SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Ik vraag mij af wanneer die EU hulp effectief tot resultaten zal kunnen komen.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 20:47 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het huidige systeem lijkt me niet werkbaar voor een confederatie. Mocht de EU toch verder willen eenworden dan lijkt het me beter om eerst grondig te hervormen en inventariseren welke landen hier überhaupt interesse in hebben.
Vraag mij hier af wat iemand nog bedoeld met vrede of bedoelen ze dan de afwezigheid van (wiens) geweld ?quote:bron: cnn
Warning to Russia: Trump said he is considering new sanctions on Russia, including on its banking sector, in response to Moscow's continued intense bombardment of Ukraine. Yet the US president still sounded a conciliatory note toward Russia's Vladimir Putin, saying Russia holds "all the cards" in the war.
....
According to Zelensky, Kyiv continues working with its partners "on the appropriate steps" toward peace in Ukraine. He says his team is preparing for the meeting "to accelerate peace and strengthen the foundations of security" with American officials in Saudi Arabia next week.
Russische doelen bestoken is toch ook jezelf verdedigen, voor Oekraine.quote:The U.S. continues to provide Ukraine with intelligence for defense but has reduced the flow of data needed for strikes on Russian targets, — CNN.
quote:"Putin breaks agreements—France guaranteed the Minsk accords, and Russia violated them," — Macron.
He dismissed Putin’s Napoleon comparison, stating the only imperial power in Europe today is Putin’s Russia.
Rutte laat zich graag vernederen, dus gaat helemaal goedkomen.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 21:53 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Zou Rutte nog iets kunnen maken van MAGA gekte?
Ik heb wel met Rutte te doen eigenlijk.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 21:53 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Zou Rutte nog iets kunnen maken van MAGA gekte?
Hij heeft vandaag nogmaals bevestigd geen idee te hebben waar hij mee bezig is.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Het lijkt makkelijker om met Rusland te praten over een vredesovereenkomst. Wat vreemd is, aangezien zij de beste kaarten in handen hebben."
🤔
Wat lult die man nou allemaal toch
Het lijkt wel of je naar een spannende anti-hero film zit te kijken die je het liefst af wil zetten maar wat niet lukt omdat je hoopt dat het toch nog goed komtquote:
Ze zijn beide uit op de overgave van Oekraïne dus dan is het inderdaad gemakkelijker praten.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Het lijkt makkelijker om met Rusland te praten over een vredesovereenkomst. Wat vreemd is, aangezien zij de beste kaarten in handen hebben."
🤔
Wat lult die man nou allemaal toch
Dat heeft dus helemaal niets te maken met een liegende Trump. Bedankt voor proving my point dus. Non-antwoord.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 19:21 schreef halfway het volgende:
[..]
De EU heeft 80 jaar met de armpjes over elkaar gezeten terwijl de VS alles kon oplossen en betalen
En natuurlijk vooral ook, de EU mocht geen eigen defensie maar moet juist kopen van de VS.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:38 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Dat heeft dus helemaal niets te maken met een liegende Trump. Bedankt voor proving my point dus. Non-antwoord.
Nog eens volstrekt bezijden de waarheid ook. de EU moest ook met zijn armpjes over elkaar zitten. Duitsland mocht niet echt een leger hebben en de VS wilden zelf toch echt overal bases hebben.
De Nederlandse Federatie bedoelt ie natuurlijkquote:
Gekoloniseerdquote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:47 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
De Nederlandse Federatie bedoelt ie natuurlijk
VOCquote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Gekoloniseerd
Gefederaliseerd
Precies, ik denk dat het nog erg lang gaat duren voordat de EU echt effectief dingen kan gaan doen. Het systeem is simpelweg extreem bureaucratisch en dat kan ook niet anders aangezien het aparte landen zijn en niet elk land dezelfde agende heeft.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 21:01 schreef Vallon het volgende:
Two of a pair zijn ook niet echt goede kaarten.
[..]
Ik vraag mij af wanneer die EU hulp effectief tot resultaten zal kunnen komen.
Veel wapens en inlichtingen zijn voorbehouden aan USA.
[..]
Vraag mij hier af wat iemand nog bedoeld met vrede of bedoelen ze dan de afwezigheid van (wiens) geweld ?
Meldt.quote:
Ik lees dat nergens.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:04 schreef VEM2012 het volgende:
Ik lees net dat Rusland bereid is om te praten over een wapenstilstand.
Af en toe helpt het toch wel als Trump blaft.
Zou een mooie eerste stap zijn.
De relevantie daarvan ontgaat mij.quote:
een eenzijdige wapenstilstand van oekraine , een overgave is datquote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:04 schreef VEM2012 het volgende:
Ik lees net dat Rusland bereid is om te praten over een wapenstilstand.
Af en toe helpt het toch wel als Trump blaft.
Zou een mooie eerste stap zijn.
Wat hij hier tussen neus en lippen zegt is dat hij vindt dat Oekraïne teveel eisen stelt en dat Rusland zich wel degelijk redelijk opstelt.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Het lijkt makkelijker om met Rusland te praten over een vredesovereenkomst. Wat vreemd is, aangezien zij de beste kaarten in handen hebben."
🤔
Wat lult die man nou allemaal toch
Waar nieuws vandaan komt is belangrijk. Zeker met al die propaganda.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:12 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De relevantie daarvan ontgaat mij.
Maar mocht je benieuwd zijn:
https://www.bloomberg.com(...)bedded-checkout=true
Hoe kom je daar nou weer bij? Als dat zo was zou Rusland ook geen voorwaarden hoeven stellen…quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
een eenzijdige wapenstilstand van oekraine
Wat zouden de eisen precies zijn?quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:16 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Waar nieuws vandaan komt is belangrijk. Zeker met al die propaganda.
Ik hoorde trouwens Helga Salemon (Ruslandkenner HCSS) bij Cafe Kockelman zeggen dat die eisen van Putin voor een staakt-het-vuren onrealistisch zijn en dat Putin dat expres doet om de schijn op te houden dat hij vrede wil (even in mijn woorden)
Tsja, zo simpel lijkt mij dat ook.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:18 schreef Scjvb het volgende:
Tenminste proberen te praten met de Russen over een wapenstilstand kan altijd beter zijn dan niet.
geen europese troepen in Oekraine klopt,,quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:19 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hoe kom je daar nou weer bij? Als dat zo was zou Rusland ook geen voorwaarden hoeven stellen…
Natuurlijk, zolang Oekraïne zich overgeeft, alle veroverde gebieden kwijt is en geen veiligheidsgarantie krijgt.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:16 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Wat hij hier tussen neus en lippen zegt is dat hij vindt dat Oekraïne teveel eisen stelt en dat Rusland zich wel degelijk redelijk opstelt.
quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:04 schreef VEM2012 het volgende:
Ik lees net dat Rusland bereid is om te praten over een wapenstilstand.
Af en toe helpt het toch wel als Trump blaft.
Zou een mooie eerste stap zijn.
Daar zit precies het splijtpunt tussen de diplomatieke opinie van de meeste Europese landen en de VS+ momenteel. Vanuit dat beginpunt bezien is het niet gek dat de steun voor Oekraïne stopgezet wordt, Trump zal denken dat als de Oekraïne sneller terrein verliezen ze eerder bereid zijn tot verdere concessies.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:25 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Natuurlijk, zolang Oekraïne zich overgeeft, alle veroverde gebieden kwijt is en geen veiligheidsgarantie krijgt.
De navo geeft nu al 8x zoveel uit als Rusland en daar komen nog honderden miljarden bij. Rusland kan niet ‘mee’, heeft dat ook nooit gekund.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:17 schreef Joppiez het volgende:
Maar anyways, ik ben blij dat Europa zoals het er naar uit ziet een wapenwedloop lanceert.
Laten we een paar biljoen euro in onze verdediging stoppen.
Rusland zal wel mee moeten.
En Europa gaat dat natuurlijk langer volhouden dan die arme bende.
Een relatief veilige manier om het varkentje te wassen.
Hij gaat natuurlijk niets van Rusland vragen!quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:29 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Daar zit precies het splijtpunt tussen de diplomatieke opinie van de meeste Europese landen en de VS+ momenteel. Vanuit dat beginpunt bezien is het niet gek dat de steun voor Oekraïne stopgezet wordt, Trump zal denken dat als de Oekraïne sneller terrein verliezen ze eerder bereid zijn tot verdere concessies.
Verder concessies zijn positief voor Trump aangezien hij dan meer van Rusland kan vragen, het is eigenlijk gewoon koehandel.
Komt ie hé... met kernwapens maken die honderden miljarden geen reet uit. Voor een fractie van dat bedrag kan je je veilig wanen in een wereld vol gekken. En als het mis gaat. Ja, dan maakt het geen reet uit want er zijn zoveel van die dingen. Dan kan je maar 1 ding en das hopen dat je een pissebed bent of verrekte diep in de oceaan zwemt.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
De navo geeft nu al 8x zoveel uit als Rusland en daar komen nog honderden miljarden bij. Rusland kan niet ‘mee’, heeft dat ook nooit gekund.
In Duitsland worden momenteel meerdere automotive fabrieken omgekat in defensiefabrieken. De hele omschakeling is in volle gang daar. En dat zijn grote fabrieken. Eerst automotive onderdelen, binnenkort hulzen en tankonderdelenquote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:14 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
een eenzijdige wapenstilstand van oekraine , een overgave is dat
they need stop , they dont have the cards
They got terrible beatings from russia
Ruzzia kan nooit meer stoppen met oorlog voeren , Rusland is nu bezig met oefening aan de grens bij Estland
Het enige EU land dat actief bezig is met wapenproductie is Polen,
Duitsland heeft zich door de Grunen totaal laten ontwapenen , zelfs de kerncentrales gesloten
Europa moet echt snel opschieten , we zijn de USA als NATO baas kwijt
Bekijk deze YouTube-video
Dat klopt. En onderstreept eigenlijk wat ik zegquote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:34 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Komt ie hé... met kernwapens maken doe honderden miljarden geen reet uit. Voor een fractie van dar bedrag kan je je veilig wanen in een wereld vol gekken. En als het mis gaat. Ja, dan maakt het geen reet uit want er zijn zoveel van die dingen. Dan kan je maar 1 ding en das hopen dat je een pissebed bent of verrekte diep in de oceaan zwemt.
Inderdaad dat dacht ik ook. Je kunt alles proberen 'eerlijk' te doen maar als er een stel oneerlijke landjes zijn met hele zware wapens heb je idd niks aan je soldaatjes, als ze kwaad willen zullen ze kwaad doen.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:34 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Komt ie hé... met kernwapens maken doe honderden miljarden geen reet uit. Voor een fractie van dar bedrag kan je je veilig wanen in een wereld vol gekken. En als het mis gaat. Ja, dan maakt het geen reet uit want er zijn zoveel van die dingen. Dan kan je maar 1 ding en das hopen dat je een pissebed bent of verrekte diep in de oceaan zwemt.
Beide partijen zullen dingen moeten opgeven, hij is enkel van mening dat Rusland er realistischer instaat, zo vat ik het op althans.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:33 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Hij gaat natuurlijk niets van Rusland vragen!
Ja, 'even stoppen', over enkele maanden mag je verder en kun je ondertussen even voorbereiden.
Ok, want er is echt haast bij, Trump is gewoon steeds exact putin aan het napratenquote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:34 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
In Duitsland worden momenteel meerdere automotive fabrieken omgekat in defensiefabrieken. De hele omschakeling is in volle gang daar. En dat zijn grote fabrieken. Eerst automotive onderdelen, binnenkort hulzen en tankonderdelen
We zitten niet stil![]()
Putin stopt niet , geen dagquote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:39 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Beide partijen zullen dingen moeten opgeven, hij is enkel van mening dat Rusland er realistischer instaat, zo vat ik het op althans.
Het kan natuurlijk altijd dat het conflict weer oplaait maar ik acht dat eigenlijk niet zo bijzonder waarschijnlijk.
Ook al krijgt Putin 20% van Oekraïne dan is dit nog altijd geen overwinning voor Putin.
een wereldwijde kernoorlog veroorzaakt een aantal jaar duisternis op aardequote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:34 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Komt ie hé... met kernwapens maken die honderden miljarden geen reet uit. Voor een fractie van dat bedrag kan je je veilig wanen in een wereld vol gekken. En als het mis gaat. Ja, dan maakt het geen reet uit want er zijn zoveel van die dingen. Dan kan je maar 1 ding en das hopen dat je een pissebed bent of verrekte diep in de oceaan zwemt.
Ik zou niet weten wat hij moet opgeven.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:39 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Beide partijen zullen dingen moeten opgeven, hij is enkel van mening dat Rusland er realistischer instaat, zo vat ik het op althans.
Het kan natuurlijk altijd dat het conflict weer oplaait maar ik acht dat eigenlijk niet zo bijzonder waarschijnlijk. Ook al krijgt Putin 20% van Oekraïne dan is dit nog altijd geen overwinning voor Putin.
Misschien uiteindelijk toch wel, als er maar een goede deal komt.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Putin stopt niet , geen dag
voor niemand,
Ik denk dat de Europese oorlogsmachine die nu opgestart is ook niet meer te stoppen is. De pionnen staan zeg maar. We hebben NL kennis, DE, FR, PL en VK die nu samenwerken. Dat wordt een beest hoorquote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:40 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ok, want er is echt haast bij, Trump is gewoon steeds exact putin aan het napraten
De russiche oorlogsmachien kun je niet meer stoppen ,
We zijn instaat een beest te creeeren. Absoluut!quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:54 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Ik denk dat de Europese oorlogsmachine die nu opgestart is ook niet meer te stoppen is. De pionnen staan zeg maar. We hebben NL kennis, DE, FR, PL en VK die nu samenwerken. Dat wordt een beest hoor
Putin gaat niet zo heel lang meer mee.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Putin stopt niet , geen dag
voor niemand,
Welnee, dat kan binnen 1 jaar. Qua productie kunnen we dat binnen 6mnd al. Qua samenwerking duurt langerquote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:01 schreef theunderdog het volgende:
[..]
We zijn instaat een beest te creeeren. Absoluut!
Maar punt is: dat gaat zeker nog 10 jaar duren. En daartussen kunnen andere grootmachten deze ontwikkelingen dwars zitten. Op allerlei manieren.
Dat onderstreept helemaal niet wat je zegt. Het betekent dat niemand Rusland (groots) aan durft te vallen, omdat ze kernwapens hebben en men bang voor escalatie is.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:34 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat klopt. En onderstreept eigenlijk wat ik zeg
Die fout gaan we niet nog eens maken.quote:
Gast...quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:17 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Welnee, dat kan binnen 1 jaar. Qua productie kunnen we dat binnen 6mnd al. Qua samenwerking duurt langer
Kernwapens zijn onwijs 'overrated'. Wat niet wil zeggen dat we ze in de ban moeten doen. Zeker niet. Want je kan er niet op vertrouwen dat de andere partij het ook in de ban doet. Wat ik ermee bedoel is dat wij er niet meer hoeven te creeeren. Met het arsenaal van enkel al Frankrijk zorg je dat je MAD afdwingt. Die 6000 van Rusland is niets meer dan pik-lengte vergelijken.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:17 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat onderstreept helemaal niet wat je zegt. Het betekent dat niemand Rusland (groots) aan durft te vallen, omdat ze kernwapens hebben en men bang voor escalatie is.
Ik bedoel het niet in die context. Het is uiteraard wel een bedreiging als in: zij zijn vijandelijk tegenover ons. maar wij kunnen ze aan. Met gemak.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:18 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Die fout gaan we niet nog eens maken.
Gast... Ik leid een van die productiefaciliteiten die we aan het omkatten zijn naar defensiequote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:19 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Gast...
Asjeblieft. Laten we het wel beetje bij de feiten houden.
Dan moet je de rest ook even plaatsen, van enkel met 'can someone explain?' kunnen we weinig.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:25 schreef theunderdog het volgende:
https://x.com/BN_OTAKU/status/1898089006136447062
Wat is de reden hiervan?
https://x.com/visegrad24/status/1898088821033439556quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:26 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Dan moet je de rest ook even plaatsen, van enkel met 'can someone explain?' kunnen we weinig.
Hier kan ik al helemaal niets mee. Kan dit toch niet nakijken of het waarheidsgetrouw is?quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:25 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Gast... Ik leid een van die productiefaciliteiten die we aan het omkatten zijn naar defensieEn dat doen we in opdracht van... waar meerdere nu aan de beurt zijn
Dat is uiteraard aan jezelfquote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hier kan ik al helemaal niets mee. Kan dit toch niet nakijken of het waarheidsgetrouw is?
Bovendien, zelfs al zou je hier de waarheid spreken, dan zijn er nog allerlei andere 'experts' die dus wel stellen dat het zeker 10 jaar duurt voordat 'Europa' onafhankelijk van Amerika een sterk, militaire samenwerking hebben gecreeerd.
Al die experts zagen in Rusland ook het tweede leger van de wereld.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:28 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hier kan ik al helemaal niets mee. Kan dit toch niet nakijken of het waarheidsgetrouw is?
Bovendien, zelfs al zou je hier de waarheid spreken, dan zijn er nog allerlei andere 'experts' die dus wel stellen dat het zeker 10 jaar duurt voordat 'Europa' onafhankelijk van Amerika een sterk, militaire samenwerking hebben gecreeerd.
O jee. Slecht nieuws voor de populisten.quote:🇫🇷 Macron’s approval rating hits a 9-month high—thanks to his leadership on Ukraine
Support for French President Emmanuel Macron has surged to its highest level in nine months, largely due to his strong stance and support for Ukraine.
#Ukraine #StandWithUkraine
https://bsky.app/profile/devana.bsky.social/post/3ljt2bdyfvk2h
De Trumpdoctrine in actie.quote:Russian forces struck Dobropillia, Donetsk region, killing at least 5 and injuring 15. Russians hit the city three times, damaging four apartment buildings, according to regional head Vadym Filashkin.
Emergency services are on-site.
https://bsky.app/profile/noelreports.com/post/3ljsy4rp6q22v
Maar wel met een klein aantal enorme grootverdieners, waaronder Putin.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 00:07 schreef theunderdog het volgende:
Ik zou graag alleen zien dat de retoriek in Europa nog wat gaat veranderen. Rusland is geen bedreiging. Alleen Polen zou Rusland er al uit trappen. Russische economie is niets.
Het zijn zwervers in een groot land.
Ja in zijn visie als je de beste kaarten in handen hebt wil je doorgaan met het spel en winnen, winner takes all.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Het lijkt makkelijker om met Rusland te praten over een vredesovereenkomst. Wat vreemd is, aangezien zij de beste kaarten in handen hebben."
🤔
Wat lult die man nou allemaal toch
Hij kan nog makkelijk 10 - 15 jaar mee hoor. Hij heeft de beschikking over de beste zorg, voeding, artsen en noem maar op.quote:
Hij heeft daarin gewoon gelijk. Ik ben ook voorstander van praten maar je moet wat recht is niet krom lullen. Oekraïne moet land terug krijgen en er moeten onderzoeken komen naar oorlogsmisdaden, maar je moet zorgen dat dat land niet in de NAVO komt zonder de Russen daarbij te betrekken. Daar mogen keiharde garanties voor komen. En je moet je relaties met Rusland normaliseren zodat het argument dat zij zich bedreigd voelen door de NAVO helemaal van tafel gaat. Ik zie liever de Russen bij de NAVO komen omdat zij keihard nodig zijn de komende 350 jaar.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 22:19 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Het lijkt makkelijker om met Rusland te praten over een vredesovereenkomst. Wat vreemd is, aangezien zij de beste kaarten in handen hebben."
🤔
Wat lult die man nou allemaal toch
We moeten stoppen om de Russen als onze bedreiging te zien. Ik zie ze als een kans om een veilige Europa te krijgen.quote:Op vrijdag 7 maart 2025 23:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
De navo geeft nu al 8x zoveel uit als Rusland en daar komen nog honderden miljarden bij. Rusland kan niet ‘mee’, heeft dat ook nooit gekund.
Zijn gevaar is vanuit de economische machten binnen Rusland. Als zij geld kunnen maken zonder Putin ligt hij morgen in een brandend wrak.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 02:30 schreef Peppert het volgende:
[..]
Hij kan nog makkelijk 10 - 15 jaar mee hoor. Hij heeft de beschikking over de beste zorg, voeding, artsen en noem maar op.
Waarom die Russen dan de komende 350 jaar?quote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:34 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hij heeft daarin gewoon gelijk. Ik ben ook voorstander van praten maar je moet wat recht is niet krom lullen. Oekraïne moet land terug krijgen en er moeten onderzoeken komen naar oorlogsmisdaden, maar je moet zorgen dat dat land niet in de NAVO komt zonder de Russen daarbij te betrekken. Daar mogen keiharde garanties voor komen. En je moet je relaties met Rusland normaliseren zodat het argument dat zij zich bedreigd voelen door de NAVO helemaal van tafel gaat. Ik zie liever de Russen bij de NAVO komen omdat zij keihard nodig zijn de komende 350 jaar.
Zodat we geen schoot hondje hebben van China aan onze oostkant. Maar een partner hebben met dezelfde belangen.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:38 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Waarom die Russen dan de komende 350 jaar?
Ok, maar denk je niet met alle technologie en al het geld dat rondgaat in de EU dat de EU niet de nieuwe super poiwer kan worden?quote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:45 schreef Chadi het volgende:
[..]
Zodat we geen schoot hondje hebben van China aan onze oostkant. Maar een partner hebben met dezelfde belangen.
China is de volgende reus die de Amerikanen gaat vervangen.
Nee we kunnen beslissingen niet snel en effectief genoeg nemen. We zijn te verdeeld intern.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:48 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ok, maar denk je niet met alle technologie en al het geld dat rondgaat in de EU dat de EU niet de nieuwe super poiwer kan worden?
Dan is er nog een aantal jaarquote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee we kunnen beslissingen niet snel en effectief genoeg nemen. We zijn te verdeeld intern.
De EU heeft alle potentie om een economische super power te worden maar ik zie dat niet gebeuren op militaire gebied.
Ik denk dat Rusland worstelt met hun geschiedenis en dat die worsteling doorbroken moet worden. Ook zij zien China als een gevaar maar zolang zij geen vrienden hebben in de EU die niet alleen met woord maar ook met daden laten zien dat ze het beste voor hebben met Rusland, dat de Russen moeten kiezen tussen twee kwaden. Denk ook niet dat ze ons zullen aanvallen en willen aanvallen.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:56 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Dan is er nog een aantal jaarDenk je dat Rusland met 140 miljoen inwoners ofzo een Europa met wat is het bijna 400 miljoen inwoners gaat aanvallen? Nucleare dreiging is ook zelfmoord..
Is het allangquote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee we kunnen beslissingen niet snel en effectief genoeg nemen. We zijn te verdeeld intern.
De EU heeft alle potentie om een economische super power te worden maar ik zie dat niet gebeuren op militaire gebied.
En poetin is ook oud, die gaat ook een keer dood. Wie volgt hem op? Medvedev, die altijd pro Europa was maar nu een grote bek trekt. Want ja, doet ie dat niet legt Ome Poetin hem ook om. Het is allemaal drama om weinig eigenlijk wat de politieke kan aan gaatquote:Op zaterdag 8 maart 2025 05:53 schreef Chadi het volgende:
[..]
Nee we kunnen beslissingen niet snel en effectief genoeg nemen. We zijn te verdeeld intern.
De EU heeft alle potentie om een economische super power te worden maar ik zie dat niet gebeuren op militaire gebied.
Hoe zie jij dat? Ik bedoel ik zie niet in dat wij een militaire macht zijn van betekenis.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:01 schreef sp3c het volgende:
[..]
Is het allang
We gebruiken het alleen niet (genoeg)
Ik vinnut gewoon kut dat er mensen sterven om niksquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:01 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik denk dat Rusland worstelt met hun geschiedenis en dat die worsteling doorbroken moet worden. Ook zij zien China als een gevaar maar zolang zij geen vrienden hebben in de EU die niet alleen met woord maar ook met daden laten zien dat ze het beste voor hebben met Rusland, dat de Russen moeten kiezen tussen twee kwaden. Denk ook niet dat ze ons zullen aanvallen en willen aanvallen.
De geschiedenis leert dat angst de oorlogen voeden. Laten we de angst weg halen.
In mijn jeugd werden de Sovjets afgeschilderd als gevaarlijke rooien die ons elk moment zouden kunnen nuken. Laten we die fout niet meer maken en elkaar als mensen zien die bijna allemaal in vrede willen leven.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:06 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Ik vinnut gewoon kut dat er mensen sterven om niks
Ik denk dat 99,9% van de hele wereldbevolking lekker hun gang wil gaan en lekker wil leven net als jij en ikquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:11 schreef Chadi het volgende:
[..]
In mijn jeugd werden de Sovjets afgeschilderd als gevaarlijke rooien die ons elk moment zouden kunnen nuken. Laten we die fout niet meer maken en elkaar als mensen zien die bijna allemaal in vrede willen leven.
We hebben meer tanks, vliegtuigen, mannetjes dan iedereen ter wereld behalve de vs, Rusland en Chinaquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:04 schreef Chadi het volgende:
[..]
Hoe zie jij dat? Ik bedoel ik zie niet in dat wij een militaire macht zijn van betekenis.
Het gekke is, al ben ik tegen bewapening en shit. Als Europa de schouders eronder zet en geld erin pompt is de EU binnen 10 jaar een motherfucking army waar iedereen bang voor is.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:26 schreef sp3c het volgende:
[..]
We hebben meer tanks, vliegtuigen, mannetjes dan iedereen ter wereld behalve de vs, Rusland en China
Rusland had maar 140 miljoen mannetjes, groot deel is al dood in UAquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:26 schreef sp3c het volgende:
[..]
We hebben meer tanks, vliegtuigen, mannetjes dan iedereen ter wereld behalve de vs, Rusland en China
Zolang iedereen weet dat we het niet willen gebruiken is niemand er bang voorquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:33 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Het gekke is, al ben ik tegen bewapening en shit. Als Europa de schouders eronder zet en geld erin pompt is de EU binnen 10 jaar een motherfucking army waar iedereen bang voor is.
Gaat dat gebeuren?
Is niet waar, "denk ik" Het heeft ook een afschrikwekkend effect. Dat heeft Finland al decennis lang gehad.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:35 schreef sp3c het volgende:
[..]
Zolang iedereen weet dat we het niet willen gebruiken is niemand er bang voor
Maakt niet uit hoeveel procent gdp we erin pompen
Vn Finland weten we dat ze bereidt zijn hun beperkte militaire krachten te gebruikenquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:38 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Is niet waar, "denk ik" Het heeft ook een afschrikwekkend effect. Dat heeft Finland al decennis lang gehad.
Inlezen aub.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:38 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Is niet waar, "denk ik" Het heeft ook een afschrikwekkend effect. Dat heeft Finland al decennis lang gehad.
Rusland heeft nooit een move naar Finland gemaakt omdat ze weten dat ze daar sneuvelen. Die lui zijn zo goed getraind om in eigen terrein de baas te zijn . Ook al zijn ze gewoon in mindere getale. De finnen durven de russen niet aan. Hadden ze wel wel gedaan toe ze toe traden tot NAVO al ze het lef hadden. Daarbij denk ik wel dan Rusland het echte materiaal nog achter de hand aan houden is, maar ze door mankracht heen rakenquote:Op zaterdag 8 maart 2025 06:42 schreef sp3c het volgende:
[..]
Vn Finland weten we dat ze bereidt zijn hun beperkte militaire krachten te gebruiken
Van Europa weten we dat het het niet is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |