Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.quote:
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.
Hey, nog een slachtoffer die denkt dat het Europa is overkomen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 07:12 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ik zal hem even een heldere boodschap geven. Door hun oorlogen zitten wij hier met vluchtelingen die eigenlijk direct op het vliegtuig gezet moeten worden naar de VS.
Hoe bedoel je doublespeak? Je kunt prima iets toegestaan en onacceptabel vinden. Dat lijkt me zo'n beetje de kern van vrijheid van meningsuiting en wat andere vrijheden die we hebben; denk bv. ook aan de vrijheid van religie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.
quote:Mag ik als buitenlandse werknemer in Nederland werken?
Of u in Nederland mag werken hangt af van uw nationaliteit. U mag gewoon in Nederland werken als u uit een ander land van de Europese Unie (EU) komt. Als u niet uit de EU komt gelden er voorwaarden. U heeft dan bijvoorbeeld een werkvergunning nodig. Voor bepaalde groepen gelden speciale regels. Bijvoorbeeld voor studenten, kennismigranten en artiesten.
Vrije toegang tot Nederlandse arbeidsmarkt EU-burgers
Als u uit 1 van de volgende landen komt kunt u zonder visum, verblijfsvergunning of werkvergunning in Nederland werken:
Krankzinnig genoeg zijn beide verklaringen die je geeft zeer plausibel. Wat een tijden...quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:27 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik las dit stuk van de NOS en hoop van harte dat de journalist zijn of haar werk slecht heeft gedaan, want anders is het een fraai staaltje Doublespeak van Pistorius.
Zodra politici het woord "onacceptabel" gebruiken als reactie op iets weet je dat je met een regent te maken hebt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.
Ook.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie het niet alleen als een waarschuwing, maar ook als morele steun voor een grote groep die ongenoegen heeft met de huidige gang van zaken. We leven in democratieën en uiteindelijk hebben onze leiders zich te voegen naar de wil van het volk. Verandering is mogelijk. Wir schaffen das.
Wat begrijp je niet aan je eigen quote zou ik willen vragen…quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Heb je een quote? Ik lees bv.
[..]
Hij zal zich wel aangesproken hebben gevoeld.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:25 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het ironische is dat Pistorius precies het type kop in het zand stekende regent is dat Vance beschrijft in zijn toespraak.
Ik verwacht dan dat er uiteindelijk toch niks gebeurt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:35 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Zodra politici het woord "onacceptabel" gebruiken als reactie op iets weet je dat je met een regent te maken hebt.
Wat begrijp jij er niet aan? Hij zegt daar expliciet dat hij het wel toegestaan doch onacceptabel vindt. Dat is zo'n beetje de kern van het opkomen voor vrijheid van meningsuiting - die vrijheid is er niet alleen voor welgevallige meningen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat begrijp je niet aan je eigen quote zou ik willen vragen…
Bestaande wetten ja, die niet eenduidig worden toegepast.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat zijn gewoon bestaande wetten die gaan over openbare orde. Niet anders dan bij voetbalwedstrijden.
Ik heb soms medelijden met je krampachtige stuiptrekkingen in je weerstand tegen deze mondiale ontwikkelingen die niet meer te stoppen zijn.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Want het is een goed idee als schurkenregimes onze landen kapen?
[..]
Want alles dat op internet staat is waar?
[..]
Dat zijn gewoon bestaande wetten die gaan over openbare orde. Niet anders dan bij voetbalwedstrijden.
Maar Vance is een typische extrreemrechtse politicus. Anderen beschuldigen van wat hij zelf doet.
Dat klopt, in theorie kan dat. Dat is alleen niet waar Pritorius en de zijnen op uit zijn. Zij willen de democratie zogenaamd beschermen door niet alleen in discussie te gaan - wat volkomen legitiem zou zijn - maar door vrijheden in de perken. Dat verhult hij door uitspraken als "wij staan voor het recht om kritiek te leveren" meteen op te volgen met uitspraken als "een democratie moet zich kunnen verdedigen". Die twee zijn onverenigbaar als het laatste het eerst onmogelijk maakt. Eén keer in zijn toespraak maakt Pritorius expliciet dat dat is wat hij bedoelt, als hij zegt dat het natuurlijk niet zo kan zijn dat iedereen alles kan zeggen.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:32 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Hoe bedoel je doublespeak? Je kunt prima iets toegestaan en onacceptabel vinden. Dat lijkt me zo'n beetje de kern van vrijheid van meningsuiting en wat andere vrijheden die we hebben; denk bv. ook aan de vrijheid van religie.
Nou wij hebben ze natuurlijk ondersteund in die oorlogen maar samen delen in alles danquote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:32 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Hey, nog een slachtoffer die denkt dat het Europa is overkomen.
Terecht.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hij zal zich wel aangesproken hebben gevoeld.
Ah jij weet het beter dan de veiligheidsdiensten in Roemenie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:15 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
De antidemocraat aan het woord. Het was gewoon een eerlijke verkiezing. De mensen hebben echt zo gestemd.
Ah jij weet het beter dan de veiligheiddiensten en het hele rechtssysteem van Roemenie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:16 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is een volstrekt bizarre notie dat een verkiezingsuitslag ongeldig zou zijn als er sprake is van 'buitenlandse beïnvloeding'. Kiezers worden beïnvloed, deal with it. Het getuigt van een ongelooflijke ondermijning van de vrijheid van mensen om te bepalen wanneer hun mening wel en niet telt.
Waarom klaag je dan over de term misinformatie? Het bestaat immers.quote:Dat is een stropopredenering: je bestrijdt een standpunt dat ik niet inneem.
Wetten tegen het verstoren van de openbare orde zijn vrij normaal, in ieder land.quote:Daar denkt Amnesty anders over: wetten worden misbruikt en te ruim geïnterpreteerd. Bovendien zijn wetten niet per definitie moreel. Het zou wat zijn, dat al onze wetten het eindpunt zijn van een maatschappelijke ontwikkeling. Dan hoeven we niks meer te veranderen dus?
En wat is die "Wil van het volk" precies? Vooral jouw wil?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie het niet alleen als een waarschuwing, maar ook als morele steun voor een grote groep die ongenoegen heeft met de huidige gang van zaken. We leven in democratieën en uiteindelijk hebben onze leiders zich te voegen naar de wil van het volk. Verandering is mogelijk. Wir schaffen das.
Hoeveel roebels levert die post op?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:47 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Ik heb soms medelijden met je krampachtige stuiptrekkingen in je weerstand tegen deze mondiale ontwikkelingen die niet meer te stoppen zijn.
Blijkbaar wil jij iets beschermen wat hoe dan ook resulteert in de vernietiging en ondergang van dit continent. Jouw leven wordt er hoe dan ook niet beter door. Zolang je deze golf van weerstand niet serieus neemt wordt de golf een Tsunami met alle consequenties van dien.
Ik heb een gezond wantrouwen naar mensen en meningen die het over 'de wil van het volk' hebben.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie het niet alleen als een waarschuwing, maar ook als morele steun voor een grote groep die ongenoegen heeft met de huidige gang van zaken. We leven in democratieën en uiteindelijk hebben onze leiders zich te voegen naar de wil van het volk. Verandering is mogelijk. Wir schaffen das.
Meestal is "De wil van het volk" vooral de wil van de persoon in kwestie.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik heb een gezond wantrouwen naar mensen en meningen die het over 'de wil van het volk' hebben.
Wat is dat precies?
Niet helemaal, maar goed, geen zin in.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:38 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wat begrijp jij er niet aan? Hij zegt daar expliciet dat hij het wel toegestaan doch onacceptabel vindt. Dat is zo'n beetje de kern van het opkomen voor vrijheid van meningsuiting - die vrijheid is er niet alleen voor welgevallige meningen.
Ware het niet dat er deze week weer zo'n nep-vluchteling op een groep mensen is ingereden.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
Ik zou zeggen: missie geslaagd. Druk op de migratieknop en alle sukkels springen door de hoepel.
Het is verbazingwekkend dat anderen dit niet zien. Nota bene in de toespraak geeft Vance voorbeelden van hoe vvm in de EU meer en meer wordt beperkt.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:48 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat klopt, in theorie kan dat. Dat is alleen niet waar Pritorius en de zijnen op uit zijn. Zij willen de democratie zogenaamd beschermen door niet alleen in discussie te gaan - wat volkomen legitiem zou zijn - maar door vrijheden in de perken. Dat verhult hij door uitspraken als "wij staan voor het recht om kritiek te leveren" meteen op te volgen met uitspraken als "een democratie moet zich kunnen verdedigen". Die twee zijn onverenigbaar als het laatste het eerst onmogelijk maakt. Eén keer in zijn toespraak maakt Pritorius expliciet dat dat is wat hij bedoelt, als hij zegt dat het natuurlijk niet zo kan zijn dat iedereen alles kan zeggen.
Die roep van Zelensky om een Europees leger is dan zeker toch ook gewoon buitenlandse inmenging? Ik verwacht een donderpreek van de Eurocraten!quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
De reactie van Scholz was heel sterk en Zelenskyy kreeg een staande ovatie toen hij het podium opkwam. Hij is alleen geen sterke spreker. Toch positieve reacties, alleen het EU leger werd nog wat lauw ontvangen.
Nee, ik weet kennelijk beter dan jij dat er helemaal geen discussie is of de mensen daadwerkelijk gestemd hebben conform de uitslag (anders is het verkiezingsfraude).quote:Op zaterdag 15 februari 2025 18:45 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ah jij weet het beter dan de veiligheidsdiensten in Roemenie.
Dan zijn er straks heel veel Europese lijders…quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:11 schreef SymbolicFrank het volgende:
Dus. Vance zegt: "Jullie zijn hier in Europa maar gevaarlijk bezig. Jullie doen niet wat wij (de VS) zeggen. Jullie leven niet volgens onze normen en waarden. Jullie wagen het om je eigen koers te varen. En kijk eens wat daardoor is gebeurd: de buitenlanders hebben het land overspoeld. Jullie moeten maar eens snel bij jezelf te rade gaan of jullie dat willen, of de leiding aan ons overlaten." Doodse stilte in de zaal
En dan is de reactie hier: "Hij heeft gelijk! Dat moeten we niet willen! We willen ook Trump als president! Dan kunnen we al die buitenlanders tegen houden en er uit gooien!"
Ik zou zeggen: missie geslaagd. Druk op de migratieknop en alle sukkels springen door de hoepel.
De reactie van Scholz was heel sterk en Zelenskyy kreeg een staande ovatie toen hij het podium opkwam. Hij is alleen geen sterke spreker. Toch positieve reacties, alleen het EU leger werd nog wat lauw ontvangen.
Kortom, de EU leiders staan op het punt om Trump en co uit te kotsen en het zelf te gaan doen.
Nee, dat was correcte inmenging.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:29 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Die roep van Zelensky om een Europees leger is dan zeker toch ook gewoon buitenlandse inmenging? Ik verwacht een donderpreek van de Eurocraten!
Steunend op de hypergeavanceerde these ‘als wij het doen is het goed, want wij zijn de goeden. Wij zijn de goeden, want wij doen goede dingen’.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:35 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, dat was correcte inmenging.
Overigens lieten politici in Europa zich bepaald niet onbetuigd als het ging om het steunen van Harris.
Stelletje hypocrieten…
Precies, het kernprobleem zit hem in het idealisme. Eigen is het een vorm van het doel heiligt de middelen, zolang het doel het goede is.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:37 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Steunend op de hypergeavanceerde these ‘als wij het doen is het goed, want wij zijn de goeden. Wij zijn de goeden, want wij doen goede dingen’.
Yep.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:37 schreef NecSpeNecMetu het volgende:
[..]
Steunend op de hypergeavanceerde these ‘als wij het doen is het goed, want wij zijn de goeden. Wij zijn de goeden, want wij doen goede dingen’.
Ik maak me geen zorgen. De VS is zichzelf van binnenuit helemaal af aan het breken.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 09:19 schreef VEM2012 het volgende:
Overigens bewijzen de politici (en hun slaafse volgers) wel het gelijk van Vance door in koor te roepen dat hij dit niet had mogen zeggen.
Het is vooral een waarschuwing aan Europa. Als je de boel blijft verkloten hier, ga ons dan niet vragen om de troep op te ruimen.
De EU bepaalt niet of Roemenie zijn verkiezingen goedkeurt of niet. Dat doet hun hooggerechtshof. Dus dat is al een onjuiste weergave van zaken.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ik weet kennelijk beter dan jij dat er helemaal geen discussie is of de mensen daadwerkelijk gestemd hebben conform de uitslag (anders is het verkiezingsfraude).
Wat de inlichtingendiensten beweren (of dat waar is, is een tweede, Roemenië is ook vrij corrupt) is dat er via social media invloed is uitgeoefend. Alsof dat niet mag…
Het probleem is simpelweg dat de uitslag niet bevalt en de EU laat zich dan gewoon zien voor wat het is: een autoritaire, ondemocratische structuur.
En jij vindt dat allemaal prima.
En heel toevallig is er notabene een Afghaan die zo vlak voor de verkiezingen zo'n stunt uithaalt in Duitsland. Het is misschien over het randje om false flag te roepen, maar de CIA heeft wel gekkere voorstellen gedaan.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:45 schreef luxerobots het volgende:
Vance kwam op de veiligheidsconferentie in München, die over Oekraïne zou gaan, even met een toespraak over dat niet Rusland of China de vijand is, maar de immigranten. Mooie voorzet voor de Duitse verkiezingen en een mooie afleidingsmanoeuvre voor het chaotische gedrag van Trump.
Precies. Een mooie afleiding voor de afbraak in hun land en het zou mooi meegenomen zijn als die lui daar hier ook macht krijgen (zo denken ze). Musk vind het maar heel irritant, al die regels binnen de EU, voor zijn bedrijven. En vast wel meer tech miljardairs.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:45 schreef luxerobots het volgende:
Vance kwam op de veiligheidsconferentie in München, die over Oekraïne zou gaan, even met een toespraak over dat niet Rusland of China de vijand is, maar de immigranten. Mooie voorzet voor de Duitse verkiezingen en een mooie afleidingsmanoeuvre voor het chaotische gedrag van Trump.
Dan zou ik eerder naar de russen wijzen. Poetin zet migranten in als wapen en wij zij zo dom om ze toe te laten.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:47 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
En heel toevallig is er notabene een Afghaan die zo vlak voor de verkiezingen zo'n stunt uithaalt in Duitsland. Het is misschien over het randje om false flag te roepen, maar de CIA heeft wel gekkere voorstellen gedaan.
Afghanen hebben het niet zo op de Russen volgens mij, maar er zullen er genoeg zijn die wel voor het karretje van de VS te spannen zijn. Ik zie ook niet in hoe Rusland gebaat is bij een flinke winst voor het AfD.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:48 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Dan zou ik eerder naar de russen wijzen. Poetin zet migranten in als wapen en wij zij zo dom om ze toe te laten.
Hoe breken ze zichzelf af? Waar blijkt dat uit?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:44 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik maak me geen zorgen. De VS is zichzelf van binnenuit helemaal af aan het breken.
De EU doet het helemaal niet slecht. Hoe harder ze het roepen, hoe meer ik er van overtuigd ben dat wij het heel goed doen en dat we ons alleen nog maar gaan verbeteren.![]()
Want de Amerikaanse regering vind op het moment dat het met allen landen die geen rechts radicale regering hebben die achter ze staat niet goed gaat, en daar hebben ze een mening over en proberen ze op slinkse wijze te beïnvloeden, bijvoorbeeld dmv Musk en X en nu Vance met z’n geleuter.
Ze breken zichzelf af.
Dat mag inderdaad niet, net als in de meeste democratiën heeft Roemenië regels omtrent campagnefinanciën. Dat vergeet je voor het gemak even?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:31 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, ik weet kennelijk beter dan jij dat er helemaal geen discussie is of de mensen daadwerkelijk gestemd hebben conform de uitslag (anders is het verkiezingsfraude).
Wat de inlichtingendiensten beweren (of dat waar is, is een tweede, Roemenië is ook vrij corrupt) is dat er via social media invloed is uitgeoefend. Alsof dat niet mag…
AfD is pro-russisch.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:50 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Afghanen hebben het niet zo op de Russen volgens mij, maar er zullen er genoeg zijn die wel voor het karretje van de VS te spannen zijn. Ik zie ook niet in hoe Rusland gebaat is bij een flinke winst voor het AfD.
Ik heb niet geschreven dat de EU dat heeft gedaan. Ik constateer dat de EU achter het besluit staat, terwijl de enige correcte reactie zou zijn dat dit een ernstige schending is van de democratie en dat er sancties volgen als dit zo blijft.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 19:46 schreef Hexagon het volgende:
[..]
De EU bepaalt niet of Roemenie zijn verkiezingen goedkeurt of niet. Dat doet hun hooggerechtshof. Dus dat is al een onjuiste weergave van zaken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |