Ik ga zelden naar concerten, maar zijn dit normale prijzen?quote:Op vrijdag 3 november 2023 09:02 schreef Arizona het volgende:
Bruce Springsteen kaartjes, 123 of 183 euro…. Nou laat maar
Dat heet telepathiequote:Op vrijdag 3 november 2023 01:21 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Wow NailQueen. Toevallig heb ik dit liedje gewoon vandaag nog geluisterd! Wat een toeval dat je er een topictitel aan besteedt.
Taylor Swift was ook zo duur, maar dan zit je op een stoel, binnen, warm en droog, bij Bruce sta je buiten in weer en wind op een veld.quote:Op vrijdag 3 november 2023 09:26 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik ga zelden naar concerten, maar zijn dit normale prijzen?
Oh ook nog buiten.quote:Op vrijdag 3 november 2023 09:31 schreef Arizona het volgende:
[..]
Taylor Swift was ook zo duur, maar dan zit je op een stoel, binnen, warm en droog, bij Bruce sta je buiten in weer en wind op een veld.
En ik kan niet superlang staan dus dan werkt het sowieso niet voor mij.
*gruwel*quote:Op vrijdag 3 november 2023 10:40 schreef NailQueen het volgende:
@:GeorgeM Ons moeder zeej nog nu in het foute uur
Is wel waar ja. Dacht dat Jeff Lynne ook producer was voor dat liedje? Vond het wel mooi trouwens.quote:Op vrijdag 3 november 2023 08:23 schreef Koen66 het volgende:
[..]
het heeft wel meer een Beatles vibe als het laatste "nieuwe" Beatlesnummer Free as a bird uit 1995, dat was gewoon een verkapt ELO nummer
Ik vrees dat ik haar mentaal echt helemaal kapot heb gemaakt hoorquote:Op vrijdag 3 november 2023 08:44 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Maar je hebt het wel gedaan hè? Geef maar toe, geef maar toe.
Niet diep genoeg imoquote:Op donderdag 2 november 2023 22:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Ja, ik vind het wel zo netjes om diep door het stof te gaan
quote:Op vrijdag 3 november 2023 10:40 schreef NailQueen het volgende:
@:GeorgeM Ons moeder zeej nog nu in het foute uur
Catalaanse traditie! Gekke mensen hè.quote:Op vrijdag 3 november 2023 09:33 schreef NailQueen het volgende:
@:strani wat ben jij daar aan het doen?
Menselijke piramide breekt record én stort in elkaar in Spanje
Het foute uur vind ik meestal wel leuk, ik vind Jan Biggel gewoon niksquote:Op vrijdag 3 november 2023 11:04 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Het was een lekker foute uurtje wel
Zeker gekke mensen.quote:Op vrijdag 3 november 2023 10:57 schreef Strani het volgende:
[..]
Catalaanse traditie! Gekke mensen hè.
Django Wagner - Kali kwam ook voorbij. Samen met Engelbewaarder, een grotere kroeghit ga je niet krijgen.quote:Op vrijdag 3 november 2023 11:13 schreef H_T het volgende:
[..]
Het foute uur vind ik meestal wel leuk, ik vind Jan Biggel gewoon niks
Dan ben ik niet heel verdrietig dat ik het gemist hebquote:Op vrijdag 3 november 2023 11:38 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Django Wagner - Kali kwam ook voorbij. Samen met Engelbewaarder, een grotere kroeghit ga je niet krijgen.
quote:Gardameer of Rome, pizza met tonijn
Ik zou de maffia vermoorden om bij jou te kunnen zijn
quote:Op vrijdag 3 november 2023 12:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
tijd voor![]()
![]()
WWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDD
![]()
![]()
![]()
Die vind ik ook vreselijkquote:Op vrijdag 3 november 2023 12:23 schreef H_T het volgende:
Ik verbaas me ook over het succes van het nummer Amalia, met vanuit het niets de tekst
[..]
Ik geloof dat je er zin in hebt.quote:Op vrijdag 3 november 2023 12:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
tijd voor![]()
![]()
WWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDD
![]()
![]()
![]()
Ik wacht nog op een mailtje, maar daar hoef ik eigenlijk niks mee.quote:Op vrijdag 3 november 2023 12:25 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
tijd voor![]()
![]()
WWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDD
![]()
![]()
![]()
Ach. Luctor heeft nog de Beta versie. Zitten altijd nog wel wat bugs in.quote:Op vrijdag 3 november 2023 12:55 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik wacht nog op een mailtje, maar daar hoef ik eigenlijk niks mee.
Toch zit het me nog niet lekker het weekend te noemen terwijl ik het nog niet heb.
quote:Op vrijdag 3 november 2023 13:22 schreef Roger_Epiales het volgende:
Mailtje is inmiddels binnen en is vakkundig door mij beoordeeld als iets waar ik voor maandag niks mee te maken heb.
[ afbeelding ]
Zo fijn dat ze weer in het Engels zingtquote:Op vrijdag 3 november 2023 11:04 schreef usagi414 het volgende:
One Day At A Time van Anouk is echt prachtig.
Gisteren bij Khalid & Sophie zong ze twee andere nummers van haar nieuw album. En die waren ook erg sterk.
Nederlandstalig paste echt niet bij haar.quote:Op vrijdag 3 november 2023 13:50 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Zo fijn dat ze weer in het Engels zingt
Een soort James Bond songquote:Op vrijdag 3 november 2023 14:28 schreef usagi414 het volgende:
[..]
En ik gok dat ze Are You Done Running uitgekozen zou hebben voor het ESF.
Oh leuk! Meteen even kijkenquote:
Zou het heel erg opvallen als je het zonder die delen in elkaar zet?quote:Op vrijdag 3 november 2023 14:36 schreef Redefine het volgende:
Dan toch ook maar even een reactie over een pakket. Had een nieuw dressoir besteld. Die is net ook wel geleverd. Maar die bestaat uit zes pakketten, waarvan er één niet geleverd isDus is nog niet compleet. Zie er nu wel een melding van in de app, dus wachten of dit nog geleverd gaat worden.
Als Groninger kan dit ook goed verstaanquote:
Zonder deur ophanging wordt het lastig om de deurtjes te bevestigenquote:Op vrijdag 3 november 2023 17:09 schreef Strani het volgende:
[..]
Zou het heel erg opvallen als je het zonder die delen in elkaar zet?
De bouwkwaliteiten van @Redefine worden hier niet hoog ingeschat.quote:Op vrijdag 3 november 2023 17:09 schreef Strani het volgende:
[..]
Zou het heel erg opvallen als je het zonder die delen in elkaar zet?
Goed bezig hoor. Een paar maandjes oefenen en je kan op een ook nieuw te kopen motor over de boulevard gaan cruisenquote:Op vrijdag 3 november 2023 17:03 schreef Strani het volgende:
Ik ben niet bepaald in goede vorm maar vind sportscholen over het algemeen nogal geestdodend. Dus ik heb zojuist een roeimachine besteldDie vond ik (toen ik nog wel naar een sportschool ging) toch wel erg effectief en ook wel leuk om te doen.
Heb net twee kastdelen in elkaar gezet. Maar daarna is het toch volkomen normaal als ze aan de verwarming vastgeschroefd zitten tochquote:Op vrijdag 3 november 2023 17:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
De bouwkwaliteiten van @:redefine worden hier niet hoog ingeschat.
Nu pak jij het plankje met de drie gaatjes!quote:Op vrijdag 3 november 2023 18:01 schreef Redefine het volgende:
[..]
Heb net twee kastdelen in elkaar gezet. Maar daarna is het toch volkomen normaal als ze aan de verwarming vastgeschroefd zitten toch
Dan doe je het zonder deurtjes? Dan zie je meteen al die mooie spullen die erin staanquote:Op vrijdag 3 november 2023 17:55 schreef Redefine het volgende:
[..]
Zonder deur ophanging wordt het lastig om de deurtjes te bevestigen
Oh nee de rest van m'n midlife-crisis heb ik geloof ik al achter de rug.quote:Op vrijdag 3 november 2023 17:57 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Goed bezig hoor. Een paar maandjes oefenen en je kan op een ook nieuw te kopen motor over de boulevard gaan cruisen
Rijbewijs en cabrio al binnen?quote:Op vrijdag 3 november 2023 18:15 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh nee de rest van m'n midlife-crisis heb ik geloof ik al achter de rug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |