Hoe werken dit soort polls, ik weet het niet zeker, maar als ik moet kiezen dan kies ik voor Trump of Harris (dan weet ik toch waar ik voor ga kiezen?), interessanter is hoeveel van de veranderen echt van mening....quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 13:03 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
?
Maar dat haal je toch niet uit je bron? Als de % van de bron klopt dan staat Harris nog steeds voor zelfs als het klopt wat ze zeggen over undecideds.
48% vs 44%
5% undecided. 53% van die undecideds zouden voor Trump kiezen en 35% voor Harris.
Das niet genoeg voor Trump om te winnen op basis van deze %.
quote:Several people involved with Trump Media believe the ousters are retaliation following what they describe as an anonymous "whistleblower" complaint regarding Nunes that went to the company's board of directors.
The chief operating officer and chief product officer have left the company, along with at least two lower-level staffers, according to interviews, social media posts and communications between former staffers reviewed by ProPublica. The company, which runs the social media platform Truth Social, disclosed the departure of the chief operating officer in a securities filing Thursday afternoon.
Het gaat ook nog eens uit van mensen die gedwongen zouden worden om te gaan stemmen. Een situatie die in werkelijkheid sowieso niet voor gaat komen.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 13:03 schreef IndoorKite het volgende:
[..]
?
Maar dat haal je toch niet uit je bron? Als de % van de bron klopt dan staat Harris nog steeds voor zelfs als het klopt wat ze zeggen over undecideds.
48% vs 44%
5% undecided. 53% van die undecideds zouden voor Trump kiezen en 35% voor Harris.
Das niet genoeg voor Trump om te winnen op basis van deze %.
?quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 18:26 schreef xpompompomx het volgende:
Altijd wel bijzonder dat n of andere incel maleisir zich zo enorm druk maakt om de niet streng conservatieve zijde van de westerse samenleving. Het is dat ik geen complotter ben, anders zou ik denken dat er wat achter zou zitten.
Hij vind het vervelend dat iemand uit Maleisi een mening heeft over de Amerikaanse politiek en de samenleving.quote:
Tja jouw held heeft een hele nieuwe standaard gezet wanneer het gaat over omgang met vrouwen. Mishandeling, aanranding, verkrachting is het nieuwe normaal in de wereld van Trump toch? Zolang de vrucht van die verkrachting maar niet afgedreven wordt is alles goed in het Trump-paradijs toch? Na de geboorte mag je zo’n kind dan weer volledig negeren en verwaarlozen, da’s logica in het trump-paradijsquote:Op vrijdag 4 oktober 2024 17:51 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Wat heeft Cuomo hier toch gelijk, de man die mannelijkheid opnieuw heeft gedefinieerd blijkt gewoon een vrouwenmepper te zijn. Niet dat het veel zal uitmaken voor de verkiezingen maar dat er nauwelijks over gesproken word is op z’n zachtst gezegd “opvallend”.
De Cuomo clan met een lesje media-ethiek. Is dat serieus? De man die ontslagen is bij CNN omdat hij zijn broer wat te opzettelijk hielp.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 17:51 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Wat heeft Cuomo hier toch gelijk, de man die mannelijkheid opnieuw heeft gedefinieerd blijkt gewoon een vrouwenmepper te zijn. Niet dat het veel zal uitmaken voor de verkiezingen maar dat er nauwelijks over gesproken word is op z’n zachtst gezegd “opvallend”.
Voor Europa maakt het niet zoveel uit. Voor de entertainment is Trump als president gewoon leuker. Als de Amerikanen ellende en een dalende levensverwachting willen dan kunnen ze het krijgen. Elk kind aan de crack.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 17:51 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het gaat ook nog eens uit van mensen die gedwongen zouden worden om te gaan stemmen. Een situatie die in werkelijkheid sowieso niet voor gaat komen.
Dat maak jij er, niet geheel toevallig van. Ik vind het vooral opmerkelijk. Dat jij hier vol overgave de posts van deze bekende opruier deelt is dan weer niet bepaald opmerkelijk.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 18:37 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hij vind het vervelend dat iemand uit Maleisi een mening heeft over de Amerikaanse politiek en de samenleving.
De ironie ontgaat mij overigens niet.
In Nederland denkt de leider van de grootste partij helaas net zo. Hij stemt consistent anti-abortus. Was ook al zo als VVDer.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 18:39 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Tja jouw held heeft een hele nieuwe standaard gezet wanneer het gaat over omgang met vrouwen. Mishandeling, aanranding, verkrachting is het nieuwe normaal in de wereld van Trump toch? Zolang de vrucht van die verkrachting maar niet afgedreven wordt is alles goed in het Trump-paradijs toch? Na de geboorte mag je zo’n kind dan weer volledig negeren en verwaarlozen, da’s logica in het trump-paradijs
Wat hebben die Amerikanen jou misdaan dan?quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 18:46 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Voor Europa maakt het niet zoveel uit. Voor de entertainment is Trump als president gewoon leuker. Als de Amerikanen ellende en een dalende levensverwachting willen dan kunnen ze het krijgen. Elk kind aan de crack.
Sowieso bijzonder om te denken dat Trump er voor Europa niet toe doet.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 19:09 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Wat hebben die Amerikanen jou misdaan dan?
Je vond het erg belangrijk om zijn afkomst/nationaliteit te benoemen en vervolgens klaag je dat hij zich beklaagd over het niet conservatieve deel van de VS.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 18:47 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat maak jij er, niet geheel toevallig van. Ik vind het vooral opmerkelijk. Dat jij hier vol overgave de posts van deze bekende opruier deelt is dan weer niet bepaald opmerkelijk.
Maar dat maakt alles wat deze mensen zeggen niet waar? Is dat wat je wilt zeggen dat je zelf heiliger moet zijn dan de maagd Maria als je ooit kritiek durft te leveren over een bepaald onderwerp?quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 18:44 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
De Cuomo clan met een lesje media-ethiek. Is dat serieus? De man die ontslagen is bij CNN omdat hij zijn broer wat te opzettelijk hielp.
Stephen A. Smith is al helemaal een eersteklas clown. Zoek zijn wikipedia lemma over huishoudelijk geweld maar eens op.
Mede dankzij Trump die nog hard weggelachen werd toen (ook hier in dit topic) word er eindelijk genvesteerd in defensie.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 19:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Sowieso bijzonder om te denken dat Trump er voor Europa niet toe doet.
Alle clowntjes daargelaten die Trump geweldig vinden omdat ie wat onfrisse uitspraken over mensen uit Midden en Zuid-Amerika doet, zou je als Europeaan toch echt niet blij moeten zijn met Trump op alle fronten. Ik bedoel we moeten straks Klopkoek zijn uitkering helaas spenderen aan defensie omdat de VS niet thuisgeeft wat de Navo betreft.
Oh nee hoor. "Dankzij" Poetin is men in Europa eindelijk wakker geworden. Amerikaanse leiders drukken al 30 jaar op Europa om meer te doen aan hun eigen defensie met weinig resultaat. Het ironische is eerder dat de invasie van Oekrane Biden wordt aangewreven met een wat onnozele cum hoc ergo propter hoc, en als je die logica volgt mag je dus Biden bedanken voor het wakker worden van Europa. Al denk ik dat de invasie van Oekrane inderdaad vooral te danken is aan het duidelijke signaal van Trump dat hij zich helemaal kan vinden in de ideen van Poetin en Xi over het verdelen van buitenlands territorium onder grote agressors.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 19:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Mede dankzij Trump die nog hard weggelachen werd toen (ook hier in dit topic) word er eindelijk genvesteerd in defensie.
Juist Kamala Harris die niet van plan is om aan tafel te gaan zitten met de strijdende partijen zorgt ervoor dat er ontzettend veel geld naar Oekrane moet straks.
Er is volgens bepaalde Europese leiders geen limiet op het geld wat naar Oekrane moet.
Dat niet alleen, de tarief plannetjes van Trump gaan ook een gat in de begroting slaan, Europees gemiddelde economische krimp word op 2% geraamd en daar mag je rustig nog minstens 1% bij optellen voor Nederland omdat wij nu eenmaal bovengemiddeld handel drijven met de VS.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 19:19 schreef Monolith het volgende:
[..]
Sowieso bijzonder om te denken dat Trump er voor Europa niet toe doet.
Alle clowntjes daargelaten die Trump geweldig vinden omdat ie wat onfrisse uitspraken over mensen uit Midden en Zuid-Amerika doet, zou je als Europeaan toch echt niet blij moeten zijn met Trump op alle fronten. Ik bedoel we moeten straks Klopkoek zijn uitkering helaas spenderen aan defensie omdat de VS niet thuisgeeft wat de Navo betreft.
Nou ja niet zozeer specifiek de handel tussen VS en Nederland. De VS is volgens mij nog steeds pas de vijfde handelspartner van Nederland, met Duitsland als veruit de grootste. Veel belangrijk is het effect op de internationale handel in bredere zin. Als die instort, dan treft dat alle handelspartners van Nederland.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 20:27 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Dat niet alleen, de tarief plannetjes van Trump gaan ook een gat in de begroting slaan, Europees gemiddelde economische krimp word op 2% geraamd en daar mag je rustig nog minstens 1% bij optellen voor Nederland omdat wij nu eenmaal bovengemiddeld handel drijven met de VS.
Nee, echt lachen joh, topamusement.
Daar had ik het niet over... Wat ik zeg is dat 'wij' als Nederland boven het Europees gemiddelde zitten voor wat betreft handelsverkeer met de VS.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 20:56 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nou ja niet zozeer specifiek de handel tussen VS en Nederland. De VS is volgens mij nog steeds pas de vijfde handelspartner van Nederland, met Duitsland als veruit de grootste. Veel belangrijk is het effect op de internationale handel in bredere zin. Als die instort, dan treft dat alle handelspartners van Nederland.
Ja dat boeit natuurlijk geen reet. Als het gemiddelde 0,5% is en wij zitten op 0,6% dan zitten we boven het gemiddelde, maar is het economisch nog steeds volstrekt irrelevant.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 21:18 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Daar had ik het niet over... Wat ik zeg is dat 'wij' als Nederland boven het Europees gemiddelde zitten voor wat betreft handelsverkeer met de VS.
Sjeeezz.. en dat noemt zichzelf 'geniaal'... mi gado ...quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 21:27 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ja dat boeit natuurlijk geen reet. Als het gemiddelde 0,5% is en wij zitten op 0,6% dan zitten we boven het gemiddelde, maar is het economisch nog steeds volstrekt irrelevant.
Kan me inderdaad voorstellen dat wat rekenwerk op basisschoolniveau voor sommige mensen wat lastig is, maar het is simpelweg zo dat het directe handelsverkeer met de VS er niet zo toe doet.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 21:57 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Sjeeezz.. en dat noemt zichzelf 'geniaal'... mi gado ...
Ik vraag me nog steeds af of Trump liegt, of dat hij achterlijk is en het allemaal gewoon niet begrijpt en dus denkt dat hij de waarheid spreekt.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 22:27 schreef AnneX het volgende:
Dat-ie liegt is buiten kijf. Alleen vraag ik mij af wat trump zelf met een biljoen verduisterde dollars heeft gedaan…
[ x ]
Miljard.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 22:27 schreef AnneX het volgende:
Dat-ie liegt is buiten kijf. Alleen vraag ik mij af wat trump zelf met een biljoen verduisterde dollars heeft gedaan…
[ x ]
Goede leugens hebben veel weg van de waarheid, maar de leugens die Trump elke dag blijft vertellen zijn zo ver weg van de waarheid dat de kans veel groter is dat hij indd gek geworden is. Alleen een debiel liegt zoals Trump liegt. Waarschijnlijk al sinds jaren hard aan het aftakelen. Zijn verlies in 2020 was te veel voor deze achterlijke idioot en dit is het resultaat geworden. Niets meer dan een gestoorde gek met dementie.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 23:01 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Ik vraag me nog steeds af of Trump liegt, of dat hij achterlijk is en het allemaal gewoon niet begrijpt en dus denkt dat hij de waarheid spreekt.
Combinatie van beide? Ik vind zijn bijna obsessieve focus op tarriffs eigenlijk het enige consistente op dit moment. De manier waarop hij daar over praat lijkt het daadwerkelijk dat hij echt denkt dat hij snapt hoe dat werkt. Alsof hij een soort cheatcode heeft gevonden en maar niet kan geloven dat anderen niet hetzelfde hebben geprobeerd.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 23:01 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Ik vraag me nog steeds af of Trump liegt, of dat hij achterlijk is en het allemaal gewoon niet begrijpt en dus denkt dat hij de waarheid spreekt.
Natuurlijk gebruikt Trump deze natuurramp weer via leugens voor zelfzuchtige verkiezingsdoeleinden terwijl zijn eigen beleid op dat gebied een ramp was (post #45).quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 22:27 schreef AnneX het volgende:
Dat-ie liegt is buiten kijf. Alleen vraag ik mij af wat trump zelf met een biljoen verduisterde dollars heeft gedaan…
[ x ]
Ronnie Pickering? project 2925? ik volg het allemaal niet meerquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 00:57 schreef AnneX het volgende:
Het is euh “complicated”…deels is tie een pathologische leugenaar, deels speelt hij: hoe anders kun je ceo’s overtuigen (?) om heel veel dollars in de Campaign te stoppen?
Deels is onbegrijpelijk hoe hijzelf maga reps manipuleert ( een Grasley, de Speaker) en zelf wordt gemanipuleerd door de misdadigers van project 2925.
Ga jij voor president, dan blijf je uit het gevang: en wij regelen het verder wel..
Pilletje van dokter Ronnie erin en gaan…
Tillerson tuinde er ook in!
Ik vermoed dat Trump ook gewoon denkt dat alles toegestaan is om de VS te redden van de ondergang (=zijn ondergang).quote:According to mental health experts, many pathological and compulsive liars do believe the stories they're telling. They may have repeated their lies so often that they start to feel true. Pathological liars often live in a fantasy world they've constructed, in which their “truth” becomes reality.
Bron
Je zal maar verliezen van de domste crimineel die er is straks in de verkiezingen. Hillary is dat al eens overkomen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 01:49 schreef Kijkertje het volgende:
[ x ]
Hij lijkt hier trouwens wel erg bruin. Nieuwe tanner![]()
Ja, dat was mij al een tijdje duidelijk.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 01:26 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ronnie Pickering? project 2925? ik volg het allemaal niet meer
O, maar MTG kan nog dommer hoor. Die is echt niet het scherpste mes in de la:quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 02:16 schreef Kijkertje het volgende:
[ x ]
[ x ]
Het is een COMPLOT! Is ook wel heel toevallig dat die storm vlak voor de verkiezingen was!
Bron?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 04:07 schreef Eagles89 het volgende:
Trump leidt nu in zo ongeveer lle peilingen. Zelfs CNN is nu overstag, en we weten allemaal hoe Trump de afgelopen twee verkiezingen pollde…tel er nog maar 2 tot 3 procent bij op en we krijgen een landslide overwinning in novemberGeweldig om te zien hoe je de omslag overal in Amerika ziet, Biden die zelfs Harris trollt door een persco te geven zn eerste in heeeele lange tijd ook en precies op het moment dat Harris afstand wilt nemen van Bidens beleid. Biden: “het beleid was van ons samen, Harris was 100% verantwoordelijk”. Genieten.
Allemaal linkse propaganda van kanalen uit het Harris campagne team. Mijn bron betreft de peilingen is CNN, die zijn toch zeer op de hand van de democraten, dus die bron moet jou aansprekenquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 04:52 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Bron?
En wat vind je ervan dat Trump nu campagne aan het voeren is in de door de storm getroffen gebieden om stemmen te trekken en daarbij de ene na de andere grove leugen produceert over de hulpverlening van de Biden-regering om zijn winkansen te vergroten? Je weet wel de kandidaat die altijd klaagt over 'FAIR' elections? Vind jij dit gedrag 'fair'?
[ x ]
En voor de goede orde Trump's eigen Republikeinse(!) senator over die hulpverlening:
[ x ]
Om maar niet te spreken over de schade die hij daarbij kan aanrichten als slachtoffers hem geloven.
[ x ]
Wat vind je van dergelijk immoreel gedrag om over de ruggen van de slachtoffers zo'n natuurramp te politiseren voor eigen gewin?
Trump's eigen aantoonbare leugens zijn linkse propaganda?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 05:52 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Allemaal linkse propaganda van kanalen uit het Harris campagne team. Mijn bron betreft de peilingen is CNN, die zijn toch zeer op de hand van de democraten, dus die bron moet jou aanspreken
Maar nogmaals, als jou bronnen komen van “Kamala HQ” dan moet je het niet gek vinden dat ik het allemaal met een flinke korrel zout neem. Net zoals jij dingen van Trumps HQ met een korreltje zout mag nemen. Overigens zie ik op veel websites toch wel redelijk naar voren komen dat mensen in de getroffen gebieden absoluut niet blij zijn met de regering momenteel, en veel meer op de hand van Trump zijn dan van Kamala. Maar het zijn dan ook vooral Republikeinse plekken die hard geraakt zijn.
Als je gaat lopen liegen kun je dat beter niet doen op een manier die wel heel makkelijk te controleren valt.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 04:07 schreef Eagles89 het volgende:
Trump leidt nu in zo ongeveer lle peilingen. Zelfs CNN is nu overstag, en we weten allemaal hoe Trump de afgelopen twee verkiezingen pollde…tel er nog maar 2 tot 3 procent bij op en we krijgen een landslide overwinning in novemberGeweldig om te zien hoe je de omslag overal in Amerika ziet, Biden die zelfs Harris trollt door een persco te geven zn eerste in heeeele lange tijd ook en precies op het moment dat Harris afstand wilt nemen van Bidens beleid. Biden: “het beleid was van ons samen, Harris was 100% verantwoordelijk”. Genieten.
Ik vermoed dat hij Harry Enten heeft gezien (https://edition.cnn.com/2(...)ll-enten-lead-digvid) waar hij dan weer de hele verkeerde conclusie uit trekt want zelfs die zegt op het eind dat de race 'way close to call' is wat hij ook nog eens op zijn account bevestigtquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 07:52 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als je gaat lopen liegen kun je dat beter niet doen op een manier die wel heel makkelijk te controleren valt.
https://www.realclearpoll(...)2024/trump-vs-harris
https://projects.fivethir(...)neral/2024/national/
quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 04:05 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Ja, dat was mij al een tijdje duidelijk.
Hij heeft niets gezien, hij post namelijk elke week hetzelfde riedeltje en rent dan weg als er om een bron wordt gevraagd. Vorige week waren het nog de interne peilingen van de Democraten. Saaiquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 08:19 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik vermoed dat hij Harry Enten heeft gezien (https://edition.cnn.com/2(...)ll-enten-lead-digvid) waar hij dan weer de hele verkeerde conclusie uit trekt want zelfs die zegt op het eind dat de race 'way close to call' is wat hij ook nog eens op zijn account bevestigt
[ x ]
Daarom is het wel verbazingwekkend dat de usuals berhaupt nog reageren op het zo opzichtig trollend vogeltje89.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:23 schreef Em31 het volgende:
[..]
Hij heeft niets gezien, hij post namelijk elke week hetzelfde riedeltje en rent dan weg als er om een bron wordt gevraagd. Vorige week waren het nog de interne peilingen van de Democraten. Saai
Alle wedkantoren houden het nog op 50/50.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 04:07 schreef Eagles89 het volgende:
Trump leidt nu in zo ongeveer lle peilingen.
Ik zou graag eens het effect willen zien als een week lang 100% van de posts van de bekende trollen genegeerd worden door iedereen. Helaas niet uitvoerbaar omdat een aantal het inderdaad niet kunnen laten om toch steeds weer te reageren.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Daarom is het wel verbazingwekkend dat de usuals berhaupt nog reageren op het zo opzichtig trollend vogeltje89.
offtopicquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:33 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Ik zou graag eens het effect willen zien als een week lang 100% van de posts van de bekende trollen genegeerd worden door iedereen. Helaas niet uitvoerbaar omdat een aantal het inderdaad niet kunnen laten om toch steeds weer te reageren.
Oh absoluut, maar dat heb je wel genoeg mods nodig die veel online zijn en genoeg kennis over de verschillende onderdelen hebben om goed te beoordelen of iets wel of niet dom getroll is.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:42 schreef Basp1 het volgende:
[..]
offtopic
Ik zou liever moderatie zien waarbij troll opmerkingen zonder enige bronnen meteen verwijderd wordt en de betreffende users erop aangesproken worden en bij blijvend troll gedrag gewoon een sanctie krijgen. En ja als je hier iets meldt wordt het soms wel verwijderd maar het steeds opnieuw blijven melden van steeds dezelfde trollen of opzichtige klonen van trollen houdt natuurlijk wel een keer op bij users.
En moet je nagaan, dat Maga's eerder groot zullen wedden dan Dems, dus de maga's zelf geloven er ook niet echt in😋quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:33 schreef Arcee het volgende:
[..]
Alle wedkantoren houden het nog op 50/50.
Die armstrong , klinkt niet echt als democraat, met zijn: waarom zijn jullie eeuwige oorlog censuur etc..... Niet heel geloofwaardig deze bron, Chivazquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:52 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Ik denk dat dit sentiment bij veel onafhankelijke kiezers speelt. Tel daar bij de economische misre op van een groot deel van de stemmers die ontzettend veel moeite hebben om rond te komen.
Ondanks de enorme negatieve aandacht, rechtszaken, moordaanslagen etc staat Trump er nog verassend goed voor. Ik denk dat de komende verkiezing wel eens een verassing kunnen worden als in Trump wint met een landslide. Uiteraard is het slechts koffiedik kijken maar hoeveel mensen gaan er niet stiekem Trump stemmen zonder daar openlijk voor uit durven te komen?
Zoals deze man hierboven al aangeeft zet hij zijn carrire op het spel door voor het eerst op de republikeinen te stemmen.
Een user als vogeltje89 die hier in pol niets meer doet als wat onzin spuien en bij inhoudelijke vragen geen bronnen geeft is voor iedere observant overduidelijk dom getroll.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:48 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Oh absoluut, maar dat heb je wel genoeg mods nodig die veel online zijn en genoeg kennis over de verschillende onderdelen hebben om goed te beoordelen of iets wel of niet dom getroll is.
Het is een mening Korenfok, een mening van een stemmer die zich genoodzaakt voelt om Trump te stemmen vanwege de redenen die hij aanhaalt.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:54 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Die armstrong , klinkt niet echt als democraat, met zijn: waarom zijn jullie eeuwige oorlog censuur etc..... Niet heel geloofwaardig deze bron, Chivaz
Nee het is een trol. omdat welke oorlogen zijn de democraten gestart? Welk censuur etc.... puur getrol.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:06 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het is een mening Korenfok, een mening van een stemmer die zich genoodzaakt voelt om Trump te stemmen vanwege de redenen die hij aanhaalt.
Is dat zo moeilijk te geloven dat er mensen zijn die het beleid en het gedrag van de democraten echt beneden alle peil vinden?
De inflatie is behoorlijk hard gestegen, de Amerikanen klagen steen en been dat ze nauwelijks rond kunnen komen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:11 schreef Basp1 het volgende:
Beste chivaz over welke economische misre heb je het en hoe groot is een groot deel. Of is dit ook weer het zoveelste doorzichtig door te prikken trollen gedrag wat hier kan.
Hij claimt toch ook niet de democraten oorlogen hebben gestart. En dat de democraten pro censuur zijn is wel duidelijk.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:13 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Nee het is een trol. omdat welke oorlogen zijn de democraten gestart? Welk censuur etc.... puur getrol.
Trump klaagt, trumps supporters klagen, Trump leidt de klacht, supporters volgen.... want ik dacht dat kat etende mensen, het gene was amerikanen ze druk om maaktenquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De inflatie is behoorlijk hard gestegen, de Amerikanen klagen steen en been dat ze nauwelijks rond kunnen komen.
https://fred.stlouisfed.org/series/CUSR0000SAF11
Het scheelt dus bijna 20% vergeleken met 4 jaar geleden. Dat zijn slechts de boodschappen, brandtofprijzen etc zijn ook hard gestegen onder Biden en daar moet een politieke prijs voor betaald worden.
De inflatie is volgens jou plaatje weer bijna nulquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De inflatie is behoorlijk hard gestegen, de Amerikanen klagen steen en been dat ze nauwelijks rond kunnen komen.
https://fred.stlouisfed.org/series/CUSR0000SAF11
Het scheelt dus bijna 20% vergeleken met 4 jaar geleden. Dat zijn slechts de boodschappen, brandstofprijzen etc zijn ook hard gestegen onder Biden en daar moet een politieke prijs voor betaald worden.
Bedankt voor je bijdrage, alleen denken een hoop Amerikanen er anders over die dagelijks geconfronteerd worden met die prijzen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:27 schreef Basp1 het volgende:
[..]
De inflatie is volgens jou plaatje weer bijna nul. Maar er is in de afgelopen 4 jaar door een russiche oorlogsvoerder idd wereldwijd een flinke inflatiegolf geweest.
En lonen zijn niet gendexeerd daar?
Ow de lonen zijn de afgelopen 4 jaar net zo hard meegestegen.![]()
De oppertuniteit dat jij en andere tolletje heel bewust maar naar 1 ding kijken is erg doorzichtig en veelal snel te weerleggen zoals we hier ook al weer zien.
Dat is dan ook het grote verschil: het mag hier vooral een anti-trump echoput zijn...het is allemaal op feiten gebaseerd. De andere kant post continue ofwel keiharde leugens ofwel zorgvuldig uit de context getrokken cijfertjes. Het verschil is enorm. Laagste werkeloosheid zo'n beetje ooit, aandelen door het dak, inflatie, aangejaagd door externe factoren zoals wereldwijde supply crisis door covid en oorlog in Rusland (en wellicht M-O) daalt weer en de VS herstelt zich daarvan beter dan vrijwel elk ander land. "Jamaar de feeelz!". Nee natuurlijk voelt de Amerikaan die 24/7 rechtse propaganda kijkt dat niet. Die wordt alleen verteld dat ze bang moeten zijn.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:27 schreef Basp1 het volgende:
De oppertuniteit dat jij en andere tolletje heel bewust maar naar 1 ding kijken is erg doorzichtig en veelal snel te weerleggen zoals we hier ook al weer zien.
Kun je de hele draad posten of belangrijkste tweet posten, voor de niet twitteraars onder ons😅quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:06 schreef AnneX het volgende:
Interessante lange draad over polls en de grote rol van AI daarin en de werkelijkheid.
[ x ]
RIP Tigerquote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:48 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Oh absoluut, maar dat heb je wel genoeg mods nodig die veel online zijn en genoeg kennis over de verschillende onderdelen hebben om goed te beoordelen of iets wel of niet dom getroll is.
Oh shut..en ik dacht dat ook niet- twitteraars een tweet kunnen lezen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:08 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Kun je de hele draad posten of belangrijkste tweet posten, voor de niet twitteraars onder ons😅
https://reportersonline.n(...)deringen-sinds-2020/quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:08 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Kun je de hele draad posten of belangrijkste tweet posten, voor de niet twitteraars onder ons😅
👍🏼quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:24 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
https://reportersonline.n(...)deringen-sinds-2020/
De inflatie is in de VS al gedaald naar een normaal niveau, dus in dat opzicht hoeft Trump niets te fixen. Bovendien is het hoogst onduidelijk met welk beleid hij dat wil doen. Trump heeft het tijdens elke campagnebijeenkomst over 'tariffs', waarmee zo'n beetje de hele begroting denkt te kunnen dekken, maar verhoging van de importheffingen over de gehele linie zullen de inflatie eerder opdrijven.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:17 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De inflatie is behoorlijk hard gestegen, de Amerikanen klagen steen en been dat ze nauwelijks rond kunnen komen.
https://fred.stlouisfed.org/series/CUSR0000SAF11
Het scheelt dus bijna 20% vergeleken met 4 jaar geleden. Dat zijn slechts de boodschappen, brandstofprijzen etc zijn ook hard gestegen onder Biden en daar moet een politieke prijs voor betaald worden.
Welk kwartje? Want als Trump wint is hij niet plots geschikt voor het presidentschap of berhaupt een fatsoenlijk mens.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:57 schreef Chivaz het volgende:
En die veroordeelde verkrachter en fraudeur is straks weer president. Het blijft toch bijzonder hoe dat mogelijk is terwijl de heilige maagd Maria de kandidate is.
Het misplaatste superieuriteit denken draait jullie straks de das om. Mocht Trump het winnen dan vraag ik mij eigen af of het kwartje eindelijk valt. Ik denk het niet want alleen religieuze fundamentalisten accepteren de evangelie als de absolute waarheid.
Je ziet overal hier dat trollen veel meer hun gang mogen gaan, dat zal vast geen toeval zijn. Ze zullen wel denken dat het meer posts oplevert, dus positief. Uiteindelijk gaat het natuurlijk het tegenovergestelde effect hebben, maar ja succes ermee.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 09:55 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Een user als vogeltje89 die hier in pol niets meer doet als wat onzin spuien en bij inhoudelijke vragen geen bronnen geeft is voor iedere observant overduidelijk dom getroll.![]()
Of is de achterkant van fok heel woke geworden en moeten de bewijzen nog dikker er bovenop liggen.
quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:10 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
De inflatie is in de VS al gedaald naar een normaal niveau, dus in dat opzicht hoeft Trump niets te fixen. Bovendien is het hoogst onduidelijk met welk beleid hij dat wil doen. Trump heeft het tijdens elke campagnebijeenkomst over 'tariffs', waarmee zo'n beetje de hele begroting denkt te kunnen dekken, maar verhoging van de importheffingen over de gehele linie zullen de inflatie eerder opdrijven.
Verder was de inflatie van de afgelopen jaren een direct gevolg van de coronamaatregelen, die zorgden voor een schok toen de samenleving weer los werd gelaten, de vraag explodeerde en daardoor het aanbod oversteeg. Ook de oorlog in Oekrane speelt een rol.
Een inflatie tussen de 2 en 3 procent wordt beschouwd als 'normaal', aangezien dit percentage ongeveer gelijke tred houdt met de loonstijging van de meeste werknemers.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:30 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Inflatie gedaald naar normaal niveau, wat versta je daar onder?
En die Oekraine oorlog begon toevallig onder Biden, die eigenlijk al onder Hillary had moeten plaatsvinden. Maarja, het is niet zo dat Biden en Kamala de forever war in stand willen houden. Ze roepen voor vrede in elk ander land *kuch* maar niet in Oekraine. Goh. Dom doel om Oekraine in de NAVO te krijgen daarom al die miljarden en inflatie. Wij willen dat helemaal niet als Europa.
USA gebruikt Oekraine als een speelveld om oorlogje te spelen, het is een proxyland met een President als marionet.
Veel voedel prijzen zijn gestegen met 30%, maarja wat wil je als de overheid voedselbonnen ter waarde van 1300 euro weggeeft per maand.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:42 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Een inflatie tussen de 2 en 3 procent wordt beschouwd als 'normaal', aangezien dit percentage ongeveer gelijke tred houdt met de loonstijging van de meeste werknemers.
Misschien hoop je op een periode van deflatie, maar dat komt de economische groei niet ten goede. Amerikanen mogen zich gelukkig prijzen met de huidige inflatie, bij ons ligt het percentage helaas hoger.
"Top 25 vreemde zaken rond peilingen. Nummer 11 zaal je verbazen."quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:06 schreef AnneX het volgende:
Interessante lange draad over polls en de grote rol van AI daarin en de werkelijkheid.
[ x ]
Wij in Europa lijken die trend te volgen, Nederland precies hetzelfde.quote:Your Results
Region
US Average
Monthly Expenses
$6,080
Compared to January 2020, you are paying
$1,152 more
every month for the same goods and services.
That is a percentage increase of
23.4%
over 4 years and 7 months.
Kan je wel zeggen ja. Althans op dit moment.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 11:25 schreef AnneX het volgende:
[..]
👍🏼
Conclusie: het kan vriezen of het kan dooien…
Het blijft vooral bijzonder dat jij niet snapt hoe dat mogelijk is. Door eenzijdig mediadieet is het vrij eenvoudig om enkele tientallen miljoenen Amerikanen in je kamp te krijgen en te brainwashen dat ze het ofwel niet interesseert hoe crimineel hun kandidaat is of er van overtuigd zijn dat het fakenews is.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 10:57 schreef Chivaz het volgende:
En die veroordeelde verkrachter en fraudeur is straks weer president. Het blijft toch bijzonder hoe dat mogelijk is terwijl de heilige maagd Maria de kandidate is.
Het misplaatste superieuriteit denken draait jullie straks de das om. Mocht Trump het winnen dan vraag ik mij eigen af of het kwartje eindelijk valt. Ik denk het niet want alleen religieuze fundamentalisten accepteren de evangelie als de absolute waarheid.
Yep, postte ik 28 posts eerder al.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:18 schreef Korenfok het volgende:
soms vergeet je hoe incompetent trump eigenlijk was:
https://www.reddit.com/r/Trumpvirus/s/RqmCJ2jbW1
Was Biden president in 2014?quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 12:30 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Inflatie gedaald naar normaal niveau, wat versta je daar onder?
En die Oekraine oorlog begon toevallig onder Biden,
Nouja, Biden is de afgelopen 4 jaar mentaal nooit aanwezig geweest. Het wordt in Amerika ook wel beschouwd als Obama's derde termijn. En wie was er in 2013 aan de macht Obama/Biden.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 13:46 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Was Biden president in 2014?
The Heritage Foundation.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 13:33 schreef epicbeardman het volgende:
Dit is trouwens een echte inflatie calculator
Heel gedetailleerd.
[..]
Wij in Europa lijken die trend te volgen, Nederland precies hetzelfde.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |