Klopt jaquote:Op woensdag 9 november 2022 20:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
Volgens mij doet de youtube in de OP het niet meer.
quote:Op woensdag 9 november 2022 20:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
Volgens mij doet de youtube in de OP het niet meer.
Ik ben blij dat mijn lange OP gelezen wordt.quote:Op woensdag 9 november 2022 20:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
Volgens mij doet de youtube in de OP het niet meer.
Is Meke ook jouw favoriete SC-er?quote:Op woensdag 9 november 2022 20:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik ben blij dat mijn lange OP gelezen wordt.
Tevens is het probleem opgelost.
Ik heb jullie allemaal even liefquote:Op woensdag 9 november 2022 20:58 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Is Meke ook jouw favoriete SC-er?
Ik mag toch aannemen dat iedereen hier gewoon elk deel netjes de hele OP doorleest om te zien of er nog iets belangrijks is toegevoegd/verwijderd.quote:Op woensdag 9 november 2022 20:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik ben blij dat mijn lange OP gelezen wordt.
Tevens is het probleem opgelost.
quote:
Een ””grapje”” er stiekem in toevoegen als een soort easter egg vind ik altijd een beetje flauw hoorquote:Op woensdag 9 november 2022 20:59 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik mag toch aannemen dat iedereen hier gewoon elk deel netjes de hele OP doorleest om te zien of er nog iets belangrijks is toegevoegd/verwijderd.
Ja ik ook, gelukkig doe ik dat zelf dan ook nooit, kuch.quote:Op woensdag 9 november 2022 21:01 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Een ””grapje”” er stiekem in toevoegen als een soort easter egg vind ik altijd een beetje flauw hoor
Dat wordt op prijs gesteldquote:Op woensdag 9 november 2022 21:05 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja ik ook, gelukkig doe ik dat zelf dan ook nooit, kuch.
Ik ga koffietijd idd erg missenquote:Op woensdag 9 november 2022 20:56 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik ben blij dat mijn lange OP gelezen wordt.
Tevens is het probleem opgelost.
Oh ja, dat zou ook kunnen. Of een brandje blussen misschien.quote:Op woensdag 9 november 2022 22:01 schreef Momo het volgende:
[..]
Denk dat Hamlapjes aan het schoonmaken is
Ja, wedstrijd tegen Vitesse inhalen, nog uit het weekend tussen de CL-wedstrijden in van laatstquote:
Oh, waarom hebben ze dan niet gespeeld? Althans ik zag het niet.quote:Op woensdag 9 november 2022 22:02 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Ja, wedstrijd tegen Vitesse inhalen, nog uit het weekend tussen de CL-wedstrijden in van laatst
Dat duurde langer dan verwachtquote:Op woensdag 9 november 2022 21:45 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik ga koffietijd idd erg missen
Ajax en Feyenoord kregen dat weekend vrij van de KNVB om optimaal voorbereid te zijn voor de Europese potjes die week daarna. Alles voor de coëfficiëntenlijst!quote:Op woensdag 9 november 2022 22:05 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Oh, waarom hebben ze dan niet gespeeld? Althans ik zag het niet.
Loretta ook niet, die dronk altijd cola light uit een mokquote:
Is dit serieus?quote:Op woensdag 9 november 2022 22:44 schreef H_T het volgende:
[..]
Loretta ook niet, die dronk altijd cola light uit een mok
quote:
Volgens mij welquote:
Sick! Weer wat nieuws geleerd.quote:Op woensdag 9 november 2022 23:03 schreef H_T het volgende:
[..]
Volgens mij welZal later een bron zoeken
Boulie zegt hetquote:Op woensdag 9 november 2022 23:06 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Sick! Weer wat nieuws geleerd.
Also, elke dag dus om 10 uur al aan de cola
Beterschapquote:Op donderdag 10 november 2022 08:42 schreef Arizona het volgende:
Goedemorgen. Ziekgemeld. Bijna niet geslapen van de buikpijn.![]()
Ben wel benieuwd naar het raadsel van @:h_t
Jaquote:Op woensdag 9 november 2022 23:04 schreef H_T het volgende:
Wakken en ijsberen (eventueel aangevuld met pinguins) is ook een mooi raadsel overigens
quote:Op woensdag 9 november 2022 23:31 schreef H_T het volgende:
'Goh wat leuk H_T, dat met die wakken en ijsberen! Vertel ons meer!'
[ afbeelding ]
Zie hier! Twee wakken, zes ijsberen, vijftien pinguïns
Hoe zit het dan hier?
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 9 september 2020 20:31 en op maandag 13 januari 2025 21:00 schreef Fred_B het volgende:
Meke is de Hans Wiegel van FOK.
De beste mod (die we nooit hebben gehad.)
Grappig, op één of andere manier had ik niet verwacht dat daar méér cafeïne in zat maar ergens ook wel logischquote:Op woensdag 9 november 2022 23:26 schreef H_T het volgende:
[..]
Boulie zegt het
En cola bevat per liter minder caffeïne dan koffie, dus in dat opzicht is het zo gek nog niet
Pepsi heeft ooit speciale ochtendcola gemaakt. Het was geen succes
quote:Op donderdag 10 november 2022 10:34 schreef Meke het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Ik snap hier werkelijk niks vanquote:Op woensdag 9 november 2022 23:31 schreef H_T het volgende:
'Goh wat leuk H_T, dat met die wakken en ijsberen! Vertel ons meer!'
[ afbeelding ]
Zie hier! Twee wakken, zes ijsberen, vijftien pinguïns
Hoe zit het dan hier?
[ afbeelding ]
Nog een combinatie van dobbelstenen plzquote:
quote:Op donderdag 10 november 2022 11:55 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nog een combinatie van dobbelstenen plz?
En dit zijn hoeveel wakken, ijsberen en momo's?quote:Op donderdag 10 november 2022 12:02 schreef H_T het volgende:
[..]
[ [url=https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_lossy,ret_img,w_2359,h_2359/https://www.dobbelstenens(...)m-set.png]afbeelding[/url] ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
Als je moet gokken, wat gok je dan?quote:Op donderdag 10 november 2022 12:21 schreef Arizona het volgende:
[..]
En dit zijn hoeveel wakken, ijsberen en momo's?
Ik heb Meke niets ingefluisterd. Er zit echt een zekere logica inquote:Op donderdag 10 november 2022 13:13 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik snap die eerste al niet.
quote:Op donderdag 10 november 2022 12:59 schreef H_T het volgende:
[..]
Als je moet gokken, wat gok je dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
NOET NOETquote:Op donderdag 10 november 2022 13:16 schreef Momo het volgende:
Ik geef dit topic een draaimolen met pinguïns
[ afbeelding ]
Ongetwijfeld, maar ik zie de logica niet.quote:Op donderdag 10 november 2022 13:18 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik heb Meke niets ingefluisterd. Er zit echt een zekere logica in
quote:Op donderdag 10 november 2022 13:18 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Sahara is zonder meer erg droog.
quote:Op donderdag 10 november 2022 13:27 schreef Fred_B het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
Completeer de volgende reeks:quote:Op donderdag 10 november 2022 13:27 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar ik zie de logica niet.
In van die getallenreeksen ben ik ook altijd slecht.
Hopelijk gaat die dan weg.quote:Op donderdag 10 november 2022 13:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Completeer de volgende reeks:
1-2 - 1-2 - 1-1 - 1-6 - 4-2 - 2-4 - 7-1 - 4-1 - 0-3 - 3-1 - 1-2 - 2-2 - ...
Wat gebeurt er dan met Schreuder?
Je kan een Excel-bestand op heel veel manieren beveiligen met een wachtwoord. Misschien kan je gewoon alles kopiëren naar een nieuw Excel-bestand, dan ben je snel klaar. Met een sterkere beveiliging kan dat ook nietquote:Op donderdag 10 november 2022 14:58 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik heb een bestand (gemaakt door een collega, die nu niet meer werkzaam is bij ons) met een wachtwoord, maar ik weet het wachtwoord is. Is er een manier om dat wachtwoord te omzeilen in Excel?
Er zitten een aantal macro's in. En daar zit de beveiliging in. Want op de tabbladen kan ik niet kopiëren, dat is allemaal beveiligd.quote:Op donderdag 10 november 2022 15:00 schreef H_T het volgende:
[..]
Je kan een Excel-bestand op heel veel manieren beveiligen met een wachtwoord. Misschien kan je gewoon alles kopiëren naar een nieuw Excel-bestand, dan ben je snel klaar. Met een sterkere beveiliging kan dat ook niet
Nou ja, dit zijn dus van die raadsels dat bijvoorbeeld de even getallen staan voor twee pinguins en de 5 voor 2 wakken (ik noem maar wat) .quote:Op donderdag 10 november 2022 13:13 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik snap die eerste al niet.
Die snap ik beter dan alleen maar dobbelstenen.quote:Op donderdag 10 november 2022 15:20 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nou ja, dit zijn dus van die raadsels dat bijvoorbeeld de even getallen staan voor twee pinguins en de 5 voor 2 wakken (ik noem maar wat) .
Een ingewikkelder vorm van wat je veel op facebook ziet: twee schoenen + drie konijnen = 12 en drie konijnen + 5 wortels = 28 en hoeveel is dan 1 schoen en 1 wortel.
Dus hoe méér combinaties van dobbelstenen en uitkomsten je hebt, hoe makkelijker het uiteindelijk moet worden. Zelf nog niet weer over nagedacht, ik ben te moe
Die zijn altijd heel simpel ja.quote:Op donderdag 10 november 2022 15:29 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Die snap ik beter dan alleen maar dobbelstenen.
Deze heeft 1 wak, 0 ijsberen en 12 pinguïns.quote:Op donderdag 10 november 2022 15:20 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nou ja, dit zijn dus van die raadsels dat bijvoorbeeld de even getallen staan voor twee pinguins en de 5 voor 2 wakken (ik noem maar wat) .
Een ingewikkelder vorm van wat je veel op facebook ziet: twee schoenen + drie konijnen = 12 en drie konijnen + 5 wortels = 28 en hoeveel is dan 1 schoen en 1 wortel.
Dus hoe méér combinaties van dobbelstenen en uitkomsten je hebt, hoe makkelijker het uiteindelijk moet worden. Zelf nog niet weer over nagedacht, ik ben te moe
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
Deez gaat nu iets beter, mijn buik ontspant nu wat gelukkig.quote:Op donderdag 10 november 2022 15:39 schreef GeorgeM het volgende:
Hoe gaat het met de buikpijn van deez of gene?
Dan duikel ik die weer op!quote:Op donderdag 10 november 2022 15:39 schreef GeorgeM het volgende:
Wil ik EINDELIJK een foto posten van mijn gloednieuwe esf-spel, is het topic van de aardbodem verdwenen
Ik ben weer okayquote:Op donderdag 10 november 2022 15:39 schreef GeorgeM het volgende:
Hoe gaat het met de buikpijn van deez of gene?
quote:
quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
quote:Op donderdag 10 november 2022 16:33 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Oh ja uitslag van mijn paSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
quote:Op donderdag 10 november 2022 16:33 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Oh ja uitslag van mijn paSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
quote:Op donderdag 10 november 2022 16:33 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Oh ja uitslag van mijn paSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
Aaaand it’s gonequote:
Het is vast de schuld van de WEF en de vaccins.quote:Op donderdag 10 november 2022 18:22 schreef Em31 het volgende:
@:Momo onze grote vriendin Marga Bult mag vanavond bij Op1 praten over de kloof tussen stad en platteland.
![]()
![]()
x 10000000
Ik heb dat programma al 2 jaar niet meer gezien, maar in de tussentijd is het wel echt een rechts radicaal bolwerk geworden, begrijp ik?quote:Op donderdag 10 november 2022 18:22 schreef Em31 het volgende:
@:Momo onze grote vriendin Marga Bult mag vanavond bij Op1 praten over de kloof tussen stad en platteland.
![]()
![]()
x 10000000
Ik zag het voorbij komen op Twitter, maar als zo’n hele redactie serieus denkt dat dit een geweldige keuze is dan denk ik dat je aardig gelijk hebt ja.quote:Op donderdag 10 november 2022 18:32 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik heb dat programma al 2 jaar niet meer gezien, maar in de tussentijd is het wel echt een rechts radicaal bolwerk geworden, begrijp ik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |