Dat moet de tijd zijn geweest waarin het niet langer neutraal opererende SC besloot zich te gaan bemoeien met abortuswetgeving en het zo tot een politiek verhaal te maken.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 12:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hoe je ook tegen abortus aankijkt, je kan ideologisch niet zo diep gezonken zijn dat je vind dat een abortuskliniek op een politiek congres thuis hoort.
Als je werkelijk zo diep gezonken bent dan word het echt tijd om even te reflecteren op de tijd waar het mogelijk is mis gegaan.
Definieer humaan a.u.b. Bovendien ben je toch op de hoogte dat elke staat andere wetgeving heeft.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:00 schreef Falco het volgende:
[..]
Geen humane abortuswetgeving in de gehele US bedoel je?
Laat die leugenachtige rommel hier maar achterwege hoor. Het betrof enkel de verstrekking van Mifepriston, niet een of andere truck waar dockers foetussen uit vrouwen gaan lopen te trekken ofoz. En dan ook nog eens een actie van PP en niet een soort van attractie.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 12:50 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Niets aan toe te voegen, abortus is veranderd van een “noodzakelijk” kwaad tot een kermisattractie op een politiek congres.
Wat is dan het probleem? In llionois is abortus toegestaan.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:09 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Definieer humaan a.u.b. Bovendien ben je toch op de hoogte dat elke staat andere wetgeving heeft.
Het hooggerechtshof heeft juist zeer neutraal gehandeld door het de staten zelf te laten beslissen. Dus in de blauwe staten kun je abortus laten plegen tot in het laatste semester en in de rode staten niet.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:09 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat moet de tijd zijn geweest waarin het niet langer neutraal opererende SC besloot zich te gaan bemoeien met abortuswetgeving en het zo tot een politiek verhaal te maken.
Het probleem is dat als je abortus gaat gebruiken als een kermisattractie op je politieke congres dat je abortus reduceert tot iets triviaals. Een ieder weet dat democraten geen enkel probleem hebben met abortus, sterker nog ze gaan verder dan mening Europeaan. Waarom dan zo’n abortuskliniek waar ze gratis abortussen aanbieden. Ik vind het luguber en erg misplaatst op een congres dat bedoelt is om de partij te verenigen.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:10 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Wat is dan het probleem? In llionois is abortus toegestaan.
Was het hooggerechtshof tijdens Roe v. Wade dan wel neutraal?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:09 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat moet de tijd zijn geweest waarin het niet langer neutraal opererende SC besloot zich te gaan bemoeien met abortuswetgeving en het zo tot een politiek verhaal te maken.
Heb je ook enige verfierbare bronnen dat democraten verder gaan dan enig Europeaan qua abortus wetgeving.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat als je abortus gaat gebruiken als een kermisattractie op je politieke congres dat je abortus reduceert tot iets triviaals. Een ieder weet dat democraten geen enkel probleem hebben met abortus, sterker nog ze gaan verder dan mening Europeaan.
Dat maakt niet uit. Het gaat er om dat populaire wetgeving de nek is omgedraaid omdat het huidige SC besloot politiek te moeten bedrijven. De enige die hier blij mij zijn zijn zure conservatieve mannetjes die de diepgewortelde lugubere en enge wens hebben macht te hebben over de lichamen van vrouwen en wat daarin plaatsvindt.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:17 schreef Lichtloper het volgende:
[..]
Was het hooggerechtshof tijdens Roe v. Wade dan wel neutraal?
De verifieerde bron staat buiten het DNC congres. Zelfs D66 zou niet zo ver gaan om abortussen aan te bieden bij hun partijcongres.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:17 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Heb je ook enige verfierbare bronnen dat democraten verder gaan dan enig Europeaan qua abortus wetgeving.
Ga je dadelijk ook zoals Trump nog beweren dat er babies na de geboorte geaborteerd worden..
Dat diep gezonken is natuurlijk wierde projectie van je eigen logica.
Hetzelfde argument kun je bij elke SC beslissing wel gebruiken man man man.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:22 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit. Het gaat er om dat populaire wetgeving de nek is omgedraaid omdat het huidige SC besloot politiek te moeten bedrijven. De enige die hier blij mij zijn zijn zure conservatieve mannetjes die de diepgewortelde lugubere en enge wens hebben macht te hebben over de lichamen van vrouwen en wat daarin plaatsvindt.
Het is echt niet zo dat iemand die bus ziet staan en dan denkt: hé, laat ik eens abortus ondergaan. Als je een beetje logisch nadenkt en dat filmpje echt belijkt, snap je dat ook wel. Ze geven voorlichting in en om die bus. Het is geen « abortus-bus », maar een planned parenthood voorlichtingsbus, zoals er ook héééél duidelijk op staat. Abortus is geen kermisattractie, trol. Ook in de USA moet je daar waar abortus is toegestaan wel wat gesprekken hebben. Abortus doe je niet maarzo even. Er zijn bedden nodig, en nazorg.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 12:50 schreef Chivaz het volgende:
[ x ]
Niets aan toe te voegen, abortus is veranderd van een “noodzakelijk” kwaad tot een kermisattractie op een politiek congres.
Nou nee, want Trump heeft speciaal rechters in het SC geïnstalleerd om Roe vs. Wade de nek om te draaien.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:26 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hetzelfde argument kun je bij elke SC beslissing wel gebruiken man man man.
Ja hoi, niet van dat leugenachtige he.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De verifieerde bron staat buiten het DNC congres. Zelfs D66 zou niet zo ver gaan om abortussen aan te bieden bij hun partijcongres.
Oké Annie, wat heeft deze whataboutism te maken met een abortuskliniek geparkeerd voor de DNC?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:17 schreef AnneX het volgende:
Dit is luguber: onthouden van medische zorg!
Dit is luguber: vaders stiefvaders broers buurmannen die dochters en kinderen verkrachten. .
[ x ]
Mochten er straks weer rechters aangesteld worden voor het SC. Dan geloof jij dat de democraten niet gaan voor een rechter die politiek aan hun zijde staat?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:28 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nou nee, want Trump heeft speciaal rechters in het SC geïnstalleerd om Roe vs. Wade de nek om te draaien.
Dat maakt wel degelijk uit, want de basis van die ‘populaire wetgeving’ was Roe v. Wade die verbod op abortus ongrondwettelijk verklaarde. Ook dat was politiek bedrijven.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:22 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit. Het gaat er om dat populaire wetgeving de nek is omgedraaid omdat het huidige SC besloot politiek te moeten bedrijven. De enige die hier blij mij zijn zijn zure conservatieve mannetjes die de diepgewortelde lugubere en enge wens hebben macht te hebben over de lichamen van vrouwen en wat daarin plaatsvindt.
Ik snap die grap/trap van Trump niet over Barry Soweto.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 05:41 schreef Kijkertje het volgende:
Jaaaa laat het speechen maar aan Obama over. Meesterlijk weer.
[ x ]
[ x ]
Nog geen full speech op YouTube maar nu eerst ff slapen
“A popular Chicago hot dog shop is getting in on the political action with the Democratic National Convention happening in town.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:26 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Het is echt niet zo dat iemand die bus ziet staan en dan denkt: hé, laat ik eens abortus ondergaan. Als je een beetje logisch nadenkt en dat filmpje echt belijkt, snap je dat ook wel. Ze geven voorlichting in en om die bus. Het is geen « abortus-bus », maar een planned parenthood voorlichtingsbus, zoals er ook héééél duidelijk op staat. Abortus is geen kermisattractie, trol. Ook in de USA moet je daar waar abortus is toegestaan wel wat gesprekken hebben. Abortus doe je niet maarzo even. Er zijn bedden nodig, en nazorg.
In en bij deze bus geven ze voorlichting over condooms, spiraaltjes, de pil. Voorlichting die hard nodig is.
Ik kan zo ziek worden van deze opruiïge stemmingmakerij. Kermisattractiepure trollerij, deze onzin. Als je echt denkt dat iemand voor abortus kiest op basis van het zien van deze bus, alsof het een gebakje of een leuk truitje is, dan ben je nog dommer dan ik al dacht.
Die bus kan overal staan, ik zie nergens een beeld dat bewijst dat hij bij dat congres staat. En het is geen kliniek.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat als je abortus gaat gebruiken als een kermisattractie op je politieke congres dat je abortus reduceert tot iets triviaals. Een ieder weet dat democraten geen enkel probleem hebben met abortus, sterker nog ze gaan verder dan mening Europeaan. Waarom dan zo’n abortuskliniek waar ze gratis abortussen aanbieden. Ik vind het luguber en erg misplaatst op een congres dat bedoelt is om de partij te verenigen.
Dus je verzint nu opeens een flut logica. Wat een doorzichtige maga troll ben je ook.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
De verifieerde bron staat buiten het DNC congres. Zelfs D66 zou niet zo ver gaan om abortussen aan te bieden bij hun partijcongres.
Denk dat je dat mis hebtquote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:26 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Het is geen « abortus-bus », maar een planned parenthood voorlichtingsbus, zoals er ook héééél duidelijk op staat. Abortus is geen kermisattractie, trol. Ook in de USA moet je daar waar abortus is toegestaan wel wat gesprekken hebben. Abortus doe je niet maarzo even. Er zijn bedden nodig, en nazorg.
In en bij deze bus geven ze voorlichting over condooms, spiraaltjes, de pil. Voorlichting die hard nodig is.
https://www.npr.org/2024/(...)tion-vasectomies-dncquote:In a second exam room on the other side of the RV, Dr. Colleen McNicholas offered prescriptions for abortion pills - which she says patients could take on site or take home, under Illinois law.
(…)
The mobile Planned Parenthood clinic continues for a second day, providing medication abortion through late Tuesday night.
Nee, Mifepriston, geen abortussen, knullebol.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
“A popular Chicago hot dog shop is getting in on the political action with the Democratic National Convention happening in town.
The Wieners Circle posted on X that it is offering free hot dogs to patients who visit a Planned Parenthood mobile health clinic in Chicago offering free vasectomies, medication abortions and emergency contraception. The Wieners Circle has also posted about promotions for themed hot dogs and products that take jabs at Republican presidential and vice presidential nominees Donald Trump and JD Vance.“
https://eu.usatoday.com/s(...)omotion/74866389007/
Nee hoor gewoon abortussen en nog veel meer zelfs.
Leuk voor je, maar als je voornaamste argument is dat je het aan de staten over moet laten dan is dit gezeik gewoon niet relevant. Bemoei je er niet mee, om het zo te zeggen.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat als je abortus gaat gebruiken als een kermisattractie op je politieke congres dat je abortus reduceert tot iets triviaals. Een ieder weet dat democraten geen enkel probleem hebben met abortus, sterker nog ze gaan verder dan mening Europeaan. Waarom dan zo’n abortuskliniek waar ze gratis abortussen aanbieden. Ik vind het luguber en erg misplaatst op een congres dat bedoelt is om de partij te verenigen.
Vind jij het niet vreemd dat de Trias politica eigenlijk niet bestaat in de vs en er dus partijdige rechters blijken te bestaan. Waarbij de rechter als de partijdigheid er al is natuurlijk een afspiegeling van de laatste verkiezingen zouden moeten zijn en niet mensen die voor het leven benoemd worden.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:30 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Mochten er straks weer rechters aangesteld worden voor het SC. Dan geloof jij dat de democraten niet gaan voor een rechter die politiek aan hun zijde staat?
Weet niet hoor, dan heb je niet goed opgelet toenquote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:33 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Wij hebben een abortus boot naar Ierland gestuurd toen zag ik ook nergens boze rechts geïndoctrineerde wappies zich druk maken..
Chivaz weet ook dat er in laatste simester geen enkele abortus meer wordt uitgevoerd omdat het “even” niet uitkomt. Het is vrijwel altijd medische noodzaak. Het is echt ziekelijk hoe vaak republikeinen en personen als Chivaz daar over liegen terwijl ze beter wetenquote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:26 schreef la_perle_rouge het volgende:
Ik kan zo ziek worden van deze opruiïge stemmingmakerij. Kermisattractiepure trollerij, deze onzin. Als je echt denkt dat iemand voor abortus kiest op basis van het zien van deze bus, alsof het een gebakje of een leuk truitje is, dan ben je nog dommer dan ik al dacht.
Dus abortus doormiddel van een pil ipv kapot knippen en uitzuigen is geen abortus volgens jouw?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:35 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, Mifepriston, geen abortussen, knullebol.
Die bestaat wel degelijk, alleen interpreteren rechters de wet niet allemaal hetzelfde. Dat neemt niet weg dat de trias politica niet meer bestaat.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:37 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Vind jij het niet vreemd dat de Trias politica eigenlijk niet bestaat in de vs en er dus partijdige rechters blijken te bestaan. Waarbij de rechter als de partijdigheid er al is natuurlijk een afspiegeling van de laatste verkiezingen zouden moeten zijn en niet mensen die voor het leven benoemd worden.
In die link staat juist dat de bus niet op of bij het congres staat. Medicinale abortus, de pillen krijgen ze mee, en vasectomie. Dat laatste is hard nodig want ELKE ongewenste zwangerschap wordt veroorzaakt door een man.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:32 schreef Chivaz het volgende:
[..]
“A popular Chicago hot dog shop is getting in on the political action with the Democratic National Convention happening in town.
The Wieners Circle posted on X that it is offering free hot dogs to patients who visit a Planned Parenthood mobile health clinic in Chicago offering free vasectomies, medication abortions and emergency contraception. The Wieners Circle has also posted about promotions for themed hot dogs and products that take jabs at Republican presidential and vice presidential nominees Donald Trump and JD Vance.“
https://eu.usatoday.com/s(...)omotion/74866389007/
Nee hoor gewoon abortussen en nog veel meer zelfs.
De morning after pil slikken is ook abortus volgens jou?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dus abortus doormiddel van een pil ipv kapot knippen en uitzuigen is geen abortus volgens jouw?
Het is niet wat jij er van maakt nee. Zoals in het andere topic ook al aangegeven krijg je die pil hier ook gewoon zonder gedoe mee bij de huisarts in het begin van je zwangerschap. Later in je zwangerschap heeft ie ook weinig zin meer. En deze pil is ook gewoon via de post verkrijgbaar in de VS.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:43 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dus abortus doormiddel van een pil ipv kapot knippen en uitzuigen is geen abortus volgens jouw?
Mooi dit, dus een ieder die zo’n pil krijgt bij een abortuskliniek heeft eigenlijk geen abortus gepleegd. Hoeveel wil je nog schuiven om mij geen gelijk te geven?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:49 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
De morning after pil slikken is ook abortus volgens jou?
Wat een absolute lulkoek toch weer zeg. Zum kotsen, werkelijk. Er is werkelik geen vrouw op de wereld die een abortus heeft ondergaan en daar later op terugkijkt als 'iets triviaals'.Dat is een ingrijpende en lastige beslissing, wat de redenen erachter ook moge zijn. Dat jij weer uit je achterlijke MAGA-hol gekropen bent om het belang van het aankaarten van vrije en veilige toegang tot - waar juist een politiek congres uitermate geschikt voor is - te framen als 'een kermisattractie' getuigt toch weer van een misselijkmakende achterlijkheid om redenen die mij weer volkomen onbekend zijn.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:14 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Het probleem is dat als je abortus gaat gebruiken als een kermisattractie op je politieke congres dat je abortus reduceert tot iets triviaals. Een ieder weet dat democraten geen enkel probleem hebben met abortus, sterker nog ze gaan verder dan mening Europeaan. Waarom dan zo’n abortuskliniek waar ze gratis abortussen aanbieden. Ik vind het luguber en erg misplaatst op een congres dat bedoelt is om de partij te verenigen.
Nee dat maak jij er van de definitie van abortus is duidelijk. Jij wil er een vreemd onderscheid maken om vervolgens te claimen dat er geen abortus plaats vind. De medische wereld is het ieder geval niet met jouw eens.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is niet wat jij er van maakt nee. Zoals in het andere topic ook al aangegeven krijg je die pil hier ook gewoon zonder gedoe mee bij de huisarts in het begin van je zwangerschap. Later in je zwangerschap heeft ie ook weinig zin meer. En deze pil is ook gewoon via de post verkrijgbaar in de VS.
Je probeert een beeld te schetsen van een bus waar artsen babies uit baarmoeders rukken, doe nou niet zo schijnheilig. PP biedt medische zorg die mensen in de VS vaak ontberen omdat het zorgsysteem daar niet optimaal fungeert. Prima organisatie en waarom Nederlanders daar zo krampachtig over doen is mij echt een raadsel.
Is het moment daar dat je het weer op de terminologie en mierenneukerrij gaat gooien, omdat het wel weer zonneklaar is dat je voor de rest toch weer uit je nek zit te kletsen?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:55 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Mooi dit, dus een ieder die zo’n pil krijgt bij een abortuskliniek heeft eigenlijk geen abortus gepleegd. Hoeveel wil je nog schuiven om mij geen gelijk te geven?
Lul niet vent, je weet precies wat je hier aan het insinueren bent. Wees gewoon eens eerlijk.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nee dat maak jij er van de definitie van abortus is duidelijk. Jij wil er een vreemd onderscheid maken om vervolgens te claimen dat er geen abortus plaats vind. De medische wereld is het ieder geval niet met jouw eens.
Je zou toch maar vrouw zijn in een wereld waar de Chivaz-achtigen het voor het zeggen hebben. Brrrr...quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:22 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit. Het gaat er om dat populaire wetgeving de nek is omgedraaid omdat het huidige SC besloot politiek te moeten bedrijven. De enige die hier blij mij zijn zijn zure conservatieve mannetjes die de diepgewortelde lugubere en enge wens hebben macht te hebben over de lichamen van vrouwen en wat daarin plaatsvindt.
Echt?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het is niet wat jij er van maakt nee. Zoals in het andere topic ook al aangegeven krijg je die pil hier ook gewoon zonder gedoe mee bij de huisarts in het begin van je zwangerschap. Later in je zwangerschap heeft ie ook weinig zin meer. En deze pil is ook gewoon via de post verkrijgbaar in de VS.
Je probeert een beeld te schetsen van een bus waar artsen babies uit baarmoeders rukken, doe nou niet zo schijnheilig. PP biedt medische zorg die mensen in de VS vaak ontberen omdat het zorgsysteem daar niet optimaal fungeert. Prima organisatie en waarom Nederlanders daar zo krampachtig over doen is mij echt een raadsel.
Er zijn verschillende soorten pillen die verschillende dingen doen in verschillende fase van het proces. Wat wij de morning after pill noemen (NorLevo enzo), stelt de ovulatie uit zodat er geen eitje vrijkomt dat dan bevrucht kan worden. Dat is dus geen abortus, dat is anticonceptie.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 13:57 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nee dat maak jij er van de definitie van abortus is duidelijk. Jij wil er een vreemd onderscheid maken om vervolgens te claimen dat er geen abortus plaats vind. De medische wereld is het ieder geval niet met jouw eens.
Dit hoef je mij niet uit te leggen lol.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:00 schreef JAM het volgende:
[..]
Er zijn verschillende soorten pillen die verschillende dingen doen in verschillende fase van een zwangerschap. Wat wij de morning after pill noemen (NorLevo enzo), stelt de ovulatie uit zodat er geen eitje vrijkomt dat dan bevrucht kan worden. Dat is dus geen abortus, dat is anticonceptie.
Nou ja, voor zover het geen religieuze motivatie betreft, is het gewoon een stukje stompzinnig tribalisme natuurlijk. Je noemt jezelf conservatief en je gaat braaf nablaten wat je in je Amerikaanse alt-right internetbubbeltje meekrijgt.quote:
Wat jou echter wel uitgelegd moet worden, bij herhaling, is dat jij helemaal het recht niet hebt om je te bemoeien met de keuzes van een vrouw en dat een vrije en veilige toegang tot abortus een groot goed is zodat er niet allemaal vrouwen onnodig doodgaan en komen te invalideren en kinderen moeten uitpoepen voor de mensen die ze verkracht hebben. Jij voert hier een soort campagne voor een walgelijke doodscultuur onder het mom van dat het anders 'getrivialiseerd' wordt. Dat is ten eerste volkomen onwaar en ten tweede is het een argument dat werkelijk als kut op Dirk rijmt. 'Dingen moeten verboden worden omdat men het anders wellicht trivialiseert' (waar, nogmaals, geen sprake van is). Wat is dat voor een argument?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:01 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Dit hoef je mij niet uit te leggen lol.
Planned Parenthood mobiele kliniek die het hele jaar door gratis gezondheidszorg levert in de Great Lakes regio, van hulp bij zwangerschap tot een vasectomie en die deze conventie gebruiken om aandacht te vragen en donaties te verkrijgen.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 12:59 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Hoe je ook tegen abortus aankijkt, je kan ideologisch niet zo diep gezonken zijn dat je vind dat een abortuskliniek op een politiek congres thuis hoort.
Als je werkelijk zo diep gezonken bent dan word het echt tijd om even te reflecteren op de tijd waar het mogelijk is mis gegaan.
Een weird argument.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:05 schreef JAM het volgende:
[..]
Wat jou echter wel uitgelegd moet worden, bij herhaling, is dat jij helemaal het recht niet hebt om je te bemoeien met de keuzes van een vrouw en dat een vrije en veilige toegang tot abortus een groot goed is zodat er niet allemaal vrouwen onnodig doodgaan en te komen te invalideren en kinderen moeten uitpoepen voor de mensen die ze verkracht hebben. Jij voert hier een soort campagne voor een walgelijke doodscultuur onder het mom van dat het anders 'getrivialiseerd' wordt. Dat is ten eerste volkomen onwaar en ten tweede is het een argument dat werkelijk als kut op Dirk rijmt. 'Dingen moeten verboden worden omdat men het anders wellicht trivialiseert' (waar, nogmaals, geen sprake van is). Wat is dat voor een argument?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |