Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.quote:
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.
Hey, nog een slachtoffer die denkt dat het Europa is overkomen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 07:12 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik zal hem even een heldere boodschap geven. Door hun oorlogen zitten wij hier met vluchtelingen die eigenlijk direct op het vliegtuig gezet moeten worden naar de VS.
Hoe bedoel je doublespeak? Je kunt prima iets toegestaan en onacceptabel vinden. Dat lijkt me zo'n beetje de kern van vrijheid van meningsuiting en wat andere vrijheden die we hebben; denk bv. ook aan de vrijheid van religie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.
quote:Mag ik als buitenlandse werknemer in Nederland werken?
Of u in Nederland mag werken hangt af van uw nationaliteit. U mag gewoon in Nederland werken als u uit een ander land van de Europese Unie (EU) komt. Als u niet uit de EU komt gelden er voorwaarden. U heeft dan bijvoorbeeld een werkvergunning nodig. Voor bepaalde groepen gelden speciale regels. Bijvoorbeeld voor studenten, kennismigranten en artiesten.
Vrije toegang tot Nederlandse arbeidsmarkt EU-burgers
Als u uit 1 van de volgende landen komt kunt u zonder visum, verblijfsvergunning of werkvergunning in Nederland werken:
Krankzinnig genoeg zijn beide verklaringen die je geeft zeer plausibel. Wat een tijden...quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.
Zodra politici het woord "onacceptabel" gebruiken als reactie op iets weet je dat je met een regent te maken hebt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.
Ook.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie het niet alleen als een waarschuwing, maar ook als morele steun voor een grote groep die ongenoegen heeft met de huidige gang van zaken. We leven in democratieën en uiteindelijk hebben onze leiders zich te voegen naar de wil van het volk. Verandering is mogelijk. Wir schaffen das.
Wat begrijp je niet aan je eigen quote zou ik willen vragen…quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Heb je een quote? Ik lees bv.
[..]
Hij zal zich wel aangesproken hebben gevoeld.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.
Ik verwacht dan dat er uiteindelijk toch niks gebeurt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Zodra politici het woord "onacceptabel" gebruiken als reactie op iets weet je dat je met een regent te maken hebt.
Wat begrijp jij er niet aan? Hij zegt daar expliciet dat hij het wel toegestaan doch onacceptabel vindt. Dat is zo'n beetje de kern van het opkomen voor vrijheid van meningsuiting - die vrijheid is er niet alleen voor welgevallige meningen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan je eigen quote zou ik willen vragen…
Bestaande wetten ja, die niet eenduidig worden toegepast.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zijn gewoon bestaande wetten die gaan over openbare orde. Niet anders dan bij voetbalwedstrijden.
Ik heb soms medelijden met je krampachtige stuiptrekkingen in je weerstand tegen deze mondiale ontwikkelingen die niet meer te stoppen zijn.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Want het is een goed idee als schurkenregimes onze landen kapen?
[..]
Want alles dat op internet staat is waar?
[..]
Dat zijn gewoon bestaande wetten die gaan over openbare orde. Niet anders dan bij voetbalwedstrijden.
Maar Vance is een typische extrreemrechtse politicus. Anderen beschuldigen van wat hij zelf doet.
Dat klopt, in theorie kan dat. Dat is alleen niet waar Pritorius en de zijnen op uit zijn. Zij willen de democratie zogenaamd beschermen door niet alleen in discussie te gaan - wat volkomen legitiem zou zijn - maar door vrijheden in de perken. Dat verhult hij door uitspraken als "wij staan voor het recht om kritiek te leveren" meteen op te volgen met uitspraken als "een democratie moet zich kunnen verdedigen". Die twee zijn onverenigbaar als het laatste het eerst onmogelijk maakt. Eén keer in zijn toespraak maakt Pritorius expliciet dat dat is wat hij bedoelt, als hij zegt dat het natuurlijk niet zo kan zijn dat iedereen alles kan zeggen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Hoe bedoel je doublespeak? Je kunt prima iets toegestaan en onacceptabel vinden. Dat lijkt me zo'n beetje de kern van vrijheid van meningsuiting en wat andere vrijheden die we hebben; denk bv. ook aan de vrijheid van religie.
Nou wij hebben ze natuurlijk ondersteund in die oorlogen maar samen delen in alles danquote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:32 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hey, nog een slachtoffer die denkt dat het Europa is overkomen.
Terecht.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij zal zich wel aangesproken hebben gevoeld.
Ah jij weet het beter dan de veiligheidsdiensten in Roemenie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:15 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De antidemocraat aan het woord. Het was gewoon een eerlijke verkiezing. De mensen hebben echt zo gestemd.
Ah jij weet het beter dan de veiligheiddiensten en het hele rechtssysteem van Roemenie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is een volstrekt bizarre notie dat een verkiezingsuitslag ongeldig zou zijn als er sprake is van 'buitenlandse beïnvloeding'. Kiezers worden beïnvloed, deal with it. Het getuigt van een ongelooflijke ondermijning van de vrijheid van mensen om te bepalen wanneer hun mening wel en niet telt.
Waarom klaag je dan over de term misinformatie? Het bestaat immers.quote:Dat is een stropopredenering: je bestrijdt een standpunt dat ik niet inneem.
Wetten tegen het verstoren van de openbare orde zijn vrij normaal, in ieder land.quote:Daar denkt Amnesty anders over: wetten worden misbruikt en te ruim geïnterpreteerd. Bovendien zijn wetten niet per definitie moreel. Het zou wat zijn, dat al onze wetten het eindpunt zijn van een maatschappelijke ontwikkeling. Dan hoeven we niks meer te veranderen dus?
En wat is die "Wil van het volk" precies? Vooral jouw wil?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie het niet alleen als een waarschuwing, maar ook als morele steun voor een grote groep die ongenoegen heeft met de huidige gang van zaken. We leven in democratieën en uiteindelijk hebben onze leiders zich te voegen naar de wil van het volk. Verandering is mogelijk. Wir schaffen das.
Hoeveel roebels levert die post op?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:47 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ik heb soms medelijden met je krampachtige stuiptrekkingen in je weerstand tegen deze mondiale ontwikkelingen die niet meer te stoppen zijn.
Blijkbaar wil jij iets beschermen wat hoe dan ook resulteert in de vernietiging en ondergang van dit continent. Jouw leven wordt er hoe dan ook niet beter door. Zolang je deze golf van weerstand niet serieus neemt wordt de golf een Tsunami met alle consequenties van dien.
Ik heb een gezond wantrouwen naar mensen en meningen die het over 'de wil van het volk' hebben.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie het niet alleen als een waarschuwing, maar ook als morele steun voor een grote groep die ongenoegen heeft met de huidige gang van zaken. We leven in democratieën en uiteindelijk hebben onze leiders zich te voegen naar de wil van het volk. Verandering is mogelijk. Wir schaffen das.
Meestal is "De wil van het volk" vooral de wil van de persoon in kwestie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik heb een gezond wantrouwen naar mensen en meningen die het over 'de wil van het volk' hebben.
Wat is dat precies?
Niet helemaal, maar goed, geen zin in.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:38 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wat begrijp jij er niet aan? Hij zegt daar expliciet dat hij het wel toegestaan doch onacceptabel vindt. Dat is zo'n beetje de kern van het opkomen voor vrijheid van meningsuiting - die vrijheid is er niet alleen voor welgevallige meningen.
Ware het niet dat er deze week weer zo'n nep-vluchteling op een groep mensen is ingereden.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
Ik zou zeggen: missie geslaagd. Druk op de migratieknop en alle sukkels springen door de hoepel.
Het is verbazingwekkend dat anderen dit niet zien. Nota bene in de toespraak geeft Vance voorbeelden van hoe vvm in de EU meer en meer wordt beperkt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:48 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat klopt, in theorie kan dat. Dat is alleen niet waar Pritorius en de zijnen op uit zijn. Zij willen de democratie zogenaamd beschermen door niet alleen in discussie te gaan - wat volkomen legitiem zou zijn - maar door vrijheden in de perken. Dat verhult hij door uitspraken als "wij staan voor het recht om kritiek te leveren" meteen op te volgen met uitspraken als "een democratie moet zich kunnen verdedigen". Die twee zijn onverenigbaar als het laatste het eerst onmogelijk maakt. Eén keer in zijn toespraak maakt Pritorius expliciet dat dat is wat hij bedoelt, als hij zegt dat het natuurlijk niet zo kan zijn dat iedereen alles kan zeggen.
Die roep van Zelensky om een Europees leger is dan zeker toch ook gewoon buitenlandse inmenging? Ik verwacht een donderpreek van de Eurocraten!quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
De reactie van Scholz was heel sterk en Zelenskyy kreeg een staande ovatie toen hij het podium opkwam. Hij is alleen geen sterke spreker. Toch positieve reacties, alleen het EU leger werd nog wat lauw ontvangen.
Nee, ik weet kennelijk beter dan jij dat er helemaal geen discussie is of de mensen daadwerkelijk gestemd hebben conform de uitslag (anders is het verkiezingsfraude).quote:Op zaterdag 15 februari 2025 18:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ah jij weet het beter dan de veiligheidsdiensten in Roemenie.
Dan zijn er straks heel veel Europese lijders…quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
Dus. Vance zegt: "Jullie zijn hier in Europa maar gevaarlijk bezig. Jullie doen niet wat wij (de VS) zeggen. Jullie leven niet volgens onze normen en waarden. Jullie wagen het om je eigen koers te varen. En kijk eens wat daardoor is gebeurd: de buitenlanders hebben het land overspoeld. Jullie moeten maar eens snel bij jezelf te rade gaan of jullie dat willen, of de leiding aan ons overlaten." Doodse stilte in de zaal
En dan is de reactie hier: "Hij heeft gelijk! Dat moeten we niet willen! We willen ook Trump als president! Dan kunnen we al die buitenlanders tegen houden en er uit gooien!"
Ik zou zeggen: missie geslaagd. Druk op de migratieknop en alle sukkels springen door de hoepel.
De reactie van Scholz was heel sterk en Zelenskyy kreeg een staande ovatie toen hij het podium opkwam. Hij is alleen geen sterke spreker. Toch positieve reacties, alleen het EU leger werd nog wat lauw ontvangen.
Kortom, de EU leiders staan op het punt om Trump en co uit te kotsen en het zelf te gaan doen.
Nee, dat was correcte inmenging.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:29 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Die roep van Zelensky om een Europees leger is dan zeker toch ook gewoon buitenlandse inmenging? Ik verwacht een donderpreek van de Eurocraten!
Steunend op de hypergeavanceerde these ‘als wij het doen is het goed, want wij zijn de goeden. Wij zijn de goeden, want wij doen goede dingen’.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, dat was correcte inmenging.
Overigens lieten politici in Europa zich bepaald niet onbetuigd als het ging om het steunen van Harris.
Stelletje hypocrieten…
Precies, het kernprobleem zit hem in het idealisme. Eigen is het een vorm van het doel heiligt de middelen, zolang het doel het goede is.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:37 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Steunend op de hypergeavanceerde these ‘als wij het doen is het goed, want wij zijn de goeden. Wij zijn de goeden, want wij doen goede dingen’.
Yep.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:37 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Steunend op de hypergeavanceerde these ‘als wij het doen is het goed, want wij zijn de goeden. Wij zijn de goeden, want wij doen goede dingen’.
Ik maak me geen zorgen. De VS is zichzelf van binnenuit helemaal af aan het breken.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:19 schreef VEM2012 het volgende:
Overigens bewijzen de politici (en hun slaafse volgers) wel het gelijk van Vance door in koor te roepen dat hij dit niet had mogen zeggen.
Het is vooral een waarschuwing aan Europa. Als je de boel blijft verkloten hier, ga ons dan niet vragen om de troep op te ruimen.
De EU bepaalt niet of Roemenie zijn verkiezingen goedkeurt of niet. Dat doet hun hooggerechtshof. Dus dat is al een onjuiste weergave van zaken.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ik weet kennelijk beter dan jij dat er helemaal geen discussie is of de mensen daadwerkelijk gestemd hebben conform de uitslag (anders is het verkiezingsfraude).
Wat de inlichtingendiensten beweren (of dat waar is, is een tweede, Roemenië is ook vrij corrupt) is dat er via social media invloed is uitgeoefend. Alsof dat niet mag…
Het probleem is simpelweg dat de uitslag niet bevalt en de EU laat zich dan gewoon zien voor wat het is: een autoritaire, ondemocratische structuur.
En jij vindt dat allemaal prima.
En heel toevallig is er notabene een Afghaan die zo vlak voor de verkiezingen zo'n stunt uithaalt in Duitsland. Het is misschien over het randje om false flag te roepen, maar de CIA heeft wel gekkere voorstellen gedaan.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:45 schreef luxerobots het volgende:
Vance kwam op de veiligheidsconferentie in München, die over Oekraïne zou gaan, even met een toespraak over dat niet Rusland of China de vijand is, maar de immigranten. Mooie voorzet voor de Duitse verkiezingen en een mooie afleidingsmanoeuvre voor het chaotische gedrag van Trump.
Precies. Een mooie afleiding voor de afbraak in hun land en het zou mooi meegenomen zijn als die lui daar hier ook macht krijgen (zo denken ze). Musk vind het maar heel irritant, al die regels binnen de EU, voor zijn bedrijven. En vast wel meer tech miljardairs.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:45 schreef luxerobots het volgende:
Vance kwam op de veiligheidsconferentie in München, die over Oekraïne zou gaan, even met een toespraak over dat niet Rusland of China de vijand is, maar de immigranten. Mooie voorzet voor de Duitse verkiezingen en een mooie afleidingsmanoeuvre voor het chaotische gedrag van Trump.
Dan zou ik eerder naar de russen wijzen. Poetin zet migranten in als wapen en wij zij zo dom om ze toe te laten.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:47 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
En heel toevallig is er notabene een Afghaan die zo vlak voor de verkiezingen zo'n stunt uithaalt in Duitsland. Het is misschien over het randje om false flag te roepen, maar de CIA heeft wel gekkere voorstellen gedaan.
Afghanen hebben het niet zo op de Russen volgens mij, maar er zullen er genoeg zijn die wel voor het karretje van de VS te spannen zijn. Ik zie ook niet in hoe Rusland gebaat is bij een flinke winst voor het AfD.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:48 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dan zou ik eerder naar de russen wijzen. Poetin zet migranten in als wapen en wij zij zo dom om ze toe te laten.
Hoe breken ze zichzelf af? Waar blijkt dat uit?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:44 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik maak me geen zorgen. De VS is zichzelf van binnenuit helemaal af aan het breken.
De EU doet het helemaal niet slecht. Hoe harder ze het roepen, hoe meer ik er van overtuigd ben dat wij het heel goed doen en dat we ons alleen nog maar gaan verbeteren.![]()
Want de Amerikaanse regering vind op het moment dat het met allen landen die geen rechts radicale regering hebben die achter ze staat niet goed gaat, en daar hebben ze een mening over en proberen ze op slinkse wijze te beïnvloeden, bijvoorbeeld dmv Musk en X en nu Vance met z’n geleuter.
Ze breken zichzelf af.
Dat mag inderdaad niet, net als in de meeste democratiën heeft Roemenië regels omtrent campagnefinanciën. Dat vergeet je voor het gemak even?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ik weet kennelijk beter dan jij dat er helemaal geen discussie is of de mensen daadwerkelijk gestemd hebben conform de uitslag (anders is het verkiezingsfraude).
Wat de inlichtingendiensten beweren (of dat waar is, is een tweede, Roemenië is ook vrij corrupt) is dat er via social media invloed is uitgeoefend. Alsof dat niet mag…
AfD is pro-russisch.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:50 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Afghanen hebben het niet zo op de Russen volgens mij, maar er zullen er genoeg zijn die wel voor het karretje van de VS te spannen zijn. Ik zie ook niet in hoe Rusland gebaat is bij een flinke winst voor het AfD.
Ik heb niet geschreven dat de EU dat heeft gedaan. Ik constateer dat de EU achter het besluit staat, terwijl de enige correcte reactie zou zijn dat dit een ernstige schending is van de democratie en dat er sancties volgen als dit zo blijft.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:46 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De EU bepaalt niet of Roemenie zijn verkiezingen goedkeurt of niet. Dat doet hun hooggerechtshof. Dus dat is al een onjuiste weergave van zaken.
Het probleem zijn niet immigranten, maar een specifieke groep, te weten de kansloze immigranten met opvattingen die niet verenigbaar zijn om onze normen en waarden.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:47 schreef luxerobots het volgende:
Volgens Vance moeten we oppassen voor immigranten, hij is er zelf namelijk met eentje getrouwd en sindsdien draagt hij altijd eyeliner. ()
Welke afbraak in eigen land? Maak het eens concreet. Want nu is het meer geroeptoeter.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:48 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Precies. Een mooie afleiding voor de afbraak in hun land en het zou mooi meegenomen zijn als die lui daar hier ook macht krijgen (zo denken ze). Musk vind het maar heel irritant, al die regels binnen de EU, voor zijn bedrijven. En vast wel meer tech miljardairs.
Moet ik hier nu serieus op ingaan?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:51 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hoe breken ze zichzelf af? Waar blijkt dat uit?
Hij zal zeer waarschijnlijk de volgende president van de VS zijn… Maar neem hem vooral niet serieus.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:54 schreef MoreDakka het volgende:
Verder snap ik de ophef niet zo. Dat lulletje behangroller die een onzinrol heeft als kontenkruiper van Trump moet je gewoon uitlachen. Alsof zo'n idioot ook maar iets weet over Europa, en alsof de regering die hij vertegenwoordigt niet totaal hypocriet is met dit soort gelul.
Nou ja, eigenlijk zegt hij toch niets? Het is typisch politicus-geneuzel. Nog beter was geweest om niet te reageren, laat die Vance maar dom lullen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.
Je moet helemaal niets. Maar op dit moment ben je alleen maar wat spreuken aan het roepen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:57 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Moet ik hier nu serieus op ingaan?
Vraag jij je dat echt af?
Vreselijk.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij zal zeer waarschijnlijk de volgende president van de VS zijn… Maar neem hem vooral niet serieus.
Who cares? Ik neem Trump ook niet serieus. Een narcissistische clown met een cult die hem aanbidt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij zal zeer waarschijnlijk de volgende president van de VS zijn… Maar neem hem vooral niet serieus.
Racist is niet waar.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Vreselijk.
Heeft ook het gedachtegoed van Baudet, nog erger. Vrouwonvriendelijk, anti abortus, een racist.
Ik hoop alleen maar dat er iets goed van gaat komen. Dat Europa, wij dus, beseffen dat we het zelf moeten doen. Dus meer samenwerking en integratie hier. En investeringen in onze eigen defensie bedrijven.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Vreselijk.
Heeft ook het gedachtegoed van Baudet, nog erger. Vrouwonvriendelijk, anti abortus, een racist.
Ik vind het een beetje dom om de POTUS niet serieus te nemen, zeker nu Europa in zo’n afhankelijke positie van de VS verkeert.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:00 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Who cares? Ik neem Trump ook niet serieus. Een narcissistische clown met een cult die hem aanbidt.
Vance is een idioot die geen idee heeft waar hij over praat en alleen maar als een domme troll onrust stookt. Dankzij de domme reacties van Europese politici lukt het hem ook nog, dat is het tragische. Maar laten we niet net doen alsof hij ook maar iets inhoudelijks te melden heeft.
Het ontgaat je volledig wat er aan de hand is in de VS?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:58 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je moet helemaal niets. Maar op dit moment ben je alleen maar wat spreuken aan het roepen.
De EU heeft keer op keer bewezen dat ze te verschillend denken om zelfs simpele zaken voor elkaar te krijgen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik hoop alleen maar dat er iets goed van gaat komen. Dat Europa, wij dus, beseffen dat we het zelf moeten doen. Dus meer samenwerking en integratie hier. En investeringen in onze eigen defensie bedrijven.
Ik vroeg me dat ook af, eigenlijk. Het gaat op papier niet goed met Europa, en ook wat ik met mijn eigen ogen zie is niet fraai. De economie loopt vast, de koopkracht crasht, geen sociale cohesie, verloedering, continue aanslagen en intimidaties.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:57 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Moet ik hier nu serieus op ingaan?
Vraag jij je dat echt af?
Who cares? Trump geeft geen reet om Europa en Europa geeft geen reet om hem. Gewoon even een paar jaar wachten en die clown is weer weg. Hij trekt die keutels over importtarieven vanzelf wel weer in.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:01 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik vind het een beetje dom om de POTUS niet serieus te nemen, zeker nu Europa in zo’n afhankelijke positie van de VS verkeert.
Steeds meer mensen zijn voor een Europese defensie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:03 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De EU heeft keer op keer bewezen dat ze te verschillend denken om zelfs simpele zaken voor elkaar te krijgen.
De vraag is niet of Trump wel of niet om Europa geeft, het probleem is dat Europese elites niets om Europa geven.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:04 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Who cares? Trump geeft geen reet om Europa en Europa geeft geen reet om hem. Gewoon even een paar jaar wachten en die clown is weer weg. Hij trekt die keutels over importtarieven vanzelf wel weer in.
Dacht je nou werkelijk dat de progressieve politiek ermee weg ging komen na alles wat ze de afgelopen decennia kapot hebben gemaakt? Het is inderdaad een feit dat maatschappelijke opvattingen verschuiven, maar dat komt toch niet uit de lucht vallen? Progressieve politiek is in alle opzichten schadelijk voor een samenleving en daar wordt uiteindelijk mee afgerekend.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Vreselijk.
Heeft ook het gedachtegoed van Baudet, nog erger. Vrouwonvriendelijk, anti abortus, een racist.
Ok, struisvogel…quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:04 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Who cares? Trump geeft geen reet om Europa en Europa geeft geen reet om hem. Gewoon even een paar jaar wachten en die clown is weer weg. Hij trekt die keutels over importtarieven vanzelf wel weer in.
Nogmaals, Vance is niet serieus te nemen omdat hij de VP is en vrijwel nul macht heeft, daarnaast is hij niets meer dan een domme troll die zonder enige kennis en kunde stoer probeert te doen. Negeren, uitlachen en terugsturen naar de VS zo iemand.
Het gaat ook niet goed.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:04 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Ik vroeg me dat ook af, eigenlijk. Het gaat op papier niet goed met Europa, en ook wat ik met mijn eigen ogen zie is niet fraai. De economie loopt vast, de koopkracht crasht, geen sociale cohesie, verloedering, continue aanslagen en intimidaties.
Het is ook vrij gemakkelijk om dat te roepen natuurlijk. Politici blinken uit in beloftes doen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Steeds meer mensen zijn voor een Europese defensie.
Lijkt me prima.
Ja dat bedoel ik. Het meest beangstigende is niet eens de achteruitgang zelf, maar de gelatenheid of zelfs ontkenning daarover. Door het continue te blijven ontkennen zullen we nooit tot een oplossing komen. Het land – en continent - gaan zienderogen achteruit en velen staan erbij en kijken ernaar.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:08 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Het gaat ook niet goed.
Het land stond even stil bij een aanslag een paar jaar terug, nu lees je op pag 3 wekelijks dat er wel wat mensen zijn doodgestoken of gereden. Oh een kind goh wel sneu maar snel weer verder morgen gebeurd het weer en dan blijven we sip.
Er gaat heel veel niet goed momenteel.
Maar het is vooral de sfeer. Die is niet best hier.
Er is helemaal geen 180 graden draai.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:06 schreef core2duo het volgende:
Wat in Duitsland in de jaren dertig gebeurde, zien we nu in de Verenigde Staten. Het land is 180 graden gedraaid. In Trump, Elon Musk en Vance komt het slechtste in de mens naar boven.
Laat dit een wake-up call zijn dat Europa op eigen venen moet gaan staan.
Continue aanslagen? Er komen meer mensen door moorden op andere manieren om het leven.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:04 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Ik vroeg me dat ook af, eigenlijk. Het gaat op papier niet goed met Europa, en ook wat ik met mijn eigen ogen zie is niet fraai. De economie loopt vast, de koopkracht crasht, geen sociale cohesie, verloedering, continue aanslagen en intimidaties.
Het is geen argument, maar een constatering. Het was ook niet alsof jij iets aan het beargumenteren was.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:08 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Geweldig argumentNu nog even je onzin over Roemenië intrekken en we zijn klaar.
Massa-immigratie vinden de criticasters dan opeens weer geen ongewenste buitenlandse inmenging. Terwijl er geen grotere vorm van buitenlandse inmenging is dan dat!quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:10 schreef Alpha0 het volgende:
Hij heeft nog gelijk ook. Massa-immigratie verzwakt ons, en veranderd onze identiteit. Zijn we nog wel een Westers land als we het halve midden oosten binnen halen of zijn we op een gegeven moment onderdeel van het midden oosten
Jazeker wel. Mijn argument is dat Vance een domme troll is en dat we hem dus gewoon uitlachen. Dat is gebaseerd op alle onzin die hij verkondigde op een conferentie die daar niet eens over ging. Jij zegt dat we hem serieus moeten nemen alleen omdat hij misschien ooit president wordt. Wat een lachertjequote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:12 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is geen argument, maar een constatering. Het was ook niet alsof jij iets aan het beargumenteren was.
Daar verkijk je je op. Trump ziet niet voor niets transgendermensen als tweederangsburgers en hij stopt de hulp aan het AIDS fonds omdat mensen die aan deze ziekte lijden indirect te veel kosten, hij laat liever de natuur zijn werk doen. Ook geeft hij niks om Gaza.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:11 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is helemaal geen 180 graden draai.
En de vergelijking met Nazi Duitsland is bespottelijk.
Nu al roepen dat het allemaal niet kan is natuurlijk ook een keuze.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het is ook vrij gemakkelijk om dat te roepen natuurlijk. Politici blinken uit in beloftes doen.
Één Europees leger is verschrikkelijk lastig.
Wat denk je, heeft Europa de spoorwegen als in 1 formaat weten te krijgen? Ik noem maar iets wat echt veel makkelijker is dan 1 leger.
Heb je de toespraak niet beluisterd?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:12 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Continue aanslagen? Er komen meer mensen door moorden op andere manieren om het leven.
De economie van Nederland doet het verder prima, was gisteren nog in het nieuws.
Is het in de VS zoveel beter?
Heeft elk land en werelddeel niet zijn problemen, zeker in de grote steden? Waar haalt de VS/Vance net lef vandaan te doen alsof zij het beter doen? Hij was toch een paar maanden geleden nog aan het schreeuwen over de epidemie van fentanyl en immigranten daar?
Daar gaat het om. Bemoei je met je eigen zaken? En als we toch gaan vergelijken, is het maar de vraag of de VS het zoveel beter doet. Denk dat de gewone man nog maar beter in de EU kan wonen.
Dus een beetje respect graag, je moet het toch samen doen op het wereldtoneel en dat mis ik volledig bij de VS. Ze gaan helemaal de aanval in. Niet alleen bij de EU, ook bij Canada, Mexico enz,
Maar Rusland wordt wel bewonderd en complimenten gegeven. Valt het niet op?
Dus jouw argument is jouw persoonlijke mening. Noted.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:14 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Jazeker wel. Mijn argument is dat Vance een domme troll is en dat we hem dus gewoon uitlachen. Dat is gebaseerd op alle onzin die hij verkondigde op een conferentie die daar niet eens over ging. Jij zegt dat we hem serieus moeten nemen alleen omdat hij misschien ooit president wordt. Wat een lachertje![]()
Ga je nog je onzin over Roemenië intrekken?
Ik wel, en hij heeft zeker een punt dat massamigratie een probleem is. Maar wat heeft hij daar over te zeggen?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Heb je de toespraak niet beluisterd?
Ik mis even hoe dit gaat uitmonden in genocide. Nog afgezien van dat ik het al niet eens ben met wat je schrijft.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:15 schreef core2duo het volgende:
[..]
Daar verkijk je je op. Trump ziet niet voor niets transgendermensen als tweederangsburgers en hij stopt de hulp aan het AIDS fonds omdat mensen die aan deze ziekte lijden indirect te veel kosten, hij laat liever de natuur zijn werk doen. Ook geeft hij niks om Gaza.
Inderdaad, zelfs de EU leiders hebben dat niet al geroepen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:15 schreef capricia het volgende:
[..]
Nu al roepen dat het allemaal niet kan is natuurlijk ook een keuze.
meer dan jij in ieder gevalquote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik wel, en hij heeft zeker een punt dat massamigratie een probleem is. Maar wat heeft hij daar over te zeggen?
De economie in Nederland loopt heel stroef. Heel Europa loopt sinds 2008 eigenlijk achter de feiten aan en raakt steeds verder achterop bij de VS en de rest van de wereld. Doordat de huizenprijzen steeds verder de pan uit reizen is de koopkracht gedurende de laatste decennia gecrasht zoals ik al zei.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:12 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Continue aanslagen? Er komen meer mensen door moorden op andere manieren om het leven.
De economie van Nederland doet het verder prima, was gisteren nog in het nieuws.
Is het in de VS zoveel beter?
Heeft elk land en werelddeel niet zijn problemen, zeker in de grote steden? Waar haalt de VS/Vance net lef vandaan te doen alsof zij het beter doen? Hij was toch een paar maanden geleden nog aan het schreeuwen over de epidemie van fentanyl en immigranten daar?
Daar gaat het om. Bemoei je met je eigen zaken? En als we toch gaan vergelijken, is het maar de vraag of de VS het zoveel beter doet. Denk dat de gewone man nog maar beter in de EU kan wonen.
Dus een beetje respect graag, je moet het toch samen doen op het wereldtoneel en dat mis ik volledig bij de VS. Ze gaan helemaal de aanval in. Niet alleen bij de EU, ook bij Canada, Mexico enz,
Maar Rusland wordt wel bewonderd en complimenten gegeven. Valt het niet op?
Ik zeg niet dat het niet kan. Ik zeg dat het heel lastig is en de EU op veel eenvoudiger terrein een buitengewoon slecht track record heeft.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:15 schreef capricia het volgende:
[..]
Nu al roepen dat het allemaal niet kan is natuurlijk ook een keuze.
In de VS zijn ook problemen met massa immigratie. Stel je voor dat Ursula van der Leijen naar de VS zou afreizen en daar eens haar ongezouten mening over zou geven.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik wel, en hij heeft zeker een punt dat massamigratie een probleem is. Maar wat heeft hij daar over te zeggen?
En het grootste probleem is de prognose, er is helemaal geen groei, eerder krimp voor volgend jaar te verwachten.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Heb je de toespraak niet beluisterd?
Verder is de economie in NL niet prima. Er is groei, maar er zijn ook zorgen. De groei komt mede uit gestegen overheidsuitgaven. En dat terwijl er bezuinigd moet worden…
Weinig concreet. Maar ik stelde de vraag aan MissButterfly omdat op basis van wat ze schrijft ik denk dat ze helemaal niet naar die toespraak heeft geluisterd en alleen maar de berichten gelezen heeft.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:19 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ik wel, en hij heeft zeker een punt dat massamigratie een probleem is. Maar wat heeft hij daar over te zeggen?
Tegen wie moeten we dan gaan tennissen volgens jou?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:23 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het niet kan. Ik zeg dat het heel lastig is en de EU op veel eenvoudiger terrein een buitengewoon slecht track record heeft.
Als ik tegen Sinner ga tennissen heb ik in theorie ook kans om te winnen, maar ik zou werkelijk iedereen adviseren om zijn geld op Sinner te zetten.
En de enige manier om je economie draaiende te houden.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:13 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Massa-immigratie vinden de criticasters dan opeens weer geen ongewenste buitenlandse inmenging. Terwijl er geen grotere vorm van buitenlandse inmenging is dan dat!
Dat zou ze nooit doen. Kwestie van fatsoen en goede manieren.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
In de VS zijn ook problemen met massa immigratie. Stel je voor dat Ursula van der Leijen naar de VS zou afreizen en daar eens haar ongezouten mening over zou geven.
Zouden ze dat daar pikken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |