Dat ligt eraan, er gaan stemmen op van niet.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:24 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
De Ligt in de verdediging?
Ik zit de wekker ergens tussen 3 en 4. Heb begrepen dat dit een prima tijdstip is.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:27 schreef aloa het volgende:
Om 1 uur wordt het interessant las ik.
En mijn wekker gaat om 6.30.
Ik twijfel om het te gaan volgen.
https://www.kff.org/women(...)-amendment-measures/quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:26 schreef Ulx het volgende:
In FL is er een referendum over die abortus-na-zes-weken-ban. Ik vraag me af hoeveel mensen die tegen dat GOP beleid zullen stemmen alsnog voor Trump gaan. Ik kan me dat echt moeilijk voorstellen. 'Ik ben tegen dat gruwelijke GOP beleid, maar laat ik toch maar op de kerel die het invoerde stemmen'
Zijn er in andere rode staten ook zulke referenda?
Dat is mij te laat. Dan lees ik het morgenochtend wel.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:29 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik zit de wekker ergens tussen 3 en 4. Heb begrepen dat dit een prima tijdstip is.
Geen referendum, maar hier in IN kunnen stemmers stemmen op 3 IN supreme court judges of die mogen blijven voor een volgend term of niet. Want 4 van de 5 vonden dat de near total abortion ban moet blijven.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:26 schreef Ulx het volgende:
In FL is er een referendum over die abortus-na-zes-weken-ban. Ik vraag me af hoeveel mensen die tegen dat GOP beleid zullen stemmen alsnog voor Trump gaan. Ik kan me dat echt moeilijk voorstellen. 'Ik ben tegen dat gruwelijke GOP beleid, maar laat ik toch maar op de kerel die het invoerde stemmen'
Zijn er in andere rode staten ook zulke referenda?
quote:
quote:Several non-credible bomb threats that briefly disrupted voting at two Georgia polling places originated from Russia, Georgia Secretary of State Brad Raffensperger told reporters Tuesday.
“We’ve heard some threats that were of Russian origin. I don’t know how to describe that that’s viable – we don’t think they are, but in the interest of public safety, we always check that out, and we’ll just continue to be very responsible when we hear about stuff like that,” Raffensperger said. “We identified the source, and it was from Russia.”
“They’re up to mischief, it seems, and they don’t want us to have a smooth, fair and accurate election,” he added. “Anything that can get us to fight amongst ourselves - they can count that as a victory.”
Missouri, Montana, Nebraska en South Dakota zijn de andere rode staten met referenda hierover. De meesten gaan vooral over het vastleggen van bestaande wetgeving of kleine verruimingen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:26 schreef Ulx het volgende:
In FL is er een referendum over die abortus-na-zes-weken-ban. Ik vraag me af hoeveel mensen die tegen dat GOP beleid zullen stemmen alsnog voor Trump gaan. Ik kan me dat echt moeilijk voorstellen. 'Ik ben tegen dat gruwelijke GOP beleid, maar laat ik toch maar op de kerel die het invoerde stemmen'
Zijn er in andere rode staten ook zulke referenda?
Laat me raden, dat zijn in de meerderheid mannen?quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:32 schreef OMG het volgende:
[..]
Geen referendum, maar hier in IN kunnen stemmers stemmen op 3 IN supreme court judges of die mogen blijven voor een volgend term of niet. Want 4 van de 5 vonden dat de near total abortion ban moet blijven.
CNN.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:35 schreef Mikeytt het volgende:
Op CNN zeggen ze dat er veel meer jongere stemmers naar de stembus gaan. Iemand die weet of daar een bron voor is?
Zoals je had kunnen verwachten. Grootspraak obv niks.quote:Op dinsdag 5 november 2024 18:07 schreef TheVulture het volgende:
Die uitspraken van Trump ook in dat stembureau: "We staan heel ver voor, Republikeinen komen massaal naar de stembus." "Dit is de beste campagne van de 3"
een paar minuten na het sluiten van de stembussen zal ie wss ook gewoon de winst uitroepenquote:Op dinsdag 5 november 2024 19:38 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
[..]
Zoals je had kunnen verwachten. Grootspraak obv niks.
Ik hoorde eerder op CNN dat je kennelijk van iedereen kunt zien of ze hebben gestemd. Niet op wie, wel dat ze het hebben gedaan. En dan kun je natuurlijk ook zien wat de leeftijden zijn.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:35 schreef Mikeytt het volgende:
Op CNN zeggen ze dat er veel meer jongere stemmers naar de stembus gaan. Iemand die weet of daar een bron voor is?
quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:37 schreef MissButterflyy het volgende:
Zag net een foto op nu.nl van trump, hij zag er moe en afgemat uit. Tijdens het stemmen in Florida.
Hoedje met een veer op zijn bolletje en hij kan zo Piet spelen hier.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:41 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Van drie dagen geleden.
Als hij nog donkerder wordt deporteert hij zichzelf.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:43 schreef Perrin het volgende:
[..]
Hoedje met een veer op zijn bolletje en hij kan zo Piet spelen hier.
Die man is natuurlijk ook al hoogbejaard onder al die schmink.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:37 schreef MissButterflyy het volgende:
Zag net een foto op nu.nl van trump, hij zag er moe en afgemat uit. Tijdens het stemmen in Florida.
Is afhankelijk van je staat. In de meeste staten kun je zien of iemand zich heeft geregistreerd om te stemmen + je kan zien bij welke partij ze staan geregistreerd. Betekent niet per se dat ze daar ook op hebben gestemd, maar geeft wel een goede indicatie. Zover ik weet kan je niet de leeftijd zien thoquote:Op dinsdag 5 november 2024 19:41 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik hoorde eerder op CNN dat je kennelijk van iedereen kunt zien of ze hebben gestemd. Niet op wie, wel dat ze het hebben gedaan. En dan kun je natuurlijk ook zien wat de leeftijden zijn.
Is dit echt??quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:41 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Van drie dagen geleden.
quote:Trump wil aanhangers niet vragen geen geweld te gebruiken
Na het uitbrengen van zijn stem staat Donald Trump de pers te woord. Hij zegt de uitkomst van de verkiezingen niet te gaan aanvechten, "zolang het eerlijk is gegaan".
Hij is niet van plan om zijn aanhangers op te roepen geen geweld te gebruiken mocht hij verliezen. "Ik hoef ze dat niet te vertellen", aldus Trump, "omdat het geen gewelddadige mensen zijn".
Hij gaat niet uit van verlies, sterker nog, hij verwacht een grote overwinning. "Het zal niet eens spannend worden."
Ik heb ook wel eens een worst te lang op de barbecue laten liggen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:41 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Van drie dagen geleden.
Alsof ie zojuist van een barbecuerooster is gehaald.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:41 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Van drie dagen geleden.
Yep, 4 mannen, 1 vrouw.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:36 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Laat me raden, dat zijn in de meerderheid mannen?
Keywords: zolang het eerlijk is gegaan.quote:
Dat is het geniale. Maandenlang roepen dat dit een "easy landslide win" gaat zijn zodat je bij een verlies altijd fraude kan roepenquote:Op dinsdag 5 november 2024 19:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Keywords: zolang het eerlijk is gegaan.
Maar wie bepaald dat
De uitslag bepaalt dat. Als Trump wint, dan was het eerlijk.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:51 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Keywords: zolang het eerlijk is gegaan.
Maar wie bepaald dat
Dat was Trump ooit ook. Ik weet nog dat ik hem bij Favbet zag staan (geen idee waarom ik de bookie heb onthouden) voor 2016, notering van....251quote:Op dinsdag 5 november 2024 18:58 schreef Droopie het volgende:
[..]
wedden is kansberekening
In 2016 zijn er mensen echt binnengelopen omdat ze tijdig Trump kozen, maar veel mensen zagen ook gratis geld in Clinton, alleen die odds waren toen echt heel matig.
Vanaf eind deze week kan je bij een betfair al gaan kiezen wie het in 2028 wordt. Maar dan kan je zo 400x inzet krijgen op de meeste namen.
Maar dan is het categorie Oprah Winfrey, John Stewart of Liz Cheney. Die categorie wordt het echt zelden.
Collectieve cherry picking, bezig zijn een peiling te vinden die het best aansluit bij de persoonlijke hoop en daar dan de hoed aan op te hangen vind ik wel geestig altijd.quote:
Nee, als Trump wint dan was het volgens hem nog steeds oneerlijk en heel biased tegen hem. Maar desondanks dat heeft hij toch nog gewonnen omdat hij de beste kanditaat ooit is.quote:Op dinsdag 5 november 2024 19:54 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De uitslag bepaalt dat. Als Trump wint, dan was het eerlijk.
Ik vind het koppelen van tussentijdse opkomsten aan een wensgedachte ook wel leuk.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:00 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Collectieve cherry picking, bezig zijn een peiling te vinden die het best aansluit bij de persoonlijke hoop en daar dan de hoed aan op te hangen vind ik wel geestig altijd.
Als je hier geld op zet kun je héél veel geld verdienenquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:01 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Mijn voorspelling had ik gisteren al geplaatst. Kan hem nog een keer herhalen.
[ afbeelding ]
Ben nog nooit op een gokwebsite geweest. Ik laat die hobby aan anderen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:02 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Als je hier geld op zet kun je héél veel geld verdienen
Ik denk dat North-Carolina sowieso naar Trump gaat, dan krijg je de Biden-uitslag. Georgia en Arizona gaan waarschijnlijk ook naar Trump.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:01 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Mijn voorspelling had ik gisteren al geplaatst. Kan hem nog een keer herhalen.
[ afbeelding ]
Je mag ook tegen mij wedden hoor. Maak een tientje naar me over, als dit de uitslag wordt krijg je 1000 euro van me terugquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:03 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Ben nog nooit op een gokwebsite geweest. Ik laat die hobby aan anderen.
Er zijn hier in ieder geval voldoende mensen die al een voorschot hebben genomen op 4,8% correctie in het voordeel van Harris.quote:
Ik ga voor de eer. Dat ik morgen of overmorgen mijn kaartje nog een keer plaats en zeg: zie, zei het toch.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:04 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Je mag ook tegen mij wedden hoor. Maak een tientje naar me over, als dit de uitslag wordt krijg je 1000 euro van me terug
Denk niet dat Harris Maine's tweede district gaat pakken.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:01 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Mijn voorspelling had ik gisteren al geplaatst. Kan hem nog een keer herhalen.
[ afbeelding ]
Maine-2 blauw? Gewaagd.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:01 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Mijn voorspelling had ik gisteren al geplaatst. Kan hem nog een keer herhalen.
[ afbeelding ]
De mythe dat Texas blauw gaat is al 20 jaar hardnekkig niet juist.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:09 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Denk niet dat Harris Maine's tweede district gaat pakken.
Dit had ik. Texas hoogstwaarschijnlijk rood, maar ik houd hoop.
[ afbeelding ]
Ohio gaat met geen mogelijkheid naar Harris. Texas al helemaal niet.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:09 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Denk niet dat Harris Maine's tweede district gaat pakken.
Dit had ik. Texas hoogstwaarschijnlijk rood, maar ik houd hoop.
[ afbeelding ]
Nee; als Wisconsin naar Trump gaat is het sowieso over, zelfs met PA.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:11 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wat maken je districten in Maine en Nebraska nou uit.
Zijn Michigan en Wisconsin wel zo zeker voor Harris?
Dat is wel een nieuw inzicht van mij sinds het kaartje. De meest religieuze staten van de twijfelgevallen zijn Texas, Georgia, North Carolina, Florida, Arizona en Ohio. Dus mijn voorspelling over Georgia, North Carolina, en Arizona zijn iets riskanter.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:03 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Ik denk dat North-Carolina sowieso naar Trump gaat, dan krijg je de Biden-uitslag. Georgia en Arizona gaan waarschijnlijk ook naar Trump.
Die gaan alledrie naar Trump, gegarandeerd.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:14 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Dat is wel een nieuw inzicht van mij sinds het kaartje. De meest religieuze staten van de twijfelgevallen zijn Texas, Georgia, North Carolina, Florida, Arizona en Ohio. Dus mijn voorspelling over Georgia, North Carolina, en Arizona zijn iets riskanter.
Texas wordt wel steeds blauwer sinds 2000. Nu met abortus op het spel is de kans well within the realm of possibility.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:09 schreef Bezsen het volgende:
[..]
De mythe dat Texas blauw gaat is al 20 jaar hardnekkig niet juist.
Gebaseerd op wat? In de verzamelpeilingen zijn dat toss ups en in de onafhankelijk peilingen staat Harris op voorsprong in die staten.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die gaan alledrie naar Trump, gegarandeerd.
Quote me maar:quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:16 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Texas wordt wel steeds blauwer sinds 2000. Nu met abortus op het spel is de kans well within the realm of possibility.
[ afbeelding ]
Gegarandeerd zou ik niet willen zeggen, maar een eventuele overwinning voor Harris zal eerder via WiMiPa lopen, dan via AZ of GA.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:14 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Die gaan alledrie naar Trump, gegarandeerd.
In GA en NC, de oude Confederale staten, zul je een laatste oprisping van de oude garde zien. Die staten kun je als democraat, als zwarte én als vrouw vergeten, zeker met de populariteit van Trump nu.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:16 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Gebaseerd op wat? In de verzamelpeilingen zijn dat toss ups en in de onafhankelijk peilingen staat Harris op voorsprong in die staten.
In sommige scenario's cruciaal, vooral als Trump PA, GA en NC wintquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:11 schreef Immerdebestebob het volgende:
Wat maken je districten in Maine en Nebraska nou uit.
Zijn Michigan en Wisconsin wel zo zeker voor Harris?
Ik zie het niet gebeuren in AZ en GA, inderdaad.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:18 schreef Monolith het volgende:
[..]
Gegarandeerd zou ik niet willen zeggen, maar een eventuele overwinning voor Harris zal eerder via WiMiPa lopen, dan via AZ of GA.
De cijfers laten juist zien dat vrouwen een hogere opkomst hebbenquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:20 schreef Chivaz het volgende:
Het lijkt erop dat de republikeinen enorm gemotiveerd zijn. Ik lees her en der op Twitter dat mannen massaal zijn komen opdagen.
Linkquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:21 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
De cijfers laten juist zien dat vrouwen een hogere opkomst hebben
CNNquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:20 schreef Faraday01 het volgende:
Waar kijken we vanavond en vannacht? CNN, MSNBC of ergens anders?
Is deze met John King?quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:22 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
CNN![]()
https://www.youtube.com/live/8zOdv9k-fhk?feature=shared
Dat mannen massaal op komen dagen hoeft niet perse alleen gunstig te zijn voor de Repsquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:20 schreef Chivaz het volgende:
Het lijkt erop dat de republikeinen enorm gemotiveerd zijn. Ik lees her en der op Twitter dat mannen massaal zijn komen opdagen.
Ik denk dat Arizona vooral boos was, omdat Trump hun lokale held-veteraan McCain als een voetveeg behandelde. Ik weet niet of ze nog steeds boos zijn, of dat ze het ondertussen vergeten zijn.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
In GA en NC, de oude Confederale staten, zul je een laatste oprisping van de oude garde zien. Die staten kun je als democraat, als zwarte én als vrouw vergeten, zeker met de populariteit van Trump nu.
Arizona is al decennia een conservatief bolwerk, en 2020 was een aberratie.
Ja, daarom was het een aberratie.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:29 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Ik denk dat Arizona vooral boos was, omdat Trump hun lokale held-veteraan als een voetveeg behandelde. Ik weet niet of ze nog steeds boos zijn, of dat ze het ondertussen vergeten zijn.
Hier worden zeer gedurfde uitspraken gedaanquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:20 schreef Monolith het volgende:
Ik durf hier wel met zekerheid te stellen dat Californië naar Harris gaat. Jullie mogen me quoten.
quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ja, daarom was het een aberratie.
Arizona gaat gewoon dieprood worden.
In 2124 misschienquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:31 schreef Origami94 het volgende:
[..]
En Texas en Florida worden diepblauw
Mijn glazen bol geeft Alaska aan Trumpquote:Op dinsdag 5 november 2024 20:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Hier worden zeer gedurfde uitspraken gedaan
Dat je van mening bent dat Arizona zeker naar Trump gaat, prima. Maar 'dieprood' is gewoon puur trollen.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
Arizona gaat gewoon dieprood worden.
Nee, dat baseer ik op de electorale geschiedenis van die staat. De laatste keer dat de DEM Arizona overtuigend won was 1996.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:33 schreef Zelva het volgende:
[..]
Dat je van mening bent dat Arizona zeker naar Trump gaat, prima. Maar 'dieprood' is gewoon puur trollen.
Als AZ, GA en NC naar Trump gaan en WI en MI naar Harris dan levert het wel het meeste gezeik op met rechtzaken, hertellingen etc. Omdat de winnaar geen enkele marge heeft. Ik hoop echt dat tenminste of AZ, of GA of NC ook blauw kleurt, want dan hebben de Democraten wat meer marge, het liefste twee van de drie (Biden-uitslag).quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
Pennsylvania is het enige dat telt
Mijn wens is dat heel die kaart blauw kleurt.quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:35 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Als AZ, GA en NC naar Trump gaan en WI en MI naar Harris dan levert het wel het meeste gezeik op met rechtzaken, hertellingen etc. Omdat de winnaar geen enkele marge heeft. Ik hoop echt dat tenminste of AZ, of GA of NC ook blauw kleurt, want dan hebben de Democraten wat meer marge, het liefste twee van de drie (Biden-uitslag).
Wat is jouw definitie van dieprood dan?quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat baseer ik op de electorale geschiedenis van die staat. De laatste keer dat de DEM Arizona overtuigend won was 1996.
Het wordt wel een interessante uitslag. Als je de lokale held-veteraan diepgrondig beledigd, achtervolgt het je voor 1 verkiezing of vergeet men het niet zo snel?quote:Op dinsdag 5 november 2024 20:35 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat baseer ik op de electorale geschiedenis van die staat. De laatste keer dat de DEM Arizona overtuigend won was 1996.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |