Oh, de WC-eend poll.quote:Op zondag 3 november 2024 16:41 schreef Kijkertje het volgende:
Gelukkig heeft Trump ook een poll:
[ x ]
[ x ]
Niemand kan wat met de informatie die er is, degenen die dat wel claimen liegen.quote:Op zondag 3 november 2024 14:57 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Groot respect voor iedereen die dit uberhaupt kan volgen. Als in, iedereen die er wijs uit kan.
Er komen wel wat bijzondere dingen voorbij ja, vooral dat Trump Cheney wil executeren is toch wel het meest bizarre dat hier geloofd word.quote:Op zondag 3 november 2024 16:18 schreef Eagles89 het volgende:
Ik ga hier niet meer posten, de domheid en vooringenomenheid heeft echt zulke enorme lachwekkende vormen aangenomen dat ik het gevoel heb dat hier de kinderen van mn plaatselijke basisschool lopen te posten. Trump die Cheney wilt executeren, Harris die met ruim 400 kiesmannen gaat winnen én Texas en Florida als blauwe staten waar nauwelijks meer twijfel over is…CNN die veel te veel op de hand van Trump is, fake news dat Trump een eekhoorn verdedigt op X, Trump die Oekraine een mes in de rug gaat steken omdat ze na 1 triljoen dollar aan steun misschien een keertje zullen zeggen dat het wel even genoeg is geweest terwijl Europa een fractie heeft gegeven en Oekraine nota bene in Europa ligt…ik kan het allemaal echt niet meer verwerken lol. Zoek het hier lekker uit, maar ik kom hier nog wel even terug dinsdagnacht om jullie allemaal even persoonlijk uit de natte Harris droom te zien ontwaken.
Niemand beweert dat? Wel dat hij fantasieen daarover heeft. Lijkt me erg genoeg?quote:Op zondag 3 november 2024 17:00 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Er komen wel wat bijzondere dingen voorbij ja, vooral dat Trump Cheney wil executeren is toch wel het meest bizarre dat hier geloofd word.
Ook hier geld geloof je ogen en oren niet, vertrouw op de media die weten het beter. Lol
De dominosteentjes. Als Harris wint is het Kremlin in mineur omdat er weinig kans op een omslag komt en worden Musk en Trump vervolgd. Als Putin een keer wordt vervangen door iemand die wat democratischer in het leven staat, dan staan de wereldwijde Nazi-Ruslandknuffelaars in hun hemd.quote:Op zondag 3 november 2024 15:09 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ik zie het hele Trumpisme liever keihard imploderen met de GOP erbij.
Baudet komt uit de marge en blijft in de marge.quote:Op zondag 3 november 2024 17:32 schreef Beathoven het volgende:
[..]
De dominosteentjes. Als Harris wint is het Kremlin in mineur omdat er weinig kans op een omslag komt en worden Musk en Trump vervolgd. Als Putin een keer wordt vervangen door iemand die wat democratischer in het leven staat, dan staan de wereldwijde Nazi-Ruslandknuffelaars in hun hemd.
Er zal vast wel een nieuwe draai komen bij veel bewegingen, maar zou het nog wel willen meemaken om Baudet z’n wereld te zien instorten.
Hier staat de volledige context van die quote, en dan moet je toch concluderen dat er door veel media idd wel vrij ongenuanceerd mee omgesprongen is:quote:Op zondag 3 november 2024 17:25 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Niemand beweert dat? Wel dat hij fantasieen daarover heeft. Lijkt me erg genoeg?
Ik zou eveneens denken dat er veel mensen zijn die niet openbaar toe zouden geven dat ze op Trump stemmen.quote:Op zondag 3 november 2024 17:38 schreef AnneX het volgende:
If true…😇
[ x ]
…. Sharing stories yesterday after knocking doors in Pennsylvania, can't tell you the number of canvassers who had wives standing in the background while speaking to the husband and having them mouth something to the effect that they were voting for Harris. Or if they answered the door, they pretended to not say who they were voting for out loud and then whispered they were voting for Harris. It's kind of heartbreaking actually.
Het is gewoon op beeld. Valt weinig te nuanceren lijkt me.quote:Op zondag 3 november 2024 17:41 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Hier staat de volledige context van die quote, en dan moet je toch concluderen dat er door veel media idd wel vrij ongenuanceerd mee omgesprongen is:
https://www.politifact.co(...)t-donald-trump-said/
Ik denk dat dat effect al meegenomen wordt.quote:Op zondag 3 november 2024 17:44 schreef Writersright het volgende:
[..]
Ik zou eveneens denken dat er veel mensen zijn die niet openbaar toe zouden geven dat ze op Trump stemmen.
Bijzonder dat jij weet wat voor fantasieën iemand heeft lol.quote:Op zondag 3 november 2024 17:25 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Niemand beweert dat? Wel dat hij fantasieen daarover heeft. Lijkt me erg genoeg?
En de Eppstein tapes krijgen weinig aandacht. Voorlopig.quote:Op zondag 3 november 2024 17:45 schreef capricia het volgende:
Voor de verkiezingen wordt alles gespind.
Wat was het in de afgelopen 7 dagen?
Trump over de Puerto Rico's, Dan Biden met zijn Garbage. En nu weer Trump over Cheney.
Ja. Dat is Trump. Dat blijft niet plakken.quote:Op zondag 3 november 2024 17:52 schreef AnneX het volgende:
[..]
En de Eppstein tapes krijgen weinig aandacht. Voorlopig.
Ze trokken de haren al uit het hoofd om Hunter.quote:Op zondag 3 november 2024 17:54 schreef capricia het volgende:
[..]
Ja. Dat is Trump. Dat blijft niet plakken.
Had Biden of Harris zulke tapes, had je de commotie moeten zien.
Ik dacht er ook zo over, maar dat artikel laat toch ruimte voor een iets andere interpretatie. Niet dat het me zou verbazen als Trump oproept tot executiepelotons, maar met de beschreven context lijkt me dat hier toch iets te kort door de bocht.quote:Op zondag 3 november 2024 17:46 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Het is gewoon op beeld. Valt weinig te nuanceren lijkt me.
Juist die beweging komt er nu veel meer voor uit dan in 2016quote:Op zondag 3 november 2024 17:44 schreef Writersright het volgende:
[..]
Ik zou eveneens denken dat er veel mensen zijn die niet openbaar toe zouden geven dat ze op Trump stemmen.
Die comedian heeft het graf gegraven met betrekking tot een kleine laatste strohalm voor Maga.quote:Op zondag 3 november 2024 17:45 schreef capricia het volgende:
Voor de verkiezingen wordt alles gespind.
Wat was het in de afgelopen 7 dagen?
Trump over de Puerto Rico's, Dan Biden met zijn Garbage. En nu weer Trump over Cheney.
Ik heb echt geen idee wat je hier probeert te zeggen.quote:Op zondag 3 november 2024 18:08 schreef AnneX het volgende:
@:Chivaz is er nog wat? Dan bespaar ik het topic vervuilende posten met leeglopende stadions en niet opkomende cult fans bij junior en Vance.
Het gebrek aan gynaecologen = vrouwengezondheidszorg die naar z’n grootjes is in Iowa.
[ x ]
Hij wordt steeds zieker in zijn hoofdquote:
gut alweer een geweldsfantasie van hem...Liz Cheney van de week.quote:
Zou wel een stunt zij als straks blijkt dat mensen als Andrew Tate toch gelijk hebben; dat alle vrouwen massaal een echte man willen en dus in de pre stem rondes massaal op Trump stemmen.quote:Op zondag 3 november 2024 18:35 schreef Mikeytt het volgende:
Wel bijzonder: Vrouwen lijken mannen te overtreffen qua opkomst in de vroege stemmingen met bijna 10 procentpunten. (53% vrouwen, 44% mannen) Dat is heel bijzonder, vooral omdat de republikeinen een groter deel uitmaken van het early voting dit jaar.
Zal dit het Taylor Swift effect zijn? Tot nu toe lijkt het erop dat er een heel groot nieuwe stemmers bij zijn gekomen die in 2020 wel mochten stemmen, maar het toen niet hebben gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |