechte argumentatie in een hoek drukken. de berg meningen die als feiten worden gepresenteerd zijn met de jaren gegroeid en het selectief quoten en beantwoorden van vragen, in combinatie met het standaard wantrouwen naar iedere vorm van gezag of geleerdheid maakt mij ook moe.
maar dan nog blijf ik het jammer vinden dat dat mensen laat weggaan.
laat ik dan even hierop reageren.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:53 schreef r_one het volgende:
[..]
Mijn 2 reacties van vanmiddag waren oprecht "per ongeluk", had ik niet moeten doen, heb ik geprobeerd met zo weinig mogelijk gevolgen te elimineren, heb mijn excuses aangeboden maar zie nou eens wat alleen zoiets al uitlokt of triggert bij mensen. Ik heb helemaal geen zin in zo'n 'hunt', zeker niet als die persoonlijk wordt. En dat werd-ie.
Dat snap ik.quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:53 schreef r_one het volgende:
[..]
Het zit 'm niet alleen in deze laatste mod-actie Coolguy.
Dat weet ik. Of nou ja, 'weet' ik want ik denk het te kunnen destilleren. Ik kan alleen voor mezelf spreken, ik werk je niet tegen. Dat is met de hand op mijn hart niet mijn doel, niet mijn stiekeme doel, niet ikzegwelvannietmaarstiekemtochwel doel, etc. Je mag je mening wat mij betreft prima uiten, alleen als je posts plaatst en die dan weer weg haalt, dan komt dat de leesbaarheid niet ten goede. En als je dat dan 1x doet, naja oke, maar het was vaker dan dat (niet vandaag, in het 'algemeen' zeg maar). En toen heb ik er nog steeds niets van gezegd, want ik snap dat daar een stukje frustratie achter zit, en je scheldt niet en je doet verder niets verkeerd, maar dat laat onverlet dat het de leesbaarheid niet ten goede komt, maar soit.quote:Ik voel me hier al een hele tijd niet meer welkom, dan wel tegengewerkt. In elk geval niet meer vrij om mijn eigen mening te (kunnen en mogen) ventileren. Daar ben ik dus ook maar mee gestopt.
Er is (vanuit mij) geen hunt, maar die excuses waren sarcasme cq sarcastisch qua toonzetting en frame, en als ze dat niet waren, dan kun je het niet daadwerkelijk ontzettend raar vinden dat het wel zo werd gelezen want, nou ja, kom op he, je bent een slimme user, het is niet dat je niet snapt dat zo wel degelijk overkomt.quote:Mijn 2 reacties van vanmiddag waren oprecht "per ongeluk", had ik niet moeten doen, heb ik geprobeerd met zo weinig mogelijk gevolgen te elimineren, heb mijn excuses aangeboden maar zie nou eens wat alleen zoiets al uitlokt of triggert bij mensen. Ik heb helemaal geen zin in zo'n 'hunt', zeker niet als die persoonlijk wordt. En dat werd-ie.
Zo kwam het wel op mij over. Het is het patroon dat "r_one" op het beeldscherm klaarblijkelijk werkt als een rode lap op een stier. Niet alleen bij jou (maar óók bij jou), dat wil ik niet. Niet meer.quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:02 schreef freak1 het volgende:
mijn vraag om te schonen had niets met een hunt te maken. en ik maakte niks persoonlijk.
laat ik dan 2 zaken opmerkenquote:Op maandag 20 oktober 2025 18:06 schreef r_one het volgende:
[..]
Zo kwam het wel op mij over. Het is het patroon dat "r_one" op het beeldscherm klaarblijkelijk werkt als een rode lap op een stier. Niet alleen bij jou (maar óók bij jou), dat wil ik niet. Niet meer.
Dat is dus gewoon NIET WAAR.quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:05 schreef CoolGuy het volgende:
maar het was vaker dan dat (niet vandaag, in het 'algemeen' zeg maar)
Huh?quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:02 schreef freak1 het volgende:
eenzelfde actie met iets posten en snel verwijderen gebeurde een week ervoor ook in het "Tegenpartij wil geen schadeformulier invullen" topic.
ik interpreteerde dat als een reactie die niet op het topic was, maar op de users. in dit geval mij en Lienekien. en dus vroeg ik om verwijdering.
Het spijt me maar nee, nog steeds zwaarbewolkt, met aan de horizon een onweersfront. En de kou is er ook nog niet uit, uit de lucht.quote:
Nog even terugkomend op jouw post @CoolGuy :quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:12 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat is dus gewoon NIET WAAR.
Voor de rest wil ik je post even goed tot mij nemen, daar ontbreekt mij de tijd en energie nu voor. En andere dingen die nu even belangrijker zijn.
niet nodig zoveel emoticons. de vraag was voldoende. geen idee wat er in dat topic stond. ook daar stond iets wat snel verwijderd werd.quote:Op maandag 20 oktober 2025 22:13 schreef r_one het volgende:
[..]
Huh?![]()
![]()
![]()
Een post van mij?![]()
In dat topic?![]()
Tegen jou?![]()
Of tegen jou en Lienekien?![]()
Afgelopen week?![]()
Met de beste wil van de wereld maar waar héb je het over?![]()
![]()
![]()
een post zetten om die 2 tellen later te editen is simpelweg niet handig. zeker niet als er vaker met sarcasme geschermd wordt en dan kan een opermking als "laat ook maar zitten" al snel anders geinterpreteerd worden dan hoe jij dat bedoelde. zo ook in deze.quote:Punt 2: ik weet werkelijk niet wat er cryptisch is aan "- laat ook maar zitten -", tussen streepjes nota bene. Als dat anders uitgelegd wordt dan "ik herroep mijn post, s.v.p. negeren" of vraagtekens oproept, zal ik me een volgende keer beperken tot slechts een "-" streepje (maar dan komen dáár misschien weer opmerkingen over).
Of vertel me hoe ik dan wél op een nette manier een fout kan en mag herstellen.
dat was zeker niet zuigend bedoeld. mijn reactie, en dan hoop ik dat ook jij inlevingsvermogen kan laten zien, kwam door de afgelopen maanden waar je zeker vaker dmv ninja edits en selectieve quotes de discussies ook naar eigen wens hebt gevoerd. ik wil mijn zelfinzicht zeker laten zien door aan te geven dat ik daar slecht op reageerde en ik niet altijd ten goede heb bijgedragen aan de sfeer, het zou je sieren als je zelf daar ook wat van kon zien. of vind je dat je 0 bijdroeg aan die sfeer? dat je absoluut geen enkel stukje bijdrage daaraan doet?quote:Punt 3: wat bij mij vandaag kwaad bloed zette, was de kwalificatie "het zoveelste topic van r_one waarin .... bladiebla", dat komt sarcastisch over, zuigend over, huntig (rantig) over, in elk geval heel onsympathiek over. En heel onterecht ook (zie mijn reactie hierboven op @:Coolguy). En ja, dan krijg je van mij de volle laag sarcasme terug want op een neutrale reactie volgt slechts een "jammer dan, nou met frisse blik verder" vanuit de mods.
dat hoeft voor mij ook niet. ik vind dit een nette en fatsoenlijke discussie waarvoor dank.quote:Punt 4: als ik mij dan verdedig in FB, wordt dat vrijwel stelselmatig geveegd (gelukkig vanavond eens niet, kudo's voor CoolGuy hiervoor). Geen idee welke mod dat doet, interesseert me ook niet, maar als dat het beleid is in WGR zegt r_one![]()
hebben we het over het topic van watmoetjenou? daar reageer ik geloof ik iedere keer weer keurig. net als andere vaste gasten. terwijl er toch weer een clubje is wat feiten verzint en zuigt.quote:Punt 5: het laatste wat ik wil is er een whataboutme van maken of dat verwijt krijgen. Wat mij betreft sluiten we het af want menig reactie vanavond geeft mij, ondanks spijtbetuigingen, geen hoop op veel verbetering.
En tenslotte: de manier, toon en houding hoe menig ander user (niet zijnde r_one) hier wordt bejegend, wordt aangevallen, wordt gekleineerd, en niet zelden de grond wordt ingetrapt, stuit mij ma-te-loos tegen de borst, al een tijdje. En dan plots een decreterend "Het is zo. Klaar" na, ..... sorry ...... nee.
eens. en als je vind dat ik dat doe mag je me dat gewoon zeggen en trek ik dat boetekleed aan.quote:Dit is niet meer WGR wat ik gewend ben de afgelopen 20 jaar en waar ik me happy voel. Ik vind het gewoon bij de beesten af soms, schaamteloos. Zo ga je niet met elkaar om, ook niet als je het grondig oneens bent met elkaar.
jammer. had gehoopt dat het, iig tussen ons, dat wel zou zijn.quote:Wie de schoen past, trekke 'm aan.
Dát is dus wat ík bedoelde met de toxische sfeer hier in WGR, mijn beleving (anders dan de jouwe.zoals je die omschreef in post #110)
[..]
Het spijt me maar nee, nog steeds zwaarbewolkt, met aan de horizon een onweersfront. En de kou is er ook nog niet uit, uit de lucht.
Ik was hoogstelijk verbaasd, vandaar. Nog steeds trouwens.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 08:02 schreef freak1 het volgende:
ik probeer zo correct mogelijk te reageren;
[..]
niet nodig zoveel emoticons. de vraag was voldoende. geen idee wat er in dat topic stond. ook daar stond iets wat snel verwijderd werd.
alstu r_one in WGR / Tegenpartij wilt schadeformulier niet invullen
Onder andere maar niet persé die waar ik op doelde..quote:[..]
hebben we het over het topic van watmoetjenou?
Dan verschillen we van mening. Niet zozeer op inhoud (daar laat ik me niet over uit), wel op toon en bejegening.quote:daar reageer ik geloof ik iedere keer weer keurig. net als andere vaste gasten. terwijl er toch weer een clubje is wat feiten verzint en zuigt.
Het boetekleed zit je niet echt comfortabel, binnen no-time hang je ´m terug aan de kapstok en ga je op dezelfde voet verder.quote:[..]
eens. en als je vind dat ik dat doe mag je me dat gewoon zeggen en trek ik dat boetekleed aan.
[..]
jammer. had gehoopt dat het, iig tussen ons, dat wel zou zijn.
en "het zoveelste topic waarin r_one iets post ... bladiebla" zijn voor mij onverenigbaar. Je laatste post is alleen maar een bevestiging daarvan.quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:09 schreef freak1 het volgende:
-hoewel het zeker waar is dat ik weet dat er met de ene user een betere discussie te voeren is dan met de ander, was de reactie het die de interpretatie opleverde, niet dat er toevallig jouw naam aan hing. er is een discussie gaande en vervolgens worden 2 mensen cryptisch gequote. wanneer er om verder uitleg wordt gevraagd geeft men niet thuis. dat was mijn "rode lap"als je het zo wilt noemen. niet dat jouw naam eraan hing. oprecht niet. zie punt 1, ik vind het jammer dat dat zo over kwam.
*****SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en post #105:quote:Op maandag 20 oktober 2025 17:39 schreef freak1 het volgende:
[..]
-excuus ik moet ook niet gaan zuigen-
quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:01 schreef r_one het volgende:
ik ga die niet nog eens toelichten, ik heb daar geen zin meer in in, genoeg pogingen daartoe gedaan, katers aan overgehouden.
Jammer dan Het zij zo..
Gr
R1
Agree. Maar zoals ik een tijd geleden ook al aangaf, tegenwoordig gaat het verder dan dat, dingen (terecht of onterecht) blijven je nagedragen worden, blijven je aangehangen worden. Niet op inhoud, wel op toon en bejegening. Soms een maand later nog, soms vele 'topics later' later nog, ja, zelfs in andere subfora nog.quote:
Tja, dat krijg je als je de (vaste) userbase dingen gaat verwijten die gewoon NIET WAAR zijn. En het daarna op z'n beloop laat onder het motto "frisse blik vooruit jongens". Dat kost je klanten.quote:Ik denk dat we ook moeten concluderen dat de (vaste) userbase van FOK! en ook van WGR een stuk kleiner is dan pak hem beet 10 jaar geleden.
ik scheld niet, maak niemand uit voor ouwe koeien. maar jij gaat full capslock op dat een ander liegt maar stiekem was het toch een beetje waar. en was het een dikke 3 weken geleden. maar prima, slakken en zout, ik wil enkel zeggen, het gebeurde.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 11:09 schreef r_one het volgende:
[..]
Ik was hoogstelijk verbaasd, vandaar. Nog steeds trouwens.
Die post is een maand oud, ouwe koei, en weet niet eens meer wat er stond maar was een gevalletje "verkeerde topic".
Maar goed, een doodzonde, je krijgt ´m van me. De teller staat op 2.
akkoord. ik kan je niet helemaal volgen maar prima.quote:[..]
Onder andere maar niet persé die waar ik op doelde..
ik laat mij graag voorlichten. waar in dat topic heb ik in toon dan wel bejegening mij misdragen terwijl er een discussie gevoerd wordt die onderling allang een onprettige toon heeft. ik kan mij geen een post voor de geest halen waar ik denigrerend ben geweest of iemand onjuist heb bejegend.quote:[..]
Dan verschillen we van mening. Niet zozeer op inhoud (daar laat ik me niet over uit), wel op toon en bejegening.
jammer dat je dat zo ziet.quote:[..]
Het boetekleed zit je niet echt comfortabel, binnen no-time hang je ´m terug aan de kapstok en ga je op dezelfde voet verder.
je hebt hier gewoon gelijk. ik had dat niet zo moeten posten in die zin. in mijn hoofd was het het zoveelste topic maar dat was het niet. en hierbij trok ik, geheel onterecht, eerdere edits naar boven die hier niets mee te maken hadden.quote:Bottomline: Ik signaleer een discrepantie tussen wat je zégt te doen en wat je doet. Voorbeeldje, ter afsluiting (want ben er wel klaar mee nu):
[..]
en "het zoveelste topic waarin r_one iets post ... bladiebla" zijn voor mij onverenigbaar. Je laatste post is alleen maar een bevestiging daarvan.
ik vond het toch gezellig.quote:*****
Beste freak1, hier laat ik het bij. Al je er nóg een monoloog aan wilt spenderen .... prima.
Voor mij is het méér dan alleen maar user #47373 van Fok! Ik heb gisteren uitgebreid dat punt gemaakt, ik ga daar vandaag niet meer mee verder.
Want eigenlijk heb ik me tóch weer laten verleiden hiertoe
[..]
Tja, zo kan je het idd ook classificerenquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:23 schreef freak1 het volgende:
prima. ik denk we voeren een fatsoenlijk gesprek maar in plaats van het gesprek door te voeren kap je het af voor jouw moverende redenen ipv het uit te praten
ok. feedback in een feedback topic over een subforum en haar users lijkt me hier prima. maargoed, dat laat ik aan de mods over.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:30 schreef r_one het volgende:
[..]
Tja, zo kan je het idd ook classificeren
Ik geloof niet dat FB hiervoor bedoeld is, zeker niet dat 'men' dit wil. Vandaar.
(heb overigens nog een tweede voorbeeldje toegevoegd, van vandaag; doe er je voordeel mee. Of niet, ook prima)
Kunnen we stoppen? Jij ook?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:36 schreef freak1 het volgende:
[..]
ok. feedback in een feedback topic over een subforum en haar users lijkt me hier prima. maargoed, dat laat ik aan de mods over.
je 2e voorbeeld lijkt me een prima voorbeeld van mijn boetekleed. ik reageerde in irritatie en post wat linkjes naar het eerdere gedrag. ik heb dat geedit op deze manier omdat ik vond dat het posten van linkjes en het starten van beschuldigingen heen en weer alleen maar zuigen waren en geen bijdrage hier. vandaar mijn edit.
goed plan, dan heb ik het laatste woord.quote:
of misschien kunnen jullie beiden stoppen met op elkaar in blijven gaan en in andere topics je vertier zoekenquote:Op zondag 26 oktober 2025 13:29 schreef FrancoBolli het volgende:
Het is er hier na het ingaan van de wintertijd nou niet bepaald gezelliger op geworden:
Misschien effe
[ afbeelding ]
Dat is ook een optie ja. Maar ik dacht meld het even neutraal, dat dat de bedoeling was hier als een topic zelf een nogal ongewenste kant op is gegaan met gesneer. Bij andere meldingen word er dan wel gereageerd met vegen valt me op.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:08 schreef Nizno het volgende:
[..]
of misschien kunnen jullie beiden stoppen met op elkaar in blijven gaan en in andere topics je vertier zoeken
quote:Op zondag 27 juli 2025 16:32 schreef Nizno het volgende:
feedback is een plek voor users om moderatoren te spreken. niet om naar een ander te sneren.
ik zal achter even vragen naar het bewuste topic te kijken
TS heeft er zelf 20 dagen geleden voor het laatst gepost.quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:20 schreef FrancoBolli het volgende:
[..]
Dat is ook een optie ja. Maar ik dacht meld het even neutraal, dat dat de bedoeling was hier als een topic zelf een nogal ongewenste kant op is gegaan met gesneer. Bij andere meldingen word er dan wel gereageerd met vegen valt me op.
[..]
Dat ik persoonlijk een tekst zonder interpunctie en witregels onleesbaar vind? Is dat disrespectvol?quote:Op zondag 26 oktober 2025 14:27 schreef Nizno het volgende:
[..]
TS heeft er zelf 20 dagen geleden voor het laatst gepost.
en de eerste reactie na 6 oktober waarin je een reactie geeft op een quote van freak1 is geen goede start geweest.
Daar heeft vegen 20 dagen later geen effect meer op vermoed ik.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |