abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_213932433
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 13:40 schreef Flow3r het volgende:
Het is lastig om iemand te waarschuwen voor gevaarlijke situaties
We kennen allemaal het niet alleen in het donker in een park gaan lopen als vrouw alleen etc...maarrr...

Meedoen aan The Voice is een gevaarlijke situatie ?
Seks hebben met iemand waar je verliefd op bent is een gevaarlijke situatie?
Een lift krijgen van je ex is een gevaarlijke situatie?

In de buurt van Ali B zijn is een gevaarlijke situatie ?
Als we alles mogen geloven drong hij zich op in die situaties

Dat was niet bekend toen hij nog knuffelmarokaan was

Beetje het verschil om je fiets niet op slot te zetten bij het station, of je fiets niet op slot in de schuur van een bekende, bij de bekende zou Ali de fiets dus gejat hebben

of zoiets
Nog een voorbeeld dan:

De waarschuwing: Kijk uit bij het oversteken, er kan een auto aankomen.

Slachtoffer: steekt netjes over bij het zebrapad, kijkt links recht links en steekt over.

Dader: boeie ik heb te veel gezopen en gesnoven.... lekker op dat gaspedaal...

Slachtoffer: voor de rechter ivm aanklagen dader voor rijden onder invloed en veroorzaken ongeluk

Sommige hier/ victom blaming : ja eigen schuld je had gewoon binnen moeten blijven

Verder on topic

Wauw had deze move en social media bitch fight niet verwacht van advocaat Swier.
Lijkt er dus niet op dat hij zijn verdediging voor Ali B gaat neerleggen.
pi_213932485
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 14:29 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Gezien de hele gang van zaken, is 500 euro aan een paaldanseres geven op zijn minst opmerkelijk.
Vind ik niet gezien dat wereldje, waar veel geld (ook in fooien) verdient wordt.

Zie ook mijn edit: Aan zwijggeld zou ik denken aan tienduizenden euros tot misschien honderdduizenden, niet ¤500.
pi_213932544
"Zwijggeld": hier heb je ¤10,- deal? :') _O-
  Admin zondag 16 juni 2024 @ 14:39:28 #204
1 crew  Danny
always and nevermore
pi_213932582
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 13:39 schreef Coeus het volgende:

[..]
Nogmaals gelezen. Niet met je eens: wat je doet is het 'korte rokjes'-voorbeeld.
Maar lees dat je een kutdag hebt dus sterkte.
Sorry, ik begreep dat je dacht dat ik werkelijk vond dat het eigen schuld was en dat je mijn post letterlijk nam
Zie wat ik kijk: trakt.tv
pi_213932766
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 14:33 schreef Antideeltje.. het volgende:
Zie ook mijn edit: Aan zwijggeld zou ik denken aan tienduizenden euros tot misschien honderdduizenden, niet ¤500.
Iedereen kan op zijn klompen aanvoelen dat er iets is met die 500 euro, wat precies, dat blijft onbekend.
pi_213932860
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 14:23 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Er zijn mij een aantal dingen opgevallen dit proces. Ali is een verdachte die veel praat. Natacha Harlequin is aan het advocatenteam toegevoegd en had het in Shownieuws over de zaak. En Swier pakte Naomi opvallend hard aan.

Ik denk dus inderdaad dat er voor een harde strategie gekozen is, met veel mediazichtbaarheid, en als ze denken dat het nuttig is, hard tegen journalisten en aangeefsters.
Ik interpreteer het wat anders. Ze zijn zich er erg van bewust dat de zaak voor een groot deel buiten de rechtszaal wordt uitgevochten. Ali heeft het daar zelf voortdurend over. En Swier wilde graag requisitoir en pleidooi op één dag zodat in de talkshows niet alleen het requisitoir van de OvJ het gesprek van de dag zou zijn. Ze willen duidelijk niet lijdzaam toekijken hoe de publieke opinie wordt gevormd. Al lijkt hun strategie vooralsnog vooral averechts te werken...

Dat onder druk zetten en beïnvloeden wil ik niet aan het team van Ali toedichten. Dat lijkt vooralsnog van Ali en z'n entourage te komen.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213933296
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 14:33 schreef Antideeltje.. het volgende:
Vind ik niet gezien dat wereldje, waar veel geld (ook in fooien) verdient wordt.
Dan was er in de telefoontap wel over een fooi gesproken. Nu had Ali het erover dat hij 500 euro gaf omdat hij dacht dat zij te vertrouwen was.
  Moderator zondag 16 juni 2024 @ 15:18:18 #208
236264 crew  capricia
pi_213933510
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 15:11 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Dan was er in de telefoontap wel over een fooi gesproken. Nu had Ali het erover dat hij 500 euro gaf omdat hij dacht dat zij te vertrouwen was.
Idd. Het feit dat ie het zo noemde geeft aan dat het geen gewone fooi van 500 euro is.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213934143
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 14:48 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Iedereen kan op zijn klompen aanvoelen dat er iets is met die 500 euro, wat precies, dat blijft onbekend.
Laten we gewoon voor onszelf spreken, want bijv. ik zie het niet zo. Men zoekt nu achter alles iets.

quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 15:11 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Dan was er in de telefoontap wel over een fooi gesproken. Nu had Ali het erover dat hij 500 euro gaf omdat hij dacht dat zij te vertrouwen was.
Dat hoeft hij niet zo specifiek te benoemen, en ik zei ook niet dat het een fooi was, maar dat in dat wereldje veel geld wordt verdiend "ook in fooien". Waar zegt Ali dat hij ¤500 gaf omdat hij dacht dat zij te 'vertrouwen' was?
pi_213936280

Rond de dertig minuten de vrouw die geld aangeboden kreeg.
  zondag 16 juni 2024 @ 17:48:00 #211
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_213936829
quote:
1s.gif Op zondag 16 juni 2024 16:46 schreef Horzula het volgende:

[..]
Reetenjongh... die 'rol' lijkt ze bij Ali B. ook te hebben gespeeld.
Grappig hoor..............
Laffe huichelaar
pi_213937944
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 13:40 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Het is wel een journalist (zelfstandige) met 80k volgers. Swier vindt het niet kloppen, ook in de context van de draad en dat het daarom smaad is waarvoor hij aangifte kan doen. Hij doet gewoon zijn werk als advocaat.
Dit lijkt mij meer iets voor zijn media advocaat, Harlequin.
pi_213937984
Ik heb zo’n gevoel dat Swier Ali niet meer gaat bijstaan.
Ali doet toch wat hij wil.
pi_213938351
quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2024 09:07 schreef ludovico het volgende:

[..]
Ja dan doe ik aangifte?
"Waarschijnlijk heb je" daar doe jij weer assumpties, zoiets zou echt niet mee moeten wegen in een rechtszaak, dat is volstrekt krankjorum.
Ok leuk voorstel, ga ik natuurlijk niet doen.
Allicht dat er in het vonnis wat te lezen valt wat wél met feiten te doen heeft, maar zover in dit topic komt er 0.0 boven water. En jullie voelen je allemaal aangevallen dat ik dat benoem.

Hebben jullie een hekel aan rechtsstatelijkheid?
Ik vrees dat ik het je niet duidelijk kan maken. Het lijkt erop dat ik bij iedere opmerking nog eens drie keer moet uitleggen wat ik bedoel.
Je mag zelf bepalen hoe het zit. Ik zit er verder niet mee.

Ik voel me overigens helemaal niet aangevallen. Daar doe je (weer?) 'assumpties'.
Als je twijfelt over de 'rechtsstatelijkheid' van dit proces, dan moet je toch echt bij het OM zijn. Niet bij 'ons'. En ook heb ik de rechtbank nog geen uitspraken horen doen dat deze zaak eigenlijk niet voor de rechtbank behandeld zou mogen worden.

Overigens betwijfel ik of jouw problemen met de zaak iets met 'rechtsstatelijkheid' te maken hebben.

In de zaak-Rietbergen besloot het OM wel te seponeren wegens gebrek aan bewijs. Het gebeurt dus wel.
In deze zaak hebben ze dat niet gedaan. Blijkbaar omdat de getuigenverklaringen voor hen overtuigend en bewijsbaar genoeg waren om Ali B. voor de rechter te brengen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Toby56 op 16-06-2024 19:58:36 ]
Ik doe het ff rustig aan.
pi_213938795
Om alles in ieder geval aan te horen ja. De rechtsstatelijkheid argumentatie gaat over comments van users, niet deze rechtszaak an sich.
"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 16 juni 2024 @ 20:25:28 #216
485843 crew  Jippie
pi_213938966
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 13:26 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Hij probeert nu iemand onder druk te zetten die iets heel normaals zegt.

''Het is niet helemaal duidelijk geworden, maar heeft wel de schijn van een vorm van zwijggeld.''

'Niet helemaal duidelijk', en 'de schijn van een vorm'. Die woorden zorgen ervoor dat de mogelijke aangifte van Swier belachelijk is.

Daarbij is het twitter, waarbij iedereen van alles roept, daar zou ik me als gerenommeerde advocaat niet zo druk om maken (sterker nog, wat je aandacht geeft groeit).
Ik vind het ook een beetje paniekvoetbal van Swier, of de zaak staat er slechter voor dan verwacht of er is op hem gemopperd dat hij te weinig doet om de imagoschade te beperken.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 16 juni 2024 @ 20:28:28 #217
485843 crew  Jippie
pi_213939022
Was deze hier al voorbij gekomen?

twitter
pi_213939710
quote:
2s.gif Op zondag 16 juni 2024 20:28 schreef Jippie het volgende:
Was deze hier al voorbij gekomen?

[ x ]
"Ik denk dat mijn geweten..." Ben benieuwd hoe hij dat afmaakte.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 16 juni 2024 @ 22:14:28 #219
485843 crew  Jippie
pi_213940808
Van ca 32.20 tot 34.40

  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter zondag 16 juni 2024 @ 22:14:43 #220
485843 crew  Jippie
pi_213940812
quote:
0s.gif Op zondag 16 juni 2024 21:12 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
"Ik denk dat mijn geweten..." Ben benieuwd hoe hij dat afmaakte.
Zie boven

Het woord liquidatieproces lijkt zachter gemaakt of ik had een hick-up
pi_213941571
quote:
2s.gif Op zondag 16 juni 2024 20:28 schreef Jippie het volgende:
Was deze hier al voorbij gekomen?

[ x ]
Gezien je volgende post met de complete aflevering is het wel uit context gehaald.
  Moderator maandag 17 juni 2024 @ 13:15:26 #222
236264 crew  capricia
pi_213945521
Dit artikel moet je even lezen en op je in laten werken. Het beeld wat naar voren komt is niet goed. Verontrustend.

quote:
De zaak Ali B.: een sfeer van intimidatie

Geplaatst op 17/06/2024 door Chris Klomp

Op de laatste dag van het strafproces tegen rapper Ali B. ging een bommetje af. In een indrukwekkend betoog vertelde slachtofferadvocaat Ruth Jager hoe slachtoffers in de zedenzaak onder druk werden gezet. Een collega-advocaat, de raadsman van de beruchte crimineel Ridouan Taghi, had contact gezocht om met intimiderende teksten de belastende verklaring van slachtoffer Ellen ten Damme ‘van tafel te krijgen’. Wat volgde was nog brisanter. Inclusief de dreiging van de advocaat van Ali B. om aangifte tegen mij te doen.
Na drie lange dagen in de rechtszaal in Haarlem was de verzamelde pers murw gebeukt. Tot advocate Ruth Jager, die namens Ellen ten Damme (naar eigen zeggen verkracht door Ali B. in Marokko) het woord nam.

In ongekend felle bewoordingen begon ze doelbewust aan een betoog om duidelijk te maken dat mensen rond Ali B. de druk had opgevoerd op de aangeefsters. De rapper zou geld hebben betaald aan een paaldanseres om te zwijgen en een collega slachtofferadvocaat was benaderd door een Bekende Nederlander om een gesprek tussen Ali B en het slachtoffer te forceren.

Vuurpijl
Als klap op de vuurpijl zou advocaat mr. Ruperti (bevriend met Ali) in opdracht van Ali B. haar hebben gebeld om aan te geven dat de rapper een zaak aan het voorbereiden was tegen Ellen ten Damme en dat er een boel nare dingen over haar zouden worden verteld in het openbaar. Jager wond er geen doekjes om: ze vertelde dat haar duidelijk was gemaakt dat de belastende verklaring ‘van tafel moest’.

De journalisten in de zittingszaal veerden op. Dit was nieuws. Cameramensen doken in de een pauze op Jager om in beeld te kunnen krijgen wat net was gezegd.

Swier
Ik trof iets later de raadsman van Ali B., die buiten de rechtbank een sigaretje aan het roken was. Mr. Bart Swier vertelde mij geschokt te zijn door wat hij had gehoord. Sterker: als zou blijken dat Ali B. via een advocaat contact had gezocht met de vertegenwoordiger van Ellen ten Damme en haar had gevraagd de verklaring in te trekken, dan zou hij onmiddellijk de verdediging neerleggen.

Ieder zichzelf serieus nemend medium berichtte over de opmerkelijke gang van zaken en dat werd niet minder toen mr. Ruperti op vragen van de pers aangaf dat het verhaal van Jager niet klopt en dat hij overwoog om een klacht in te dienen bij de toezichthouder van de advocatuur.

Een rel was geboren.

Persbericht
De volgende dag kreeg de brisante zaak een opmerkelijke wending. Slachtofferadvocaat Ruth Jager en advocaat Ruperti brachten gezamenlijk een persbericht uit, een bericht dat je gerust wonderlijk mag noemen.

De strekking van het verhaal was duidelijk. Mr. Ruperti was zich van geen kwaad bewust, er was geen sprake van intimidatie of onder druk zetten en de raadsman had zo’n beetje als Mahatma Gandhi zelve louter de goede intentie gehad ‘om het complexe strafproces vlot te trekken’.

Ruth Jager deed er vervolgens bij het nieuwskanaal Nu.nl nog een schepje bovenop door te stellen dat het element ‘intimidatie’ draaide op ‘verkeerde berichtgeving’. Ineens gaf ze aan dat het gesprek niet intimiderend was geweest.

Pardon? Het is dat ik niet op een stoel zat en wel een broekriem droeg, anders was ik van mijn stoel geflikkerd met mijn broek los op de enkels.

Van tafel
Met alle respect voor Ruth Jager, maar de advocaat heeft in de rechtszaal gezegd dat haar werd verteld dat de verklaring van Ellen ten Damme van tafel moest. Ze deed dat bewust in een betoog waarin ze duidelijke voorbeelden gaf hoe de slachtoffers onder druk werden gezet.

Maar er is meer.

Want Jager werd vlak nadat ze de woorden in de zaal tegenover rechters, officieren van justitie en de verzamelde pers uitsprak, op de gang geïnterviewd. Op beeld. En die beelden zijn gepubliceerd en voor iedereen te checken. Jager zegt letterlijk tegen meerdere journalisten dat er sprake is van een ‘ernstig’ incident, dat slachtoffers ‘onder druk zijn gezet’ en dat het haar duidelijk was geworden dat de verklaring van Ellen ten Damme ‘van tafel moest’.

Jager zelf gooide er inmiddels in de media nog wat verwarring tegenaan door te stellen dat de tekst die ze te horen kreeg van Ruperti wel intimiderend was, maar het gesprek met hem niet.

Ten Damme
Eeeeeh, wat? Werkelijk niemand beweerde dat Jager zich als advocaat geïntimideerd had gevoeld door Ruperti. De terechte ophef zag uiteraard op het intimideren van de slachtoffers in de zaak, meer specifiek Ellen ten Damme.

Wie de gezamenlijke persverklaring van de beide advocaten goed leest, ziet dat het vooral over mr. Ruperti zelf gaat. Hij komt naar voren als een aimabele, integere man.

Sterker nog: als iemand die louter wilde helpen met de strafzaak.

Sorry, maar dat is echt Kafka. Hoe in hemelsnaam help je een strafzaak door een slachtoffer van een ernstig zedenmisdrijf voor te houden dat er nare berichten over haar zullen verschijnen in een procedure die uitgerekend de verdachte van verkrachting aan zou spannen? Waar trek je daar in hemelsnaam een strafzaak ‘mee vlot’?

Ondermijning
Het is een brisante omkering van de feiten, er is namelijk geen sprake van het vlottrekken van een zaak, maar wat mij betreft van een bewuste poging om een zedenzaak te ondermijnen. Om een van de slachtoffers het zwijgen op te leggen.

Ik weet niet wie de advocaten in deze inmiddels nare kwestie denken voor de gek te kunnen houden, maar ik trap er niet in.

Aangifte
Op zondagochtend kreeg de zaak weer een onverwachte wending, toen mr. Bart Swier op X tot twee keer toe aangaf aangifte tegen mij te zullen doen als ok bepaalde twitterberichten niet zou verwijderen.

Volgens de doorgaans gerespecteerde raadsman had ik in een bericht gezegd dat hij mensen onder druk zou hebben gezet, als onderdeel van team Ali B. Bovendien gaf hij aan dat het niet klopte dat ik schreef dat ‘een van de vrouwen uit het dossier’ geld had gekregen van Ali B. Ik omschreef dat op X als de ‘schijn van zwijggeld’.

Om meteen maar even duidelijk te zijn: ik pieker er niet over om iets te verwijderen of recht te zetten. Ik heb in een draadje nadrukkelijk uitgelegd wie ik verantwoordelijk acht voor het onder druk zetten van aangevers.

Ali B. zelf, advocaat mr. Ruperti en een onbekend gebleven Bekende Nederlander die slachtofferadvocaat Sebas Diekstra benaderde om een gesprek aan te gaan met Ali B. Werkelijk nergens heb ik de verdediging genoemd, ik had het over gebeurtenissen die waren voorgevallen voor er uberhaupt sprake was van een strafzaak.

Zwijggeld
Dan wat het ‘zwijggeld’ betreft.

Volgens mr. Swier heeft Ali B. geen enkele vrouw uit het dossier geld gegeven. Dat is wel heel opmerkelijk, want Ali B. heeft tijdens de zitting zelf aangegeven dat hij een ‘paaldanser, escort, webcamgirl’ 500 euro heeft gegeven. Deze vrouw zit ook letterlijk in het dossier, want B. sprak met zijn vrouw over haar toen hij werd afgetapt.

Volgens de officier van justitie gaat het hier zelfs over Naomi, een van de aangeefster. De officier vroeg tijdens de zitting ook nadrukkelijk of B. ‘niet het gevoel had dat hij met dat geld de vrouw aan het afkopen was’.

De vrouw zat dus wel degelijk in het dossier, het werd letterlijk besproken op de zitting en volgens de officier ging het hier ook nog eens over Naomi, een van de aangeefsters van verkrachting.

Zwartmaken
Mr. Bart Swier was bovendien ontstemd over een tweet waarin ik had gezegd dat Ali B. de zaak wilde beïnvloeden, door onder meer veel te bellen en te spreken over het ‘zwartmaken’ van vrouwen.

Helaas voor hem klopt dat wel degelijk. Niet alleen sprak B. denigrerend over een escort/paaldanseres bij wij hij dacht dat zijn geheim veilig was, maar ook viel tijdens een getapt gesprek met zijn vrouw het woord ‘kapotmaken’, opgetekend uit de mond van zijn partner. Ik meen dat ik met de term ‘zwart maken’ nog aan de milde kant zat. Tenzij je aanneemt dat met de term kapotmaken een fysieke actie wordt bedoeld.

Wat het nog veel erger zou maken.

Officier
Laten we maar eens kijken wat de officier van justitie in zijn verhaal naar voren bracht:

‘Er wordt door verdachte en zijn echtgenote (naam echtgenote) in de periode rondom de uitzending nagedacht over de te voeren strategie, over hoe ze de schade zoveel mogelijk kunnen beperken, dus damage control. Het koppel probeert te achterhalen wie aangifte zullen gaan doen en bespreekt in sommige gesprekken zowel het kapot maken van die persoon als de opbouw van een dossier over haar. Daarnaast gaat het over wat ze kunnen doen om de uitzending te voorkomen en worden potentiële getuigen alvast benaderd, zoals Ronnie, Sam en ene Casa. Die laatste zou zijn gesmeekt om verdachte te steunen en om ‘mensen te strikken om er beter uit te komen’.

Patroon
De verdediging kan en mag er alles van vinden, maar hier is een patroon zichtbaar. Het past precies in het telefoontje van mr. Ruperti (op verzoek van Ali B.), waarin onverkort geschermd werd met ‘nare teksten’ als Ten Damme haar verklaring niet in zou trekken.

De hele gang van zaken van de afgelopen dagen is voor mij de bevestiging van wat ik al dacht. Er is op de achtergrond van de juridische strijd een andere strijd gaande. De strijd van Ali B. en mensen om hem heen om ook buiten de rechtszaal invloed uit te oefenen op zijn vervolging.

Taghi
En is het eigenlijk wel volstrekt toeval dat de naam Taghi zijdelings opduikt tijdens de zitting? Dat is maar de vraag.

In het tv-programma 24 uur met Theo Maassen sprak B. openhartig over zijn verleden. Hij stelde dat de hoofdpersonen van de ‘Mocro-maffia’ in het Amsterdamse liquidatieproces zijn jeugdvrienden waren. Hij kende ze persoonlijk. Twee leden van die beruchte bende (inmiddels allebei geliquideerd) speelden een rol in een van zijn muziekvideo’s. B. bezat de rechten van de verfilming van het boek Mocro Maffia.

Hoe de hazen verder ook lopen, als team Ali B. meent dat het beïnvloeden van derden gaat werken en journalisten hun mond zullen houden, dan heb ik nieuws voor ze.

Gaat niet gebeuren.

https://chrisklomp.nl/de-zaak-ali-b-een-sfeer-van-intimidatie/

[ Bericht 0% gewijzigd door capricia op 17-06-2024 14:03:49 ]
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator / Redactie FP maandag 17 juni 2024 @ 13:23:49 #223
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_213945578
quote:
Het is echt een soap geworden.
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  maandag 17 juni 2024 @ 13:40:04 #224
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_213945723
quote:
2s.gif Op zondag 16 juni 2024 22:14 schreef Jippie het volgende:
Van ca 32.20 tot 34.40

In dat stukje hamert hij ook nog eens op zijn moslim zijn. Het is niet echt gelukt met een vrome moslim zijn :')
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  Moderator maandag 17 juni 2024 @ 13:56:13 #225
236264 crew  capricia
pi_213945878
quote:
2s.gif Op maandag 17 juni 2024 13:40 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
In dat stukje hamert hij ook nog eens op zijn moslim zijn. Het is niet echt gelukt met een vrome moslim zijn :')
Ik vraag me af of dat 'geen nee accepteren', en zeker niet van vrouwen, daar kun je gewoon je zin doordrijven etc, niet ook een stukje cultuur in zich heeft.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213945946
quote:
quote:
Eeeeeh, wat? Werkelijk niemand beweerde dat Jager zich als advocaat geïntimideerd had gevoeld door Ruperti.
Juist! Dat zei ik ook.

Beetje jammer dat zo iemand publiceert zonder tussenkomst van een redactie. ;( Ik bied me als vrijwilliger aan om de taalfouten en lelijke formuleringen eruit te halen, Chris.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Moderator maandag 17 juni 2024 @ 14:05:33 #227
236264 crew  capricia
pi_213945966
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2024 14:03 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
[..]
Juist!

Beetje jammer dat zo iemand publiceert zonder tussenkomst van een redactie. ;( Ik bied me als vrijwilliger aan om de taalfouten en lelijke formuleringen eruit te halen, Chris.
Ik hoop dat Chris goed op zichzelf past. Hij heeft al eens stenen door zijn ruit gehad (waar hij woonde met vrouw en jong kind). De wereld kan raar zijn.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 17 juni 2024 @ 14:07:20 #228
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213945982
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 14:05 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik hoop dat Chris goed op zichzelf past. Hij heeft al eens stenen door zijn ruit gehad (waar hij woonde met vrouw en jong kind). De wereld kan raar zijn.
Hij wordt sowieso door een bepaalde groep van van alles en nogwat beschuldigd, gaat echt heel ver.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_213945989
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 14:05 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik hoop dat Chris goed op zichzelf past. Hij heeft al eens stenen door zijn ruit gehad (waar hij woonde met vrouw en jong kind). De wereld kan raar zijn.
Inderdaad, vooral vanwege die laatste alinea.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  maandag 17 juni 2024 @ 14:08:11 #230
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213945990
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 13:56 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik vraag me af of dat 'geen nee accepteren', en zeker niet van vrouwen, daar kun je gewoon je zin doordrijven etc, niet ook een stukje cultuur in zich heeft.
Nah, sommige mannen zijn gewoon zo, dat heeft weinig met cultuur te maken maar meer met karakter.
Of vooral het gebrek daaraan.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_213946014
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2024 14:08 schreef Leandra het volgende:

[..]
Nah, sommige mannen zijn gewoon zo, dat heeft weinig met cultuur te maken maar meer met karakter.
Of vooral het gebrek daaraan.
Karakter, opvoeding en cultuur zijn nauw met elkaar verweven. Als je het hebt over 'cultuur', kun je je wel afvragen welke. De cultuur van bevoorrechte BN'ers? Van Marokkaanse jongens? Van Marokkaanse jongens in Nederland? De cultuur van de straat? De cultuur van mannen? De cultuur van rappers? Een combinatie van dat alles?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213946187
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 14:05 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik hoop dat Chris goed op zichzelf past. Hij heeft al eens stenen door zijn ruit gehad (waar hij woonde met vrouw en jong kind). De wereld kan raar zijn.
Bespeur ik hier een vleugje victem blaming? :+
pi_213946459
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 13:56 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik vraag me af of dat 'geen nee accepteren', en zeker niet van vrouwen, daar kun je gewoon je zin doordrijven etc, niet ook een stukje cultuur in zich heeft.
Nou nee.

Heb een relatie met een Turkse man gehad, meedere jaren. Via hem ook vele anderen leren kennen, Turks en meer.

Heb nergens gezien dat je zin door drijven ook maar een beetje ok was.
Heb juist gezien dames erg snel om hulp konden vragen of zelfs al kregen voordat het mis ging.
Er was veel 'correctie' onderling. Op bv feestjes met wat teveel drank. Als een vrouw te maken had met een man die binnen de normen wat opdringerig was waren er gelijk anderen waren die hem met wat gelach weg haalde. 1 keer meegemaakt (zijdelings) dat een vrouw wel aangerand werd, die man werd niet zachtzinnig weggestuurd.

Heb daar juist veel vaker gezien dat er eerst werd gezegd dat de vrouw beschermd werd. Dat er morgen over gepraat kon worden, maar nu vooral gestopt moest worden.

Veel meer sociale controle in het licht grijze gebied.
  Moderator maandag 17 juni 2024 @ 15:21:05 #234
236264 crew  capricia
pi_213946659
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 15:00 schreef Cause-mayhem2 het volgende:

[..]
Nou nee.

Heb een relatie met een Turkse man gehad, meedere jaren. Via hem ook vele anderen leren kennen, Turks en meer.

Heb nergens gezien dat je zin door drijven ook maar een beetje ok was.
Heb juist gezien dames erg snel om hulp konden vragen of zelfs al kregen voordat het mis ging.
Er was veel 'correctie' onderling. Op bv feestjes met wat teveel drank. Als een vrouw te maken had met een man die binnen de normen wat opdringerig was waren er gelijk anderen waren die hem met wat gelach weg haalde. 1 keer meegemaakt (zijdelings) dat een vrouw wel aangerand werd, die man werd niet zachtzinnig weggestuurd.

Heb daar juist veel vaker gezien dat er eerst werd gezegd dat de vrouw beschermd werd. Dat er morgen over gepraat kon worden, maar nu vooral gestopt moest worden.

Veel meer sociale controle in het licht grijze gebied.
Huh.. Wat heeft mijn vraag met Turks zijn te maken?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator maandag 17 juni 2024 @ 16:43:07 #235
236264 crew  capricia
pi_213947794
Podcast tip:
twitter
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  maandag 17 juni 2024 @ 16:46:40 #236
7446 Pippi
Crazy cat woman
  Moderator maandag 17 juni 2024 @ 17:27:23 #237
236264 crew  capricia
pi_213948307
Het gesprek was niet bedreigend. De boodschap aan Ellen ten Damme wel. Wat mensen hier ook al zeiden.

twitter
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213951279
twitter
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213953734
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 17:27 schreef capricia het volgende:
Het gesprek was niet bedreigend. De boodschap aan Ellen ten Damme wel. Wat mensen hier ook al zeiden.

[ x ]
Maakt het alleen maar tegenstrijdiger wat Ruth Jager zegt:

Eerst zei ze: Het gesprek was intimiderend en bedreigend
Vervolgens in de gezamenlijke verklaring met Ruperti: Het gesprek was niet intimiderend en bedreigend
Nu weer: Ik sta achter wat ik in de rechtszaal zei

Het is net zo inconsistent als de verhalen van haar cliënten.

Hoe kan een gesprek niet bedreigend zijn, maar de boodschap wel?

In het filmpje hier (35s) wordt Jager specifiek gevraagd over hoe ze het gesprek leest die met haar gevoerd werd: “Het was gewoon onder druk zetten, eigenlijk bijna een bedreiging om met hem in gesprek te gaan, anders zouden er hele nare dingen over haar gezegd worden tijdens de zitting. Dat moest ik ook maar communiceren met haar manager.
pi_213955938
Al met al denk ik dat Ali-B er met vrijspraak uitkomt, juridisch valt er niets te bewijzen en het is woord tegen woord. Zijn houding in de rechtbank was enorm arrogant, maar zelfs dat is niet genoeg om hem schuldig te verklaren.

Zijn loopbaan als 'knuffelmarrokaan' is wel naar de filistijnen. En daarmee zijn brand voor reklames.

[ Bericht 5% gewijzigd door Firuze60 op 18-06-2024 01:17:05 ]
pi_213956078
quote:
1s.gif Op maandag 17 juni 2024 13:56 schreef capricia het volgende:

[..]
Ik vraag me af of dat 'geen nee accepteren', en zeker niet van vrouwen, daar kun je gewoon je zin doordrijven etc, niet ook een stukje cultuur in zich heeft.
Jazeker, en de betrokkenen moeten van tevoren geweten hebben wie ze in huis haalden met deze tv-persoonlijkheid.

De televisie wereld heeft door en door verrotte plekken en dat is al minstens een jaar of vijftig zo.
pi_213956090
Helemaal gebruikt en uit/kapot geknuffeld, daarna bij het grofvuil gezet(niet eens eerst op mp), zoals een versleten oude teddy beer.
Schaam je NL
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 05:42:50 #243
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213956099
Zou niet weten waar Nederland zich om moet schamen hier
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_213956802
quote:
De boeren staan tot hun enkels in het water, kunnen niks inzaaien, complete oogsten zullen mislukken, voedseltekorten dreigen, de spanning met Rusland loopt op, het regent al 10 maanden mogelijk door weer interventies, het vogelgriepvirus slaat wild om zich heen en grijpt steeds meer zoogdieren, de vraag is of vlees, zuivel en eieren straks nog veilig zijn, 300 miljard aan pensioengeld verdwenen, de dollar en euro staan onder druk, onze toekomst ziet er somber uit.

AliB deel 382.
pi_213956870
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:30 schreef Za het volgende:

[..]
De boeren staan tot hun enkels in het water, kunnen niks inzaaien, complete oogsten zullen mislukken, voedseltekorten dreigen, de spanning met Rusland loopt op, het regent al 10 maanden mogelijk door weer interventies, het vogelgriepvirus slaat wild om zich heen en grijpt steeds meer zoogdieren, de vraag is of vlees, zuivel en eieren straks nog veilig zijn, 300 miljard aan pensioengeld verdwenen, de dollar en euro staan onder druk, onze toekomst ziet er somber uit.

AliB deel 382.
Ik zou zeggen: open er wat topics over.
Ik ben een kl ⭕⭕n van deze user
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 08:44:41 #246
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213956884
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:30 schreef Za het volgende:

[..]
De boeren staan tot hun enkels in het water, kunnen niks inzaaien, complete oogsten zullen mislukken, voedseltekorten dreigen, de spanning met Rusland loopt op, het regent al 10 maanden mogelijk door weer interventies, het vogelgriepvirus slaat wild om zich heen en grijpt steeds meer zoogdieren, de vraag is of vlees, zuivel en eieren straks nog veilig zijn, 300 miljard aan pensioengeld verdwenen, de dollar en euro staan onder druk, onze toekomst ziet er somber uit.

AliB deel 382.
Open er een topic over wilde ik zeggen maar dat heb je al gedaan

Tot in den treuren ...
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_213956910
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:41 schreef recursief het volgende:

[..]
Ik zou zeggen: open er wat topics over.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_213957093
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:30 schreef Za het volgende:

[..]
De boeren staan tot hun enkels in het water, kunnen niks inzaaien, complete oogsten zullen mislukken, voedseltekorten dreigen, de spanning met Rusland loopt op, het regent al 10 maanden mogelijk door weer interventies, het vogelgriepvirus slaat wild om zich heen en grijpt steeds meer zoogdieren, de vraag is of vlees, zuivel en eieren straks nog veilig zijn, 300 miljard aan pensioengeld verdwenen, de dollar en euro staan onder druk, onze toekomst ziet er somber uit.

AliB deel 382.
hoofdband Memphis > dan alles hierboven

edit: goeiemorgen iedereen
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_213957447
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:30 schreef Za het volgende:

[..]
De boeren staan tot hun enkels in het water, kunnen niks inzaaien, complete oogsten zullen mislukken, voedseltekorten dreigen, de spanning met Rusland loopt op, het regent al 10 maanden mogelijk door weer interventies, het vogelgriepvirus slaat wild om zich heen en grijpt steeds meer zoogdieren, de vraag is of vlees, zuivel en eieren straks nog veilig zijn, 300 miljard aan pensioengeld verdwenen, de dollar en euro staan onder druk, onze toekomst ziet er somber uit.

AliB deel 382.

Iedereen die dit serieus denkt moet zijn stemrecht kwijt raken. Ik snap nu plotseling waarom er nog mensen zijn die Ali B geloven
pi_213957735
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:44 schreef sp3c het volgende:

[..]
Open er een topic over wilde ik zeggen maar dat heb je al gedaan

Tot in den treuren ...
Veel BNW-achtige topics, maar wees blij met iemand die zo actief aan het posten is! ^O^ Dat houdt de site wel in leven! :Y
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 11:14:24 #251
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_213958169
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 10:25 schreef ToT het volgende:

[..]
Veel BNW-achtige topics, maar wees blij met iemand die zo actief aan het posten is! ^O^ Dat houdt de site wel in leven! :Y
Ik ben blij met iedere user, actief of niet, leuk of niet leuk maakt geen reet uit
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_213958919
quote:
0s.gif Op maandag 17 juni 2024 21:42 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Maakt het alleen maar tegenstrijdiger wat Ruth Jager zegt:

Eerst zei ze: Het gesprek was intimiderend en bedreigend
Vervolgens in de gezamenlijke verklaring met Ruperti: Het gesprek was niet intimiderend en bedreigend
Nu weer: Ik sta achter wat ik in de rechtszaal zei

Het is net zo inconsistent als de verhalen van haar cliënten.

Hoe kan een gesprek niet bedreigend zijn, maar de boodschap wel?

In het filmpje hier (35s) wordt Jager specifiek gevraagd over hoe ze het gesprek leest die met haar gevoerd werd: “Het was gewoon onder druk zetten, eigenlijk bijna een bedreiging om met hem in gesprek te gaan, anders zouden er hele nare dingen over haar gezegd worden tijdens de zitting. Dat moest ik ook maar communiceren met haar manager.
Zij is niet inconsistent, maar jij hebt niet goed gelezen. In de gezamenlijke verklaring staat dat het gesprek niet bedreigend voor Jager was. Daar is hier al meermalen op gewezen. Jager verklaart dat ze volledig staat achter alles wat ze heeft gezegd, zowel tijdens de zitting als erna.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213958947
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 08:30 schreef Za het volgende:

[..]
De boeren staan tot hun enkels in het water, kunnen niks inzaaien, complete oogsten zullen mislukken, voedseltekorten dreigen, de spanning met Rusland loopt op, het regent al 10 maanden mogelijk door weer interventies, het vogelgriepvirus slaat wild om zich heen en grijpt steeds meer zoogdieren, de vraag is of vlees, zuivel en eieren straks nog veilig zijn, 300 miljard aan pensioengeld verdwenen, de dollar en euro staan onder druk, onze toekomst ziet er somber uit.

AliB deel 382.
Seksueel grensoverschrijdend gedrag mag wat mij betreft ook in dat lijstje. In die zin ontstijgt dit topic wel de discussie over de haarband van Depay
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213958980
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 12:31 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Zij is niet inconsistent, maar jij hebt niet goed gelezen. In de gezamenlijke verklaring staat dat het gesprek niet bedreigend voor Jager was. Daar is hier al meermalen op gewezen. Jager verklaart dat ze volledig staat achter alles wat ze heeft gezegd, zowel tijdens de zitting als erna.
Zij is zeer inconsistent, je wilt het alleen niet zien of horen omdat je er bevooroordeeld in staat, gezien wat ik heb gepost van het interview en ook nog eens vetgedrukt en onderstreept heb. Daarin geeft ze op de vraag van de interviewer hoe ze het gesprek die ze voerde leest heel duidelijk aan: "Het was gewoon onder druk zetten, eigenlijk bijna een bedreiging om met hem in gesprek te gaan, anders zouden er hele nare dingen over haar gezegd worden tijdens de zitting. Dat moest ik ook maar communiceren met haar manager."
pi_213959100
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 12:39 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Zij is zeer inconsistent, je wilt het alleen niet zien of horen omdat je er bevooroordeeld in staat, gezien wat ik heb gepost van het interview en ook nog eens vetgedrukt en onderstreept heb. Daarin geeft ze op de vraag van de interviewer hoe ze het gesprek die ze voerde leest heel duidelijk aan: "Het was gewoon onder druk zetten, eigenlijk bijna een bedreiging om met hem in gesprek te gaan, anders zouden er hele nare dingen over haar gezegd worden tijdens de zitting. Dat moest ik ook maar communiceren met haar manager."
Het was bedreigend voor Ellen ten Damme, niet voor Ruth Jager zelf. Dat neemt bijvoorbeeld de suggestie weg dat ze als advocaat onder druk is gezet door iemand die is gelieerd aan Taghi.

De verklaring roept inderdaad vragen op, maar het viel mij meteen op dat er 'voor Jager' in de brief stond. Daar ben jij eerder al op gewezen, maar dat lijk jij niet te willen zien of horen.

quote:
0s.gif Op zaterdag 15 juni 2024 21:02 schreef Forbry het volgende:

[..]
"niet intimiderend richting haar "
quote:
3s.gif Op zondag 16 juni 2024 13:49 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Niet dwingend of intimiderend jegens Jager.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213959175
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 12:36 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Seksueel grensoverschrijdend gedrag mag wat mij betreft ook in dat lijstje. In die zin ontstijgt dit topic wel de discussie over de haarband van Depay
Over de maatschappelijke relevantie van de aandacht die de zaak krijgt:

twitter


Organisaties krijgen rond proces Ali B meer meldingen over seksueel geweld
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213959193
quote:
3s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 12:52 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Het was bedreigend voor Ellen ten Damme, niet voor Ruth Jager zelf. Dat neemt bijvoorbeeld de suggestie weg dat ze als advocaat onder druk is gezet door iemand die is gelieerd aan Taghi.

De verklaring roept inderdaad vragen op, maar het viel mij meteen op dat er 'voor Jager' in de brief stond. Daar ben jij eerder al op gewezen, maar dat lijk jij niet te willen zien of horen.
[..]
[..]

Oh mijn God zeg. :')

Er valt echt niet rationeel te discussiëren met jullie. Ongelofelijk. Zelfs met een officiële verklaring en beeldmateriaal blijf je in een cirkeltje draaien. Ik begrijp nu sommige users dat ze de handdoek in de ring gooiden.
pi_213959208
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:02 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Oh mijn God zeg. :')

Er valt echt niet rationeel te discussiëren met jullie. Ongelofelijk. Zelfs met een officiële verklaring en beeldmateriaal blijf je in een cirkeltje draaien. Ik begrijp nu sommige users dat ze de handdoek in de ring gooiden.
twitter
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 13:06:48 #259
236264 crew  capricia
pi_213959225
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:00 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Over de maatschappelijke relevantie van de aandacht die de zaak krijgt:

[ x ]

Organisaties krijgen rond proces Ali B meer meldingen over seksueel geweld
Ik vind het ook helemaal niet slecht dat deze zaak semi-openbaar wordt gevoerd. Dat mensen nu kennelijk eerder aangifte durven doen/melding maken.
Maar ook het bespreken van bepaalde tendensen waarin slachtoffers uitgemaakt worden voor slet of hoer etc. Alleen op fok al een hele discussie over wat victem-blaming is.

Geen slechte bijvangst. Die bewustwording. Nu hopen dat het beklijft.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 13:07:57 #260
236264 crew  capricia
pi_213959236
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:02 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Oh mijn God zeg. :')

Er valt echt niet rationeel te discussiëren met jullie. Ongelofelijk. Zelfs met een officiële verklaring en beeldmateriaal blijf je in een cirkeltje draaien. Ik begrijp nu sommige users dat ze de handdoek in de ring gooiden.
Wat begrijp je precies niet, dat je zo reageert?
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 18 juni 2024 @ 13:08:22 #261
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_213959243
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:00 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Over de maatschappelijke relevantie van de aandacht die de zaak krijgt:

[ x ]

Organisaties krijgen rond proces Ali B meer meldingen over seksueel geweld
Mooi. Dit laat mensen toch nadenken. Heel goed dat er meer vrouwen en mannen zijn die nu wel komen tot het melden van seksueel overschrijdend gedrag.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_213959264
quote:
2s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:04 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
[ x ]
Die tweet kan je duizend keer herhalen als een mantra, je bevestigd daarmee mijn punt over in cirkeltjes draaien. Kijk naar wat ze in het interview heeft gezegd op de vraag hoe ze HET GESPREK leest die ze VOERDE. "ALS ONDER DRUK ZETTEN EN BIJNA EEN BEDEDREIGING"

Je wringt je hier in allerlei bochten om inconsistenties recht te breien, want daar zijn jullie goed in.
  dinsdag 18 juni 2024 @ 13:15:20 #263
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213959299
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:11 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Die tweet kan je duizend keer herhalen als een mantra, je bevestigd daarmee mijn punt over in cirkeltjes draaien. Kijk naar wat ze in het interview heeft gezegd op de vraag hoe ze HET GESPREK leest die ze VOERDE. "ALS ONDER DRUK ZETTEN EN BIJNA EEN BEDEDREIGING"

Je wringt je hier in allerlei bochten om inconsistenties recht te breien, want daar zijn jullie goed in.
Niet het onder druk zetten en bedreigen van haar maar van Ellen ten Damme...
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 13:15:50 #264
236264 crew  capricia
pi_213959302
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:11 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Die tweet kan je duizend keer herhalen als een mantra, je bevestigd daarmee mijn punt over in cirkeltjes draaien. Kijk naar wat ze in het interview heeft gezegd op de vraag hoe ze HET GESPREK leest die ze VOERDE. "ALS ONDER DRUK ZETTEN EN BIJNA EEN BEDEDREIGING"

Je wringt je hier in allerlei bochten om inconsistenties recht te breien, want daar zijn jullie goed in.
Als je gaat lopen schreeuwen uit frustratie is dit wellicht niet het goede topic voor je. Relax een beetje O+
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 18 juni 2024 @ 13:18:02 #265
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213959321
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:15 schreef capricia het volgende:

[..]
Als je gaat lopen schreeuwen uit frustratie is dit wellicht niet het goede topic voor je. Relax een beetje O+
Komt bijna dreigend over, die caps en bold :+
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_213959366
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:11 schreef Antideeltje.. het volgende:

[..]
Die tweet kan je duizend keer herhalen als een mantra, je bevestigd daarmee mijn punt over in cirkeltjes draaien. Kijk naar wat ze in het interview heeft gezegd op de vraag hoe ze HET GESPREK leest die ze VOERDE. "ALS ONDER DRUK ZETTEN EN BIJNA EEN BEDEDREIGING"

Je wringt je hier in allerlei bochten om inconsistenties recht te breien, want daar zijn jullie goed in.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
pi_213959370
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:18 schreef Leandra het volgende:

[..]
Komt bijna dreigend over, die caps en bold :+
Bedreigend voor mij, hè, niet voor jou.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  dinsdag 18 juni 2024 @ 13:22:46 #268
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_213959381
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:21 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Bedreigend voor mij, hè, niet voor jou.
Ik wilde het er niet bij zeggen maar dat was idd wat ik bedoelde.
Misschien er beter wel gelijk bij moeten zeggen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_213962569
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 13:21 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Bedreigend voor mij, hè, niet voor jou.
:D
  dinsdag 18 juni 2024 @ 18:46:23 #270
16715 Mylene
*schatje*
pi_213963103
Nog eentje die zich ermee bemoeide.

https://www.parool.nl/ned(...)rechtszaak~b75cb9db/
pi_213963167
Ach Khalid Kasem.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_213963236
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:46 schreef Mylene het volgende:
Nog eentje die zich ermee bemoeide.

https://www.parool.nl/ned(...)rechtszaak~b75cb9db/
Wauw.
Ali drijft wel graag zn zin door he
pi_213963243
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:56 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Wauw.
Ali zet wel alles op alles om zn zin door te drijven he
Maar dat is inmiddels wel bekend :s)
pi_213963268
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:57 schreef Blues het volgende:

[..]
Maar dat is inmiddels wel bekend :s)
Maar kun je dit dan blíjven goedlullen als advocaten?!
pi_213963348
Khalid _O-
  dinsdag 18 juni 2024 @ 19:16:38 #276
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213963557
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:56 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Wauw.
Ali drijft wel graag zn zin door he
Doet hij alleen hier niet met vrouwen :') :+ _O-
Overtuigd van zijn onschuld dus |:) _O-
  dinsdag 18 juni 2024 @ 19:17:37 #277
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213963565
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:58 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Maar kun je dit dan blíjven goedlullen als advocaten?!
Swier denkt uurtje factuurtje met een opslag van 50% voor debielen die het kunnen betalen ;)
  dinsdag 18 juni 2024 @ 19:26:33 #278
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_213963747
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:46 schreef Mylene het volgende:
Nog eentje die zich ermee bemoeide.

https://www.parool.nl/ned(...)rechtszaak~b75cb9db/
Is dit nou dé zeer bekende BN-er die zich ermee bemoeide en contact zocht met Diekstra om mediation te bepleiten? Of wachten we daar nog op?
:?
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
  dinsdag 18 juni 2024 @ 19:33:23 #279
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_213963899
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 19:02 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Khalid _O-
Het is zo een lieverd :') :+
pi_213964252
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 19:26 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Is dit nou dé zeer bekende BN-er die zich ermee bemoeide en contact zocht met Diekstra om mediation te bepleiten? Of wachten we daar nog op?
:?
Dit vraag ik me ook af inderdaad......
  dinsdag 18 juni 2024 @ 20:02:48 #281
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_213964370
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:58 schreef Poppejans1.4 het volgende:

[..]
Maar kun je dit dan blíjven goedlullen als advocaten?!
geld
Laffe huichelaar
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 20:42:37 #282
236264 crew  capricia
pi_213964912
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 18:46 schreef Mylene het volgende:
Nog eentje die zich ermee bemoeide.

https://www.parool.nl/ned(...)rechtszaak~b75cb9db/
Hmm, Khalid. Dat was de advocaat van Boef. Die weer uit de stal van Ali's vrouw komt.

En was Khalid ook niet een connectie van Taghi?

Klein wereldje daar.
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
  dinsdag 18 juni 2024 @ 20:51:41 #283
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_213965050
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 20:42 schreef capricia het volgende:

[..]
Hmm, Khalid. Dat was de advocaat van Boef. Die weer uit de stal van Ali's vrouw komt.

En was Khalid ook niet een connectie van Taghi?

Klein wereldje daar.
ja al valt er wel een patroon op te merken :')
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_213965213
Wat een omhooggevallen etterbakjes die hele kliek, bah bah |:(
pi_213965627
Wtf, waarom laten al die advocaten zich voor het karretje van Ali B. spannen?
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213965650
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:20 schreef Claudia_x het volgende:
Wtf, waarom laten al die advocaten zich voor het karretje van Ali B. spannen?
Ja echt hé, welke belangen en van wie dienen hier?
  dinsdag 18 juni 2024 @ 21:21:46 #287
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_213965659
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 20:42 schreef capricia het volgende:

[..]
Hmm, Khalid. Dat was de advocaat van Boef. Die weer uit de stal van Ali's vrouw komt.

En was Khalid ook niet een connectie van Taghi?

Klein wereldje daar.
Klopt;

quote:
Dat Kasem Taghi kende uit zijn jeugd, was al eerder bekend, maar uit het gesprek met De Vries wordt ook duidelijk dat hij andere kopstukken rond de organisatie van Taghi uit zijn jeugd kent, schrijft het AD. Zo noemt hij Shurandy S. een jeugdvriend. S. is de moordenaar van de broer van kroongetuige Nabil B. "Het zijn allemaal jongens waarmee ik opgegroeid ben. Dus dat maakt het wel gek."
https://nos.nl/artikel/25(...)ct-met-ridouan-taghi
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_213965691
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 19:26 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Is dit nou dé zeer bekende BN-er die zich ermee bemoeide en contact zocht met Diekstra om mediation te bepleiten? Of wachten we daar nog op?
:?
twitter
  dinsdag 18 juni 2024 @ 21:25:45 #289
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_213965724
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:23 schreef Rianne84 het volgende:

[..]
[ x ]
Dank! ^O^

Ik had er toch eigenlijk wel meer van verwacht qua bekendheid :{

Al zit er natuurlijk ook hier weer een Taghi-haakje aan. Dus spicey blijft het..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_213965755
Ik ben trouwens benieuwd of Swier hiervan heeft geweten. Het lijkt erop dat Ali B. twee keer zijn eigen advocaat heeft gepasseerd. Lijkt me niet prettig voor Swier.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  dinsdag 18 juni 2024 @ 21:28:16 #291
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_213965783
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:20 schreef Claudia_x het volgende:
Wtf, waarom laten al die advocaten zich voor het karretje van Ali B. spannen?
Durf het bijna niet te zeggen (want het is te gek voor woorden), maar een connectie met Taghi lijkt de rode draad hier.. :{
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_213965789
quote:
6s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 19:33 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]
Het is zo een lieverd :') :+
Hebben Sophie en die Groenteman al op deze nieuwe ontwikkeling gereageerd?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_213965824
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:26 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd of Swier hiervan heeft geweten. Het lijkt erop dat Ali B. twee keer zijn eigen advocaat heeft gepasseerd. Lijkt me niet prettig voor Swier.
Hij kan er wel om lachen :?

twitter
  Moderator dinsdag 18 juni 2024 @ 21:34:02 #294
236264 crew  capricia
pi_213965892
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:26 schreef Claudia_x het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd of Swier hiervan heeft geweten. Het lijkt erop dat Ali B. twee keer zijn eigen advocaat heeft gepasseerd. Lijkt me niet prettig voor Swier.
Lijkt er wel op. Wel een beetje vreemd dat ie toen zei dat ie zijn verdediging zou neerleggen. :')

twitter
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_213965919
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 19:56 schreef Dazalbest1 het volgende:

[..]
Dit vraag ik me ook af inderdaad......
Dat is wel wat Chris Klomp zegt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213965937
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:30 schreef Rianne84 het volgende:

[..]
Hij kan er wel om lachen :?

[ x ]
Jezus…
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213965960
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:28 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Durf het bijna niet te zeggen (want het is te gek voor woorden), maar een connectie met Taghi lijkt de rode draad hier.. :{
Of het is een klein wereldje, dat kan ook.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_213966046
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:23 schreef Rianne84 het volgende:

[..]
[ x ]
Nee hè, niet weer die Kasem...
  dinsdag 18 juni 2024 @ 21:44:29 #299
280416 Whiskers2009
Maak dat de kat wijs!!
pi_213966081
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:37 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Of het is een klein wereldje, dat kan ook.
In dat kleine wereldje hebben ze wel allemaal een connectie met Taghi..
"He who gives up freedom for safety deserves neither" Benjamin Franklin
pi_213966152
quote:
1s.gif Op dinsdag 18 juni 2024 21:44 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
In dat kleine wereldje hebben ze wel allemaal een connectie met Taghi..
Dat wil nog niet zeggen dat hij betrokken is. Daar is vooralsnog geen bewijs voor. Khasem en Ruperti zeggen beiden dat ze direct contact met Ali hadden.

Die Khasem snap ik ook niet. Dit was schijnbaar in mei, net na alle problemen die hij had gekregen. Je zou denken dat hij zich een tijdje uiterst braaf gedraagt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')