mwah Ajax pakt ook gewoon minder punten dan afgelopen seizoen hoor, en met nu drie overwinningen in de slotfase op een rij volgens mij is het ineens erg spannend geworden. Maar ook wel de verdienste van PSV alhoewel die een stuk minder punten verliezen dan het spel zou doen vermoeden.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik heb niet het idee dat Ajax minder is geworden alleen vorig jaar was het nu al beslist en dat is dus de verdienste van PSV
Rusland lijdt ook beste scrummie.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:42 schreef Scrummie het volgende:
TT
Ik zou er bijna een TR voor plaatsen.
1 punt minder ja.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:42 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
mwah Ajax pakt ook gewoon minder punten dan afgelopen seizoen hoor,
Drie punten op het moment en bij een verschil van vijf punten tussen Ajax en PSV was de spanning er aardig af geweest nu denk ik.quote:
Heeft Feyenoord nog een moeilijk programma?quote:Op maandag 28 maart 2022 11:42 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
mwah Ajax pakt ook gewoon minder punten dan afgelopen seizoen hoor, en met nu drie overwinningen in de slotfase op een rij volgens mij is het ineens erg spannend geworden. Maar ook wel de verdienste van PSV alhoewel die een stuk minder punten verliezen dan het spel zou doen vermoeden.
En het is balen van al het onnodig puntverlies wat wij hebben geleden, met name die dubbele nederlagen tegen Vitesse en Ajax breken ons op.
1 punt minder, dat lijkt me niet wereldschokkend, PSV 9 punten meer dat maakt het verschil tov vorig seizoen.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:42 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
mwah Ajax pakt ook gewoon minder punten dan afgelopen seizoen hoor, en met nu drie overwinningen in de slotfase op een rij volgens mij is het ineens erg spannend geworden. Maar ook wel de verdienste van PSV alhoewel die een stuk minder punten verliezen dan het spel zou doen vermoeden.
En het is balen van al het onnodig puntverlies wat wij hebben geleden, met name die dubbele nederlagen tegen Vitesse en Ajax breken ons op.
Nee hoor, vorig seizoen stonden ze na 27 speelrondes op 67 punten en nu op 66. Dat is één punt verschil. (67-66=1)quote:Op maandag 28 maart 2022 11:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Drie punten op het moment en bij een verschil van vijf punten tussen Ajax en PSV was de spanning er aardig af geweest nu denk ik.
welk moment?quote:Op maandag 28 maart 2022 11:45 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Drie punten op het moment en bij een verschil van vijf punten tussen Ajax en PSV was de spanning er aardig af geweest nu denk ik.
Willem II thuisquote:Op maandag 28 maart 2022 11:46 schreef Coco het volgende:
[..]
Heeft Feyenoord nog een moeilijk programma?
valt reuze mee, enkel uitwedstrijden tegen ploegen uit het rechterrijtje, wel komen nog PSV, Utrecht en Twente op bezoek.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:46 schreef Coco het volgende:
[..]
Heeft Feyenoord nog een moeilijk programma?
Willem II (T)quote:
Al besproken.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:49 schreef fetX het volgende:
[..]
Willem II (T)
Heracles (U)
Utrecht (T)
Fortuna (U)
PSV (T)
GAE (U)
Twente (T)
Ga er vanuit dat er niet veel punten meer worden verspeeld al moeten we nog wel uit naar het beste team van de Eredivisie.
Is alweer 4 jaar geleden dat PSV gewonnen heeft in de eredivisie.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:49 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
valt reuze mee, enkel uitwedstrijden tegen ploegen uit het rechterrijtje, wel komen nog PSV, Utrecht en Twente op bezoek.
ik zie hier na 27 wedstrijden 12 verliespunten (dus 69 punten), denk dat we een miscommunicatie hebben op basis van de inhaalwedstrijd tegen Utrecht (21e speelronde die pas eind april gespeeld werd, en waar Ajax gelijk speelde)quote:Op maandag 28 maart 2022 11:47 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Nee hoor, vorig seizoen stonden ze na 27 speelrondes op 67 punten en nu op 66. Dat is één punt verschil. (67-66=1)
Hoe komen ze dan aan zoveel punten dit seizoen?quote:Op maandag 28 maart 2022 11:50 schreef Coco het volgende:
[..]
Is alweer 4 jaar geleden dat PSV gewonnen heeft in de eredivisie.
KNJBquote:Op maandag 28 maart 2022 11:52 schreef fetX het volgende:
[..]
Hoe komen ze dan aan zoveel punten dit seizoen?
nee, we hebben allebei gelijkquote:Op maandag 28 maart 2022 11:48 schreef fetX het volgende:
Het is nog niet de dag van @:gurneyisbestoke
Kan gebeuren maat.
quote:Op maandag 28 maart 2022 11:34 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Lang is minstens kwartfinale? Want ik denk dat er heel wat Eredivisiespelers de 8e finale gaan halen hoor. Inclusief de Nederlanders
Ik heb niet de illusie dat Oranje ver gaat komen. Mocht dat wel zo zijn dan heeft het inderdaad wel wat impact op de Eredivisie al is het huidige aantal basisspelers van Oranje ook niet dermate groot dat die jongens enorm belast worden. Bij een Berghuis kan het wellicht wat uitmaken ja.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:37 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Als je naar dit seizoen kijkt ; Alvarez (poulefase wellicht overleven), Martinez (ver komen zit er in), Antony (ver komen waarschijnlijk, + de Nederlandse spelers (Blind, Timber, Berghuis, Klaassen Pasveer wellicht) dan heb je het toch over een behoorlijke impact. En dan laat ik nog de nodige internationals van mindere landen weg.
Helemaal als je in ogenschouw neemt dat je nog geen enkele wedstrijd teveel hebt gekregen en het relatief zware programma na een Europese donderdagpot.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:47 schreef Tarado het volgende:
Feyenoord zit nu precies op het aantal punten dat PSV vorig seizoen had na 27 wedstrijden maar met 7 punten meer ook een flinke verbetering.
De laatste 2 zijn misschien nog wel het lastigst. Hopelijk hebben we dan onze 3e plek al veilig gesteld (of gaat het voor GAE en Twente nergens meer om)quote:Op maandag 28 maart 2022 11:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Willem II thuis
Heracles uit
FC Utrecht thuis
Fortuna uit
PSV thuis
Eagles uit
Twente thuis
Tot nu toe ook meer uitwedstrijden gespeeld dan thuiswedstrijden.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Helemaal als je in ogenschouw neemt dat je nog geen enkele wedstrijd teveel hebt gekregen en het relatief zware programma na een Europese donderdagpot.
Ik vind GAE-uit altijd een ontzettende kutwedstrijd.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:54 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De laatste 2 zijn misschien nog wel het lastigst. Hopelijk hebben we dan onze 3e plek al veilig gesteld (of gaat het voor GAE en Twente nergens meer om)
denk ook dat de uitzondering daargelaten ( @Pistolero ) niemand dit stelt, ben sowieso enorm tevreden met het voetbal onder Slot en er is wel echt progressie, alleen hebben we niet het maximale eruit gehaald.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:54 schreef Coco het volgende:
We kunnen rustig stellen dat Feyenoord het helemaal niet zo slecht doet.
Ik vind vooral Heracles-uit een kutwedstrijd, maar goed. Fortuna-uit is ook altijd ellende. PEC en RKC waren dat ook en die wonnen we. Eigenlijk is iedere ploeg in het rechterrijtje uit voor ons altijd 'een traditioneel lastige kutwedstrijd' en uiteindelijk winnen we juist al die wedstrijden dit seizoen.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:55 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik vind GAE-uit altijd een ontzettende kutwedstrijd.
Helemaal in die periode met Antonia
Maximale was plek 2 geweest inderdaad. Maar als je de Europacup wint heb je er wat mij betreft alsnog wel het maximale uitgehaald.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
denk ook dat de uitzondering daargelaten ( @:pistolero ) niemand dit stelt, ben sowieso enorm tevreden met het voetbal onder Slot en er is wel echt progressie, alleen hebben we niet het maximale eruit gehaald.
dat geldt voor de bovenste 2 ook wel al hebben die net wat meer individuele kwaliteiten om wedstrijden te beslissenquote:Op maandag 28 maart 2022 11:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
alleen hebben we niet het maximale eruit gehaald.
Mwah PSV niet echt, hadden ietwat onverdiend puntverlies tegen Heerenveen en Willem II maar ook een hoop wedstrijden teveel gekregen (zoals Eagles en Sparta). In bijna alle topwedstrijden zijn ze overklast met terechte nederlagen als gevolg.quote:Op maandag 28 maart 2022 12:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat geldt voor de bovenste 2 ook wel al hebben die net wat meer individuele kwaliteiten om wedstrijden te beslissen
AZ krijgt komend weekend Vitesse thuis, ook wel interessant en Twente PSV thuis. Het verschil kan komend weekend dus ook zomaar weer wat groter zijnquote:Op maandag 28 maart 2022 11:54 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De laatste 2 zijn misschien nog wel het lastigst. Hopelijk hebben we dan onze 3e plek al veilig gesteld (of gaat het voor GAE en Twente nergens meer om)
quote:Op maandag 28 maart 2022 12:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Mwah PSV niet echt, hadden ietwat onverdiend puntverlies tegen Heerenveen en Willem II maar ook een hoop wedstrijden teveel gekregen (zoals Eagles en Sparta). In bijna alle topwedstrijden zijn ze overklast met terechte nederlagen als gevolg.
Verder met je eens overigens.
Het wordt nog een boeiende slotfase!quote:Op maandag 28 maart 2022 12:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
AZ krijgt komend weekend Vitesse thuis, ook wel interessant en Twente PSV thuis. Het verschil kan komend weekend dus ook zomaar weer wat groter zijn.
Ik zet het bananen gifje alvast klaar.quote:Op maandag 28 maart 2022 12:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zeker, want om half 5 zaterdag heb je ook nog Groningen - Ajax.
Niet echt. Vroeger werd de Uefa Cup de Europacup III genoemd, na de verdwijning van de Europacup II schoof deze een plekje op in de pikorde.quote:
quote:Op maandag 28 maart 2022 12:09 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Niet echt. Vroeger werd de Uefa Cup de Europacup III genoemd, na de verdwijning van de Europacup II schoof deze een plekje op in de pikorde.
En dat is nu nog zo.
Zaterdag is wel een heerlijk programma.quote:Op maandag 28 maart 2022 12:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Zeker, want om half 5 zaterdag heb je ook nog Groningen - Ajax.
Eens, heerlijk voetbaldagje gaat dat worden.quote:Op maandag 28 maart 2022 12:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zaterdag is wel een heerlijk programma.
Tarado was je een beetje aan het porren.quote:Op maandag 28 maart 2022 12:11 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]Ik reageer vrijwel altijd? En dan ook nog vaak inhoudelijk.
Valt ook weinig over te zeggen. Juist als je denkt dat een patroon ontstaat (Heerenveen uit bijvoorbeeld was jarenlang een drama) dan win je zo'n uitwedstrijd weer jaren achtereen.quote:Op maandag 28 maart 2022 11:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind vooral Heracles-uit een kutwedstrijd, maar goed. Fortuna-uit is ook altijd ellende. PEC en RKC waren dat ook en die wonnen we. Eigenlijk is iedere ploeg in het rechterrijtje uit voor ons altijd 'een traditioneel lastige kutwedstrijd' en uiteindelijk winnen we juist al die wedstrijden dit seizoen.
wordt het dan ook mooi weer?quote:Op maandag 28 maart 2022 12:13 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Zaterdag is wel een heerlijk programma.
#SmilingFrankquote:Eljero Elia speelt momenteel voor zijn oude liefde ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie. Twee jaar geleden wilde hij graag terugkeren bij Feyenoord, maar zijn ervaringen met technisch directeur Frank Arnesen waren niet zo goed, waardoor hij daarvan afzag.
Nu al beter dan Jorrit.quote:Op maandag 28 maart 2022 15:20 schreef Caland het volgende:
Karim de GOAT.
Kwestie van tijd voordat die jongen zijn debuut gaat maken.
Dan krijg je bij deze een sticker.quote:Op maandag 28 maart 2022 17:34 schreef Pistolero het volgende:
Ja hallo, wat gaat iedereen hier opeens op de Dermane hypetrain springen. Ondergetekende was de eerste die het al zag zitten in die jongen
Bewijs?quote:Op maandag 28 maart 2022 17:34 schreef Pistolero het volgende:
Ja hallo, wat gaat iedereen hier opeens op de Dermane hypetrain springen. Ondergetekende was de eerste die het al zag zitten in die jongen
quote:
quote:Op dinsdag 4 januari 2022 13:02 schreef Pistolero het volgende:
Maar waarom doen we eigenlijk allemaal zo moeilijk over Veerman en Vilhena als we DermaneGod al hebben binnengehaald.
[ instagram ]
quote:Op dinsdag 4 januari 2022 13:11 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Zonder gekkigheid ben ik extreem enthousiast over die gozer, hoop dat hij volgend seizoen op zijn minst al een vaste invaller wordt.
Als zelfs jij positief bent moet het wel de beste voetballer ooit gaan worden.quote:Op maandag 28 maart 2022 17:34 schreef Pistolero het volgende:
Ja hallo, wat gaat iedereen hier opeens op de Dermane hypetrain springen. Ondergetekende was de eerste die het al zag zitten in die jongen
quote:
quote:Op dinsdag 20 juli 2021 13:57 schreef fetX het volgende:
Is iemand trouwens die Karim Dermane opgevallen in de tweede helft tegen Werder? (wedstrijd van 12:00)
Lees overal hele positieve berichten, maar ik heb het zelf niet gezien.
Volgens mij wint @H.FR ditquote:Op dinsdag 20 juli 2021 14:44 schreef H.FR het volgende:
[..]
Ja, had wat goede intercepties, won wat duels en had wat prima versnellingen van het spel.
quote:Op maandag 19 juli 2021 18:00 schreef Caland het volgende:
Iedereen is blijkbaar lyrisch omdat het bijna dertigjarige broertje van Ten Hag die nog nooit een stap buiten Oostenrijk heeft gezet wordt aangetrokken
Het zal mij benieuwen
Ja maar jij bent altijd enorm positief over Feyenoord.quote:Op maandag 28 maart 2022 17:34 schreef Pistolero het volgende:
Ja hallo, wat gaat iedereen hier opeens op de Dermane hypetrain springen. Ondergetekende was de eerste die het al zag zitten in die jongen
Om de een of andere reden kan ik deze tweet niet zien.quote:
Zal wel al weggehaald zijn door de rechtenquote:Op dinsdag 29 maart 2022 15:30 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Om de een of andere reden kan ik deze tweet niet zien.
quote:Op dinsdag 29 maart 2022 15:30 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Om de een of andere reden kan ik deze tweet niet zien.
Met welke insteek/welk seizoen?quote:Op dinsdag 29 maart 2022 15:56 schreef Caland het volgende:
Krabby en Van Egmond gaan samen een boekje schrijven over Feyenoord, is zelfs al bijna af
Meer een soort algehele beschouwing, met waarom Feyenoord nou zoveel man blijft trekken en een klein deel over de transitie die momenteel gaande is. Zullen vooral veel anekdotes zijn gok ik, beetje zoals het podcastje. Krabbendam is ook zo ongeveer begonnen toen Van Egmond stopte. Dus daar zitten genoeg verhalen in.quote:
Dat klinkt wel als leuk ook voor de niet fan. Tenzij ze allemaal voetvolk gaan volgen.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 16:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Meer een soort algehele beschouwing, met waarom Feyenoord nou zoveel man blijft trekken en een klein deel over de transitie die momenteel gaande is. Zullen vooral veel anekdotes zijn gok ik, beetje zoals het podcastje. Krabbendam is ook zo ongeveer begonnen toen Van Egmond stopte. Dus daar zitten genoeg verhalen in.
Het gaat Lourdes aan de Maas heten.
Hoop dat ze dan ook echt de relatie tussen die algehele aantrekkingskracht van Feyenoord en de transitie die nu plaats vindt bespreken. Want ik had echt het idee dat de jaren na het kampioensjaar juist de toeschouwersaantallen en de algemene populariteit flink wat terug nam, voor het eerst in lange tijd. Sinds Slot is dat wel weer omgeslagen gelukkig, heb het idee dat de supporters de afgelopen jaren ook wat kritischer werden over het gebrek aan progressie en het eeuwige trechtervoetbal. Plus ben wel benieuwd naar de anekdotes, ben niet echt van de podcasts maar jij en @Scrummie klinken erg positief en jullie neem ik serieus wat dat betreftquote:Op dinsdag 29 maart 2022 16:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Meer een soort algehele beschouwing, met waarom Feyenoord nou zoveel man blijft trekken en een klein deel over de transitie die momenteel gaande is. Zullen vooral veel anekdotes zijn gok ik, beetje zoals het podcastje. Krabbendam is ook zo ongeveer begonnen toen Van Egmond stopte. Dus daar zitten genoeg verhalen in.
Het gaat Lourdes aan de Maas heten.
Blijkbaar stond het boekje ook al even op de rol maar was het mij ontgaan.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 16:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Hoop dat ze dan ook echt de relatie tussen die algehele aantrekkingskracht van Feyenoord en de transitie die nu plaats vindt bespreken. Want ik had echt het idee dat de jaren na het kampioensjaar juist de toeschouwersaantallen en de algemene populariteit flink wat terug nam, voor het eerst in lange tijd. Sinds Slot is dat wel weer omgeslagen gelukkig, heb het idee dat de supporters de afgelopen jaren ook wat kritischer werden over het gebrek aan progressie en het eeuwige trechtervoetbal. Plus ben wel benieuwd naar de anekdotes, ben niet echt van de podcasts maar jij en @:scrummie klinken erg positief en jullie neem ik serieus wat dat betreft
En hopelijk weinig ‘ja je mot gewoon niet kennen begrijpen hoe belangrijk het is voor mij na weer een kutpot maar toch zit je er dan weer he’-volk zoals @:maxi-mus ook zegt, daar heb ik wel genoeg van.
Ik kan niet lezen.quote:Op dinsdag 29 maart 2022 16:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Blijkbaar stond het boekje ook al even op de rol maar was het mij ontgaan.
Zie o.a. https://www.bruna.nl/boeken/lourdes-aan-de-maas-9789048864379 (maar bestel hem vooral bij je lokale boekwinkel!!!)
quote:Van Gaal: ''Vandaag vond ik Malacia héél goed''
Tyrell Malacia heeft een uitstekende indruk gemaakt op bondscoach Louis van Gaal. Na afloop van de oefeninterland tegen Duitsland is Van Gaal dan ook tevreden met zijn inbreng.
''Vandaag vond ik Malacia héél goed'', vertelt Van Gaal op de persconferentie. Malacia speelde in totaal ruim zeventig minuten. ''Hij was in de eerste helft één van de weinige spelers die weinig balverlies leed. En hij verdedigde ook zeer goed.''
"Alleen ik moest hem wisselen, omdat hij heel veel last had van die elleboog die hij in de eerste helft gekregen had. Dat vond ik wel jammer, want nu moest ik Nathan Aké linksback zetten. Dat is niet zijn beste plaats, dat is linker centrale verdediger."
Ja erg jammer voor hem. Maar hij zou daar sowieso niet als een Feyenoord speler heen gaan denk ik.quote:Op woensdag 30 maart 2022 09:51 schreef maxi-mus het volgende:
Sinisterra (die in de basis begon) heeft het trouwens niet gehaald met Colombia.
Ik vind het stiekem wel leuk dat Peru het gewoon weer lijkt te gaan redden, met een op papier enorm matige ploeg waarin Taap nog altijd de sterspeler is.quote:Op woensdag 30 maart 2022 09:51 schreef maxi-mus het volgende:
Sinisterra (die in de basis begon) heeft het trouwens niet gehaald met Colombia.
Wel begrijpelijk, al is dat een positie waar je op termijn toch moet gaan doorselecteren. Zou fijn zijn als je hem voor enkele jaren kan laten tekenen, en dan in de zomer van 23 verkopen om Bassett op zijn plek te zetten als die zich goed ontwikkelt.quote:Op woensdag 30 maart 2022 13:58 schreef Caland het volgende:
Als ik Slot hoorde bij studio voetbal gaat Feyenoord een goede poging wagen om Til te behouden.
Die Bassett is wel een ongeduldig type volgens mij, hoop dat ie genoeg kansen krijgt om te spelen en niet ontevreden weg gaat als we hem na 1,5 jaar vast kunnen leggenquote:Op woensdag 30 maart 2022 14:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wel begrijpelijk, al is dat een positie waar je op termijn toch moet gaan doorselecteren. Zou fijn zijn als je hem voor enkele jaren kan laten tekenen, en dan in de zomer van 23 verkopen om Bassett op zijn plek te zetten als die zich goed ontwikkelt.
Dat moet Slot goed zien te managen ja, want ik heb sowieso al het idee dat Bassett een iets te hoog aangeschreven talent is om nu nog zo weinig kansen te krijgen.quote:Op woensdag 30 maart 2022 14:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die Bassett is wel een ongeduldig type volgens mij, hoop dat ie genoeg kansen krijgt om te spelen en niet ontevreden weg gaat als we hem na 1,5 jaar vast kunnen leggen
Ik ga Colombia wel missen en ben wel nieuwsgierig naar spelers uit de Eredivisie zoals Sinisterra op zo'n podium. En denk dat de kans dat hij bleef wellicht wat groter zou zijn als ze het WK zouden halen, zo'n winters WK is wel 'raar'. Denk ook niet dat het nu iets aan zijn waarde afdoet hoor, daar komt een mooi bedrag voor.quote:Op woensdag 30 maart 2022 14:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik vind het stiekem wel leuk dat Peru het gewoon weer lijkt te gaan redden, met een op papier enorm matige ploeg waarin Taap nog altijd de sterspeler is.
Het zal verwacht ik weinig van Sini’s transferwaarde afdoen, tenzij hij nog tot aan de winter blijft, en zelfs dan is het ook wel gunstig want dan hoeft hij niet door te voetballen.
Nijland denkt Stront Larsen (@maxi-mus ) voor meer dan 9,5 miljoen te verkopenquote:Jørgen Strand Larsen staat in de belangstelling van Feyenoord. De Rotterdammers volgen de spits en zien in de Noor een geschikte opvolger van Cyriel Dessers. Het is echter de vraag of de speler van FC Groningen haalbaar is voor de stadionclub.
''FC Groningen heeft een geweldige spits met Strand Larsen. Nog maar 21 jaar, goede lengte, sterk, kan een goal maken'', begint Hans Nijland zijn verhaal in gesprek met VoetbalTijd. ''De recordtransfer bij FC Groningen is tot nu toe 9,5 miljoen, dat was Marcus Berg.''
FC Groningen hoopt nu dat record te verbreken. ''Het zou mij niet verbazen als deze eroverheen gaat. Ik lees wat berichten dat hij in verband wordt gebracht met Feyenoord. Daar kan ik me niks bij voorstellen, want Feyenoord kan deze jongen niet betalen.''
Feyenoord-watcher Sinclair Bischop van RTV Rijnmond liet afgelopen maandag al weten dat zijn komst niet reëel is. ''Dat Feyenoord Strand Larsen volgt, oké, maar het is niet zo dat de kans groot is dat hij de nieuwe spits van Feyenoord wordt.''
''Er staan veel spelers op de lijst, want Feyenoord moet doorschakelen. Maar Cyriel Dessers kost vier miljoen, ik kan me niet voorstellen dat FC Groningen Strand Larsen voor minder laat gaan'', ook zijn er twijfels. ''Ik begreep dat in Groningen lang het stempel lui op hem geplakt is, maar hij scoort makkelijk en er zit rek in.''
Daar gaat Nijland niet meer over he. Maar Fludderus schijnt ook vrij vervelend te zijn tijdens onderhandelingen. Zou er sowieso niet aan gaan beginnen en al helemaal niet voor dat soort bedragen.quote:Op woensdag 30 maart 2022 15:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Nijland denkt Stront Larsen (@:maxi-mus ) voor meer dan 9,5 miljoen te verkopen
Ik kan mijn stokpaardje weer uit de kast halen: spelers in de Eredivisie waar ook maar een beetje hype omheen is zijn tegenwoordig veel te duur om het waard te zijn voor Feyenoord.quote:Op woensdag 30 maart 2022 15:20 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Daar gaat Nijland niet meer over he. Maar Fludderus schijnt ook vrij vervelend te zijn tijdens onderhandelingen. Zou er sowieso niet aan gaan beginnen en al helemaal niet voor dat soort bedragen.
Sowieso is 9,5 miljoen een achterlijk bedrag voor een paar kools bij de grijze middenmoot (in de Eredivisie). Dat is hij echt niet waard. Sluit me verder ook hierbij aan hoor. Die spelers uit de Eredivisie die enigszins opvallen bij de middenmoot/subtop hoeven wat mij betreft niet meer naar ons te komen. Doe dan maar 5 talenten uit Scandinavië. Als daar 1 Pedersen of Aursnes tussen zit heb je het er alweer lachend uit.quote:Op woensdag 30 maart 2022 15:29 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik kan mijn stokpaardje weer uit de kast halen: spelers in de Eredivisie waar ook maar een beetje hype omheen is zijn tegenwoordig veel te duur om het waard te zijn voor Feyenoord.
Uitzondering is Veerman die uiteindelijk best een koopje is geworden, maar die moest eerst ook ¤10m kosten
Larsen is in principe een talent uit Scandinaviëquote:Op woensdag 30 maart 2022 15:37 schreef fetX het volgende:
[..]
Sowieso is 9,5 miljoen een achterlijk bedrag voor een paar kools bij de grijze middenmoot (in de Eredivisie). Dat is hij echt niet waard. Sluit me verder ook hierbij aan hoor. Die spelers uit de Eredivisie die enigszins opvallen bij de middenmoot/subtop hoeven wat mij betreft niet meer naar ons te komen. Doe dan maar 5 talenten uit Scandinavië. Als daar 1 Pedersen of Aursnes tussen zit heb je het er alweer lachend uit.
Feyenoord wilde ook heel graag die Abraham hebben. Hoop dat dat nog een streek van de oude scouting wasquote:Op woensdag 30 maart 2022 17:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Larsen is in principe een talent uit Scandinavië
Die budgetbak daar is natuurlijk wel uitputbaar, en de tussencategorie uit die landen komt juist al lange tijd naar clubs als AZ, Heerenveen en Groningen (en vanuit daar maken ze zelden tot nooit succesvol de stap naar de top 3 van de Eredivisie). Ook Feyenoord heeft een hoop Noorse en Zweedse troep onder contract gehad in het verleden.
Aursnes en Pedersen zijn wat dat betreft wel uitzonderingen geweest. Heb liever dat Feyenoord gericht grote aankopen doet, dan een blik talenten opentrekken en maar zien wat er uitrolt, en als zo’n speler uit de Eredivisie is, prima (niet Larsen natuurlijk).
Spelers uit de Eredivisie die naar Feyenoord gaan slagen eigenlijk zeer zelden, maar dat zijn vaak gevalletjes 'oh die doen het daar wel goed dus laten we het hier proberen' en dan betaal je er nog fors voor. Er is een verschil tussen Larsen oppikken voor een paar ton en voor een paar miljoen. Gericht aankopen doen kan in die zin net zo goed bij talenten.quote:Op woensdag 30 maart 2022 17:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Larsen is in principe een talent uit Scandinavië
Die budgetbak daar is natuurlijk wel uitputbaar, en de tussencategorie uit die landen komt juist al lange tijd naar clubs als AZ, Heerenveen en Groningen (en vanuit daar maken ze zelden tot nooit succesvol de stap naar de top 3 van de Eredivisie). Ook Feyenoord heeft een hoop Noorse en Zweedse troep onder contract gehad in het verleden.
Aursnes en Pedersen zijn wat dat betreft wel uitzonderingen geweest. Heb liever dat Feyenoord gericht grote aankopen doet, dan een blik talenten opentrekken en maar zien wat er uitrolt, en als zo’n speler uit de Eredivisie is, prima (niet Larsen natuurlijk).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |