Naja dan wordt het gewoon vechten tot de laatste man icm mogelijk een frozen conflict. Moeten zij lekker weten, mij interesseert het niet.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:02 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Waar de Chinezen ook mee komen , Zelensky zal nooit iets anders accepteren dan terugtrekking van de Russische troepen in ruil voor een afzien van lidmaatschap NATO door Oekraine.
ik vrees dat Rusland geen andere keus heeft
Doen ze na de Russische overgave wel.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:09 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Als Oekraïne slim is smokkelt men hen (t.z.t.) de Russische grens over, het is immers van essentieel belang dat de criminaliteitscijfers in Rusland de pan uit rijzen.
Ik ga er van uit dat er niet tot de laatste man gevochten wordt, maar dat de Russen door de combinatie van de desastreus verlopende militaire campagne in Oekraïne en westerse sancties uiteindelijk weinig meer te eisen hebben aan de onderhandelingstafel. Oekraïne en het westen hoeven ook geen enkele rekening te houden met Russisch gehuil over veiligheidsgaranties, zelfbestuur voor "etnische Russen" en andere drek.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 13:58 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Omdat het zou werkt wanneer het aan de onderhandelingstafel beslecht wordt. Zo niet, dan wordt het gewoon vechten tot de laatste man of een frozen conflict van weet ik veel hoe lang, zie situatie noord- en zuid korea. Het maakt mij niet uit hoor. Of 1) vredesovereenkomst, zie ook bijvoorbeeld dat van Dayton, 2) (oneindig) frozen conflict zoals Noord- en Zuid Korea, 3) vechten tot de laatste man (Rusland heeft hier het voordeel). Meer smaken zijn er niet.
Direct de vergadering verlaten.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:20 schreef Slayage het volgende:
Het is ongelofelijk hoe misselijkmakend Russen zijn
[ twitter ]
Voor iemand die het niet interesseert post je hier best veel.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:12 schreef Discombobulate het volgende:
Moeten zij lekker weten, mij interesseert het niet.
Het interesseert hem niet zoveel meer sinds het er minder goed uitziet voor de Russen.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Voor iemand die het niet interesseert post je hier best veel.
nee , Rusland implodeertquote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:12 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Naja dan wordt het gewoon vechten tot de laatste man icm mogelijk een frozen conflict. Moeten zij lekker weten, mij interesseert het niet.
Dat is nou precies waar al die beweringen van Rob de Wijk mank gaan. Hij roept ook steeds dat ze beter kunnen gaan onderhandelen dan doorvechten omdat alle oorlogen toch altijd aan de onderhandelingstafel eindigen. Het probleem bij De Wijk is dat hij nooit zijn stellingen onderbouwt met voorbeelden. Ik dacht ook telkens: welke oorlogen zijn dan allemaal gestopt op door onderhandelingen? Het is meestal een overwinning van een van de partijen, terugtrekking of een revolutie die een einde maakt aan oorlog.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:04 schreef ExTec het volgende:
Leuke opsomming voor mensen die denken dat conflicten "altijd!" eindigen aan een onderhandelings tafel.
[ twitter ]
Belangrijke nuance: een kruisje moeten zetten op een papiertje waarop staat: "your *ss is mine from now on" zou je op een bepaalde manier ook als "onderhandeling" kunnen beschouwen, wellicht. Maar eigenlijk gewoon niet.
Op zaterdag 25 februari 2023 14:34 schreef ExTec het volgende:
De complete ongeïnformeerdheid, tot op het punt dat als mensen bronnen aandragen, hij dat wegwuift, want het moet hem blijkbaar verbaal uitgelegd worden op een manier die hem bevaltquote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het interesseert hem niet zoveel meer sinds het er minder goed uitziet voor de Russen.
Wow helderziend, heftig man. Moet je iets mee gaan doen.quote:
Klopt , China gaat onder Poetins duiven schieten met heel veel succes,quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:44 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wow helderziend, heftig man. Moet je iets mee gaan doen.
jeetje dat zal ze leren!quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:33 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Direct de vergadering verlaten.
Je leest teveel Russische rommel.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 13:44 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Waar de Chinezen winnen en Taiwan meteen meepikken aangezien de VS nu veel te druk is om zich met vanalles en nog wat te bemoeien, en de EU zelf weinig voorsteld.
Ik zeg dat China in notime de NWO is met Rusland Oekraïne Wit-Rusland en Taiwan in the pocket.
Een onderhandeling waarbij 1 partij niets in te brengen heeft is toch ook een onderhandeling? Zonder dat kruisje is de oorlog nog niet echt afgelopen, resolutie of niet.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:04 schreef ExTec het volgende:
Leuke opsomming voor mensen die denken dat conflicten "altijd!" eindigen aan een onderhandelings tafel.
[ twitter ]
Belangrijke nuance: een kruisje moeten zetten op een papiertje waarop staat: "your *ss is mine from now on" zou je op een bepaalde manier ook als "onderhandeling" kunnen beschouwen, wellicht. Maar eigenlijk gewoon niet.
Ja, maar het lijkt me dat ze Bakhmut zo lang mogelijk willen behouden, dus dan zou ik zelf prioriteit geven aan het strategisch bombarderen van Luhansk City (ik zie nu net dat Starobilsk slechts 70+km van de frontlinie ligt, binnen bereik van van conventionele HIMARS dus).quote:Op zaterdag 25 februari 2023 12:58 schreef ExTec het volgende:
[..]
Of Melitopol. Maar Mariupol heeft ook voor oekraine natuurlijk veel meer symbolische waarde.
Oekraine schijnt wel exact de locaties te wetwn waar de logistiek aanvoer van Rusland aankomt, ik denk dat de spysatellieten van Musk hier debet aan zijnquote:Op zaterdag 25 februari 2023 13:33 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Mwa dat moet ik nog zien.
Tot nu toe hebben de Oekraïners nog niet 1 keer een directe aanval op versterkte posities weten te voltooien.
De tactieken die ze gebruiken zijn verstandig en werken, maar we weten dus niet hoe ze het doen met de directe aanval betreffende een groot gebied.
Ik denk dat we of een offensief krijgen met 1 of 2 verrassingen, of behoudend zoals we eerder zagen waarbij ze zich eerst richten op de aanvoer.
Denk je niet dat NSA, CIA, BND, MI6, Mossad, of GCHQ Oekraine rijkelijk van selecte informatie voorzien?quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:18 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Oekraine schijnt wel exact de locaties te wetwn waar de logistiek aanvoer van Rusland aankomt, ik denk dat de spysatellieten van Musk hier debet aan zijn
https://www.telegraaf.nl/(...)ft-wereld-inspireren
[ twitter ]
"Tekenen voor overgave" of "de overwinning claimen" hebben idd verder niets met onderhandelingen te maken.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:04 schreef ExTec het volgende:
Leuke opsomming voor mensen die denken dat conflicten "altijd!" eindigen aan een onderhandelings tafel.
[ twitter ]
Belangrijke nuance: een kruisje moeten zetten op een papiertje waarop staat: "your *ss is mine from now on" zou je op een bepaalde manier ook als "onderhandeling" kunnen beschouwen, wellicht. Maar eigenlijk gewoon niet.
Dat China de controle krijgt over rusland en Belaruis dat zou best eens kunnenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 13:44 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Waar de Chinezen winnen en Taiwan meteen meepikken aangezien de VS nu veel te druk is om zich met vanalles en nog wat te bemoeien, en de EU zelf weinig voorsteld.
Ik zeg dat China in notime de NWO is met Rusland Oekraïne Wit-Rusland en Taiwan in the pocket.
mij is verteld dat WW1 eindigde doordat alle soldaten ziek werden of dood gingen aan het spaanse griep virusquote:Op zaterdag 25 februari 2023 14:04 schreef ExTec het volgende:
Leuke opsomming voor mensen die denken dat conflicten "altijd!" eindigen aan een onderhandelings tafel.
[ twitter ]
Belangrijke nuance: een kruisje moeten zetten op een papiertje waarop staat: "your *ss is mine from now on" zou je op een bepaalde manier ook als "onderhandeling" kunnen beschouwen, wellicht. Maar eigenlijk gewoon niet.
quote:Begin 1918 kregen de eerste soldaten uit de Eerste Wereldoorlog koorts en een onschuldige keelpijn, een halfjaar later was de 'Spaanse griep' veranderd in een dodelijke pandemie.
Een op de drie aardbewoners werd ziek. Hoe kon het virus zo om zich heen grijpen?
Bij het oorlogsgeweld voegde zich in 1918 nog een vijand: een onvoorspelbare ziekte die grote delen van de wereldbevolking te pakken nam.
De Duitse generaal Erich Ludendorff riep achteraf zelfs dat de Spaanse griep hem de overwinning had gekost.
Dan zou de EU zware averij oplopen.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 13:44 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
NATO zal Oekraine nooit laten vallen, dan laat je heel Europa vallen
Polen zou dat NOOIT acepteren
nou nou, de EU merkt juist nauwelijks iets van die oorlogquote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dan zou de EU zware averij oplopen.
Hopelijk zijn westerse inlichtingendiensten inmiddels al volop bezig met het plannen van de installatie van een puppet regime in Moskou. Door de Russische horigenmentaliteit moet het het in principe prima mogelijk zijn om de bevolking met de juiste propaganda te bestoken om hen wijs te maken dat "Russia stronk!" is en vervolgens achter hun rug om het hele land leeg te trekken qua grondstoffen en fossiele brandstoffen.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:32 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Dat China de controle krijgt over rusland en Belaruis dat zou best eens kunnen
Nu ligt Rusland op apegapen
Rusland wordt geslacht en opgedeeld door China en Natoquote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:45 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Hopelijk zijn westerse inlichtingendiensten inmiddels al volop bezig met het plannen van de installatie van een puppet regime in Moskou. Door de Russische horigenmentaliteit moet het het in principe prima mogelijk zijn om de bevolking met de juiste propaganda te bestoken om hen wijs te maken dat "Russia stronk!" is en vervolgens achter hun rug om het hele land leeg te trekken qua grondstoffen en fossiele brandstoffen.
Teken!quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Een onderhandeling waarbij 1 partij niets in te brengen heeft is toch ook een onderhandeling? Zonder dat kruisje is de oorlog nog niet echt afgelopen, resolutie of niet.
We hadden het over het loslaten van Ukraine.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:41 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou nou, de EU merkt juist nauwelijks iets van die oorlog
Musk heeft geen spionagesatellieten.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:18 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Oekraine schijnt wel exact de locaties te wetwn waar de logistiek aanvoer van Rusland aankomt, ik denk dat de spysatellieten van Musk hier debet aan zijn
https://www.telegraaf.nl/(...)ft-wereld-inspireren
[ twitter ]
Zo onderhandel je ook bij de kassa van de AH over de prijs?quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Een onderhandeling waarbij 1 partij niets in te brengen heeft is toch ook een onderhandeling? Zonder dat kruisje is de oorlog nog niet echt afgelopen, resolutie of niet.
Als westerse leiders dit ook maar inzien. Rusland's grondstoffen op ónze voorwaarden kunnen exploiteren verschaft ons onafhankelijkheid van China, waarmee de Chinese macht ook ingeperkt kan worden. Voor dat scenario is effectief echter wel een soort westerse bezettingsmacht en westers bestuur noodzakelijk om te voorkomen dat de Russen weer eigen bestuurders op de troon kunnen hijsen.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:47 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Rusland wordt geslacht en opgedeeld door China en Nato
en dat is maar goed ook
De eerste drie "besprekingen" tussen Rus en UA vorig jaar verliepen idd zo ja. Het Ok kwam alleen nooitquote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:50 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Teken!
Nee!
Teken!
Nee!
Teken!
Nee!
Teken!
Ok.
https://www.spacex.com/launches/mission/?missionId=ussf-67-plquote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:56 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Musk heeft geen spionagesatellieten.
Je zegt het zelf. Dat is een satelliet van US Space Force.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:02 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
https://www.spacex.com/launches/mission/?missionId=ussf-67-pl
USSF Space Force
spysatellites over Ukraine
Never gonna happenquote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:59 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Als westerse leiders dit ook maar inzien. Rusland's grondstoffen op ónze voorwaarden kunnen exploiteren verschaft ons onafhankelijkheid van China, waarmee de Chinese macht ook ingeperkt kan worden. Voor dat scenario is effectief echter wel een soort westerse bezettingsmacht en westers bestuur noodzakelijk om te voorkomen dat de Russen weer eigen bestuurders op de troon kunnen hijsen.
https://nos.nl/liveblog/2(...)ase-premier-om-steunquote:Russen protesteren tegen Poetin in Den Haag
Een groep van enkele honderden Russen in Nederland heeft vanmiddag geprotesteerd bij de Russische ambassade in Den Haag. Ze droegen spandoeken mee tegen de oorlog in Oekraïne, die sinds gisteren een jaar duurt.
Ze riepen ook op tot vrijlating van de mensen die in Rusland zijn opgepakt omdat ze daar hebben gedemonstreerd tegen de oorlog en het beleid van president Poetin. Een aantal demonstranten hulde zich in de Oekraïense vlag.
De demonstratie werd georganiseerd door Free Russia NL. Dat is een beweging van Russisch sprekende inwoners en burgers in Nederland, die in januari 2021 ontstond toen oppositieleider Navalny in Rusland werd opgepakt. Tot 24 februari 2022 telde Free Russia NL rond de 300 leden. Naar eigen zeggen groeide de beweging na de inval van Rusland in Oekraïne in één nacht uit tot 1200 leden.
CNNquote:US President Joe Biden dismissed China's call for peace talks on the war in Ukraine, suggesting its implementation would only benefit Russia.
"If Putin is applauding it, so how could it be any good?" Biden said in an interview with ABC News on Friday. "I’m not being facetious. I’m being deadly earnest."
"I've seen nothing in the plan that would indicate that there is something that would be beneficial to anyone other than Russia if the Chinese plan were followed," Biden said.
Beyond his criticism of the 12-point Chinese proposal, Biden outright rejected the notion of China negotiating peace in the war.
"The idea that China is going to be negotiating the outcome of a war that is a totally unjust war for Ukraine is just not rational," Biden said.
Biden also weighed in on the possibility of China providing lethal weapons to Russia, which US officials have warned of in recent days.
Biden declined to outline the consequences of China arming Russia, but suggested Beijing would face the same "severe sanctions" as any other government or entity that has supplied weapons to Russia.
Zou wat zijn als de EU de volgende supermacht wordquote:
Zie ik ook niet meer gebeuren. Europa is te passief en braaf geworden. Je wordt geen supermacht als je met alles en iedereen rekening moet houden.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:18 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zou wat zijn als de EU de volgende supermacht word
Want in supermacht USA heeft iedereen het fijn?quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:28 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Zie ik ook niet meer gebeuren. Europa is te passief en braaf geworden. Je wordt geen supermacht als je met alles en iedereen rekening moet houden.
Voordeel is wel dat voor vrijwel iedereen, het erg fijn leven is in een dergelijke maatschappij.
Wat bedoel je hier precies mee? De Orlan-10 heeft sinds de upgrade ook een laser designator aan boord.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 15:40 schreef oheng het volgende:
Belangrijke info over de russische precisiemunitie dat ik over het hoofd zag: de Krasnopol 152mm munitie kan alleen gebruikt worden met de Orlan-30, niet de Orlan-10.
je kunt ook een supermacht zijn met excelerende techniekquote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:28 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Zie ik ook niet meer gebeuren. Europa is te passief en braaf geworden. Je wordt geen supermacht als je met alles en iedereen rekening moet houden.
Die dronken Rus is wel even uitgespeeld.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:36 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
je kunt ook een supermacht zijn met excelerende techniek
daarvoor hoef je geen botte dronken rus te zijn
Was net nog op BNN, met de Wijk. De EU moet een eenduidig supermacht beleid gaan voeren als China, Rusland of de VS. Daarvoor is eerst meer eenheid nodig.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:28 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Zie ik ook niet meer gebeuren. Europa is te passief en braaf geworden. Je wordt geen supermacht als je met alles en iedereen rekening moet houden.
Voordeel is wel dat voor vrijwel iedereen, het erg fijn leven is in een dergelijke maatschappij.
Zal de VS nooit toestaan.quote:Op zaterdag 25 februari 2023 16:18 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Zou wat zijn als de EU de volgende supermacht word
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |