quote:AMSTERDAM - De politie Amsterdam roept studenten op de bezetting van het Roeterseiland op de campus van de Universiteit van Amsterdam te beëindigen. De dienst stelt ook vast dat, nadat er maandagavond al de nodige onrust ontstond, de locatie ’een aanzuigende werking heeft’. „Wij roepen iedereen op om weg te blijven van Roeterseiland.” Daarna wordt mogelijk overgegaan tot ontruiming.
In het centrum van Amsterdam is nabij de Roeterseilandcampus onrust ontstaan na het opzetten van een tentenkamp voor de Palestijnse zaak. Zo’n tweehonderd studenten hebben op de campus op het terrein van de Universiteit van Amsterdam (UvA) maandag een eigen actieplek ingericht. Ze eisen dat de Amsterdamse universiteiten banden verbreken met Israël. ’s Avonds escaleerde de situatie, zo is te zien op beelden op sociale media.
Israëlische vlag in brand gestoken
Bij schermutselingen tussen pro-Palestijnse betogers en mensen die uit tegenprotest een Israëlische vlag lieten zien, zijn de nodige klappen uitgedeeld. Een Israëlische vlag is afgepakt en in brand gestoken, is te zien in een filmpje. Er zijn vechtpartijen uitgebroken en er wordt met vuurwerkfakkels geschermd en gegooid
Man met hoofdwond afgevoerd
Op X gaan ook video’s rond waarin is te zien hoe pro-Palestijnse betogers anderen belagen met stokken. Een jonge man die aan het filmen was op de Nieuwe Prinsengracht werd aangevallen en is volgens AT5 met een hoofdwond afgevoerd. Ook zijn er eerder op de avond fakkels afgestoken, waarbij paniek en geworstel ontstond. Door het vuurwerk ontstonden ook wat brandjes.
Burgemeester Femke Halsema kwam poolshoogte nemen bij de universiteit, zo is te zien op beelden. Ze is volgens fotografen in gesprek gegaan met een aantal demonstranten.
Vertegenwoordigers uit de Joodse gemeenschap wijzen er maandag op dat het tevens Jom Hashoa is, de herdenkingsdag van de Holocaust, en dat daar honderden meters verderop in de Hollandse Schouwburg ’s avonds een bijeenkomst voor was. Het Nieuw Israëlietisch Weekblad acht daarom ’de timing en de locatie van het kamp’ ongepast en ’anti-Joods’. Hoofdredacteur Esther Voet deelde maandagavond beelden van de onrust bij de Amsterdamse universiteit. Zij meldt op X dat ’Joodse jongeren een tegengeluid wilden laten horen’.
Eisen activistische studenten
Eerder maandagmiddag schalde „Viva viva intifada” over de campus. Studenten met felgekleurde hesjes waren aanspreekpunt voor studenten die mee willen doen, of journalisten. Met De Telegraaf wordt echter niet gepraat, kwam een van de weinige wel Nederlands sprekende activisten vertellen nadat zij even hebben overlegd. Een videoploeg van De Telegraaf werd later weggepest, het werken hen onmogelijk gemaakt.
Op foldertjes die werden uitgedeeld, staan de eisen van de activistische studenten. Zij willen dat de Uva, Vrije Universiteit (VU) en het Amsterdam University College (AUC) onthullen welke banden zij hebben met Israëlische onderwijsinstellingen en bedrijven. Daarna moeten al die banden verbroken worden. Ze roepen studenten én docenten op zich aan te sluiten, en bijvoorbeeld hun lessen in het tentenkamp te houden. Daarnaast vragen de studenten om donaties in de vorm van geld, voedsel of kampeerspullen.
Verenigde staten
Het idee van een pro-Palestijns tentenkamp lijkt overgewaaid te zijn uit de Verenigde Staten. In de afgelopen week zijn er veel protesten geweest op Amerikaanse universiteiten, sommige liepen zodanig uit de hand dat de politie betrokken raakte. Op de Universiteit van Virginia zijn dit weekend zeker 25 studenten gearresteerd. In totaal zijn, verspreid door het hele land, zo’n 2000 studenten in de boeien geslagen.
Momenteel wordt er ook geprotesteerd op de Universiteit van Gent. Verschillende protesten op universiteiten in Europa zijn de afgelopen week ontmanteld door de politie.
Israël hekelt de demonstraties op de universiteiten. President Isaac Herzog stelde donderdag dat prominente academische instellingen worden „besmet met haat en antisemitisme.” Ook sprak hij zijn steun uit voor de Joodse studenten.
quote:
Als je nu inschakeld zou ik maar terugspoelen of ff x afspeuren, al heel wat flinke klappen gemist.quote:Op woensdag 8 mei 2024 17:57 schreef TigerXtrm het volgende:
Ergens een livestream waarop dit gajes in elkaar gemept wordt door de politie? Popcorn staat klaar
Nee, die relschoppers staan er nog gewoon.quote:Op woensdag 8 mei 2024 17:58 schreef kanovinnie het volgende:
Echt alles gaat de gracht in zo te zien
4000 tot 4500 per maand denk ik.quote:Op woensdag 8 mei 2024 17:59 schreef Caland het volgende:
Alle expats aan het filmen vanuit hun huurappartement van 2500 per maand voor 40-45 vierkante meter
Denk de stenen nietquote:Op woensdag 8 mei 2024 17:58 schreef kanovinnie het volgende:
Echt alles gaat de gracht in zo te zien
quote:Op woensdag 8 mei 2024 17:58 schreef kanovinnie het volgende:
Echt alles gaat de gracht in zo te zien
quote:ME'ers gooien stukken barricade in de gracht. Naar verwachting morgen spoeddebat over overtreding milieuregels.
https://www.geenstijl.nl/(...)los-op-UvA-bezetters
Ze zijn over prikkelt, ze willen een safespace.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:01 schreef Weltschmerz het volgende:
Ze roepen om een ambulance, heeft er iemand een kwetsende opmerking gemaakt?
Celletje van 2 bij 2 is aardig veiligquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:01 schreef spoilert het volgende:
[..]
Ze zijn over prikkelt, ze willen een safespace.
Hoppa, en daar gingen de stenenquote:
quote:
Paarse lanyardsquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:03 schreef kanovinnie het volgende:
Toch bijzonder dat al die pers geen persvestjes oid draagt.
Als er zometeen vlak achter hen iemand gilt springen ze allemaal in het waterquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:05 schreef PluggieOD het volgende:
Die opnaaiende ramptoeristen aan de gracht zijn het ergste.
Meelopertjes.
Reken maar dat die dit als levensevaring op LinkedIn erbij zetten hoor.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:05 schreef PluggieOD het volgende:
Die opnaaiende ramptoeristen aan de gracht zijn het ergste.
Meelopertjes.
Waar is de Dam schreeuwer als je hem nodig hebt..quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:06 schreef maily het volgende:
[..]
Als er zometeen vlak achter hen iemand gilt springen ze allemaal in het water
Naja, morgen haal je al die gezonken zooi er ook zo weer uit met zo'n knijpkraan. De drijvende/halfdrijvende rotzooi is een vervelender verhaal.quote:
Het wordt lachen als die weg moeten, want de achterzijde wilt dan niet weg, maar de voorzijde vangt de klappen op. Dan blijft er maar één optie over.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:05 schreef PluggieOD het volgende:
Die opnaaiende ramptoeristen aan de gracht zijn het ergste.
Meelopertjes.
05-2024: Self-Employed Mental Coachquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:06 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Reken maar dat die dit als levensevaring op LinkedIn erbij zetten hoor.
Iemand die ontsnapt oid?quote:
Zit ook geen Nederlands liedje tussen. Enkel copy-paste van wat ze op de socials hebben gezien.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:08 schreef Glazenmaker het volgende:
We are people, what are you!?
Nou dat maakt indruk hoor. Als die agenten vanavond thuiskomen wordt het huilen.
Ja daar zat ik ook aan te denken. Rip trouwe tweewieler.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:10 schreef TigerXtrm het volgende:
Heb je wel een kutdag als je fiets daar toevallig stond.
In Amsterdam je fiets aan de gracht zetten is hetzelfde als van 100 meter hoogte springen en denken dat je dat wel overleeft.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:10 schreef TigerXtrm het volgende:
Heb je wel een kutdag als je fiets daar toevallig stond.
quote:
Paar jaar geleden net verderop is een deel van de kade van de Grimburgwal ingestort, het zal daar niet veel beter zijn met het onderhoud.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:12 schreef Stoorzendert het volgende:
Die kade ziet er ook maar krakkemikkig uit. Shovel zakt een halve meter de grond in
Reanimatiequote:18:10:58 08-05-24 GROUP-1 A0 (AED) 13150 Grimburgwal Amsterdam 43696
0120150 Ambulance Amsterdam (Ambulance 13-150)
18:10:44 08-05-24 GROUP-1 A0 (AED) 13340 Grimburgwal Amsterdam 43695
0120340 Ambulance Amsterdam (Rapid Responder 13-340)
Tachtig procent van die 'demonstranten' studeert daar toch niet.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:12 schreef tralalala het volgende:
Papiertje van de UvA is geen reet meer waard.
Daarom. Ziet er maar link uitquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:13 schreef spoilert het volgende:
[..]
Paar jaar geleden net verderop is een deel van de kade van de Grimburgwal ingestort, het zal daar niet veel beter zijn met het onderhoud.
Vrees eerder dat de afdeling Buitendienst van de gemeente de komende dagen (weer) fors aan de bak moet.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:12 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
Ik mag aannemen dat er straks een paar van die free Palestine schreeuwers de gracht in worden gesodemieterd om de troep er weer uit te vissen?
Rekening naar de UvA. Kunnen die het collegegeld weer flink verhogenquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:13 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Vrees eerder dat de afdeling Buitendienst van de gemeente de komende dagen (weer) fors aan de bak moet.
Helaas geen grap, nu maar hopen dat het geen agent is.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:14 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
zat er aan te komen, als dit echt is dan zijn de rapen natuurlijk echt gaar
dat... even afwachtenquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:15 schreef FvanS het volgende:
[..]
Helaas geen grap, nu maar hopen dat het geen agent is.
Ik zie ze liever ook in Gazaquote:Op woensdag 8 mei 2024 17:42 schreef BansheeBoy het volgende:
Goede ontwikkeling. Al had ik die daadkracht liever met en tegen israel gezien.²
Meteen door naar vreemdelingendetentie.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:15 schreef spoilert het volgende:
Mag hopen dat ze naar de Bajes bus worden geleid? en niet op z'n Halsema's " Bestuurlijk worden verplaatst".
Matige lyrics ookquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef Toefjes het volgende:
Dit is nog erger dan de songfestival act van Ierland.
Ziet er ook niet helemaal helder meer uit.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef Glazenmaker het volgende:
Paarse jas meisje heeft een bloedneus.
Die is schor morgen!quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geef die groene Champion trui eens wat klappen
Ze is al moe.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geef die groene Champion trui eens wat klappen
The dildo of consequences rarely arrives lubed.....quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef RipCity het volgende:
Kunnen we verzoekjes indienen? Dat kleine donkere meisje met groene jas en bruine broek verdient een pak slaag
Neuh, gewoon overprikkeld.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef spoilert het volgende:
Die ene in het paars heeft zo hard lopen schreeuwen dat het een bloedneus heeft
Dat vrouwtje rechts daarvan, die van 1m05, weet volgens mij niet eens waar ze isquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:17 schreef TigerXtrm het volgende:
Wijf links van de brandkraan mogen ze de gracht in mieteren.
Iran heeft aan de Amerikaanse studenten aangeboden om daar te komen studeren, wellicht kunnen ze dat aanbod ook aan dit gajes doen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef IntensiveGary het volgende:
En nu iedere echte UvA student die hiertussen zit van de uni aftrappen. Wel betalen uiteraard. Meedoende medewerkers een staande voetje. Opgerot.
Als je een beetje vrienden hebt dan zeg je tegen zo'n meid dat ze vandaag genoeg gestreden heeft en eem langs de EHBO moet.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ziet er ook niet helemaal helder meer uit.
Zit mij ook al af te vragen waar ik naar aan het kijken ben. Helemaal van de wereld.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:18 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat vrouwtje rechts daarvan, die van 1m05, weet volgens mij niet eens waar ze is
Lijkt mij een uitstekend plan.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:18 schreef spoilert het volgende:
[..]
Iran heeft aan de Amerikaanse studenten aangeboden om daar te komen studeren, wellicht kunnen ze dat aanbod ook aan dit gajes doen.
Hij zei tegen die naast 'm nog van: heeey zag je mij ff!!quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:19 schreef MissionPhailed het volgende:
Hehe, ME'er ving een gegooid voorwerp op
Fingers crossedquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:19 schreef Stupidisco het volgende:
Ah, gaan ze nu de overkant schoonvegen?!
Die vent in het zwart erachter houdt haar een beetje als (half)levend schild zo te zien.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:18 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als je een beetje vrienden hebt dan zeg je tegen zo'n meid dat ze vandaag genoeg gestreden heeft en eem langs de EHBO moet.
Hoop idd op klappen, of die schovel. Niks wegdragen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:19 schreef RipCity het volgende:
Allemaal zitte. Eens kijken of ze binnen 1,2 of 3 klappen gaan rennen.
quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:19 schreef MissionPhailed het volgende:
Hehe, ME'er ving een gegooid voorwerp op
Zo stoer.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:19 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die vent in het zwart erachter houdt haar een beetje als (half)levend schild zo te zien.
Doen beroepsdemonstranten wel vaker, gehandicapten vooraan zetten om de medelijdenkaart te trekkenquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:19 schreef Glazenmaker het volgende:
Die paarse jas heeft ook twee handen op haar schouders. Om haar overeind te houden of waT?
Is Hamas ook goed inquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Doen beroepsdemonstranten wel vaker, gehandicapten vooraan zetten om de medelijdenkaart te trekken
Ja maar deze heeft een bloedneus en ziet er nogal wankel uit. Die kan zomaar eens wat hersenletsel hebben van een tik op het hoofd. Een beetje normaal persoon gaat daar toch wat mee doen ipv als schild omhoog houden zou je zeggen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Doen beroepsdemonstranten wel vaker, gehandicapten vooraan zetten om de medelijdenkaart te trekken
Ik denk niet dat dat hier echt een probleem is.quote:
Is er al ene geweest, die dook het water in op de vlucht voor de ME.quote:
Die denkt dat ze Eleven isquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:26 schreef Toefjes het volgende:
die kleine in paarse jas ziet er steeds vertiefder uit
Ze compartimenteren.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:25 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat hier echt een probleem is.
Idd. Ziet eruit alsof ze op instorten staat.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:26 schreef Toefjes het volgende:
die kleine in paarse jas ziet er steeds vertiefder uit
Overeind gehouden door 3 man nu. Das niet gezond hoor.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:27 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Idd. Ziet eruit alsof ze op instorten staat.
Kan ook een act zijn natuurlijk, media bespelen. Zag er meerderen zich opeens als zwakke slachtoffers gedragen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:26 schreef Toefjes het volgende:
die kleine in paarse jas ziet er steeds vertiefder uit
POLITIEGEWELD!!!!! Ze pakken zo een oude man opquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ben je 70 en dan wordt je weggedragen door 4 agenten. Man man man.
Nog een paar jaar, dan gebeurt hem hetzelfde...quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:27 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ben je 70 en dan wordt je weggedragen door 4 agenten. Man man man.
"Weetje, weetje, doe maar niet oprapen dat zeepje!!"quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:30 schreef RipCity het volgende:
Hee hee he hoooo je krijgt nachtje gevangenis kado
Ja dat wordt koude patat.quote:
quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:30 schreef voetbalmanager2 het volgende:
'Hehe, hoho, the occupation has to go'
Zingen ze nu dat ze zelf aangepakt moeten worden? Wel een goed idee.
Dat is wel een hele slechte rijmquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:31 schreef spoilert het volgende:
[..]
"Weetje, weetje, doe maar niet oprapen dat zeepje!!"
Die mag echt mokerharde klappen krijgen ja.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:32 schreef RipCity het volgende:
Die lange chick in bruine jas vraagt er om he
Ze had ook gewoon op dat amsterdammertje kunnen gaan zitten natuurlijk, was het nog een beetje leuk.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:32 schreef RipCity het volgende:
Die lange chick in bruine jas vraagt er om he
Die kleine met de barret nog veel meer.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:32 schreef RipCity het volgende:
Die lange chick in bruine jas vraagt er om he
Zo werkt de kit. Insluiten, vorderen dat je weg moet, maar je kunt nergens heen...en dan komt de lat..heel mooiquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:31 schreef Paul het volgende:
Wat is nou precies de bedoeling? Ze zijn ingesloten? En dan?
Die jodokus in die groene trui blijft ook telkens naar voren komen. Krijgt zo ook nog wel een hengstquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:32 schreef RipCity het volgende:
Die lange chick in bruine jas vraagt er om he
Ja dit gaat niet meer zomaar voorbij. In heel Europa zijn ze bezig. Alleen maar mooi dat heel Europa ziet in welke hoek de fascisten zitten.quote:
Dan geef je ze juist hun zin want 'politiestaat'.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:35 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ja dit gaat niet meer zomaar voorbij. In heel Europa zijn ze bezig. Alleen maar mooi dat heel Europa ziet in welke hoek de fascisten zitten.
Zal was ophouden als eens een keer echt keihard wordt ingegrepen met lange celstraffen en strafbladen.
Dat gaan de D66 rechters niet doen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:35 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ja dit gaat niet meer zomaar voorbij. In heel Europa zijn ze bezig. Alleen maar mooi dat heel Europa ziet in welke hoek de fascisten zitten.
Zal was ophouden als eens een keer echt keihard wordt ingegrepen met lange celstraffen en strafbladen.
Nou, die stond maandagnacht wel aan, en je krijgt alleen maar onzin te zienquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:35 schreef Glazenmaker het volgende:
Enige wat ik jammer aan de at5 steam vind is dat de chat uitstaat.
Geert +25 zetels.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:35 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ja dit gaat niet meer zomaar voorbij. In heel Europa zijn ze bezig. Alleen maar mooi dat heel Europa ziet in welke hoek de fascisten zitten.
Zal was ophouden als eens een keer echt keihard wordt ingegrepen met lange celstraffen en strafbladen.
Ben er bang voor, die rot zit overal.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:36 schreef superniger het volgende:
[..]
Dat gaan de D66 rechters niet doen.
Achter hun zit de andere linie. Ze maken een compartiment, aan de linkerkant (in dit geval) opent de linie, en hop een heel vak afgevoerd.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:31 schreef Paul het volgende:
Wat is nou precies de bedoeling? Ze zijn ingesloten? En dan?
Iets met Free free Albert Heijn ofzo, denk gratis boodschappen?quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:37 schreef MissButterflyy het volgende:
Waar zijn die demonstranten nu zo boos over? Wat willen ze bereiken met hun acties?
die mensen hebben niet voor niks een mondkapje op.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:37 schreef FvanS het volgende:
[..]
Het zal daar sowieso geen pretje zijn om tussen te staan.
Universiteit investeert in onder andere Israelische zaken en dat mag natuurlijk niet.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:37 schreef MissButterflyy het volgende:
Waar zijn die demonstranten nu zo boos over? Wat willen ze bereiken met hun acties?
Scoren op de socials.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:37 schreef MissButterflyy het volgende:
Waar zijn die demonstranten nu zo boos over? Wat willen ze bereiken met hun acties?
Indruk maken op hun mededemonstranten. De meesten althans, anderen willen weer het kalifaat in Nederland stichten.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:37 schreef MissButterflyy het volgende:
Waar zijn die demonstranten nu zo boos over? Wat willen ze bereiken met hun acties?
Protesterende mensen met wie je het oneens bent jarenlang willen opsluiten lijkt me nou juist iets voor fascisten.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:35 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Ja dit gaat niet meer zomaar voorbij. In heel Europa zijn ze bezig. Alleen maar mooi dat heel Europa ziet in welke hoek de fascisten zitten.
Zal was ophouden als eens een keer echt keihard wordt ingegrepen met lange celstraffen en strafbladen.
quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:40 schreef Haags het volgende:
Ze hebben nog geluk, als Asha ten Broeke er tussen had gestaan waren ze met kade en al de gracht in gezakt.
quote:Halsema stuurt brief aan omwonenden
In een korte brief aan omwonenden van het universiteitsgebied laat Halsema weten samen met de politie, het Openbaar Ministerie en de UvA tot een snelle oplossing te komen.
‘Ik begrijp dat de situatie voor u behoorlijke impact heeft en overlast ervaart,’ aldus Halsema. Omwonenden die zich onveilig voelen, kunnen contact opnemen met de politie. Ook kunnen bewoners via het niet-noodnummer van de politie eventuele schade aan bezittingen melden.
Ze blokkeren daar schijnbaar de arrestantenbussen...quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:40 schreef Aether het volgende:
Activisten houden bussen tegen op Rokin
[ afbeelding ]
Die met dat groene truitje en pet aan z'n broekriem? Verbaasd mij dat ze die niet even door de linie heen trokken om het busje in te mikken.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:43 schreef RipCity het volgende:
Zijn echt 3 irritante ventjes aan die frontlinie. Als die weg gaan kan je ze allemaal in 20 seconde wegmeppen
Echt flikker die drie toch de gracht in...quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:43 schreef RipCity het volgende:
Zijn echt 3 irritante ventjes aan die frontlinie. Als die weg gaan kan je ze allemaal in 20 seconde wegmeppen
Die schele met zijn bril is ook erg vervelend.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Die met dat groene truitje en pet aan z'n broekriem? Verbaasd mij dat ze die niet even door de linie heen trokken om het busje in te mikken.
Straks pas, maar dan wel de Argentijnse Luchtmacht.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:45 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Ik vinnet slap, had al lang de luchtmacht ingeroepen
Grappig wel dat hij champion op z'n trui heeft en toch naar achter deinstquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:45 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Die schele met zijn bril is ook erg vervelend.
Die kutbuitenlanders kunnen natuurlijk weer niet zwemmen.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:45 schreef AchJa het volgende:
[..]
Echt flikker die drie toch de gracht in...
Daarom ook.quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:47 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Die kutbuitenlanders kunnen natuurlijk weer niet zwemmen.
Gezichtsbekkende kleding bedoel je? Dat is uiteraard om identificatie lastiger te maken.quote:
Doet het hier nog hoorquote:Op woensdag 8 mei 2024 18:48 schreef IntensiveGary het volgende:
At5 stream pleite....zijn er andere?
quote:Op woensdag 8 mei 2024 18:48 schreef IntensiveGary het volgende:
At5 stream pleite....zijn er andere?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |