De VS moet ook niet voortouw nemen, dat moeten wij in Europa, de EU, doen en dan volop met diplomatie gericht op de-escalatie en normalisatie van de onderlinge betrekkingen met Rusland. Niet blind achter de VS aanhollen, maar laat zien dat ook wij in Europa in staat zijn om zaken onderling diplomatiek op te lossen.quote:
Wanneer we leiders moeilijke plannen zien maken voor een invasie van een buurland met tierlantijntjes en spierballenvertoon dan is het wel duidelijk dat het eigen land er zeer waarschijnlijk als een wrak bijligt.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:11 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ben het grotendeels met je eens hoor, geld spenderen aan militaire macht levert uiteindelijk niet echt iets op. Maar voor het directe en indirecte personeel wel natuurlijk, en die dragen bij aan de (lokale) economie. Op de lange termijn zal dat echter nooit genoeg zijn alleen.
En daarom denk ik ook dat dit een heilloos avontuur is voor Putin. De economie is te fragiel, en teveel militair materiaal is gewoon te verouderd om een langlopend conflict aan te kunnen. De enige reden die ik kan bedenken waarom Putin dit doet is omdat hij hersenschimmen over een glorieus verleden na loopt te jagen, waar hij over sprak in zijn speech. Totaal onrealistisch natuurlijk, hedendaags Rusland wint hier niks mee op de lange termijn.
Beetje lastig om je vol op diplomatie te richten als je tegenstander zo veel als mogelijk grondgebied wil veroveren.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:27 schreef rutger05 het volgende:
[..]
De VS moet ook niet voortouw nemen, dat moeten wij in Europa, de EU, doen en dan volop met diplomatie gericht op de-escalatie en normalisatie van de onderlinge betrekkingen met Rusland. Niet blind achter de VS aanhollen, maar laat zien dat ook wij in Europa in staat zijn om zaken onderling diplomatiek op te lossen.
Ga binnen de EU voor de-escalatie en normalisatie van de betrekkingen met Rusland. Dit in het belang de bevolkingen van heel Europa.
Ze zijn al lang volop diplomatiek gericht bezig om te de-escalerenquote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:27 schreef rutger05 het volgende:
[..]
De VS moet ook niet voortouw nemen, dat moeten wij in Europa, de EU, doen en dan volop met diplomatie gericht op de-escalatie en normalisatie van de onderlinge betrekkingen met Rusland. Niet blind achter de VS aanhollen, maar laat zien dat ook wij in Europa in staat zijn om zaken onderling diplomatiek op te lossen.
Ga binnen de EU voor de-escalatie en normalisatie van de betrekkingen met Rusland. Dit in het belang de bevolkingen van heel Europa.
Niemand in Europa, wij niet, Oekraïne niet en de Russen niet wint bij langdurig vijandelijke verhoudingen. Zolang wij vijandig tegenover elkaar staan verliezen wij allen. Sancties raken niet alleen Rusland, maar raken ons ook snoeihard en dragen weinig bij tot oplossing van het conflict.
De dictatuur China is de lachende derde en zal dit zeker aangrijpen om haar macht en economische invloed verder te versterken.
Maar het gaat er niet echt om wat jij wel of niet rationeel vindt. Putin is niet rationeel. Deze datum is maanden geleden gekozen. Dat was nota bene mafklapper Zhirinovsky die het in December al meldde.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:39 schreef Repentless het volgende:
Je maakt in ieder geval werk van een uitgebreide reactie op een normale manier, dat valt te prijzen.
Inhoudelijk: met die symbolische data kan ik niet zoveel. Het lijkt mij dat je eventuele strategische voordelen niet ondergeschikt maakt aan symboliek. Ik vind dat zelf wat te vergezocht.
Dat vraagtekens erbij zetten is dus wat je moet doen. Hier schiet Rusland niets mee op. De enige die hier iets bij opschiet is Putin zelf, die is bang te eindigen als Ghadaffi, en grijpt nog een keer de absolute macht. De NAVO is een strop rond Rusland die alleen maar harder aangetrokken wordt door deze inval nu ook Zweden en Finland weldra toe zullen treden, en ze zijn Oekraïne voorgoed kwijt. Misschien niet het land, maar wel het volk. Oekraïne, het volk dat het allerdichtst bij de Russen staat, zal zeker een eeuwlang niets meer met ze te maken willen hebben. Met zulke vijanden heb je letterlijk geen vrienden meer over.quote:Het verongelijkte ex-vriendje-narratief is al vaker voorbij gekomen, ook dat vind ik een veel te eenvoudige voorstelling van zaken. Het gaat hier om enorme geopolitieke belangen, machtsverhoudingen, enorme economische belangen die effect hebben op de levens van miljoenen mensen. Wanneer Rusland militair vrijwel wordt geneutraliseerd (inclusief hun kernwapenarsenaal door raketschilden), zal dat hun huidige machtspositie op het wereldtoneel nog verder verzwakken. Dan heb je economisch dus ook weinig meer in te brengen en moet je je volledig schikken naar andere wereldmachten.
Als een land dat zichzelf als wereldmacht beschouwt wil voorkomen dat hun positie steeds verder verzwakt, is het mijns inziens niet gek dat ze daar actie op ondernemen. Of de manier waarop dat nu gebeurt juist is, kun je zeker vraagtekens bij zetten. Je kunt je echter tegelijkertijd afvragen welke andere middelen ze nog tot hun beschikking hebben om zich te laten gelden.
Het is de juiste conclusie, jouw poging het voor hem op te nemen is onzinnig.quote:Over die geestelijke gezondheid: tja, dat vind ik echt slechts wat speculatie en beeldvorming om de man tot idioot te reduceren.
De grap is dat het andere volk, dat misschien wel dichter bij de Russen staat, de Wit-Russen, hetzelfde hebben.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:36 schreef speknek het volgende:
Oekraïne, het volk dat het allerdichtst bij de Russen staat, zal zeker een eeuwlang niets meer met ze te maken willen hebben.
Als Putin al zijn tijd aan de macht had besteed aan Rusland zelf, met het verbeteren van diplomatieke banden, de economie hervormen, de macht van de oligarchen aanpakken, het land opengooien voor investeringen en innovatie en hij zou nu komen te overlijden, dan was hij de geschiedenis in gegaan als de grootste president van het moderne Rusland. Maar ja, ego he?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:33 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Wanneer we leiders moeilijke plannen zien maken voor een invasie van een buurland met tierlantijntjes en spierballenvertoon dan is het wel duidelijk dat het eigen land er zeer waarschijnlijk als een wrak bijligt.
Putin bekritiseerde Yeltzin als zuipende Amerikaanse pion en voor zijn zwakheid die Rusland tenonder heeft doen gaan.
Als hij Rusland laat imploderen zonder dit circusshowtje in Oekraine erbij te geven als is hij zelf ook gewoon een tweede Yeltzin. Dit alles is puur imagobehoud en de hoop dat de holle kist die Rusland nu is wat mooi wordt behangen.
Diplomatie veel te weinig gezien, wel veel oorlogshitserij, dus het tegenovergestelde. Totaal niet in het belang van Europa. Ook niet gezien dat Rusland erop is om zoveel mogelijk grondgebied te veroveren.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:33 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Beetje lastig om je vol op diplomatie te richten als je tegenstander zo veel als mogelijk grondgebied wil veroveren.
[ afbeelding ]
Veel te weinig gezien? Dan heb je toch echt niet opgeletquote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:43 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Diplomatie veel te weinig gezien, wel veel oorlogshitserij, dus het tegenovergestelde. Totaal niet in het belang van Europa. Ook niet gezien dat Rusland erop is om zoveel mogelijk grondgebied te veroveren.
Grapje zeker? Ik geloof in diplomatie, maar heb je z'n speech wel gezien?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:43 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Diplomatie veel te weinig gezien, wel veel oorlogshitserij, dus het tegenovergestelde. Totaal niet in het belang van Europa. Ook niet gezien dat Rusland erop is om zoveel mogelijk grondgebied te veroveren.
Leg uit. Loopt NATO of de EU troepen op te bouwen aan haar landsgrenzen?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:44 schreef Zoutmolen het volgende:
[..]
Vervang "Russian" met "NAVO" of "EU" en het is net zo of meer waar.
Duitsland en Frankrijk dachten dat ze invloed hadden, Macron was een soort van overtuigd. Dat waren echter onderhandelingen met de opgestoken middelvinger van Putin onder de tafel.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:34 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ze zijn al lang volop diplomatiek gericht bezig om te de-escaleren
Vertel jij het even aan Putin anders![]()
Oh en voor Putin is vooral de VS de vijand nr 1. Ik denk niet dat hij met Europa wil onderhandelen![]()
Ja precies! Daar is Putin echt niet van onder de indrukquote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:47 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Duitsland en Frankrijk dachten dat ze invloed hadden, Macron was een soort van overtuigd. Dat waren echter onderhandelingen met de opgestoken middelvinger van Putin onder de tafel.
Ze moeten dan ook niet met Putin rechtstreeks willen onderhandelen. Er staat aan beide zijdes een leger diplomaten klaar die alles naar boven kunnen filteren op subtiele wijze. Duurt alleen wel langer.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:47 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Duitsland en Frankrijk dachten dat ze invloed hadden, Macron was een soort van overtuigd. Dat waren echter onderhandelingen met de opgestoken middelvinger van Putin onder de tafel.
Ben begin dit jaar nog in de studio van Zoerab Tsereteli uit het stuk geweest in Moskou. Heel gaaf gedaan. Ontzettend de moeite waard voor tijdens een bezoek aan de stad.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:09 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
https://raamoprusland.nl/(...)-eigen-oog-gaan-zien
Dit is ook nog wel een goed stukje vanuit een ander perspectief. Wierd Duk deelde 'm.
Biden leek er al vanaf het begin van zijn presidentschap op uit om Poetin te schofferen met zijn ongeloofwaardige en lachwekkende relaas over een ontmoeting met Poetin. Dit geeft mij heel weinig vertrouwen en ik hoop dan ook echt dat de EU iets van sterkte laat zien en zijn eigen plan trekt om door diplomatieke oplossingen tot een de-escalatie en het liefst een normalisatie van de betrekkingen te komen. Anders zullen wij een zwakke speelbal blijven.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:43 schreef Kijkertje het volgende:
En Trump trapt natuurlijk weer in de 'peacekeeping' mooipraat van Putin![]()
[ twitter ]
Ja dat ook! Trump daarentegen zou het wel even zelf regelenquote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:50 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ze moeten dan ook niet met Putin rechtstreeks willen onderhandelen. Er staat aan beide zijdes een leger diplomaten klaar die alles naar boven kunnen filteren op subtiele wijze. Duurt alleen wel langer.
Klopt. de manier waarop hij zich liet portretteren als een tweede Crocodile Dundee gaf al prijs dat dit niet een bijster progressief tijdperk zou gaan worden.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:41 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Als Putin al zijn tijd aan de macht had besteed aan Rusland zelf, met het verbeteren van diplomatieke banden, de economie hervormen, de macht van de oligarchen aanpakken, het land opengooien voor investeringen en innovatie en hij zou nu komen te overlijden, dan was hij de geschiedenis in gegaan als de grootste president van het moderne Rusland. Maar ja, ego he?
Je weet wel wat Putin allemaal gedaan heeft mbt de verkiezingen in de VS van 2016?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:53 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Biden leek er al vanaf het begin van zijn presidentschap op uit om Poetin te schofferen met zijn ongeloofwaardige en lachwekkende relaas over een ontmoeting met Poetin. Dit geeft mij heel weinig vertrouwen en ik hoop dan ook echt dat de EU iets van sterkte laat zien en zijn eigen plan trekt om door diplomatieke oplossingen tot een de-escalatie en het liefst een normalisatie van de betrekkingen te komen. Anders zullen wij een zwakke speelbal blijven.
Als wij dit als EU niet zelf vreedzaam en diplomatiek kunnen oplossen, en dat zullen wij echt als EU zelf moeten doen, toont dit onze zwakheid aan en verliezen wij in alle opzichten.
https://www.hln.be/buiten(...)%2Fwww.google.com%2F
Trump zal nooit meer lezen dan een headline. Die doet niet aan achtergronden bij het nieuws. Veel te saai.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:43 schreef Kijkertje het volgende:
En Trump trapt natuurlijk weer in de 'peacekeeping' mooipraat van Putin![]()
[ twitter ]
Nee, maar het is een climax. Een speech als reactie op alle voorafgaande ontwikkelingen en mislukkingen op diplomatiek gebied. Dus wel het gevaar onderkennen en daarom alles op alles zetten om tot een de-escalerende en vreedzame oplossing te komen.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:45 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Grapje zeker? Ik geloof in diplomatie, maar heb je z'n speech wel gezien?
Joh ze lullen zich rot om tot een vreedzame oplossing te komen!quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:59 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Nee, maar het is een climax. Een speech als reactie op alle voorafgaande ontwikkelingen en mislukkingen op diplomatiek gebied. Dus wel het gevaar onderkennen en daarom alles op alles zetten om tot een de-escalerende en vreedzame oplossing te komen.
Er is nog heel veel ellende in Europa mogelijk als zaken onwelwillend en onder invloed van andere partijen met andere belangen op de spits zal worden gedreven.
Dit is onzin. Biden heeft Putin terecht toegesproken over de Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:53 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Biden leek er al vanaf het begin van zijn presidentschap op uit om Poetin te schofferen met zijn ongeloofwaardige en lachwekkende relaas over een ontmoeting met Poetin. Dit geeft mij heel weinig vertrouwen en ik hoop dan ook echt dat de EU iets van sterkte laat zien en zijn eigen plan trekt om door diplomatieke oplossingen tot een de-escalatie en het liefst een normalisatie van de betrekkingen te komen. Anders zullen wij een zwakke speelbal blijven.
Als wij dit als EU niet zelf vreedzaam en diplomatiek kunnen oplossen, en dat zullen wij echt als EU zelf moeten doen, toont dit onze zwakheid aan en verliezen wij in alle opzichten.
https://www.hln.be/buiten(...)%2Fwww.google.com%2F
False flag?quote:
Waar Trump van geprofiteerd heeftquote:Op woensdag 23 februari 2022 00:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dit is onzin. Biden heeft Putin terecht toegesproken over de Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.
Dan raad ik je aan om die hele speech van hem te kijken, want die zegt meer over zijn intenties dan ieder persbericht.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:59 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Nee, maar het is een climax. Een speech als reactie op alle voorafgaande ontwikkelingen en mislukkingen op diplomatiek gebied. Dus wel het gevaar onderkennen en daarom alles op alles zetten om tot een de-escalerende en vreedzame oplossing te komen.
Er is nog heel veel ellende in Europa mogelijk als zaken onwelwillend en onder invloed van andere partijen met andere belangen op de spits zal worden gedreven.
Rusland heeft Trump, de meeste Republikeinen, Fox News, OAN News en nog wat rechtse media compleet in de pocket. Die preken nu dagelijks Russische propaganda en schilderen de rest, inclusief Amerika zelf als zwak.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Je weet wel wat Putin allemaal gedaan heeft mbt de verkiezingen in de VS van 2016?
En het gaat Putin helemaal niet om Europa. Het gaat hem om de VS (en daarmee de NAVO). De VS is de machtigste natie die er is en die plaats wil Putin zich graag toeeigenen.
Democratieen moeten kapot gemaakt worden want Putin is ervan overtuigd dat die niet werken en hij is er dus ook continu mee bezig om die te ondermijnen.
The useful idiot. Liep al voordat hij president was te verkondigen dat als hij zou verliezen het wel fraude moest zijn. Samen met al dat andere polariserende gereutel van hem heeft Putin gewoon gedacht "Ik hoef zelf geeneens het vertrouwen in democratie in de VS te beschadigen, dat doen ze zelf al." #bonusroundquote:Op woensdag 23 februari 2022 00:05 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Waar Trump van geprofiteerd heeft
Ik heb het hier over en niet over Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:03 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dit is onzin. Biden heeft Putin terecht toegesproken over de Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.
https://www.ad.nl/buitenl(...)lijke-ziel~a8a03ecb/quote:Toen de Amerikaanse journalist aan Biden vroeg of hij denkt dat Poetin een moordenaar is, antwoordde Biden: ,,Hmmm, dat doe ik”. Biden vertelde ook dat hij enkele jaren geleden, toen hij alleen was met Poetin in zijn kantoor, had gezien dat Poetin ‘geen menselijke ziel’ heeft. ,,Ik zei tegen hem: ik keek in je in de ogen en ik denk niet dat je een ziel hebt. Hij keek me aan en zei tegen me: we begrijpen elkaar.”
quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:07 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Rusland heeft Trump, de meeste Republikeinen, Fox News, OAN News en nog wat rechtse media compleet in de pocket. Die preken nu dagelijks Russische propaganda en schilderen de rest, inclusief Amerika zelf als zwak.
Als het aan rood Amerika ligt dan zwaait Putin in de verre toekomst ook de scepter over de VS.
Een beetje meer begrip voor elkaar positie en gevoelens kan een oorlog voorkomen. Ik zie hier mensen met een grote waffel allerlei oorlogstaal uitslaan, gedreven door de eenzijdige berichtgeving we die hier voorgeschoteld krijgen, maar van oorlog wordt niemand wijzer. Al helemaal niet de gewone mensen in Oekraine want hoewel dat blijkbaar vergeten wordt zou het om hen moeten gaan.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:09 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
https://raamoprusland.nl/(...)-eigen-oog-gaan-zien
Dit is ook nog wel een goed stukje vanuit een ander perspectief. Wierd Duk deelde 'm.
quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:59 schreef rutger05 het volgende:
Nee, maar het is een climax. Een speech als reactie op alle voorafgaande ontwikkelingen en mislukkingen op diplomatiek gebied.
https://www.realcleardefe(...)politics_115329.htmlquote:A single book, written in 1997, signalled every significant foreign policy move of the Russian Federation over the following two decades. The United States, Europe, and every nation intertwined with Russia failed to see the signs. From the annexation of Crimea to Britain’s exit from the European Union, the grand strategy laid out in Aleksandr Dugin’s Foundation of Geopolitics: The Geopolitical Future of Russia has unfolded beautifully in a disastrous manner for the western rules-based international order. Perhaps, his words also telegraph the belligerent Putin’s future intentions.
...
Dugin grew in relative fame after the Ukraine conflict began, as this was his most efficacious recommendation. As he explained, “Ukraine, as an independent state with some territorial ambitions, poses a huge danger to the whole of Eurasia, and without solving the Ukrainian problem, it makes no sense to talk about continental geopolitics.”
Matige danquote:
quote:Zoals het voormalige hoofd van de regio's Loehansk en Transkarpaten benadrukte, staat de Oekraïense leider elke ochtend "met één gedachte" op en gaat hij "met een andere gedachte" aan het werk. De Moskoviet zei dat de president 'het ene denkt, het andere zegt, het derde doet'.
Volgens de generaal is Zelensky "een onevenwichtige, grillige persoon" en lijkt hij alleen in hoogte op Napoleon.
Ja, verzint hij dat?quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:10 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Ik heb het hier over en niet over Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)lijke-ziel~a8a03ecb/
https://nos.nl/artikel/23(...)alt-er-te-verwachten
Biden lijkt vaker een fantast te zijn. Dat Biden echter voorgaande verzint en naar buiten brengt doet mij ernstig twijfelen aan zijn intenties, dan ben je niet uit op normale en gezonde verhoudingen.
Ik zie dan ook heel erg graag dat de EU zijn eigen diplomatieke plan trekt om de verstandhouding met Rusland te de-escaleren en te normaliseren. Daar hebben we namelijk in Europa namelijk echt bij te winnen.
https://www.volkskrant.nl(...)-in-moskou~bb057ce4/
Een tot de tanden bewapend leger van 180.000 man trekt je land in om het te bezetten en al je politieke leiders dood te schieten. Hoe gaat een beetje begrip voor hun zaak dit precies voorkomen?quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:10 schreef the-eye het volgende:
[..]
Een beetje meer begrip voor elkaar positie en gevoelens kan een oorlog voorkomen. Ik zie hier mensen met een grote waffel allerlei oorlogstaal uitslaan, gedreven door de eenzijdige berichtgeving we die hier voorgeschoteld krijgen, maar van oorlog wordt niemand wijzer. Al helemaal niet de gewone mensen in Oekraine want hoewel dat blijkbaar vergeten wordt zou het om hen moeten gaan.
Heb je het door mij vermelde artikel in de Volkskrant ook gelezen? Het is helaas namelijk niet de eerste keer blijkbaar.quote:
Van de-escaleren gaat geen sprake meer zijn, dat pad is al uitgewandeld.quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:10 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Ik heb het hier over en niet over Russische inmenging in de Amerikaanse verkiezingen.
[..]
https://www.ad.nl/buitenl(...)lijke-ziel~a8a03ecb/
https://nos.nl/artikel/23(...)alt-er-te-verwachten
Biden lijkt vaker een fantast te zijn. Dat Biden echter voorgaande verzint en naar buiten brengt doet mij ernstig twijfelen aan zijn intenties, dan ben je niet uit op normale en gezonde verhoudingen.
Ik zie dan ook heel erg graag dat de EU zijn eigen diplomatieke plan trekt om de verstandhouding met Rusland te de-escaleren en te normaliseren. Daar hebben we namelijk in Europa namelijk echt bij te winnen.
https://www.volkskrant.nl(...)-in-moskou~bb057ce4/
Wat heeft hij dan 'verzonnen'? Een president gaat af op informatie van inlichtingendienstenquote:Op woensdag 23 februari 2022 00:23 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Heb je het door mij vermelde artikel in de Volkskrant ook gelezen? Het is helaas namelijk niet de eerste keer blijkbaar.
quote:De Russische president Vladimir Poetin waarschuwde dat de versoepeling van het wapenbeheersingssysteem en de activiteiten van de NAVO vol gevaren zijn.
Het staatshoofd noemde de internationale situatie moeilijk. Poetin legde een overeenkomstige verklaring af als onderdeel van zijn felicitaties op de Dag van de Verdediger van het Vaderland.
https://politros.com/2331(...)-segodnya-neprostaya
quote:https://nl.wikipedia.org/(...)rs_van_het_vaderland
Dag van de verdedigers van het vaderland is een feestdag die op 23 februari wordt gevierd in Rusland. De feestdag markeert de datum in 1918 tijdens de Russische Burgeroorlog toen de eerste massale oproep werd gedaan voor het Rode Leger in Sint-Petersburg en Moskou.
Landen als Rusland en Turkije kunnen best eens een verbindende leider krijgen. Maar het zijn van die landen die dan weer menen dat ze zichzelf kwijtraken waarna dat lijk van het verleden weer op tafel moet.quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:25 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Van de-escaleren gaat geen sprake meer zijn, dat pad is al uitgewandeld.
Met Rusland zoals het Rusland vandaag gaan we nimmer normale betrekkingen hebben tenzij we toegeven en dus buigen.
Het is juist tijd om volledig te breken met Rusland en over 20 jaar nog eens te kijken terwijl we ondertussen zorgen dat we klaar zijn voor wanneer Poetin verder gaat dat Oekraïne.
Wat houdt je tegen om naar oekraine af te reizen en mee te vechten?quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:23 schreef THEFXR het volgende:
gaat de EU nog wat doen? dat praten zijn we nu wel zat.
Eerlijk is eerlijk, Erdogan is een stuk normaler dan Poetin.quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:35 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Landen als Rusland en Turkije kunnen best eens een verbindende leider krijgen. Maar het zijn van die landen die dan weer menen dat ze zichzelf kwijtraken waarna dat lijk van het verleden weer op tafel moet.
Erdogan eerde de sultan die het Ottomaanse Rijk het grootst had gemaakt. Putin heeft dezelfde soort sentimenten. Niets doen aan interne problematiek, maar volledig naar buiten richten.
gooi je brein in de prullenbak, bidt wat en ga met je bammetjes richting het front.quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:23 schreef THEFXR het volgende:
gaat de EU nog wat doen? dat praten zijn we nu wel zat.
rate the dictatorquote:Op woensdag 23 februari 2022 00:42 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, Erdogan is een stuk normaler dan Poetin.
Typisch Putin. Eén groot toneelstuk en mensen trappen er nog in ookquote:Op woensdag 23 februari 2022 00:46 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Poetin heeft geen overleg met zijn eigen counsel nodig om die documenten te tekenen...
Wie is we?quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:25 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Van de-escaleren gaat geen sprake meer zijn, dat pad is al uitgewandeld.
Met Rusland zoals het Rusland vandaag gaan we nimmer normale betrekkingen hebben tenzij we toegeven en dus buigen.
Het is juist tijd om volledig te breken met Rusland en over 20 jaar nog eens te kijken terwijl we ondertussen zorgen dat we klaar zijn voor wanneer Poetin verder gaat dat Oekraïne.
Wat een slecht betoog is dat.quote:Op woensdag 23 februari 2022 00:06 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Ik vond dit draadje wel de spijker op de kop slaan. Geen dank.
[ twitter ]
[ twitter ]
Tja, als jij uit mijn post concludeert dat ik zeg dat economische macht een gevolg is van militaire macht, dan is het wel lastig discussiëren. Militaire macht is een voorwaarde om ook een economische macht te kunnen zijn.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:45 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ik snap niet waarom je economische macht en militaire macht aan elkaar koppelt. Natuurlijk zal er enige overlap zijn maar niet bepaald correlatie. Duitsland heeft een veel grotere economische macht dan Rusland meer dan 2x het BNP maar dat is nou niet bepaald afhankelijk van hun leger of wel? Nederland zit op ongeveer de helft van de economie van Rusland maar dat zal toch niet liggen aan ons geweldig indrukwekkende leger of wel?
Is ironischquote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:43 schreef Kijkertje het volgende:
En Trump trapt natuurlijk weer in de 'peacekeeping' mooipraat van Putin![]()
[ twitter ]
Dan ken je Trump nietquote:
Ik was minder nerveus voor mijn eerste boekbespreking.quote:
ik vind het altijd erg mooi vanuit murikaquote:
Dat zal lastig gaan met een economie die even groot is als texas.quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Je weet wel wat Putin allemaal gedaan heeft mbt de verkiezingen in de VS van 2016?
En het gaat Putin helemaal niet om Europa. Het gaat hem om de VS (en daarmee de NAVO). De VS is de machtigste natie die er is en die plaats wil Putin zich graag toeeigenen.
Democratieen moeten kapot gemaakt worden want Putin is ervan overtuigd dat die niet werken en hij is er dus ook continu mee bezig om die te ondermijnen.
quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Je weet wel wat Putin allemaal gedaan heeft mbt de verkiezingen in de VS van 2016?
En het gaat Putin helemaal niet om Europa. Het gaat hem om de VS (en daarmee de NAVO). De VS is de machtigste natie die er is en die plaats wil Putin zich graag toeeigenen.
Democratieen moeten kapot gemaakt worden want Putin is ervan overtuigd dat die niet werken en hij is er dus ook continu mee bezig om die te ondermijnen.
slechtste reply evaquote:Op woensdag 23 februari 2022 00:35 schreef the-eye het volgende:
[..]
Wat houdt je tegen om naar oekraine af te reizen en mee te vechten?
Waarom zou hij iets kapot willen maken bij tegenstanders als het niet goed werkt?quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Je weet wel wat Putin allemaal gedaan heeft mbt de verkiezingen in de VS van 2016?
En het gaat Putin helemaal niet om Europa. Het gaat hem om de VS (en daarmee de NAVO). De VS is de machtigste natie die er is en die plaats wil Putin zich graag toeeigenen.
Democratieen moeten kapot gemaakt worden want Putin is ervan overtuigd dat die niet werken en hij is er dus ook continu mee bezig om die te ondermijnen.
quote:Op dinsdag 22 februari 2022 23:55 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Je weet wel wat Putin allemaal gedaan heeft mbt de verkiezingen in de VS van 2016?
En het gaat Putin helemaal niet om Europa. Het gaat hem om de VS (en daarmee de NAVO). De VS is de machtigste natie die er is en die plaats wil Putin zich graag toeeigenen.
Democratieen moeten kapot gemaakt worden want Putin is ervan overtuigd dat die niet werken en hij is er dus ook continu mee bezig om die te ondermijnen.
Klopt maar Putin's ambitie om als hersteller van het grote Sovjet Rijk na de ineenstorting ervan de geschiedenisboeken in te gaan is groot.quote:Op woensdag 23 februari 2022 01:22 schreef SOG het volgende:
[..]
Dat zal lastig gaan met een economie die even groot is als texas.
Dus omdat de VS in het verleden gepoogd heeft dictatoriale regimes te bestrijden geeft Putin nu het recht om Oekraine in te lijven of zo?quote:Op woensdag 23 februari 2022 01:22 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik vind het altijd erg mooi vanuit murika
check dithttps://en.wikipedia.org/(...)ent_in_regime_change
iets met een pot en ketel
Als het niet goed werkt? Democratieen werken nietquote:Op woensdag 23 februari 2022 01:26 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Waarom zou hij iets kapot willen maken bij tegenstanders als het niet goed werkt?
Je verzint er van alles omheen, maar het is gewoon een ouderwetse machtsstrijd met duizenden verschillende belangetjes.
Dit gedoe met Oekraïne is niet de eerste of de laatste stoot he, dit is al een tijd aan de gang.
Niet echt nee.quote:Op woensdag 23 februari 2022 01:43 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Als het niet goed werkt? Democratieen werken niet
"you can see the moment that his soul left his body.."quote:
dat staat er nietquote:Op woensdag 23 februari 2022 01:40 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dus omdat de VS in het verleden gepoogd heeft dictatoriale regimes te bestrijden geeft Putin nu het recht om Oekraine in te lijven of zo?
Ah op zo'n manier. Hoewel de democratie een kwetsbare bestuursvorm is (kiezers zijn gevoelig voor propaganda/misinformatie, de verdeel en heers methode zeg maar) werken ze wel degelijk. Maar het is een feit dat Trump geprofiteerd heeft van de inmenging van Rusland in de verkiezingen van 2016 in de VS die hem het presidentschap opleverde en wat zoals je weet in 2021 een regelrechte aanval op de democratie heeft opgeleverd (Capitol 1/6) waar hij nog bijna mee wegkwam ookquote:Op woensdag 23 februari 2022 01:46 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Niet echt nee.
Maar je zegt zelf dat Putin denkt dat het niet werkt, niet ik.
quote:II. RELEVANT STATUTES
The relevant federal statutes are as follows.
A. Conspiracy to Defraud the United States
Conspiracy to defraud the United States was a charge used by Special Counsel Mueller in his indictment against the Internet Research Agency and other Russian entities and individuals for allegedly interfering in the 2016 election.[8] Title 18, United States Code, Section 371, makes it a criminal offense for two or more persons to conspire to defraud the United States, a felony punishable by up to five years in prison.[9] This offense is sometimes referred to as a Klein conspiracy, after a case by that name.[10] The statute forbids an agreement to interfere with or obstruct governmental functions through fraud or deceit.[11]
As described below, there is sufficient evidence to support a conspiracy to defraud the United States by interfering with the functioning of the United States Congress to certify the results of a presidential election and permit the transfer of presidential power, as set forth in the Twelfth Amendment to the United States Constitution and the Electoral Count Act.[12] This legal process is described in the indictment filed against Stewart Rhodes and other members of the Oath Keepers organization who have been charged with seditious conspiracy for their conduct relating to Jan. 6.[13] As stated in that indictment, the U.S. Constitution and federal statutes codify the procedures and dates governing the transfer of presidential power in the United States. The Twelfth Amendment requires presidential electors to meet in their respective states and certify their state's votes for president and vice president. It further requires that the vice president shall open the certificates in the presence of the Senate and the House of Representatives, "and the votes shall then be counted." The Electoral Count Act specifies that the votes shall be counted in a joint session of Congress at 1 p.m. "on the sixth day of January succeeding every meeting of the electors," with the vice president presiding, to count the electoral votes, resolve any objections, certify their validity, and announce the result.[14] Here, the evidence described below supports a charge of conspiracy to defraud the United States by obstructing and interfering with this process.
B. Obstruction of an Official Proceeding
Title 18, United States Code, Section 1512(c)(2) makes it a crime to corruptly obstruct, influence or impede an official proceeding or attempt to do so, an offense that is punishable by up to 20 years in prison.[15] This theory has been used already to charge scores of defendants for their conduct in the Jan. 6 attack.[16] Here, the evidence shows that by pressuring Pence to abuse his authority as vice president, Trump and his co-conspirators wrongfully attempted to obstruct the certification of the states' votes and the transfer of presidential power.
Wat staat er dan wel?quote:
Goed punt. De VS heeft altijd alleen maar gepoogd om dictatoriale regimes te bestrijden, volledig belangeloos!quote:Op woensdag 23 februari 2022 01:40 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Dus omdat de VS in het verleden gepoogd heeft dictatoriale regimes te bestrijden geeft Putin nu het recht om Oekraine in te lijven of zo?
Natuurlijk niet. Maar ze hebben iig geen democratieen omver geworpen om daar een dictator neer te zetten. En het is ook geen reden om nu Putin maar zijn gang te laten gaan zonder daar iets tegenover te zettten.quote:Op woensdag 23 februari 2022 01:55 schreef Repentless het volgende:
[..]
Goed punt. De VS heeft altijd alleen maar gepoogd om dictatoriale regimes te bestrijden, volledig belangeloos!
Ongelofelijk wat een vrouwen daar.quote:
Wel eens met ditquote:Op woensdag 23 februari 2022 02:08 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ongelofelijk wat een vrouwen daar.
Ik had nooit in m'n leven gedacht dat ik nog eens zou hopen op een vluchtelingenstroom, ik ben zeer anti vluchtelingen, maar laat heel Oekraïne maar leeglopen naar West Europa, prachtige slanke dames, en niet van die non binaire types met paars haar.
Olga Kurylenko (spelling?) niet ook Oekrains? Die was ook welquote:Op woensdag 23 februari 2022 02:08 schreef BMW1993 het volgende:
[..]
Ongelofelijk wat een vrouwen daar.
Ik had nooit in m'n leven gedacht dat ik nog eens zou hopen op een vluchtelingenstroom, ik ben zeer anti vluchtelingen, maar laat heel Oekraïne maar leeglopen naar West Europa, prachtige slanke dames, en niet van die non binaire types met paars haar.
quote:Op woensdag 23 februari 2022 02:09 schreef loveyoulongtime het volgende:
Nu nog niet snappen dat dit 1 grote show is.. Ja, ook Vladimir is een metselaar. Groot vriendje van Klaus ook. Net als de andere leiders die nu ertegenin gaan. Dit is geen oorlog om land of wat dan ook, dit is een spel waarvan alleen burgers en usefull idiot soldaten de dupe gaan worden.
quote:A few months before the November 2016 general election, Taub sent a direct message to a Twitter account known to be used by the GRU, Russia's main intelligence agency, according to a recently released FEC filing. In the message to Guccifer 2.0, Taub asked for a list of Republican donors, saying, "I could use your help to defeat cicilline." Taub provided an email address and later received a dossier that included opposition research reports, polling data and other information about his incumbent Democratic opponent in the 1st Congressional District race.
Taub, 33, violated federal campaign law "by knowingly soliciting, accepting or receiving a prohibited in-kind foreign national contribution in the form of opposition research related to the candidate's opponent," the FEC concluded.
ja die kwam uit Berdjanskquote:Op woensdag 23 februari 2022 02:12 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Olga Kurylenko (spelling?) niet ook Oekrains? Die was ook welMisschien nog steeds maar lang niks van gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |