Dat lag wel heel erg in lijn der verwachting. Die andere landen hadden nog niet hun volle punten, dus nogal logisch dat ze er onder bleven tot de laatste rotatiequote:Op zaterdag 27 juli 2024 21:56 schreef Starflyer het volgende:
Geen teamfinale voor Nederland.Tot na de 5de rotatie lagen ze nog 7de, maar in de laatste rotatie werden ze nog door Zwitserland, Italië en Turkije gepasseerd. Nederland eindigt als 10de.
Dit is eigenlijk nog beter dan verwacht.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 21:59 schreef TheArt het volgende:
Voltigefinale voor De Munck en allroundfinale voor Schmidt en Rijken. Dat is gewoon een keurig resultaat. Jammer dat het team het net niet haalt, maar dat al wel verwacht.
Allroundfinale voor Rijken vind ik een mooi resultaat.quote:Op zaterdag 27 juli 2024 21:59 schreef TheArt het volgende:
Voltigefinale voor De Munck en allroundfinale voor Schmidt en Rijken. Dat is gewoon een keurig resultaat. Jammer dat het team het net niet haalt, maar dat al wel verwacht.
Ze is wel echt verdomd goed ja.quote:Op zondag 28 juli 2024 11:58 schreef kilon het volgende:
Ik ben nog altijd van mening dat Biles valsspeelt door zoveel meer talent te hebben. Wat een fenomeen
Überhaupt al de hoogte die Biles haalt in de sprongen.quote:
Altijd goedquote:Op zondag 28 juli 2024 12:48 schreef Zipportal het volgende:
Snoop Dogg in the house. @:de_boswachter
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een situatieschets. @RamboDirk
quote:Op zondag 28 juli 2024 13:16 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[ x ]Ik denk wel dat Biles beter zou basketballen, relatief gezien, dan Shaq aan de brug met ongelijke leggers zou turnen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een situatieschets. @:rambodirk
quote:Op zondag 28 juli 2024 13:16 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[ x ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een situatieschets. @:rambodirk![]()
U MAD?
quote:Op zondag 28 juli 2024 13:16 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[ x ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een situatieschets. @:rambodirk
ik zou het wel willen zienThe problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
quote:Op maandag 15 juli 2024 22:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
We kijken naar @:Moira
Al is die niet meer zo vaak online geweest de laatste tijd.
Halloquote:Op maandag 15 juli 2024 22:15 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Die komt wel bovendrijven tijdens de OS zelf.![]()
Duurde nog langquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |