En Somalië loopt ook niet lekkerquote:
Dat had de Nederlandse boot moeten zijnquote:
vliegdekschipquote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:39 schreef kilon het volgende:
Ik kijk op tegen de VS en Frankrijk straks. Wat voor boot zullen die hebben
Eens.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:38 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Tja, dat mensen niet van al die Caribische of Groteoceanische eilanden weten dat ze bestaan, daar heb ik niet zo veel moeite mee. Echt nuttige kennis is dat nou ook weer niet, ondanks dat ik zelf de hele reeks wel ken.
Maar ik wil echt de vakantieman terug. Van die slippers in zo'n all in resort op de kaart laten aanwijzen waar ze ergens zitten, en dan Finland aanwijzen. Laat die mensen maar even voor de ganse natie voor lul staan.
ik vind curling bij de winterspelen altijd wel leuk, maar de zomerspelen zijn wel de echtequote:
Kun je ook iets anders dan trollen?quote:
Wat mooi!!quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:38 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
waar de bevolking het wel wilen dan het liefst met profijt van die bevolking. Zoals gratis toegang voor kinderen uit die (kansarme) wijken e.d.
Heeft die al een keer 'En de boot, de boot van land xxx' geroepen?quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:39 schreef Koffieplanter het volgende:
Jan Roelfs rept over een Zwitserse voetbalploeg in Uruguay in 1928 terwijl de grote Nino Schurter daar staat, debiel.
De VS de Gerald Ford en de Fransen de Foch.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:39 schreef kilon het volgende:
Ik kijk op tegen de VS en Frankrijk straks. Wat voor boot zullen die hebben
Hoef je geen ESF fan voor te zijn. Basiskennis.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:39 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Het land van Celine Dion nu (ESF fans weten wat ik bedoel).
alle sporten gehouden hadden, wat veel logischer is en respetvoller naar die sporters, hadden ze gewoon goed weer gehad.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
De helft van Samoa is al uitgeschakeld
Roelfs heeft nog nooit van Schurter gehoord.quote:Op vrijdag 26 juli 2024 21:39 schreef Koffieplanter het volgende:
Jan Roelfs rept over een Zwitserse voetbalploeg in Uruguay in 1928 terwijl de grote Nino Schurter daar staat, debiel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |