Ze wilde eigenlijk man zijn, deze zus van Pia Beck...quote:
gok eerlijk gezegd een kruising... had ook wel wat weg van onze hond. Denk iets van een corgi in zich iig.quote:Op donderdag 11 januari 2024 22:09 schreef freaky40 het volgende:
Wat voor ras was van dat hondje van die Haagse meid met die slome duikelaar? Leuke hond!
Ja zoiets dacht ik ook, die spitse oortjes en die oogjes.quote:Op vrijdag 12 januari 2024 09:21 schreef LuNaTiC het volgende:
[..]
gok eerlijk gezegd een kruising... had ook wel wat weg van onze hond. Denk iets van een corgi in zich iig.
Ja, deed me een beetje aan de onze denken... hij keek soms ook net zo hahaquote:Op vrijdag 12 januari 2024 10:57 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ja zoiets dacht ik ook, die spitse oortjes en die oogjes.
Ja, jammer dat de makers er dan zo'n leedvermaakstuk van maken door het tonen van die berichtjes. Leek me verder een lieve man, maar wel wat overenthousiast waardoor haar oester stevig dichtklapte.quote:Op maandag 29 januari 2024 19:36 schreef RipCity het volgende:
Wat een chagrijnig stel (oude)vrouwen hebben ze de laatste weken zeg.
Dat is echt een leuke show. Nog best integer gedaan ook voor Netflix zijndequote:Op maandag 29 januari 2024 21:44 schreef freaky40 het volgende:
Weer een stel autisten, Love on the Spectrum op Netflix is leuker om te kijken...
zag in het voorstukje na de aflevering van gisteren dat ze niet op 1 lijn zitten wat betreft de kinderwens. Verder wel goeie match iddquote:Op woensdag 31 januari 2024 19:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
Leuke match dit tussen die 2 tekenaars
Da's toch wel belangrijk dingetje.. hopelijk komen ze er samen uit, mooi stel! Maar haar tattoos.. wat staat er in hemelsnaam op haar buik? Leek wel vliegende Dus in het schaap?! 😱quote:Op woensdag 31 januari 2024 19:07 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
zag in het voorstukje na de aflevering van gisteren dat ze niet op 1 lijn zitten wat betreft de kinderwens. Verder wel goeie match idd
Ja wel vertrouwen in dat dit een match wordt. Geen ideequote:Op donderdag 1 februari 2024 00:49 schreef Perla het volgende:
[..]
Da's toch wel belangrijk dingetje.. hopelijk komen ze er samen uit, mooi stel! Maar haar tattoos.. wat staat er in hemelsnaam op haar buik? Leek wel vliegende Dus in het schaap?! 😱
Al wil hij wel erg graag en heb ik t idee dat zij daar nog niet helemaal in meegaat.quote:Op donderdag 1 februari 2024 06:33 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Ja wel vertrouwen in dat dit een match wordt. Geen ideemaarik hou er wel van
Tsja regelmatig leidt zo'n relatie tot de één die de ander tegens diens zin weet over te halen waardoor langzaamaan wrok ontstaat. En dan uiteindelijk klapt de relatie.quote:Op donderdag 1 februari 2024 00:49 schreef Perla het volgende:
[..]
Da's toch wel belangrijk dingetje.. hopelijk komen ze er samen uit, mooi stel! Maar haar tattoos.. wat staat er in hemelsnaam op haar buik? Leek wel vliegende Dus in het schaap?! 😱
Hij heeft de vorige keer niet goed opgeletquote:Op vrijdag 2 februari 2024 19:14 schreef RipCity het volgende:
Wat zal die jongen spijt hebben dat die zich heeft aangemeld voor haar
Was ze in haar eerste optreden ofzo ook zo? Ze leek er niet eens zin in te hebben. Raar gedrag.quote:Op vrijdag 2 februari 2024 22:30 schreef freaky40 het volgende:
Beetje te hoog in haar mooie bolletje die blondie, omdat mevrouw een hele TV ster is geworden in haar aflevering natuurlijk...wat een verbeelding.
Was dat die Nick? Laatst zag ik hem nog in Veronica "Overtreders" met een groepje vrienden in de tram zonder kaartjequote:Op zaterdag 3 februari 2024 19:50 schreef LuNaTiC het volgende:
Eerste keer vond ik haar nog wel leuk overkomen maar misschien komt dat achteraf omdat ze zat opgescheept met een juist omhooggeschoten kereltje.
Die is volgens mij ook nog eens teruggekomen en toen was ie net zo vervelend.
Haha ja zou best kunnen!quote:Op zondag 4 februari 2024 01:22 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Was dat die Nick? Laatst zag ik hem nog in Veronica "Overtreders" met een groepje vrienden in de tram zonder kaartje
Heb 12 x ' ja precies' gehoord ..quote:Op vrijdag 16 februari 2024 20:48 schreef freaky40 het volgende:
We hebben we er weer 1 met een stopwoordje: ‘Ja precies’ als reactie op tekst van die gast. Overigens is ze net zo ‘stoffig’ als haar haar….
Zat bij Humberto in de show vanavond.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 00:19 schreef freaky40 het volgende:
Mooi momentje voor De TV Draait Door (uit DWDD), maar dat bestaat helaas niet meer. Ook niet in een ander programma meen ik.
Vreselijk he. Arme man. 😝quote:Op maandag 19 februari 2024 19:43 schreef lily het volgende:
Die vrouw![]()
Je zal er 24 uur mee opgescheept zitten.
Hoe kunnen ze die koppelen aan die man. Gewoon zieligquote:
Stteds als je denkt ze kunnen ze niet gekker vinden komt er weer wat 🤣quote:Op maandag 19 februari 2024 19:51 schreef Dutch_view het volgende:
Arme Frans![]()
Nog nooit zo'n gestoord wijf gezien in LLDL
En ochtends als ontbijt dan cola drinken en dat vier keer per dag herhalen.quote:Op dinsdag 20 februari 2024 19:10 schreef Dutch_view het volgende:
Snachts gaan eten en op de bank in slaap vallen
Ik vind haar een beetje zielig, hem echt een zak hooi. Met z’n stopcontactenquote:Op donderdag 22 februari 2024 20:06 schreef LuNaTiC het volgende:
Die Friezen… als het buiten in Friesland nog eens zo koud wordt als bij die 2 dooien krijgen we nog weleens een Elfstedentocht
Hij bleef haar 24 uur keihard afkraken en nog wou ze bovenop hemquote:Op vrijdag 23 februari 2024 21:20 schreef DrDentz het volgende:
Niet lullig bedoeld maar heb liever een fotomodel 👍
Kijk ff hoe die gast er zelf uitziet 🥲
Echt zo'n Andrew Tate kinda dude.quote:
ha dat lijkt mij niet, dit is echt het type dat denkt dat zo'n tattoo leuk is.quote:Op vrijdag 1 maart 2024 19:17 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat moet vast in een dronken bui gebeurt zijn .....
Ja dat zag ik later pas ... triest figuurquote:Op zaterdag 2 maart 2024 19:57 schreef 111210 het volgende:
[..]
ha dat lijkt mij niet, dit is echt het type dat denkt dat zo'n tattoo leuk is.
Je bent toch ook van het padje af als je LLDL op je arm laat zetten.
Sowieso zijn hele houding is te debiel voor woorden
Lekker drankneusje heeft die vrouwquote:Op dinsdag 12 maart 2024 19:35 schreef Dutch_view het volgende:
Wil en Adri![]()
'Wat heb jij jouw partner te bieden?' - 'Weinig!
'Zou je mij versieren als je me tegenkomt in de kroeg?' - Nee.
'Hoe ziet jou ideale partner eruit, lijk ik hier op?' - Nee!
'Hoe zie jij de toekomst, zie je mij in dit plaatje?' - 'Nee'
‘Wat heb jij een ander te bieden?’ - ‘Weinig’quote:Op dinsdag 12 maart 2024 19:35 schreef Dutch_view het volgende:
Wil en Adri![]()
'Wat heb jij jouw partner te bieden?' - 'Weinig!
'Zou je mij versieren als je me tegenkomt in de kroeg?' - Nee.
'Hoe ziet jou ideale partner eruit, lijk ik hier op?' - Nee!
'Hoe zie jij de toekomst, zie je mij in dit plaatje?' - 'Nee'
Vind die 2 bijna eng gewoonquote:Op vrijdag 15 maart 2024 22:21 schreef freaky40 het volgende:
Wat een links gedraaide idiootjes hebben ze weer gevonden. Het wordt steeds gekker in die villa's.
Ja gewoon een simpele uber tokkie die iedere zondag op de bunnikside zit met een stone island hoodie en stenen naar de me gooitquote:Op maandag 18 maart 2024 21:46 schreef freaky40 het volgende:
Die FC Utrecht supporter is helemaal erg. Wat een idioot en zwaar leven moet die gast hebben. Je bent dan wat mij betreft verstandelijk beperkt om zo af te geven op Amsterdam op het discriminerende af zelfs!
En niet eens richting amsterdam af willen reizen. ben je toch compleet doorgeslagen.quote:Op dinsdag 19 maart 2024 19:16 schreef 111210 het volgende:
[..]
Ja gewoon een simpele uber tokkie die iedere zondag op de bunnikside zit met een stone island hoodie en stenen naar de me gooit
Tja, waar mensen zich druk om maken. Vind zo'n mens ook erg raar en gek, moet er ook om lachen, maar verder haal ik mn schouders erover op en ga weer verder.quote:Op dinsdag 19 maart 2024 19:46 schreef 111210 het volgende:
Wat je ook van Namaya vind, het blijft wel treurig als je alle instagram comments leest. Wat een hersenloos volk loopt er toch rond.
https://www.facebook.com/profile.php/?id=805529398&
Dat weet ik niet, ik vind het wel altijd sneu als je uit elkaar gaat met een kind van 1.quote:Op zaterdag 23 maart 2024 01:00 schreef freaky40 het volgende:
Blondje is een stereotype hittepetit, ziet er goed uit maar ze moet haar mond niet open doen om te praten...
Mooie vrouw inderdaad.quote:
ja en hij is echt een ezel. Echt wtfquote:Op woensdag 3 april 2024 19:40 schreef Bzzzzt het volgende:
Dat sukkeltje, beetje haar vertellen dat ze wel wat slanker mag…. Zij verdient meer Man.
Ziet er echt normaal uit. Praat die meid een heel complex aan. Ging al meteen haar jasje erover doen en alles. Triest.quote:Op woensdag 3 april 2024 19:40 schreef Bzzzzt het volgende:
Dat sukkeltje, beetje haar vertellen dat ze wel wat slanker mag…. Zij verdient meer Man.
Hij is een sukkeltje met een te grote ego.quote:Op woensdag 3 april 2024 19:44 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ziet er echt normaal uit. Praat die meid een heel complex aan. Ging al meteen haar jasje erover doen en alles. Triest.
En hij is zelf totaal niet de mooiste ook.
Ik heb juist voor het eerst sinds mijn LLDL kijk carričre de T.V. op een andere zender gezet.😂🤣quote:Op woensdag 27 maart 2024 16:10 schreef freaky40 het volgende:
De tokkies scoren weer in dit programma, altijd goede content. Die Spaans/Nederlandse meid met opvallend veel Engels taalgebruik is ook wel vermakelijk, niet mijn type maar maakt nu al TV.
quote:Op vrijdag 5 april 2024 19:51 schreef Bzzzzt het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Inderdaad, ik wil gewoon elke dag zien hoe ze tot de beslissing komen om pasta pesto te eten. Niks meerquote:Op woensdag 10 april 2024 11:17 schreef pepper_961 het volgende:
Het is nu wel een overkill aan mensen die als muzikant ontdekt willen worden in LLDL. Niet leuk om met de een na de andere bagger nep "artiest" geconfronteerd te moeten worden als je naar LLDL wilt kijken.
quote:Op woensdag 10 april 2024 12:48 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Inderdaad, ik wil gewoon elke dag zien hoe ze tot de beslissing komen om pasta pesto te eten. Niks meer
Er is al lang geen verlenging geweest volgens mijquote:Op maandag 15 april 2024 22:02 schreef freaky40 het volgende:
Mwah, net niet. Al die plakplaatjes bij die vrouwen, het blijven halve paupers. Dat andere stel met die gast uit Lekkerkerk en die tokkie uit Lampjes dorp. Denk dat wordt een Feyenoord-PSV fan clash dit keer, meer nee. Wel weer 2 lowlifes, dat wel. Daar moet deze show het van hebben de laatste tijd....
En niet te vergeten zijn verhaal wat hij hoopt te zien in z'n date, zo vrouwonvriendelijkquote:Op dinsdag 16 april 2024 22:25 schreef Dutch_view het volgende:
- Op Crocs rondsloffen die ook nog eens 5 maten te groot zijn
- Daarbij een slobberbroek die over de grond sleept
- Met open mond eten en smakken
Die opa is de ideale LLDL kandidaat
Nee hij werd even gesloopt in het telefoongesprekquote:Op dinsdag 16 april 2024 22:36 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
En niet te vergeten zijn verhaal wat hij hoopt te zien in z'n date, zo vrouwonvriendelijk![]()
Al is die vrouw niet veel beter hoe zij over hem praatte door de telefoon.
Dat vind ik juist leedvermaak... De een zeurt nog meer als de ander .. maar in dit geval, die vrouw vind ik nog redelijk normaal,die kerel , praat alleen maar over zijn overleden vrouw en interesseert zich totaal niet in zijn date . Loopt met die vieze crocs, onderneemt niks ...quote:Op woensdag 17 april 2024 07:43 schreef roos94 het volgende:
Ik spoel senioren vaak doorniet boeiend meestal.
En dat nog wel op tvquote:Op vrijdag 19 april 2024 19:09 schreef RipCity het volgende:
Verbaas me erover hoe slonzig iedereen er uit ziet bij het ontbijt. Je kent elkaar net 8 uur. Nederlanders vergeten meteen dat het een date is. Maar ze zitten er allemaal ongewassen in hun oudste kleren bij.
Die meid krijgt niet eens de kans om een eigen mening te vormen of uit te sprekenquote:Op maandag 22 april 2024 19:48 schreef pepper_961 het volgende:
"ja toch? he? nou, toch?"
"he? toch ja, toch?! nou he?!"
Die lange kale zou de 24 uur niet overleven bij mij, wat een griebel, bah.
Iets met afvallen, reality, Adam en Eva , en dan zal ik zeker niet alles hebben.quote:Op maandag 29 april 2024 22:34 schreef freaky40 het volgende:
Eric Dikeb, die hadden we nog niet gehad nee. Die is overal voor te porren. In welk programma heeft hij niet gezeten in het verleden, dus een waardevolle kaartenbak deelnemer voor de makers.
Hoezo dan?quote:Op donderdag 2 mei 2024 19:45 schreef roos94 het volgende:
Ik krijg echt hersenbloedingen van mensen die zeggen "oh in een relatie kan je toch gewoon met vriend van het andere geslacht in bed slapen je moet me toch vertrouwen"
Waarom zou je dat doen dan?quote:Op donderdag 2 mei 2024 20:18 schreef lily het volgende:
[..]
Hoezo dan?
Ik heb in mijn leven wel eens vaker met een vriend van het andere geslacht in een bed geslapen terwijl ik een relatie had.
Het feit dat je beiden hetero bent betekent niet automatisch dat je elkaar wilt bespringen ofzo?
Omdat dat wel eens zo uitkwam. Tijdens studie (vroeger), uitjes, festivals. Mijn vriend en nu man doen wel eens dingen zonder elkaar.quote:
Dat is echt de meest gehoorde en ook allerslechtste argument als het hierom gaat. Maar echt. Het is gewoon complete lulkoek dat je met iemand van het andere geslacht in bed slaapt omdat "het zo uitkomt" of dat er geen andere mogelijkheid is. Echt oprechte lulkoek. Maar goed, ieder zijn ding. Gelukkig denken mijn man en ik hetzelfde erover dus het maakt ook verder niet uit. You do you.quote:
Flirten kan ook gewoon zeker in een relatie?quote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:29 schreef Bofjijff het volgende:
Roos is een beetje van de oude stempel (en wat prikkelbaar).
quote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:26 schreef roos94 het volgende:
[..]
Het is gewoon complete lulkoek dat je met iemand van het andere geslacht in bed slaapt omdat "het zo uitkomt" of dat er geen andere mogelijkheid is. Echt oprechte lulkoek.
wie heeft het over flirten behalve jij? En wat is flirten volgens jou als we toch die tour op gaan.quote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:32 schreef roos94 het volgende:
[..]
Flirten kan ook gewoon zeker in een relatie?
Sterker, daten, seks hebben met anderen, liefdesrelaties met anderen hebben, terwijl je al een relatie hebt, kan allemaalquote:Op vrijdag 3 mei 2024 13:32 schreef roos94 het volgende:
[..]
Flirten kan ook gewoon zeker in een relatie?
hahah next level ongemakkelijkheidquote:Op zaterdag 4 mei 2024 08:35 schreef LuNaTiC het volgende:
Ook echt een powerpoint
-presentatie geven over je verbouwing
Die vrouw is volgens mij wanhopig. Zoende hem gelijk al op de mond 2 min na binnenkomstquote:Op zaterdag 4 mei 2024 08:35 schreef LuNaTiC het volgende:
Ook echt een powerpoint
-presentatie geven over je verbouwing
Hij had ook iets van schoenen aan.quote:Op zondag 5 mei 2024 18:43 schreef freaky40 het volgende:
Die wanhopigheid zie ik meer bij die vent, die begon al te graaien en te zoenen. Die vrouw is wat bangig en zwaarmoedig. En het beeld dat hij al helemaal klaar lag op het bed met zijn ietwat strakke boxerhort aan en voor de rest niets krijg ik sinds vrijdag nog maar moeilijk van mijn netvlies...
quote:Op maandag 13 mei 2024 19:48 schreef Dutch_view het volgende:
Gadverdamme, open in beeld diep in je neus peuteren en die klont aan je boxershirt afvegen waar je het duidelijk zag![]()
Deed ie fatsoenlijk toch? Jongetje was wel een klein beetje gefocust op seks.quote:Op maandag 13 mei 2024 19:48 schreef Dutch_view het volgende:
Gadverdamme, open in beeld diep in je neus peuteren en die klont aan je boxershirt afvegen waar je het duidelijk zag![]()
Naah.. je kunt ook proberen je neus te snuiten of desnoods met een doekje wat peuteren. Maar om het aan kleding af te smeren...quote:Op maandag 13 mei 2024 21:04 schreef Jeroboam het volgende:
[..]
Deed ie fatsoenlijk toch? Jongetje was wel een klein beetje gefocust op seks.
Duhhhquote:Op maandag 13 mei 2024 23:29 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Naah.. je kunt ook proberen je neus te snuiten of desnoods met een doekje wat peuteren. Maar om het aan kleding af te smeren...Hij was wss de camera's vergeten
![]()
Hebben veel mensen last van daar. Dit programma kan je in zuiden van Europa of Latijns Amerika echt niet maken. Daar lopen ze echt niet na 5 uur in het huis er al bij alsof ze 26 jaar een relatie hebben en om niks meer geven.quote:Op maandag 13 mei 2024 23:29 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Naah.. je kunt ook proberen je neus te snuiten of desnoods met een doekje wat peuteren. Maar om het aan kleding af te smeren...Hij was wss de camera's vergeten
![]()
Misschien hadden ze herhalingenquote:Op vrijdag 24 mei 2024 18:47 schreef freaky40 het volgende:
Nou, ik dacht dat vorig jaar er wel een zomerstop was tot eind augustus.
Zo, die gedroeg zich ook wel echt hel erg als een maagd.quote:Op maandag 27 mei 2024 19:38 schreef Donna het volgende:
Aflevering van vanavond, met die donkere vrouw.
Begon meteen over geil zijn en dat ze aa haar trekken moet komen en dan gematched worden met zo'n kerel met 0000000 ervaring.
Ja totaal geen match.quote:Op maandag 27 mei 2024 19:53 schreef RipCity het volgende:
[..]
Zo, die gedroeg zich ook wel echt hel erg als een maagd.
De hele redactie kon mee eten. Wat een frituurbeest die vrouw.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 19:50 schreef Bzzzzt het volgende:
Lekker het hele huis laten meuren naar frituurvet
Die 2 vrouwen heeft ie er uitgewerkt en zit er nu met een nieuwe dame..quote:Op vrijdag 14 juni 2024 12:40 schreef freaky40 het volgende:
Ik zag een aflevering terug van de afgelopen 2 weken waarin ze 2 vrouwen en 1 man samenvoegen in de villa. Levert nog meer ongemakkelijke dynamiek op. Ze zijn wel constant nieuwe twists aan het bedenken om het format niet sleets te laat laten worden.
Die vent wilde er ook weinig moeite voor doen. Als hij iets beter z'n best had gedaan dan was het met die eerste die binnenkwam bij de dubbeldate best iets kunnen worden. Die wilde zelfs aangeraakt worden in bedquote:Op vrijdag 14 juni 2024 12:48 schreef chufi het volgende:
[..]
Die 2 vrouwen heeft ie er uitgewerkt en zit er nu met een nieuwe dame..en het is gelijk minder ongemakkelijk.
Die is zo bipolair als watquote:Op woensdag 19 juni 2024 22:08 schreef LuNaTiC het volgende:
Die chick spoort volgens mij niet helemaal hoor haha
dat was ook mijn eerste gedachte maar mag van m'n vriendin (psychiater) niet zomaar met diagnoses strooien (zij dan weer welquote:
Wat een vreemde meid idd. 100% ook dat er meer gebeurd is dan zoenen.quote:Op woensdag 19 juni 2024 22:08 schreef LuNaTiC het volgende:
Die chick spoort volgens mij niet helemaal hoor haha
Naja iig gevalletje van don't stick your dick in crazy. Gelukkig bleef het bij zoenen...quote:Op donderdag 20 juni 2024 10:06 schreef LuNaTiC het volgende:
[..]
dat was ook mijn eerste gedachte maar mag van m'n vriendin (psychiater) niet zomaar met diagnoses strooien (zij dan weer wel)
Zullen wij ook een keer gaan 🤣🤣🤣🤣quote:Op donderdag 20 juni 2024 19:42 schreef 5thencounter het volgende:
Steeds meer oudjes die eigenlijk geen moer met elkaar willen maar lekker 1 of 2 dagen gratis logeren op kosten van de Show..![]()
Ik geef ze gelijk
[ afbeelding ]
Lekker in het bubbelbad en lekker eten bestellen. Hoppaaaquote:Op woensdag 26 juni 2024 21:26 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Twee dagen gratis rBnB'n en domme vragen oplezen van een briefje.. waarom niet?
Prima.. En geen domme cadeautjes meenemen, en ik ga niét op de bankquote:Op woensdag 26 juni 2024 21:34 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lekker in het bubbelbad en lekker eten bestellen. Hoppaaa
Ja leuke cadaeutjus. Ik ga ook niet op de bank. Nananananaaaaaquote:Op woensdag 26 juni 2024 21:37 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Prima.. En geen domme cadeautjes meenemen, en ik ga niét op de bank
Mooi.. en ik wil er 3 vrouwen bijquote:Op woensdag 26 juni 2024 21:38 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja leuke cadaeutjus. Ik ga ook niet op de bank. Nananananaaaaa
Drie mannen drie vrouwen. En dat jn 24 uur 🤣🤣quote:Op woensdag 26 juni 2024 21:45 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Mooi.. en ik wil er 3 vrouwen bijdat multidaten schijnt ineens te kunnen
Sjah, en er moet minstens één KweetNiet bij zodat die kan kiezen welke kant Het op wilquote:Op woensdag 26 juni 2024 21:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Drie mannen drie vrouwen. En dat jn 24 uur 🤣🤣
2 wat oudere hippies.quote:Op maandag 2 september 2024 19:21 schreef Dutch_view het volgende:
We zijn weer lekker zweverig begonnen![]()
Ik lig helemaal in een deuk om deze tweequote:
Hij voelt afstand of dat klopt. Ja zegt ze. 🤣🤣🤣quote:Op dinsdag 3 september 2024 01:01 schreef freaky40 het volgende:
En we zijn weer los. Die 2 gaan geile neuksex hebben met veel voelen en elkaar insmeren met ingestraalde links gedraaide geitenwollensokken yoghurt en zulks..., alleen nog even de vraag wanneer dat een aanvang gaat nemen. Dacht in deze aflevering al, maar nee. Ze weten zich nog in te houden...En weer zo'n kortzichtige kakkerlak die weer geen meisje wat Ajacied is, en het liefst ook niet uit Amsterdam afkomstig. Hij treft het en je zag hem opfleuren, de stumpert dat ze uit Limburg kwam. Dat soort idioten kennen we nu wel en oogde wat saai ten opzichten van die 2 geitenwollensokkenneukerts.
Wat een stel he.quote:
Ik had verwacht dat hij niet zou willen eigenlijk.quote:Op dinsdag 3 september 2024 19:19 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wat een stel he.
Maar ze verlengen niet.
Ja. Ik weet echt niet wat ik van hem moest denken. Vind het echt een rare gast. Onpeilbaar ook. Zij ook trouwens.quote:Op dinsdag 3 september 2024 19:24 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik had verwacht dat hij niet zou willen eigenlijk.
Ik vond haar echt met heel veel dingen mee gaan ofzo. Ze was denk ik wel eerlijk, maar het kwam geforceerd over. Misschien ook omdat ze steeds zo met haar mond trok. Lastig te peilen idd.quote:Op dinsdag 3 september 2024 19:25 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja. Ik weet echt niet wat ik van hem moest denken. Vind het echt een rare gast. Onpeilbaar ook. Zij ook trouwens.
Dat andere stel is ook wel lachen ..quote:Op woensdag 4 september 2024 19:28 schreef Dutch_view het volgende:
Boeiend verhalen van die vrouw over dieren, het boeit die kerel geen zak
Maar eigenlijk lust ie niets en eet ie altijd bij de patatzaakquote:Op woensdag 4 september 2024 19:34 schreef spapaars het volgende:
Zie er twee die schnitzels bakken, en hij wijst er 1 aan die hij wil hebben.
Die gozer heeft ook last van zelfoverschatting.quote:Op woensdag 4 september 2024 19:47 schreef chufi het volgende:
[..]
Maar eigenlijk lust ie niets en eet ie altijd bij de patatzaak
Castingbureau's en genoeg flippo's die zich aanmelden in de hoop om een 'BNer' o.i.d. te worden.quote:Op vrijdag 6 september 2024 07:44 schreef LuNaTiC het volgende:
Waar haaaaalen ze ze weer vandaan deze week
Ja onvoorstelbaar. Ze begonnen al goed met dat ene stel weet niet eens hun naam meerquote:Op vrijdag 6 september 2024 07:44 schreef LuNaTiC het volgende:
Waar haaaaalen ze ze weer vandaan deze week
Ik dacht bij Trix dat moment met de satisfayer. Plaatsvervangende schaamte ben gaan opruimenquote:Op vrijdag 4 oktober 2024 00:09 schreef freaky40 het volgende:
Gelukkig maar, niet voor ons maar voor de FEBO die daar 24/7 mee kunnen kijken, en wij niets van te zien krijgen in de uitzending....ik mis soms wel livestreams bij deze show, lijkt me erg leuk om te zien hoe dat er aan toe gaat. Maar in het geval van Trix misschien maar even niet...
Ik lag in een deuk. Wat een mens.quote:Op donderdag 3 oktober 2024 21:57 schreef freaky40 het volgende:
Het TV moment van dit seizoen, Trix van 77 die doodleuk en ongeremd even verteld dat ze een satifyer heeft, en ouwe dibbes Leo van 88 die haar liever doet dan dat ze die Satisfyer gebruikt. Topshow!
Maar voor de rest denk ik dat dit gewoon een typetje van Tineke Schouten is...Morgen weer verder.
Duitse Herder, mooiste honden die er zijn.quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 19:15 schreef chufi het volgende:
Volgens mij krijg je voorrang als je een leuk hondje hebt dat je meeneemt naar je date ...
en 50 jaar single.quote:
Verstond ik het toch goed. Meneer is een liefhebber...quote:Op vrijdag 4 oktober 2024 19:25 schreef spapaars het volgende:
Liefde is: Borstjes voelen
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |