https://www.vandaaginside.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Zo nog even aan het woord laten.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:43 schreef DrDentz het volgende:
Wel veel mensen van kleur op prominente plekken in het publiek om niet racistisch te lijken.
MES STEEK PIJN!!!quote:Op woensdag 10 april 2024 21:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Denk in de kleur van je hart ga ik er onder monteren.
Zijn allemaal Friezen.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:43 schreef DrDentz het volgende:
Wel veel mensen van kleur op prominente plekken in het publiek om niet racistisch te lijken.
DAN BEN JE ONDERDEEL VAN HET PROBLEEM!!!!quote:Op woensdag 10 april 2024 21:45 schreef Bill_Hillie het volgende:
Ik snap nog steeds niet wat hier racistisch aan is
die heeft natuurlijk thuis al een standje gehad van Liliquote:Op woensdag 10 april 2024 21:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Genee pleit zichzelf snel babbelend vrij.
Marijnissen?quote:Op woensdag 10 april 2024 21:46 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
die heeft natuurlijk thuis al een standje gehad van Lili
Gezondheid.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:47 schreef BobW het volgende:
Dit is wel goed voor de bekendheid van Habtamu
Oh nee hèquote:Op woensdag 10 april 2024 21:46 schreef Abrikozentaart het volgende:
[..]
DAN BEN JE ONDERDEEL VAN HET PROBLEEM!!!!
Tuinkabouter.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:47 schreef Abrikozentaart het volgende:
Johan heeft maar 1 keer excuses gemaakt en dat was aan Dries Mertens
UUUUUUUUUUUquote:Op woensdag 10 april 2024 21:47 schreef Abrikozentaart het volgende:
Johan heeft maar 1 keer excuses gemaakt en dat was aan Dries Mertens
Dan doe je dat dus op basis van kleur.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:48 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Oh nee hè![]()
Maar serieus...die Derksen vind een geadopteerd persoon uit Afrika geen Fries ofzo...dat kan toch? Dat kan je lomp vinden allemaal maar wat heeft dat met racisme te maken
wel goed dat JD een beetje tegengas krijgt. Van Genee en Gijp hoef je niks te verwachtenquote:Op woensdag 10 april 2024 21:49 schreef Paul het volgende:
Wat een gezeik en marijnissen maar doorgaan
Idd zag weer tientallen beginnen over kaarsenrel en hem uitroepen tot verkrachterquote:Op woensdag 10 april 2024 21:50 schreef Cilantro het volgende:
Alleen de mensen die niet kijken nemen het serieus.
Want?quote:Op woensdag 10 april 2024 21:52 schreef johannes_vermeer het volgende:
Sam zorgt ervoor dat de mensen weer wegzappen.
Wat heeft dat voor zin dan? Dat is toch hypocriet als het geen oprechte excuses is.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:50 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Kan Johan niet begrijpen dat je soms ook sorry kan zeggen voor iets wat je hebt gezegd, niet voor hoe je het bedoeld hebt, maar voor hoe het uiteindelijk aankwam?
Gozer hij deed een helequote:Op woensdag 10 april 2024 21:51 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Aan de andere kant zijn er ook weer heel veel mensen van kleur die keurig Fries/Nederlands/andere Europese taal spreken maar toch absoluut niet als Fries/Nederlands gezien willen worden.
Dat maakt de discussie ook wel weer wat ingewikkeld.
Nee als hij het niet meent hoeft het ook niet, maar hij doet nu net alsof hij geen excuses KAN aanbieden of dat het hypocriet is omdat hij het toen niet racistisch bedoelde. Maar dat is onzin natuurlijk.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:52 schreef Ronald het volgende:
[..]
Wat heeft dat voor zin dan? Dat is toch hypocriet als het geen oprechte excuses is.
Het is dan ook een verkrachterquote:Op woensdag 10 april 2024 21:52 schreef RipCity het volgende:
[..]
Idd zag weer tientallen beginnen over kaarsenrel en hem uitroepen tot verkrachter
Nou ja, hij zei dus dat die man niet voor de Friese taal hoeft op te komen omdat hij geen geboren Fries is en dat klopt ook gewoon hè. Maakt mij geen hol uit en vindt het een lompe opmerking, maar that's it! Verder niks racistisch aan.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:49 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dan doe je dat dus op basis van kleur.
Hij zei dat hij geen geboren Fries is omdat hij dat zag aan zijn huidskleurquote:Op woensdag 10 april 2024 21:56 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Nou ja, hij zei dus dat die man niet voor de Friese taal hoeft op te komen omdat hij geen geboren Fries is en dat klopt ook gewoon hè. Maakt mij geen hol uit en vindt het een lompe opmerking, maar that's it! Verder niks racistisch aan.
Mooie dame hoor. Wel wat botox denk ik.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:56 schreef RipCity het volgende:
Die negerin achter Johan vermaakt zich opperbest
Strategisch geplaatstquote:Op woensdag 10 april 2024 21:56 schreef RipCity het volgende:
Die negerin achter Johan vermaakt zich opperbest
Zeggen we ook al tientallen jaren tegen die pauper Limburgersquote:Op woensdag 10 april 2024 21:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat is sws het nut van een Friese taal hebben? Spreek gewoon Nederlands in Nederland gvd
Is toch mooi man, nog een stukje eigen cultuur.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat is sws het nut van een Friese taal hebben? Spreek gewoon Nederlands in Nederland gvd
Doge jo wol?quote:Op woensdag 10 april 2024 21:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat is sws het nut van een Friese taal hebben? Spreek gewoon Nederlands in Nederland gvd
Behoud van cultuur.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat is sws het nut van een Friese taal hebben? Spreek gewoon Nederlands in Nederland gvd
Liever Fries dan dat osso dollo bims meids gelul wat niets met Nederlands (of een afgeleide daarvan) te maken heeft.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:58 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Is toch mooi man, nog een stukje eigen cultuur.
Ik blijf wel een voorvechter van het Nederlands. Zonder het Nederlands ook geen Fok.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Behoud van cultuur.
Als je redeneert zoals dat jij doet kun je je ook afvragen wat het nut is van een Nederlandse taal hebben? Wereldwijd spreekt bijna geen hond het.
Maar in Drenthe heb je toch ook niet al die naambordjes dubbel? Normaal doen moeten ze met hun dialectquote:Op woensdag 10 april 2024 22:02 schreef Halcon het volgende:
[..]
Behoud van cultuur.
Als je redeneert zoals dat jij doet kun je je ook afvragen wat het nut is van een Nederlandse taal hebben? Wereldwijd spreekt bijna geen hond het.
Daar staan de dorpsnamen gekerfd op een hunebed.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:04 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar in Drenthe heb je toch ook niet al die naambordjes dubbel? Normaal doen moeten ze met hun dialect
Fries is een taal.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:04 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Maar in Drenthe heb je toch ook niet al die naambordjes dubbel? Normaal doen moeten ze met hun dialect
Ja, ik ook. Ben ook voorstander van Fries. Ook van lokale dialecten. Zonde dat dat allemaal verdwijnt.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:02 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik blijf wel een voorvechter van het Nederlands. Zonder het Nederlands ook geen Fok.
Ik vind het smerig. Ook baklava enzo.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:06 schreef DrDentz het volgende:
Johan hard aan het proberen geen racist te zijn, vindt Turkse en Marokkaanse bakkers heel goed
Kun je toch gewoon goed vinden? Die bakkers werken tenminste voor hun centen. Kom er amper, maar prima verder. Je ziet er inderdaad ook zat Nederlanders.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:06 schreef DrDentz het volgende:
Johan hard aan het proberen geen racist te zijn, vindt Turkse en Marokkaanse bakkers heel goed
Ze werken in ieder geval harder dan de gemiddelde Hollander inderdaad. Maar ik vind het zoete troep.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:08 schreef Halcon het volgende:
[..]
Kun je toch gewoon goed vinden? Die bakkers werken tenminste voor hun centen. Kom er amper, maar prima verder. Je ziet er inderdaad ook zat Nederlanders.
René bakt er al heel lang niets meer van.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:10 schreef johannes_vermeer het volgende:
Ik kijk niet meer dagelijks, doet René dit elke dag?
Ik vind het bij oude mensen wel leuk maar als jongeren dialect praten vind ik het achterlijkquote:Op woensdag 10 april 2024 22:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Ben ook voorstander van Fries. Ook van lokale dialecten. Zonde dat dat allemaal verdwijnt.
Baklava vind ik ook smerig.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ze werken in ieder geval harder dan de gemiddelde Hollander inderdaad. Maar ik vind het zoete troep.
Jij hebt liever van die kutstudenten die hun Nederlands larderen met minimaal 4 Engelse woorden per zin?quote:Op woensdag 10 april 2024 22:11 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik vind het bij oude mensen wel leuk maar als jongeren dialect praten vind ik het achterlijk
Ik niet. Vind het mooi als mensen dialect praten.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:11 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik vind het bij oude mensen wel leuk maar als jongeren dialect praten vind ik het achterlijk
Vreselijk inderdaad. Helemaal als Engelse woorden zo worden gebruikt dat duidelijk wordt dat degene die het zegt het Engelse woord niet eens begrijpt.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:12 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Jij hebt liever van die kutstudenten die hun Nederlands larderen met minimaal 4 Engelse woorden per zin?
Zie mijn editquote:Op woensdag 10 april 2024 22:13 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Genoeg weer met al dat Fries!
Beter dan van die achterlijke Boer Harm figuren uit zuipketenquote:Op woensdag 10 april 2024 22:12 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Jij hebt liever van die kutstudenten die hun Nederlands larderen met minimaal 4 Engelse woorden per zin?
Nee dit kan niet.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:45 schreef Bill_Hillie het volgende:
Ik snap nog steeds niet wat hier racistisch aan is
Kerel vindt een geboren Afrikaan geen echte Fries...het is maar net welke criteria je daarvoor hanteert, maar ik vind dat nou niet zo racistisch. Kan wat kwetsend zijn misschien maar dat is wat anders.quote:
Eens. Zou jij die vrouw achter Derksen geven?quote:Op woensdag 10 april 2024 22:13 schreef Halcon het volgende:
[..]
Vreselijk inderdaad. Helemaal als Engelse woorden zo worden gebruikt dat duidelijk wordt dat degene die het zegt het Engelse woord niet eens begrijpt.
Precies dit!quote:Op woensdag 10 april 2024 22:16 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Kerel vindt een geboren Afrikaan geen echte Fries...het is maar net welke criteria je daarvoor hanteert, maar ik vind dat nou niet zo racistisch. Kan wat kwetsend zijn misschien maar dat is wat anders.
Die met die groene truiquote:Op woensdag 10 april 2024 22:16 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Eens. Zou jij die vrouw achter Derksen geven?
Zou me bij hem niet verbazen.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:17 schreef Remco het volgende:
Gijp elke keer weer ontzettend gedetailleerd over al die oorlogsmisdaden, lijkt soms wel alsof die dagelijks filmpjes en verhalen loopt op te zoeken.
Ik vind hem meer een echte Fries dan iemand die er toevallig is geboren, naar Amsterdam is verhuisd en zich zo'n Randstad-accentje aan heeft gemeten.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:16 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Kerel vindt een geboren Afrikaan geen echte Fries...het is maar net welke criteria je daarvoor hanteert, maar ik vind dat nou niet zo racistisch. Kan wat kwetsend zijn misschien maar dat is wat anders.
Hij moet iets om een beetje mee te kunnen doen.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:17 schreef Remco het volgende:
Gijp elke keer weer ontzettend gedetailleerd over al die oorlogsmisdaden, lijkt soms wel alsof die dagelijks filmpjes en verhalen loopt op te zoeken.
Dat kan zijn allemaal wel zijn, maar het feit dat een bejaarde kerel op tv daar anders over denkt is niet persé racistisch.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:18 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik vind hem meer een echte Fries dan iemand die er toevallig is geboren, naar Amsterdam is verhuisd en zich zo'n Randstad-accentje aan heeft gemeten.
Mja. Je krijgt er wel het idee bij dat het te maken heeft met zijn huidskleur. Vind mensen ook niet zo snel Fries, Nederlander of wat dan ook, maar in dit geval... Als je hoort wat hij allemaal opsomt in dat filmpje dat hij heeft gemaakt. Heel veel meer Fries wordt het niet.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:21 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Dat kan zijn allemaal wel zijn, maar het feit dat een bejaarde kerel op tv daar anders over denkt is niet persé racistisch.
Dat heb ik met bv. Mart Smeets. Me altijd zitten ergeren aan hem, maar als dan Dione de Avondetappe gaat presenteren, dan merk je het verschil wel.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:23 schreef RipCity het volgende:
[ x ]
Idd dit gaat ook op voor Derksen. Mensen krijgen straks een eus of middle class Rutger of Helene ipv Derksen. Eens kijken hoe erg ze ‘m dan toch missen.
Daar echt idd. Hele karakter mist nu en nu is het soort van reguliere studio sport uitzending, maar de sfeer mis je toch die Mart neerzette.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:26 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat heb ik met bv. Mart Smeets. Me altijd zitten ergeren aan hem, maar als dan Dione de Avondetappe gaat presenteren, dan merk je het verschil wel.
Hahaha!quote:Op woensdag 10 april 2024 22:28 schreef Halcon het volgende:
Ik zou haar wel doen @:PietjePuk2000
Goede pijpster, dat zie je zo!
Dat zal bijna iedereen met je eens zijn.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:17 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Precies dit!
Een geboren limburger zal ook nooit een fries worden. Net zo min een Amsterdammer.
Behalve dat het ging om een fonds van 18 miljoen ter bevordering van de Friese taal en cultuur. Dat heeft geen donder met je geboortegrond te maken maar met je opvoeding.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:16 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Kerel vindt een geboren Afrikaan geen echte Fries...het is maar net welke criteria je daarvoor hanteert, maar ik vind dat nou niet zo racistisch. Kan wat kwetsend zijn misschien maar dat is wat anders.
quote:Op woensdag 10 april 2024 22:17 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Precies dit!
Een geboren limburger zal ook nooit een fries worden. Net zo min een Amsterdammer.
Johan geeft zelf toe dat hij niks van de achtergrond van deze man wist toen hij de opmerking maakte. Dus het is puur gebaseerd op zijn uiterlijk, daarom ook die opmerking over Suriname er achter aan.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:16 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Kerel vindt een geboren Afrikaan geen echte Fries...het is maar net welke criteria je daarvoor hanteert, maar ik vind dat nou niet zo racistisch. Kan wat kwetsend zijn misschien maar dat is wat anders.
Als de Nederlanders dat nou eerst eens zelf zouden doen. Ik zit nu weer op Radio 1 naar een programma te luisteren, waar je lid moet zijn van een community om mee te mogen doen aan events.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:57 schreef DrDentz het volgende:
Wat is sws het nut van een Friese taal hebben? Spreek gewoon Nederlands in Nederland gvd
Ik ook. Maar soms slaat het door. Dan heb je een bejaarde zolderkamerautist, die een boek of woordenboek schrijft van een al decennia lang dood dialect.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:07 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Ben ook voorstander van Fries. Ook van lokale dialecten. Zonde dat dat allemaal verdwijnt.
Ja, dat is nutteloos. Een dode taal of dialect krijg je niet meer tot leven. Het behouden van lokale dialecten zou wat mij betreft wel onderdeel van beleid moeten zijn.quote:Op donderdag 11 april 2024 10:12 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik ook. Maar soms slaat het door. Dan heb je een bejaarde zolderkamerautist, die een boek of woordenboek schrijft van een al decennia lang dood dialect.
Ik wens ze succes met aangifte doenquote:Op donderdag 11 april 2024 10:31 schreef RipCity het volgende:
430 mensen zonder leven https://www.ed.nl/show/43(...)egen-talpa~a7ac8ae8/
Je ontkomt er niet aan dat woorden worden overgenomen uit het buitenland. Dat is altijd zo geweest. Een taal die niet veranderd is doodquote:Op donderdag 11 april 2024 10:03 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Als de Nederlanders dat nou eerst eens zelf zouden doen. Ik zit nu weer op Radio 1 naar een programma te luisteren, waar je lid moet zijn van een community om mee te mogen doen aan events.
Ik wil Tina wel eens zien wanneer ze haar darm eruit poept.quote:Op donderdag 11 april 2024 09:55 schreef Dutch_view het volgende:
1.054.000 kijkers, geen record dus.
Volgens Tina Nijkamp zager oud en slecht uit. Daar kun je het mee doen
Als er vanonder die zware sluiers met een zwaar Brabants accent "het leven is goed in m'n Brabantse land" gebromd zou worden, dan zou ik daar wel een onvergelijkelijk beeld bij kunnen hebben.quote:Op donderdag 11 april 2024 11:56 schreef GezondRechts het volgende:
Ach, ach, ach wat vliegt de linkse woke-kerk hier weer gretig bovenop. En hoe onvergelijkt is men. Is een zwaar gesluierde islamitische vrouw geboren in Turkije en naar hier geadopteerd toen ze een paar maanden oud was en wonende in Breda en gehuld in een hijab een echte Brabantse of zouden de meesten daar een ander beeld bij hebben?
Tina Nijkamp Godinquote:Op donderdag 11 april 2024 09:55 schreef Dutch_view het volgende:
1.054.000 kijkers, geen record dus.
Volgens Tina Nijkamp zager oud en slecht uit. Daar kun je het mee doen
FOK!quote:Op woensdag 10 april 2024 22:02 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ik blijf wel een voorvechter van het Nederlands. Zonder het Nederlands ook geen Fok.
Awkward.quote:Op donderdag 11 april 2024 10:03 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Als de Nederlanders dat nou eerst eens zelf zouden doen. Ik zit nu weer op Radio 1 naar een programma te luisteren, waar je lid moet zijn van een community om mee te mogen doen aan events.
Deed je dit jaren geleden en er was niet zo een heisa. Nu woke-cultuur en de wereld is te klein. Totaal geen fan van Johan, maar onbewust verandert er veel wat je wel of niet meer mag zeggen.quote:Op donderdag 11 april 2024 11:10 schreef Tasmaniak het volgende:
Ik ben geen fan van de eeuwige rechtse kroegpraat van Johan Derksen, maar dit is geen racisme. Het is lomp, meer niet.
Geloof ik niks van, je mag nu misschien wel meer zeggen dan vroeger. Johan zit ook nog steeds in dit prime-time programma. Het zou ook al helpen als hij eens wat zelfreflectie toont.quote:Op donderdag 11 april 2024 13:43 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Deed je dit jaren geleden en er was niet zo een heisa. Nu woke-cultuur en de wereld is te klein. Totaal geen fan van Johan, maar onbewust verandert er veel wat je wel of niet meer mag zeggen.
Het verschil is wel dat er vroeger geen haan naar kraaide, behalve misschien een ingezonden brief in de krant. Nu wordt het enorm uitvergroot via allerlei social media en nieuws sites.quote:Op donderdag 11 april 2024 14:06 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Geloof ik niks van, je mag nu misschien wel meer zeggen dan vroeger. Johan zit ook nog steeds in dit prime-time programma. Het zou ook al helpen als hij eens wat zelfreflectie toont.
Pardonquote:Op donderdag 11 april 2024 14:20 schreef Ronald het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat er vroeger geen haan naar kraaide, behalve misschien een ingezonden brief in de krant. Nu wordt het enorm uitvergroot via allerlei social media en nieuws sites.
Dit stokpaardje haalt Johan ook steeds aan. Dat iets vroeger 'mocht' of oogluikend werd toegestaan, betekent alleen niet dat het dan helemaal toppie is.quote:Op donderdag 11 april 2024 13:43 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Deed je dit jaren geleden en er was niet zo een heisa. Nu woke-cultuur en de wereld is te klein. Totaal geen fan van Johan, maar onbewust verandert er veel wat je wel of niet meer mag zeggen.
Ook niet zo gek als het een van de best bekeken televisieprogramma's is en Johan zes keer de balkenendenorm verdient met dit soort uitlatingen.quote:Op donderdag 11 april 2024 14:20 schreef Ronald het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat er vroeger geen haan naar kraaide, behalve misschien een ingezonden brief in de krant. Nu wordt het enorm uitvergroot via allerlei social media en nieuws sites.
Vroeger zei die ook zulke dingen maar de meninkjes van een voetbalanalist vielen toen niet zo op omdat vrij weinig mensen keken naar een zender met truckers on ice en vechtende dwergen. En toen ging het 80% van de tijd over de plaatselijke linksbuiten en 20% over de actualiteit en randzaken en nu is die verhouding omgekeerd.quote:Op donderdag 11 april 2024 13:43 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Deed je dit jaren geleden en er was niet zo een heisa. Nu woke-cultuur en de wereld is te klein. Totaal geen fan van Johan, maar onbewust verandert er veel wat je wel of niet meer mag zeggen.
Volgens mij waren de kijkcijfers net zo hoog. Ze wonnen toen ook de TV-publieksprijs.quote:Op donderdag 11 april 2024 15:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Vroeger zei die ook zulke dingen maar de meninkjes van een voetbalanalist vielen toen niet zo op omdat vrij weinig mensen keken naar een zender met truckers on ice en vechtende dwergen. En toen ging het 80% van de tijd over de plaatselijke linksbuiten en 20% over de actualiteit en randzaken en nu is die verhouding omgekeerd.
Wat een hommotjequote:Op donderdag 11 april 2024 15:52 schreef superniger het volgende:
Schandknaap Jelle Brandt Corstius heeft ook een mening.
https://www.mediacourant.(...)kken-rond-vi-ktshow/
Meneer wil weer in de publiciteit komenquote:Op donderdag 11 april 2024 18:16 schreef tong80 het volgende:
Bram Moszkowicz heeft een appeltje te schillen met Johan Derksen. De voormalig strafrechtadvocaat zou graag aanschuiven bij Vandaag Inside, om Derksen te vertellen wat hij vond van diens recente uitlatingen over Kamerlid Habtamu de Hoop.
Moszkowicz zei woensdagavond bij Shownieuws zich in het algemeen zorgen te maken om 'discriminatie, racisme, antisemitisme, homohaat en vrouwenhaat'. Al die termen zijn van toepassing op Derksen, vindt hij. "Ik heb erover nagedacht vandaag in de auto. Ik denk: er zijn twee mogelijkheden. Óf de man is een racist en een antisemiet, óf hij is dom, óf de combinatie van de twee. Dat hou ik ook voor mogelijk bij hem. Ook nu weer de reactie van: 'Ik lig er geen moment wakker van'..."
Moszkowicz benadrukt dat huidskleur een doorslaggevende rol speelde in de uitspraken van Derksen over De Hoop. "Omdat die jongen een donkere kleur heeft, dáárom werd die opmerking gemaakt. Als er iemand wit had gezeten en die had jarenlang in Frankrijk gewoond, dan was het wel mogelijk geweest dat hij een Fries was. De gespeelde onschuld van: ik mag toch wel zeggen dat het geen Fries is? Hij zet hele bevolkingsgroepen daardoor weg. Het is ook niet interessant wat Wilfred Genee zegt, van: we wisten niet de achtergrond van die jongen. Daar gaat het hem nou juist om! Je hoeft de achtergrond van zo iemand niet te kennen."
"Hij komt ermee weg, hè? Hij komt er wéér mee weg!', zei Moszkowicz over Derksen. "Het is stupiditeit of het is veel erger nog: discriminatie. Of allebei." De tv-persoonlijkheid vreest dat de uitspraken van Derksen 'net binnen de lijnen' van de wet zijn en dat een aangifte dus weinig zal opleveren. "Het is vies, het stinkt, maar of het strafbaar is… Ik denk dat het spaak loopt." Graag zou Moszkowicz zelf aanschuiven bij Vandaag Inside om zijn mening kenbaar te maken. "Dat hij me maar eens uitnodigt. Dan geef ik hem een lesje. Wat voor een? Dat zal hij dán merken."
https://www.msn.com/nl-nl(...)d0ed900ed5bdc0&ei=34
Zeg ik ook niet, beter lezenquote:Op donderdag 11 april 2024 15:24 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Dit stokpaardje haalt Johan ook steeds aan. Dat iets vroeger 'mocht' of oogluikend werd toegestaan, betekent alleen niet dat het dan helemaal toppie is.
[..]
Ook niet zo gek als het een van de best bekeken televisieprogramma's is en Johan zes keer de balkenendenorm verdient met dit soort uitlatingen.
En dit. De hele media maakt dit groter dan wat het is.quote:Op woensdag 10 april 2024 22:16 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Kerel vindt een geboren Afrikaan geen echte Fries...het is maar net welke criteria je daarvoor hanteert, maar ik vind dat nou niet zo racistisch. Kan wat kwetsend zijn misschien maar dat is wat anders.
Wil even wraak nemen om Johan zijn uitspraken over Jodenquote:Op donderdag 11 april 2024 18:20 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Meneer wil weer in de publiciteit komen
Nee, nu veel hoger.quote:Op donderdag 11 april 2024 15:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Volgens mij waren de kijkcijfers net zo hoog. Ze wonnen toen ook de TV-publieksprijs.
Of dat schrijver W.F. Hermans zich tot aan de rechter moest verdedigen om iets dat hij een personage in zijn roman (fictie!) Ik heb altijd gelijk (1951) liet zeggen:quote:Op donderdag 11 april 2024 14:43 schreef tong80 het volgende:
[..]
Pardon
https://historiek.net/oot(...)r-kamervragen/78731/
https://historiek.net/bee(...)-de-vara-1964/82701/
En een factuurtje sturenquote:Op donderdag 11 april 2024 18:20 schreef KingRoland het volgende:
Meneer wil weer in de publiciteit komen
Dus de Hoop is Fries en Bram geen Jood.quote:Op donderdag 11 april 2024 21:09 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
En een factuurtje sturen
En weer een heleboel Joodse dingen gaan roepen, op zich niet erg maar vertel dan wel eerlijk dat alleen je vader joods is en je moeder niet en dat jij Bram dus geen echte jood bent
Dat vergeet dat narcistische mannetje dan wel weer even
![]()
Freek is een Noord-Fries en samen met Bram Neerlans Hoop.quote:Op donderdag 11 april 2024 21:11 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Dus de Hoop is Fries en Bram geen Jood.
Inderdaadquote:Op donderdag 11 april 2024 21:11 schreef potjecreme het volgende:
Dus de Hoop is Fries en Bram geen Jood.
Feelings don't care about your facts!quote:Op donderdag 11 april 2024 21:30 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Inderdaad
De familie Moszkowicz
https://www.2doc.nl › Achter de schermen › 2016
mary bertha bessems van www.2doc.nl
30 mei 2016 — Hij trouwde met Maria Bertha Bessems, een kind uit het katholieke gezin waar hij verbleef en met haar kreeg hij vier zonen.
Katholiek dus dus is Bram geen Jood ook al wil hij die troefkaart graag trekken
Werkelijk alles wat hij uitkraamt is onzin
Moszkowicz voltooide na de oorlog het gymnasium. Op 5 oktober 1948 huwde hij in Maastricht Maria Bertha (Berthe) Bessems, een lid van de familie die hem opgevangen had. Zij kregen vier zonen, David (1950-2022), Max jr. (1955), Robert (1953) en Bram (1960)
https://nl.wikipedia.org/wiki/Max_Moszkowicz_sr.
Even respect voor deze collega van Marco Borsato en Gerard Joling.quote:
Ga je zo ook doen in EK?quote:Op donderdag 11 april 2024 21:39 schreef RipCity het volgende:
Het is vrij matig.
zoals alles uit belgie
Tja als we de Hoop als Fries zien.....quote:Op donderdag 11 april 2024 21:30 schreef ikweethetookniet het volgende:
[..]
Inderdaad
De familie Moszkowicz
https://www.2doc.nl › Achter de schermen › 2016
mary bertha bessems van www.2doc.nl
30 mei 2016 — Hij trouwde met Maria Bertha Bessems, een kind uit het katholieke gezin waar hij verbleef en met haar kreeg hij vier zonen.
Katholiek dus dus is Bram geen Jood ook al wil hij die troefkaart graag trekken
Werkelijk alles wat hij uitkraamt is onzin
Moszkowicz voltooide na de oorlog het gymnasium. Op 5 oktober 1948 huwde hij in Maastricht Maria Bertha (Berthe) Bessems, een lid van de familie die hem opgevangen had. Zij kregen vier zonen, David (1950-2022), Max jr. (1955), Robert (1953) en Bram (1960)
https://nl.wikipedia.org/wiki/Max_Moszkowicz_sr.
SCOOOOOOOOOOOOOOP @Noberquote:Op donderdag 11 april 2024 21:44 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Er zijn maar twee goede honden. Een dooie en een zeehond.
Ik lig soms in de clinch met hem op facebook over voetbal of wielrennenquote:Op donderdag 11 april 2024 21:40 schreef Coco het volgende:
@:capuchon_jongen graag mening over Helmut Lotti
Causaal verband?quote:Op donderdag 11 april 2024 21:52 schreef Specularium het volgende:
Slechtste Kiss-cover ooit, met zijn iets te strakke broek.
En lekker weer alleen wat zeggen zodra de mensen weer weg zijn. Er is mij gisteren totaal niks belerends opgevallen. Man man man, wat een niveau.quote:Op donderdag 11 april 2024 21:52 schreef Remco het volgende:
Lol Gijp, dit kan die echt niet zeggen. Als er iemand altijd belerend over anderen spreekt is het Gijp wel. 'Dat ventje', 'dat vrouwtje', 'die ene', vrijwel altijd zegt die met opzet de goede naam niet juist om wat kleinerend /belerend over te komen.
Gijp durft mensen nog niet eens in de ogen te kijken door zijn uitgezaaide autisme.quote:Op donderdag 11 april 2024 22:03 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
En lekker weer alleen wat zeggen zodra de mensen weer weg zijn. Er is mij gisteren totaal niks belerends opgevallen. Man man man, wat een niveau.
Negers kosten dubbele tarief bij casting bureauquote:Op donderdag 11 april 2024 22:21 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Gisteren nog donkere vrouwen achter Johán, vandaag weer een tokkie met armen vol tattoos.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inderdaad. De media smult natuurlijk van die botte uitspraken van de heer Derksen, want dat is weer voer voor discussies tijdens talkshows.quote:Op donderdag 11 april 2024 18:38 schreef KingRoland het volgende:
[..]
En dit. De hele media maakt dit groter dan wat het is.
Maar als je dit goedkeurt ben je meteen een fanboy van Johan, dat is de samenleving waarin we nu leven dat je meteen een label krijgt of toegewezen bent tot een groep.
Euh…quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:39 schreef Erik_Groen het volgende:
Conclusie:
Habtamu is een echte Fries met een aparte huidskleur en Derksen is een echte racist met een normale huidskleur.
Conclusie: we zijn wel klaar met alle linkse wokies die we nooit in dit topic zien maar nu even komen deugpronken.quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:39 schreef Erik_Groen het volgende:
Conclusie:
Habtamu is een echte Fries met een aparte huidskleur en Derksen is een echte racist met een normale huidskleur.
Ga lekker twitteren ofzo.quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:39 schreef Erik_Groen het volgende:
Conclusie:
Habtamu is een echte Fries met een aparte huidskleur en Derksen is een echte racist met een normale huidskleur.
Een Fries moet dus weer achteraan zitten.quote:Op vrijdag 12 april 2024 09:36 schreef DrDentz het volgende:
Misschien meneer Habtamu de Hoop een keer uitnodigen voor aan de bar naast Bas? Prima ventje toch? Niet aan tafel dat gaat te ver.
Even lekker trekken aan de moraalpaal.quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:51 schreef ISVV het volgende:
[..]
Conclusie: we zijn wel klaar met alle linkse wokies die we nooit in dit topic zien maar nu even komen deugpronken.
Excuses maken voor hoe het aankwam is geen excuses maken, maar het probleem bij de ontvanger leggen.quote:Op woensdag 10 april 2024 21:50 schreef Epistaxiophobia het volgende:
Kan Johan niet begrijpen dat je soms ook sorry kan zeggen voor iets wat je hebt gezegd, niet voor hoe je het bedoeld hebt, maar voor hoe het uiteindelijk aankwam?
Waarom noem je zwart een aparte huidskleur en blank normaal? Nogal racistisch van je.quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:39 schreef Erik_Groen het volgende:
Conclusie:
Habtamu is een echte Fries met een aparte huidskleur en Derksen is een echte racist met een normale huidskleur.
Eens.quote:Op vrijdag 12 april 2024 09:36 schreef DrDentz het volgende:
Misschien meneer Habtamu de Hoop een keer uitnodigen voor aan de bar naast Bas? Prima ventje toch? Niet aan tafel dat gaat te ver.
Wat is dat ? Ik ben 61.quote:
Derksen is een vieze, vuile racist .... en een homohater .... en een vrouwenhater ..... en een antisemiet.quote:Op vrijdag 12 april 2024 12:35 schreef Cilantro het volgende:
[..]
Waarom noem je zwart een aparte huidskleur en blank normaal? Nogal racistisch van je.
Ken je TC Matic en Arno niet ?quote:Op donderdag 11 april 2024 21:39 schreef RipCity het volgende:
Het is vrij matig.
zoals alles uit belgie
Behalve K3-Marthe
Heeft de media de 700 klachten ingediendquote:Op donderdag 11 april 2024 23:49 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Inderdaad. De media smult natuurlijk van die botte uitspraken van de heer Derksen, want dat is weer voer voor discussies tijdens talkshows.
Ik ben links en niet woke. Had vorig jaar de meeste posts in deze topicreeks. Al tijden ageer ik en post ik wat ik zie. Maar dat werd me verweten. Er werden zelfs posts van me verwijderd door een mod. Nu moet jij zeggen: 'Dan kijk je toch niet.'quote:Op vrijdag 12 april 2024 10:51 schreef ISVV het volgende:
[..]
Conclusie: we zijn wel klaar met alle linkse wokies die we nooit in dit topic zien maar nu even komen deugpronken.
Wat bedoel je ? Ik zie jou hier zelden posten.quote:Op vrijdag 12 april 2024 11:53 schreef Specularium het volgende:
[..]
Even lekker trekken aan de moraalpaal.
Nee, hoezo ?quote:Op vrijdag 12 april 2024 12:39 schreef hole1988 het volgende:
Ben ik een racist als ik zeg "Johan is geen echte Drent want hij is in Gelderland geboren"?
Tegen wie heb je hetquote:Op vrijdag 12 april 2024 13:30 schreef GGMM het volgende:
Er is ook een optie om je posts aan te passen
Je bent zo woke als de netenquote:Op vrijdag 12 april 2024 13:21 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik ben links en niet woke. Had vorig jaar de meeste posts in deze topicreeks. Al tijden ageer ik en post ik wat ik zie. Maar dat werd me verweten. Er werden zelfs posts van me verwijderd door een mod. Nu moet jij zeggen: 'Dan kijk je toch niet.'
Is goed kameraad.quote:Op vrijdag 12 april 2024 13:35 schreef Breekfast het volgende:
Johan Derksen zou kunnen verkondigen dat alle zwarte mannen verkrachters zijn met een vanuit de genetica bepaald laag IQ, en velen in dit topic zouden alle kritiek daarop alsnog afdoen als 'linkse-woke cultuur waarin niks meer gezegd mag worden.'
Zo moeilijk is het toch niet om een keer toe te geven dat de opmerking van Johan racistisch was? Zijn mening die avond heeft hij gebaseerd op de huidskleur van de jongen, veel anders kun je er niet van maken.
Wat is er woke aan mij ? Eigenlijk geen idee wat de definitie van woke is.quote:
Welke post zijn er inhoudsloos ? Quote ze eens. En 'Dat weet je best' is wel je standaard reactie tegen mij. Op m'n vraag waarom ik geen EK-mod kan worden was dat ook je reactie.quote:Op vrijdag 12 april 2024 13:44 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat weet je best.
Zoveel inhoudsloze post op een rij is wel een beetje veel van het goede hoor
Elke post van je komt neer op "ik ben oud en ik snap het niet".quote:Op vrijdag 12 april 2024 13:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Welke post zijn er inhoudsloos ? Quote ze eens. En 'Dat weet je best' is wel je standaard reactie tegen mij. Op m'n vraag waarom ik geen EK-mod kan worden was dat ook je reactie.
Oh vandaarquote:Op vrijdag 12 april 2024 13:21 schreef tong80 het volgende:
Had vorig jaar de meeste posts in deze topicreeks.
Ik weet niet wat ik je ooit heb aangedaan. Het zal allemaal wel. Ik ga zeker lekker door met FOK!en. Man man man. Ik moet vandaag m'n bloeddruk nog meten. Ik wacht nog een uurtje. Succes verder. Het EK-forum loopt lekker hè ? Mooie topics ook over Zweedse vrouwen. En geweldige bijdrages van Plompzakker b.v.quote:Op vrijdag 12 april 2024 13:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Elke post van je komt neer op "ik ben oud en ik snap het niet".
[..]
Oh vandaar
Je hangt daar een soort status aan voor jezelf.
Ga dan maar lekker door.
Niks, ik vroeg me gewoon af waarom je iets van 8 posts van één zin achter elkaar plaatst. Beetje irritant.quote:Op vrijdag 12 april 2024 13:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik je ooit heb aangedaan. Het zal allemaal wel.
Dat is geloof ik de enige Hand die niet van vliegen houdtquote:Op vrijdag 12 april 2024 15:23 schreef johannes_vermeer het volgende:
Misschien kan de één zeggen: "Ik zal voortaan aan jou vragen wat ik mag zeggen."
En dan zegt de ander: "Dat zou heel verstandig zijn!"
Moet er wel iemand vrijwillig de Hand Kraaij Jr willen spelen.
Ja leuk, ik verspreek me.quote:Op vrijdag 12 april 2024 15:25 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat is geloof ik de enige Hand die niet van vliegen houdt
Dommigheid kent geen tijd, maar ik zal moeten blijven zitten om het programma nog enig niveau te geven.quote:
Dat willen wij allemaal Mani.quote:
Bazenactie: Ja.quote:Op vrijdag 12 april 2024 21:41 schreef Bill_Hillie het volgende:
Zo'n Helmut Lotti die Kiss covert bij VI...ik vind het een bazenactie en ook leuk.
Eensquote:Op vrijdag 12 april 2024 21:44 schreef RipCity het volgende:
Dit laat meteen zien waarom programma met Helene en Merel over 3/4 jaar gewoon nikszeggend/middle of road saaie tv oplevert. Laten we johan en rene gewoon koesteren.
Rene snapt het helemaal maar heeft er in alles schijt aan.quote:
Hij snapt niet wat het probleem isquote:Op vrijdag 12 april 2024 21:46 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Rene snapt het helemaal maar heeft er in alles schijt aan.
Idd maakt je leven een stuk leuker/makkelijker als je je niet overal druk om maakt.quote:Op vrijdag 12 april 2024 21:46 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Rene snapt het helemaal maar heeft er in alles schijt aan.
Gewoon vriendelijk knuffelen, niks buitensporigs 😕quote:
Er is dan ook niet echt een probleem.quote:Op vrijdag 12 april 2024 21:46 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Hij snapt niet wat het probleem is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |