abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:24:44 #1
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202872979


[Afbeelding: @MadMaster ]
[OP-tekst: @Mexicanobakker )

Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?

Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?

Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.

Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!

Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?

Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!

Radio 2 Top 2000: Editie 2021
Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!

Wat kunnen wij doen?
Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel.
We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.

Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.

Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.

Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.

Wanneer?
Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.

OVERZICHTEN/LIJSTJES:

De Top 2000 lijst van 2021 online: https://www.pino112.nl/top2000/jaar.php

De Top 2000 lijst van 2021 in Excel-formaat (incl. uitzendschema per dag/uur): Klik hier voor de Top 2000 in Excel-formaat

Presentatie

00.00 - 02.00 uur - Jeroen van Inkel
02.00 - 04.00 uur - Rick van Velthuysen
04.00 - 06.00 uur - Frank van ‘t Hof
06.00 - 08.00 uur - Carolien Borgers
08.00 - 10.00 uur - Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte
10.00 - 12.00 uur - Bart Arens
12.00 - 14.00 uur - Annemieke Schollaardt
14.00 - 16.00 uur - Gijs Staverman
16.00 - 18.00 uur - Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur - Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur - Emmely de Wilt
22.00 - 00.00 uur - Giel Beelen

NPO RADIO 2 op Instagram
NPO RADIO 2 op Twitter
TOP 2000 op Facebook

Kabelfrequenties in de verschillende steden: http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet: http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

De Top 2000 in beeld
Cultura 24 NPO 1 Extra:
Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.

Nederland 3
Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!

Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!

Voor uitgebreide statistieken:
https://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify: Voor degene die de allereerste Top 2000 qua songs via Spotify wil terugluisteren van #2000 naar #1:
Spotify - De allereerste Top 2000 (1999)

Verder zijn er diverse andere versies van de Top 2000 op Spotify te vinden.

Staat ie in de top 2000? https://staatieindetop2000.nporadio2.nl/danny-vera/roller-coaster
GENOT.
De nieuwe site gaat vast midden december een keer live.

De Top 2000 op FOK! door de jaren heen
Topicreeks: Top 2000 Editie 2010 & 2011
Topicreeks: Top 2000 Editie 2012
Topicreeks: Top 2000 Editie 2013
Topicreeks: Top 2000 Editie 2014
Topicreeks: Top 2000 Editie 2015
Topicreeks: Top 2000 Editie 2016
Topicreeks: Top 2000 Editie 2017
Topicreeks: Top 2000 Editie 2018
Topicreeks: Top 2000 Editie 2019
Topicreeks: Top 2000 Editie 2020

Nog wat classics:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
FOKkers in beeld

SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De lijst door de jaren heen:


@Cassa95 onderzocht: Veranderingen in de Keuzelijst
@Cassa95 onderzocht: Analyse nieuwe binnenkomers 2021
@peaceman rekende uit: Onze Eigen FOK!-lijst! (met verrassende nummer 2)
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:24:49 #2
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202872985
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:23 schreef houdjemond het volgende:

[..]
We hebben Gijs gelukkig alweer gehad voor vandaag.
Straks heb je nog die andere randdebiel om 00.00 uur
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202872992
pi_202872993
Heaven *O* *G* *O*

Must be missing an angel O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:25:20 #5
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202873000
Bijna allemaal maar klappers nu _O_
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_202873004
Dat was wel een hele snelle kaap :(
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873007
Origineel van Jiskefet
De Sahara is zonder meer erg droog.
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:25:30 #8
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873008
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202873009
Missing one angel child coz you're here with me..
right now O+ O+ *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873010
quote:
hier gaat iets mis.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:25:34 #11
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202873012
Met de titel van dit nummer open ik altijd het gesprek met mijn tinder-matches.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202873020
*O* *O* *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202873024
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:24 schreef Zorro het volgende:
Dolly zingt toch altijd wel uit volle borsten.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:25:51 #14
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202873026
quote:
Hier gaat iets gruwelijk mis.
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:26:01 #15
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873033
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:25 schreef essnhills het volgende:
Heaven *O* *G* *O*

Must be missing an angel O+
Ja want jij bent wedergekeerd hier O+

Ok dat is wel weer genoeg klef gedoe voor vandaag
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:26:07 #17
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873037
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:24 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Straks heb je nog die andere randdebiel om 00.00 uur
Ohja, moet het mediapark nog in de fik steken voor die tijd.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873045
there's a rainbow over my shoulder *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:26:19 #19
426493 crew  PippenScottie
pi_202873047
Dit is met Santa Esmeralda mijn favoriete discoplaat!
My friends all drive horses
pi_202873049
*O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873051
trouwens, ik geloof dat dit tavares
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873056
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:26 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Ja want jij bent wedergekeerd hier O+

Ok dat is wel weer genoeg klef gedoe voor vandaag
O+ O+

ja dat mag wel een toontje lager idd :D
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873065
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:26 schreef essnhills het volgende:

[..]
O+ O+

ja dat mag wel een toontje lager idd :D
Die hebben we toch al gehad :?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873067
oooeeehh

Heaven heaven O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873077
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:26 schreef Isorden het volgende:

[..]
Die hebben we toch al gehad :?
Ja, stiekem wel
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:27:20 #26
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202873078
Ik vind Wasmasjien van ze toch beter.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:27:33 #27
10863 AgeEll
Caaartman, what a lovely voice
pi_202873086
Deze is toch van Jiskefet
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:27:34 #28
842 Zorro
Z
pi_202873087
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:26 schreef essnhills het volgende:
oooeeehh

Heaven heaven O+ O+
Dat is van Bryan Adams toch?
Ja en Do, maar die negeer ik gewoon.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873094
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:27 schreef Dagoduck het volgende:
Ik vind Wasmasjien van ze toch beter.
kleine wasjes, grote wasjes. stop ze in de Wasmasjien

Laat maar lekker draaien *O* *G* *O*
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:27:47 #30
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873097
Van Gerwen uit het WK :o
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:27:49 #31
426493 crew  PippenScottie
pi_202873099
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:26 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ohja, moet het mediapark nog in de fik steken voor die tijd.
Ik zou me bijna aansluiten met die wappies die elke week in Hilversum demonstreren.
Maar dan ook over tot ECHTE actie
My friends all drive horses
pi_202873100
My sweet little angel O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873104
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:27 schreef houdjemond het volgende:
Van Gerwen uit het WK :o
:o
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:09 #34
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873109
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:27 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Ik zou me bijna aansluiten met die wappies die elke week in Hilversum demonstreren.
Maar dan ook over tot ECHTE actie
Vlammenwerpers alles.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873110
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:27 schreef houdjemond het volgende:
Van Gerwen uit het WK :o
Corona gooide een 9 darter?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:20 #36
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873115
-staat op-
pi_202873117
Will the real Slim Shady please stand up _O_
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873118
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:27 schreef houdjemond het volgende:
Van Gerwen uit het WK :o
mooi, houden mensen daar ook eindelijk weer over op.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:28 #39
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873120
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:28 schreef Isorden het volgende:

[..]
Corona gooide een 9 darter?
Recht in de roos.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:30 #40
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_202873123
Eminem _O_
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_202873126
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:28 schreef DecoAoreste het volgende:
-staat op-
I think we've got a problem here
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:36 #42
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202873128
Aminam _O_
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:43 #43
18653 crew  D.
pi_202873133
Hij is warm 8-)
pi_202873136
Stelletje graftakken, we hebben helemaal geen auto!
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:44 #45
351145 crew  R-woud93
Voorbeelduser
pi_202873137
JAAAAAAAAAAAA
~FEYENOORD~
*De donkerste nachten produceren de helderste sterren*
pi_202873139
Real Slim Shady _O_ _O_ *O* *O*
Koel en donker bewaren
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:48 #47
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873141
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202873144
Eminem :O
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202873145
Hey Aminam ik heb trek.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:28:59 #50
842 Zorro
Z
pi_202873146
Beetje een shady plaatje dit
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:03 #51
18653 crew  D.
pi_202873147
Dit is van na mijn tijd 8-)
pi_202873152
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:28 schreef Isorden het volgende:
Hey Aminam ik heb trek.
in een hamburger met paardenworst en jus d'orange?
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:20 #53
842 Zorro
Z
pi_202873155
Heeft ie ook een plaatje over domme shady?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873156
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef D. het volgende:
Dit is van na mijn tijd 8-)
Dat kan niet. Dit is tijdloos
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:22 #55
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202873157
Eminem meestal wel goed te doen *O* *O* *O*
pi_202873160
Kijk SNELLE dit is nou rappen
pi_202873161
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:28 schreef Zorro het volgende:
Beetje een shady plaatje dit
wel slim gemaakt in ieder geval.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873162
Please stand up, please stand up, please stand up
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:35 #59
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873163
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:28 schreef Isorden het volgende:

[..]
Corona gooide een 9 darter?
Recht in de roos.
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:28 schreef Isorden het volgende:
Hey Aminam ik heb trek.
Neem appelsap, dikke.
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:39 #60
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873164
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:48 #61
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_202873167
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef alopio het volgende:
Kijk SNELLE dit is nou rappen
_O_
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:51 #62
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202873169
Toch "we ain't nothing but mammals" nog in de lijst _O_
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:29:54 #63
842 Zorro
Z
pi_202873171
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef alopio het volgende:
Kijk SNELLE dit is nou rappen
Snelle wat?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873172
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
in een hamburger met paardenworst en jus d'orange?
Mastermovies is toch ook gewoon Nederlands cultureel erfgoed?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:01 #66
18653 crew  D.
pi_202873177
Oja, k*t-TT 8-)
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:10 #67
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873181
Ongecensureerde versie _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873185
Well I do, so fuck him, and fuck you too.
Koel en donker bewaren
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:17 #69
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202873187
Fucking goud dit.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_202873192
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef D. het volgende:
Oja, k*t-TT 8-)
Eens
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873194
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef D. het volgende:
Oja, k*t-TT 8-)
Ja, hij werd ook binnen 3 seconden gekaapt :{
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:31 #72
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873198
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef Isorden het volgende:

[..]
Mastermovies is toch ook gewoon Nederlands cultureel erfgoed?
Absoluut, alleen de eckte weten _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:31 #73
842 Zorro
Z
pi_202873199
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef alpeko het volgende:
Ik ben meer van de blauwe eminem
Als de bruine er maar uit zijn.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873201
Ik kon me herinneren dat ik met de studentenvereniging in een club in Lille was en dit gedraaid werd. Iedereen zoende met elkaar die avond _O- (ik niet overigens)

zat gewoon bier te drinken en hierop stomdronken te viben 8-)
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873202
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef houdjemond het volgende:
Ongecensureerde versie _O_
Zoals het heurt. Die gecensureerde troep draaien ze maar in Amerika
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873205
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef alopio het volgende:
Kijk SNELLE dit is nou rappen
Snelle :')
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:41 #77
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873206
Die gele zijn het best
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202873209
Ik wou tijdens Tavares gewoon Disco Genot als TT doen.... :+
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873210
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef Isorden het volgende:

[..]
Mastermovies is toch ook gewoon Nederlands cultureel erfgoed?
duh
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:30:59 #80
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873215
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja, hij werd ook binnen 3 seconden gekaapt :{
Is er een soort etiquette-richtlijn voor aantal seconden waarbinnen je hem niet mag kapen? :P
pi_202873217
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef Isorden het volgende:

[..]
Ja, hij werd ook binnen 3 seconden gekaapt :{
SCHANDE
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:31:08 #82
18653 crew  D.
pi_202873219
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef Zorro het volgende:

[..]
Als de bruine er maar uit zijn.
Discriminatie :o
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:31:26 #83
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873224
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die gele zijn het best
Jij snapt het!
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:31:34 #84
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873228
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef MTheBassman het volgende:
Ik kon me herinneren dat ik met de studentenvereniging in een club in Lille was en dit gedraaid werd. Iedereen zoende met elkaar die avond _O- (ik niet overigens)

zat gewoon bier te drinken en hierop stomdronken te viben 8-)
Bier drinken en stomdronken viben > met random chicks zoenen. :Y
pi_202873229
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Is er een soort etiquette-richtlijn voor aantal seconden waarbinnen je hem niet mag kapen? :P
Ja, de LaPo'er moet voldoende tijd krijgen om zelf fatsoenlijk een topic te kunnen openen.
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:31:43 #86
842 Zorro
Z
pi_202873231
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:31 schreef D. het volgende:

[..]
Discriminatie :o
Dat moet je dan maar tegen die Van Halen jongens zeggen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873233
W
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:31 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Bier drinken en stomdronken viben > met random chicks zoenen. :Y
Why not both?
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:31:56 #88
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873234
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef Isorden het volgende:

[..]
Mastermovies is toch ook gewoon Nederlands cultureel erfgoed?
Gezien hoe er hier op Patrick Hernandez werd gereageerd wel ja :7
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873236
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef Zorro het volgende:

[..]
Als de bruine er maar uit zijn.
Van binnen zijn ze allemaal bruin
pi_202873239
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:31 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Bier drinken en stomdronken viben > met random chicks zoenen. :Y
ja klinkt misschien raar maar soms heb ik daar gewoon geen zin in, zo'n avond wou ik gewoon een beetje djensen :D
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:32:04 #91
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873242
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:31 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ja, de LaPo'er moet voldoende tijd krijgen om zelf fatsoenlijk een topic te kunnen openen.
Zo ver was ik. Niet precies genoeg voor een autist als ik. :P
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:32:08 #92
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202873245
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:30 schreef houdjemond het volgende:
Ongecensureerde versie _O_
Lang leve Nederlandse radio.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:32:10 #93
18653 crew  D.
pi_202873247
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:31 schreef Zorro het volgende:

[..]
Dat moet je dan maar tegen die Van Halen jongens zeggen.
Als ik ze tegenkom zal ik dat doen :Y
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:32:18 #94
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_202873253
Eminem _O_
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op 't randje en erover.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
pi_202873257
Lekker nummertje!
pi_202873261
Let's all stand up
Koel en donker bewaren
pi_202873262
Fuck it, let's all stand up
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873266
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:32 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ja klinkt misschien raar maar soms heb ik daar gewoon geen zin in, zo'n avond wou ik gewoon een beetje djensen :D
Ik had heel vaak dat ik helemaal geen zin had in gevoos en gezoen, maar gewoon lekker wilde dansen
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873267
wordt wel een beetje ordinair hier
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:33:20 #100
10863 AgeEll
Caaartman, what a lovely voice
pi_202873280
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:29 schreef essnhills het volgende:
Please stand up, please stand up, please stand up
Bob aproves
pi_202873283
Daar komt Duran Duran
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:33:34 #102
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873287
DD _O_
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:33:41 #103
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873290
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:32 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
ja klinkt misschien raar maar soms heb ik daar gewoon geen zin in, zo'n avond wou ik gewoon een beetje djensen :D
Nog nooit met een random iemand gezoend in de kroeg. En volgend jaar ga ik trouwen dus gaat ook niet meer gebeuren. :P
pi_202873295
Doe mij maar Duran Duran uit de early dayz
pi_202873304
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:33 schreef Isorden het volgende:
Daar komt Duran Duran
Is Roger Taylor?
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_202873307
2 jaar terug nog op gestemd :Y
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:34:14 #107
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873308
Iets met origineel van Kindervater en De-Grees. Die zullen jullie wel niet kennen [/snob]
pi_202873311
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:34 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Is Roger Taylor?
Nee
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873319
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:33 schreef Kanaroe het volgende:
Doe mij maar Duran Duran uit de early dayz
Tja wat doe je duran
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:34:47 #110
842 Zorro
Z
pi_202873324
Ik ben ook meer van de vroege Duran2, maar deze is wel leuk
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873325
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:32 schreef MTheBassman het volgende:
wordt wel een beetje ordinair hier
There's an ordinary world
somehow I have to find O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:34:48 #112
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_202873327
Hier heb ik ooit nog wel eens op gestemd.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_202873329
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:34 schreef Isorden het volgende:

[..]
Nee
Toch hoor ik hem
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_202873333
_O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873334
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:34 schreef DecoAoreste het volgende:
Iets met origineel van Kindervater en De-Grees. Die zullen jullie wel niet kennen [/snob]
Wat dan? Geïntresseerd
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:35:04 #116
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873337
Deze vind ik mooi O+
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873340
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:33 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Nog nooit met een random iemand gezoend in de kroeg. En volgend jaar ga ik trouwen dus gaat ook niet meer gebeuren. :P
Het valt nooit helemaal uit te sluiten
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873341
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:33 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Nog nooit met een random iemand gezoend in de kroeg. En volgend jaar ga ik trouwen dus gaat ook niet meer gebeuren. :P
oh ja het was wel binnenin de studievereniging, ze hadden er een soort wedstrijd van gemaakt. Ik zoende weleens in de club maar dan wel gewoon met een meid die ik echt leuk vond :D
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873347
Ik vind dit saai.
Koel en donker bewaren
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:35:36 #120
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873353
Dit lijkt op no good in goodbye
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202873354
quote:
88s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:34 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Toch hoor ik hem
TIL dat de drummert van Duran Duran óók Roger Taylor heet :@
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873356
I will learn to survive O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:35:48 #123
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873358
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:34 schreef Kanaroe het volgende:

[..]
Wat dan? Geïntresseerd
pi_202873361
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:34 schreef Zorro het volgende:
Ik ben ook meer van de vroege Duran2, maar deze is wel leuk
Is het Duran kwadraat of 2xDuran? #dtv
De Sahara is zonder meer erg droog.
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:35:57 #125
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873362
Deze is een beetje meh, liever A View to a Kill, maar die staat niet eens meer in de lijst -O-
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873363
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:35 schreef Guanabana het volgende:
Ik vind dit saai.
Ik niet
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:36:11 #127
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873372
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:33 schreef laxus13 het volgende:
DD _O_
Ach en wee ben ik de klos
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202873375
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:35 schreef Isorden het volgende:

[..]
TIL dat de drummert van Duran Duran óók Roger Taylor heet :@
Was die naam een vereiste om in de band te mogen?
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:36:22 #129
842 Zorro
Z
pi_202873377
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:35 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Is het Duran kwadraat of 2xDuran? #dtv
Ja
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873384
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:36 schreef Zorro het volgende:

[..]
Ja
Duidelijk
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873387
quote:
Wat is dat? Linkje doet het niet


Edit: nu wel, ik ga kijken
pi_202873389
Prachtig nummer dit.. _O_ _O_
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:36:53 #133
842 Zorro
Z
pi_202873392
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:36 schreef essnhills het volgende:

[..]
Duidelijk
Ja daar hou ik van.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873403
Kunnen ze trouwens geen zoom verbod voor kinderen opleggen
pi_202873410
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:36 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Ach en wee ben ik de klos
Die duurt nog wel even hoop ik.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:37:30 #136
842 Zorro
Z
pi_202873416
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:37 schreef alopio het volgende:
Kunnen ze trouwens geen verbod voor kinderen opleggen
Fixed
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873417
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:36 schreef Zorro het volgende:

[..]
Ja daar hou ik van.
Dat blijkt
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873424
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:37 schreef Zorro het volgende:

[..]
Fixed
Thanx…beter zo ja
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:37:53 #139
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873426
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:37 schreef Fred_B het volgende:

[..]
Die duurt nog wel even hoop ik.
Origineel van AronChupa
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_202873431
dit doet me eigenlijk niet zo heel veel :@ :@
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:07 #141
842 Zorro
Z
pi_202873433
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:37 schreef essnhills het volgende:

[..]
Dat blijkt
Fijn :)
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873435
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:37 schreef alopio het volgende:
Kunnen ze trouwens geen zoom verbod voor kinderen opleggen
Marco B vind dit niet leuk.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:16 #143
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873437
Dit nummer staat wel high
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:18 #144
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873438
Watermeloen Suiker Hoog _O_
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
pi_202873439
Ik ken dit niet
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873441
WatermeloenenSuikerHoogte
pi_202873442
Mierzoete troep dit :r
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202873445
Iemand een idee waarover dit nummer gaat?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202873450
ik kan dit bijna niet uit mn strot krijgen, maar ik vind dit stiekem een best leuk nummer.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873451
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef Isorden het volgende:

[..]
Marco B vind dit niet leuk.
_O- _O-
pi_202873452
En megastijger zeg, tering
Het beste adres voor al uw primeurs!
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:47 #152
842 Zorro
Z
pi_202873453
Even kijken of de mute knop nog werkt.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:49 #153
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873455
We weten allemaal waar dit over gaat he? :muziek:
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873459
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef MTheBassman het volgende:
ik kan dit bijna niet uit mn strot krijgen, maar ik vind dit stiekem een best leuk nummer.
Ik ook :@
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:54 #155
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873460
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef MTheBassman het volgende:
ik kan dit bijna niet uit mn strot krijgen, maar ik vind dit stiekem een best leuk nummer.
:wtf:
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873463
Heerlijk nummer. Lekker album *O*
-XOXO-
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:38:58 #157
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873464
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef Scorpion_17 het volgende:
Iemand een idee waarover dit nummer gaat?
Watermeloenen toch?
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:06 #158
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873468
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef houdjemond het volgende:
We weten allemaal waar dit over gaat he? :muziek:
Nee?
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873469
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef MTheBassman het volgende:
ik kan dit bijna niet uit mn strot krijgen, maar ik vind dit stiekem een best leuk nummer.
Niks mis mee toch. Ik vind deze en Sign of the Times dikke prima
Het beste adres voor al uw primeurs!
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:11 #160
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_202873475
Kapot gedraaide kutplaat :r
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:11 #161
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_202873476
Oh dees vind wel sick
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_202873480
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:16 #163
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873482
Beetje saai
pi_202873489
Dit kan prima op plek 1877 (of 2877)
pi_202873493
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef houdjemond het volgende:
We weten allemaal waar dit over gaat he? :muziek:
kutjes :Y
-XOXO-
pi_202873494
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef houdjemond het volgende:
We weten allemaal waar dit over gaat he? :muziek:
:Y :9
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:39 #167
842 Zorro
Z
pi_202873495
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef laxus13 het volgende:

[..]
Watermeloenen toch?
Vanzelfsprekend
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:40 #168
10863 AgeEll
Caaartman, what a lovely voice
pi_202873496
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef Scorpion_17 het volgende:
Iemand een idee waarover dit nummer gaat?
Dieeten
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:44 #170
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873501
Zwemmen twee vissen in de zee.

Zeg de een: haai
Zeg de ander: waar?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:39:52 #171
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873507
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Nee?
Ben je sarcastisch of?

Anyway, beffen :Y
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:40:05 #172
842 Zorro
Z
pi_202873511
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
kutjes :Y
Toch best een leuk nummer wel he?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873515
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ben je sarcastisch of?

Anyway, beffen :Y
Bef Hard?
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:40:24 #174
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873520
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ben je sarcastisch of?

Anyway, beffen :Y
Ah, net als All My Life.
pi_202873521
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
kutjes :Y
dit wist ik niet :o
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873522
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
kutjes :Y
:o

Viespeuk :{w
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_202873524
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef Zorro het volgende:

[..]
Toch best een leuk nummer wel he?
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:38 schreef datismijnmening het volgende:
Heerlijk nummer. Lekker album *O*
-XOXO-
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 28 december 2021 @ 18:40:35 #178
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202873525
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ben je sarcastisch of?

Anyway, beffen :Y
Merol heeft daar ook een nummertje over gemaakt.
pi_202873528
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef DecoAoreste het volgende:
Beetje saai
Beetje?
pi_202873533
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]
Ah, net als All My Life.
Oh ja joh? nooit geweten, vertel me meer!
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:40:56 #181
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873535
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Ben je sarcastisch of?

Anyway, beffen :Y
Ieuw, bah, daar maak je toch geen liedjes over zeg, zulks onzedelijk gedrag
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873536
quote:
14s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Merol heeft daar ook een nummertje over gemaakt.
Foefsafari
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_202873537
En al die zoom kinderen dit maar meezingen op de zoom

Marco B is een gelukkig man
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:41:10 #184
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873543
BARNEY STINSOOOON
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:41:18 #185
363891 laxus13
Gotta Catch Em' All
pi_202873546
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:39 schreef datismijnmening het volgende:

[..]
kutjes :Y
Wat zeg je nu joh :o
For you, there'll be no more crying.
For you, the sun will be shining.
And I feel that when I'm with you,
It's alright, I know it's right.
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:41:19 #186
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873548
YOU GIVE LOVE A BAD NAME *G*
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873549
quote:
14s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Merol heeft daar ook een nummertje over gemaakt.
Niet in de top2000 ;(
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:41:37 #188
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873554
quote:
14s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef Pino112 het volgende:

[..]
Merol heeft daar ook een nummertje over gemaakt.
Houd je bek _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873556
*O* *O* *O* *O*
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202873559
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:41 schreef DecoAoreste het volgende:
BARNEY STINSOOOON
oh god hoe heette die cassette ookalweer _O_
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873560
Jon Bovine
pi_202873563
beste bon jovi dit trouwens *O* *O* *O*
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:41:56 #194
842 Zorro
Z
pi_202873565
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Ieuw, bah, daar maak je toch geen liedjes over zeg, zulks onzedelijk gedrag
Nee, in die tijd kun je beter zulke dingen doen ipv er liedjes over te maken
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873566
Guitar Hero Genot _O_ (of was dat een andere van Bon Jovi )
pi_202873568
Zowaar een plaat nu waarop ik gestemd heb _O_
"You can call me Susan if it makes you happy"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:06 #197
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873569
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:40 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Ieuw, bah, daar maak je toch geen liedjes over zeg, zulks onzedelijk gedrag
Vind het ook heul jakkie :'(
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873571
Ik dacht dat Green Day nu kwam, dus dit was even apart :)
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:09 #199
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873573
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:41 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
oh god hoe heette die cassette ookalweer _O_
GET PSYCHED *O* *O*
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:13 #200
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_202873576
En nu kleuter rock
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
pi_202873578
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef alopio het volgende:
Guitar Hero Genot _O_ (of was dat een andere van Bon Jovi )
In World Tour zat Living on a Prayer
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:16 #202
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873579
*O* *O* *O* *O* *O*
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873580
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef alopio het volgende:
Guitar Hero Genot _O_ (of was dat een andere van Bon Jovi )
is in gh5 :Y
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:22 #204
842 Zorro
Z
pi_202873588
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:41 schreef MTheBassman het volgende:
beste bon jovi dit trouwens *O* *O* *O*
Natuurlijk niet.
Dat is Dry County.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:27 #205
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873590
SHOT THROUGH THE HEART AND YOU'RE TO BLAME *G*
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873594
*O* you give love a bad name
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_202873598
A BAD NAME
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873601
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef Isorden het volgende:

[..]
In World Tour zat Living on a Prayer
Ja idd die ook
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:47 #209
284871 DarkSonic2
#Sommigemensenlettenechtnietop
pi_202873605
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef alopio het volgende:
Guitar Hero Genot _O_ (of was dat een andere van Bon Jovi )
Deze en Livin' On A Prayer zaten erin.
Hier schreef Tim86 het volgende:
HOI MET DE POLITIE JA MET DE BRANDWEER HET ZIJN DE MOFFEN IK HERHAAL HET ZIJN DE MOFFEN VERSTOPT UW FIETSEN MENSEN VERSTOPT UW FIETSEN EN OPEN DE OGEN
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:42:47 #210
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873606
Dit is gewoon lekker hoor _O_
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873614
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
is in gh5 :Y
Ja toch he, lekker ram nummer voor op de drum
pi_202873616
It's is my life *O*

Oh nee, bijna dezelfde..
pi_202873620
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef Zorro het volgende:

[..]
Natuurlijk niet.
Dat is Dry County.
Living on a Prayer uiteraard
De Sahara is zonder meer erg droog.
pi_202873626
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873628
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef houdjemond het volgende:
Dit is gewoon lekker hoor _O_
Trouwen?
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_202873630
Stiekem ook wel aardig om te bassen :Y
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht
pi_202873631
*O* *O* *O* *O* *O* *O*
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:26 #218
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873632
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:43 schreef Poppejans het volgende:

[..]
Trouwen?
Ja ^) :S___D
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:27 #219
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873633
Ik had Have A Nice Day van Bon Jovi gestemd, maar die staat er niet in -O-
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873635
quote:
15s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
En nu kleuter rock
Vind het ook helemaal niks.
Koel en donker bewaren
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:29 #221
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_202873636
Origineel van Ava Max.
pi_202873637
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873638
Moet denken aan zijn rolletje in SATC, als seksverslaafde
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:43 #224
488562 Pindakaasfanaticus
Gewoon omdat het kan
pi_202873639
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef houdjemond het volgende:
Dit is gewoon lekker hoor _O_
Vind ik ook *O*
  Redactie Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:45 #225
274204 crew  Mexicanobakker
pi_202873640
Poedelrock
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:48 #226
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873641
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:43 schreef LTVDK het volgende:
Ik had Have A Nice Day van Bon Jovi gestemd, maar die staat er niet in -O-
Echt niet? Die is ook fijn :o
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:49 #227
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873642
881 Boys Don't Cry The Cure *O* *G* *O* *G*
880 Road Trippin' Red Hot Chili Peppers :N
879 All I Want For Christmas Is You Mariah Carey O+ :@
878 Stand My Ground Within Temptation _O_
877 9 To 5 Dolly Parton *O*
876 Heaven Must Be Missing An... Tavares :s)
875 Real Slim Shady Eminem *G*
874 Ordinary World Duran Duran O+ _O_
873 Watermelon Sugar Harry Styles ^O^
872 You Give Love A Bad Name Bon Jovi ^O^
871 Good Riddance (Time Of Your... Green Day *; :9~ O+ _O_
870 There Is a Light That Never... The Smiths _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ _O_ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
869 Malle Babbe Rob de Nijs *O*
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202873643
Poes is in mijn arm gaan liggen.

moet nu met een hand typen :')
-XOXO-
pi_202873644
*O* *G* *O*

YOU GIVE LOVEEEEE A BAD NAME O+ O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:43:58 #230
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873649
-klapt mee als een josti-
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:44:03 #231
842 Zorro
Z
pi_202873650
De eerste plaat an Bon Jovi is toch nog altijd de beste.

Live gezien in het voorprogramma van KISS toen ze nog alleen maar die ene plaat hadden.
Dat was wel genot _O_
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:44:05 #232
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873654
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202873656
O+ O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873658
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef Zorro het volgende:

[..]
Natuurlijk niet.
Dat is Dry County.
Wanted dead of alive is het enige nummer van ze/hem dat ik wel te pruimen vind
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:44:16 #235
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873660
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202873673
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:44 schreef cafca het volgende:

[..]
Wanted dead of alive is het enige nummer van ze/hem dat ik wel te pruimen vind
Eens, de rest vind ik zwaar niks
pi_202873674
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:44 schreef Zorro het volgende:
De eerste plaat an Bon Jovi is toch nog altijd de beste.

Live gezien in het voorprogramma van KISS toen ze nog alleen maar die ene plaat hadden.
Dat was wel genot _O_
Ik zie jou nu als 60 jarige aan ofzo
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_202873675
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:43 schreef datismijnmening het volgende:
Poes is in mijn arm gaan liggen.

moet nu met een hand typen :')
Daarvoor met een voet?
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:04 #239
842 Zorro
Z
pi_202873676
You gave love a bed name
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873677
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:43 schreef datismijnmening het volgende:
Poes is in mijn arm gaan liggen.

moet nu met een hand typen :')
Na het bef liedje van net krijg ik hier wel andere ideeen bij
pi_202873678
Groene Dag *O* *O* *O* *O* *O*
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:13 #242
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873682
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:15 #243
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_202873683
Wat een rocker is die plaat van Bon Jovi ook.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:15 #244
842 Zorro
Z
pi_202873684
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:44 schreef OscarMopperkont het volgende:

[..]
Ik zie jou nu als 60 jarige aan ofzo
Nou nou nou
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:18 #245
10863 AgeEll
Caaartman, what a lovely voice
pi_202873685
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:42 schreef Zorro het volgende:

[..]
Natuurlijk niet.
Dat is Dry County.
Echt he _O_
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:36 #246
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873695
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:43 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Echt niet? Die is ook fijn :o
Jazeker wel :Y Staat in mijn keuzelijst precies tussen 2 platen die het ook niet hebben gehaald :')
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873699
Leren kennen via een voorganger van Hello Goodbye :@
Het beste adres voor al uw primeurs!
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:38 #248
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873700
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef Isorden het volgende:
Groene Dag *O* *O* *O* *O* *O*
cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif cheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gifcheerlie-groen.gif
GROENE DAG GODEN
*G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G* *G*
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202873701
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef Zorro het volgende:
You gave love a bed name
Hihi. Bed
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873703
Goed verhaal lekker kort.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873706
Ok mooi verhaal, lekker kort
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:52 #252
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_202873708
Ik mis toch iets bij die You Give Love a Bad Name
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:45:53 #253
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202873709
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:44 schreef cafca het volgende:
Wanted dead of alive is het enige nummer van ze/hem dat ik wel te pruimen vind
Het is (was) dan ook vrij commerciële rock. Niks mis mee, maar ook niet vrij diepgaand enzo.
pi_202873710
Dit nummer _O_
Haters can be so lame and vicious
Hating on me because I'm ambitious
They sound like they need lots of love, lots of love
That's why I'm sending them hugs and kisses
pi_202873711
Deze is moooooi O+ O+ O+

*G* *G* *G* *G* *G* *G*

O+ O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873713
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef Isorden het volgende:
Goed verhaal lekker kort.
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef alopio het volgende:
Ok mooi verhaal, lekker kort
Al besproken
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:04 #257
10863 AgeEll
Caaartman, what a lovely voice
pi_202873714
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:44 schreef Zorro het volgende:
De eerste plaat an Bon Jovi is toch nog altijd de beste.

Live gezien in het voorprogramma van KISS toen ze nog alleen maar die ene plaat hadden.
Dat was wel genot _O_
Hoe oud ben jij :P
pi_202873716
Maakt Bon Jovi wijn? :o

*gaat googlen en bestellen. :9
-XOXO-
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:07 #260
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873717
quote:
10s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Jazeker wel :Y Staat in mijn keuzelijst precies tussen 2 platen die het ook niet hebben gehaald :')
[ afbeelding ]
Jij had ook White Wedding :o :o :o :o O+
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873718
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef essnhills het volgende:
Deze is moooooi O+ O+ O+

*G* *G* *G* *G* *G* *G*

O+ O+ O+
_O_ _O_ _O_
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873719
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:43 schreef datismijnmening het volgende:
Poes is in mijn arm gaan liggen.

moet nu met een hand typen :')
Hey, hier ook al :P
Remember the jester that showed you tears
The script for tears
pi_202873720
I hope you have the time of your life O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_202873721
O+
Op vrijdag 16 oktober 2020 11:18 schreef molloot200 het volgende: De ESF Playlist Hero :Y
Het ESF-playlist topic
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:17 #265
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_202873722
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef alopio het volgende:
Ok mooi verhaal, lekker kort
Zijn we toch weer iets wijzer geworden!!
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:19 #266
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873723
Vaak mijn fave Green Day, al ben ik vooral een American Idiot-fan :)
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:19 #267
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873724
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef datismijnmening het volgende:
Maakt Bon Jovi wijn? :o

*gaat googlen en bestellen. :9
Ik wil ook een fles aub
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:20 #268
156145 Lucifer_Doosje
Licht ontvlambaar
pi_202873725
Eindelijk weer een goede plaat :Y
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
pi_202873726
Ik doe ff oordopjes in en wacht geduldig op The Smiths....pompompom
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:21 #270
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_202873727
Waarom moest die vrouw de hele intro vol lullen. :{
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_202873728
Deze vind ik hun beste O+ *O*
Zo mooi ingetogen
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
pi_202873731
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef AgeEll het volgende:

[..]
Hoe oud ben jij :P
93
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:31 #273
426493 crew  PippenScottie
pi_202873732
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef essnhills het volgende:
Deze is moooooi O+ O+ O+

*G* *G* *G* *G* *G* *G*

O+ O+ O+
Dat berichtje over dat koophuis was niet jij?
My friends all drive horses
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:31 #274
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_202873733
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef AgeEll het volgende:

[..]
Hoe oud ben jij :P
74
pi_202873734
oh ja, deze green day
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
pi_202873740
Bij een verstopte neus… laat je testen. Nasale stem ergernis.
pi_202873741
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Waarom moest die vrouw de hele intro vol lullen. :{
Dan hoeft Wouter het zelf niet te doen
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
  Redactie Frontpage dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:48 #278
407027 crew  LTVDK
Kazaamdavu
pi_202873742
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Jij had ook White Wedding :o :o :o :o O+
Ja ook schandalig dat die er niet in staat :N
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
pi_202873744
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef houdjemond het volgende:

[..]
Jij had ook White Wedding :o :o :o :o O+
Its my Wine, it’s now or never, i don’t gonna drink forever
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:50 #280
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873747
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
It's something unpredictable
But in the end, it's right
I hope you had the time of your life

O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_202873748
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef Isorden het volgende:

[..]
_O_ _O_ _O_
It's something unpredictable O+ O+
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:55 #282
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_202873749
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef datismijnmening het volgende:
Maakt Bon Jovi wijn? :o

*gaat googlen en bestellen. :9
Als die net zo goed is als hun muziek. :9~
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  Redactie Frontpage / Sport dinsdag 28 december 2021 @ 18:46:58 #283
426493 crew  PippenScottie
pi_202873752
Amerikaans prom afsluitliedje
My friends all drive horses
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:01 #284
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_202873753
O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
ISo take the photographs and still frames in your mind
Hang it on a shelf in good health and good time
Tattoos of memories, and dead skin on trial
For what it's worth, it was worth all the while

O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+ O+
Bloodbuzz Ohio: Geert wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
  ESF Reporter dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:09 #285
87554 Cee
Welluk?
pi_202873756
Stemplaat O+
  FOK!fotograaf dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:15 #286
842 Zorro
Z
pi_202873757
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef AgeEll het volgende:

[..]
Hoe oud ben jij :P
Hoe heet dat? Generation X oud geloof ik
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_202873758
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef Gretzl het volgende:
Vaak mijn fave Green Day, al ben ik vooral een American Idiot-fan :)
Ik vind best veel nummers van Green Day mooi eigenlijk
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  Moderator dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:18 #288
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_202873761
Zeikstem, sorry
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_202873763
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef PippenScottie het volgende:
Amerikaans prom afsluitliedje
Zou zo'n prom weleens mee hebben willen maken. Bohhh
Het beste adres voor al uw primeurs!
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:24 #290
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_202873764
quote:
6s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef Isorden het volgende:

[..]
Dan hoeft Wouter het zelf niet te doen
Dan hoeft ie sowieso niet te doen.
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_202873765
Alvast mijn reactie op wat nog komen moet :

JE LEKKERE KONT :9 :9
"You can call me Susan if it makes you happy"
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:34 #292
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_202873770
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef LTVDK het volgende:

[..]
Ja ook schandalig dat die er niet in staat :N
MeneerHJM had m óók, is beetje ons liedje geworden in de auto.
Moet altijd op :Y
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
pi_202873771
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:47 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik vind best veel nummers van Green Day mooi eigenlijk
:Y hier nog een.
"Kip, het meest veelzijdige stukje kaars, vet!"
pi_202873774
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef datismijnmening het volgende:
Maakt Bon Jovi wijn? :o

*gaat googlen en bestellen. :9
Its my wine, it’s now or never, i don’t gonna drink forever
pi_202873775
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:47 schreef essnhills het volgende:

[..]
Ik vind best veel nummers van Green Day mooi eigenlijk
voor mij Holiday of Boulevard, maar ik luister verder niet veel Green day.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:45 #296
10863 AgeEll
Caaartman, what a lovely voice
pi_202873778
quote:
7s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef essnhills het volgende:

[..]
93
Geil
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:47:49 #297
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873779
KOMT-IE
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:48:00 #298
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873782
DE NUMMER 1 O+
pi_202873783
quote:
5s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:45 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Het is (was) dan ook vrij commerciële rock. Niks mis mee, maar ook niet vrij diepgaand enzo.
Och, ik kan het nu beter hebben dan toen.
pi_202873784
quote:
1s.gif Op dinsdag 28 december 2021 18:46 schreef PippenScottie het volgende:

[..]
Dat berichtje over dat koophuis was niet jij?
Natuurlijk wel. Ik spreek altijd domme berichtjes in de hoop live op de radio te komen zodat iedereen met mijn levensgeluk kan meegenieten
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  dinsdag 28 december 2021 @ 18:48:13 #301
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_202873785
O+ O+ O+ O+ O+ O+ *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')