SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
Als je een nieuw langdurig contract hebt, niet. Heb je een variabel contract, wel. En zelfs dan duurt het ff, oude "voorraad" zal eerst de deur uit moeten.quote:
Ik heb een variabel contract.quote:Op maandag 26 december 2022 14:59 schreef ExTec het volgende:
[..]
Als je een nieuw langdurig contract hebt, niet. Heb je een variabel contract, wel. En zelfs dan duurt het ff, oude "voorraad" zal eerst de deur uit moeten.
Ik denk dat de mijne ook wel omlaag kan, maar ik laat het lekker staan zoals het is. Je kan beter geld terugkrijgen op het eind van het jaar dan dat je een fors bedrag moet nabetalen.quote:Op maandag 26 december 2022 15:04 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ik heb een variabel contract.
Mijn voorschat is al gehalveerd. Hopelijk gaat ze binnenkort weer omlaag.
[ twitter ]
There is gas and we have money. We just turn down the heating out of solidarity with Ukraine.quote:Op maandag 26 december 2022 15:13 schreef ExTec het volgende:
In deze tweet vraagt een oekrainse aan europeanen hoe het zit met kou, of juist niet.
Nog behoorlijk veel mensen die bewust de verwarming laag hebben.
[ twitter ]
Donkere rook, weer een bandenfabriek in de hens?quote:Op maandag 26 december 2022 14:14 schreef Adrie072 het volgende:
[ twitter ]
Weer een brandje en een luxe taxi....
[ twitter ]
Een wachtlopende soldaat schrok zo van de debris dat z'n sigaret uit z'n mond viel die vervolgens heel ongelukkig terecht kwam in open munitiekratten.quote:Op maandag 26 december 2022 16:51 schreef 3rr0r het volgende:
Wel hilarisch dat Rusland dan beweert dat ze die drone bij het vliegveld uit de lucht hebben geknald en door de brokstukken 3 mensen zijn doodgegaan. Zie je het ene na het andere camerabeeld met een duidelijke explosie op de grond. Straks geheid satellietfoto's ook van de schade. Maar goed, als ze de eigen bevolking het maar laten geloven, neem aan dat ze niet in de veronderstelling zijn dat de rest van de wereld die toegang heeft tot nieuwsbronnen gelooft wat ze zeggen. Hoewel, die eigen bevolking krijgt er sowieso niks van mee waarschijnlijk. Dus ze liegen slechts voor de mensen die van zoete koek houden ofzo.
Waarom eigenlijk nog wel toegeven dat er 3 doden zijn gevallen dan vraag je je af... Misschien omdat de beste leugens toch iets van waarheid erin hebben normaalgesproken. Nu zijn hun leugens over het algemeen niet al te best maar goed, zou een verklaring kunnen zijn.
Heeft MIT wel eens onderzoek gedaan naar zwaartekrachtvelden bij hotels als er Russen verblijven?quote:
Mja, probleem is dat de gasopslagen door iedereen in de zomer worden gevuld en de prijzen dan de pan uitrijzen. Ik weet niet hoeveel we hier nu aan hebben.quote:Op maandag 26 december 2022 15:04 schreef polderturk het volgende:
[..]
Ik heb een variabel contract.
Mijn voorschat is al gehalveerd. Hopelijk gaat ze binnenkort weer omlaag.
[ twitter ]
Dat soort machines opereren niet in de cloud oid. Dat ding functioneert gewoon en updates zijn hooguit voor extra functies of bugfixes. Hier kan die fabrikant niet zo veel mee doen, want 100% dat die geen direct lijntje met de machine hebben. Dat is al niet zo bij de machinefabriek op de hoek, laat staan bij een wapenfabrikant.quote:Op maandag 26 december 2022 11:59 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]
https://www.frankyandcoen.nl/en/doneer-nu
Ik vraag me af hoe al deze mensen op zon dodenlijst komen om uit raam geduwd te worden.quote:
Ik denk dat de bedoeling van dat uit het raam duwen is dat we dat juist niet te weten komen. Doden praten niet.quote:Op maandag 26 december 2022 17:40 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe al deze mensen op zon dodenlijst komen om uit raam geduwd te worden.
2 dingen:quote:Op maandag 26 december 2022 17:40 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe al deze mensen op zon dodenlijst komen om uit raam geduwd te worden.
Zelfs al zouden ze de drone uit de lucht geschoten hebben zo dicht bij een vliegveld dat brokstukken doden veroorzaken. Dat is als nog een grote faal voor hun luchtverdedigingquote:Op maandag 26 december 2022 16:51 schreef 3rr0r het volgende:
Wel hilarisch dat Rusland dan beweert dat ze die drone bij het vliegveld uit de lucht hebben geknald en door de brokstukken 3 mensen zijn doodgegaan. Zie je het ene na het andere camerabeeld met een duidelijke explosie op de grond. Straks geheid satellietfoto's ook van de schade. Maar goed, als ze de eigen bevolking het maar laten geloven, neem aan dat ze niet in de veronderstelling zijn dat de rest van de wereld die toegang heeft tot nieuwsbronnen gelooft wat ze zeggen. Hoewel, die eigen bevolking krijgt er sowieso niks van mee waarschijnlijk. Dus ze liegen slechts voor de mensen die van zoete koek houden ofzo.
Waarom eigenlijk nog wel toegeven dat er 3 doden zijn gevallen dan vraag je je af... Misschien omdat de beste leugens toch iets van waarheid erin hebben normaalgesproken. Nu zijn hun leugens over het algemeen niet al te best maar goed, zou een verklaring kunnen zijn.
Waarschijnlijk loopt hij rood aan van woede, maar hij zit er te diep in. Hij kan niets anders dan op de ingeslagen weg doorgaan.quote:Op maandag 26 december 2022 17:49 schreef Discombobulate het volgende:
Wat zou Poetin zelf nou van die incompetentie vinden? Laatst gaf ie toe wat er allemaal fout ging. Lijkt me dat ie zelf dondersgoed doorheeft dat het niet goed gaat.
Nou ja, dan ga je er vanuit dat hij op dit moment mensen om zich heen heeft die hem berhaupt de waarheid willen vertellen. En dat is zeker geen gegeven.quote:Op maandag 26 december 2022 18:08 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk loopt hij rood aan van woede, maar hij zit er te diep in. Hij kan niets anders dan op de ingeslagen weg doorgaan.
Yep, ik had om die reden vandaag dus ook een aanval verwacht... Aanval was gisteravond.quote:Op maandag 26 december 2022 18:18 schreef BEFEM het volgende:
Vorige keer na de droneaanval op Engels kwamen ze met een grote raketaanval toch?
Dat ook haha, Zover denkt men niet bij het redden van hun trots.quote:Op maandag 26 december 2022 17:46 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Zelfs al zouden ze de drone uit de lucht geschoten hebben zo dicht bij een vliegveld dat brokstukken doden veroorzaken. Dat is als nog een grote faal voor hun luchtverdedigingHad een km of 400 eerder moeten gebeuren.
Ik begreep van Lxnay dat dat democratie in zijn zuiverste vorm is, waar wij in het westen nog iets van kunnen leren.quote:Op maandag 26 december 2022 17:45 schreef kibo het volgende:
[..]
2 dingen:
1) Het uiten van kritiek op Putin.
2) Het hebben van een zekere gezaghebbende positie.
Deze combinatie ziet Putin als een gevaar voor zn persoonlijke voortbestaan.
Ja die berichten moeten we met een korrel zout nemen ook de oekriners lopen tegen dezelfde issues.quote:
Speciaal voor jou dan.quote:Op maandag 26 december 2022 18:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ach, een Russische Twitter trol.
Next!
Stoere acties van Oekrane wel.quote:Op maandag 26 december 2022 19:12 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Speciaal voor jou dan.
[ twitter ]
quote:Op maandag 26 december 2022 19:12 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Speciaal voor jou dan.
[ twitter ]
Het moet je een heerlijk gevoel geven…. Die dappere Russische soldaten die in strijd tegen alles wat slecht is huis en haard hebben verlaten. En die dan de in en in slechte Oekraense tegenstander in de pan hakken. Puur genot! Toch?quote:Op maandag 26 december 2022 19:12 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Speciaal voor jou dan.
[ twitter ]
quote:Op zondag 25 december 2022 00:54 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Betrouwbaarheid zeer lastig na te gaan, maar wat te vinden is ziet er redelijk ok uit. Dus ik plaats hem toch maar, een verhaal over mogelijk verregaande amerikaanse betrokkenheid bij al die opvallende brandjes in Rusland...
Die is in het verleden ook wel op wat nepnieuws betrapt:quote:
Een fijne long-read van The Guardian:quote:Op maandag 26 december 2022 19:33 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]
We vinden het helemaal niet leuk om steden te bombarderen en kinderen in het donker te zetten, maar o.a. Jullie namaak-president en zijn handlangers hebben ons hiertoe gedwongen en dwingen ons dit te doen .
Echt hē, zonder blikken of blozen
quote:
quote:Zabuzkho argues that this deep historical sense of injustice and betrayal drives not just Putin, but the whole of Russian society. “One wants to find Russians who are not preoccupied with self-pity right now. The feeling of injustice is one of the most distinct symptoms of the moral breakdown that characterises so much of Russian society today.”
Nou ja, dat gebeurt nu wel met Surovikin. Hij krijgt nu sinds een aantal maand de goede intel.quote:Op maandag 26 december 2022 18:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nou ja, dan ga je er vanuit dat hij op dit moment mensen om zich heen heeft die hem berhaupt de waarheid willen vertellen. En dat is zeker geen gegeven.
Politiek heeft hij niet zo gek veel te winnen door die kant op te gaan.quote:Op maandag 26 december 2022 19:44 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]Benieuwd of hij gaat, dichterbij dan Washington, maar ook veel gevaarlijker…
Waarom zouden ze zoiets in scene zetten, het is niet de eerste en ook niet de laatste keer dat dergelijke acties mislukken.quote:
I know, ik heb ook niet zoveel op met dhr Guido Blaauw hoor.quote:Op maandag 26 december 2022 19:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Die is in het verleden ook wel op wat nepnieuws betrapt: [ twitter ] Zie draad.
Maar goed, ik steek mn handen er ook niet voor in het vuur hoor.
Ik denk dat je dat onderschat, ik las op een specifiek forum dat een hoop van dit soort machines nu meer en meer bricked raken, veelal worden dit soort machines geleased en zit er gewoon een software switch in die zo een machine een stuk staal maken.quote:Op maandag 26 december 2022 17:38 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat soort machines opereren niet in de cloud oid. Dat ding functioneert gewoon en updates zijn hooguit voor extra functies of bugfixes. Hier kan die fabrikant niet zo veel mee doen, want 100% dat die geen direct lijntje met de machine hebben. Dat is al niet zo bij de machinefabriek op de hoek, laat staan bij een wapenfabrikant.
Ik volg hem al tijdje, kan misschien paar keer mis hebben gezeten, maar is wel iemand dicht bij het vuur.quote:Op maandag 26 december 2022 19:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Die is in het verleden ook wel op wat nepnieuws betrapt: [ twitter ] Zie draad.
Maar goed, ik steek mn handen er ook niet voor in het vuur hoor.
De keuze voor een 9mm / MP5 komt op mij instant als raar over. Dat wapen is in het westen uit zwang geraakt omdat het niet door kogelwerende vesten heengaat. Ook kun je die munitie niet oprapen, als je je achter de linie's bevind.quote:Op maandag 26 december 2022 19:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Waarom zouden ze zoiets in scene zetten, het is niet de eerste en ook niet de laatste keer dat dergelijke acties mislukken.
[ twitter ]
De woorden die je zoekt zijn: 'subsonische' en 'munitie'.quote:Op maandag 26 december 2022 20:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
De keuze voor een 9mm / MP5 komt op mij instant als raar over. Dat wapen is in het westen uit zwang geraakt omdat het niet door kogelwerende vesten heengaat. Ook kun je die munitie niet oprapen, als je je achter de linie's bevind.
Dan is bv dit een betere keuze:
https://guns.fandom.com/wiki/IPI_Malyuk
Voor de rest weet ik niet, het is zeker niet onaannemelijk.
Ik volg hem ook al een tijdje maar hij heeft overdrijven tot kunst verheven, zie bv. ook die evacuatie vanuit Kabul, hij deed net alsof hij daar aanwezig was terwijl hij gewoon hier in Nederland zat...quote:Op maandag 26 december 2022 19:54 schreef raptorix het volgende:
Ik volg hem al tijdje, kan misschien paar keer mis hebben gezeten, maar is wel iemand dicht bij het vuur.
Wel slim van ze, ze gaan alvast op de grond liggen zodat de schokgolf hun mist. Dan lopen ze een paar meter verder en gaan ze weer alvast liggen.quote:
Als ik het, psychologie van de koude grond, moet zeggen is het meer iemand die veel boeken ed gelezen heeft dan dat hij echt een gigantisch netwerk heeft...quote:Op maandag 26 december 2022 20:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik volg hem ook al een tijdje maar hij heeft overdrijven tot kunst verheven, zie bv. ook die evacuatie vanuit Kabul, hij deed net alsof hij daar aanwezig was terwijl hij gewoon hier in Nederland zat...
AchJa in NWS / Opmars Taliban #21: Black Hawk Down gezien?
Maar goed, hij heeft het niet altijd bij het verkeerde end natuurlijk.
Ja, vandaar dat er maar 1 een geluidsdemper had.quote:Op maandag 26 december 2022 20:01 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De woorden die je zoekt zijn: 'subsonische' en 'munitie'.
Wie weet wat er aan dat filmpje vooraf is gegaan.quote:Op maandag 26 december 2022 20:05 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, vandaar dat er maar 1 een geluidsdemper had.
Tuurlijk want hij belt ff met z'n matties bij de xIVD en die zullen hem wel vertellen of het waar is of niet.quote:Op maandag 26 december 2022 19:54 schreef raptorix het volgende:
maar is wel iemand dicht bij het vuur.
Goed stuk. Aanbevelenswaardig.quote:Op maandag 26 december 2022 19:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een fijne long-read van The Guardian:
[..]
[..]
Nee, dat klopt, hooguit hopen dat Poetin er een keer in blijft.quote:Op maandag 26 december 2022 19:45 schreef Slayage het volgende:
[..]
Politiek heeft hij niet zo gek veel te winnen door die kant op te gaan.
Mp5 is lekker compact en als ze je pakken kunnen ze van driekwart van de wereld komenquote:Op maandag 26 december 2022 20:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
De keuze voor een 9mm / MP5 komt op mij instant als raar over. Dat wapen is in het westen uit zwang geraakt omdat het niet door kogelwerende vesten heengaat. Ook kun je die munitie niet oprapen, als je je achter de linie's bevind.
Dan is bv dit een betere keuze:
https://guns.fandom.com/wiki/IPI_Malyuk
Voor de rest weet ik niet, het is zeker niet onaannemelijk.
Oprapen???quote:Op maandag 26 december 2022 20:00 schreef ExTec het volgende:
Dat wapen is in het westen uit zwang geraakt omdat het niet door kogelwerende vesten heengaat. Ook kun je die munitie niet oprapen, als je je achter de linie's bevind.
Is dat niet vooral wegens (gebrek aan) service, zelf wat gaan hobby'en met kapotte of versleten onderdelen is een stuk minder mogelijk dan vroeger. En dat het gebricked wordt als zo'n ding stilvalt met een servicevraag (wat niet gehonoreerd kan worden) Ik geloof er eigenlijk weinig van dat dit soort machines bij een ervaren fabrikant als Kalashnikov aan het internet gekoppeld zijn. Maar ja, wie weetquote:Op maandag 26 december 2022 19:53 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk dat je dat onderschat, ik las op een specifiek forum dat een hoop van dit soort machines nu meer en meer bricked raken, veelal worden dit soort machines geleased en zit er gewoon een software switch in die zo een machine een stuk staal maken.
Is natuurlijk nonsens, dat soort techniek wil je helemaal niet in een wapen hebben zitten aangezien dat vroeg of laat misbruikt gaat worden. Net als al die hardnekkige geruchten dat bv een Patriot niet op een VS toestel zou kunnen schieten... Ook kolder eerste klas.quote:Op maandag 26 december 2022 19:53 schreef raptorix het volgende:
Ik denk dat je dat onderschat, ik las op een specifiek forum dat een hoop van dit soort machines nu meer en meer bricked raken, veelal worden dit soort machines geleased en zit er gewoon een software switch in die zo een machine een stuk staal maken.
Ex-KGB bodyguard die toch niet zo ex- blijken te zijn als ze zeggen en vooral zwaartekrachtassistenten zijn?quote:Op maandag 26 december 2022 20:01 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Waarom hebben die rijke stinkerds geen bodyguards om hun te beschermen
Ging over de CNC machines die worden gebruikt bij de productie van (hand)wapens, niet over wat in wapens zelf zit.quote:Op maandag 26 december 2022 20:27 schreef AchJa het volgende:
[..]
Is natuurlijk nonsens, dat soort techniek wil je helemaal niet in een wapen hebben zitten aangezien dat vroeg of laat misbruikt gaat worden. Net als al die hardnekkige geruchten dat bv een Patriot niet op een VS toestel zou kunnen schieten... Ook kolder eerste klas.
Niet van de straat eten zei mijn moedertje altijdquote:
Zwaartekrachtassistentenquote:Op maandag 26 december 2022 20:28 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Ex-KGB bodyguard die toch niet zo ex- blijken te zijn als ze zeggen en vooral zwaartekrachtassistenten zijn?
Oh my bad, dan heb ik niks gezegd.quote:Op maandag 26 december 2022 20:29 schreef tjoptjop het volgende:
Ging over de CNC machines die worden gebruikt bij de productie van (hand)wapens, niet over wat in wapens zelf zit.
Zou wat zijn als je F35 mid-flight opeens bricked omdat de luchtmacht de maandelijkse SaaS fee van het inflight entertainment vergeten is te betalenquote:
Guido ken ik nog van 15 jaar terug. Drugsverslaafde gekkie die met mooie woorden investeerders om de tuin heeft geleid met een Datacenter in een voormalige nato bunker in Goes. Grote boog omheen lopen.quote:Op maandag 26 december 2022 19:37 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Die is in het verleden ook wel op wat nepnieuws betrapt: [ twitter ] Zie draad.
Maar goed, ik steek mn handen er ook niet voor in het vuur hoor.
Volgens mij kan ik me daar de verkoopadvertentie nog van herinneren, heel bruut dingquote:Op maandag 26 december 2022 20:39 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Guido ken ik nog van 15 jaar terug. Drugsverslaafde gekkie die met mooie woorden investeerders om de tuin heeft geleid met een Datacenter in een voormalige nato bunker in Goes. Grote boog omheen lopen.
Nou ja, je hoort dat soort broodje aap verhalen vaak genoeg... Zoals ik al zei is het verhaal dat je met VS luchtverdedigingswapens niet op VS toestellen kunt schieten ook zoiets... Dat lees je ook heel vaak...quote:Op maandag 26 december 2022 20:39 schreef tjoptjop het volgende:
Zou wat zijn als je F35 mid-flight opeens bricked omdat de luchtmacht de maandelijkse SaaS fee van het inflight entertainment vergeten is te betalen
Hij is sowieso wel van de bunkers... Daar heeft hij het regelmatig over.quote:Op maandag 26 december 2022 20:39 schreef dudewhereismycar het volgende:
Guido ken ik nog van 15 jaar terug. Drugsverslaafde gekkie die met mooie woorden investeerders om de tuin heeft geleid met een Datacenter in een voormalige nato bunker in Goes. Grote boog omheen lopen.
Een grote fantast is het. Zoals ik hier boven al zag, t was de gekkie uit de ISP branche romd 2004-2006. Die vent had 15j terug al geen tanden in zijn bek door alle keta.quote:Op maandag 26 december 2022 19:50 schreef AchJa het volgende:
[..]
I know, ik heb ook niet zoveel op met dhr Guido Blaauw hoor.![]()
AchJa in NWS / Zembla undercover in extreemrechtse chatgroepen
AchJa in NWS / AIVD waarschuwt: oorlog Rusland voedt denkbeelden extreemrechts
Maar het is net wat je zegt, ik steek er mijn handen niet voor in het vuur.
Ja, het scenario dat als je een tegenstander omlegt, je zijn/haar munitie kunt gebruiken voor jezelf.quote:
Guido heeft een ding mee: hij kan overtuigend praten. Hierdoor club van Deutekom om de tuin geleid om een oude bunker van Herman X te kopen in Goes. Die het weer van de overheid heeft gekocht. Herman X heeft samen met Sven Kamphuis een ectasielab gerunt. Nu zitten ze in de cel in Duitsland voor t hosten van Kinderporno en andere rommel..quote:Op maandag 26 december 2022 20:42 schreef AchJa het volgende:
[..]
Hij is sowieso wel van de bunkers... Daar heeft hij het regelmatig over.
Cyberbunker was het toch?quote:Op maandag 26 december 2022 20:44 schreef dudewhereismycar het volgende:
Een grote fantast is het. Zoals ik hier boven al zag, t was de gekkie uit de ISP branche romd 2004-2006. Die vent had 15j terug al geen tanden in zijn bek door alle keta.
Het is wel ander geluid dan de reguliere klaartrekken-op-stervende-dienstplichtichtige-Russen circle jerk die hier normaal gaande is.quote:Op maandag 26 december 2022 19:30 schreef Multatilu het volgende:
[..]
Het moet je een heerlijk gevoel geven…. Die dappere Russische soldaten die in strijd tegen alles wat slecht is huis en haard hebben verlaten. En die dan de in en in slechte Oekraense tegenstander in de pan hakken. Puur genot! Toch?
Oh zo... Dacht al...quote:Op maandag 26 december 2022 20:46 schreef ExTec het volgende:
Ja, het scenario dat als je een tegenstander omlegt, je zijn/haar munitie kunt gebruiken voor jezelf.
Nee cyberbunker was weer van Herman X en Sven. Maar gaat om de zelfde bunker.quote:Op maandag 26 december 2022 20:47 schreef AchJa het volgende:
[..]
Cyberbunker was het toch?
https://web.archive.org/w(...).cyberbunker.com:80/
Gemeente legt verbouwing ‘Cyberbunker’ datacenter stil.
quote:Op maandag 26 december 2022 20:47 schreef AchJa het volgende:
Gemeente legt verbouwing ‘Cyberbunker’ datacenter stil.
quote:Het datacenter moet plaats gaan bieden aan 14 private datarooms. Verder zal het voorzien zijn van een noc en een soc (security operations center) dat 24 uur per dag, 7 dagen per week, bemand zal worden met technici, security-specialisten, analisten en bewaking. In combinatie met de constructie van de bunker moet het datacenter tegen de ergste rampen zijn opgewassen. Echter had men blijkbaar niet op de gemeente gerekend.
Ah... Meende dat ik ooit iets gelezen had dat hij daar ook mee te maken had. Maar goed, ik neem hem over het algemeen ook niet heel serieus maar in dit geval zijn zijn twijfels nmm niet geheel onterecht.quote:Op maandag 26 december 2022 20:49 schreef dudewhereismycar het volgende:
Nee cyberbunker was weer van Herman X en Sven. Maar gaat om de zelfde bunker.
Meestal niet, althans, dat is ook bij minder gevoelige systemen hier in Nederland niet het geval. Als er een update komt, wil een beetje productiebedrijf die eerst in een testomgeving uitproberen alvorens op de productieomgeving uit te rollen. Voor het weet ligt je fabriek stil of blijk je wekenlang foutieve producten te maken vanwege een update.quote:Op maandag 26 december 2022 20:25 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Is dat niet vooral wegens (gebrek aan) service, zelf wat gaan hobby'en met kapotte of versleten onderdelen is een stuk minder mogelijk dan vroeger. En dat het gebricked wordt als zo'n ding stilvalt met een servicevraag (wat niet gehonoreerd kan worden) Ik geloof er eigenlijk weinig van dat dit soort machines bij een ervaren fabrikant als Kalashnikov aan het internet gekoppeld zijn. Maar ja, wie weet
Zulke mensen gebruiken die wapens toch vooral voor dekking zodra de zooi in het 100 loopt?quote:Op maandag 26 december 2022 20:46 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, het scenario dat als je een tegenstander omlegt, je zijn/haar munitie kunt gebruiken voor jezelf.
Is dat niet een risico? I.v.m. mogelijk friendly fire? (Geluid e.d)quote:Op maandag 26 december 2022 20:49 schreef AchJa het volgende:
[..]
Oh zo... Dacht al...
Maar ja, als je al zover heen bent dat je munitie van de tegenstander moet gaan "oprapen" kun je net zo goed het bijbehorende wapen "oprapen"...
Laten we even eerlijk zijn; jij ook niet.quote:Op maandag 26 december 2022 20:49 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Het is wel ander geluid dan de reguliere klaartrekken-op-stervende-dienstplichtichtige-Russen circle jerk die hier normaal gaande is.
Maar goed, jij rouwt niet serieus om deze doden. Of de 100k voor hen. Het is het namelijk allemaal waard. Alles om de boze gevaarlijke Russische beer te vernederen!
Enzo.
Beide partijen gebruiken over het algemeen al hetzelfde spul. Al zie ook wel wat westers spul hier en daar.quote:Op maandag 26 december 2022 20:52 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Is dat niet een risico? I.v.m. mogelijk friendly fire? (Geluid e.d)
Dat valt wel een beetje mee en zolang je alleen maar iets hoort kun je er niet op schieten want daarvoor moet je iets zien.quote:Op maandag 26 december 2022 20:52 schreef YoungDriller het volgende:
Is dat niet een risico? I.v.m. mogelijk friendly fire? (Geluid e.d)
Zitten wel hele grappige bij:quote:
Alleen was hij voor de verandering niet serieus. Altijd lastig met hem, weet ik, maar toch; deze keer was' ie het niet.quote:1. Verhoging van de olieprijs tot $150 per vat, en de gasprijs tot $5.000 per
1.000 kubieke meter.
2. De terugkeer van het VK naar de Europese Unie.
3. De ineenstorting van de Europese Unie na de terugkeer van het VK en de afschaffing
van de euro als munteenheid van de voormalige EU.
4. Verovering door Polen en Hongarije van de westelijke regio's van het voormalige
Oekrane.
5. Oprichting van het Vierde Rijk met Duitsland en de satellieten die zich erbij
hebben aangesloten (Polen, de Baltische staten, de Tsjechische Republiek, Slowakije,
Roemeni, de Republiek Kiev en andere verschoppelingen).
6. Oorlog tussen Frankrijk en het Vierde Rijk. Verdeling van Europa,
inclusief een nieuwe opdeling van Polen.
7. Scheiding van Noord-Ierland van het Koninkrijk van Groot-Brittanni
en Noord-Ierland en toetreding tot de Republiek Ierland.
8. De Amerikaanse Burgeroorlog, de scheiding van Californi en Texas in
onafhankelijke staten. Oprichting van de vakbondsstaat Texas en Mexico. De
daaropvolgende overwinning van Elon Musk tijdens de Amerikaanse presidentsverkiezingen
in enkele staten die na de burgeroorlog aan de Republikeinen waren toegewezen.
9. Overbrengen van alle belangrijke beurzen en financile activiteiten van de VS
en Europa naar Azi.
10. De ineenstorting van het financile systeem van Bretton Woods, inclusief
de ineenstorting van het IMF en de Wereldbank. Verwerping van de euro en
de dollar als wereldreservevaluta's. De terugkeer van de gouden standaard.
Overgang naar het actieve gebruik van digitale fiat-valuta's.
Was dat die dubieuze deal nadat een Fransman in een Amerikaanse cel belandde? Vergelijk gaat niet helemaal op imho, zo'n spoornetwerk is gigantisch en allemaal verbonden (seinen, wissels, reisinfo etc.) zo'n cnc machine draait gewoon een geprogrammeerd programma af. Als het productie draait kan dat programma gerust jaren oud zijn. Operator kan dan kleine wijzigingen doorvoeren op dat bedieningspaneel. Afhankelijk van hoe de productielijn ingericht is kan dat ding volledig losstaand draaien. En op dat filmpje zie ik veel handjes en ook een operator.quote:Op maandag 26 december 2022 20:52 schreef stavromulabeta het volgende:
Van de andere kant: Ik weet nog een geval waarbij metro's in Amsterdam en metro's en treinen elders in Europa stil kwamen te staan nadat Alstom een bedrijfsonderdeel aan GE verkocht had. Dat bleek achteraf te komen doordat honderden voertuigen in heel Europa tegelijkertijd onderhoudsdata gingen synchroniseren met een verplaatste server. Dus helemaal los van internet is het niet altijd.
Russische propaganda...quote:Op maandag 26 december 2022 19:12 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Speciaal voor jou dan.
[ twitter ]
Slecht uitgevoerde Russische propaganda, want het laat wel zien dat ze aan Oekranse zijde behoorlijke guts hebben en ook nog eens ver weten door te dringen in door Rusland bezet gebied als ze daar zin hebben.quote:Op maandag 26 december 2022 21:00 schreef Wantie het volgende:
[..]
Russische propaganda...
Maar wel fijn dat je het zo voor Rusland opneemt
NWS / FOK!burgerjournalistiek: CDA-kamerlid laat zich gebruiken door charlatquote:Op maandag 26 december 2022 20:51 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ah... Meende dat ik ooit iets gelezen had dat hij daar ook mee te maken had. Maar goed, ik neem hem over het algemeen ook niet heel serieus maar in dit geval zijn zijn twijfels nmm niet geheel onterecht.
Dit gelul horen we al maanden nu.quote:Op maandag 26 december 2022 21:05 schreef Bensel het volgende:
Ik denk dat het goed is om te beseffen dat we aan de vooravond van een roerige tijd staan.
Rusland staat op imploderen, er schijnt nu al een decreet te zijn van de russische centrale bank om rekeningen van burgers te onteigenen (voor staatsgebruik). Dat gaat grote onrust teweeg brengen. Kans dat Rusland enigszins heel uit deze Putin shitshow komt is zeer klein geworden, leger is ernstig verzwakt, industrie staat stil, economisch dreigt een ramp en omringende landen roeren zich, kijkende of ze een deel van het russische land in kunnen gaan nemen. Het is moeilijk te voorzien wat er gaat gebeuren, maar dat het gaat gebeuren is vrijwel zeker. en dan valt ineens een grote speler op het wereldtoneel ineens volledig weg. En dat gaat meestal niet zonder slag of stoot.
Mja, Rusland heeft niets te zoeken in Oekrane.quote:Op maandag 26 december 2022 20:49 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Het is wel ander geluid dan de reguliere klaartrekken-op-stervende-dienstplichtichtige-Russen circle jerk die hier normaal gaande is.
Maar goed, jij rouwt niet serieus om deze doden. Of de 100k voor hen. Het is het namelijk allemaal waard. Alles om de boze gevaarlijke Russische beer te vernederen!
Enzo.
En dus een gevaar zijn voor de veiligheid van Russen in het Moederland, wat de oorlog weer rechtvaardigt.quote:Op maandag 26 december 2022 21:03 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Slecht uitgevoerde Russische propaganda, want het laat wel zien dat ze aan Oekranse zijde behoorlijke guts hebben en ook nog eens ver weten door te dringen in door Rusland bezet gebied als ze daar zin hebben.
quote:Directeur onderzoekssite Bellingcat op opsporingslijst Rusland
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-66380350
Christo Grozev, de oprichter van het journalistieke onderzoekcollectief Bellingcat, is op de Russische lijst van gezochte personen gezet, meldt de Moscow Times. Het is onduidelijk waarom Grozev op de lijst staat.
De Brits-Bulgaarse Grozev richtte Bellingcat in 2014 op om met het gebruik van online bronnen journalistiek onderzoek te doen, voornamelijk naar internationale conflicten. Het prijswinnende platform onderzocht onder andere de vliegramp met vlucht MH17 en de betrokkenheid van Rusland bij de vergiftigingen van oud-spion Sergej Skripal en Russische oppositieleider Alexej Navalny. Ook sinds de Russische invasie van Oekrane is Bellingcat een doorn in het oog van het Kremlin.
Ja, want zoiets voltrekt zich niet in een weekje. Er gaat zeker wat tijd over heen, maar het is bijna onoverkomelijk geworden. politiek, economisch, militair en demografisch, het gaat allemaal in een dalende lijn/spiraal, terwijl 1 van deze zaken al genoeg kan zijn om een land te destabiliseren. Ik denk dat we over 10 jaar een heel andere beeld van dat deel van de wereld hebben.quote:Op maandag 26 december 2022 21:06 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dit gelul horen we al maanden nu.
Omdat er al 623 topics zijn over hoe stom mijn visie wel niet is.quote:Op maandag 26 december 2022 20:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Laten we even eerlijk zijn; jij ook niet.
Jij komt hier dan weer vooral om te zeggen dat anderen stom zijn omdat ze al die Russische doden niet erg vinden.
False flag...quote:Op maandag 26 december 2022 19:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Stoere acties van Oekrane wel.
Jij hebt met jouw mening ng minder te zoeken in Oekrane of Rusland.quote:Op maandag 26 december 2022 21:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mja, Rusland heeft niets te zoeken in Oekrane.
Dus hoezo moeten we treuren om omgekomen Russische soldaten?
En dat je denkt dat dit om vernedering gaat ben je echt niet goed snik.
VK keert terug naar een uiteengevallen EU?quote:
Nee had toevallig nog vorige week discussie met hem op Twitter, maar toen hij merkte dat hij niet helemaal correct had bleef hij stil, beetje jammer vind ik dat altijd. Overigens dat hij toen niet in Kabul zat was volgens mij niet gelogen, hij had daar wel contact met iemand die daar wel namens Nederland zat, en mjah zijn CV, ik denk dat het wat aangedikt is en dat hij waarschijnlijk gewoon wat inhuur was van de veiligheidsdiensten.quote:Op maandag 26 december 2022 20:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik volg hem ook al een tijdje maar hij heeft overdrijven tot kunst verheven, zie bv. ook die evacuatie vanuit Kabul, hij deed net alsof hij daar aanwezig was terwijl hij gewoon hier in Nederland zat...
AchJa in NWS / Opmars Taliban #21: Black Hawk Down gezien?
Maar goed, hij heeft het niet altijd bij het verkeerde end natuurlijk.
Een pro Russische visie is inderdaad niet een intelligente.quote:Op maandag 26 december 2022 21:10 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Omdat er al 623 topics zijn over hoe stom mijn visie wel niet is.
Nee ik heb echt de screenshots gezien dat ze bricked waren, ik denk dat dit ook geen specifiek doel van te voren is, maar gewoon het business model wat nu wel goed uitkomt.quote:Op maandag 26 december 2022 20:25 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Is dat niet vooral wegens (gebrek aan) service, zelf wat gaan hobby'en met kapotte of versleten onderdelen is een stuk minder mogelijk dan vroeger. En dat het gebricked wordt als zo'n ding stilvalt met een servicevraag (wat niet gehonoreerd kan worden) Ik geloof er eigenlijk weinig van dat dit soort machines bij een ervaren fabrikant als Kalashnikov aan het internet gekoppeld zijn. Maar ja, wie weet
Wat mij betreft vallen ze liever gisteren uit dan vandaag
Geeft niet. Zolang er elke dag op de Russische tv beelden verschijnen van door Kiev vermoordde Russische burgers in historisch Russische gebieden ga je ze niet overtuigen van jouw intelligentie. Je zaait enkel pure haat en vastberadenheid.quote:Op maandag 26 december 2022 21:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
Een pro Russische visie is inderdaad niet een intelligente.
Aangedikt? Alles is gelogen. Oud collegas zijn voor tonnen/miljoenen t schip ingegaan door deze charlatan. Eigenschuld mijn inziens, maar deze gast is gewoon gevaarlijk.quote:Op maandag 26 december 2022 21:14 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee had toevallig nog vorige week discussie met hem op Twitter, maar toen hij merkte dat hij niet helemaal correct had bleef hij stil, beetje jammer vind ik dat altijd. Overigens dat hij toen niet in Kabul zat was volgens mij niet gelogen, hij had daar wel contact met iemand die daar wel namens Nederland zat, en mjah zijn CV, ik denk dat het wat aangedikt is en dat hij waarschijnlijk gewoon wat inhuur was van de veiligheidsdiensten.
Ik ken hem niet supergoed en volg hem een jaartje op Twitter, goed dat je het meld. Overigens gaan er bij mij altijd al red flags af als iemand beweerd voor veiligheidsdiensten te hebben gewerkt, zelfs als je dat hebt gedaan is het volgens mij niet heel slim om te meldenquote:Op maandag 26 december 2022 21:19 schreef dudewhereismycar het volgende:
[..]
Aangedikt? Alles is gelogen. Oud collegas zijn voor tonnen/miljoenen t schip ingegaan door deze charlatan. Eigenschuld mijn inziens, maar deze gast is gewoon gevaarlijk.
Dit is een persoon die zegt dat hij Rutte persoonlijk kent, omdat hij Rutte toevallig langs zag fietsen in denhaag.
Ja, je valt liever voor Russische propaganda.quote:Op maandag 26 december 2022 21:15 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Vind deze overtuigender
[ twitter ]
Eens !quote:Op maandag 26 december 2022 21:06 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dit gelul horen we al maanden nu.
Ja, precies.quote:Op maandag 26 december 2022 21:18 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Geeft niet. Zolang er elke dag op de Russische tv beelden verschijnen van door Kiev vermoordde Russische burgers in historisch Russische gebieden ga je ze niet overtuigen van jouw intelligentie. Je zaait enkel pure haat en vastberadenheid.
Die man ligt een gouden carrire voor de boeg in Hollywood 👌quote:Op maandag 26 december 2022 20:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zitten wel hele grappige bij:
[..]
Alleen was hij voor de verandering niet serieus. Altijd lastig met hem, weet ik, maar toch; deze keer was' ie het niet.
Ik begrijp dat het om een vastberaden Rus ging...quote:Op maandag 26 december 2022 21:28 schreef ExTec het volgende:
Deze drone operator heeft ondertussen genoeg geoefend! Van heel hoog, en dan boven op z'n hoofd.
[ twitter ]
Kan hem helaas niet zienquote:Op maandag 26 december 2022 21:28 schreef ExTec het volgende:
Deze drone operator heeft ondertussen genoeg geoefend! Van heel hoog, en dan boven op z'n hoofd.
[ twitter ]
Je hoeft mij niet te overtuigen. Ben geen Russische dienstplichtigequote:Op maandag 26 december 2022 21:23 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, precies.
Russische propaganda wint van de waarheid als het jou betreft.
Bij dit soort prijzen ga ik elektriciteit opwekken op mijn hometrainer en slapent fietsent rijk wordenquote:Op maandag 26 december 2022 20:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zitten wel hele grappige bij:
[..]
Alleen was hij voor de verandering niet serieus. Altijd lastig met hem, weet ik, maar toch; deze keer was' ie het niet.
Ik heb een energieke boerenfox.quote:Op maandag 26 december 2022 21:31 schreef raptorix het volgende:
[..]
Bij dit soort prijzen ga ik elektriciteit opwekken op mijn hometrainer en slapent fietsent rijk worden
Oa: https://www.npr.org/2022/(...)mit-foreign-ministerquote:Ukraine secured a new $1.8 billion military aid package, including a Patriot missile battery, during the trip.
Russia responds to Zelenskyy's visit by accusing the U.S. of a proxy war in Ukraine
Kuleba said that the move "opens the door for other countries to do the same."
He said that the U.S. government developed a program for the missile battery to complete the training faster than usual "without any damage to the quality of the use of this weapon on the battlefield."
Ach, ik vind het wel lachen hoe je met open ogen in de Russische propaganda trapt.quote:Op maandag 26 december 2022 21:31 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Je hoeft mij niet te overtuigen. Ben geen Russische dienstplichtige
De arrogantie dat je een mandaat op de waarheid bezit helpt jou (of Kiev) ook niet.
Hamsterquote:Op maandag 26 december 2022 21:31 schreef raptorix het volgende:
[..]
Bij dit soort prijzen ga ik elektriciteit opwekken op mijn hometrainer en slapent fietsent rijk worden
Petje af hoor.quote:Op maandag 26 december 2022 21:28 schreef ExTec het volgende:
Deze drone operator heeft ondertussen genoeg geoefend! Van heel hoog, en dan boven op z'n hoofd.
[ twitter ]
Damn. Die soldaat was een Russische eenmanstank. Zoals de turret eraf vloog.quote:Op maandag 26 december 2022 21:28 schreef ExTec het volgende:
Deze drone operator heeft ondertussen genoeg geoefend! Van heel hoog, en dan boven op z'n hoofd.
[ twitter ]
Nou ben ik wel benieuwd naar het filmpje.quote:Op maandag 26 december 2022 21:42 schreef speknek het volgende:
[..]
Damn. Die soldaat was een Russische eenmanstank. Zoals de turret eraf vloog.
Ik zie Wagner daar nog wel de macht grijpen dan omdat deze momenteel de sterkste mafia clan zijn na Putin. Het wordt echt een shitshow dan.quote:Op maandag 26 december 2022 21:05 schreef Bensel het volgende:
Ik denk dat het goed is om te beseffen dat we aan de vooravond van een roerige tijd staan.
Rusland staat op imploderen, er schijnt nu al een decreet te zijn van de russische centrale bank om rekeningen van burgers te onteigenen (voor staatsgebruik). Dat gaat grote onrust teweeg brengen. Kans dat Rusland enigszins heel uit deze Putin shitshow komt is zeer klein geworden, leger is ernstig verzwakt, industrie staat stil, economisch dreigt een ramp en omringende landen roeren zich, kijkende of ze een deel van het russische land in kunnen gaan nemen. Het is moeilijk te voorzien wat er gaat gebeuren, maar dat het gaat gebeuren is vrijwel zeker. en dan valt ineens een grote speler op het wereldtoneel ineens volledig weg. En dat gaat meestal niet zonder slag of stoot.
Ah, je bent dus tegen vrijheid van meningsuitingquote:Op maandag 26 december 2022 21:13 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Jij hebt met jouw mening ng minder te zoeken in Oekrane of Rusland.
Nope, dikke onzin.quote:Het verdrag van versailles ging ook 'niet om vernedering' maar was wel het resultaat.
Een stel politici...quote:Zolang dit kwartje niet valt gaan Europa aan het kortste eind trekken. En voor wat, een stel politici. Ongeacht aan welke kant van de Dniepr ze zich bevinden.
Ja, ze zaten ook in Perestrojkast https://www.bnr.nl/podcas(...)erview-met-de-sauersquote:Op maandag 26 december 2022 18:21 schreef Slayage het volgende:
Interessante interview https://www.volkskrant.nl(...)eer-begrip~b340f7a3/
Je kan prima zonder Twitter account die filmpjes kijken toch, gewoon de cookies accepteren op FOK!quote:Op maandag 26 december 2022 21:43 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Nou ben ik wel benieuwd naar het filmpje.
Als iemand een non-Twitter link voor mij heeft
Je moet er, bij dit filmpje, voor inloggen.quote:Op maandag 26 december 2022 21:56 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Je kan prima zonder Twitter account die filmpjes kijken toch, gewoon de cookies accepteren op FOK!
Ooost duitsland en polen en joegoslave en Tsjechie danook , dann gaan wij er ook aanquote:Op maandag 26 december 2022 21:18 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Geeft niet. Zolang er elke dag op de Russische tv beelden verschijnen van door Kiev vermoordde Russische burgers in historisch Russische gebieden ga je ze niet overtuigen van jouw intelligentie. Je zaait enkel pure haat en vastberadenheid.
Vreemd kan hem wel zien en heb ook geen account. Als ik de video elders zie zal ik het plaatsen.quote:Op maandag 26 december 2022 21:58 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je moet er, bij dit filmpje, voor inloggen.
En ik heb geen Twitter.
Meeste filmjes kan ik zonder account wel zien.
Thanx, ik heb het van a tot z gelezen, bewaar het om nog eens te lezen. Een grondige analyse!quote:Op maandag 26 december 2022 19:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een fijne long-read van The Guardian:
[..]
[..]
Dit is wat russische bronnen ook melden: te weinig munitie, de 2022 batch is van slechte kwaliteit, en voor de Krasnopol precisiemunitie zijn er te weinig drones. Het enige voordeel van de russen wordt nu teniet gedaan, en er kunnen nu gekke dingen gebeuren aan het front.quote:Op maandag 26 december 2022 15:18 schreef la_perle_rouge het volgende:
[ twitter ]Er wordt geprobeerd hun locatie te geolocaten. Om ze wat munitie te sturen, zeg maar.
De licenties worden vaak niet, of met non-internet manier gecontroleerd, zoals een hardware USB key.quote:Op maandag 26 december 2022 17:38 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat soort machines opereren niet in de cloud oid. Dat ding functioneert gewoon en updates zijn hooguit voor extra functies of bugfixes. Hier kan die fabrikant niet zo veel mee doen, want 100% dat die geen direct lijntje met de machine hebben. Dat is al niet zo bij de machinefabriek op de hoek, laat staan bij een wapenfabrikant.
Een drone MLRS.quote:Op maandag 26 december 2022 22:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Deze dingen poepen gewoon 48 drones eruit in 1 keer.
[ twitter ]
Historisch Russische gebieden inderdaad. Van Odessa tot Kharkov tot Marioepol en Donetsk/Luhansk.quote:Op maandag 26 december 2022 21:38 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ach, ik vind het wel lachen hoe je met open ogen in de Russische propaganda trapt.
Je lepelt het gewoon letterlijk op.
'historisch Russische gebieden '
Dat je het uit je strot kunt krijgen.
Maar je troost jezelf kennelijk met de gedachte dat al die tienduizenden Russen die de dood in worden gejaagd door Poetin vastberaden zijn gemaakt door dagelijks op tv te zien hoe Kiev Russen vermoord in historisch Russische gebieden.
Fijn voor ze. Het zal hun dood verzachten...
Dat is ook mijn vermoeden, dat ze op een gegeven moment blokkeren omdat er service nodig is door een geautoriseerd leverancier, wat dus niet meer kan. Bij John Deere is iets vergelijkbaars. Als daar bijv een sensor kapot gaat kun je dat als boer niet zelf meer vervangen want de ecu registreert het en blokkeert de machine als die vervanging niet geautoriseerd wordt (door een dealer). Zo'n tractor is te jailbreaken met Oekraiensequote:Op maandag 26 december 2022 22:11 schreef oheng het volgende:
De licenties worden vaak niet, of met non-internet manier gedaan, zoals een hardware USB key.
Maar als je geen backup hebt gemaakt van de licentie of software, dan kun je in de problemen komen.
Sowieso moeten deze machines vervangen worden, omdat je op een gegeven moment tegen allerlei vage electronische problemen aanloopt, of omdat reparatie/onderhoud schier onmogelijk wordt door totaal gebrek aan onderdelen.
Op zich heeft rusland nu het voordeel dat er minder vraag is naar CNC machines, en dus de 2e hands markt goed voorzien is. Maar binnen een paar jaar wordt binnenlandse productie vrijwel onmogelijk, zonder nieuwe machines uit Europa.
Tja, dat is een heel gevaarlijke mening.quote:Op maandag 26 december 2022 22:15 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Historisch Russische gebieden inderdaad. Alles ten oosten van de Van Odessa tot Kharkov tot Marioepol en Donetsk/Luhansk.
Ik vind dat best enge systemenquote:Op maandag 26 december 2022 22:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Deze dingen poepen gewoon 48 drones eruit in 1 keer.
[ twitter ]
quote:Op maandag 26 december 2022 21:31 schreef polderturk het volgende:
Medvedev is weer dronken aan het twitteren/telegrammen.
[ twitter ]
[ twitter ]
Jeetje. Heb je het ICC al gebeld?quote:Op maandag 26 december 2022 22:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, dat is een heel gevaarlijke mening.
Wat dat betreft ben jij dan mede verantwoordelijk voor wat daar nu gaande is
Je legitimeert het gewoon.
Soevereiniteit bestaat niet, andere landen kunnen gewoon aanspraak maken op gebieden die ze historisch tot hun grondgebied rekenen.
Maar echt verrassend is dat niet natuurlijk.
Lees het hier benoemde artikel eens :quote:Op maandag 26 december 2022 22:15 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Historisch Russische gebieden inderdaad. Alles ten oosten van de Van Odessa tot Kharkov tot Marioepol en Donetsk/Luhansk.
https://www.theguardian.c(...)ics-shaping-conflict Kijk of luister eens naar de hoorcolleges van professor Snyder over Oekranequote:Op maandag 26 december 2022 19:42 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een fijne long-read van The Guardian:
[..]
[..]
Dat doet wel pijn bij de Russen en Poetin ja.quote:
Ik heb nog nooit meegemaakt dat vervangende onderdelen geblokkeerd werden. Ik zie ook nooit electronica die daarop wijst. Het probleem is meer dat de software er opnieuw opgezet moet worden, doordat er iets met de opslag gebeurd is. Soms is zelfs domweg een machine opnieuw opstarten al genoeg om de CNC's config data te wissen lol (bijv als de UPS leeg is/lekt). En de software staat bijvoorbeeld op ouderwetse harde schijven of onboard flash chips. Niet bepaald robuuste hardware.quote:Op maandag 26 december 2022 22:18 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Dat is ook mijn vermoeden, dat ze op een gegeven moment blokkeren omdat er service nodig is door een geautoriseerd leverancier, wat dus niet meer kan. Bij John Deere is iets vergelijkbaars. Als daar bijv een sensor kapot gaat kun je dat als boer niet zelf meer vervangen want de ecu registreert het en blokkeert de machine als die vervanging niet geautoriseerd wordt (door een dealer). Zo'n tractor is te jailbreaken met Oekraiensesoftware overigens. Misschien kan dat bij die CNC machines ook wel
Nederland is toch ook gewoon een Duitse provincie?quote:Op maandag 26 december 2022 22:34 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Jeetje. Heb je het ICC al gebeld?
Je toewijding valt te prijzen dat je zelfs op de eerste avond van je vakantie in Kaapstad hier lekker door blijft posten!quote:Op maandag 26 december 2022 22:34 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Jeetje. Heb je het ICC al gebeld?
"nitter.it" ipv "twitter.com" en je kunt probleemloos mobniks zien sneuvelen.quote:Op maandag 26 december 2022 21:58 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Je moet er, bij dit filmpje, voor inloggen.
En ik heb geen Twitter.
Meeste filmjes kan ik zonder account wel zien.
Ukraine heeft ten oosten van Bakhmut de afgelopen tijd wat munitie depots opgeblazen. Er zijn mensen die een Ukrains offensief verwachten. Maar dat is de primaire reden dat Rus daar nu zonder munitie zit.quote:Op maandag 26 december 2022 22:11 schreef oheng het volgende:
Dit is wat russische bronnen ook melden: te weinig munitie, de 2022 batch is van slechte kwaliteit, en voor de Krasnopol precisiemunitie zijn er te weinig drones. Het enige voordeel van de russen wordt nu teniet gedaan, en er kunnen nu gekke dingen gebeuren aan het front.
If truequote:
Bij Deere of bij CNC machines? Bij Deere machines heb ik er wel over gelezen en was wat aan het speculeren over wat zou kunnen. Maar dan geldt dat alleen voor de modernste als het al gebeurt.quote:Op maandag 26 december 2022 22:43 schreef oheng het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit meegemaakt dat vervangende onderdelen geblokkeerd werden. Ik zie ook nooit electronica die daarop wijst. Het probleem is meer dat de software er opnieuw opgezet moet worden, doordat er iets met de opslag gebeurd is. Soms is zelfs domweg een machine opnieuw opstarten al genoeg om de CNC's config data te wissen lol (bijv als de UPS leeg is/lekt). En de software staat bijvoorbeeld op ouderwetse harde schijven of onboard flash chips. Niet bepaald robuuste hardware.
De beveiliging bij de meeste CNC machines is niet-bestaand overigens.
Misschien is dit overdreven, maar vanuit een strategisch standpunt maakt dat niet uit;quote:
Ja klopt ja, ik zag het gebeuren de afgelopen tijd, "preparing the battlefield". Enige probleem is dat de weersvooruitzichten van Svatove tot en met Bakhmut temperaturen voorspellen van boven het vriespunt.quote:Op maandag 26 december 2022 22:49 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ukraine heeft ten oosten van Bakhmut de afgelopen tijd wat munitie depots opgeblazen. Er zijn mensen die een Ukrains offensief verwachten. Maar dat is de primaire reden dat Rus daar nu zonder munitie zit.
Lol ik repareer (nog) geen Deere machines, maar het probleem is mij bekend via Louis Rossmann.quote:Op maandag 26 december 2022 22:50 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Bij Deere of bij CNC machines? Bij Deere machines heb ik er wel over gelezen en was wat aan het speculeren over wat zou kunnen. Maar dan geldt dat alleen voor de modernste als het al gebeurt.
Denk jij dat die cnc machines op afstand software matig geblokkeerd kunnen worden?
Goed verhaal. Leg eens even uit waarom?quote:Op maandag 26 december 2022 21:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ah, je bent dus tegen vrijheid van meningsuiting
[..]
Nope, dikke onzin.
En totaal niet relevant met deze oorlog.
[..]
Een stel politici...
Dus dat Rusland Oekrane van de kaart probeert te vegen, och....
Maar o wee als Europa Oekrane helpt om dat te voorkomen.
Dan opeens is Rusland het slachtoffer en is Europa de gemenerik die Rusland zit te vernederen...
Wat dat betreft kon je zelf wel Rus zijn, zo diep zit de Kremlin doctrine in je.
Dit is ook wel weer Oekranse propaganda hoor, die Kyiv Post. Beter media zoeken die aan geen van beide landen gelinkt is.quote:
Wat een kattige reactie weer.quote:Op maandag 26 december 2022 22:44 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Nederland is toch ook gewoon een Duitse provincie?
Hoe voelt dat nou om verkrachting, moord op kinderen en bejaarden, diefstal, deportaties, genocide en andere oorlogsmisdaden te verdedigen met alleen maar onzinnige Russische sprookjes over het grote Russische rijk?
Nazi-Duitsland zou je ook best aangesproken hebben denk ik. De retoriek,de symboliek ,de methode, de misdaden zijn hetzelfde
Vermoedelijk omdat je visie logischerwijs ongeveer net zo populair is als die van Mussert in '40 - '45.quote:Op maandag 26 december 2022 21:10 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Omdat er al 623 topics zijn over hoe stom mijn visie wel niet is.
FOK! mss sein. Waarom moet ik dit uitleggen?quote:Op maandag 26 december 2022 22:45 schreef RegularOrange het volgende:
[..]
Je toewijding valt te prijzen dat je zelfs op de eerste avond van je vakantie in Kaapstad hier lekker door blijft posten!
Ja, die van jou in sommige streken ook.quote:Op maandag 26 december 2022 23:41 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Vermoedelijk omdat je visie logischerwijs ongeveer net zo populair is als die van Mussert in '40 - '45.
Er zijn heel veel mensen die goed geld verdienen.quote:Op maandag 26 december 2022 22:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Deze dingen poepen gewoon 48 drones eruit in 1 keer.
[ twitter ]
Spijtig nieuws. maar liever dood dan levend gepakt zou ik denken bij dit soort teams.quote:
https://radiotrek.rv.ua/n(...)-rf-foto_300788.htmlquote:Op dinsdag 27 december 2022 00:23 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Spijtig nieuws. maar liever dood dan levend gepakt zou ik denken bij dit soort teams.
Dood ben je toch al, de vraag is of het meteen is of nog met enkele maanden aan martelingen er tussen![]()
De straten in Rusland liggen vol met AK munitie, net zoals dat je hier haast uitglijdt over 5.56 NATO patronen.quote:
Met al die Russische martelpraktijken in het nieuws hoop ik dat de helden in een vuurgevecht zijn omgekomen, en niet zijn opgepakt.quote:Op dinsdag 27 december 2022 00:23 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Spijtig nieuws. maar liever dood dan levend gepakt zou ik denken bij dit soort teams.
Dood ben je toch al, de vraag is of het meteen is of nog met enkele maanden aan martelingen er tussen![]()
De Oekraeners kiezen er zelf voor om hun leven te geven in strijd tegen een leven in een autoritaire dictatuur.quote:Op maandag 26 december 2022 23:25 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Goed verhaal. Leg eens even uit waarom?
Ik ben vr vrijheid van meningsuiting.
En ja, een stel politici.
Met name de prutsers en leugenaars die het een geweldig idee vonden
om mondjesmaat een assault-rifles-for peace-achtige toestand te creren en het conflict te 'monetizen' terwijl ze weten dat dit slechts voor een meervoud aan doden zorgt en het conflict niet ophoudt, maar langer duurt. Ik snap alleen niet zo goed hoe dat perse in voordeel van Kiev gaat zijn met zoveel dienstplichtigen aan het front en een significant deel van de bevolking gevlucht of ontheemd.
Stiekem heeft Europa en de VS geholpem om het brandje te stichten. Alleen wil je niet helpen blussen
Oh, er geldt geen dienstplicht?quote:Op dinsdag 27 december 2022 01:46 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
De Oekraeners kiezen er zelf voor om hun leven te geven in strijd tegen een leven in een autoritaire dictatuur.
Is dat je excuus?quote:Op dinsdag 27 december 2022 02:02 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Oh, er geldt geen dienstplicht?
Wagner Group, Mozart Groupquote:Op dinsdag 27 december 2022 01:41 schreef weetjewel5 het volgende:
[ twitter ]
Volledige podcast staat in het draadje.
Afgaande op de Oekraiense "propaganda" filmpjes zie ik toch een hele andere motivatie en moraal dan de Russchische filmpjes.quote:Op dinsdag 27 december 2022 02:21 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Ik ben geen Oekraens dienstplichtige.
Nee hoor, je gaf net aan van niet.quote:Op maandag 26 december 2022 23:25 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Goed verhaal. Leg eens even uit waarom?
Ik ben vr vrijheid van meningsuiting.
Je bedoelt hoe Rusland de burgeroorlog in het oosten heeft aangezet en gaande heeft gehouden gedurende de afgelopen 8 jaar.quote:En ja, een stel politici.
Met name de prutsers en leugenaars die het een geweldig idee vonden
om mondjesmaat een assault-rifles-for peace-achtige toestand te creren en het conflict te 'monetizen' terwijl ze weten dat dit slechts voor een meervoud aan doden zorgt en het conflict niet ophoudt, maar langer duurt.
Het enige wat hier uit blijkt is dat je gewoon heel getrouw de Russische propaganda blijft volgen.quote:Ik snap alleen niet zo goed hoe dat perse in voordeel van Kiev gaat zijn met zoveel dienstplichtigen aan het front en een significant deel van de bevolking gevlucht of ontheemd.
Stiekem heeft Europa en de VS geholpem om het brandje te stichten. Alleen wil je niet helpen blussen
Niet relevantquote:Op dinsdag 27 december 2022 02:02 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Oh, er geldt geen dienstplicht?
Gelukkig vallen die een voor een uit het raam of van de trap ..quote:Op dinsdag 27 december 2022 00:11 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Er zijn heel veel mensen die goed geld verdienen.
[ afbeelding ]
quote:Servisch leger in hoogste staat van paraatheid vanwege spanningen Kosovo
https://nos.nl/artikel/24(...)ge-spanningen-kosovo
Het Servische leger op de grens met Kosovo is in hoogste staat van paraatheid gebracht na weken van oplopende spanningen tussen Servi en Kosovo. De Servische minister van Defensie, Vucevic, zegt dat het leger klaar is om geweld te gebruiken indien nodig.
Weet je wie dit interessant vindt?quote:
Grote kans dat Russische (geheim) agenten daar intern de boel opstoken om nog wat meer vuur op te laaien.quote:
Ja en daarmee richting Rusland sturen waarbij meerdere landen dit voorbeeld volgen waarna er een sterker Russisch blok wordt gevormd.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:04 schreef Simmertje het volgende:
"Als Servi zijn rechtsstaat en nationaal bestuur op korte termijn in orde krijgt en de diplomatieke relaties met Kosovo verbetert, zou het land tegen 2025 een volwaardig lid van de Europese Unie moeten zijn."
Lijkt mij een prima drukmiddel om nu te gebruiken. Ook gewoon meteen uit dat hele programma trappen als ze militair ook maar 1 stap nemen.
Wie zijn die meerdere landen? Daarnaast staat Servi om naar failliet Rusland te trekken als ze dat zo graag willen. Want heb je aan een volk binnen de EU die zo enorm begaan zijn met moedertje Rusland.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:05 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ja en daarmee richting Rusland sturen waarbij meerdere landen dit voorbeeld volgen waarna er een sterker Russisch blok wordt gevormd.
quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:02 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Grote kans dat Russische (geheim) agenten daar intern de boel opstoken om nog wat meer vuur op te laaien.
Rusland zoekt weer bondgenoten als vanouds, als je zo’n land direct uit de EU trapt (of de kans erop ontneemt) dan kan dat een aanzuigend effect teweeg brengen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:06 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Wie zijn die meerdere landen? Daarnaast staat Servi om naar failliet Rusland te trekken als ze dat zo graag willen. Want heb je aan een volk binnen de EU die zo enorm begaan zijn met moedertje Rusland.
Kan beide kanten opwerken, het kan ook juist als waarschuwing fungeren naar landen die iets te vrolijk doen met Rusland. Maar daarnaast als dit hetgeen is wat het Servische volk wilt, prima toch.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:08 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Rusland zoekt weer bondgenoten als vanouds, als je zo’n land direct uit de EU trapt (of de kans erop ontneemt) dan kan dat een aanzuigend effect teweeg brengen.
Dit is hetgeen wat Rusland wil. En wil je die in de kaart spelen?quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:14 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Kan beide kanten opwerken, het kan ook juist als waarschuwing fungeren naar landen die iets te vrolijk doen met Rusland. Maar daarnaast als dit hetgeen is wat het Servische volk wilt, prima toch.
Overigens kanttekening, Mussert was absoluut niet voor de nazi invasie en bezetting van Nederland.quote:Op maandag 26 december 2022 23:41 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Vermoedelijk omdat je visie logischerwijs ongeveer net zo populair is als die van Mussert in '40 - '45.
Bondgenoot worden in het geheel nieuwe MoskouPact (Ik gok dat Polen niet mee wil doen)? Lekker samen met de andere armoezaaiers je laten misbruiken door Russische "bondgenoten"? Tja, wanneer er Oostbloklanden zijn die masochistisch genoeg zijn om die kant op te bewegen, wie zijn wij dan om ze tegen te houden?quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dit is hetgeen wat Rusland wil. En wil je die in de kaart spelen?
Alsof iemand zo dom is om zich nu bij dat zinkend schip te voegen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:18 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dit is hetgeen wat Rusland wil. En wil je die in de kaart spelen?
Dit dus, je kan Servi niet opdringen om de kant van de EU te kiezen (iets wat Rusland maar al te graag doet met andere landen). Als zij (het volk) liever een vazalstaat worden van Rusland, be my guest.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:30 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Bondgenoot worden in het geheel nieuwe MoskouPact (Ik gok dat Polen niet mee wil doen)? Lekker samen met de andere armoezaaiers je laten misbruiken door Russische "bondgenoten"? Tja, wanneer er Oostbloklanden zijn die masochistisch genoeg zijn om die kant op te bewegen, wie zijn wij dan om ze tegen te houden?
Persoonlijk denk ik dat het reuze gaat tegenvallen voor Putin c.s. om weer een militair/economisch blok te vormen met de voormalige kolonin. Een beetje schurken tegen Rusland aan, een beetje een recalcitrant doen op zijn Orban's is leuk voor de bhne en het binnenlandse imago, maar NATO/EU met alle bijbehorende miljarden inruilen voor een failliete schurkenstaat? Ik zie het niet gebeuren.
quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:30 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Bondgenoot worden in het geheel nieuwe MoskouPact (Ik gok dat Polen niet mee wil doen)? Lekker samen met de andere armoezaaiers je laten misbruiken door Russische "bondgenoten"? Tja, wanneer er Oostbloklanden zijn die masochistisch genoeg zijn om die kant op te bewegen, wie zijn wij dan om ze tegen te houden?
Persoonlijk denk ik dat het reuze gaat tegenvallen voor Putin c.s. om weer een militair/economisch blok te vormen met de voormalige kolonin. Een beetje schurken tegen Rusland aan, een beetje een recalcitrant doen op zijn Orban's is leuk voor de bhne en het binnenlandse imago, maar NATO/EU met alle bijbehorende miljarden inruilen voor een failliete schurkenstaat? Ik zie het niet gebeuren.
Oostblok landen zullen dat toch anders zien.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:33 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Alsof iemand zo dom is om zich nu bij dat zinkend schip te voegen.
quote:Buitenlandminister Sergei Lavrov van Rusland heeft Oekrane een ultimatum gesteld: het aangevallen land moet snel reageren op het aanbod van president Poetin om te onderhandelen. Zo niet, dan zal het Russische leger de 'kwestie' oplossen.
Het is onwaarschijnlijk dat Oekrane ingaat op de 'handreiking' van Poetin. De president heeft er onmogelijke eisen aan verbonden. Zo moet Kiev onder meer erkennen dat Rusland een vijfde van het Oekraens grondgebied krijgt. Dat gaat niet gebeuren: Oekrane herhaalde gisteren door te vechten tot Rusland zich terugtrekt.
Daarom voert Rusland de druk op: het aanbod van Poetin blijft niet lang staan. ,,Onze voorstellen zijn goed bekend bij onze vijand", zegt Lavrov. ,,Het demilitariseren, denazifiseren van de gebieden die het regime controleert en het beindigen van de bedreiging richting Rusland en ons nieuwe land vanuit daar." Hij besluit: ,,Het punt is simpel: ga erop in, voor je eigen bestwil. Anders wordt de kwestie besloten door het Russische leger."
https://www.ad.nl/buitenl(...)-de-oorlog~ac09a285/
Volgens mij heeft het gros van de oostblok landen een pleuris hekel aan Rusland, Servi is de uitzondering.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:36 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
[..]
Oostblok landen zullen dat toch anders zien.
Verder gebeurt er wel meer dat niet direct logisch lijkt.
Het is hetgeen Rusland er wil doordrukken, dat kun je beter met slimheid afkappen dan in emotie (von der Leyen) allerlei dingen doen die Rusland in de kaart speelt.
Lukashenko voelt er ook niet voor om loopjochie van Putin te worden en dan binnekort van een trap gelazerd te wordenquote:Op dinsdag 27 december 2022 09:28 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Overigens kanttekening, Mussert was absoluut niet voor de nazi invasie en bezetting van Nederland.
Het niet voor niets nationaal socialisme.
Want nu is het leger daar niet actief of zo?quote:
Naar de onderhandelingstafel met een pistool op je hoofd. Het is geen sham referendum, teringdebielquote:
Schelden voegt niets toe!quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:43 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Naar de onderhandelingstafel met een pistool op je hoofd. Het is geen sham referendum, teringdebiel
Rusland verwart onderhandelen met bedreigen, chanteren en afpersen.
Rusland maakt op dit moment een vrije val. Dat zien buurlanden ook.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:36 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
[..]
Oostblok landen zullen dat toch anders zien.
Verder gebeurt er wel meer dat niet direct logisch lijkt.
Het is hetgeen Rusland er wil doordrukken, dat kun je beter met slimheid afkappen dan in emotie (von der Leyen) allerlei dingen doen die Rusland in de kaart speelt.
Zulke types hangen zelfs in dit topic rond.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:33 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Alsof iemand zo dom is om zich nu bij dat zinkend schip te voegen.
Kazachstan heeft schijt aan Putin en Lukashenko zal ook blij zijn dat de kans dat ie van de trap gaat vallen kleiner is gewordenquote:Op maandag 26 december 2022 21:05 schreef Bensel het volgende:
Ik denk dat het goed is om te beseffen dat we aan de vooravond van een roerige tijd staan.
Rusland staat op imploderen, er schijnt nu al een decreet te zijn van de russische centrale bank om rekeningen van burgers te onteigenen (voor staatsgebruik). Dat gaat grote onrust teweeg brengen. Kans dat Rusland enigszins heel uit deze Putin shitshow komt is zeer klein geworden, leger is ernstig verzwakt, industrie staat stil, economisch dreigt een ramp en omringende landen roeren zich, kijkende of ze een deel van het russische land in kunnen gaan nemen. Het is moeilijk te voorzien wat er gaat gebeuren, maar dat het gaat gebeuren is vrijwel zeker. en dan valt ineens een grote speler op het wereldtoneel ineens volledig weg. En dat gaat meestal niet zonder slag of stoot.
Servie kan niet bij de eu, zolang ze niet de onderliggende etische waarden omarmen die de economische voorspoed hebben gebracht.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:34 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Dit dus, je kan Servi niet opdringen om de kant van de EU te kiezen (iets wat Rusland maar al te graag doet met andere landen). Als zij (het volk) liever een vazalstaat worden van Rusland, be my guest.
Uiteindelijk zullen ze wel voor de EU kiezen, economische belangen wegen veel zwaarder.
quote:Russische minister van Buitenlandse Zaken stelt Oekrane ultimatum over geannexeerde regio's
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-66387712
De Russische minister van Buitenlandse Zaken Lavrov heeft gezegd dat Oekrane de voorstellen van Moskou met betrekking tot de geannexeerde regio's Loegansk, Donetsk, Zaporizja en Cherson moet nakomen, anders "onderneemt het Russische leger actie en zal het het heft in eigen handen nemen". Dat zei hij tegen het Russische staatspersbureau Tass. Rusland wil onder meer dat Oekrane zijn militairen weghaalt uit de regio's.
quote:
Ok dus de oorlog moet stoppen doordat Oekrane opgeeft. Iedereen weet dat genocide en etnische zuiveringen het gevolg zullen zijn.quote:Lavrov zei ook dat de bal nu bij Washington ligt als het gaat om het beindigen van de oorlog. "Zij kunnen het verzet van Oekrane op elk moment stoppen", verwees Lavrov naar de miljardensteun van de Amerikanen aan Oekrane.
"onderneemt het Russische leger actie"quote:
Morgen weer een keertje met NOEKS dreigen en het spelletje begint weer van voren af aan.quote:
Een betere vraag zou zijn, waarom zouden wij Servi berhaupt bij de EU willen? Ook al zouden ze bijvoorbeeld Kosovo erkennen. Wat biedt het ons?quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:57 schreef Spablauw214 het volgende:
Ik zie sowieso niet hoe Servi bij de EU moet komen zolang ze de onafhankelijkheid van Kosovo niet erkennen.
Nee eens hoor maar dat geldt wat mij betreft voor de hele westelijke Balkan. En eigenlijk ook voor alle landen die in 2004 en daarna zijn toegetreden.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:05 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Een betere vraag zou zijn, waarom zouden wij Servi berhaupt bij de EU willen? Ook al zouden ze bijvoorbeeld Kosovo erkennen. Wat biedt het ons?
Niks noppa nada
Klopt. Daar ben ik dan ook geen voorstander vanquote:Op dinsdag 27 december 2022 10:06 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Nee eens hoor maar dat geldt wat mij betreft voor de hele westelijke Balkan. En eigenlijk ook voor alle landen die in 2004 en daarna zijn toegetreden.
Behalve goedkope arbeid heeft het ons niks opgeleverd, alleen maar een hoop geld gekost.
De EU als politieke unie is de natte droom van een stel eurocraten en is louter gebaseerd op wensdenken. Er is amper maatschappelijk draagvlak voor een federaal Europa. Ik ben er ook stellig van overtuigd dat het uiteindelijk uit elkaar zal vallen door tegengestelde belangen. En diverse netto-ontvangers zullen eruit stappen zodra ze nettobetaler worden (Visegrad 4).quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:07 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Klopt. Daar ben ik dan ook geen voorstander vanEU wil alleen maar groter groter groter. Die denken niet aan wat het ons als landen oplevert.
Russen hebben het nu dagelijks over onderhandelingen en soms meermalen per dagquote:Op maandag 26 december 2022 19:12 schreef YoungDriller het volgende:
[..]
Speciaal voor jou dan.
[ twitter ]
quote:Peskov zei dat Rusland nooit de voorwaarden van iemand anders heeft gevolgd bij de onderhandelingen over Oekrane
De woordvoerder van het Kremlin beantwoordde de vraag of de Russische Federatie klaar is voor onderhandelingen op de voorwaarden van Kiev
??????? ?? WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/5073906/
De nood is erg hoog dat is duidelijkquote:In antwoord op de vraag van journalisten of de Russische Federatie bereid is te onderhandelen onder de voorwaarden van Oekrane, benadrukte de vertegenwoordiger van het Kremlin dat het land zich altijd heeft laten leiden door zijn eigen doelen en gezond verstand.
Eerder kondigde Peskov aan dat Rusland bereid is om met Oekrane te onderhandelen. Het principe van de doelen van de militaire operatie blijft behouden, merkte de perssecretaris van de president van de Russische Federatie op.
Bedenk dat Rusland op de ochtend van donderdag 24 februari 2022 een militaire operatie in Oekrane heeft gelanceerd.
President Vladimir Poetin zei dat het doel ervan is "burgers te beschermen die acht jaar lang het slachtoffer zijn geweest van mishandeling en genocide door het regime in Kiev".
??????? ?? WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/5073906/
quote:https://www.kp.ru/online/news/5073969/?from=smm
VN-secretaris-generaal Antnio Guterres staat klaar om te bemiddelen bij het oplossen van het Oekraense conflict
De VN zeiden dat dit zal gebeuren onder voorbehoud van de instemming van alle partijen bij het conflict.
Maria PAVLOVA
DEEL
VN-secretaris-generaal Guterres stemde ermee in om bemiddelaar te worden bij de vreedzame oplossing van het conflict in Oekrane.
Foto: REUTERS
VN-secretaris-generaal Antnio Guterres sprak zijn bereidheid uit om te bemiddelen bij het oplossen van het Oekraense conflict. TASS schrijft hierover aan de hand van het bureau van het hoofd van de wereldorganisatie.
De VN noemden de voorwaarde waaronder de bemiddeling van Guterres mogelijk zal zijn.
Alle partijen bij het conflict moeten hiermee instemmen, aldus het bureau.
??????? ?? WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/5073969/
quote:"Zoals de secretaris-generaal in het verleden herhaaldelijk heeft gezegd, kan hij alleen bemiddelen als alle partijen willen dat hij bemiddelt", aldus het kantoor van Antnio Guterres .
??????? ?? WWW.KP.RU: https://www.kp.ru/online/news/5073969/
Lol, Max Blumenthal is een klassieke russische apologist. Dat zie je ook mooi aan zijn omschrijving van Mozart Group: "The Mozart Group is among the largest PMCs in Ukraine"quote:Op dinsdag 27 december 2022 01:41 schreef weetjewel5 het volgende:
[ twitter ]
Volledige podcast staat in het draadje.
Als ie de westerse propaganda niet napraat is het een russische apologist?quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:17 schreef oheng het volgende:
[..]
Lol, Max Blumenthal is een klassieke russische apologist. Dat zie je ook mooi aan zijn omschrijving van Mozart Group: "The Mozart Group is among the largest PMCs in Ukraine"
Hoe groot is Mozart Group dan? Nou, 20-30 man. Bovendien zijn ze niet betrokken bij gevechtshandelingen.
Deze usefull idiot geeft bijvoorbeeld ook Oekraine de schuld van het bombarderen van het theater in Mariupol.
Je vergeet 100.000den asielzoekers die zo door kunnen lopen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:06 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Nee eens hoor maar dat geldt wat mij betreft voor de hele westelijke Balkan. En eigenlijk ook voor alle landen die in 2004 en daarna zijn toegetreden.
Behalve goedkope arbeid heeft het ons niks opgeleverd, alleen maar een hoop geld gekost.
Ik weet niet of 5 miljoen extra arbeidskrachten een groot probleem is voor europaquote:Op dinsdag 27 december 2022 10:25 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Je vergeet 100.000den asielzoekers die zo door kunnen lopen.
Als hij bewezen bull shirt praat dan is het inderdaad Russische apologeet. Altijd dat gejank dat het Pro Oekrane kamp alleen MSM en westerse propaganda leest. Jullie claimen je eigen onderzoek te doen, maar dat doen jullie niet. Jullie lopen achter een ieder aan die niet het heersende narratief steunt en baseren je dan op dat "onderzoek".quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:20 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Als ie de westerse propaganda niet napraat is het een russische apologist?
Het leger van Wit Rusland gaat niet vechten dat is wel duidelijk nuquote:Op maandag 26 december 2022 21:06 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dit gelul horen we al maanden nu.
Nee als je bewezen onzin vanuit Rusland nakletst, dan wel.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:20 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Als ie de westerse propaganda niet napraat is het een russische apologist?
Misschien maar eens serieus kijken wat dat onderhandelen inhoudt aangezien wij van de EU en de VS geen wapenleveranties hoeven te verwachten die leiden tot een doorbraaksector.quote:
Zolang Rusland meer eist dan een veilige aftocht van haar troepen, zijn onderhandelingen geen optie.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:31 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Misschien maar eens serieus kijken wat dat onderhandelen inhoudt aangezien wij van de EU en de VS geen wapenleveranties hoeven te verwachten die leiden tot een doorbraaksector.
Gewoon een trekpop waar elke keer dezelfde poep uitkomt.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:00 schreef Barbusse het volgende:
[..]
"onderneemt het Russische leger actie"
Die Lavrov is ook wel echt een speciaaltje he?
Eens.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:35 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Zolang Rusland meer eist dan een veilige aftocht van haar troepen, zijn onderhandelingen geen optie.
Zelfs zij wordt internationaal serieuzer genomen dan die koekwaus:quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Gewoon een trekpop waar elke keer dezelfde poep uitkomt.
Tsjechi en Slowakije hebben zich de afgelopen 20 jaar behoorlijk ontwikkeld tot redelijke democratie en redelijk goed draaiende economie. Idem voor Sloveni en Kroati. Voor dit soort landen de poort dichthouden vind ik behoorlijk misplaatst.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:06 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Nee eens hoor maar dat geldt wat mij betreft voor de hele westelijke Balkan. En eigenlijk ook voor alle landen die in 2004 en daarna zijn toegetreden.
Behalve goedkope arbeid heeft het ons niks opgeleverd, alleen maar een hoop geld gekost.
Gast! Van de statushouders die in 2014 een verblijfsvergunning asiel hebben ontvangen, had 43 procent medio 2020 een baan.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:28 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ik weet niet of 5 miljoen extra arbeidskrachten een groot probleem is voor europa
Ah het klonk al fishy maar geen tijd gehad voor verificatie. Top dat jij dat wel gedaan hebt.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:17 schreef oheng het volgende:
[..]
Lol, Max Blumenthal is een klassieke russische apologist. Dat zie je ook mooi aan zijn omschrijving van Mozart Group: "The Mozart Group is among the largest PMCs in Ukraine"
Hoe groot is Mozart Group dan? Nou, 20-30 man. Bovendien zijn ze niet betrokken bij gevechtshandelingen.
Deze usefull idiot geeft bijvoorbeeld ook Oekraine de schuld van het bombarderen van het theater in Mariupol.
Dus Oekrane is geen corrupte fucked up society? Bijzonder dat mensen het hier beter denken te weten dan mensen daar.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:28 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Als hij bewezen bull shirt praat dan is het inderdaad Russische apologeet. Altijd dat gejank dat het Pro Oekrane kamp alleen MSM en westerse propaganda leest. Jullie claimen je eigen onderzoek te doen, maar dat doen jullie niet. Jullie lopen achter een ieder aan die niet het heersende narratief steunt en baseren je dan op dat "onderzoek".
Bovendien ligt de bal bij Rusland, doe een redelijk voorstel en ik denk dat er best te praten valt. De in 2022 ingenomen gebieden sowieso terug. De gebieden ervoor misschien iets als een autonome status met wellicht over 10 jaar afspreken dat er verkiezingen komen bij wie men wilt horen. Eventueel zou je voor de Krim ook nog een VN vredesmacht kunnen neerzetten waarbij Rusland en Ukr. afspreken geen militaire bezetting te doen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 09:59 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
[..]
Ok dus de oorlog moet stoppen doordat Oekrane opgeeft. Iedereen weet dat genocide en etnische zuiveringen het gevolg zullen zijn.
Ja, zoals jij, toch? Of Oekraine dat wel of niet is heeft geen enkele relevantie als het over dit conflict gaat en wie de schuldige en wie er bewezen oorlogsmisdaden begaan heeftquote:Op dinsdag 27 december 2022 11:14 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dus Oekrane is geen corrupte fucked up society? Bijzonder dat mensen het hier beter denken te weten dan mensen daar.
Die Blumenthal zal nooit iets slechts zeggen over rusland. Zijn mening is 100% voorspelbaar, zijn politieke mening kun je omschrijven als een simpele "contrarian". Zo heeft hij ook geen goed woord over voor de protesten in Iran, of Venezuela. Alles is de schuld van de VS, altijd. Andere landen of bevolkingsgroepen hebben geen autonomie, alles wordt bestuurd van bovenaf. Zijn mening is gebaseerd op whatever het standpunt van de regering van de VS op dat moment is.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:20 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Als ie de westerse propaganda niet napraat is het een russische apologist?
Idd en Rusland zit ook zogenaamd al 6 maanden met te weinig munitie. Het is bijna op hoor, echt waar!quote:Op maandag 26 december 2022 21:06 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dit gelul horen we al maanden nu.
quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:14 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dus Oekrane is geen corrupte fucked up society? Bijzonder dat mensen het hier beter denken te weten dan mensen daar.
De corruptie in Oekraine is aantoonbaar minder erg dan in rusland.quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:14 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dus Oekrane is geen corrupte fucked up society? Bijzonder dat mensen het hier beter denken te weten dan mensen daar.
Zijn we weer aan het verzinnen?quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:17 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Idd en Rusland zit ook zogenaamd al 6 maanden met te weinig munitie. Het is bijna op hoor, echt waar!
Jamaar nazi's en satanistenquote:Op dinsdag 27 december 2022 11:23 schreef oheng het volgende:
[..]
[..]
De corruptie in Oekraine is aantoonbaar minder erg dan in rusland.
Dus wat wil je nou zeggen dan. Bovendien is Oekraine 70 jaar lang bezet door rusland.
Dezelfde kwaliteit munitie als Oekrane? Dat is inderdaad het geval, ja. Daarom alleen maar lukraak op steden schieten met oude zooi. En fosfor.quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:17 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Idd en Rusland zit ook zogenaamd al 6 maanden met te weinig munitie. Het is bijna op hoor, echt waar!
Ja, van ons geld.quote:Op dinsdag 27 december 2022 10:51 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Tsjechi en Slowakije hebben zich de afgelopen 20 jaar behoorlijk ontwikkeld tot redelijke democratie en redelijk goed draaiende economie. Idem voor Sloveni en Kroati. Voor dit soort landen de poort dichthouden vind ik behoorlijk misplaatst.
Landen als Hongarije, Roemeni en Bulgarije kennen veel interne problemen, corruptie en autoritaire regimes. Echter zijn deze landen wel beter af in de EU als buiten de EU en bovendien als dit soort landen niet in de EU zaten dan waren ze ook gevoeliger voor "hulp" uit Rusland.
Ik werk met een Oekraner... die lui willen geheel af van de invloed van Rusland. Die willen gewoon een stabiel land dat zich kan aansluiten bij Europa en het westen. Die zijn de corruptie helemaal zat.. Ze hebben in 2014 ook heel goed laten zien wat ze willen.quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:14 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dus Oekrane is geen corrupte fucked up society? Bijzonder dat mensen het hier beter denken te weten dan mensen daar.
Vrijheid van meningsuitingquote:Op dinsdag 27 december 2022 11:37 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Vrouw wordt meteen voor nazi versleten ook
Waar komt jouw behoefte toch vandaan om alles van Oekrane zwart te maken en alles van Rusland/Poetin goed te praten?quote:Op dinsdag 27 december 2022 11:14 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Dus Oekrane is geen corrupte fucked up society? Bijzonder dat mensen het hier beter denken te weten dan mensen daar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |