@BehoorlijkKritisch wil anders met de fakkel langs 'alle boerenbedrijven'.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Projectie? Niet iedereen is een voorstander van het soort intimidatie waarvan (een aantal) boze boeren zich bedienen hoor.
Goed zo knul, houdt je wereldbeeld maar stevig vast. Vanavond leest mama je weer een verhaaltje voor, rond een uur of 8.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:01 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het zijn de illuminatie!! Toch weer die reptielmensen. Dan begrijp ik ook waarom die boeren zich uitleven op een hazelworm.
Daar heeft 'ie zich net weldegelijk tegen uitgesproken.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:04 schreef Gunner het volgende:
@:Red_85 Je laat je altijd zo uit dat je voorstander bent van de boerenprotestacties. wat vind je van de actie in stroe waar land werd omgeploegd en bemest om zodoende slecht beleid aan de kaak te stellen?
Ik ben erg benieuwd namelijk.
Hoho, ik stelde een stille tocht voor de Hazelworm voor.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:04 schreef Red_85 het volgende:
[..]
@:Behoorlijkkritisch wil anders met de fakkel langs 'alle boerenbedrijven'.
Stel hem die vraag zou ik zou ik zeggen.
Oh ik dacht dat dit de online verzamelplaats was van simpele zielen. Dat vertelden m'n palletsorteer-collega's namelijk.quote:
Dan mijn welgemeende excuses aan @Red_85 Ik hoop dat je ze wil accepteren.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:04 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Daar heeft 'ie zich net weldegelijk tegen uitgesproken.
Ah je kan het wel. Blijkbaar.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:04 schreef Gunner het volgende:
@:Red_85 Je laat je altijd zo uit dat je voorstander bent van de boerenprotestacties. wat vind je van de actie in stroe waar land werd omgeploegd en bemest om zodoende slecht beleid aan de kaak te stellen?
Ik ben erg benieuwd namelijk.
Betrek mij niet in jullie gekissebis ajbquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:04 schreef Red_85 het volgende:
[..]
@:Behoorlijkkritisch wil anders met de fakkel langs 'alle boerenbedrijven'.
Stel hem die vraag zou ik zou ik zeggen.
Daarmee halen we de helft van de behoefte aan eiwitten dus al uit vis. Dan is er nog zo'n 22kg per volwassene aan vlees en eieren nodig. Het huidige aantal eieren komt neer op 11kg.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 14:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het is gebaseerd op een luxe eetpatroon omdat....
[..]
...we een luxe eetpatroon hebben.
Je kan het wel baseren op een niet luxe eetpatroon maar dan kom je bedrogen uit.
Nederlanders eten overigens 22 kilo vis per jaar per persoon, ofwel 60 gram per dag.
Prima!quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat dit de online verzamelplaats was van simpele zielen. Dat vertelden m'n palletsorteer-collega's namelijk.
[..]
Dan mijn welgemeende excuses aan @:Red_85 Ik hoop dat je ze wil accepteren.
Ik interpreteerde post 188 verkeerd. My bad
Behalve in dit geval natuurlijk want die krengen zouden ook gewoon onder een eventuele uitkoopregeling vallen (zeker als het via een onteigeningsprocedure gaat). Dat alleen al is een erg goede reden om er heel erg argwanend tegenover te staan.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:02 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Maar dan ga je er wel al vanuit dat het de oplossing is, terwijl er in het artikel staat dat dit niet bewezen is en ook niet zeker is dat het juridisch stand houdt.
Lijkt me meer iets om een stuk of 20 pilots mee te gaan draaien, duidelijk te meten vóór en na.
En uiteraard moet er ook toezicht op zijn dat een boer het écht blijft gebruiken.
Het is verder ook niet aan de overheid om die apparaten cadeau te doen aan boeren.
Je krijgt ook geen gratis NOx filter voor je vliegtuig of je staalfabriek. Het runnen van een bedrijf komt met bepaalde investeringen en risico's.
Alsof mensen drones zijn, werkers en meer niet. Net genoeg voedzame meuk naar binnen om je werk te kunnen doen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:08 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Daarmee halen we de helft van de behoefte aan eiwitten dus al uit vis. Dan is er nog zo'n 22kg per volwassene aan vlees en eieren nodig. Het huidige aantal eieren komt neer op 11kg.
Met elke dag één of twee boterhammen met vleeswaren zitten we dus al aan voldoende inname voedingsstoffen uit dierlijke producten.
Alleen al de haantjes die in de legkip-industrie geboren worden kunnen daarmee in onze vleesbehoefte voorzien. Tel er de kalveren uit de biologische melkveehouderij bij en we hebben echt méér dan genoeg vlees-gerelateerde voedingsmiddelen om ons te voeden.
Ja, een biefstukje of zelfs een kilo gehakt zal dan wel flink in prijs stijgen. Het zij zo, als je maar een fractie van de nu gebruikelijke hoeveelheid vlees nuttigt, is het niet zo'n ramp dat het vlees wat je nog wel zal nuttigen twee keer zo duur is.
Yep.... beslissingen zijn (hier) niet kostenafhankelijk maar beslissingen worden afgedwongen door de kosten daarvan "kunstmatig" te besturen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 14:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is wat er constant met van alles gebeurt. Heel veel beslissingen die we nemen zijn onder andere kostenafhankelijk. Zo zit de wereld in elkaar.
Nou ja, er werd gesproken over een "luxe eetpatroon" als argument waarom we zoveel land nodig hebben en niet zelfvoorzienend kunnen zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alsof mensen drones zijn, werkers en meer niet. Net genoeg voedzame meuk naar binnen om je werk te kunnen doen.
En zo wil jij leven?
Beter dan jouw 'democratische' alternatief waarin mensen verslaafd zijn aan goedkope troep zonder voedingswaarde en zo de (aandeelhouders van de) multinationals van de voedingsindustrie verrijken ten koste van de volksgezondheid.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alsof mensen drones zijn, werkers en meer niet. Net genoeg voedzame meuk naar binnen om je werk te kunnen doen.
En zo wil jij leven?
Ik wil dan ook gewoon een luxe eetpatroonquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:13 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Nou ja, er werd gesproken over een "luxe eetpatroon" als argument waarom we zoveel land nodig hebben en niet zelfvoorzienend kunnen zijn.
Als je als Nederland zelfvoorzienend wil zijn, zal je fors moeten krimpen met veeteelt.
@:Ivo1985 deed vervolgens het sommetje daarvoor, lijkt me niet iets negatiefs om iets uit te rekenen als er een stelling wordt gedaan, toch?
Ja want daar pleit ik ook voorquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:15 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Beter dan jouw 'democratische' alternatief waarin mensen verslaafd zijn aan goedkope troep zonder voedingswaarde en zo de (aandeelhouders van de) multinationals van de voedingsindustrie verrijken ten koste van de volksgezondheid.
Dan moet je dat niet tegen mij zeggenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wil dan ook gewoon een luxe eetpatroonDaar hebben hele generaties zich kapot voor gewerkt en nu zou het allemaal niet meer kunnen/mogen omdat iemand dat vindt?
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 14:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is gebaseerd op een luxe eetpatroon en niet op het voeden van de bevolking, en laat de visserij er ook nog buiten.
Ik moet jou natuurlijk wel een beetje prikkelen he.quote:
Maar wanneer we indirecte kosten, die anders afgewenteld worden op de maatschappij, verdisconteren in de prijs van die producten is dat volgens jou toch ondemocratisch en worden er x-duizend rechten geschonden?quote:Ik ben pro boeren en hun waar, dus ben ik voor goedkope troep.
Of niet natuurlijk.
Natuurlijk mag jij een luxe eetpatroon. Alleen ga je er voor betalen wat het zou kosten wanneer er geen onevenredige belasting voor op het klimaat en de natuur wordt gedaan. De echte kostprijs van dat luxe eetpatroon, zeg maar.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wil dan ook gewoon een luxe eetpatroonDaar hebben hele generaties zich kapot voor gewerkt en nu zou het allemaal niet meer kunnen/mogen omdat iemand dat vindt?
My badquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:17 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dan moet je dat niet tegen mij zeggen
Ivo1985 en ik haakten gewoon in op een reactie.
[..]
Niet omdat iemand dat vindt, maar omdat de aarde dat niet trekt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wil dan ook gewoon een luxe eetpatroonDaar hebben hele generaties zich kapot voor gewerkt en nu zou het allemaal niet meer kunnen/mogen omdat iemand dat vindt?
Op zich kunnen we de wereld nog steeds wel voeden maar als we allemaal even luxe zouden eten (en verspillen) als in West-Europa, dan zou het absoluut niet lukken.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:22 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Niet omdat iemand dat vindt, maar omdat de aarde dat niet trekt.
Wetenschap is ook maar een mening.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:22 schreef BlackLining het volgende:
[..]
Niet omdat iemand dat vindt, maar omdat de aarde dat niet trekt.
Thierry gebruik je eigen account.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:24 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wetenschap is ook maar een mening.
Als de vraag van voedselzekerheid daadwerkelijk speelt is het luxe eetpatroon niet aan de orde.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 14:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het is gebaseerd op een luxe eetpatroon omdat....
[..]
...we een luxe eetpatroon hebben.
Je kan het wel baseren op een niet luxe eetpatroon maar dan kom je bedrogen uit.
Nederlanders eten overigens 22 kilo vis per jaar per persoon, ofwel 60 gram per dag.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 14:43 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Dat heb ik hierboven al ontkracht met de wettelijke mogelijkheden om mensen te verplichten iets anders te laten eten dan wat ze willen.
Voor mij is de discussie voorbij omdat ik hem heb gewonnen, wat jij ook hierover denkt of vindt.
Ik vrees echter voor een scenario waarbij de boerenstapel steeds verder wordt afgebouwd. Dan naar 50%, dan is het het grondwater, dan drinkwater, dan een stof die weer uit de duim wordt gezogen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:22 schreef TheFreshPrince het volgende:
Overigens stel ik nog steeds:
Ik ben 100% #teamboeren (behalve de blokkeerboeren met wappie-aanhang) maar dan wel met een kleiner team.
Als we het grondgebruik van 66,9% naar 55% terugdringen en de veestapel halveren, dan ben ik er 100% voor om de resterende boeren te steunen waar mogelijk. Misschien is met die mestverwerkers van Lely een halvering niet nodig en is 35% al genoeg. Als dat uit pilots zou blijken, ben ik ook nog wel bereid om dat te steunen.
Maar in de huidige vorm is het niet houdbaar. Dat weten boeren ook wel, die kunnen echt wel rekenen.
Voor dit soort negatieve gedachtenspiralen kun je gewoon behandeling krijgen hč?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:26 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik vrees echter voor een scenario waarbij de boerenstapel steeds verder wordt afgebouwd. Dan naar 50%, dan is het het grondwater, dan drinkwater, dan een stof die weer uit de duim wordt gezogen.
En dat de usual suspects hier dat leuke alibi weer gaan lopen hooghouden.
Dat een transistor werkt komt door wetenschap.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:24 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wetenschap is ook maar een mening.
Je bedoelt de zaken die NU al een probleem zijn en waar de boeren ook de boel vastzetten? Want grondwater en drinkwater zijn nu al een issue.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:26 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik vrees echter voor een scenario waarbij de boerenstapel steeds verder wordt afgebouwd. Dan naar 50%, dan is het het grondwater, dan drinkwater, dan een stof die weer uit de duim wordt gezogen.
En dat de usual suspects hier dat leuke alibi weer gaan lopen hooghouden.
Ik haakte alleen in op de discussie dat we in Nederland nooit zelfvoorzienend kunnen zijn, waarbij die uitspraak dan onderbouwd wordt met hoeveel grond er nodig is op basis van het huidige voedingspatroon waarbinnen de vleesconsumptie veel hoger is dan wat het minimale wat nodig is om iedereen in Nederland te 'voeden'.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alsof mensen drones zijn, werkers en meer niet. Net genoeg voedzame meuk naar binnen om je werk te kunnen doen.
En zo wil jij leven?
Een lobotomie ofzo?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Voor dit soort negatieve gedachtenspiralen kun je gewoon behandeling krijgen hč?
Nee ik vind van niet.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat een transistor werkt komt door wetenschap.
De wetenschap dat je met een P of N type silicium en een emitter, basis en collector, met een kleine stroom over emitter en basis een grotere stroom over de emitter en collector kan schakelen.
En uit die wetenschap hebben we IC's ontwikkeld en uiteindelijk de computerchips die het nu mogelijk maken dat je op een scherm kijkt, tekst kan lezen en je reactie kan ventileren op een openbaar forum dat gehost wordt op een dikke computer die verbonden is via het internet.
Alle apparatuur in je woning is zojuist gestopt met werken want de wetenschap daarachter bleek maar een meningquote:
De term 'probleem' is ook erg aan devaluatie onderhevig.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:30 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je bedoelt de zaken die NU al een probleem zijn en waar de boeren ook de boel vastzetten? Want grondwater en drinkwater zijn nu al een issue.
Het was een grapje maat. Ik ben 100% pro-wetenschap.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:30 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat een transistor werkt komt door wetenschap.
De wetenschap dat je met een P of N type silicium en een emitter, basis en collector, met een kleine stroom over emitter en basis een grotere stroom over de emitter en collector kan schakelen.
En uit die wetenschap hebben we IC's ontwikkeld en uiteindelijk de computerchips die het nu mogelijk maken dat je op een scherm kijkt, tekst kan lezen en je reactie kan ventileren op een openbaar forum dat gehost wordt op een dikke computer die verbonden is via het internet.
"Wetenschap is ook maar een mening"? Een mening is ook maar een mening.
Nee, dat is het niet.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:34 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
De term 'probleem' is ook erg aan devaluatie onderhevig.
Pfff ik heb al die extreemlinks-fascistische apparaten toch niet nodig.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:33 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Alle apparatuur in je woning is zojuist gestopt met werken want de wetenschap daarachter bleek maar een mening
Ja maar zie je nou niet wat daar de beste oplossing voor is Tijger?! Als we het er gewoon niet over hebben en doen alsof het niet bestaat dan hebben we er ook geen last van.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:30 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je bedoelt de zaken die NU al een probleem zijn en waar de boeren ook de boel vastzetten? Want grondwater en drinkwater zijn nu al een issue.
Jawel. Een beetje het nieuwe normaal.quote:
Je hoeft niet 100% pro-wetenschap te zijn. Als ik kijk naar de wetenschap waar de atoombom uit voortkwam dan ben ik voor dat deel erop tegen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:34 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Het was een grapje maat. Ik ben 100% pro-wetenschap.
En het bestaan van satellieten.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:35 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Maar er zijn ook wappies op BNW die de atoombom letterlijk ontkennen
Volgens mij wel.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:37 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
En het bestaan van satellieten.
Weet eigenlijk niet of diegene daar nog steeds post.
Ik ben ook 100% pro-atoomkracht. Dat er debielen zijn die de wetenschap misbruiken voor moord en doodslag is niet de schuld van de wetenschap.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:35 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je hoeft niet 100% pro-wetenschap te zijn. Als ik kijk naar de wetenschap waar de atoombom uit voortkwam dan ben ik voor dat deel erop tegen.
Maar er zijn ook wappies op BNW die de atoombom letterlijk ontkennen
Ik ben op dat gebied behoorlijk kritisch.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:38 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik ben ook 100% pro-atoomkracht. Dat er debielen zijn die de wetenschap misbruiken voor moord en doodslag is niet de schuld van de wetenschap.
Zelfs de uitvinder van de atoombom had gehoopt dat we het nooit hadden uitgevonden.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:35 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Je hoeft niet 100% pro-wetenschap te zijn. Als ik kijk naar de wetenschap waar de atoombom uit voortkwam dan ben ik voor dat deel erop tegen.
Maar er zijn ook wappies op BNW die de atoombom letterlijk ontkennen
Joh, paar jaar terug waren er debielen die riepen dat heel 9/11 CGI was. Er was er zelfs eentje bij die nabestaanden van overledenen ging bellen om te vragen door wie ze waren ingehuurd om te liegen over hun dode zus/broer/dochter.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:37 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
En het bestaan van satellieten.
Weet eigenlijk niet of diegene daar nog steeds post.
Jahoor. Sinds de covidhoax is afgebouwd is het wat minder.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:37 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Volgens mij wel.
@:Inslagenreuring weet het vast wel? Zweeft Tingo daar nog rond?
Die zijn er nog steeds, ook hier, zie BNWquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Joh, paar jaar terug waren er debielen die riepen dat heel 9/11 CGI was. Er was er zelfs eentje bij die nabestaanden van overledenen ging bellen om te vragen door wie ze waren ingehuurd om te liegen over hun dode zus/broer/dochter.
Kansloze debielen daar.
Nee, ik heb BNW uit m'n zichtbare subforums gegooid om m'n bloeddruk wat naar beneden te krijgen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:41 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Jahoor. Sinds de covidhoax is afgebouwd is het wat minder.
Volgens mij weet je dat zelf ook wel.
Ik doelde ook op BNW, maar ik had gehoopt dat er daar inmiddels ook wat beter gemod werd. Ik kom er niet meer. Ik kan een bepaalde mate van waanzin best waarderen en compenseren, maar er zijn grenzen aan mijn geduld.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Die zijn er nog steeds, ook hier, zie BNW
De wetenschap vind ik maar zo-zoquote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:24 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wetenschap is ook maar een mening.
Hilarisch was toen de wappies daar meldingen van "vaccinatieschade" bij het LAREB gingen doen a.d.h.v. rouwadvertenties die ze online vonden om vervolgens te klagen dat de gegevens van het LAREB niet betrouwbaar waren.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:40 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Joh, paar jaar terug waren er debielen die riepen dat heel 9/11 CGI was. Er was er zelfs eentje bij die nabestaanden van overledenen ging bellen om te vragen door wie ze waren ingehuurd om te liegen over hun dode zus/broer/dochter.
Kansloze debielen daar.
Het is er nu tamelijk rustig.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:41 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Nee, ik heb BNW uit m'n zichtbare subforums gegooid om m'n bloeddruk wat naar beneden te krijgen.
Meer en meer.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:24 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wetenschap is ook maar een mening.
van onze NOS.quote:Viroloog Marion Koopmans gaat niet naar het festival Oerol vanwege een veiligheidsrisico. ... Het was de bedoeling dat Koopmans als wetenschapper en niet als viroloog in het programma kwam praten
Haha. Ik kan de kruisbestuiving NWS/BNW met bijbehorende posts altijd wel waarderen.quote:
Vrezen voor het scenario dat nagenoeg al het vee stapsgewijs geëlimineerd gaat worden is niet zo vreemd. Het is door meerdere organisaties letterlijk opgeschreven als doelstelling. Voor de gemoedsrust van je medefokker echter, is het beter om te doen alsof het kabinet maalt om stikstof en dergelijke en geenszins in verband te brengen valt met said organisaties.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:26 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik vrees echter voor een scenario waarbij de boerenstapel steeds verder wordt afgebouwd. Dan naar 50%, dan is het het grondwater, dan drinkwater, dan een stof die weer uit de duim wordt gezogen.
En dat de usual suspects hier dat leuke alibi weer gaan lopen hooghouden.
Oké, maar dat is dan weer meer een BNW benadering van een NWS topic.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:00 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Vrezen voor het scenario dat nagenoeg al het vee stapsgewijs geëlimineerd gaat worden is niet zo vreemd. Het is door meerdere organisaties letterlijk opgeschreven als doelstelling. Voor de gemoedsrust van je medefokker echter, is het beter om te doen alsof het kabinet maalt om stikstof en dergelijke en geenszins in verband te brengen valt met said organisaties.
Welke organisaties zijn dat dan? Wees dan even duidelijk in plaats van vage beschuldigingen rond te slingeren.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:00 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Vrezen voor het scenario dat nagenoeg al het vee stapsgewijs geëlimineerd gaat worden is niet zo vreemd. Het is door meerdere organisaties letterlijk opgeschreven als doelstelling. Voor de gemoedsrust van je medefokker echter, is het beter om te doen alsof het kabinet maalt om stikstof en dergelijke en geenszins in verband te brengen valt met said organisaties.
Denk je dat die het gaat doen?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Welke organisaties zijn dat dan? Wees dan even duidelijk in plaats van vage beschuldigingen rond te slingeren.
Uitlokking, zodra hij dat doet gooi je het op BNW geneuzel en klaar ben je weerquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Welke organisaties zijn dat dan? Wees dan even duidelijk in plaats van vage beschuldigingen rond te slingeren.
Oja want op deektewaarheidtdoorrinus.nl staat zulke goede informatie.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uitlokking, zodra hij dat doet gooi je het op BNW geneuzel en klaar ben je weer.
Vast niet, maar die site ken ik nietquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:21 schreef xzaz het volgende:
[..]
Oja want op deektewaarheidtdoorrinus.nl staat zulke goede informatie.
Blijkt ook dat organisaties iedereen die nickname HeatWave aanhouden dood willen. Sterker nog die organisaties stellen dat het bots zijn en eigenlijk geen rechten hebben. Je kan ze hier in het gemeentehuis ook aangeven en er zal door andere instanties op ze gejaagd worden. Voor de gemoedsrust van je medefokker echter, is het beter om te doen alsof het niet bestaat want anders zullen ze weggaan en dat willen we niet. Nu weten ze waar ze zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:22 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Vast niet, maar die site ken ik niet.
eeeeehmmmm ok, denk ikquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:24 schreef xzaz het volgende:
[..]
Blijkt ook dat organisaties iedereen die nickname HeatWave aanhouden dood willen. Sterker nog die organisaties stellen dat het bots zijn en eigenlijk geen rechten hebben. Je kan ze hier in het gemeentehuis ook aangeven en er zal door andere instanties op ze gejaagd worden. Voor de gemoedsrust van je medefokker echter, is het beter om te doen alsof het niet bestaat want anders zullen ze weggaan en dat willen we niet. Nu weten ze waar ze zijn.
Fuck off met je gezuig.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Uitlokking, zodra hij dat doet gooi je het op BNW geneuzel en klaar ben je weer.
Zat het oormerk er nog aan?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:41 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Zojuist bij de AH geweest. Gewoon volle schappen hier, ook bij groente, zuivel en vlees.
Van een Nederlandse lokale scharrelboer.
Ik had dat ooit met zalm, dat bleek zeepaard te zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:56 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Nee, kan dus ook paard uit Polen zijn, maar ik heb mijn deel in elke geval proberen te doen.
Je kunt het treffen soms. Stom toevallig ken ik overigens één van de boeren die aan mijn slager levert, vroeger mee gevoetbald. Dus enig vertrouwen heb ik er wel in.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:57 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ik had dat ooit met zalm, dat bleek zeepaard te zijn.
AH wordt volgens mij ook nergens meer geblokkeerd.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:41 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Zojuist bij de AH geweest. Gewoon volle schappen hier, ook bij groente, zuivel en vlees.
Om onze boeren te steunen heb ik lekker biefstuk van Nederlandse bodem gekocht en kip om saté mee te maken. Van een Nederlandse lokale scharrelboer. Uiteraard bij de slager naast de Appie.BOEREN! BOEREN! BOEREN!
Mooi, dan komt mijn AH bezorger vrijdag gewoon met mijn boodschappenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef capricia het volgende:
[..]
AH wordt volgens mij ook nergens meer geblokkeerd.
Ik vind het heel spannend of Picnic vanavond komt hier.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mooi, dan komt mijn AH bezorger vrijdag gewoon met mijn boodschappen
Alleen bij het centrum voor bestellingen die bezorgd moeten worden. Dus daar hebben de filialen inderdaad weinig last vanquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef capricia het volgende:
[..]
AH wordt volgens mij ook nergens meer geblokkeerd.
Ik ga niet vooraf in detail in op dergelijke verzoeken omdat de delete-knop in het verleden vaak te aanlokkelijk is gebleken. Ik heb eerder vandaag een video gedeeld waarin Prof. Frederic Leroy (VUB) in een ''presentatie'' heeft uiteengezet welke doelstellingen door welke organisaties (zoals de VN) genomen zijn, door welke personen ze bevolkt worden, en hoe deze personen zich tot elkaar en andere organisaties verhouden. Het is allemaal niet zo schimmig als jij denkt dat ik poog te insinueren. Er zijn nou eenmaal (invloedrijke) mensen die menen dat alles op de schop moet. Het is ook niet gezegd dat het allemaal van een kwaadaardig opzet is. Of ze daadwerkelijk in staat zijn dit alles te coördineren, is ook nog eens een vraag op zichzelf. Het is voor mij in ieder geval niet vanzelfsprekend dat ze niet afdoende invloed hebben om enige verandering te bewerkstelligen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:06 schreef Tijger_m het volgende:
Welke organisaties zijn dat dan? Wees dan even duidelijk in plaats van vage beschuldigingen rond te slingeren.
Je zegt dus maar wat en bent niet in staat om iets te onderbouwen. Helder, maar je snapt zelf natuurlijk ook wel dat niemand je dan verder serieus neemt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:06 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Ik ga niet vooraf in detail in op dergelijke verzoeken omdat de delete-knop in het verleden vaak te aanlokkelijk is gebleken. Ik heb eerder vandaag een video gedeeld waarin Prof. Frederic Leroy (VUB) in een ''presentatie'' heeft uiteengezet welke doelstellingen door welke organisaties (zoals de VN) genomen zijn, door welke personen ze bevolkt worden, en hoe deze personen zich tot elkaar en andere organisaties verhouden. Het is allemaal niet zo schimmig als jij denkt dat ik poog te insinueren. Er zijn nou eenmaal (invloedrijke) mensen die menen dat alles op de schop moet. Het is ook niet gezegd dat het allemaal van een kwaadaardig opzet is. Of ze daadwerkelijk in staat zijn dit alles te coördineren, is ook nog eens een vraag op zichzelf. Het is voor mij in ieder geval niet vanzelfsprekend dat ze niet afdoende invloed hebben om enige verandering te bewerkstelligen.
Er staat een code op de verpakking, waarmee je herkomst kunt achterhalen en slachter.quote:
Bij mij in de stad rijden ze in ieder geval (weer). Reed net achter zo'n wagentje. Altijd spannend of zo'n blokkendoos omver pleurt of niet bij een rotonde.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:03 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik vind het heel spannend of Picnic vanavond komt hier.
Weet niet hoe dat zit bij de slager, als je het ter plekke laat wegen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:08 schreef loveli het volgende:
[..]
Er staat een code op de verpakking, waarmee je herkomst kunt achterhalen en slachter.
Die van ons had z'n eigen adres, NL bio koeien.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:09 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Weet niet hoe dat zit bij de slager, als je het ter plekke laat wegen.
Nooit op gelet.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:08 schreef Haags het volgende:
[..]
Bij mij in de stad rijden ze in ieder geval (weer). Reed net achter zo'n wagentje. Altijd spannend of zo'n blokkendoos omver pleurt of niet bij een rotonde.
Oh, het is ook pas ruim een dag later.quote:
Och, hier haal ik vlees uit mijn eigen gemeente wat ik zelf op het weiland heb zien staan, ik ken de boeren (woont 100m bij mij vandaan), ik ken de mensen die het vlees verkopen (500m) en ik weet waar het geslacht en verwerkt wordt dus dan heb je niet echt codes of oormerken nodig maar voor de meeste Nederlanders is een dergelijk traject wat lastiger omdat die in de steden wonen en dan ben je over het algemeen tot afhankelijk van de supermarkt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:09 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Weet niet hoe dat zit bij de slager, als je het ter plekke laat wegen.
Nooit op gelet.
Rijkswaterstaat is bezorgd omdat er schepen met gevaarlijke goederen stil liggen in dat kanaal, overigens, dat vind ik dan toch wel wat zwaarder wegen en had de burgemeester wat eerder op moeten ingrijpen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:12 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En anders gaat ie wat doen, ze nog een keer vriendelijk verzoeken om weg te gaan?
Maar ook dat is ie, gezien het artikel uit de tweet, nu weer niet van plan:quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Rijkswaterstaat is bezorgd omdat er schepen met gevaarlijke goederen stil liggen in dat kanaal, overigens, dat vind ik dan toch wel wat zwaarder wegen en had de burgemeester wat eerder op moeten ingrijpen.
quote:Hij rekent er op dat de boeren gehoor geven aan het ultimatum. ,,We moeten het via een gesprek op kunnen lossen", zegt de burgemeester. Hij denkt vooralsnog niet aan de inzet van de politie bij de ontruiming van de brug.
Misschien kan ie wat tips krijgen van de burgemeester in Nijkerk hoe je 40x hetzelfde kan vragen zonder resultaat maar wel heel trots kan vertellen dat je continu aan het overleggen bent met de protesteerders.quote:
En dan komt het bij Yesilgöz op het bordje die daar ook geen trek in heeft:quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:17 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Misschien kan ie wat tips krijgen van de burgemeester in Nijkerk hoe je 40x hetzelfde kan vragen zonder resultaat maar wel heel trots kan vertellen dat je continu aan het overleggen bent met de protesteerders.
Die beslissingsbevoegdheid over het inzetten van politie moet misschien maar eens weg bij de willekeurige burgemeesters en naar een wat hoger niveau worden getild.
quote:Yesilgöz: ingrijpen is aan lokale autoriteiten
Minister Yesilgöz van Justitie en Veiligheid volgt de blokkades van supermarktdistributiecentra op de voet. "We zien nu dat er steeds vaker gehandhaafd wordt, en dat burgemeesters zeggen dat het nu klaar is", zegt ze.
Yesilgöz benadrukt dat het aan de burgemeesters, de politie en het Openbaar Ministerie lokaal is om te bekijken wanneer en hoe er wordt ingegrepen. "Dat kunnen we nooit vanuit Den Haag per gemeente gaan invullen." Ze voegt eraan toe dat "uiteindelijk blokkade van een distributiecentrum niet oké is. Dat moet je op een gegeven moment wel stoppen natuurlijk."
https://nos.nl/liveblog/2(...)tuurgebied-bij-stroe
Blijkbaar wel want ik was hier net bij de AH XL waar behoorlijk wat lege schappen warenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef capricia het volgende:
[..]
AH wordt volgens mij ook nergens meer geblokkeerd.
Wat dacht je van een gemeentepolitie en een rijkspolitie?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:17 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Misschien kan ie wat tips krijgen van de burgemeester in Nijkerk hoe je 40x hetzelfde kan vragen zonder resultaat maar wel heel trots kan vertellen dat je continu aan het overleggen bent met de protesteerders.
Die beslissingsbevoegdheid over het inzetten van politie moet misschien maar eens weg bij de willekeurige burgemeesters en naar een wat hoger niveau worden getild.
Ik dacht meer aan de veiligheidsregio's.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:19 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
En dan komt het bij Yesilgöz op het bordje die daar ook geen trek in heeft:
[..]
Ik ga geen duiding van een pagina lang geven om vervolgens ''BNW is een paar deuren verderop'' te moeten lezen alvorens ik de post zie verdwijnen. De wens voor een (voedsel)systeem-reset bestaat namelijk al tientallen jaren (zie UN Stockholm 72') en is wijdverspreid. Maar goed, ik gooi wel even wat van de organisaties tegen je beeldscherm die zich inzetten voor grondige hervorming: Global Commonns Alliance, SEI, WRI, UNEP, UN, Club or Rome, UNFCCC, WEF, Tellus Institute, G.Speth, Stockhom Resilience Center, Good Food Institiute, WBGU, Manitou Foundation, Lindifarne, Maurice Strong. Interessant is ook Action track 2: EAT/WRI (GFI) van UN Food Systems SUMMIT 2021 (anchoring agency: WHO). Ook FrESH, geďntroduceerd door EAT (advisory board bevolkt door wold bank, black rock, etc) en natuurlijk World Business Council for Substainable Development + 40 founding member bedrijven (oa Unilever, FEMSA en Bayer), is interessant.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:07 schreef EinarBoe het volgende:
[..]
Je zegt dus maar wat en bent niet in staat om iets te onderbouwen. Helder, maar je snapt zelf natuurlijk ook wel dat niemand je dan verder serieus neemt.
Het probleem is niet zozeer dat je die organisaties meldt, het is meer dat er dan vervolgens van die organisaties zelf nergens bronnen vermeld worden waarin gemeld wordt dat ze dat van plan zijn (of er zijn wel plannen maar niet zo extreem maar wel extreem uitgelegd).quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:24 schreef Complotwappie het volgende:
[..]
Ik ga geen duiding van een pagina lang geven om vervolgens ''BNW is een paar deuren verderop'' te moeten lezen alvorens ik de post zie verdwijnen. De wens voor een (voedsel)systeem-reset bestaat namelijk al tientallen jaren en is wijdverspreid. Maar goed, ik gooi wel even wat van de organisaties tegen je beeldscherm die zich inzetten voor grondige hervorming: Global Commonns Alliance, SEI, WRI, UNEP, UN, Club or Rome, UNFCCC, WEF, Tellus Institute, G.Speth, Stockhom Resilience Center, Good Food Institiute, WBGU, Manitou Foundation, Lindifarne, Maurice Strong, Action track 2: EAT/WRI (GFI) - UN Food Systems SUMMIT 2021(anchoring agency: WHO), FrESH, geďntroduceerd door EAT (advisory board bevolkt door wold bank, black rock, etc) en natuurlijk World Business Council for Substainable Development + 40 founding member bedrijven (oa Unilever, FEMSA en Bayer).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |