abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 1 januari 2023 @ 12:37:58 #151
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_207374342
Het is me allemaal wat.
pi_207374350
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:28 schreef KreKkeR het volgende:
Opvallend dat TS en enkelen in dit topic voornamelijk klagen over het zogenaamd onterecht "racistisch" noemen van teksten als "een blank 2023". Maar over het feit dat het wel heel sneu is om 2023 te beginnen met dit soort uitingen van frustratie ipv met een echte positieve boodschap, daar hoor je TS niet en deze klagers niet over... :{
Het is vooral gek dat iemand die dit 100% doet om te trollen, reacties uitlokken en aandacht, het zoveel aandacht te geven. Het heeft het nieuwe gehaald, dat ziet hij als overwinning.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:39:03 #153
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_207374352
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2023 11:02 schreef RedFever007 het volgende:

[..]
Super racistisch inderdaad!

Dus als ik zeg Black live matters ben ik ook een racist :')

Waarom aandacht schenken aan die paar woke figuren op een Twitter 8)7
"Paar".
Maak daar maar paar duizend van. Vooral de blue checkmark brigade.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
pi_207374358
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:24 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]
Lees nu pas dat er een onderzoek plaats vindt, en dat met een politie die geen capaciteit heeft. Mijn ouders en buurtgenoten hebben inmiddels meerdere doodsbedreigingen gehad in dit dorp door een mafklapper en daar is geen tijd voor. Mijn buurman dealt drugs, is zeer geweldadig en wordt ook niks tegen gedaan. Maar voor iemand die met een stift op een brug schrijft "white lives matter" daar wordt mankracht voor uitgetrokken. :')
Offtopic, maar de politie in Limburg (ik neem aan dat je daar nog woont) is dan ook wel hopeloos onderbemand:

De Limburgse politie worstelt met zware misdaad
https://www.nrc.nl/nieuws(...)-grens-over-a4151593

quote:
Limburg is uitgegroeid tot de provincie waar op Noord- en Zuid-Holland na de meeste moorden worden gepleegd per inwoner. Dat blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) van september. De afgelopen vijf jaar kwamen in Nederland 649 mensen door geweld om het leven. In Limburg waren het er 48. Gerelateerd aan het aantal inwoners betekent dit voor Limburg een plek in de moord-top-drie.

Tien regionale eenheden telt de Nationale Politie sinds de reorganisatie van het korps in 2013. Het korps van Limburg heeft van al die eenheden de minste agenten. In de zuidelijkste provincie van Nederland werken zo’n 3.000 van de in totaal 63.000 Nederlandse politiemensen.

Bij de Limburgse politie zijn dit jaar elf Teams Grootschalige Opsporing (TGO) geformeerd die belast zijn met onderzoek naar ernstige delicten. Een TGO, van gemiddeld 25 rechercheurs, wordt samengesteld bij complexe rechercheonderzoeken. De personeelsformatie van de eenheid Limburg is berekend op drie TGO’s tegelijk. Het zijn er nu bijna vier keer zo veel.


[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-01-2023 12:40:40 ]
  zondag 1 januari 2023 @ 12:40:03 #155
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374362
quote:
80s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:34 schreef Mano_ het volgende:

[..]
Citation needed.
[..]
[..]
Ik vraag niet om jouw mening, die is wel duidelijk. Niet relevant, wel duidelijk. Als je me niet kan uitleggen wat er racistisch is aan die tekst kunnen we beter stoppen.
Hier een uitleg over de oorsprong
https://www.adl.org/resources/hate-symbol/white-lives-matter

quote:
ALTERNATE NAMES: WLM
“White Lives Matter” is a white supremacist phrase that originated in early 2015 as a racist response to the Black Lives Matter movement, which arose to protest against police brutality against African-Americans and garnered considerable publicity in 2014 for protests in Ferguson, Missouri, following the shooting death of Michael Brown at the hands of a Ferguson police officer.

Since 2015, white supremacists in several states, especially members of the Texas-based white supremacist group Aryan Renaissance Society, have promoted the slogan “White Lives Matter” with flyers and protests, forming a loose campaign to popularize the phrase.

By 2016 other white supremacist groups, including Ku Klux Klan groups, were also using the slogan, and it soon became a staple among white supremacist mantras, continuing even after the original campaigners ceased their activities.
Dus ja als je dat soort frasen gaat roepen en verdedigen roep je het echt over jezelf af.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:40:05 #156
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374363
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:39 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]
"Paar".
Maak daar maar paar duizend van. Vooral de blue checkmark brigade.
Gossie.
'Laat mij voor aan staan om te laten zien hoe policor ik ben'
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_207374378
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:40 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Gossie.
'Laat mij voor aan staan om te laten zien hoe policor ik ben'
Policor is zooo passé. Tegenwoordig is het laten zien hoe je deugt in alt-right kringen.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:41:05 #158
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_207374381
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:29 schreef Smegma. het volgende:

[..]
Nee, ik weet niet meer, maar niemand weet op dit moment meer. Dat @:Tengano het heeft over een antiblank clubje is speculatie. Het lijkt mij goed het politieonderzoek af te wachten, mocht daar al iets uitkomen.
Misschien handig om een volgende keer het betreffende deel van de quote te accentueren.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:41:06 #159
176450 Kaneelstokje
Archbishop of Banterbury
pi_207374383
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:36 schreef Tengano het volgende:
De sfeer wordt wel steeds minder vriendelijk in dit soort topics.

Het wordt tijd dat we een keer een blank subforum krijgen.
Zitten we nog steeds opgescheept met notoire blankenhaters als Hexagon. Nee dank je.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
  zondag 1 januari 2023 @ 12:47:12 #160
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374446
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:41 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]
Zitten we nog steeds opgescheept met notoire blankenhaters als Hexagon. Nee dank je.
Lijkt me inderdaad een beter idee om een speciaal clubhuis voor WLM hier te openen waar de rest van ons land geen last van heeft.
pi_207374448
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 11:51 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Trek Twitter/Facebook eens open. Dat White Lives Matter is vooral een strijdkreet van allerlei vreemdelingenhaters en andere twijfelachtige types.

Dus ja dan krijgt zo'n kreet vanzelf die lading.

BLM is natuurlijk net zo goed een hele dubieuze club. En clubjes zoals Bij1, KOZP, enz. lopen achter identiteitspolitiek aan, wat zo racistisch als de pest is. Zo'n Gloria Wekker mag haar racistische denkbeelden zelfs in de hoedanigheid van hoogleraar bij een pseudowetenschappelijke faculteit (gender studies, een volstrekt onwetenschappelijke brei aan activistische meningen) op de Universiteit Utrecht.

Dus ik kan een heel eind met je meegaan, maar het is wel gek dat anti-blanke kreten niet als racistisch worden aangemerkt en andersom de lading voldoende is om er meteen de politie op af te sturen.

En je weet dat jouw partij daar een grote aanjager in is.
pi_207374456
quote:
7s.gif Op zondag 1 januari 2023 11:16 schreef HSG het volgende:
"white lives matter" is racistisch maar "black lives matter" niet? Lekker hypocriet en racistisch.
Woke is nu eenmaal racistisch.

pi_207374459
Als Thierry nog leden nodig heeft hoeft hij alleen maar in dit topic te kijken.
pi_207374463
quote:
80s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:26 schreef Mano_ het volgende:

[..]
Zo is er voor iedereen wel een medium te vinden dat hun mening deelt.
[..]
Leuk, maar niet relevant. Ik vraag om een uitleg waarom de kreet 'white lives matters' racistisch is. Het antwoord blijft uit, anders dan 'ik interpreteer het als racistisch want mensen."
'white lives matter' is eerder een meer dan juiste (niet racistisch bedoelde, maar eerder een roep om inclusiviteit, iedereen is gelijk) reactie op de 100% wel racistisch bedoelde term 'wit' voor blanke mensen.

Iedereen die white lives matter als racistisch ziet, is juist racist.

En dan bedoel ik de term, niet de intentie van degene van deze actie, want dat kan best een racist zijn.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_207374465
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:31 schreef KreKkeR het volgende:

[..]
Uitspraken als kill all whites zijn worden wel degelijk aangepakt.

Man man man over hersenspinsels gesproken. Ik heb niks met woke maar de haat en bullshit die jij suggereert (systematisch geweld tegen blanken) is echt te triest voor woorden.
Systematisch geweld tegen blanken gebeurd al jaren in de westerse samenleving, ben er een voorbeeld van. En wat ik ziekelijk triest vind is het volk wat het niet kent, ziet of stiekem wel toejuicht het keer op keer als onzin probeert weg te zetten. Alsof je een verkrachtingsslachtoffer voor gek verklaard en vervolgens ook nog provoceert omdat je een "band" hebt met de verkrachter.

Wat je niet ziet is groepen blanken jongeren door de straat marcheren op zoek naar donker gekleurde slachtoffers om te lynchen. Dat zijn pas hersenspinsels.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:49:16 #166
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374479
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:47 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
BLM is natuurlijk net zo goed een hele dubieuze club. En clubjes zoals Bij1, KOZP, enz. lopen achter identiteitspolitiek aan, wat zo racistisch als de pest is. Zo'n Gloria Wekker mag haar racistische denkbeelden zelfs in de hoedanigheid van hoogleraar bij een pseudowetenschappelijke faculteit (gender studies, een volstrekt onwetenschappelijke brei aan activistische meningen) op de Universiteit Utrecht.

Dus ik kan een heel eind met je meegaan, maar het is wel gek dat anti-blanke kreten niet als racistisch worden aangemerkt en andersom de lading voldoende is om er meteen de politie op af te sturen.

En je weet dat jouw partij daar een grote aanjager in is.
Er stonden toch echt geen anti-blanke kreten op die brug dus niet zo relevant in deze kwestie.
pi_207374480
quote:
80s.gif Op zondag 1 januari 2023 10:45 schreef Mano_ het volgende:

[..]
Waarom is dat racistisch dan?
Dat vroeg ik me ook af. Dan moet " [...] lives matter" ook racistisch zijn.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:50:13 #168
169715 Mano_
Manomanoman..
pi_207374488
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:40 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Hier een uitleg over de oorsprong
https://www.adl.org/resources/hate-symbol/white-lives-matter
[..]
Dus ja als je dat soort frasen gaat roepen en verdedigen roep je het echt over jezelf af.
Interessant om te lezen wat een belangenorganisatie van die term vindt. Verder niet heel relevant natuurlijk.
Wat er in dit stukje staat geldt bijvoorbeeld ook voor Black Lives Matter. Werd/wordt ook gebruikt door zware racisten, maar dat maakt de term an sich niet racistisch. Het is een beetje alsof je vind dat alle mensen met Volkswagens Nazi's zijn.

Zullen we het hier bij laten? Je komt alleen met subjectieve interpretaties en uitleggen, daar kan ik niets mee. Ik vroeg wat er racistisch is aan de teksten uit de OP. Daar krijg ik geen antwoord op, alleen waarom jij het met racisme verbindt. Dat is prima, maar wat jij er van vindt vind ik eigenlijk niet zo interessant.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:50:18 #169
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_207374489
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:47 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Lijkt me inderdaad een beter idee om een speciaal clubhuis voor WLM hier te openen waar de rest van ons land geen last van heeft.
En waar gekleurde mensen, die ook geen zin in gezeik hebben, gewoon welkom zijn ^O^
pi_207374495
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:02 schreef Dven het volgende:

[..]
Daarom kan het best handig zijn om je ergens in te verdiepen in plaats van gelijk te mekkeren over 'woke' en soortgelijke stopwoordjes die op dat moment populair zijn op het internet.
Dat doe jij ook altijd voordat je reageert op fok? Eerst factchecks ten aanzien van de berichtgeving?
  zondag 1 januari 2023 @ 12:50:54 #171
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374496
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:49 schreef Discombobulate het volgende:

[..]
Dat vroeg ik me ook af. Dan moet " [...] lives matter" ook racistisch zijn.
Stel dat de Grijze Wolven "Turkish lives Matters" gaan roeptoeteren op internet dan zal dat inderaad snel een racistische indruk krijgen.
pi_207374498
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:39 schreef J.B. het volgende:

[..]
Offtopic, maar de politie in Limburg (ik neem aan dat je daar nog woont) is dan ook wel hopeloos onderbemand:

De Limburgse politie worstelt met zware misdaad
https://www.nrc.nl/nieuws(...)-grens-over-a4151593
[..]

Ik weet het, je ziet het gewoon. Kom uit een echte achterbuurt naar een fatsoenlijk dorp en hier is het de laatste 10 jaar in rap tempo zwaar achteruit gegaan, ondertussen wel het politie bureau wegbezuinigd.
pi_207374509
quote:
10s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:12 schreef Dven het volgende:
Uit onderzoek is gebleken dat @:vem2012 over het algemeen uit z'n nek lult.
Ach, het moet weer op de man. Geen argumenten, geen feitelijke kennis...
  zondag 1 januari 2023 @ 12:53:30 #174
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374517
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:49 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Er stonden toch echt geen anti-blanke kreten op die brug dus niet zo relevant in deze kwestie.
Maar het is wel de woke/policor kant van het spectrum wat nu aan het janken is om racisme, terwijl je in de kreet maar één woordje hoeft te veranderen en het opeens wel helemaal ok is.

Dat klopt niet. Dus kap met je gejank en gewijs dan.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_207374525
Ik vraag me ook van alles af wat offtopic en niet aan de orde is zodat ik weer af kan dwalen naar mijn favoriete stokpaardje.

De rebelse ondeugden moeten weer even laten zien hoe rebels en ondeugend ze zijn hoor!
pi_207374526
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:14 schreef Farenji het volgende:

[..]
Natuurlijk snap ik dat, dat uiterst beperkte bericht was ook de reden dat ik even verder ging kijken naar andere bronnen, en toen vond ik dit. Af en toe moet je even iets verder kijken dan de oppervlakte, in plaats van zoals hier het meteen maar (vanuit wensdenken) het te downplayen.
Ik heb 3 bronnen gezien, RTL, de T. en het AD. Geen van deze drie had (op dat moment) de 14 words genoemd. Beetje selectieve verontwaardiging dit.
pi_207374531
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:53 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Maar het is wel de woke/policor kant van het spectrum wat nu aan het janken is om racisme, terwijl je in de kreet maar één woordje hoeft te veranderen en het opeens wel helemaal ok is.

Dat klopt niet. Dus kap met je gejank en gewijs dan.
Ah kijk, je hebt je huiswerk gedaan en geleerd dat policor alleen echt gedateerd is.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:54:56 #178
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374534
quote:
80s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:50 schreef Mano_ het volgende:

[..]
Interessant om te lezen wat een belangenorganisatie van die term vindt. Verder niet heel relevant natuurlijk.
Wat er in dit stukje staat geldt bijvoorbeeld ook voor Black Lives Matter. Werd/wordt ook gebruikt door zware racisten, maar dat maakt de term an sich niet racistisch. Het is een beetje alsof je vind dat alle mensen met Volkswagens Nazi's zijn.

Zullen we het hier bij laten? Je komt alleen met subjectieve interpretaties en uitleggen, daar kan ik niets mee. Ik vroeg wat er racistisch is aan de teksten uit de OP. Daar krijg ik geen antwoord op, alleen waarom jij het met racisme verbindt. Dat is prima, maar wat jij er van vindt vind ik eigenlijk niet zo interessant.
Je krijgt een heleboel antwoorden maar je wilt ze gewoon niet horen. Je schijnt op een of andere wijze die kreet te willen verdedigen. :')

En ohja, ik verzin niet dat WLM als racistisch wordt gezien. Ik vertel alleen waarom. Maar succes met verbaasd blijven.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:55:09 #179
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374537
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:52 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ach, het moet weer op de man. Geen argumenten, geen feitelijke kennis...
Tuurlijk

Zie je vaker. Geen inhoudelijke argumementen meer, dan maar op de man verder.
Worden ze boos. Eigenlijk best wel aandoenlijk en schattig dat kleinzielige gedoe @Raw85
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zondag 1 januari 2023 @ 12:55:14 #180
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_207374538
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:52 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ach, het moet weer op de man. Geen argumenten, geen feitelijke kennis...
Bij het geweten van FOK volstaat altijd control C, control V.

Alleen maar anderen de maat nemen.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:56:10 #181
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374545
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:54 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Ik heb 3 bronnen gezien, RTL, de T. en het AD. Geen van deze drie had (op dat moment) de 14 words genoemd. Beetje selectieve verontwaardiging dit.
Lekker aandikken en stemmingmaken.
'zij zijn stom!'
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zondag 1 januari 2023 @ 12:56:29 #182
500822 Niels0Kurovski
Extreem linkshandig
pi_207374547
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 10:53 schreef Tengano het volgende:
Dit is best wel knap gedaan eigenlijk. Volgens mij hebben ze hier een laser voor gebruikt. Maar als het vanaf een boot is gebeurd vraag ik me af hoe ze die tekst ook zo stil en steady hebben kunnen programmeren.

En hoe weet je van tevoren als je dat ding aanzet dat je precies op die zijkant zit.

Respect voor deze witte supremisten hoor ^O^
Met een MRU (motion reference unit).
Wordt oa gebruikt om op een schip schotelantennes op een satelliet gericht te houden en op offshoreschepen de last van hijskranen op een vaste hoogte boven de zeebodem te houden (active heave compensation).
De technologie erachter is vaak ringlasergyro. https://en.wikipedia.org/wiki/Ring_laser_gyroscope
De loop van een tank is nog een toepassing waarbij het gebruikt wordt.

[ Bericht 3% gewijzigd door Niels0Kurovski op 01-01-2023 13:08:44 ]
Alles blijft. Alles gaat voorbij. Alles blijft voorbijgaan. JD.
pi_207374552
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:55 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Tuurlijk

Zie je vaker. Geen inhoudelijke argumementen meer, dan maar op de man verder.
Worden ze boos. Eigenlijk best wel aandoenlijk en schattig dat kleinzielige gedoe @:Raw85
de ironie
pi_207374553
'Woke': ooit een waarschuwing voor racisme, nu een conservatief hondenfluitje

Voor alle alt-right deugnieten die zogenaamd totaal onwetend met deze stropopredenering in het rond strooien, omdat ze zonder drogredenen nergens zijn.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:57:01 #185
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374555
quote:
7s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:54 schreef Stepperoller het volgende:

[..]
Ah kijk, je hebt je huiswerk gedaan en geleerd dat policor alleen echt gedateerd is.
Doe ik speciaal voor jou zodat jij het ook snapt....
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_207374556
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:26 schreef Smegma. het volgende:

[..]
Dit is speculatie zonder enige onderbouwing.
Ik heb de onderbouwing al gegeven. Wil je een bron? Bij deze: Hate Crime Hoax van Wilfred Reilly.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:57:18 #187
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374559
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:56 schreef Raw85 het volgende:

[..]
de ironie
Huilen!
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zondag 1 januari 2023 @ 12:58:22 #188
169715 Mano_
Manomanoman..
pi_207374564
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:54 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Je krijgt een heleboel antwoorden maar je wilt ze gewoon niet horen. Je schijnt op een of andere wijze die kreet te willen verdedigen. :')

En ohja, ik verzin niet dat WLM als racistisch wordt gezien. Ik vertel alleen waarom. Maar succes met verbaasd blijven.
Al die antwoorden zijn het zelfde: "ik verbind het met racisme". Je vertelt niet waarom, je zegt dat er media zijn die dat ook vinden. Verder kom je niet. Gaat ook niet meer gebeuren vrees ik, als je argumenten had waren die vast al aan bod gekomen.
Het is helaas een on-ironisch gevalletje 'het heb op feesboek gestaan!'.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:58:23 #189
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374565
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:53 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Maar het is wel de woke/policor kant van het spectrum wat nu aan het janken is om racisme, terwijl je in de kreet maar één woordje hoeft te veranderen en het opeens wel helemaal ok is.

Dat klopt niet. Dus kap met je gejank en gewijs dan.
Nouja als er racistische strijdkreten op bruggen worden gezet is er gewoon een goede reden om er boos over te zijn.
  zondag 1 januari 2023 @ 12:59:19 #190
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374572
quote:
14s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:56 schreef Stepperoller het volgende:
'Woke': ooit een waarschuwing voor racisme, nu een conservatief hondenfluitje

Voor alle alt-right deugnieten die zogenaamd totaal onwetend met deze stropopredenering in het rond strooien, omdat ze zonder drogredenen nergens zijn.
Gossie, die bron.
Gloria wekker niveautje :')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_207374594
quote:
14s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:56 schreef Stepperoller het volgende:
'Woke': ooit een waarschuwing voor racisme, nu een conservatief hondenfluitje

Voor alle alt-right deugnieten die zogenaamd totaal onwetend met deze stropopredenering in het rond strooien, omdat ze zonder drogredenen nergens zijn.
Na de woke stropop wordt er nu de 'woede' stropop (te vervangen met elke andere emotie die een irrationele reactie kan impliceren) in gegooid om het maar niet over de inhoud te hoeven hebben. Nu is het alleen nog wachten op de gaslighting dat het juist de woedende anderen zijn die met hun woede de inhoud verdoezelen.

Niveautje hoor.
  zondag 1 januari 2023 @ 13:02:18 #192
168739 Red_85
'echt wel'
pi_207374599
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:58 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nouja als er racistische strijdkreten op bruggen worden gezet is er gewoon een goede reden om er boos over te zijn.
Deze bedoel je?
https://www.rijnmond.nl/n(...)mst-bij-demonstratie

Stonden toevallig ook op diverse pleinen waarbij aanhangers van die leus opriepen tot het schoppen van blanken.
Tjah
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zondag 1 januari 2023 @ 13:02:44 #193
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_207374605
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:56 schreef Niels0Kurovski het volgende:

[..]
Met een MRU (motion reference unit).
Wordt oa gebruikt om op een schip schotelantennes op een satelliet gericht te houden en op offshoreschepen de last van hijskranen op een vaste hoogte boven de zeebodem te houden.
Je hebt gelijk. In drones zitten dat soort sensors ook. Maar dan nog kan het volgens mij niet. Voordat je dat hele systeem aanslingert moet je precies weten op welk deel van de brug je richt en in welk vlak precies.

Dit is dus heel goed voorbereid. Als je zo'n systeem hebt staan in een van de aanliggende flats dan lukt dat veel beter. Dan kun je door een enkel dot te projecteren in een van de hoeken, het te projecteren kader vooraf inregelen. En het projecteren van zo'n dot zou ook niemand opvallen. Met vier van die dots heb je dan een totaal kader en dat kun je, bij je uiteindelijike projectie dan gebruiken.

Zo'n aanpak lijkt me iets simpeler en daarmee realistischer.
pi_207374608
Altijd lachen dit.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  zondag 1 januari 2023 @ 13:04:22 #195
117098 Hathor
Effe niet
pi_207374617
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 11:26 schreef VEM2012 het volgende:

[..]
Wat zijn de 14 words?
Twee meer dan de 12 words.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  zondag 1 januari 2023 @ 13:04:42 #196
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_207374623
quote:
80s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:58 schreef Mano_ het volgende:

[..]
Al die antwoorden zijn het zelfde: "ik verbind het met racisme". Je vertelt niet waarom, je zegt dat er media zijn die dat ook vinden. Verder kom je niet. Gaat ook niet meer gebeuren vrees ik, als je argumenten had waren die vast al aan bod gekomen.
Het is helaas een on-ironisch gevalletje 'het heb op feesboek gestaan!'.
Ik ben dus niet degene die verzint dat WLM een racistisch hondenfluitje is. Dat is al heel wat eerder geconstateerd.

Het is je met meerdere bronnen uitgelegd wat een hondenfluitje is en waarom WLM er een is. Als je het niet wil geloven veel succes met het roepen van WLM en verbaasd zijn dat je daarmee weerstand opwekt
pi_207374629
quote:
10s.gif Op zondag 1 januari 2023 13:01 schreef Stepperoller het volgende:

[..]
Na de woke stropop wordt er nu de 'woede' stropop (te vervangen met elke andere emotie die een irrationele reactie kan impliceren) in gegooid om het maar niet over de inhoud te hoeven hebben. Nu is het alleen nog wachten op de gaslighting dat het juist de woedende anderen zijn die met hun woede de inhoud verdoezelen.

Niveautje hoor.
Beetje zoals al jaren er meteen racisme en discriminatie wordt geroepen om het maar niet over de inhoud te hebben.

Dubbele standaarden...
pi_207374630
Wat zijn domme vragen die al meerdere malen in dit topic zijn beantwoord om niet te hoeven erkennen dat het racistische leuzen waren?
  Moderator zondag 1 januari 2023 @ 13:07:08 #199
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_207374646
quote:
0s.gif Op zondag 1 januari 2023 11:13 schreef Bugno3 het volgende:
"Een vrolijk blank 2023" wordt door Fok! als niet-racistisch, maar slechts "provocerend" betiteld. Goh, dat verwacht je toch ook niet zeg.
Wie staat er dan buiten de realiteit hè...

En aan de degenen die hier roepen white lives matter moet ook kunnen. Natuurlijk, maar realiseer je dat die slogan gekaapt is door white-supremacy groepen. Als counter tijdens de protesten tegen excessief politiegeweld tegen zwarte medemensen in de VS. Van die groepen die zich beter voelen om hun kleurtje. En in Nederland door groepen als de voorpost. Heeft dus geen klap met woke te maken, dat dat racistische zou zijn. Bovendien moet je combineren wat er nog meer geprojecteerd is. Dan is de intentie meer dan duidelijk.

Anyhow, waarom zou je dit in Godsnaam nou doen, dit willen, dit provoceren. Dit soort feestmomenten zou eigenlijk in teken moeten staan van verbinding.
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_207374650
quote:
1s.gif Op zondag 1 januari 2023 12:36 schreef opgebaarde het volgende:
Het is toch gewoon triest om te zien hoe een groepje blanke mensen helemaal aanslaan op BLM. BLM was een beweging die in de VS opkwam voor gelijke behandeling.
Nee, het was een beweging die TEN ONRECHTE beweerde dat de politie zich vaker schuldig maakt aan excessief geweld jegens zwarte mensen.

Feit is dat dit middels onderzoek al lang en breed is gefalsificeerd. Maar dat vertelt de media nooit. Ook bij Floyd werd het gebracht als een racistisch gemotiveerde actie, terwijl daar nooit enige aanwijzing voor is geweest.

Op zich is er best een probleem hoor, maar dat is in het geheel niet gerelateerd aan racisme. De politie is daar gewoon te zwaar bewapend en te slecht opgeleid. Maar ook: ze komen heel wat vaker in gevaarlijke situaties dan de politie in Nederland.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')