Het forum voor 's werelds enige universele hobby! Snaren of toetsen, vinyl of cd, eendagsvlieg of rasartiest, op de radio of op een festival! Hier kun je al je ongebreideld enthousiasme, maar ook je weldoordachte kritische noten kwijt over muziek
Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?
Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?
Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.
Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!
Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?
Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!
Radio 2 Top 2000: Editie 2021 Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!
Wat kunnen wij doen? Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel. We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.
Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.
Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.
Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.
Wanneer? Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.
De Top 2000 in beeld Cultura 24 NPO 1 Extra: Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.
Nederland 3 Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.
Etalagekanalen Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!
Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.
Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOKkers in beeld
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen:
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Op zondag 26 december 2021 00:35 schreef Zorro het volgende: Documentaire Get Back gekeken Wat kon die McCartney achteloos de grootste klassiekers uit zijn mouw schudden zeg
Ik kreeg echt kippenvel toen hij voor het eerst Get Back begon te spelen
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Gaan we dit jaar nog een keer balen van de FOK! downtime?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 26 december 2021 00:35 schreef Zorro het volgende: Documentaire Get Back gekeken Wat kon die McCartney achteloos de grootste klassiekers uit zijn mouw schudden zeg
Eindeloos veel waardering voor de man gekregen door de docu, ja
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Daar doe ik ook wel eens aan mee. Mijn team heeft nu al vier keer een bierpakketje gewonnen De laatste tijd doe ik minder mee, ik kan die Pascal niet zo goed verdragen als ik em te vaak zie.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Diaan en ik gaan trouwens komend jaar een popquiz doen via skype. Wie daar aan deel wil nemen tzt en niet bang is om dan in beeld te komen, mag zich melden. zal vermoedelijk voorjaar worden.
[..] bij de efteling waren er al een stuk of 20 toch?
Zoveel?
Volgens mij 11
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Gewoon verder waar de Olympische nachtspelen gebleven zijn.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 26 december 2021 00:39 schreef peaceman het volgende: Diaan en ik gaan trouwens komend jaar een popquiz doen via skype. Wie daar aan deel wil nemen tzt en niet bang is om dan in beeld te komen, mag zich melden. zal vermoedelijk voorjaar worden.
Laatste massameet met FOK!kers voor mij was Glazen Huis Leiden 2011. En dat ging goed los
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 26 december 2021 00:39 schreef peaceman het volgende: Diaan en ik gaan trouwens komend jaar een popquiz doen via skype. Wie daar aan deel wil nemen tzt en niet bang is om dan in beeld te komen, mag zich melden. zal vermoedelijk voorjaar worden.
Op zondag 26 december 2021 00:39 schreef peaceman het volgende: Diaan en ik gaan trouwens komend jaar een popquiz doen via skype. Wie daar aan deel wil nemen tzt en niet bang is om dan in beeld te komen, mag zich melden. zal vermoedelijk voorjaar worden.
Skype? Bestaat dat nog?
Un dann rettet kein Kavallerie, keine Zorro kümmert sich dodrömm. Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
3:39 tot iets na vieren, inmiddels denk ik wel 4:08 ofzo
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Op zondag 26 december 2021 00:39 schreef peaceman het volgende: Diaan en ik gaan trouwens komend jaar een popquiz doen via skype. Wie daar aan deel wil nemen tzt en niet bang is om dan in beeld te komen, mag zich melden. zal vermoedelijk voorjaar worden.
Jaaa die staat
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje" -Scorpion_17
Op zondag 26 december 2021 00:39 schreef peaceman het volgende: Diaan en ik gaan trouwens komend jaar een popquiz doen via skype. Wie daar aan deel wil nemen tzt en niet bang is om dan in beeld te komen, mag zich melden. zal vermoedelijk voorjaar worden.
[..] Water, dan ben je morgen fitter en houd je het langer vol
Iets met fit zijn kan volgens jaar wel weer.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Alleen als je beloofd voorlopig nog even te blijven
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
[..] RIP Lemmy, wat zijn we toch een ongelooflijke eindbaas verloren.
Over een paar dagen alweer 6 jaar geleden. Nooit live gezien
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Het was dit jaar even spannend, maar ik blijf nog wel een tijdje
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] RIP Lemmy, wat zijn we toch een ongelooflijke eindbaas verloren.
Ja.
Ben niet iemand die snel "verdrietig" is omdat een bekende heen gaat, maar dit deed mij wel wat. Niet omdat ik nou zo'n grote Motorhead fan was, maar Lemmy was echt een held
Die begravenis was ook zo fucking mooi. Whisky ingeschonken toen hoor
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
[..] Het was dit jaar even spannend, maar ik blijf nog wel een tijdje
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Over een paar dagen alweer 6 jaar geleden. Nooit live gezien
Paar keer live gezien. Eigenlijk ben ik Motorhead pas gaan waarderen toen ik ze toevallig live had gezien bij Rock Am Ring in 2008.
2:00 begon Prodigy, stromende regen, vies tyfus koud, geen regenjas of iets bij ons. Tussen 00:00 en 1:45 speelde Motorhead en wij wilden lekker dichtbij staan tijdens Prodigy, dus gingen er al maar staan. Toen had ik pas door dat het muzikaal echt goed was en niet alleen maar herrie was
[..] Oh, wij kwamen Motörhead ooit per ongeluk op ieder festival wel tegen, na een tijdje pas écht gaan waarderen.
ik ging naar Neil Young in Hyde Park en de week ervoor of erna trad Motörhead, Black Sabbath, Soundgarden en Faith No More op. Verdomme. Had er gewoon een week aan moeten plakken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Haal ook nog wel even een biertje. Dat Van Inkelen is toch nog niet op stoom.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Ik moest heel stom om posts van eerder vanavond denken
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Wel jammer dat ze met een minder nummer in de lijst staan maar ja
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik ook niet. En toch heb ik heel veel wel al live gezien. Maar tijdens zo'n 2000 merk je dat er toch nog wel aardig wat te beleven valt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] diverse keren live gezien. zowel met als zonder Kim.
Ik nooit zonder Kim. Dan hoeft het voor mij niet.
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 26 december 2021 00:51 schreef BillDauterive het volgende: Ik ga naar bed. Niet dat het zo laat is, maar mijn moeder krijgt morgenvroeg haar boosterprik, dus moet ik iets eerder opstaan dan ik gewild had
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Op zondag 26 december 2021 00:51 schreef BillDauterive het volgende: Ik ga naar bed. Niet dat het zo laat is, maar mijn moeder krijgt morgenvroeg haar boosterprik, dus moet ik iets eerder opstaan dan ik gewild had
Succes en slaap lekker
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Op zondag 26 december 2021 00:51 schreef BillDauterive het volgende: Ik ga naar bed. Niet dat het zo laat is, maar mijn moeder krijgt morgenvroeg haar boosterprik, dus moet ik iets eerder opstaan dan ik gewild had
Op zondag 26 december 2021 00:51 schreef BillDauterive het volgende: Ik ga naar bed. Niet dat het zo laat is, maar mijn moeder krijgt morgenvroeg haar boosterprik, dus moet ik iets eerder opstaan dan ik gewild had
Heb met iemand in de zoom geproost. Dat is tocht wat.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Negatieve berichten allemaal. Ik blijf nog wel even hoor.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zondag 26 december 2021 00:56 schreef houdjemond het volgende: Ik blijf nog één uurtje dronken mensen die zichzelf voor lul zetten kijken en dan vind het ik waarschijnlijk wel leuk.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Ik MOET altijd The beating of my heart 2e stem meezingen..dwangneurose, al decennia
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
Wel jammer dat Karen & co nog niet zijn geweest.. dat is dus DIEP IN DE NACHT
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you Give me all your money and I'll make some origami honey I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Haters can be so lame and vicious Hating on me because I'm ambitious They sound like they need lots of love, lots of love That's why I'm sending them hugs and kisses
Zie dat vannacht ook Flappie komt. Zo dan! Dat is dan voor t eerst in jaren dat ie daadwerkelijk op een kerstdag komt. Hij is ook weleens in de laatste nacht geweest.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Op zondag 26 december 2021 00:58 schreef Scorpion_17 het volgende: Zie dat vannacht ook Flappie komt. Zo dan! Dat is dan voor t eerst in jaren dat ie daadwerkelijk op een kerstdag komt. Hij is ook weleens in de laatste nacht geweest.
ja, dat is ook wel zo'n nummer waar denk ik heel weinig van mn leeftijd nog op gaan stemmen. Het is eigenlijk wel te iconisch om eruit te gaan.
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
1684 Racing In The Street Bruce Springsteen 5 1683 Europa Santana 5,5 1682 Something Happened On The... Phil Collins 6 1681 Me Gustas Tu Manu Chao 5 1680 Somebody To Love Jefferson Airplane 6,5 1679 Master Blaster (Jammin') Stevie Wonder 6,5 1678 Ventura Highway America 6 1677 I Won't Give Up Jason Mraz ? 1676 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges ? 1675 Out Of Space The Prodigy 5,5 1674 Een Meisje Van 16 Boudewijn de Groot 5 1673 Hide In Your Shell Supertramp 5
1684 - Racing In The Street - Bruce Springsteen 1683 - Europa (Earth's Cry Heaven's Smile) - Santana 1682 - Something Happened On The Way To Heaven - Phil Collins 1681 - Me Gustas Tu - Manu Chao 1680 - Somebody To Love - Jefferson Airplane 1679 - Master Blaster (Jammin') - Stevie Wonder 1678 - Ventura Highway - America 1677 - I Won't Give Up - Jason Mraz 1676 - Texas Sun - Khruangbin & Leon Bridges 1675 - Out Of Space - Prodigy 1674 - Een Meisje Van 16 - Boudewijn de Groot 1673 - Hide In Your Shell - Supertramp 1672 - Polly - Nirvana
1684 Racing In The Street Bruce Springsteen 1683 Europa Santana 1682 Something Happened On The... Phil Collins 1681 Me Gustas Tu Manu Chao 1680 Somebody To Love Jefferson Airplane 1679 Master Blaster (Jammin') Stevie Wonder 1678 Ventura Highway America 1677 I Won't Give Up Jason Mraz 1676 Texas Sun Khruangbin & Leon Bridges 1675 Out Of Space The Prodigy 1674 Een Meisje Van 16 Boudewijn de Groot 1673 Hide In Your Shell Supertramp
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
1684 - Racing In The Street - Bruce Springsteen 1683 - Europa (Earth's Cry Heaven's Smile) - Santana 1682 - Something Happened On The Way To Heaven - Phil Collins 1681 - Me Gustas Tu - Manu Chao 1680 - Somebody To Love - Jefferson Airplane 1679 - Master Blaster (Jammin') - Stevie Wonder 1678 - Ventura Highway - America 1677 - I Won't Give Up - Jason Mraz 1676 - Texas Sun - Khruangbin & Leon Bridges 1675 - Out Of Space - Prodigy (STEMPLAAT) 1674 - Een Meisje Van 16 - Boudewijn de Groot 1673 - Hide In Your Shell - Supertramp 1672 - Polly - Nirvana
1684 - Racing In The Street - Bruce Springsteen 1683 - Europa (Earth's Cry Heaven's Smile) - Santana 1682 - Something Happened On The Way To Heaven - Phil Collins 1681 - Me Gustas Tu - Manu Chao 1680 - Somebody To Love - Jefferson Airplane 1679 - Master Blaster (Jammin') - Stevie Wonder 1678 - Ventura Highway - America 1677 - I Won't Give Up - Jason Mraz 1676 - Texas Sun - Khruangbin & Leon Bridges 1675 - Out Of Space - Prodigy 1674 - Een Meisje Van 16 - Boudewijn de Groot 1673 - Hide In Your Shell - Supertramp 1672 - Polly - Nirvana