https://www.vandaaginside.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Ken m beter pruimen dan die marketeer met zijn idiote nieuwtjes elke keer.quote:Op maandag 8 juli 2024 23:06 schreef BobW het volgende:
Wie vindt het eigenlijk leuk dat Rutger bij VI zit?
Maar die voorspellingenquote:Op maandag 8 juli 2024 23:13 schreef Electric_Eye het volgende:
Ken m beter pruimen dan die marketeer met zijn idiote nieuwtjes elke keer.
Waarschijnlijk die "grap" over Hitler. Net zo triest dat Derksen zelfs over links begint als het over een scheidsrechter gaat. Ik geef me zelf steeds meer gelijk dat ik niet meer naar deze zwakzinnigen kijk.......quote:
Vullings over Oranje ?quote:
Nee het ging over dat hij in een supermarkt een vrouw in boerka bij de pannen-afdeling zag staan. Daar stonden pannen met een kaartje "Gratis met spaarkaart" maar dat had die vrouw niet gezien volgens Gijp en ging met de pannen naar de kassa. Uiteraard kreeg die mevrouw de pannen niet mee zonder volle spaarkaart.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 08:12 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk die "grap" over Hitler. Net zo triest dat Derksen zelfs over links begint als het over een scheidsrechter gaat. Ik geef me zelf steeds meer gelijk dat ik niet meer naar deze zwakzinnigen kijk.......
'De heren van Vandaag Inside Oranje hebben op een hele bijzondere manier een vergelijking gemaakt met de kritiek op de aanstelling van scheidsrechter Felix Zwayer voor Nederland-Engeland. René van der Gijp noemde zelfs de naam van Adolf Hitler.
Felix Zwayer is in 2021 betrokken geweest bij een omkoopschandaal, waar Jude Bellingham toentertijd stevige kritiek op leverde. Ondertussen heeft Zwayer zijn straf uitgezeten en fluit hij weer op het hoogste niveau. De UEFA stelde de Duitse arbiter aan voor Nederland - Engeland, heroverwoog het nadat de link met Bellingham vaak werd gelegd maar besloot de aanstelling niet te wijzigen. Bellingham, sterspeler bij de Engelsen en momenteel van Real Madrid, is er niet tevreden mee.
Bij Vandaag Inside Oranje laat Johan Derksen klaar zijn met het gezeur. "Dat vind ik allemaal koeien uit de sloot halen, dat is hetzelfde als dat gezeik over Zwarte Piet en de hoofddoekjes in Nederland, wat maar blijft doorzeuren." Wilfred Genee vindt het maar een bijzondere opmerking. "Dat is wel heel apart, om dit te vergelijken met Zwarte Piet en de hoofddoekjes." René van der Gijp doet ook nog een duit in het zakje. "Hitler. Hitler ook nog." De hele zaal barst in lachen uit. Genee: "Sorry, waar gaat dit naartoe?"
Derksen wil, als de zaal is uitgelachen, toch nog wel even sterker zijn punt maken. "Het is weer uit de oude doos, oude koeien en er steeds mee terugkomen. Wat de linkse politiek hier doet, dat doen nou de journalisten met zo'n scheidsrechter, die gewoon daarvoor gestraft is. Hij mag doorgaan. Klaar."'
Dat heet geloof ik cringe. Maar het wordt steeds erger dus.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 10:44 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Nee het ging over dat hij in een supermarkt een vrouw in boerka bij de pannen-afdeling zag staan. Daar stonden pannen met een kaartje "Gratis met spaarkaart" maar dat had die vrouw niet gezien volgens Gijp en ging met de pannen naar de kassa. Uiteraard kreeg die mevrouw de pannen niet mee zonder volle spaarkaart.
Wat nu de clue was van de grap weet ik nog steeds niet. Aangezien Gijp nogal de focus legde op de boerka en het wat beperkte gezichtsveld zal dat wel de clue zijn. Door de boerka had mevrouw het niet goed gelezen. Ofzo....
Maar dat schaterlachen tijdens deze wat mislukte grap maakt het tenenkrommend
Schitterend hoor. Heeft hij goed voor elkaar.quote:Op dinsdag 9 juli 2024 20:30 schreef ikweethetookniet het volgende:
https://www.funda.nl/deta(...)rdijk-490-a/43549518
Fff gluren![]()
Nou ja die verkoopt hij dusquote:Op dinsdag 9 juli 2024 22:57 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Schitterend hoor. Heeft hij goed voor elkaar.
Ja zeker, maar hij woont er ook al een hele tijd. Kan 'm voor een hoop centen verkopen. Goed voor elkaar. Die zal wel weer iets leuks terugkopen.quote:
Ik wilde weer kijken. Maar wat moeten ze met zo'n Boekenstein de dag voor de wedstrijd? Die niet weet of er zand of lucht in een bal zit. Ook nog een hockeyballetje erbij.quote:
Bijnaam de slangquote:Op woensdag 10 juli 2024 10:02 schreef maxi-mus het volgende:
Dat nietszeggende gelul van Helene. En maar dom lachen.
Ik heb altijd de indruk gehad dat Hélène Hendriks precies weet welke derrières zij linguaal moet toucheren, maar waar heeft zij de bijnaam De Slang?quote:Op woensdag 10 juli 2024 10:28 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Bijnaam de slang
Duidelijk toch
Plus een dooie lul zonder humor.quote:
Naast hem lijken Gijp en Johan wel grappiger, dus op zich geen slechte keuze om hem uit te nodigen.quote:
Ha ha ha.quote:Op donderdag 11 juli 2024 19:20 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Naast hem lijken Gijp en Johan wel grappiger, dus op zich geen slechte keuze om hem uit te nodigen.
Wat Brabanders misschien, Willy en René.quote:Op donderdag 11 juli 2024 23:05 schreef PowerLoungen het volgende:
Brabo kan waarschijnlijk geen 1 speler opnoemen.
Nog altijd weten 2 er niet meer dan 1quote:Op donderdag 11 juli 2024 23:06 schreef Martinello het volgende:
[..]
Wat Brabanders misschien, Willy en René.
Hij lacht altijd keihard, en vooral om zichzelf.quote:Op zaterdag 13 juli 2024 08:48 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Lollig doen over seksueel misbruik en daarna keihard lachen.
quote:Op zaterdag 13 juli 2024 08:48 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Lollig doen over seksueel misbruik en daarna keihard lachen.
Gebeurt ook hier op het forum. Ook bij moorden. Voorbeeld, nice!quote:Op zaterdag 13 juli 2024 08:48 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Lollig doen over seksueel misbruik en daarna keihard lachen.
Volgens mij had Gijp al wat pillen op met een flesje rode wijnquote:
Even de tandjes bleken zou al een behoorlijk verschil makenquote:Op zaterdag 13 juli 2024 23:35 schreef timmmmm het volgende:
Ik blijf dat bejaarde wijf in haar strakke leren broek onnoemelijk ranzig vinden
Over wie gaat dit ?quote:Op zondag 14 juli 2024 11:03 schreef GM78 het volgende:
[..]
Even de tandjes bleken zou al een behoorlijk verschil maken
Of die dikke van de AIVDquote:Op zondag 14 juli 2024 11:02 schreef GM78 het volgende:
Ik heb zo'n vermoeden dat
Raymond Mens vanavond aan de bar zit
Vond het niet zo grappig, maar vooruit.quote:
In Nederland is iedereen met meer dan één hersencel tegen Trump, maar in de VS is het misschien wel handig als ze niet van je weten aan welke kant je staat.quote:Op zondag 14 juli 2024 12:30 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Raymond zegt geen voorkeur te hebben maar toch voelt het alsof hij stiekem meer team Trump is
De ranzige over de datum chauffeur van Derksen die daar af en toe een liedje mag zingen omdat ze opa rond rijdtquote:
Door stiefvader Jeroen?quote:Op zondag 14 juli 2024 23:10 schreef ikweethetookniet het volgende:
Noah wordt straks helemaal uit elkaar getrokken
Bewust imago aanmeten door dezelfde manager.quote:Op zondag 14 juli 2024 23:06 schreef Electric_Eye het volgende:
Ik vraag me bij Noa altijd af waarom zij de kleding van haar moeder aan heeft
quote:Op zondag 14 juli 2024 23:06 schreef Electric_Eye het volgende:
Ik vraag me bij Noa altijd af waarom zij de kleding van haar moeder aan heeft
Om dit soort kneuzen dusquote:Op zondag 14 juli 2024 23:10 schreef ikweethetookniet het volgende:
Noah wordt straks helemaal uit elkaar getrokken
Jonge meid in een kort rokje en een diepe decolleté, lijkt mij niet zo verstandig als je in een stadion staat met een zooitje bezopen supportersquote:Op zondag 14 juli 2024 23:06 schreef Electric_Eye het volgende:
Ik vraag me bij Noa altijd af waarom zij de kleding van haar moeder aan heeft
Dit ja. Ze moet een beetje als the girl next door gezien worden natuurlijk. Volgens mij lukt dat aardig, in het land is ze redelijk populair lijkt het. Ik heb er zelf weinig mee.quote:Op maandag 15 juli 2024 00:01 schreef RipCity het volgende:
[..]
Bewust imago aanmeten door dezelfde manager.
‘One of the boys’
Veilig ook dus niemand neemt er aanstoot aan.
Johan die denkt dat Palmer een spits is. (Lol)quote:Op maandag 15 juli 2024 11:54 schreef Specularium het volgende:
Mooi dat het afgelopen is. Dit was de slechtste variant van VI, waar Johan persoonlijk heeft tegengehouden dat het een voetbalshow zou worden tijdens het EK.
Vond het ook een prima showtje. Meer cringe is bijna niet mogelijk. Wilfred die vragen opleest over zichzelf (waar woon ik? Hoe heet het programma dat ik presenteer? Wat zei ik toen?), gasten die echt de allermakkelijkste rebussen niet wisten, zelfs nadat Bas het had voorgekouwd (dus als je een berg ziet dan is het berg). Echt bizar slecht. ‘Ik kijk elke avond’, en vervolgens niet weten dat Knoester advocaat is, zelfs niet nadat er 4 keuzes zijn.quote:Op maandag 15 juli 2024 13:39 schreef Dutch_view het volgende:
Overigens de "finale" van de VI oranje Quiz werd gister door slechts 139.000 mensen bekeken.
Dramatisch.
Overigens vond ik het wel leuk omdat het zo slecht was![]()
Bas die op zn fluitje blaast en een deelnemer een gele kaart geeft omdat hij afkijkt
Ik ook niet. De items met haar voegen helemaal niets maar dan ook niets toe; beetje lachen, beetje meedoen met de heren, op een kutlocatie in de hoop dat er een dronken fan het beeld in komt vliegen, om vervolgens weer een beetje te lachen en weer terug naar het programma te gaan.quote:Op maandag 15 juli 2024 08:28 schreef ISVV het volgende:
[..]
Dit ja. Ze moet een beetje als the girl next door gezien worden natuurlijk. Volgens mij lukt dat aardig, in het land is ze redelijk populair lijkt het. Ik heb er zelf weinig mee.
Dat is ie niet echt inderdaad. Al kan hij zowel op de vleugels als in de spits spelen.quote:Op maandag 15 juli 2024 12:19 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Johan die denkt dat Palmer een spits is. (Lol)
Het is (vooral) een 10.quote:Op maandag 15 juli 2024 15:13 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Dat is ie niet echt inderdaad. Al kan hij zowel op de vleugels als in de spits spelen.
Volslagen belachelijk idd. Als iemand altijd en overal op komt dagen zijn hij en derksen t wel. Zelfs als de snip verkouden of ziek zijn of operatie hebben komen ze nog direct na de studio. Hij mist 2x iets met gewoon goede reden en meteen boetequote:Op dinsdag 16 juli 2024 14:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
Talpa heeft René van der Gijp een boete van 1.500 euro opgelegd voor zijn afwezigheid bij Vandaag Inside Oranje. Dat vertelt de 63-jarige voetbalanalist in de podcast KieftJansenEgmondGijp.
"Dat wordt van mijn salaris ingehouden", stelt Van der Gijp. Collega Michel van Egmond vindt het belachelijk. "Hij is wel streng, die John de Mol", reageert hij.
Volgens Van der Gijp gaat de boete "helemaal nergens over". "Je wordt er weleens een beetje moe van allemaal. De tv-wereld is leuk, maar je moet er niet over nadenken, want dat schiet niet op."
De voetbalanalist was de afgelopen tijd twee keer afwezig bij Vandaag Inside Oranje. De eerste keer vanwege de verjaardag van zijn zoon Nicky, de tweede keer vanwege het afstuderen van zijn zoon. Van der Gijp besloot voor beide dagen een snipperdag op te nemen. De eerste keer werd hij vervangen door Rutger Castricum, de tweede keer door Job Knoester. Het is niet duidelijk of de boete geldt voor beide gemiste uitzendingen.
Lijkt me de gage die ze de vervanger moeten betalen. Da's toch niet zo gek?quote:Op dinsdag 16 juli 2024 17:15 schreef Specularium het volgende:
Genee heeft vorige week nog zitten vertellen dat ze per uitzending betaald krijgen. Dit is geen boete.
Kunnen ze Rutger wel aan tafel zetten.quote:Op woensdag 17 juli 2024 09:35 schreef tong80 het volgende:
René van der Gijp lijkt na de zomer van 2025 een punt te zetten achter zijn periode als analist in het programma Vandaag Inside, zo heeft de oud-voetballer eerlijk toegegeven. Van der Gijp stelt dat hij 'er wel klaar mee is' als zijn contract over ongeveer een jaar afloopt bij Talpa. Mocht de 63-jarige analist daadwerkelijk vertrekken, lijkt dat ook het definitieve einde voor het volledige programma Vandaag Inside te betekenen.
[ afbeelding ]
"Af en toe ben ik er zo klaar mee. Ik heb nog een jaar een contract en dan ben ik echt wel blij dat het klaar is", begint Van der Gijp in de nieuwste podcast van KieftJansenEgmondGijp: "Dan stop je er toch lekker mee", reageert Michel van Egmond op de uitlatingen van zijn collega: "Je hebt er een wereldtijd gehad", benadrukt Van Egmond, waarna Van der Gijp uitlegt dat dit ook zijn bedoeling is: "Dat zeg ik ook. We hebben de perfecte tijd gehad", besluit Van der Gijp. De analist hint hiermee nadrukkelijk naar een vertrek van televisie.
Mocht Van der Gijp er daadwerkelijk voor kiezen om in de zomer van 2025 af te zwaaien als vaste gast bij het programma Vandaag Inside, dan lijkt het einde verhaal voor de populaire talkshow. Het lijkt een onrealistisch scenario dat Talpa op zoek gaat naar een vervanger van Van der Gijp en daarnaast is het onduidelijk hoe Johan Derksen, Wilfred Genee en beleidsbepalers van Talpa aankijken tegen het wel of niet verlengen van het aflopende contract.
https://www.msn.com/nl-nl(...)440ad3e29ed677&ei=90
Precies, die is nog erger.quote:Op woensdag 17 juli 2024 14:26 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Kunnen ze Rutger wel aan tafel zetten.
Echt eh? Wat een mongool is dat zeg.quote:
Het stikt er tegenwoordig van op tv. Je moet of een grote bek hebben of totaal schaamteloos.quote:Op woensdag 17 juli 2024 14:32 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Echt eh? Wat een mongool is dat zeg.
Ze hebben altijd gezegd als er èèn stopt stoppen we allemaal. Maar goed geld doet rare dingen, maar dat hebben ze inmiddels wel genoeg hoop ik.quote:Op woensdag 17 juli 2024 14:26 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Kunnen ze Rutger wel aan tafel zetten.
Ja joh, lekker stoppen.quote:Op woensdag 17 juli 2024 16:21 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Ze hebben altijd gezegd als er èèn stopt stoppen we allemaal. Maar goed geld doet rare dingen, maar dat hebben ze inmiddels wel genoeg hoop ik.
Scheelt dat ze beiden hebben.quote:Op woensdag 17 juli 2024 14:35 schreef tong80 het volgende:
[..]
Het stikt er tegenwoordig van op tv. Je moet of een grote bek hebben of totaal schaamteloos.
Gijp wil niet meer, opa Derksen kan niet meer en Genee kan niks. Dan is het beter om te stoppenquote:Op woensdag 17 juli 2024 09:35 schreef tong80 het volgende:
René van der Gijp lijkt na de zomer van 2025 een punt te zetten achter zijn periode als analist in het programma Vandaag Inside, zo heeft de oud-voetballer eerlijk toegegeven. Van der Gijp stelt dat hij 'er wel klaar mee is' als zijn contract over ongeveer een jaar afloopt bij Talpa. Mocht de 63-jarige analist daadwerkelijk vertrekken, lijkt dat ook het definitieve einde voor het volledige programma Vandaag Inside te betekenen.
[ afbeelding ]
"Af en toe ben ik er zo klaar mee. Ik heb nog een jaar een contract en dan ben ik echt wel blij dat het klaar is", begint Van der Gijp in de nieuwste podcast van KieftJansenEgmondGijp: "Dan stop je er toch lekker mee", reageert Michel van Egmond op de uitlatingen van zijn collega: "Je hebt er een wereldtijd gehad", benadrukt Van Egmond, waarna Van der Gijp uitlegt dat dit ook zijn bedoeling is: "Dat zeg ik ook. We hebben de perfecte tijd gehad", besluit Van der Gijp. De analist hint hiermee nadrukkelijk naar een vertrek van televisie.
Mocht Van der Gijp er daadwerkelijk voor kiezen om in de zomer van 2025 af te zwaaien als vaste gast bij het programma Vandaag Inside, dan lijkt het einde verhaal voor de populaire talkshow. Het lijkt een onrealistisch scenario dat Talpa op zoek gaat naar een vervanger van Van der Gijp en daarnaast is het onduidelijk hoe Johan Derksen, Wilfred Genee en beleidsbepalers van Talpa aankijken tegen het wel of niet verlengen van het aflopende contract.
https://www.msn.com/nl-nl(...)440ad3e29ed677&ei=90
Ik kijk dit ook via NLZietquote:Op woensdag 17 juli 2024 19:08 schreef DrDentz het volgende:
Beetje het einde van linaire TV ook denk ik, als VI stopt, was het laatste programma wat me een beetje aansprak. Kijk buiten dat alleen streaming en YouTube.
Vind het leuk om sommige programma;s te kijken icm een scherm twitter of Fok! er naast. Als iedereen maar op eigen tijdstippen gaat kijken, dan is die lol er ook wel wat van af voor mij.quote:Op woensdag 17 juli 2024 20:05 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik kijk dit ook via NLZiet
Alleen senioren kijken nog televisie in plaats van on demand. Je gaat toch niet thuisblijven voor een programma in 2024
Dat heb ik met live wedstrijden als bij het EK of wanneer t songfestival weer is oid, maar eigenlijk nooit met programma's.quote:Op woensdag 17 juli 2024 20:38 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Vind het leuk om sommige programma;s te kijken icm een scherm twitter of Fok! er naast. Als iedereen maar op eigen tijdstippen gaat kijken, dan is die lol er ook wel wat van af voor mij.
Vwb Gijp kunnen ze er gewoon een lachband uit de jaren 90 onder monteren.quote:Op woensdag 17 juli 2024 18:51 schreef timmmmm het volgende:
Gijp wil niet meer, opa Derksen kan niet meer en Genee kan niks. Dan is het beter om te stoppen
Gijp heeft dit concept sowieso nooit gewild, je merkte de afgelopen weken dat hij opleefde als het over voetbal ging of over andere sporten. Bij andere onderwerpen is zijn inbreng steeds minder (en heel serieus is die inbreng dan ook vaak niet)quote:Op woensdag 17 juli 2024 18:51 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Gijp wil niet meer, opa Derksen kan niet meer en Genee kan niks. Dan is het beter om te stoppen
Die "vete" begon toch bij VI ?quote:Op donderdag 18 juli 2024 16:08 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ja leuk, wat heeft dit met VI te maken?
Of hij is zelfs schaamteloos irritant, zoals met die ER-gasten.quote:Op donderdag 18 juli 2024 13:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Gijp heeft dit concept sowieso nooit gewild, je merkte de afgelopen weken dat hij opleefde als het over voetbal ging of over andere sporten. Bij andere onderwerpen is zijn inbreng steeds minder (en heel serieus is die inbreng dan ook vaak niet)
Dat is een van de weinige keren dat ik om dit gedrag nog wel kon lachen.quote:Op vrijdag 19 juli 2024 05:39 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Of hij is zelfs schaamteloos irritant, zoals met die ER-gasten.
@ikweethetookniet zal wel weer dronken zijn geweest.quote:Op donderdag 18 juli 2024 16:08 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ja leuk, wat heeft dit met VI te maken?
Dat was een leuke show.quote:
Zijn lange ritjes steeds van Den Bosch naar Grollooooquote:Op zondag 28 juli 2024 23:03 schreef ikweethetookniet het volgende:
Dezojuist voor de 3e keer geopereerd aan liesbreuk nu andere kant
https://www.shownieuws.nl(...)k-voor-johan-derksen
John de Bever is al langs geweest
Van der Gijp is geen slimme jongen. Hij doet maar wat, denkt nergens over na, kletst maar wat raak en lacht als een schoenbekooievaar. Het wordt tijd dat hij niet meer terugkeert na de zomer.quote:Op dinsdag 16 juli 2024 14:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
Talpa heeft René van der Gijp een boete van 1.500 euro opgelegd voor zijn afwezigheid bij Vandaag Inside Oranje. Dat vertelt de 63-jarige voetbalanalist in de podcast KieftJansenEgmondGijp.
"Dat wordt van mijn salaris ingehouden", stelt Van der Gijp. Collega Michel van Egmond vindt het belachelijk. "Hij is wel streng, die John de Mol", reageert hij.
Volgens Van der Gijp gaat de boete "helemaal nergens over". "Je wordt er weleens een beetje moe van allemaal. De tv-wereld is leuk, maar je moet er niet over nadenken, want dat schiet niet op."
De voetbalanalist was de afgelopen tijd twee keer afwezig bij Vandaag Inside Oranje. De eerste keer vanwege de verjaardag van zijn zoon Nicky, de tweede keer vanwege het afstuderen van zijn zoon. Van der Gijp besloot voor beide dagen een snipperdag op te nemen. De eerste keer werd hij vervangen door Rutger Castricum, de tweede keer door Job Knoester. Het is niet duidelijk of de boete geldt voor beide gemiste uitzendingen.
En toch vind ik Gijp onvervangbaar, ik vind het altijd geweldig om te horen hoe hij relativeert plus zijn humor is aanstekelijk.quote:Op maandag 12 augustus 2024 09:23 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Van der Gijp is geen slimme jongen. Hij doet maar wat, denkt nergens over na, kletst maar wat raak en lacht als een schoenbekooievaar. Het wordt tijd dat hij niet meer terugkeert na de zomer.
Toen ze de mensen van ER aan de bar hadden, viel Van der Gijp door de mand als onvolwassen man met een minderwaardigheidscomplex. De relativering was toen ineens ver te zoeken.quote:Op maandag 12 augustus 2024 16:12 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
En toch vind ik Gijp onvervangbaar, ik vind het altijd geweldig om te horen hoe hij relativeert plus zijn humor is aanstekelijk.
Zijn reactie op die boete is natuurlijk niet echt slim te noemen.
Als je je op een gegeven moment gaat irriteren aan een vaste tafelgast zoals in dit geval Van der Gijp dan begrijp ik zelf heel goed dat je hem graag ziet vertrekken. Ik heb die irritatie zelf nog niet bij hem.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 04:50 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Toen ze de mensen van ER aan de bar hadden, viel Van der Gijp door de mand als onvolwassen man met een minderwaardigheidscomplex. De relativering was toen ineens ver te zoeken.
Ik vraag me af of de redacteuren nieuwe papegaaien kunnen vinden, zodat ze de serie langer kunnen voortzetten. De huidige papegaaien beginnen namelijk behoorlijk oud te worden.quote:Op maandag 12 augustus 2024 16:12 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
En toch vind ik Gijp onvervangbaar, ik vind het altijd geweldig om te horen hoe hij relativeert plus zijn humor is aanstekelijk.
Zijn reactie op die boete is natuurlijk niet echt slim te noemen.
Heel dat ER wat de eigen propaganda als waarheid gaat verkondigen is gewoon irritant. Nogal een overgang om opeens twee mensen van ER daar neer te zetten. Prima als je iemand uitnodigt maar waarom in godsnaam twee mensen. De boodschap sloeg al niet echt aan. De ergernissen werden alleen maar erger.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 04:50 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Toen ze de mensen van ER aan de bar hadden, viel Van der Gijp door de mand als onvolwassen man met een minderwaardigheidscomplex. De relativering was toen ineens ver te zoeken.
De eindredacteur is ook weg nu dus ben benieuwd of ze de rust kunnen bewaren achter de schermen en de gasten zullen inderdaad wel niet al te veel veranderen want de spoeling is nu al dun. Sommige verdienen die 1500 euro wel heel makkelijk zoals Wierd..quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:42 schreef spapaars het volgende:
[..]
Ik vraag me af of de redacteuren nieuwe papegaaien kunnen vinden, zodat ze de serie langer kunnen voortzetten. De huidige papegaaien beginnen namelijk behoorlijk oud te worden.
Vond het wel mooi dat ie die opruiers een beetje voor paal ging zetten.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 04:50 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Toen ze de mensen van ER aan de bar hadden, viel Van der Gijp door de mand als onvolwassen man met een minderwaardigheidscomplex. De relativering was toen ineens ver te zoeken.
Wierd is niet zo geschikt voor programma's waar een gladde presentator alles wat een beetje naar diepgang neigt meteen afkapt om een schijtlollig filmpje in te starten. In zijn podcast is hij wel ijzersterk. Voor Raymond Mens geldt in mindere mate hetzelfde.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:55 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
De eindredacteur is ook weg nu dus ben benieuwd of ze de rust kunnen bewaren achter de schermen en de gasten zullen inderdaad wel niet al te veel veranderen want de spoeling is nu al dun. Sommige verdienen die 1500 euro wel heel makkelijk zoals Wierd..
Het ging om twee ER-mensen aan de bar, die uitgenodigd waren. Johan Derksen was het ook niet met ze eens, maar die voerde wel een normaal gesprek met ze. Van der Gijp gedroeg zich als een klein kind.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 09:38 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
Als je je op een gegeven moment gaat irriteren aan een vaste tafelgast zoals in dit geval Van der Gijp dan begrijp ik zelf heel goed dat je hem graag ziet vertrekken. Ik heb die irritatie zelf nog niet bij hem.
Is goedquote:[ afbeelding ] Op woensdag 14 augustus 2024 09:59 schreef ISVV het volgende:
[..]
Vond het wel mooi dat ie die opruiers een beetje voor paal ging zetten.
Hij zette alleen zichzelf voor paal.
Bedankt voor het lenen.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 19:48 schreef ikweethetookniet het volgende:
De snor had geschiedenis kunnen schrijven
https://www.dumpert.nl/item/100100358_da33d71f
Dit klinkt misschien stom maar tot dat moment dacht ik dat hij een goede gozer was, misschien ietswat simpel. Maar ik vond zijn houding misselijkmakend en haast mensonterend, lol.quote:Op woensdag 14 augustus 2024 04:50 schreef Tasmaniak het volgende:
[..]
Toen ze de mensen van ER aan de bar hadden, viel Van der Gijp door de mand als onvolwassen man met een minderwaardigheidscomplex. De relativering was toen ineens ver te zoeken.
Mijn mening over hem was volgens mij al gedraaid of aan het keren. Wat een simpele ziel. Mensen belachelijk maken, kinderlijk gedrag, dom tot al zijn vezels....etc.....quote:Op woensdag 14 augustus 2024 20:16 schreef Epistaxiophobia het volgende:
[..]
Dit klinkt misschien stom maar tot dat moment dacht ik dat hij een goede gozer was, misschien ietswat simpel. Maar ik vond zijn houding misselijkmakend en haast mensonterend, lol.
Daar kan ik me wel iets bij voorstellen, dat weken of zelfs maanden lang vijf avonden per week te veel van het goede is.quote:https://www.telegraaf.nl/(...)-via-de-media-spelen
Maandag beginnen de mannen van VI weer met hun programma. Na een zomerstop gaan Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp weer vijf avonden per week hun populaire talkshow maken. Maar van laatstgenoemde mogen dat er wel wat minder zijn, zo weet mediaverslaggever Jordi Versteegden.
Goed artikel wel. Ben 't ook met 'm eens dat ze tussen januari-juni best 1 maandje heleentje kunnen doen. Goed voor de frisheid en gemoedstoestand van de heren. Elke dag weer exact zelfde onderwerpen ging ook irriteren. laat heleen lekker maandje met jack aankloten en dan kijkt iedereen incl. zij zelf weer uit naar de laatste maandjes. Het is nu net iets teveel.quote:Op vrijdag 16 augustus 2024 20:40 schreef Arcee het volgende:
[..]
Daar kan ik me wel iets bij voorstellen, dat weken of zelfs maanden lang vijf avonden per week te veel van het goede is.
Zolang het kijkers scoort blijft het nog wel 2-3 jaar bestaan, of Johan moet echt achteruit gaan met zijn gezondheid. Maar ben meer benieuwd of het inderdaad nog wel zo leuk kan blijven. Je merkt de laatste maanden al dat het een zet van herhaling is en bij weinig actualiteit is een uur per dag lastig te vullen. Ook is Wilfred zijn andere programma kwijt dus hij zal wel niet heel zin erin hebben. Voor het geld kunnen ze allang stoppen.quote:Op zaterdag 17 augustus 2024 14:26 schreef Marcoss het volgende:
Hij is wel druk met de aanpassing van het format voor zijn, naar eigen zeggen, laatste seizoen
Je zal het je maar zo druk maken om iets wat je niet kijktquote:Op zaterdag 17 augustus 2024 22:55 schreef freaky40 het volgende:
Dit talkshowtje heeft zijn langste tijd gehad, het is het herkauwen van meningen die te pas en te onpas ter tafel komen als het onderwerp wat besproken wordt daarom vraagt. Ik kijk al jaren niet meer, maar als ik het dan eens voorbij zie komen omdat ik verplicht moet mee kijken, dan heb ik echt niets gemist blijkt dan altijd. En die hijgerige hysterica van een Genee met zijn getrol door stellingen ter tafel te gooien waar hij het antwoord al van weet maar alleen omdat het zo lekker scoort, dat kan ook echt niet meer. Het gaat ook van de hak op de tak en te snel.
Verder wat Gijp betreft. Die kan dan beter vanaf mei een maand vrij nemen en de rest van de zomer ook want dat is toch het moment dat alles met zomerstop gaat. In april is nog te vroeg. Ik weet bijna 100% zeker dat Talpa dat ook zo ziet, die kijken er toch anders naar als TV makers.
Ik heb genoeg gezien om tot deze conclusie te komen. Anders zie je me hier ook niet.quote:Op zondag 18 augustus 2024 14:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je zal het je maar zo druk maken om iets wat je niet kijkt
Je hebt waarschijnlijk verdrongen hoe belachelijk je je toen in die topics hebt gemaakt.quote:Op zondag 18 augustus 2024 14:26 schreef freaky40 het volgende:
Weet niet waar je het over hebt ,Pipo de clown.
Een beetje zoals tong80quote:Op zondag 18 augustus 2024 14:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je zal het je maar zo druk maken om iets wat je niet kijkt
Goede mening, goed verhaal, lekker kort ook, maar niet mee eens.quote:Op zondag 18 augustus 2024 15:14 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Je hebt waarschijnlijk verdrongen hoe belachelijk je je toen in die topics hebt gemaakt.
Sinds dag twee van deze show is het overigens al constant het herhalen van meningen. Dat maakt voor de kijkcijfers alleen geen fuck uit. En dat de heren na twintig jaar hun langste tijd gehad hebben, is ook niet echt een gewaagde uitspraak.
En jij kunt niet lezen.quote:Op zondag 18 augustus 2024 19:47 schreef GM78 het volgende:
[..]
Een beetje zoals tong80
Alles is kut aan het programma.
Maar vervolgens wel elke dag kijken, om hier vervolgens te klagen hoe kut het programma is
Ik kijk zelden tot nooit. Alleen als ik geattendeerd wordt op FOK! of elders. Er komen regelmatig berichtjes of beelden langs. En die zijn 9 van de 10 keer negatief. Heb jarenlang genoten toen het nog alleen over voetbal ging.quote:Op zondag 18 augustus 2024 19:47 schreef GM78 het volgende:
[..]
Een beetje zoals tong80
Alles is kut aan het programma.
Maar vervolgens wel elke dag kijken, om hier vervolgens te klagen hoe kut het programma is
Zo sta ik er ook in. In de tijd van Voetbal International was het nog zeer vermakelijk en konden we de anekdotes van Gijp en Derksen nog niet en weten we hoe ze in elkaar steken en hoe ze over bepaalde dingen denken. Nu wel, dus ik heb het wel weer gezien. Herhaling van zetten al jaren lang.quote:Op maandag 19 augustus 2024 13:38 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik kijk zelden tot nooit. Alleen als ik geattendeerd wordt op FOK! of elders. Er komen regelmatig berichtjes of beelden langs. En die zijn 9 van de 10 keer negatief. Heb jarenlang genoten toen het nog alleen over voetbal ging.
Wat ben je mild geworden freakmans: NY_Giant in TV / [SBS6] Vandaag Inside #37 VI NEVER DIES.quote:Op maandag 19 augustus 2024 15:26 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Zo sta ik er ook in. In de tijd van Voetbal International was het nog zeer vermakelijk en konden we de anekdotes van Gijp en Derksen nog niet en weten we hoe ze in elkaar steken en hoe ze over bepaalde dingen denken. Nu wel, dus ik heb het wel weer gezien. Herhaling van zetten al jaren lang.
Zo zonde na het interessante "ouderwets" leuk lullen over voetbal.quote:Op maandag 19 augustus 2024 22:28 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Dat karaoke. Wat intens sneu.
Zal wel geen een schnabbel hebben of geen kritische vragen over haar schijnbaar nu al alweer voorbije relatie..quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 21:37 schreef ikweethetookniet het volgende:
Olcay zou toch komen vanavond
Ligt dus gewoon 24/7 te rampetampen dusquote:Op dinsdag 20 augustus 2024 21:39 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Zal wel geen een schnabbel hebben of geen kritische vragen over haar schijnbaar nu al alweer voorbije relatie..
Ze voegt juist wel wat toe. Ze gaat altijd tegen Derksen in met z'n rechts gebral.quote:Op dinsdag 20 augustus 2024 21:43 schreef Specularium het volgende:
Olcay voegt weinig toe, alleen maar correcte nikszeggendheid.
Plus het tegendeel van empathies. Wat zei ie nu weer ?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 08:22 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Gijp moet toch wel een van de meest egoïstische personen zijn die er in Nederland rondlopen.
Hoezo (snap wel wat je bedoelt, maar waarom nu specifiek)?quote:Op woensdag 21 augustus 2024 08:22 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Gijp moet toch wel een van de meest egoïstische personen zijn die er in Nederland rondlopen.
De kijkcijfers zijn wel gewoon prima met hem erbij (gisteren 911.000) en volgens mij hebben de heren ergens ook wel een zwak voor hem. Wat mij betreft gewoon een goede gast voor af en toe.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:04 schreef tong80 het volgende:
Zit er één keer in de maand iemand die ze "links" vinden, en onmiddellijk achterste poten. Nooit meer uitnodigen en waar moet dat heen etc. Liefst met gescheld.
'Het nieuwe seizoen van Vandaag Inside zorgt alweer direct voor de nodige ophef. Historicus Arend Jan Boekestijn schuift geregeld aan bij Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp om zijn licht te laten schijnen over alle spanningen in de wereld, maar de kijkers van de SBS6-show lijken daar totaal niet op te wachten.
Boekestijn was dinsdagavond zelfs even trending op X. En dat kwam niet omdat kijkers de loftrompet over hem staken. Op het sociale medium zijn tientallen negatieve reacties over de beste man te vinden. Kijkers vinden hem te links en daarnaast niet passen bij een programma als Vandaag Inside.
Meerdere kijkers gaven aan de uitzending vanwege Boekestijns aanwezigheid te zullen overslaan: ‘Ik schakel net in bij Vandaag Inside. Zit die Boekestijn er weer. Ik sla een avondje over!’ En: ‘Vanavond de ultralinkse Arend Jan Boekestijn bij Vandaag Inside. Dan heb ik nog liever een wortelkanaalbehandeling. Tijd dat dit programma naar de NPO gaat verhuizen.’
‘Boekestijn is te links’
De kritiek spitste zich vooral toe op de politieke standpunten van Boekestijn, die door sommigen als te links worden ervaren. ‘Boekestijn mag weer de grootste onzin uitkramen bij Vandaag Inside. We zijn niet anders van hem gewend’, klonk het. Daarnaast werd er een oproep gedaan aan de redactie van VI om te stoppen met het uitnodigen van Boekestijn. ‘Wanneer gaat de redactie van Vandaag Inside eindelijk stoppen met het uitnodigen van deze linkse Boekestijn? De meeste kijkers kotsen dit mannetje uit.’
https://showcourant.nl/20(...)w3_GsDqEP9QYtnPtKThA
Vind die Boekestijn een prima gast.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 14:04 schreef tong80 het volgende:
Zit er één keer in de maand iemand die ze "links" vinden, en onmiddellijk achterste poten. Nooit meer uitnodigen en waar moet dat heen etc. Liefst met gescheld.
'Het nieuwe seizoen van Vandaag Inside zorgt alweer direct voor de nodige ophef. Historicus Arend Jan Boekestijn schuift geregeld aan bij Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp om zijn licht te laten schijnen over alle spanningen in de wereld, maar de kijkers van de SBS6-show lijken daar totaal niet op te wachten.
Boekestijn was dinsdagavond zelfs even trending op X. En dat kwam niet omdat kijkers de loftrompet over hem staken. Op het sociale medium zijn tientallen negatieve reacties over de beste man te vinden. Kijkers vinden hem te links en daarnaast niet passen bij een programma als Vandaag Inside.
Meerdere kijkers gaven aan de uitzending vanwege Boekestijns aanwezigheid te zullen overslaan: ‘Ik schakel net in bij Vandaag Inside. Zit die Boekestijn er weer. Ik sla een avondje over!’ En: ‘Vanavond de ultralinkse Arend Jan Boekestijn bij Vandaag Inside. Dan heb ik nog liever een wortelkanaalbehandeling. Tijd dat dit programma naar de NPO gaat verhuizen.’
‘Boekestijn is te links’
De kritiek spitste zich vooral toe op de politieke standpunten van Boekestijn, die door sommigen als te links worden ervaren. ‘Boekestijn mag weer de grootste onzin uitkramen bij Vandaag Inside. We zijn niet anders van hem gewend’, klonk het. Daarnaast werd er een oproep gedaan aan de redactie van VI om te stoppen met het uitnodigen van Boekestijn. ‘Wanneer gaat de redactie van Vandaag Inside eindelijk stoppen met het uitnodigen van deze linkse Boekestijn? De meeste kijkers kotsen dit mannetje uit.’
https://showcourant.nl/20(...)w3_GsDqEP9QYtnPtKThA
Jobquote:Op woensdag 21 augustus 2024 20:31 schreef ikweethetookniet het volgende:
Wie zijn de gasten vanavond
Denk wel op veel plekken.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 20:26 schreef SOG het volgende:
Als er een zwarte binnenkomt en iemand zegt "hey heb jij alle bananen opgegeten" tegen hem zijn dat grappen die in elke organisatie worden gemaakt volgens johan.
"Elke organisatie" hoef ik niet letterlijk te nemen maar hier geloof ik geen bal van.
Die gast leeft ng in de jaren 50
madquote:Op woensdag 21 augustus 2024 21:48 schreef Anti_schaap het volgende:
Links woke kut programma geworden. Kunnen alleen de pvv nog afzeiken.
Ik zie juist het tegendeel.quote:Op woensdag 21 augustus 2024 21:48 schreef Anti_schaap het volgende:
Links woke kut programma geworden. Kunnen alleen de pvv nog afzeiken.
Inderdaad. Iemand die Vandaag Inside een "links woke kut programma" vindt, loopt waarschijnlijk heel stijf en heeft een constante tinteling in de rechterarm.quote:
Matt Garbett and his NAC Breda team-mates pulled off a stunning upset in their second game back in the Eredivisie last weekend.quote:A DUTCH sports reporter was left red-faced after praising a player's ability to speak England - despite him being from New Zealand.
Lolquote:Op donderdag 22 augustus 2024 13:44 schreef ikweethetookniet het volgende:
Hansie Hansie gaat viral![]()
![]()
[ x ]
'WILD' Watch awkward moment ESPN journalist congratulates player on his perfect English.. not realising star from New Zealand
The awkward exchange travelled spread like wildfire on social media
[..]
Matt Garbett and his NAC Breda team-mates pulled off a stunning upset in their second game back in the Eredivisie last weekend.
https://www.thesun.co.uk/(...)st-nterview-english/
Hansie![]()
![]()
Nou ja de uitzending van vanavond is eigenlijk een voortzetting van de afgelopen maanden: bij weinig nieuws lullen ze gewoon de uitzending vol met oude verhalen en talloze herhalingen van fragmenten, het nadeel van elke dag een uitzending moeten maken. Dat moeten ze echt niet te vaak doen want dan gaat het een lang seizoen worden en haakt de kijker af. Als trouwe kijker ken ik die verhalen ondertussen wel.. Micheal Boogerd zit de VI-kijker ook niet op te wachten, had niks te vertellen. Zet dan niemand aan de bar. Je merkt al dat ze moeite hebben met finden van (relevante) gasten.quote:
Saaie ventquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 21:46 schreef ikweethetookniet het volgende:
Dijkshoorn is een slechte gast![]()
Bij gebrek aan nieuws kan je het programma onderhand overslaan.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 21:43 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb een beetje het idee dat dit programma in herhaling aan het vallen is.
Al maanden/jaren.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 21:43 schreef DrDentz het volgende:
Ik heb een beetje het idee dat dit programma in herhaling aan het vallen is.
Nicoquote:Op vrijdag 23 augustus 2024 21:46 schreef ikweethetookniet het volgende:
Dijkshoorn is een slechte gast![]()
Leg eens uit. Hij is alles behalve saai. Hard praten of luid lachen maakt je niet interessant. Zie Gijp. Heeft nooit iets te melden.quote:
Ze moeten het gewoon bij hun leest houden. Voetbal.quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 23:02 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Bij gebrek aan nieuws kan je het programma onderhand overslaan.
Dit dus. Daarom is Vandaag Inside verre van interessant geworden.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 06:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze moeten het gewoon bij hun leest houden. Voetbal.
Daar hebben ze zelf de inhoud ook helemaal niet voor.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 10:37 schreef DrDentz het volgende:
Ze wilden een soort Barend en Van Dorp worden, maar het enige waar het over gaat is of Rutte geneukt heeft..
Mooi!quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:49 schreef prievieleezjuh het volgende:
Dijkshoorn noemt hier Fok! (vanaf 3.48): https://www.kijk.nl/programmas/vandaag-inside/PvNdsdHuOGNmnj
Oh leuk, ik heb FOK! blijkbaar verkochtquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 17:49 schreef prievieleezjuh het volgende:
Dijkshoorn noemt hier Fok! (vanaf 3.48): https://www.kijk.nl/programmas/vandaag-inside/PvNdsdHuOGNmnj
Zijn Brusselmans en Grunberg al aangepakt?quote:Op vrijdag 23 augustus 2024 23:02 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
Bij gebrek aan nieuws kan je het programma onderhand overslaan.
Lekker man, huisje aan de costa, rentenierenquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:18 schreef Danny het volgende:
[..]
Oh leuk, ik heb FOK! blijkbaar verkocht
Kan toch nogquote:Op zaterdag 24 augustus 2024 19:18 schreef Danny het volgende:
[..]
Oh leuk, ik heb FOK! blijkbaar verkocht
De keer dat ik vorige week keek, volgens mij de eerste, deden ze dat. Was goed te pruimen. Alleen op het laatst weer rechts gezeik.quote:Op zaterdag 24 augustus 2024 23:53 schreef GwaiLow het volgende:
Het lijkt erop dat ze het weer wat meer over voetbal gaan hebben? Op zich een goede zaak. 70 procent voetbal en 30 procent ander nieuws.
Dan ga ik weer vaker kijken.quote:Op zondag 25 augustus 2024 15:48 schreef GwaiLow het volgende:
Het lijkt erop dat ze het weer wat meer over voetbal gaan hebb
Bij Gijpert begint het besef in te dalen dat het geen sport isquote:Op maandag 26 augustus 2024 21:48 schreef WethouderHekking het volgende:
Formule1 is gisteren bij Helene al besproken, hoeft niet nog een keer.
Gijp kijkt naar alles, lekker op het bankie maakt hem niets uit.quote:Op maandag 26 augustus 2024 21:49 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Bij Gijpert begint het besef in te dalen dat het geen sport is
Alleen als vlaggetje iets kan.quote:Op maandag 26 augustus 2024 21:52 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Gijp kijkt naar alles, lekker op het bankie maakt hem niets uit.
Vreselijke vent.. wil te populair doen maar lukt elke week hetzelfde. Is zonder F1 niks.quote:Op maandag 26 augustus 2024 22:31 schreef Remco het volgende:
Robert Doornbos solliciteert openlijk naar een plekje aan tafel.
quote:Op maandag 26 augustus 2024 22:31 schreef Remco het volgende:
Robert Doornbos solliciteert openlijk naar een plekje aan tafel.
De ingestudeerde grapjes van Robert waren zo pijnlijk..quote:Op maandag 26 augustus 2024 23:55 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]aub niet zeg heeft niks nieuws te melden en mag Verstappen zijn schoenveters niet eens vastmaken
Dat krijg je als je jarenlang omgaat met Jack Plooij en Rob Kampkneus omgaatquote:Op dinsdag 27 augustus 2024 08:11 schreef IsItMeOrYou het volgende:
[..]
De ingestudeerde grapjes van Robert waren zo pijnlijk..
Zoals rugby en de super bowl, polsstokhoogspringen, speerwerpen.quote:Op maandag 26 augustus 2024 21:54 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Alleen als vlaggetje iets kan.
Wie had de beugel ?quote:Op dinsdag 27 augustus 2024 08:58 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
Dat krijg je als je jarenlang omgaat met Jack Plooij
Maar hier wordt ook niet meer gepost. Verder zijn ze nooit tot zelden positief. Volgende week begint Jinek, durf nu al te wedden dat ze die ook gaan afkraken. "Vroeger" was dat nog wel leuk. Het is nu zo voorspelbaar en niet grappig meer.quote:
Vooral opa Derksen heeft er een handje van.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 10:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maar hier wordt ook niet meer gepost. Verder zijn ze nooit tot zelden positief. Volgende week begint Jinek, durf nu al te wedden dat ze die ook gaan afkraken. "Vroeger" was dat nog wel leuk. Het is nu zo voorspelbaar en niet grappig meer.
Hier wordt ook alleen door mensen gepost die niet meer kijken, ook louter negatief.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 10:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Maar hier wordt ook niet meer gepost. Verder zijn ze nooit tot zelden positief. Volgende week begint Jinek, durf nu al te wedden dat ze die ook gaan afkraken. "Vroeger" was dat nog wel leuk. Het is nu zo voorspelbaar en niet grappig meer.
Klopt. Ik geef het steeds weer een kans. Tegen beter weten in.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 18:57 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hier wordt ook alleen door mensen gepost die niet meer kijken, ook louter negatief.
Gek he met Eus, Cobelens, Boeckensteijn, De Kruif.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 18:57 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hier wordt ook alleen door mensen gepost die niet meer kijken, ook louter negatief.
Nou Wierd Duk.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:26 schreef Nober het volgende:
[..]
Gek he met Eus, Cobelens, Boeckensteijn, De Kruif.
Tsja het valt voor ons oude socialisten soms niet mee dit programma.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:45 schreef tong80 het volgende:
En Derksen haakt weer lekker aan. Ze heeft een kind op aarde gezet om asiel aan te vragen.
Ik volg Wierd nu een jaar of drie en kan echt niet zeggen dat hij zich als Putin-versteher opstelt.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:43 schreef Martinello het volgende:
Wierd heeft die trui van Putin gekregen. Als hij hem niet aan zou trekken valt hij morgen uit een raam.
Hij is al fan van Faber.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:46 schreef Martinello het volgende:
[..]
Tsja het valt voor ons oude socialisten soms niet mee dit programma.
Hij is een grote aanhanger. Ik volg hem ook.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:46 schreef ISVV het volgende:
[..]
Ik volg Wierd nu een jaar of drie en kan echt niet zeggen dat hij zich als Putin-versteher opstelt.
Ik luister iedere week zijn podcast en volg hem als ie bij De Nieuwe Wereld of HollandGold zit. Hij schetst wel hoe Rusland over het Westen denkt en hij is van mening dat we Putin anders hadden moeten benaderen, maar dan ben je niet meteen pro-Rusland.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:47 schreef tong80 het volgende:
[..]
Hij is een grote aanhanger. Ik volg hem ook.
Ha ha ha. Ik doe gewoon zoals het hier altijd ging. Laatste uitzending had 3 posts. Ik ben al weer weg. Doei en succes.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:51 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Wij kijken ook hè, je hoeft niet elke zin hier neer te zetten.
Ok wappie.quote:Op woensdag 28 augustus 2024 21:43 schreef Martinello het volgende:
Wierd heeft die trui van Putin gekregen. Als hij hem niet aan zou trekken valt hij morgen uit een raam.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |