Donald Trump is al 9 jaar campagne aan het voeren.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 12:52 schreef MissButterflyy het volgende:
Kan deze topicreeks niet worden aangepast naar de Amerikaanse politiek?
De verkiezingen zijn al lang en breed voorbij.
Ik zie de geheime conspiracy al voor me dat al die grondstof-baronnen climate warming proberen te versnellen om Groenland weer groen te krijgen zodat ze er makkelijker bij kunnenquote:Op dinsdag 7 januari 2025 13:54 schreef Sabata het volgende:
Het gejengel over Groenland is eerder om wat men ónder Groenland hoopt te vinden, grondstoffen die kunnen worden aangeboord. En ik heb zo het idee dat zowel Denemarken als Groenland zelf dat ook heel goed weten.
quote:Op dinsdag 7 januari 2025 12:17 schreef xpompompomx het volgende:
Ik maak me hier toch enigszins zorgen over.
[ afbeelding ]
Liz Cheney roept Garland op het rapport vrij te geven voor Trump & Co de kans krijgt het te vernietigen:quote:Op dinsdag 7 januari 2025 04:06 schreef Kijkertje het volgende:
Trump's advocaten hebben een manier gevonden om de publicatie van het eindrapport van Jack Smith te blokkeren:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lf4leqq2ue2a
[ afbeelding ]
En ze gaat het nog doen ook vrees ik ...
(Amerikaans) kolonialisme zit dichterbij de waarheid dan die cokesnuiver zal durven toegevenquote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:15 schreef Kijkertje het volgende:
Intussen in Groenland:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Oh noes, de feiten worden nu niet meer "gechecked" door super partijdige schimmige organisaties met een overduidelijke naar 1 kant neigende politieke voorkeur, wat errug.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:32 schreef Kijkertje het volgende:
Facebook gaat nu ook haar fact checkers afschaffen:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lf5ng2aewc2r
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lf5uvc7xfc2x
Ah ja want feiten veranderen door partijdigheid in de zgn 'alternatieve' feiten.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh noes, de feiten worden nu niet meer "gechecked" door super partijdige schimmige organisaties met een overduidelijke naar 1 kant neigende politieke voorkeur, wat errug.
Ja, dat doen ze, dat geeft Zuck zelf toe in het artikel, die 3de partijen zijn te politiek gekleurd gebleken.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:39 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ah ja want feiten veranderen door partijdigheid in de zgn 'alternatieve' feiten.
Dan zijn het geen feiten.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, dat doen ze, dat geeft Zuck zelf toe in het artikel, die 3de partijen zijn te politiek gekleurd gebleken.
Dat wist iedereen al, maar nu geeft ie het pas toe.
Correct, en dat werd dus wel zo gebracht door die fact checkers, en daar wil men nu vanaf.quote:
Nee zo wordt dat niet gebracht door fact checkers.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:42 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Correct, en dat werd dus wel zo gebracht door die fact checkers, en daar wil men nu vanaf.
Prima ontwikkeling dus.
Hardop gelachen.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:42 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Nee zo wordt dat niet gebracht door fact checkers.
Wat is je punt?quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hardop gelachen.
Kent u Politico?.
Dat factcheckers weldegelijk liegen en community notes een beter systeem is, dat leek me duidelijkquote:
Ah ja alle fact checks zijn leugens of zo ....quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:53 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat factcheckers weldegelijk liegen en community notes een beter systeem is, dat leek me duidelijk.
Nee, maar het is gebleken niet betrouwbaar te zijn he?quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ah ja alle fact checks zijn leugens of zo ....
Als je denkt dat feiten tegen jouw politieke voorkeur ingaan... laat maar het is Heatwave.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh noes, de feiten worden nu niet meer "gechecked" door super partijdige schimmige organisaties met een overduidelijke naar 1 kant neigende politieke voorkeur, wat errug.
Politico is eerder rechts dan links gekleurd voorzover het tot uiting komt manquote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:46 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hardop gelachen.
Kent u Politico?.
'Beide kanten ...' Ja dat kennen we.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, maar het is gebleken niet betrouwbaar te zijn he?
Maar hey, stel je voor dat mensen er achter zouden komen dat (ik noem maar wat) niet alleen rechtse mensen wel eens liegen, dat moet je niet willen in POL.
Sorry, de echo chambers nemen af online, gelukkig maar.
Fijne dag nogquote:Op dinsdag 7 januari 2025 17:01 schreef HeatWave het volgende:
ECHOOOOOOOOOO!!!!
Veel plezier verder weer onderling hier.
Wat zeg je me nu!!! Dit weet niemand! Nu moeten beide kanten dus wel gelijkwaardig zijn, want ook linkse mensen liegen wel eens en rechtse mensen liegen dan echt heel veel maar dat maakt niet meer uit gr gr heatwave!!quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:57 schreef HeatWave het volgende:
Maar hey, stel je voor dat mensen er achter zouden komen dat (ik noem maar wat) niet alleen rechtse mensen wel eens liegen
Of die sites factchecken of niet lijkt me verder niet zo boeiend. Wat je moet reguleren zijn de algoritmes die bepalen wat mensen zien. Nu sturen die algoritmes mensen veel te veel. Als mensen beter zelf kunnen bepalen wat ze te zien krijgen zal dat denk ik al een hoop schelen. Nu staat het die sites vrij leugens te pushen op welke manier ze maar willen.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:32 schreef Kijkertje het volgende:
Facebook gaat nu ook haar fact checkers afschaffen:
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lf5ng2aewc2r
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het kan natuurlijk beide. Het grootste probleem is meer dat de platforms op geen enkele manier verantwoordelijk gehouden kunnen worden voor de leugens die er verspreid worden.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 17:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Of die sites factchecken of niet lijkt me verder niet zo boeiend. Wat je moet reguleren zijn de algoritmes die bepalen wat mensen zien. Nu sturen die algoritmes mensen veel te veel. Als mensen beter zelf kunnen bepalen wat ze te zien krijgen zal dat denk ik al een hoop schelen. Nu staat het die sites vrij leugens te pushen op welke manier ze maar willen.
Jammer voor Amerikanen die graag met lego spelen.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:34 schreef Perrin het volgende:
Trump wil Groenland. Stukje lebensraum.
[ x ]
Het gekke is dat Politico jaren terug gekocht is door een grote Trump fan, de eigenaar van Bild. Diezelfde man die Elon ook een stukje liet schrijven over Duitsland. Ik moet toegeven dat als het een poging was de site tot roeptoeter om te vormen dat nog niet echt slaagtquote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:59 schreef viagraap het volgende:
[..]
Politico is eerder rechts dan links gekleurd voorzover het tot uiting komt man
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
Ik probeer ook altijd iets dat ik niet bezit te ruilen voor iets dat die ander ook niet bezit.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:40 schreef Wantie het volgende:
Misschien gaat Trump Oekraïne ruilen voor Groenland.
Tarieven op wat? Ozempic? Dat maakt het alleen maar duurder voor Amerikanen terwijl de vraag toch wel blijftquote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:34 schreef Perrin het volgende:
Trump wil Groenland. Stukje lebensraum.
[ x ]
Ja, dat is de slimste manier.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:42 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ik probeer ook altijd iets dat ik niet bezit te ruilen voor iets dat die ander ook niet bezit.
Legoquote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:45 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Tarieven op wat? Ozempic? Dat maakt het alleen maar duurder voor Amerikanen terwijl de vraag toch wel blijft
De Von der Leyen van 4 jaar geleden had misschien stevig gereageerd. Die van nu is vooral bezig met lokale partijbelangetjes en het ombuigen van komma's en het afzwakken van daadkrachtigheid om politieke posten veilig te stellen.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:34 schreef Perrin het volgende:
Trump wil Groenland. Stukje lebensraum.
[ x ]
Ja staatsmanschap is in Europa een vies woord geworden. Kleyne luyden waar je ook kijkt.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:54 schreef VoMy het volgende:
[..]
De Von der Leyen van 4 jaar geleden had misschien stevig gereageerd. Die van nu is vooral bezig met lokale partijbelangetjes en het ombuigen van komma's en het afzwakken van daadkrachtigheid om politieke posten veilig te stellen.
Maar de leugens zijn het probleem niet. Het probleem is dat die bedrijven veel te veel data van ons hebben en dat hun hele verdienmodel is om die data tegen ons te gebruiken. Een bedrijf als Facebook is vooral een reclamebedrijf. Blijkbaar lukt dat beïnvloeden zo goed dat mensen maar wat graag er adverteren.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 17:50 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Het kan natuurlijk beide. Het grootste probleem is meer dat de platforms op geen enkele manier verantwoordelijk gehouden kunnen worden voor de leugens die er verspreid worden.
https://bsky.app/profile/(...)l/post/3lf5tezvaxc2q
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Kaplan:
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lf62knr6n223
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/atrupar.com/post/3lf64weaqmc23quote:Op dinsdag 7 januari 2025 18:34 schreef Perrin het volgende:
Trump wil Groenland. Stukje lebensraum.
[ x ]
Het is militaire strategie. Voorraden van diverse cruciale grondstoffen zijn nu in handen van China. Mogelijk zijn meerdere van die grondstoffen juist op Groenland te vinden. Dan is het handiger om die grondstoffen nu vast te gaan aanboren, voordat het tot een confrontatie met China komt.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 13:54 schreef Sabata het volgende:
Het gejengel over Groenland is eerder om wat men ónder Groenland hoopt te vinden, grondstoffen die kunnen worden aangeboord. En ik heb zo het idee dat zowel Denemarken als Groenland zelf dat ook heel goed weten.
Feiten =/= mening.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:34 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh noes, de feiten worden nu niet meer "gechecked" door super partijdige schimmige organisaties met een overduidelijke naar 1 kant neigende politieke voorkeur, wat errug.
Beide kanten en 'politiek gekleurd', juicht om Trump en Musk combo.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 16:59 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
'Beide kanten ...' Ja dat kennen we.
Mensen hebben steeds minder problemen met een autocraat. Trump wordt graag een autocraat. Op korte termijn kan trump voor de Amerikaan wel gunstig zijn. Hij probeert de macht van amerika te gebruiken. Pakken wat hij als machtig land pakken kan. Een beetje zoals China maar dan inclusief intimidatie.quote:Op dinsdag 7 januari 2025 20:50 schreef bianconeri het volgende:
Trump is echt knettergek.
Genocide steunen. Landen militair dan wel economisch willen innemen.
Capitool bestormers vrij spreken. Die vent ruiniert het hele land.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |