Nou het is wat.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:02 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ja, want Amnesty, HRW, Oxfam Novib, de halve wereldwijde schare aan genocide-experts, die rapporteren bijna wekelijks wel weer over een nieuwe genocide die ze achter een boom hebben gezien! Goede vondst! Hier gaat het ook elke week weer over een nieuwe genocide die achter een boom gespot is.
Don Ceder is verder een racist omdat hij in al zijn moties en al zijn woorden aangeeft dat Israëlische levens en getuigenissen oneindig veel meer waard zijn dan dat van Palestijnen. Hele nare man verder, geen idee waarom je denkt dat die achter elke boom te zien is.
quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou het is wat.
Denk je echt dat die paar overgebleven PvdA stemmers hiervan wakker liggen?
Jij denkt dat toch te weten? Ik begon er niet over...quote:Op zaterdag 28 december 2024 19:28 schreef capricia het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat je dit cynisch bedoelde. Die laatste paar PvdA stemmen zo snel mogelijk wegjagen.
Ja. Probeer dat eens. Er een paar dagen niet over beginnen.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:09 schreef VoMy het volgende:
[..]
[..]
Jij denkt dat toch te weten? Ik begon er niet over...
Ze schreeuwen helemaal niet. Ten tijde van BLM waren de demonstraties vele malen groter dan de paar man op een stationsplein. En toen werd er al geklaagd door racistisch Nederland dat de demonstraties niet zouden mogen. Want corona. Opeens waren ze voor de 1,5 meter regelquote:Op zaterdag 28 december 2024 20:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou het is wat.
Denk je echt dat die paar overgebleven PvdA stemmers hiervan wakker liggen?
Er is een bepaalde groep mensen die continu zo hard schreeuwt dat heel veel anderen helemaal geen zin meer hebben om überhaupt te luisteren. Die denken: daar heb je die schreeuwers weer. Wie is er nu weer genocidaal of een racist..weet je laat maar.
En wat heb je dan bereikt? Helemaal niets.
Over PvdA-stemmers? Lukt me regelmatig hoor.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:11 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Probeer dat eens. Er een paar dagen niet over beginnen.
Racistisch Nederland...quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:11 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ze schreeuwen helemaal niet. Ten tijde van BLM waren de demonstraties vele malen groter dan de paar man op een stationsplein. En toen werd er al geklaagd door racistisch Nederland dat de demonstraties niet zouden mogen. Want corona. Opeens waren ze voor de 1,5 meter regel
Was ook een terechte demonstratie. In tegenstelling tot de wappie optochten.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:11 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Ze schreeuwen helemaal niet. Ten tijde van BLM waren de demonstraties vele malen groter dan de paar man op een stationsplein. En toen werd er al geklaagd door racistisch Nederland dat de demonstraties niet zouden mogen. Want corona. Opeens waren ze voor de 1,5 meter regel
joe awr nut aloon, joe awr nut aloon!quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:22 schreef AgLarrr het volgende:
Sowieso waren die sit-ins op stations + universiteitsprotesten opvallend snel voorbij toen ook de landelijke verkiezingen voorbij waren die gelijktijdig aan de gang waren. #kutrussen.
"Paar overgebleven"quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou het is wat.
Denk je echt dat die paar overgebleven PvdA stemmers hiervan wakker liggen?
Er is een bepaalde groep mensen die continu zo hard schreeuwt dat heel veel anderen helemaal geen zin meer hebben om überhaupt te luisteren. Die denken: daar heb je die schreeuwers weer. Wie is er nu weer genocidaal of een racist..weet je laat maar.
En wat heb je dan bereikt? Helemaal niets.
Dat waren geen echte PvdA'ers, die stemmen allang niet meer op de PvdA zo luidt het mantra.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
"Paar overgebleven"
PvdA/GL was de tweede partij afgelopen verkiezingen.
Ze hebben er 8 zetels bij gekregen.
Poehee, bijna 25 zetels.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:26 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
"Paar overgebleven"
PvdA/GL was de tweede partij afgelopen verkiezingen.
Ze hebben er 8 zetels bij gekregen.
Klopt. En met je gedrein zullen het er nog minder worden.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:27 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat waren geen echte PvdA'ers, die stemmen allang niet meer op de PvdA zo luidt het mantra.
Wat heeft het proberen paaien van Israel opgeleverd?quote:Op zaterdag 28 december 2024 18:48 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat hebben die teksten tot nu toe opgeleverd behalve verdeeldheid onder groepen die niet enkel pro-Israel zijn?
De ironie.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:31 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Wat heeft het proberen paaien van Israel opgeleverd?
De kiezer wil overduidelijk keiharde lege kreten, nou dan moet je niet zeuren en keiharde lege kreten schreeuwen.
Daarbij is verdeeldheid juist wat we op deze manier hebben en houden logisch ook, voor sommigen is een genocide echt not-done. Voor rechts Nederland is dat enkel problematisch als het gebeurt door niet-bondgenoten.
Ik zou denken dat de meest logische manier om elkaar te vinden is tegen alle genocides optreden, niet dat we verbinding vinden in het af en toe taktisch de ogen sluiten voor genocide als dat uitkomt. Maar misschien is dat het radicale element in mij.
Dat is in elk geval vooruitgang.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Poehee, bijna 25 zetels.
[..]
Klopt. En met je gedrein zullen het er nog minder worden.
Misschien moet je dit richten tot lieden die wel PVV stemmen.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat is in elk geval vooruitgang.
De volgende keer gewoon massaal valse beloftes doen zoals eigen risico afschaffen en elke Nederlander gratis bier en knakworsten en je bent binnen.
Geldt dat beide kanten op?quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De ironie.
De enige reden dat hele volksstammen zich hier met Palestina bezighouden is puur en enkel vanwege identiteitspolitiek.
Daarom neem ik jullie geschreeuw ook niet serieus. Het is ledig, inhoudsloos, ideologie.
Ja natuurlijk geldt dat voor beide kanten. Punt is, die andere kant zie ik hier niet.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Geldt dat beide kanten op?
En hoe zit dat met Oekraïne, Syrië, Soedan of andere buitenlandse conflicten?
Zo ver komt het bij jou nog wel aan je posts te zien.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:34 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Misschien moet je dit richten tot lieden die wel PVV stemmen.
Integendeel, aangezien i.t.t. jou, ik ras en etniciteit niet serieus neem.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:38 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zo ver komt het bij jou nog wel aan je posts te zien.
Je ziet de "andere kant" niet? Het lopende topic op Fok heeft toch gewoon legio mensen die zo ongeveer alles wat Israël doet toejuichen en verdedigen?quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja natuurlijk geldt dat voor beide kanten. Punt is, die andere kant zie ik hier niet.
Ook niet op straat. Of universiteiten. Of stations.
Overigens, mocht je me kunnen aanwijzen waar discussies over Oekraïne, Syrië en Sudan in drie tellen ontaarden in epistels over RACISME, houd ik me aanbevolen.
Had voor beide wel symphatie.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:22 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Was ook een terechte demonstratie. In tegenstelling tot de wappie optochten.
Uhm ja, zoals ik.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:43 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je ziet de "andere kant" niet? Het lopende topic op Fok heeft toch gewoon legio mensen die zo ongeveer alles wat Israël doet toejuichen en verdedigen?
Maar dat is het hele punt ook niet natuurlijk. Je generaliseert gewoon enorm. Er zijn genoeg mensen die vinden dat Israël geen vrijbrief heeft om militair in te grijpen in Gaza op elke manier die zij zelf goed dunken zonder betogen over racisme hoor.
Nou ja, je grossiert hier ironisch genoeg net als Vomy in tirades, je doelwit is alleen een ander. Dan weet ik niet precies waar ik die nuance moet zoeken.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:45 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Uhm ja, zoals ik.
Edoch schijnt dat niet op te vallen tenzij je de rants van VoMy en z'n kompanen een duimpje geeft. Politici en partijen verwijt fan te zijn van genocide. Dat soort spul...
Maar buiten fok: toon me even die massale demonstraties in Nederland vóór Israël.
Of Sudan.
Of Syrië.
Of Oekraïne.
Die zijn er niet. Past niet in het hyper ideologische plaatje waar VoMy cum suis nu al een jaar zo ontiegelijk overduidelijk blijk van geven.
Dat je uitgerekend mijn post eruit pakt om generalisering te spotten is dan ook op z'n zachts gezegd opvallend.
Misschien in het niet wegzetten van politici en partijen als fans van genocide als ze niet doen wat je wil?quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja, je grossiert hier ironisch genoeg net als Vomy in tirades, je doelwit is alleen een ander. Dan weet ik niet precies waar ik die nuance moet zoeken.
En laten we wel wezen, Oekraïne en Israël krijgen natuurlijk ook gewoon alle steun vanuit Nederland in tegenstelling tot Gaza. En er is in media en politiek ook veel steun voor beiden.
Het cynische is dat de burgeroorlog in Soedan misschien wel het meest tragische conflict qua slachtoffers en ellende, maar krijgt die nauwelijks aandacht van de internationale gemeenschap want het is allemaal niet zo boeiend, geopolitiek gezien. En voor online discussie is het vandaag de dag niet polariserend genoeg, want het is immers geen makkelijke kampjeskwestie.
quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:28 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Poehee, bijna 25 zetels.
[..]
Klopt. En met je gedrein zullen het er nog minder worden.
Waarschijnlijk wat meer dan opperen voor de terugkeer van de doodstraf.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:56 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]Nee jouw gezeur over woke zou een stemmentrekker zijn
Dit soort onzin is leeg. Ik leg je constant uit dat identiteitspolitiek hier niks mee te maken heeft. Wat er wel mee te maken is dat wij een terreurstaat steunen in hun genocidale moordlust.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:33 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
De ironie.
De enige reden dat hele volksstammen zich hier met Palestina bezighouden is puur en enkel vanwege identiteitspolitiek.
Daarom neem ik jullie geschreeuw ook niet serieus. Het is ledig, inhoudsloos, ideologie.
Ik baseer me gewoon op alhier geplaatste posts.quote:Op zaterdag 28 december 2024 21:02 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dit soort onzin is leeg. Ik leg je constant uit dat identiteitspolitiek hier niks mee te maken heeft. Wat er wel mee te maken is dat wij een terreurstaat steunen in hun genocidale moordlust.
Als jij dan vervolgens weer verzint dat het enkel gaat om identiteitspolitiek omdat dat nou eenmaal jouw stokpaardje en grote boeman is begint nogal te vervelen. Een ander leegheid verwijten terwijl jij niet eens op mensen waarmee je probeert te discussieren ingaat maar enkel jouw framing neerdumpt is wel ironisch, dat zal ik toegeven.
Als het gaat om genocide ja. Je bent voor of tegen. Er is geen grijs gebied. We hebben het hier dan ook wel over moord.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:55 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Misschien in het niet wegzetten van politici en partijen als fans van genocide als ze niet doen wat je wil?
Affijn, dus D66 is fan van genocide.quote:Op zaterdag 28 december 2024 21:18 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Als het gaat om genocide ja. Je bent voor of tegen. Er is geen grijs gebied. We hebben het hier dan ook wel over moord.
Hetzelfde voor de jodenvervolging tijdens de Tweede Wereldoorlog. Je bent daar tegen, elk argument daar tegen maakt je een antisemiet
"No, no no! The lady is not for turning!"quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:44 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Had voor beide wel symphatie.
Ben niet links, ben niet rechts maar recht door zee.
Zou kunnen. Jetten is wel eens in Israel geweest en D66 is net zo hard een afsplitsing van de VVD als de PVV alleen met een progressief kleurtjequote:Op zaterdag 28 december 2024 21:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Affijn, dus D66 is fan van genocide.
Gratis bier is leuker dan Israël vs de Palestijnen.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:33 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat is in elk geval vooruitgang.
De volgende keer gewoon massaal valse beloftes doen zoals eigen risico afschaffen en elke Nederlander gratis bier en knakworsten en je bent binnen.
Ik denk dat ie vooral bedoelt dat we het hier tot sint juttemis over moeten hebben, zodat de aandacht lekker blijft afgeleid van de dingen die wel belangrijk zijn.quote:Op zaterdag 28 december 2024 21:53 schreef Bluesdude het volgende:
[ x ]
Zou hij bedoelen met "ons" blanke mensen onder de 40 ?
En wie bedoelt hij dan met niet-ons ?
Ik denk dat hij bedoelt dat de PVV lekker slurpt van het belastinggeld. Nederland is van de PVV.quote:Op zaterdag 28 december 2024 21:53 schreef Bluesdude het volgende:
[ x ]
Zou hij bedoelen met "ons" blanke mensen onder de 40 ?
En wie bedoelt hij dan met niet-ons ?
Die ‘mensen’ lijken me eerder VVD/D66’ers dan PVV’ersquote:Op zaterdag 28 december 2024 21:53 schreef Bluesdude het volgende:
[ x ]
Zou hij bedoelen met "ons" blanke mensen onder de 40 ?
En wie bedoelt hij dan met niet-ons ?
Die gasten lijken meer uit de Gaza te komen dan uit Nederlandquote:Op zaterdag 28 december 2024 21:53 schreef Bluesdude het volgende:
[ x ]
Zou hij bedoelen met "ons" blanke mensen onder de 40 ?
En wie bedoelt hij dan met niet-ons ?
En ze stelen onze vrouwen.quote:Op zaterdag 28 december 2024 22:04 schreef Droopie het volgende:
[..]
Die gasten lijken meer uit de Gaza te komen dan uit Nederland
Lekker gewerkt Geert.
Dit kun je ook makkelijk vertalen naar een hele fascistische oneliner. Dat Nederland letterlijk van Geert en de PVV is.quote:Op zaterdag 28 december 2024 21:53 schreef Bluesdude het volgende:
[ x ]
Zou hij bedoelen met "ons" blanke mensen onder de 40 ?
En wie bedoelt hij dan met niet-ons ?
Welnee joh, al die organisaties en mensen die jij noemt zijn smerige antisemieten. Israël heeft heeft het volste recht zich te verdedigen. Er is geen sprake van genocide maar van zelfverdediging. Israel gaat tot het gaatje en ik vind dat goed.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:02 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ja, want Amnesty, HRW, Oxfam Novib, de halve wereldwijde schare aan genocide-experts, die rapporteren bijna wekelijks wel weer over een nieuwe genocide die ze achter een boom hebben gezien! Goede vondst! Hier gaat het ook elke week weer over een nieuwe genocide die achter een boom gespot is.
Don Ceder is verder een racist omdat hij in al zijn moties en al zijn woorden aangeeft dat Israëlische levens en getuigenissen oneindig veel meer waard zijn dan dat van Palestijnen. Hele nare man verder, geen idee waarom je denkt dat die achter elke boom te zien is.
Verrassende post weer van dom rationeel rechtsquote:Op zondag 29 december 2024 04:29 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Welnee joh, al die organisaties en mensen die jij noemt zijn smerige antisemieten. Israël heeft heeft het volste recht zich te verdedigen. Er is geen sprake van genocide maar van zelfverdediging. Israel gaat tot het gaatje en ik vind dat goed.
Geert vertegenwoordigd mensen die niet werkelijk bestaan maar door AI gegenereerd zijn.quote:Op zaterdag 28 december 2024 21:53 schreef Bluesdude het volgende:
[ x ]
Zou hij bedoelen met "ons" blanke mensen onder de 40 ?
En wie bedoelt hij dan met niet-ons ?
Hilarisch dit. Oekraïne wordt volop gesteund, met wapens, alle middelen die we maar hebben. Oekraïners hebben het recht om hier te werken te verblijven. We sanctioneren de Russen. Ja laten we daar nog sit ins voor organiseren.quote:Op zaterdag 28 december 2024 20:38 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja natuurlijk geldt dat voor beide kanten. Punt is, die andere kant zie ik hier niet.
Ook niet op straat. Of universiteiten. Of stations.
Overigens, mocht je me kunnen aanwijzen waar discussies over Oekraïne, Syrië en Sudan in drie tellen ontaarden in tirades over RACISME en KOLONIALISME, houd ik me aanbevolen.
Ik blijf die vergelijking met Oekraïne echt heel vreemd vinden.quote:Op zondag 29 december 2024 08:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hilarisch dit. Oekraïne wordt volop gesteund, met wapens, alle middelen die we maar hebben. Oekraïners hebben het recht om hier te werken te verblijven. We sanctioneren de Russen. Ja laten we daar nog sit ins voor organiseren.
Wat doen we precies tegen de oorlogsmisdaden door Israel? En het dan durven te hebben over identiteitspolitiek en zeggen dat je de andere kant niet ziet. Mijn hemel. Oogkleppen.
Baby's, kleine kinderen en andere non-combattanten behoren ook tot de vijanden die vernietigd mogen worden? Het wonen in een gebied waar de staat Israël oorlog voert is voldoende om rechtmatig uitgehongerd en/of doodgeschoten te worden door Israëlische soldaten?quote:Op zondag 29 december 2024 06:59 schreef Bassie48 het volgende:
Enfin, Israël mag van mij doorgaan met het vernietigen van terroristen en vijanden van de staat Israel. Daar is helemaal niks mis mee. Dat zooitje linkse, pro-Palestijnse activisten in Nederland, gesteund door een schandalig incompetente burgemeester van GL, mogen lekker tandenknarsend toekijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |