FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Man op spoor geduwd bij vechtpartij bij station Amsterdam Bijlmer #2
supernigermaandag 8 mei 2023 @ 16:50
quote:
Man op spoor geduwd bij vechtpartij Amsterdam Bijlmer Arena

Een man is gisteravond geschopt, geslagen en uiteindelijk op het spoor geduwd bij station Amsterdam Bijlmer Arena. Het is onduidelijk hoe het met de man gaat. Het slachtoffer is na het incident niet aangetroffen.

De politie spreekt van een ernstig geweldsincident. Over de reden voor de vechtpartij is nog niets bekend.

De eerste melding van de mishandeling kwam rond 21.25 uur. Direct daarna verschenen beelden op social media, schrijft AT5. Daarop is te zien dat de jongen of man door een groep van tenminste tien jongeren meermalen wordt geschopt en geslagen, onder meer tegen zijn hoofd, terwijl hij op het perron ligt. Ook een ogenschijnlijk zeer jonge jongen doet mee aan de mishandeling.

Anderen juichen, schreeuwen en filmen. Als het slachtoffer weet op te staan, geeft een van de jongeren hem een duw, waardoor hij vanaf het perron op het spoor valt en tussen twee sporen blijft liggen.
Stop met delen video's

De politie riep iedereen direct op om de beelden niet meer te delen. "Wij willen jullie verzoeken om te stoppen met het delen van deze video's", schreef politieteam Zuidoost Bijlmermeer op Instagram.

Wat betreft het slachtoffer weet de politie enkel dat het om een jongen of man gaat en dat hij een blauw vest of blauwe jas droeg. "We zijn om twee redenen dringend op zoek naar hem", zegt een woordvoerster van de politie.

"We willen zijn verhaal horen, omdat we de daders willen opsporen. Maar we zijn ook bezorgd: hij wordt onder meer tegen zijn hoofd geschopt, dus dan is het van groot belang dat hij wordt gezien door een dokter".

De politiewoordvoerster sluit niet uit dat het slachtoffer zich bij het ziekenhuis heeft gemeld. "Maar dat is voor ons lastig te achterhalen gezien de privacywetgeving".

Druk op het station

Ten tijde van het incident was het druk op het station, dat pal naast een grote bioscoop ligt. Ook trad de Britse band Arctic Monkeys op, in de nabijgelegen Ziggo Dome.

De politie hoopt dat getuigen zich melden. "Elk klein stukje informatie kan belangrijk zijn. We proberen de tijdlijn te volgen. Als iemand bijvoorbeeld een grote groep tegelijk in grote haast naar binnen heeft zien gaan of iets anders opvallends heeft gezien, kunnen we de weg volgen die ze zijn gegaan", zegt de woordvoerster.

Naast beelden op social media bestudeert de politie ook de beelden van getuigen en de beelden van de vaste camera's in het station. Die beelden gaan ook naar andere politiekorpsen om te kijken of de verdachten daar bekend zijn.

BRON


Nee , ik heb geen links naar het filmpje
supernigermaandag 8 mei 2023 @ 16:51
En ze zijn opgepakt.
https://nos.nl/artikel/24(...)n-amsterdam-zuidoost
Jor_Diimaandag 8 mei 2023 @ 16:51
quote:
De politie heeft zes jongens aangehouden in het onderzoek naar het incident van vrijdagavond op station Bijlmer Arena, waar iemand werd mishandeld en op het spoor werd geduwd. De verdachten zijn tussen de 15 en 17 jaar oud. Het slachtoffer is nog altijd spoorloos.
:N :N
Bep-Vetklepmaandag 8 mei 2023 @ 16:55
Dadelijk ligt het slachtoffer dood in bed omdat zijn hersenen kapot getrapt zijn.
Doug-Heffernanmaandag 8 mei 2023 @ 16:55
Spoorloos slachtoffer hehe
#ANONIEMmaandag 8 mei 2023 @ 17:13
Ik heb het filmpje gezien, er springt daar serieus een iets minder wit jochie van nog geen 10 jaar oud tussen de menigte om mee te schoppen :')

kutvolk
SPOILER
63fd619ac6843d6c90db554b2b785ae9.png


[ Bericht 37% gewijzigd door #ANONIEM op 08-05-2023 17:16:30 ]
ootjekatootjemaandag 8 mei 2023 @ 17:19
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 16:55 schreef Doug-Heffernan het volgende:
Spoorloos slachtoffer hehe
Ze houden er nu rekening mee dat het slachtoffer mogelijk uit Amstelveen komt, een van de daders komt ook uit Amstelveen. Aldus de politie.
Speedfightmaandag 8 mei 2023 @ 18:17
Ziek..
#ANONIEMmaandag 8 mei 2023 @ 18:18

Filmpje is trouwens hier grotendeels ook te zien, als het toch op youtube staat van een publieke omroep :')

Zie ook het kleine negertje. manmanman
Cupfightermaandag 8 mei 2023 @ 18:24
Ik ben wel benieuwd wat voor straf deze mafkezen gaan krijgen
spectrumanalysermaandag 8 mei 2023 @ 18:53
Had iemand hier gedacht dat er 5 verdachten zichzelf vrijwillig zouden melden bij de politie?
Ze zijn allen minderjarig. Het vergrijp is naar mijn mening zo ernstig dat het enkele gegeven dat de verdachten nog geen 18 zijn, dit niet mag afdoen aan de straf.
SpaceOdditymaandag 8 mei 2023 @ 19:14
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 10:44 schreef Homey het volgende:

[..]
Waarom zijn het altijd weerloze blanke jongens die gepakt worden? Ergens dat individualisme, groepsgevoel is weg en je komt niet voor elkaar op. Opgevoed met een cultuur van polderen en praten. Slappe hap. Hoe anders is dat bij veel allochtonen; altijd in groepen en meteen naar geweld grijpen. En ze weten: de politie treedt nooit op. De media kijkt weg. Dan voel je je machtig, je bent de baas op straat.
twitter


Hij deelt wel de eerste tik uit, maar ik denk dat ik mn zoon later ook maar op een vechtsport doe.
Pilesmaandag 8 mei 2023 @ 19:32
quote:
4s.gif Op maandag 8 mei 2023 19:14 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
[ twitter ]

Hij deelt wel de eerste tik uit, maar ik denk dat ik mn zoon later ook maar op een vechtsport doe.
Tja, probleem is alleen dat de meesten met een mes of groter rondlopen. Dus ik weet niet of daar nou geruster van zou worden als vader.
Duiveltjamaandag 8 mei 2023 @ 19:34
quote:
4s.gif Op maandag 8 mei 2023 19:14 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
[ twitter ]

Hij deelt wel de eerste tik uit, maar ik denk dat ik mn zoon later ook maar op een vechtsport doe.
Mijn nichtjes zitten allemaal op vechtsporten. Dit soort apen komen nooit alleen.

Als je een beetje met je handen kan gooien is het snel afgelopen. Zie je ook bij deze hyena's, zodra ze zien dat er tegenstand is kappen ze ermee.
Purritomaandag 8 mei 2023 @ 19:49
Ben benieuwd of het slachtoffer zich meldt. Vies tuig.
Jor_Diimaandag 8 mei 2023 @ 20:07
Zie nu dat filmpje bij NOS, daar staat volgens mij ook gewoon een ventje bij die niet ouder dan 13-14 moet zijn.
spectrumanalysermaandag 8 mei 2023 @ 20:11
Politie: Wilt u de beelden niet delen
NOS: Hoihoi, dit is het journaal van 8 uur. Hier de beelden!
Duiveltjamaandag 8 mei 2023 @ 20:14
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 17:13 schreef PS. het volgende:
Ik heb het filmpje gezien, er springt daar serieus een iets minder wit jochie van nog geen 10 jaar oud tussen de menigte om mee te schoppen :')

kutvolk
SPOILER
Als je op die leeftijd al dit soort apengedrag vertoont, wat word er dan van je als volwassene. :{ Bijlmer was een shithole en dat is het blijkbaar nog steeds... :{
Purritomaandag 8 mei 2023 @ 21:26
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 20:07 schreef Jor_Dii het volgende:
Zie nu dat filmpje bij NOS, daar staat volgens mij ook gewoon een ventje bij die niet ouder dan 13-14 moet zijn.
Dat dwergje is denk ik een jaar of 11-12.
realnice11maandag 8 mei 2023 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 18:31 schreef PS. het volgende:
Gelukkig hebben we hier in NL geen jury in de rechtspraak.
Hoi in holland kan het soms erg stil zijn in een rechtzaal, dan heb je alleen Om, de dader en de rechter, de notulist, een suf advocaatje en vaak nog geeneens het slachtoffer en ook vaak geen familie of publiek?
#ANONIEMmaandag 8 mei 2023 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 20:11 schreef spectrumanalyser het volgende:
Politie: Wilt u de beelden niet delen
NOS: Hoihoi, dit is het journaal van 8 uur. Hier de beelden!
De politie heeft zelf de beelden gedeeld, maar dan met alle gezichten geblurd. Zo was het ook op het Journaal te zien.
Qarraddinsdag 9 mei 2023 @ 07:41
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 21:26 schreef Purrito het volgende:

[..]
Dat dwergje is denk ik een jaar of 11-12.
Ik denk jonger. Hij heeft echt de motoriek van een kind lijkt het.
TweedeKlumdinsdag 9 mei 2023 @ 08:44
quote:
4s.gif Op maandag 8 mei 2023 19:14 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
[ twitter ]

Hij deelt wel de eerste tik uit, maar ik denk dat ik mn zoon later ook maar op een vechtsport doe.
Er moet er nog 1 uit de kast komen met zijn handtas. :')
WheeledWarriordinsdag 9 mei 2023 @ 08:58
Hou die ellende aub in Amsterdam.
Qarraddinsdag 9 mei 2023 @ 09:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 08:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
Hou die ellende aub in Amsterdam.
Hahaha, groetjes uit Zwolle, waar een groot deel van de jeugd ook geen zin meer zonder kanker uit de strot krijgt en zich precies zo gedraagt als de roedels kansloze hyena's in de randstad. Hodee! Wajo!
Frutseldinsdag 9 mei 2023 @ 11:24
quote:
Nieuwe aanhouding voor zware mishandeling op station Bijlmer Arena

Een zevende verdachte heeft zich gisteren bij de politie gemeld voor de zware mishandeling op het station Bijlmer Arena in Amsterdam vrijdagavond. Gisteren werd bekend dat de recherche zes jongens tussen de 15 en 17 jaar had aangehouden voor de mishandeling. Van de in totaal zeven verdachten zitten er drie nog vast.

Eén jongen is vrijgelaten, hij blijft nog wel verdachte. De andere drie jongens zijn niet langer verdachte in de zaak.

De politie beoordeelt de situatie als een poging tot doodslag. De politie kan geen details geven over de leeftijd of woonplaats van de zevende verdachte. "Hij valt qua leeftijd en woonplaats in dezelfde categorie als de eerder opgepakte verdachten", aldus een politiewoordvoerder.

De eerder aangehouden jongens komen uit Amsterdam, Amstelveen en Lelystad. Vijf van hen hadden zichzelf bij de politie gemeld.

Verdachten geïdentificeerd
Er zijn nog meer verdachten die duidelijk te zien zijn op beelden. Hen roept de politie opnieuw op zichzelf ook te melden, anders zullen de beelden waar zij op staan mogelijk worden getoond.

Vrijdagavond sloeg en schopte een grote groep mensen een nog altijd onbekend slachtoffer op een perron van het station. Het slachtoffer werd onder meer tegen zijn hoofd getrapt terwijl hij op de grond lag. Nadat hij erin was geslaagd op te staan, werd hij op het spoor geduwd.

Slachtoffer onbekend
Tegen de tijd dat de politie op het perron kwam, was het slachtoffer al weg. De politie roept ook hem op zich te melden, maar daar heeft hij vooralsnog geen gehoor aan gegeven.

Wat de aanleiding was voor de mishandeling, is nog niet bekend. Er doen volgens de politie verschillende verhalen de ronde.
Elandinsdag 9 mei 2023 @ 11:57
Mag de TT aangepast worden?
Walgelijke NOS met hun vechtpartij.

Wat namelijk werkelijk gebeurd is is dat een blanke man op het spoor gegooid is en zwaar mishandeld is door een groep zwarten.

Als het andersom geweest was was het 100% uitgelegd als raciaal geweld en was de wereld te klein geweest.
Duiveltjadinsdag 9 mei 2023 @ 12:01
Het zijn minderjarigen, dat betekent dat ze er makkelijk vanaf gaan komen.
opgebaardedinsdag 9 mei 2023 @ 12:12
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 11:57 schreef Elan het volgende:
Mag de TT aangepast worden?
Walgelijke NOS met hun vechtpartij.

Wat namelijk werkelijk gebeurd is is dat een blanke man op het spoor gegooid is en zwaar mishandeld is door een groep zwarten.

Als het andersom geweest was was het 100% uitgelegd als raciaal geweld en was de wereld te klein geweest.

Ik vrees dat het slachtoffer een getinte huid heeft. Dat sluit racisme richting de blanke man niet uit hoor want het is donker en iedereen kan kleurenblind zijn (de man heeft daar sowieso meer kans op)
Frutseldinsdag 9 mei 2023 @ 12:14
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Het_Bokjedinsdag 9 mei 2023 @ 12:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Goede vraag.

Zou het OM het initiatief moeten/mogen nemen aan de hand van de beelden? Geen idee...
Cockwhaledinsdag 9 mei 2023 @ 12:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Volgens mij wel. Er is onomstotelijk bewijs. Maar wat voor straf dan? Geen die ook maar iets uithaalt iig.
Pilesdinsdag 9 mei 2023 @ 12:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Zeker: https://www.om.nl/onderwe(...)gifte-onderzoek-doen
quote:
Kan het OM zonder aangifte onderzoek doen?

De meeste misdrijven zijn ambtshalve vervolgbaar. Dat wil zeggen dat de verdachte ook zonder dat er aangifte is gedaan vervolgd kan worden.

Bij een klein aantal delicten kan het wel nodig zijn dat er aangifte gedaan wordt. Dat zijn zogenaamde klachtdelicten. Eenvoudige belediging, smaad en laster zijn voorbeelden van klachtdelicten.
Dus ik zie geen enkel bezwaar om ze vervolgen voor zware mishandeling danwel poging doodslag.
ootjekatootjedinsdag 9 mei 2023 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Dat kan, gebeurt ook in zaken waarvan het slachtoffer vermoedelijk is weggewerkt en er dus geen lijk is. Zie moordzaak zonder lijk.
TweedeKlumdinsdag 9 mei 2023 @ 12:27
Zijn de ouders van dat jonge kind al opgepakt?
TweedeKlumdinsdag 9 mei 2023 @ 12:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Zeker, dat heet ambtshalve vervolgbaar.
Het_Bokjedinsdag 9 mei 2023 @ 12:29
quote:
Er doen volgens de politie verschillende verhalen de ronde.
Kom maar op met die verhalen! :X
ootjekatootjedinsdag 9 mei 2023 @ 12:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:29 schreef Het_Bokje het volgende:

[..]
Kom maar op met die verhalen! :X
Een ervan is dat de jongen naar het station is gelokt, hij dacht daar een afspraakje te hebben.
Het_Bokjedinsdag 9 mei 2023 @ 12:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:30 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Een ervan is dat de jongen naar het station is gelokt, hij dacht daar een afspraakje te hebben.
Getver... Denk je een PS5 of dame op te pikken...krijg je dit -O-
Drekkoningdinsdag 9 mei 2023 @ 12:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Jazeker, dit zijn geen klachtdelicten. Anders zou je moord ook niet kunnen vervolgen bijvoorbeeld ;)
Cockwhaledinsdag 9 mei 2023 @ 12:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:30 schreef ootjekatootje het volgende:

[..]
Een ervan is dat de jongen naar het station is gelokt, hij dacht daar een afspraakje te hebben.
Jongen is zeker een vieze pedo racist!!! :')

De reguliere kaarten zullen wel weer getrokken worden... verwachten dat dit tuig ooit het eerlijke verhaal zal vertellen :')
Frutseldinsdag 9 mei 2023 @ 12:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:32 schreef Drekkoning het volgende:

[..]
Jazeker, dit zijn geen klachtdelicten. Anders zou je moord ook niet kunnen vervolgen bijvoorbeeld ;)
Deze reactie en bovenstaande reacties maken het inmiddels zo dat ik denk: Zo simpel...waarom bedacht ik dit zelf niet en waarom stel ik een domme vraag :')

* Frutsel terug in hol gaat
Weltschmerzdinsdag 9 mei 2023 @ 12:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:39 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Deze reactie en bovenstaande reacties maken het inmiddels zo dat ik denk: Zo simpel...waarom bedacht ik dit zelf niet en waarom stel ik een domme vraag :')

* Frutsel terug in hol gaat
Het is geen domme vraag, en politie en OM verschuilen zich de laatste jaren graag achter het feit dat er geen aangifte is gedaan als ze om de een of andere reden geen zin hebben om te vervolgen of te onderzoeken.
#ANONIEMdinsdag 9 mei 2023 @ 12:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 09:17 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Hahaha, groetjes uit Zwolle, waar een groot deel van de jeugd ook geen zin meer zonder kanker uit de strot krijgt en zich precies zo gedraagt als de roedels kansloze hyena's in de randstad. Hodee! Wajo!
Toine51dinsdag 9 mei 2023 @ 12:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:27 schreef TweedeKlum het volgende:
Zijn de ouders van dat jonge kind al opgepakt?
Denk je nou echt dat die beide samen nog in beeld zijn?
:')
BokitoHarambedinsdag 9 mei 2023 @ 13:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:55 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Denk je nou echt dat die beide samen nog in beeld zijn?
:')
Misschien nog net. Hij is 3.
Frutseldinsdag 9 mei 2023 @ 13:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 13:08 schreef BokitoHarambe het volgende:

[..]
Misschien nog net. Hij is 3.
Dan deden zijn ouders vermoedelijk mee aan de schoppartij
BokitoHarambedinsdag 9 mei 2023 @ 13:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 13:17 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Dan deden zijn ouders vermoedelijk mee aan de schoppartij
Lol
Noberdinsdag 9 mei 2023 @ 14:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:14 schreef Frutsel het volgende:
Als het slachtoffer zich niet meldt, om wat voor redenen dan ook, kunnen verdachten dan alsnog straf krijgen? Zo ja, ook voor poging tot doodslag? Of in veel verminderde vorm aangezien er geen aangifte is ?
Vandaag nog een veroordeling van 17 jaar voor een moord zonder lijk.

https://www.omroepbrabant(...)ijning-jelle-leemans
#ANONIEMdinsdag 9 mei 2023 @ 14:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:42 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Het is geen domme vraag, en politie en OM verschuilen zich de laatste jaren graag achter het feit dat er geen aangifte is gedaan als ze om de een of andere reden geen zin hebben om te vervolgen of te onderzoeken.
Over het algemeen gaat het er dan niet zozeer om dat er geen aangifte ligt, maar dat er zonder het verhaal van het slachtoffer geen zaak te maken valt. Denk bijv aan MeToo-affaires van de afgelopen tijd: een vrouw verklaart anoniem in de media dat een bepaalde BN'er zich aan haar vergrepen heeft. De politie meldt dan dat er geen aangifte gedaan is, maar wat ze feitelijk bedoelen is dat deze vrouw zich niet bij de politie gemeld heeft, ze niet weten wie het is, ze niet kunnen nagaan wat er precies gebeurd zou zijn, kortom geen mogelijkheid zien om er een zaak van te maken.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-05-2023 14:16:10 ]
#ANONIEMdinsdag 9 mei 2023 @ 14:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:35 schreef Cockwhale het volgende:

[..]
Jongen is zeker een vieze pedo racist!!! :')

De reguliere kaarten zullen wel weer getrokken worden... verwachten dat dit tuig ooit het eerlijke verhaal zal vertellen :')
Dat is inderdaad ook een verhaal dat de ronde doet, dat het een pedofiel zou zijn. Wat natuurlijk aan kan sluiten op het verhaal dat hij dacht een afspraakje te hebben, maar in de val is gelokt.
Weltschmerzdinsdag 9 mei 2023 @ 14:21
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 14:15 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Over het algemeen gaat het er dan niet zozeer om dat er geen aangifte ligt, maar dat er zonder het verhaal van het slachtoffer geen zaak te maken valt. Denk bijv aan MeToo-affaires van de afgelopen tijd: een vrouw verklaart anoniem in de media dat een bepaalde BN'er zich aan haar vergrepen heeft. De politie meldt dan dat er geen aangifte gedaan is, maar wat ze feitelijk bedoelen is dat deze vrouw zich niet bij de politie gemeld heeft, ze niet weten wie het is, ze niet kunnen nagaan wat er precies gebeurd zou zijn, kortom geen mogelijkheid zien om er een zaak van te maken.
Dat gebeurt ook maar doet niet af aan mijn punt.
Cupfighterdinsdag 9 mei 2023 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 14:20 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Dat is inderdaad ook een verhaal dat de ronde doet, dat het een pedofiel zou zijn. Wat natuurlijk aan kan sluiten op het verhaal dat hij dacht een afspraakje te hebben, maar in de val is gelokt.
En dan is natuurlijk geoorloofd om hem met een groep in elkaar te slaan en schoppen en op de metrorails te gooien, deze groep moet gewoon zeer zwaar gestraft worden
Jemoedernietdinsdag 9 mei 2023 @ 14:41
Net als je denkt dat alleen 'jongeren' in Amsterdam dit doen:

Groep jongeren mishandelt man op station in Limburgse Reuver
https://www.telegraaf.nl/(...)-in-limburgse-reuver

Relaas van het slachtoffer:
https://www.facebook.com/mark.vanmourik.7/posts/6006846422766388

Hij heeft wel alle verwijzingen naar uiterlijke kenmerken van de daders verwijderd want dat heeft er natuurlijk niets mee te maken.
onlogischdinsdag 9 mei 2023 @ 15:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:31 schreef Het_Bokje het volgende:

[..]
Getver... Denk je een PS5 of dame op te pikken...krijg je dit -O-
Ja, of een jong meisje van 12... en dat ie zich daarom niet meldt. Zou ook zomaar kunnen :+
Het_Bokjedinsdag 9 mei 2023 @ 15:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:05 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Ja, of een jong meisje van 12... en dat ie zich daarom niet meldt. Zou ook zomaar kunnen :+
:o Zou die groep m gelokt hebben, en m als puberpedo willen pakken? ai..... Zou het slachtoffer ook 15-16-17 jaar zijn? (verdachten waren wel zo oud)
tesssssssssdinsdag 9 mei 2023 @ 15:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 14:20 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Dat is inderdaad ook een verhaal dat de ronde doet, dat het een pedofiel zou zijn. Wat natuurlijk aan kan sluiten op het verhaal dat hij dacht een afspraakje te hebben, maar in de val is gelokt.
Die jongen die in elkaar geslagen werd leek me zelf ook niet zo heel oud, eigenlijk.

Hij houdt zich in ieder geval wel goed verborgen.

Ben echt benieuwd hoe de vork nu echt in de steel zat.
tesssssssssdinsdag 9 mei 2023 @ 15:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:07 schreef Het_Bokje het volgende:

[..]
:o Zou die groep m gelokt hebben, en m als puberpedo willen pakken? ai..... Zou het slachtoffer ook 15-16-17 jaar zijn? (verdachten waren wel zo oud)
Dat weet je niet als het moslims zijn is het in sommige gevallen al nodig om iemand in elkaar te slaan omdat-ie homo is.

( in sommige gevallen typ ik erbij)

Voordat ik straks weer Hitler ben.
onlogischdinsdag 9 mei 2023 @ 15:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:07 schreef Het_Bokje het volgende:

[..]
:o Zou die groep m gelokt hebben, en m als puberpedo willen pakken? ai..... Zou het slachtoffer ook 15-16-17 jaar zijn? (verdachten waren wel zo oud)
Zolang hij zich niet meldt weet je niet wat er aan de hand is. Hij kan ook extreem bang zijn om te snitchen.
Het_Bokjedinsdag 9 mei 2023 @ 15:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:10 schreef onlogisch het volgende:

[..]
Zolang hij zich niet meldt weet je niet wat er aan de hand is. Hij kan ook extreem bang zijn om te snitchen.
jep, of zich heeeel erg schamen dat ie in mekaar gebeukt is. Klotezooi -O-
onlogischdinsdag 9 mei 2023 @ 15:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:11 schreef Het_Bokje het volgende:

[..]
jep, of zich heeeel erg schamen dat ie in mekaar gebeukt is. Klotezooi -O-
https://www.rtlnieuws.nl/(...)lmer-arena-amsterdam
Toine51dinsdag 9 mei 2023 @ 15:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 14:20 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Dat is inderdaad ook een verhaal dat de ronde doet, dat het een pedofiel zou zijn. Wat natuurlijk aan kan sluiten op het verhaal dat hij dacht een afspraakje te hebben, maar in de val is gelokt.
Wie zegt dat hij dacht een afspraak te hebben? Het slachtoffer is toch niet bekend?
tesssssssssdinsdag 9 mei 2023 @ 15:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 14:20 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Dat is inderdaad ook een verhaal dat de ronde doet, dat het een pedofiel zou zijn. Wat natuurlijk aan kan sluiten op het verhaal dat hij dacht een afspraakje te hebben, maar in de val is gelokt.
....en waar heb je dat gelezen, als ik vragen mag?
Toine51dinsdag 9 mei 2023 @ 15:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:17 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
....en waar heb je dat gelezen, als ik vragen mag?
Zijn duim denk ik...
Het_Bokjedinsdag 9 mei 2023 @ 15:25
quote:
aha, snitches get stitches.

Fukking getto :')

40fdb9e893159c7c747479f0aab0a5b2.jpg
Bep-Vetklepdinsdag 9 mei 2023 @ 15:27
Mijn idee; de mishandelaars openbaar maken en met hun hele familie de wijk uit. :W
Cockwhaledinsdag 9 mei 2023 @ 15:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 14:20 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Dat is inderdaad ook een verhaal dat de ronde doet, dat het een pedofiel zou zijn. Wat natuurlijk aan kan sluiten op het verhaal dat hij dacht een afspraakje te hebben, maar in de val is gelokt.
Heb ook wel eens moeten knokken met gefrustreerde bontkraagjes tijdens het uitgaan. Toen de bewaking kwam zeiden ze dat ik racistische opmerkingen maakte, dat ik had gezegd dat ik blij was dat er aanslag was gepleegd in een moskee in Australië of Nieuw-Zeeland (?), ze hadden direct een heel bullshit verhaal klaarliggen en wisten het direct uit te spuwen. De echte reden, ik danste met een dame, zij stonden tegen de bar aan te hangen, toe te kijken als een stel gefrustreerde maagden. Het is zo voorspelbaar.
SpaceOdditydinsdag 9 mei 2023 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 18:18 schreef PS. het volgende:

Filmpje is trouwens hier grotendeels ook te zien, als het toch op youtube staat van een publieke omroep :')

Zie ook het kleine negertje. manmanman
"Die niggers"!

Maar hij mag dat natuurlijk. En dat heeft niets met zn huidskleur te maken, want anders zou dat weer een racistisch iets zijn. :Y :Y :Y
Pilesdinsdag 9 mei 2023 @ 16:09
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 20:11 schreef spectrumanalyser het volgende:
Politie: Wilt u de beelden niet delen
NOS: Hoihoi, dit is het journaal van 8 uur. Hier de beelden!
quote:
1s.gif Op zaterdag 6 mei 2023 12:48 schreef Piles het volgende:

[..]
Ik heb liever dat ze het filmpje op 8 uur journaal laten zien. Dan ziet heel Nederland wat er daadwerkelijk gebeurt.
Mooi dat ze geluisterd hebben :+

En ook goed dat de media niet altijd naar de politie luisteren natuurlijk, dat kunnen ze in andere landen veel te goed
SpaceOdditydinsdag 9 mei 2023 @ 16:19
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:47 schreef Cockwhale het volgende:

[..]
Heb ook wel eens moeten knokken met gefrustreerde bontkraagjes tijdens het uitgaan. Toen de bewaking kwam zeiden ze dat ik racistische opmerkingen maakte, dat ik had gezegd dat ik blij was dat er aanslag was gepleegd in een moskee in Australië of Nieuw-Zeeland (?), ze hadden direct een heel bullshit verhaal klaarliggen en wisten het direct uit te spuwen. De echte reden, ik danste met een dame, zij stonden tegen de bar aan te hangen, toe te kijken als een stel gefrustreerde maagden. Het is zo voorspelbaar.
Hoe is dat verder afgelopen?

Verder herkenbaar. Ooit botste een vriend tegen een bontkraagje aan tijdens het uitgaan, waardoor er wat drank uit zn glas vloog. Mn vriend bood even zn excuses aan en zij dat ie wel even een nieuw drankje ging halen. Maar het kwaad was allang geschied, binnen no time stonden er allemaal bontkraag hyena's om ons heen, en de sfeer was dreigend. Ze komen daar dan ook voor, als alfa aapjes moeten ze op agressieve wijze hun dominantie kenbaar maken. We zijn maar snel elders gegaan. Wellicht lafjes, maar ik heb geen zin in knokkerij.

Dit is overigens al wel van een tijdje terug. Toen had ik verder geen besef van dat bontkraagtuig en dacht ik nog lekker naïef op z'n Sodemieters; ''ach net de verkeerde getroffen, dat kan gebeuren''.

Want ja immers; dat soort gedrag komt natuurlijk niet alleen voor bij dat volk, maar ook bij hollandse boys. Maar dat er zo'n oververtegenwoordiging zou zijn, daar had ik toendertijd geen weet van.
onlogischdinsdag 9 mei 2023 @ 16:20
quote:
4s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 16:07 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
"Die niggers"!

Maar hij mag dat natuurlijk. En dat heeft niets met zn huidskleur te maken, want anders zou dat weer een racistisch iets zijn. :Y :Y :Y
'Ja ik vind het erg voor die man maar verder is het grappig'
Eufoniedinsdag 9 mei 2023 @ 16:24
quote:
"Multikleurrijk" :r :r
HowardRoarkdinsdag 9 mei 2023 @ 16:34
quote:
0s.gif Op maandag 8 mei 2023 18:18 schreef PS. het volgende:

Filmpje is trouwens hier grotendeels ook te zien, als het toch op youtube staat van een publieke omroep :')

Zie ook het kleine negertje. manmanman
‘Ja, kan gebeuren’
‘Beetje grappig’
‘Gotta do what you gotta do’

Een perfect voorbeeld van afbraakcultuur. Hoe oud zal deze jongen zijn? 14? 15? Die lijkt echt te denken dat dit acceptabel is. Die andere twee jongeren daarentegen (ook migratieachtergrond trouwens) snappen het wel: tien jaar lang de cel in.

Maar we weten allemaal dat dit niet zal gebeuren met een paar D66 of GroenLinks stemmende rechters. Die zijn gewoonweg te gevoelig voor allerlei zielige verhalen over een moeilijke jeugd, gescheidene ouders, "racisme" en armoede.
quote:
Ook dit laat weer een totaal verrotte cultuur zien die in zo’n wijk is ontstaan. Maar dit mogen dan geen ‘probleemwijken’ of ‘achterstandswijken’ worden genoemd, we moeten dit ‘krachtwijken’ of ‘aandachtswijken’ noemen :').

Zulke wijken moeten meer toezicht en politie krijgen en bij ongeregeldheden zonder pardon worden leeg geveegd. Dan pak je er maar eens een honderdtal op. Dit soort mensen moeten leren zich normaal te gedragen. En kan dat niet op een normale manier? Dan maar met de harde hand.
Elandinsdag 9 mei 2023 @ 16:41
quote:
4s.gif Op maandag 8 mei 2023 19:14 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
[ twitter ]

Hij deelt wel de eerste tik uit, maar ik denk dat ik mn zoon later ook maar op een vechtsport doe.
:')

Dit zijn gasten van ik schat 12/13 en uit de provincie zo te zien, als je in Amsterdam West of Rotterdam Zuid dit soort fratsen uithaalt bij 16-jarigen eindig je in het mortuarium met een mes in je borst.
Pleun2011dinsdag 9 mei 2023 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:17 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
....en waar heb je dat gelezen, als ik vragen mag?
Van zijn familie in de Bijlmer gehoord denk ik
Elandinsdag 9 mei 2023 @ 16:45
quote:
1s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 12:12 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik vrees dat het slachtoffer een getinte huid heeft. Dat sluit racisme richting de blanke man niet uit hoor want het is donker en iedereen kan kleurenblind zijn (de man heeft daar sowieso meer kans op)
Slachtoffer getint? Lijkt gewoon blank toch?
#ANONIEMdinsdag 9 mei 2023 @ 17:57
quote:
10s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 16:09 schreef Piles het volgende:

[..]
[..]
Mooi dat ze geluisterd hebben :+

En ook goed dat de media niet altijd naar de politie luisteren natuurlijk, dat kunnen ze in andere landen veel te goed
Zoals al eerder gezegd; de beelden op het Journaal waren de beelden die de politie zelf gedeeld heeft, dus met alle gezichten geblurd. De oproep om de beelden niet te delen ging over het oorspronkelijke filmpje, met herkenbare verdachten.
#ANONIEMdinsdag 9 mei 2023 @ 18:01
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 15:15 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Wie zegt dat hij dacht een afspraak te hebben? Het slachtoffer is toch niet bekend?
Het is een gerucht dat de ronde doet, o.a. op Reddit. Ik hecht er zelf weinig waarde aan.
SpaceOdditywoensdag 10 mei 2023 @ 14:04
Meer meer meer.

twitter
Marsenalwoensdag 10 mei 2023 @ 14:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 16:45 schreef Elan het volgende:

[..]
Slachtoffer getint? Lijkt gewoon blank toch?
Gewoon blank _O_
Cheeseburgertwoensdag 10 mei 2023 @ 14:12
quote:
4s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:04 schreef SpaceOddity het volgende:
Meer meer meer.

[ twitter ]
Met een fucking hamer ook nog eens. 8)7
Komen als ze gepakt zijn ook vast de zieluge verhalen weer. Ja maar, wit meneer zei iets wij willen heulmaal niet vechten ;(

Ik loop ook altijd met een hamer in mijn handtasje rond ja :')
nPtlSYl.png
Elanwoensdag 10 mei 2023 @ 14:21
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:12 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
Met een fucking hamer ook nog eens. 8)7
Komen als ze gepakt zijn ook vast de zieluge verhalen weer. Ja maar, wit meneer zei iets wij willen heulmaal niet vechten ;(

Ik loop ook altijd met een hamer in mijn handtasje rond ja :')
[ afbeelding ]
Zo te zien een multitool met een mes aan de achterkant.
Gelukkig zijn ze infantiel genoeg om zichzelf en hun kansenparelvriendjes vol in beeld te zetten.
Cheeseburgertwoensdag 10 mei 2023 @ 14:30
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:21 schreef Elan het volgende:
Zo te zien een multitool met een mes aan de achterkant.
Standaard klauwhamer. En hij mikt met de puntige kant.

47143cd1a89043cc544c554c47398b21.png
Elanwoensdag 10 mei 2023 @ 14:39
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:30 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
Standaard klauwhamer. En hij mikt met de puntige kant.

[ afbeelding ]
Wat een gek.
torentjewoensdag 10 mei 2023 @ 14:44
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:39 schreef Elan het volgende:

[..]
Wat een gek.
Maar hij is wel zo goed, dat hij toch lieden heeft die met hem meeslaan en/of trappen.
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 14:53
quote:
4s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:04 schreef SpaceOddity het volgende:
Meer meer meer.

[ twitter ]
Jup. Ik ben voor het helpen van mensen die in eigen land voor wie ze zijn vervolgd worden. Dus ik ben voor meer van dit volk, meer meer meer
Elanwoensdag 10 mei 2023 @ 14:54
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:44 schreef torentje het volgende:

[..]
Maar hij is wel zo goed, dat hij toch lieden heeft die met hem meeslaan en/of trappen.
Omdat het blijkbaar stoer is in bepaalde kringen om je zo te gedragen, een wapen is eerder een statussymbool dan een reden om iemand aan te spreken of de vriendschap te beëindigen.
Toine51woensdag 10 mei 2023 @ 14:58
quote:
4s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:04 schreef SpaceOddity het volgende:
Meer meer meer.

[ twitter ]
Echt, en als je alwéér iets zegt over deze usual suspects, ben je volgens sommige users hier een racist en als je zo praat over deze parasieten, polarisatie bevorderd..

Nee, dat doen deze figuren zelf wel.
Daar doen onze kritiek hierop geen verschil maken hoor...

Deze ratten doen dit uit gewoonte,niks ophebben met de NLse normen en waarden , en als ze gepakt worden trekken ze wel snel de racismekaart....
Duiveltjawoensdag 10 mei 2023 @ 14:58
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:39 schreef Elan het volgende:

[..]
Wat een gek.
Ook wel triest dat je een oude man pakt. Makkelijk slachtoffer. Deze beesten zijn de kanker van de samenleving en zullen nooit wat bereiken. Die hebben sowieso een kut leven anders doe je dit soort dingen niet. Dus ergens wel karma.
Elanwoensdag 10 mei 2023 @ 15:16
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:58 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
Ook wel triest dat je een oude man pakt. Makkelijk slachtoffer. Deze beesten zijn de kanker van de samenleving en zullen nooit wat bereiken. Die hebben sowieso een kut leven anders doe je dit soort dingen niet. Dus ergens wel karma.
Heeft niks te maken met een kutleven of een moeilijke jeugd het is typisch laf hyena-gedrag dat je eigenlijk alleen bij buitenlanders ziet. De enige logische verklaring zijn defecte genen of een of ander cultureel gebrek dat een totaal gebrek aan moreel met zich mee brengt.

Hoe zo'n andere donkere gast (die niets met de mishandeling op het station te maken heeft) het voorval ook doodleuk goed praat geeft wel aan met wat voor idioten je te maken hebt..
ISVVwoensdag 10 mei 2023 @ 16:05
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 15:16 schreef Elan het volgende:

[..]
Heeft niks te maken met een kutleven of een moeilijke jeugd het is typisch laf hyena-gedrag dat je eigenlijk alleen bij buitenlanders ziet. De enige logische verklaring zijn defecte genen of een of ander cultureel gebrek dat een totaal gebrek aan moreel met zich mee brengt.

Hoe zo'n andere donkere gast (die niets met de mishandeling op het station te maken heeft) het voorval ook doodleuk goed praat geeft wel aan met wat voor idioten je te maken hebt..
Wat ik me nou afvraag, gebeurt dit in België, Frankrijk, Engeland en Duitsland ook? Dit is verdomme het derde filmpje in twee dagen tijd waarin een blanke belaagd wordt. Ik zal echt niet zeggen dat alle allochtone jongeren een hekel aan blanken hebben, maar ik zie dit soort filmpjes veel en veel te vaak en 0!!!! ophef.
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 16:07
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:58 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Echt, en als je alwéér iets zegt over deze usual suspects, ben je volgens sommige users hier een racist en als je zo praat over deze parasieten, polarisatie bevorderd..

Nee, dat doen deze figuren zelf wel.
Daar doen onze kritiek hierop geen verschil maken hoor...

Deze ratten doen dit uit gewoonte,niks ophebben met de NLse normen en waarden , en als ze gepakt worden trekken ze wel snel de racismekaart....
Hm. Lukt het jou of een van je vrienden om ergens iemand te vinden (fokker, twitteraar, Facebook trol, longstay bewoner, dronken dakloze man, iemand) die onder een normale afkeurend reactie meteen daarop reageert met een scheldwoord zoals racist?

Nou ik zie die ene quote of dat ene plaatje graag tegemoet
Toine51woensdag 10 mei 2023 @ 16:11
quote:
1s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:07 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Hm. Lukt het jou of een van je vrienden om ergens iemand te vinden (fokker, twitteraar, Facebook trol, longstay bewoner, dronken dakloze man, iemand) die onder een normale afkeurend reactie meteen daarop reageert met een scheldwoord zoals racist?

Nou ik zie die ene quote of dat ene plaatje graag tegemoet
Ik scheld niemand uit en ik heb jou een paar posts terug ook gequote met aantijgingen die je naar mij, en anderen deed, maar daar reageerde je niet meer op...

Dus hou dat denigrerende toontje aub achterwege..
tessssssssswoensdag 10 mei 2023 @ 16:13
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:12 schreef Cheeseburgert het volgende:

[..]
Met een fucking hamer ook nog eens. 8)7
Komen als ze gepakt zijn ook vast de zieluge verhalen weer. Ja maar, wit meneer zei iets wij willen heulmaal niet vechten ;(

Ik loop ook altijd met een hamer in mijn handtasje rond ja :')
[ afbeelding ]
Of zo van "ja, meneer had een psychose."

Oh jaah, dan is het goed hoor.. ^O^ Dan voel ik niks meer van die hamer.

(dit was cynisch)
tessssssssswoensdag 10 mei 2023 @ 16:18
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:44 schreef torentje het volgende:

[..]
Maar hij is wel zo goed, dat hij toch lieden heeft die met hem meeslaan en/of trappen.
Vind jij dat echt goed?
Toine51woensdag 10 mei 2023 @ 16:21
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:58 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
Ook wel triest dat je een oude man pakt. Makkelijk slachtoffer. Deze beesten zijn de kanker van de samenleving en zullen nooit wat bereiken. Die hebben sowieso een kut leven anders doe je dit soort dingen niet. Dus ergens wel karma.
Jammer dat zulke figuren nooit eens de verkeerde tegenkomen. Zo'n oude man belagen...
Vies vettige teringlijers
:r

Zag van de week bij OV ook een overval op 2 bejaarde vrouwen. Totaal zinloos geweld erbij gebruiken. De daders waren natuurlijk weer van de standaard ral kleur die vaker voorkomt bij OV.

Je bloed kookt toch als je dat ziet..
torentjewoensdag 10 mei 2023 @ 16:24
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:18 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Vind jij dat echt goed?
Ja zo gek is hij niet, want er zijn veel mensen die nooit andere mensen zover krijgen dat ze meeslaan en/of trappen kortom meehelpen.
tessssssssswoensdag 10 mei 2023 @ 16:25
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:24 schreef torentje het volgende:

[..]
Ja zo gek is hij niet, want er zijn veel mensen die nooit andere mensen zover krijgen dat ze meeslaan en/of trappen kortom meehelpen.
Dat is op de straat een soort status-symbool, net als bij gangs.

Weet je wel de Kribs en euh......die andere.
Elanwoensdag 10 mei 2023 @ 16:32
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:05 schreef ISVV het volgende:

[..]
Wat ik me nou afvraag, gebeurt dit in België, Frankrijk, Engeland en Duitsland ook? Dit is verdomme het derde filmpje in twee dagen tijd waarin een blanke belaagd wordt. Ik zal echt niet zeggen dat alle allochtone jongeren een hekel aan blanken hebben, maar ik zie dit soort filmpjes veel en veel te vaak en 0!!!! ophef.
Natuurlijk, sterker nog een hoop gewelddadige trends komen via de UK naar Nederland en België. Denk aan die drillrappers. Wapens en met name messen zijn de normaalste zaak van de wereld. Daarom moet je je ook echt drie keer bedenken voor je met iemand gaat vechten die je bedreigt of besluit in te grijpen in een gevecht.

https://www.demorgen.be/n(...)%2Fwww.google.com%2F

https://www.dailymail.co.(...)igh-ONS-reveals.html

Zelfs voor zo'n zwakke opa die amper wat doet pakken ze al een hamer, laat staan als je je serieus zou proberen te verdedigen en hun schade toebrengt.
ISVVwoensdag 10 mei 2023 @ 16:36
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:32 schreef Elan het volgende:

[..]
Natuurlijk, sterker nog een hoop gewelddadige trens komen via de UK naar Nederland en België. Denk aan die drillrappers. Wapens en met name messen zijn de normaalste zaak van de wereld. Daarom moet je je ook echt drie keer bedenken voor je met iemand gaat vechten die je bedreigt of besluit in te grijpen in een gevecht.

https://www.demorgen.be/n(...)%2Fwww.google.com%2F

https://www.dailymail.co.(...)igh-ONS-reveals.html

Zelfs voor zo'n zwakke opa die amper wat doet pakken ze al een hamer, laat staan als je je serieus zou proberen te verdedigen en hun schade toebrengt.
Ik bedoel eigenlijk of het er in die landen ook op lijkt dat de agressie vaak op blanken gericht is
Peligrossowoensdag 10 mei 2023 @ 16:38
Gedrag wat wij wenselijk vinden brengt je als straatrat niets, je wordt gezien als zwak en ook zo behandeld.
Echter je gedragen zoals in die filmpjes levert je als straatknuppeltje heel veel op.

Misschien kunnen slimme koppen iets bedenken waardoor het wenselijke gedrag juist veel meer oplevert dan dat rattengedrag.
Rostrupwoensdag 10 mei 2023 @ 16:40
Het is niet voor niets station Amsterdam Bijlmer Arena.
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 17:04
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:11 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Ik scheld niemand uit en ik heb jou een paar posts terug ook gequote met aantijgingen die je naar mij, en anderen deed, maar daar reageerde je niet meer op...

Dus hou dat denigrerende toontje aub achterwege..
Ik vind het echt super vervelend wat jullie aangedaan wordt. Zomaar voor racist uitgemaakt worden is totaal onacceptabel en helmaal als het te pas en onpas gebeurt. Bij het minste of geringste is echt bizar. Hier moeten we wat mee, meningsverschillen moeten er zijn en iedereen moet zijn woordje kunnen doen als het maar fatsoenlijk gebeurt.

Ik wil graag mijn steentje bijdragen en die persoon dan aanspreken of rapporten. Er zijn weinig negers op fok dus dan zullen het wel linkse gekkies zijn (mijn soort die meer van die agressieve negers en parasieten willen) dus dan moet ik mijn matties bestraffen toespreken. Het is totaal onacceptabel en respectloos. Het spijt mij voor wat jullie aangedaan wordt.

Ik zie het eigenlijk nooit en de zoekfunctie werkt ook niet mee. Kan je wst voorbeelden posten waar je voor racist uitgemaakt wordt?
Wereldgozerwoensdag 10 mei 2023 @ 17:09
Gelachen om de complotmarmot.
Toine51woensdag 10 mei 2023 @ 17:17
quote:
1s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:04 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik vind het echt super vervelend wat jullie aangedaan wordt. Zomaar voor racist uitgemaakt worden is totaal onacceptabel en helmaal als het te pas en onpas gebeurt. Bij het minste of geringste is echt bizar. Hier moeten we wat mee, meningsverschillen moeten er zijn en iedereen moet zijn woordje kunnen doen als het maar fatsoenlijk gebeurt.

Ik wil graag mijn steentje bijdragen en die persoon dan aanspreken of rapporten. Er zijn weinig negers op fok dus dan zullen het wel linkse gekkies zijn (mijn soort die meer van die agressieve negers en parasieten willen) dus dan moet ik mijn matties bestraffen toespreken. Het is totaal onacceptabel en respectloos. Het spijt mij voor wat jullie aangedaan wordt.

Ik zie het eigenlijk nooit en de zoekfunctie werkt ook niet mee. Kan je wst voorbeelden posten waar je voor racist uitgemaakt wordt?
Hiero,

quote:
1s.gif Op maandag 8 mei 2023 00:15 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik ken beide zaken niet. Wil niet per se iets zeggen maar die zaken waren dus meer in het nieuws als dit wat al twee dagen trending is en het is vergelijkbaar? Als de datums van beide artikelen kloppen dan is er op fok niet eens een topic over geopend, niet over Urk en niet over dat Heerlen. Dus dat 'buitelen' zal wel weer meevallen.... Het kan zelfs niet eens want als hier op fok iets gevoelig ligt is als over een onbekende blanke man alleen al een suggestie gedaan wordt...

Het is gewoon weer zo'n loze claim die jullie nodig hebben om alles te linken aan huidskleur. Als er maar weer geconcludeerd kan worden dat een dader met getinte huidskleur alles zegt over een groep en de blanke man elke keer weer het slachtoffer is. Dat denken zit in jullie hoofd en er wordt alleen maar bevestiging gezocht. Dan is het volstrekt logisch dat je iets ziet.

De media is niet objectief. Dat wil ik niet stellen. Ik heb ook het gevoel dat media of instanties (enigszins) sturen.
torentjewoensdag 10 mei 2023 @ 17:26
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:38 schreef Peligrosso het volgende:
Gedrag wat wij wenselijk vinden brengt je als straatrat niets, je wordt gezien als zwak en ook zo behandeld.
Echter je gedragen zoals in die filmpjes levert je als straatknuppeltje heel veel op.

Misschien kunnen slimme koppen iets bedenken waardoor het wenselijke gedrag juist veel meer oplevert dan dat rattengedrag.
De slimme koppen hebben al vaker aangegeven wat men moet doen om wenselijk gedrag te krijgen van iedereen. Namelijk de volksmenners isoleren bij aankomst in het land.
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 17:32
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:17 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Hiero,
[..]

Ah je mag iemand niet wijzer op aanstellerig gedrag of een eenzijdige focus want dat is gelijk aan het woord racist. Nou ja zeg, lekker weerbaar. Dan begrijp ik wel dat ik elke dag meerdere posts zie met "je mag niks posten want dan ben je meteen een racist huilhuil"
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 17:36
quote:
1s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:32 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ah je mag iemand niet wijzer op aanstellerig gedrag of een eenzijdige focus want dat is gelijk aan het woord racist. Nou ja zeg, lekker weerbaar. Dan begrijp ik wel dat ik elke dag meerdere posts zie met "je mag niks posten want dan ben je meteen een racist huilhuil"
Excuus als dit tever ging. Onze alom geroemde fok-intellectueel weet het goed en wel acceptabel te verwoorden.

quote:
0s.gif Op vrijdag 28 april 2023 20:01 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Noem ons gewoon allemaal racist en log uit.
Toine51woensdag 10 mei 2023 @ 17:38
quote:
1s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:32 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ah je mag iemand niet wijzer op aanstellerig gedrag of een eenzijdige focus want dat is gelijk aan het woord racist. Nou ja zeg, lekker weerbaar. Dan begrijp ik wel dat ik elke dag meerdere posts zie met "je mag niks posten want dan ben je meteen een racist huilhuil"
Gdv, ik ga ff lottoformulieren invullen want ik kan alles voorspellen, zoals jouw reactie..

Nu ben ik een aansteller en dat rechtvaardigd jouw reactie die ik hiervoor cursief maakte...

Ok...

:')
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 17:57
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:38 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Gdv, ik ga ff lottoformulieren invullen want ik kan alles voorspellen, zoals jouw reactie..

Nu ben ik een aansteller en dat rechtvaardigd jouw reactie die ik hiervoor cursief maakte...

Ok...

:')
Ok. Dus jullie kunnen allemaal niet posten wat jullie willen vanwege die ene reactie van mij?

Ik ben niet eens een mod. Doe ik knap

Maar dat mag je niet zeggen
Kiwi7woensdag 10 mei 2023 @ 17:58
Lager IQ, slecht opgevoed, en omringd door soortgelijke personen die Nederlanders haten.

Het gaat de komende jaren niet gezelliger worden.
tessssssssswoensdag 10 mei 2023 @ 18:10
quote:
1s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:57 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ok. Dus jullie kunnen allemaal niet posten wat jullie willen vanwege die ene reactie van mij?

Ik ben niet eens een mod. Doe ik knap

Maar dat mag je niet zeggen
Wat bedoelde je dan eigenlijk met dit stukje? Vooral met "dat denken zit in jullie hoofd."

"Het is gewoon weer zo'n loze claim die jullie nodig hebben om alles te linken aan huidskleur. Als er maar weer geconcludeerd kan worden dat een dader met getinte huidskleur alles zegt over een groep en de blanke man elke keer weer het slachtoffer is. Dat denken zit in jullie hoofd en er wordt alleen maar bevestiging gezocht. Dan is het volstrekt logisch dat je iets ziet."
Duiveltjawoensdag 10 mei 2023 @ 18:42
https://www.ad.nl/delft/t(...)een-varken~a4c86d9c/

De ratten zijn opgepakt. Allen minderjarig, dus ze krijgen geen straf.
Duiveltjawoensdag 10 mei 2023 @ 18:45
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 16:32 schreef Elan het volgende:
Daarom moet je je ook echt drie keer bedenken voor je met iemand gaat vechten die je bedreigt of besluit in te grijpen in een gevecht.
In Rotterdam ga ik er sowieso vanuit dat zuidplein en lijnbaan negers iets op zak hebben.

Maken dat je wegkomt is altijd de beste manier van verdedigen. Je hoeft maar tegen een vuist aan te lopen om er de rest van je leven last van te hebben. Het is het nooit waard.
Duiveltjawoensdag 10 mei 2023 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 17:58 schreef Kiwi7 het volgende:
Lager IQ, slecht opgevoed, en omringd door soortgelijke personen die Nederlanders haten.

Het gaat de komende jaren niet gezelliger worden.
En net als de mocro's is het altijd in groepen. Daar begin je niks tegen. 1 tegen 1 zou je nog wat kunnen beginnen, maar als je wordt aangevallen door meerdere dan leg je het altijd af.
opgebaardewoensdag 10 mei 2023 @ 18:54
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 18:10 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Wat bedoelde je dan eigenlijk met dit stukje? Vooral met "dat denken zit in jullie hoofd."

"Het is gewoon weer zo'n loze claim die jullie nodig hebben om alles te linken aan huidskleur. Als er maar weer geconcludeerd kan worden dat een dader met getinte huidskleur alles zegt over een groep en de blanke man elke keer weer het slachtoffer is. Dat denken zit in jullie hoofd en er wordt alleen maar bevestiging gezocht. Dan is het volstrekt logisch dat je iets ziet."
Mensen met racisme hebben een ongegronde en onberedeneerde hekel aan mensen van een ander ras. In het ergste geval slaat ‘een hekel hebben aan’ door tot haat zaaien, ...
1) Aanhanger van de rassentheorie 2) Discriminant 3) Discrimineerder 4) Rassenhater 5) Voorstander van racisme 6) Vreemdelingenhater
iemand die op een negatieve manier onderscheid maakt tussen mensen op grond van hun ras; iemand die discrimineert op grond van ras; iemand die zich schuldig maakt aan

opvatting dat mensen met een bepaalde huidskleur beter zouden zijn dan mensen met een andere kleur, gebruikt als rechtvaardiging om mensen met een andere kleur slecht te behandelen

Lijkt mij iets anders ook al begrijp ik best toines weerstand maar ik ga hier niet de redelijke harry uithangen tegen een volstrekt onredelijk figuur
HowardRoarkwoensdag 10 mei 2023 @ 22:41
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 21:11 schreef RamboDirk het volgende:
Toch raar dat week in week uit allochtonen jongeren zich misdragen en er nauwelijks ophef is. Waarom worden deze allochtonen jongeren niet gecanceld door de deug gemeenschap?
Dit kun je toch zelf invullen lijkt me? Je vraagt naar de bekende weg.
maan_manwoensdag 10 mei 2023 @ 22:46
Bijzondere ontwikkeling als het klopt:

quote:
Bijlmer zoende minderjarige ongevraagd op mond'

De man die vrijdag zwaar werd mishandeld op station Amsterdam Bijlmer Arena, zou kort daarvoor een minderjarige jongen ongevraagd op zijn mond hebben gezoend. Dat schrijft Het Parool.

Een grote groep mensen sloeg en schopte vrijdagavond rond 21.25 uur een nog altijd onbekend slachtoffer op een perron van het station. Het slachtoffer werd onder meer tegen zijn hoofd getrapt terwijl hij op de grond lag. Nadat hij erin was geslaagd op te staan, werd hij op het spoor geduwd.

Verklaringen over aanranding
Beelden van het incident gingen rond op sociale media. Tot nu toe zijn zeven verdachten aangehouden. Het gaat om jongens tussen de 15 en 17 jaar oud. Drie van hen zitten nog vast.

Volgens Het Parool hebben drie verdachten aan de politie verklaard dat de man een 16-jarige jongen ongevraagd op zijn mond had gezoend. Ook zou de in elkaar geslagen man onder invloed zijn geweest van alcohol of drugs en kushandjes hebben gegeven.

De 16-jarige jongen zou met twee vrienden de man hebben aangesproken op zijn gedrag. De man zou toen de jongen opnieuw hebben aangeraakt, waarna de vechtpartij volgde. Op camerabeelden van het station die Het Parool bekeek, is te zien hoe drie jongens met het latere slachtoffer praten. Als de jongens beginnen te slaan, voegen zich tientallen andere jongeren bij de groep om mee te vechten.

Richard Sussenbach, de advocaat van de jongen die ongevraagd werd gezoend, zegt dat zijn client aangifte heeft gedaan van aanranding. "Mijn cliënt beseft nu dat hij anders had moeten reageren", zegt Sussenbach in de krant.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)ling-zoen-aanranding
Misschien enige overreactie, maar als jij minderjarige jongens ongevraagd op de bek gaat pakken.
Strijder_woensdag 10 mei 2023 @ 23:00
Pedo dus :r
recursiefwoensdag 10 mei 2023 @ 23:02
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 22:46 schreef maan_man het volgende:
Bijzondere ontwikkeling als het klopt:
[..]
Misschien enige overreactie, maar als jij minderjarige jongens ongevraagd op de bek gaat pakken.
Ik ben in de war. Er werd me steeds verteld dat dit anti-blank racisme was :?
BokitoHarambewoensdag 10 mei 2023 @ 23:13
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 22:46 schreef maan_man het volgende:
Bijzondere ontwikkeling als het klopt:
[..]

Ja, vast.
Drekkoningwoensdag 10 mei 2023 @ 23:33
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 22:46 schreef maan_man het volgende:
Misschien enige overreactie,
“Misschien enige” ja :')
#ANONIEMwoensdag 10 mei 2023 @ 23:41
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 21:11 schreef RamboDirk het volgende:
Toch raar dat week in week uit allochtonen jongeren zich misdragen en er nauwelijks ophef is. Waarom worden deze allochtonen jongeren niet gecanceld door de deug gemeenschap?
Hoe stel je je dat cancellen dan voor? Dat ze niet meer op tv komen, geen optredens meer krijgen, hun baan kwijt raken?
Purritodonderdag 11 mei 2023 @ 05:16
Pedoverhaal klinkt wel vreemd. En als iemand dat doet kun je ook met 1 of 2 even flink klappen.
Noekdonderdag 11 mei 2023 @ 06:40
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 23:00 schreef Strijder_ het volgende:
Pedo dus :r
Ja, is de man al opgepakt?
Noekdonderdag 11 mei 2023 @ 06:41
Het lijken idd wel goudeerlijke jongens te zijn. Rechtvaardig en intelligent.
Ik geloof ze gelijk.
Mexicanobakkerdonderdag 11 mei 2023 @ 06:53
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 23:00 schreef Strijder_ het volgende:
Pedo dus :r
Oja, die zijn vogelvrij en dan mag je alles in eigen hand nemen. Even vergeten.
Cupfighterdonderdag 11 mei 2023 @ 07:06
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 05:16 schreef Purrito het volgende:
Pedoverhaal klinkt wel vreemd. En als iemand dat doet kun je ook met 1 of 2 even flink klappen.
Inderdaad even een paar meppen maar niet met 10 man iemand verrot schoppen
Duiveltjadonderdag 11 mei 2023 @ 07:53
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 05:16 schreef Purrito het volgende:
Pedoverhaal klinkt wel vreemd. En als iemand dat doet kun je ook met 1 of 2 even flink klappen.
Dit zijn pubers uit achterstandswijken van 12-14. Denk je dat deze mongolen goed onderzoek hebben verricht om deze verdachtmaking hard te maken?
ReplaRdonderdag 11 mei 2023 @ 08:15
quote:
1s.gif Op woensdag 10 mei 2023 23:02 schreef recursief het volgende:

[..]
Ik ben in de war. Er werd me steeds verteld dat dit anti-blank racisme was :?
Ik zal je een geheim verklappen: In de gevangenis zijn ze ook allemaal onschuldig (volgens hunzelf).
maan_mandonderdag 11 mei 2023 @ 09:01
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 23:13 schreef BokitoHarambe het volgende:

[..]
Ja, vast.
Ik durf niet heel stellig te zeggen wat er klopt. Kan mij alleen herinneren dat er een tijd geleden ook gedoe was met een dronken Pool, een Haagse tram en wat jongeren. Land was ook een week verontwaardigd. Daarna bleek het verhaal toch iets genuanceerder.

Dus ik wacht even rustig af voordat ik een mening vorm.
Elandonderdag 11 mei 2023 @ 10:38
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 18:45 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
In Rotterdam ga ik er sowieso vanuit dat zuidplein en lijnbaan negers iets op zak hebben.

Maken dat je wegkomt is altijd de beste manier van verdedigen. Je hoeft maar tegen een vuist aan te lopen om er de rest van je leven last van te hebben. Het is het nooit waard.
Ja je hoeft op die plekken echt niet met je vechtsport skills aan te komen. Tegelijkertijd geeft het dat soort figuren wel extreem veel macht, die opa in dat filmpje met dat hondje heeft misschien kleinkinderen waar hij nog van wil genieten.

Het enige wat je dus rest is de vernedering ondergaan en hopen dat ze je een beetje sparen en je in elk geval lichamelijk ongeschonden uit de strijd komt. Nou geloof ik helemaal niet altijd maar in zwaarder straffen, maar dat soort idioten komen er over het algemeen wel heel mals vanaf met hooguit een taakstrafje of een boete. Terwijl de impact op slachtoffers enorm groot is.
slashdotter3donderdag 11 mei 2023 @ 11:17
Tering wat een plottwist! _O-
Nu vind ik het terecht dat die gast klappen krijgt.
Pleun2011donderdag 11 mei 2023 @ 11:21
Wat een gek verhaal als het waar is. Dan is het wel te begrijpen dat het slachtoffer zich niet meldt.
Kiwi7donderdag 11 mei 2023 @ 11:23
Ik geloof het verhaal niet meteen. Het slachtoffer zou zo maar iemand hebben gezoend? Vaag verhaal. Het slachtoffer zag er trouwens ook minderjarig uit.

Lijkt dat ze precies zeggen wat hun daad minder erg zou maken, en ze hebben voorbereidingstijd gehad. Hoe dan ook iemand op het spoor duwen is alsnog bizar.
Enchanterdonderdag 11 mei 2023 @ 11:25
Waren er nou echt geen andere mensen op het station die dit verhaal kunnen bevestigen of ontkrachten ?
WheeledWarriordonderdag 11 mei 2023 @ 11:30
quote:
15s.gif Op donderdag 11 mei 2023 11:25 schreef Enchanter het volgende:
Waren er nou echt geen andere mensen op het station die dit verhaal kunnen bevestigen of ontkrachten ?
Je bedoelt fatsoenlijke mensen, 's avonds op een station in de ghetto?
KoosVogelsdonderdag 11 mei 2023 @ 11:38
Zou die etterbakken vooral niet zomaar geloven.

Maar dat opheldering nodig is, moge duidelijk zijn. Zo zou het slachtoffer tegen een getuige hebben gezegd dat die de politie niet moet bellen. Sowieso is het op z'n minst opmerkelijk dat het slachtoffer zich nog niet heeft gemeld, gezien de beestachtige wijze waarop hij is toegetakeld en de media-aandacht die het heeft gegenereerd.
HowardRoarkdonderdag 11 mei 2023 @ 12:09
Een hele opmerkelijke wending. Het was natuurlijk ook wat vreemd dat het slachtoffer zelf stil bleef terwijl hij zo werd toegetakeld. Ik had zelf het idee dat hij wellicht iets racistisch had gezegd waardoor het allemaal was ontstaan, maar dit gaat natuurlijk ook alle perken te buiten als het zou kloppen. Dit doet het in elkaar slaan van deze man natuurlijk niet rechtvaardigen, dat tuig moet gewoon vervolgd worden en heel lang zitten, maar het is wel een bizarre situatie.
Bep-Vetklepdonderdag 11 mei 2023 @ 12:59
Geen beelden van de man die de jongen kust?

Dat hij geen politie erbij wilde kan ook zijn dat hij illegaal hier verblijft. Illegalen zijn als de dood voor de politie.

Maar goed, ik neem aan dat er genoeg beelden op camera zijn vastgelegd en niet alleen van het aanspreken van betreffende kerel.
saparmurat_niyazovdonderdag 11 mei 2023 @ 13:11
Raar verhaal. Een pedo die een station in een achterbuurt uitkiest om random minderjarigen te zoenen, waarop omstanders zich verenigen? Ik vraag me toch of dit verhaal niet wat meer in het midden ligt. Als dit bijvoorbeeld om zogenaamde pedohunters zou gaan die vooropgezet vieze mannetjes lokken, zou het zowel verklaren waarom het slachtoffer zich op die plek bevond (op een station afspreken voor een "afspraakje" is immers niet gek) en zich niet gemeld heeft, maar ook waarom de omstanders er zo alert als groepje bovenop sprongen.
Elandonderdag 11 mei 2023 @ 13:12
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 11:17 schreef slashdotter3 het volgende:
Tering wat een plottwist! _O-
Nu vind ik het terecht dat die gast klappen krijgt.
Eigen rechter spelen en iemand op het spoor gooien?
We hebben een justitioneel apparaat opgetuigd wat jaarlijks miljarden kost.
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 13:15
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 11:30 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Je bedoelt fatsoenlijke mensen, 's avonds op een station in de ghetto?
's Avonds na een uitverkocht concert van Arctic Monkeys bedoel je?
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 13:16
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 08:15 schreef ReplaR het volgende:

[..]
Ik zal je een geheim verklappen: In de gevangenis zijn ze ook allemaal onschuldig (volgens hunzelf).
Je bent niet onschuldig als je iemand in elkaar trapt. Ook niet als die persoon een pedofiel of aanrander zou zijn.
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 13:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 11:23 schreef Kiwi7 het volgende:
Ik geloof het verhaal niet meteen. Het slachtoffer zou zo maar iemand hebben gezoend? Vaag verhaal. Het slachtoffer zag er trouwens ook minderjarig uit.

Lijkt dat ze precies zeggen wat hun daad minder erg zou maken, en ze hebben voorbereidingstijd gehad. Hoe dan ook iemand op het spoor duwen is alsnog bizar.
Kennelijk wordt het verhaal (deels) bevestigd door de camerabeelden.
LethalNinjadonderdag 11 mei 2023 @ 13:20
Een paar trappen of schoppen zou ik nog wel begrijpen. Maar zo lang erop doorgaan met zoveel mensen? en dan ook nog eens op het spoor gooien (doodslag)....

Mja het is Nederland dus het zal wel een "foei niet meer doen" worden.
Elandonderdag 11 mei 2023 @ 13:22
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:17 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Kennelijk wordt het verhaal (deels) bevestigd door de camerabeelden.
Wie zegt dat die jongen die de zoen ontvangt minderjarig is, het slachtoffer is overduidelijk in de val gelokt. Alsof ze daar echte kinderen voor gebruiken
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 13:23
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:11 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Raar verhaal. Een pedo die een station in een achterbuurt uitkiest
Wat is dat toch steeds voor merkwaardige opmerking. Ik lees dat diverse keren terugkomen in dit topic. Het station ligt niet eens echt in de Bijlmer. Het ligt vooral bij de Arena, Afas, Pathé en een heel grote woonmall.

Ben je er überhaupt ooit geweest, of roep je alleen dingen omdat je een bepaald beeld hebt bij het woordje Bijlmer?
HiZdonderdag 11 mei 2023 @ 13:23
Ik geloof die claim dus echt niet.
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 13:24
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:22 schreef Elan het volgende:

[..]
Wie zegt dat die jongen die de zoen ontvangt minderjarig is, het slachtoffer is overduidelijk in de val gelokt. Alsof ze daar echte kinderen voor gebruiken
Ik zeg helemaal niet dat hij minderjarig is. Zomaar iemand op de bek pakken is ook aanranding als het slachtoffer meerderjarig is.

Verder is helemaal niet overduidelijk dat hij in de val gelokt is.
HiZdonderdag 11 mei 2023 @ 13:25
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:17 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Kennelijk wordt het verhaal (deels) bevestigd door de camerabeelden.
Er wordt niks bevestigd. Er is gepraat, dat blijkt uit de beelden, verder niks.
saparmurat_niyazovdonderdag 11 mei 2023 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:23 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Wat is dat toch steeds voor merkwaardige opmerking. Ik lees dat diverse keren terugkomen in dit topic. Het station ligt niet eens echt in de Bijlmer. Het ligt vooral bij de Arena, Afas, Pathé en een heel grote woonmall.

Ben je er überhaupt ooit geweest, of roep je alleen dingen omdat je een bepaald beeld hebt bij het woordje Bijlmer?
Wat grappig dat je dat zegt, toen ik nog van de trein gebruik maakte kwam de stoptrein er langs. Hangt (hing?) gewoon een hoop tuig rond hoor.
Bep-Vetklepdonderdag 11 mei 2023 @ 14:00
De politie heeft opnieuw verdachten aangehouden voor de poging tot doodslag op station Bijlmer Arena in Amsterdam op vrijdag 5 mei.

Het gaat om twee jongens van 12 en 13 jaar oud, meldt de politie donderdag. De twee hebben zichzelf woensdag bij de politie gemeld. In totaal zijn nu negen verdachten aangehouden.
https://www.telegraaf.nl/(...)tation-bijlmer-arena
Cockwhaledonderdag 11 mei 2023 @ 14:19
Geloof er geen flikker van, tenzij er sprake is van uitlokking of dreigementen. Niemand die willekeurig jonge negertjes gaat zoenen op een treinstation, komop zeg. En de hele drillrap community stond daar toevallig in de buurt. N* please.
HowardRoarkdonderdag 11 mei 2023 @ 14:28
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:26 schreef saparmurat_niyazov het volgende:

[..]
Wat grappig dat je dat zegt, toen ik nog van de trein gebruik maakte kwam de stoptrein er langs. Hangt (hing?) gewoon een hoop tuig rond hoor.
Je hebt ook gelijk. Het station ligt ook gewoon in de Bijlmer. Het heeft natuurlijk ook niet voor niets die naam. Het is een bijzonder staaltje gaslighting om het stereotype dat er rond deze wijk heerst te gaan ontkennen. Het is een probleemwijk, onveilig, veel mensen met een migratieachtergrond, veel criminaliteit en veel jongeren zoals zichtbaar in de video.
Purritodonderdag 11 mei 2023 @ 14:30
Ik denk dat hij dus wel een pedo is als hij zich niet meldt.
Momodonderdag 11 mei 2023 @ 14:39
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:30 schreef Purrito het volgende:
Ik denk dat hij dus wel een pedo is als hij zich niet meldt.
Nouja, dan zou ik het nog een raar verhaal vinden om dan zo maar hangjongere ergens op de mond te pakken. Dan zou hij eerder met eentje willen afspreken op een lege parkeerplaats. Klinkt meer als een excuus dat ze snel bedacht hebben waarom hun gedrag normaal zou zijn. Al weet ik je natuurlijk nooit zeker.... er gebeuren rare dingen.

Tja waarom meldt hij zich niet? Had hij echt een jongen random op de mond gekust? Of is hij bang dat die hele groep achter hem aankomt straks elders? Is hij de Nederlandse taal niet machtig? Je zou denken dat de politie ook wel snel aanwijzingen kan vinden waar die man woont.

Raar verhaal sowieso....
Mexicanobakkerdonderdag 11 mei 2023 @ 14:40
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 13:15 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
's Avonds na een uitverkocht concert van Arctic Monkeys bedoel je?
Was nog bezig toch?
Qarraddonderdag 11 mei 2023 @ 14:42
Rare plottwist. Als er beelden van zijn dan komen die vanzelf naar voren lijkt me. Tot die tijd neem ik het verhaal van een loslopende pedo die op een station gevuld met opgefokt pubervolk één van die pubers zomaar op de mond neemt met een korrel zout.
Purritodonderdag 11 mei 2023 @ 15:10
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:39 schreef Momo het volgende:

[..]
Nouja, dan zou ik het nog een raar verhaal vinden om dan zo maar hangjongere ergens op de mond te pakken. Dan zou hij eerder met eentje willen afspreken op een lege parkeerplaats. Klinkt meer als een excuus dat ze snel bedacht hebben waarom hun gedrag normaal zou zijn. Al weet ik je natuurlijk nooit zeker.... er gebeuren rare dingen.

Tja waarom meldt hij zich niet? Had hij echt een jongen random op de mond gekust? Of is hij bang dat die hele groep achter hem aankomt straks elders? Is hij de Nederlandse taal niet machtig? Je zou denken dat de politie ook wel snel aanwijzingen kan vinden waar die man woont.

Raar verhaal sowieso....
Geen idee maar blijkbaar had hij het ook al bij anderen gedaan.
Dusthor92donderdag 11 mei 2023 @ 15:14
quote:
4s.gif Op woensdag 10 mei 2023 14:04 schreef SpaceOddity het volgende:
Meer meer meer.

[ twitter ]
Hee wat toevallig. Het zijn weer gekleurde immigranten.

Zou er een patroon zijn?
Dusthor92donderdag 11 mei 2023 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:39 schreef Momo het volgende:

[..]
Nouja, dan zou ik het nog een raar verhaal vinden om dan zo maar hangjongere ergens op de mond te pakken. Dan zou hij eerder met eentje willen afspreken op een lege parkeerplaats. Klinkt meer als een excuus dat ze snel bedacht hebben waarom hun gedrag normaal zou zijn. Al weet ik je natuurlijk nooit zeker.... er gebeuren rare dingen.

Tja waarom meldt hij zich niet? Had hij echt een jongen random op de mond gekust? Of is hij bang dat die hele groep achter hem aankomt straks elders? Is hij de Nederlandse taal niet machtig? Je zou denken dat de politie ook wel snel aanwijzingen kan vinden waar die man woont.

Raar verhaal sowieso....
Ik heb wel eens een gozer in een hoek gedreven zien worden, waarna de “alpha” van de groep intimiderend neus aan neus ging staan met die gozer die bedreigd werd. Die gozer kuste hem toen op zijn mond, waarna de hele groep de “alpha” uitlachte en afdroop.

Het is best random, maar opzich wel goed gevonden lol
HowardRoarkdonderdag 11 mei 2023 @ 15:20
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:40 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Was nog bezig toch?
Dit is ook niet het soort jongeren dat nu naar een concert van Arctic Monkeys gaat.
Pilesdonderdag 11 mei 2023 @ 16:34
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:40 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Was nog bezig toch?
Ja, was midden in het concert (21.15 start en 22.45 klaar). Dus dat het druk was op het station vanwege het concert sloeg nergens op.
Kiwi7donderdag 11 mei 2023 @ 17:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:30 schreef Purrito het volgende:
Ik denk dat hij dus wel een pedo is als hij zich niet meldt.
Kan mij goed voorstellen dat je na zo aangevallen te zijn even met iets anders bezig bent. Plus je wellicht ook bang bent voor bedreigingen bij het doen van aangifte.
tesssssssssdonderdag 11 mei 2023 @ 17:24
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:30 schreef Purrito het volgende:
Ik denk dat hij dus wel een pedo is als hij zich niet meldt.
Ik zou me ook niet melden, 1 keer in elkaar geslagen worden vind ik ook wel genoeg ;)
spectrumanalyserdonderdag 11 mei 2023 @ 18:03
Vind het verhaal ongeloofwaardig maar zelfs al zou het waar zijn dan nog is het te bizar om iemand danmaar zelf met meer dan 10 man te schoppen. De man lag al op de grond en als een stel hyena's stonden ze er op in te schoppen.

Hopelijk komt de geschopte man zichzelf melden. Dat is voor nu wel het echte slachtoffer.
BokitoHarambedonderdag 11 mei 2023 @ 18:50
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 09:01 schreef maan_man het volgende:

[..]
Ik durf niet heel stellig te zeggen wat er klopt. Kan mij alleen herinneren dat er een tijd geleden ook gedoe was met een dronken Pool, een Haagse tram en wat jongeren. Land was ook een week verontwaardigd. Daarna bleek het verhaal toch iets genuanceerder.

Dus ik wacht even rustig af voordat ik een mening vorm.
Dat was gewoon een ondoordachte duw. Dit niet.
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 19:17
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:40 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Was nog bezig toch?
Mja, volgens de OP was het druk op het station, oa vanwege Arctic Monkeys. Er staat echter ook dat het rond 21:25 gebeurde. Dus dan is dat concert inderdaad nog bezig geweest.
Weltschmerzdonderdag 11 mei 2023 @ 19:30
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 19:17 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Mja, volgens de OP was het druk op het station, oa vanwege Arctic Monkeys. Er staat echter ook dat het rond 21:25 gebeurde. Dus dan is dat concert inderdaad nog bezig geweest.
Ik vond het spektakel al een niet erg Arctische indruk maken.
HiZdonderdag 11 mei 2023 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 14:30 schreef Purrito het volgende:
Ik denk dat hij dus wel een pedo is als hij zich niet meldt.
Nog nooit van illegalen gehoord die niet naar de politie durven te gaan?

En sowieso, als je beschuldigd wordt van zoiets ben je in Nederland schuldig tenzij je keihard bewijs hebt van het tegendeel. En vrijspraak bij de rechter telt niet als zodanig.
#ANONIEMdonderdag 11 mei 2023 @ 22:38
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 22:30 schreef HiZ het volgende:
En sowieso, als je beschuldigd wordt van zoiets ben je in Nederland schuldig tenzij je keihard bewijs hebt van het tegendeel. En vrijspraak bij de rechter telt niet als zodanig.
Whut?
HiZdonderdag 11 mei 2023 @ 22:41
quote:
0s.gif Op donderdag 11 mei 2023 22:38 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Whut?
Hah, ik kan erop wachten dat er een debiel komt die na die bijdrage zegt dat ik pedo's verdedig. Op dat onderwerp hebben de echte gekkies de volledige regie over het gesprek.
#ANONIEMvrijdag 12 mei 2023 @ 00:49
quote:
1s.gif Op donderdag 11 mei 2023 22:41 schreef HiZ het volgende:

[..]
Hah, ik kan erop wachten dat er een debiel komt die na die bijdrage zegt dat ik pedo's verdedig. Op dat onderwerp hebben de echte gekkies de volledige regie over het gesprek.
Sorry, ik snap gen bal van je posts.
GentleShibavrijdag 12 mei 2023 @ 01:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 09:17 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Hahaha, groetjes uit Zwolle, waar een groot deel van de jeugd ook geen zin meer zonder kanker uit de strot krijgt en zich precies zo gedraagt als de roedels kansloze hyena's in de randstad. Hodee! Wajo!
Dit zijn toch allemaal jouw eigen (verre) neefjes en nichtjes.
trein2000vrijdag 12 mei 2023 @ 01:21
Jongens al had die man het een kind doodgeschoten. Dit soort groepsgeweld dat ver voorbij de grenzen van een noodzakelijk verdediging gaat moeten we absoluut niet hebben. Daar moeten we gewoon direct mee afkaarten.

Irrelevante bliksemafleider wat dat betreft.
GentleShibavrijdag 12 mei 2023 @ 01:34
quote:
4s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 16:07 schreef SpaceOddity het volgende:

[..]
"Die niggers"!

Maar hij mag dat natuurlijk. En dat heeft niets met zn huidskleur te maken, want anders zou dat weer een racistisch iets zijn. :Y :Y :Y
Youtube heeft het achter een een age verify geplaatst.
Qarradvrijdag 12 mei 2023 @ 05:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 01:19 schreef GentleShiba het volgende:

[..]
Dit zijn toch allemaal jouw eigen (verre) neefjes en nichtjes.
Nee :?
Of bedoel je dat de hele mensheid in wezen familie is?
HiZvrijdag 12 mei 2023 @ 08:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 00:49 schreef Sodemieters het volgende:

[..]
Sorry, ik snap gen bal van je posts.
Je bedoelt dat je het niet wil begrijpen. Iedereen in Nederland weet heel goed dat het enige wat nodig is om in Nederland iemand volledig te beroven van een kans op een normaal leven is het impliceren dat ie pedo is. Ook als er geen enkele grond voor de aantijging is.

En het soort geteisem dat als groep iemand in elkaar mept weet dat heel goed. Je ziet dat hier ook heel goed in dit topic. Het slachtoffer is op slag tot dader verklaard door diverse deelnemers. Dingen die totaal niet onderbouwd zijn werden al verklaard tot 'blijkend uit de beelden'.

Allemaal zonder meer te weten dan dat er woorden zijn gesproken en dat er iemand in elkaar is gemept en op het spoor terecht is gekomen.

En natuurlijk omdat een van de daders iets beweert.
Kiwi7vrijdag 12 mei 2023 @ 09:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 01:21 schreef trein2000 het volgende:
Jongens al had die man het een kind doodgeschoten. Dit soort groepsgeweld dat ver voorbij de grenzen van een noodzakelijk verdediging gaat moeten we absoluut niet hebben. Daar moeten we gewoon direct mee afkaarten.

Irrelevante bliksemafleider wat dat betreft.
Eens. Stel dat dit gebeurde bij elke Arabier die iemand overvalt op straat, dan piept die groep opeens wel anders over dit soort geweld. Maar nee, dan wordt gewoon de politie gebeld en de beste man wordt vastgehouden en niet in elkaar getrapt.

Wat er ook gebeurd is, dit is gewoon niet de werkwijze hier in Nederland. En daar hebben dit soort jongens ook vaak genoeg profijt van...
BjG956vrijdag 12 mei 2023 @ 09:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 01:21 schreef trein2000 het volgende:
Jongens al had die man het een kind doodgeschoten. Dit soort groepsgeweld dat ver voorbij de grenzen van een noodzakelijk verdediging gaat moeten we absoluut niet hebben. Daar moeten we gewoon direct mee afkaarten.

Irrelevante bliksemafleider wat dat betreft.
Bij een kind doodschieten zie ik dit wel anders. Die persoon mag wel door dertig mensen in elkaar getrapt worden. En dan niet meer leven..

Van kinderen blijf je namelijk af..

Maar iemand met twintig mensen in elkaar trappen die "pedo" is dat is not done. Daar moet je gewoon Alberto Stegeman op afsturen.

viespeuk.jpg
trein2000vrijdag 12 mei 2023 @ 09:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 09:35 schreef BjG956 het volgende:

[..]
Bij een kind doodschieten zie ik dit wel anders. Die persoon mag wel door dertig mensen in elkaar getrapt worden. En dan niet meer leven..

Van kinderen blijf je namelijk af..

Maar iemand met twintig mensen in elkaar trappen die "pedo" is dat is not done. Daar moet je gewoon Alberto Stegeman op afsturen.

[ afbeelding ]
Verder gaat het goed met je? Voor eigenrichting pleiten :')
Duiveltjavrijdag 12 mei 2023 @ 09:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 05:18 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nee :?
Of bedoel je dat de hele mensheid in wezen familie is?
Jij bent mocro? Misschien doelt hij daarop?

maar de autochtone jeugd kankert ook flink. Dus dat maakt niet zoveel uit
BjG956vrijdag 12 mei 2023 @ 09:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 09:36 schreef trein2000 het volgende:

[..]
Verder gaat het goed met je? Voor eigenrichting pleiten :')
Ja hoor, bij kinderen trek ik een grens. Dan is het oog om oog, tand om tand. Wees niet te christelijk (in de zin van vergeving en "de dader heeft een slechte jeugd gehad, ween ween").

En de gevangenissen in Nederland zijn ook weer niet zo streng dat iemand die in de cel beland genoeg gestraft is voor zo'n misdaad. Zou de persoon in Brazilie of Peru of Mexico in de cel moeten zitten dan is dat weer anders.
Qarradvrijdag 12 mei 2023 @ 10:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 mei 2023 09:38 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
Jij bent mocro? Misschien doelt hij daarop?

maar de autochtone jeugd kankert ook flink. Dus dat maakt niet zoveel uit
Nee, ik ben geen Marokkaan. En al was ik er eentje, dan nog voelde ik me waarschijnlijk net zo verbonden met die Marokkaanse kutpubertjes op straat als ik dat doe met de roomblanke Zwolsche kutpubertjes met dit gedrag waar ik het over had, namelijk totaal niet.
SpaceOddityvrijdag 12 mei 2023 @ 18:01
Minder minder minder signalementloze jongeren! :(

twitter
Frutseldinsdag 16 mei 2023 @ 14:46
quote:
Twee minderjarige verdachten, 12 en 15 jaar, aangehouden voor mishandeling Bijlmer

AMSTERDAM - De politie heeft twee jongens van 12 en 15 jaar aangehouden vanwege een poging tot doodslag op station Bijlmer Arena vorige week vrijdag. De jongens komen uit Purmerend en Amsterdam.

De verdachte van 12 jaar meldde zich vrijdag bij de politie en is dezelfde dag nog vrijgelaten. Hij blijft wel verdachte in de zaak. De 15-jarige heeft zich dinsdag gemeld bij de politie en zit nog vast.

spectrumanalyserdinsdag 16 mei 2023 @ 18:02
Het aantal verdachten wat zichzelf meld vind ik hoog.
Wellicht bleek het niet handig om op een treinstation zoals Bijlmer Arena dit soort hyenagedrag te vertonen. Het station hangt vol met beveiligingscamera's. Met wat geluk pak je zo iemand aan de hand van ov-chipkaart gegevens.
Dusthor92woensdag 17 mei 2023 @ 05:04
”De maat is vol na Bijlmer filmpje: kamer denkt na over aanpakken geweldsplegers verspreiders aftuigvideos”

https://www.ad.nl/binnenl(...)uigvideo-s~a67fb19f/
Qarradwoensdag 17 mei 2023 @ 08:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 mei 2023 18:02 schreef spectrumanalyser het volgende:
Het aantal verdachten wat zichzelf meld vind ik hoog.
Wellicht bleek het niet handig om op een treinstation zoals Bijlmer Arena dit soort hyenagedrag te vertonen. Het station hangt vol met beveiligingscamera's. Met wat geluk pak je zo iemand aan de hand van ov-chipkaart gegevens.
Gek genoeg denken dit soort groepjes daar doorgaans als eerste aan. Vorige week nog een interview met een ander slachtoffer van zo'n groepje: "Bij de roltrap gingen ze allemaal om me heen staan zodat niet meer te zien was wie wat deed" en werd geprobeerd haar van de roltrap te duwen. Ook van die gastjes van 13, 14.
Toine51woensdag 17 mei 2023 @ 08:20
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 05:04 schreef Dusthor92 het volgende:
”De maat is vol na Bijlmer filmpje: kamer denkt na over aanpakken geweldsplegers verspreiders aftuigvideos”

https://www.ad.nl/binnenl(...)uigvideo-s~a67fb19f/
Nou nou, ze denken wel meer daar in de kamer...
Alsof ze daar de capaciteit voor vrijmaken bij de politie.Is sowieso lastig te bewijzen.
Dusthor92woensdag 17 mei 2023 @ 09:02
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 08:20 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Nou nou, ze denken wel meer daar in de kamer...
Alsof ze daar de capaciteit voor vrijmaken bij de politie.Is sowieso lastig te bewijzen.
Ik denk dat het er dan op neer gaat komen dat websites als Dumpert de boete van ¤9000,- ontvangen
Toine51woensdag 17 mei 2023 @ 09:03
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 09:02 schreef Dusthor92 het volgende:

[..]
Ik denk dat het er dan op neer gaat komen dat websites als Dumpert de boete van ¤9000,- ontvangen
Idd, maar stopt het dan?
Nee.
Dusthor92woensdag 17 mei 2023 @ 09:31
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 09:03 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Idd, maar stopt het dan?
Nee.
Nee precies
Frutselwoensdag 17 mei 2023 @ 12:23
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 05:04 schreef Dusthor92 het volgende:
”De maat is vol na Bijlmer filmpje: kamer denkt na over aanpakken geweldsplegers verspreiders aftuigvideos”

https://www.ad.nl/binnenl(...)uigvideo-s~a67fb19f/
Hmmm... enerzijds denk ik: mooi... .anderzijds denk ik: jammer...

Tuig dat dit filmt voor de sensatie en omdat ze zelf bij het aftuigkliekje horen mag je aanpakken. Maar zonder deze video's komt er misschien helemaal geen zaak en of dat nu voordelig is voor de slachtoffers? Vaak zie je dat dit soort filmers zichzelf in de voet schieten.

Daarnaast: Stel je bent een onschuldige voorbijganger die dit vastlegt als bewijs en in zijn eentje niets durft te doen tegen een stel hyena's? Die persoon stuurt dat filmpje naar zijn partner en/of familielid zo van: tering wat nu net is gebeurd... Is die dan ook strafbaar? De partner kan dat eventueel weer doorsturen etc etc

Schijnbaar richt de boete zich op de originele maker van het fimpje, niet op de mede-verspreiders van dit filmpje.
Zie ook
https://www.metronieuws.n(...)0de%20Tweede%20Kamer
#ANONIEMwoensdag 17 mei 2023 @ 13:03
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 12:23 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Hmmm... enerzijds denk ik: mooi... .anderzijds denk ik: jammer...

Tuig dat dit filmt voor de sensatie en omdat ze zelf bij het aftuigkliekje horen mag je aanpakken. Maar zonder deze video's komt er misschien helemaal geen zaak en of dat nu voordelig is voor de slachtoffers? Vaak zie je dat dit soort filmers zichzelf in de voet schieten.

Daarnaast: Stel je bent een onschuldige voorbijganger die dit vastlegt als bewijs en in zijn eentje niets durft te doen tegen een stel hyena's? Die persoon stuurt dat filmpje naar zijn partner en/of familielid zo van: tering wat nu net is gebeurd... Is die dan ook strafbaar? De partner kan dat eventueel weer doorsturen etc etc

Schijnbaar richt de boete zich op de originele maker van het fimpje, niet op de mede-verspreiders van dit filmpje.
Zie ook
https://www.metronieuws.n(...)0de%20Tweede%20Kamer
Het maken wordt niet strafbaar en inderdaad heeft de politie er soms baat bij. Maar da's wat anders dan het filmpje op Facebook gooien of in al je appgroepen zetten.
Purritowoensdag 17 mei 2023 @ 13:54
Maar was het nou een pedo?
probeerwoensdag 17 mei 2023 @ 14:53
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 13:54 schreef Purrito het volgende:
Maar was het nou een pedo?
Verandert dat iets aan deze groepsmishandeling?
spectrumanalyserwoensdag 17 mei 2023 @ 18:40
dan komen de filmpjes alsnog op minder bekende websites. Of sites zoals bitchute. Hoe dan ook worden de filmpjes gedeeld op Telegram, Facebook, Instagram, Snapchat.
#ANONIEMwoensdag 17 mei 2023 @ 22:52
quote:
0s.gif Op woensdag 17 mei 2023 18:40 schreef spectrumanalyser het volgende:
dan komen de filmpjes alsnog op minder bekende websites. Of sites zoals bitchute. Hoe dan ook worden de filmpjes gedeeld op Telegram, Facebook, Instagram, Snapchat.
Het zal vast niet ineens helemaal stoppen, maar dan is de kans dat het slachtoffer er hinder van heeft al wel een stuk minder.
slashdotter3woensdag 15 november 2023 @ 18:23
https://www.nu.nl/binnenl(...)oeten-beheersen.html
Jeugddetentie voor mishandeling station Bijlmer: 'Had me moeten beheersen'

De rechtbank Amsterdam heeft woensdag 120 dagen jeugddetentie, waarvan 91 dagen voorwaardelijk, opgelegd aan een man voor de mishandeling van een man op het station Amsterdam Bijlmer ArenA. De zaak zorgde voor de nodige beroering omdat op beelden te zien was dat het slachtoffer op het spoor werd geduwd.
De negentienjarige man was niet betrokken bij het op het spoor duwen van de man, maar gaf wel toe dat hij klappen en schoppen heeft uitgedeeld. Aanleiding zou een kus zijn, gegeven door het slachtoffer aan een minderjarige vriend van de verdachte.

De verdachte gaf woensdag tekst en uitleg in de rechtbank van Amsterdam en toonde spijt. Zijn openheid en berouw werd door rechtbank gewaardeerd, die mede daarom direct uitspraak deed. "Dan hoef je niet langer in spanning te zitten", zei de rechter.

De man vertelde dat hij 5 mei van dit jaar met vrienden naar het station Bijlmer ArenA was gegaan. Eenmaal aangekomen op het perron, zag hij een vriend staan en een voor hem onbekende jongen. De vriend vertelde de verdachte dat een man hem op de hoek van zijn mond had gekust. De drie jongens gingen verhaal halen en dat mondde al snel uit in geweld.

"Ik gaf hem een stoot, ik miste en toen werd ik aan mijn haar getrokken door de man", aldus de man. "En ik heb hem ook nog een trap gegeven." Toen de verdachte beelden van de mishandeling werd getoond, moest hij samen met de rechtbank vaststellen dat hij wel meer klappen uitdeelde dan één.

Slachtoffer heeft zich nooit gemeld bij de politie
Wat ook te zien was op de beelden, was dat de verdachte wegliep toen een inmiddels fors grotere groep het slachtoffer aanviel en op het spoor duwde. "Toen anderen zich ermee gingen bemoeien, liep ik weg", aldus de verdachte. Over de beelden zei hij: "Ik vond het zelf ook erg om te zien. Ik vind het niet kunnen en heb er spijt van."

Terugblikkend op die dag vertelde de verdachte dat hij het niet had moeten doen. "Ik had mezelf moeten beheersen". Een spijtbetuiging die door het Openbaar Ministerie (OM) als oprecht werd beschouwd. De officier van jusititie eiste daarom 120 dagen jeugddetentie waarvan 91 voorwaardelijk.

Een eis die werd overgenomen door de rechtbank met een proeftijd van twee jaar. Het is een geweldsincident dat veel impact heeft gehad op de maatschappij, aldus de rechter, "en dat verdient straf. Aan de andere kant heb je er niet omheen gedraaid en na het bekijken van de beelden toegegeven dat jij het was."

Wat in het voordeel van de man meewoog was dat hij geen strafblad heeft en niet eerder in aanraking is geweest met politie of justitie. Een deel van zijn salaris staat hij af aan zijn moeder om mee te dragen in de kosten thuis. Omdat de man al enige tijd in voorarrest heeft vastgezeten, kon hij na de zitting naar huis.

Van het slachtoffer is nooit meer iets vernomen. Hij heeft zich niet gemeld bij de politie en het is onbekend waar hij is.