Het forum voor 's werelds enige universele hobby! Snaren of toetsen, vinyl of cd, eendagsvlieg of rasartiest, op de radio of op een festival! Hier kun je al je ongebreideld enthousiasme, maar ook je weldoordachte kritische noten kwijt over muziek
Nederland is tot op het bot verdeeld. Wie had dat kunnen bedenken, begin 2020. Twee kampen lijnrecht tegenover elkaar, en dat terwijl ze eigenlijk bijna hetzelfde willen. Nouja, ze willen het allebei net op een andere manier. De een wil terug naar het oude normaal. Precies zoals het in 2019 was. Sommige anderen vinden het inmiddels ook allemaal wel overdreven, maar kunnen er wel mee leven dat het zo is gegaan. En dan heb je nog mensen die het eigenlijk ten zeerste toejuichen. De grote vraag is: Wanneer is het voorbij? Blijft de tweedeling ook de komende tijd zo groot? Of zal het vanzelf rustiger worden?
Jullie hadden het waarschijnlijk al door, maar ik heb het natuurlijk over de verrassende nummer 1 van vorig jaar, Danny Vera! Hij won verrassend de strijd van Queen. Zal dat dit jaar weer gebeuren? Spannend. Als hij weer wint weet ik niet wat de gevolgen zullen worden. Protesterende menigtes voor het Top 2000 Café? Zo erg dat heel Beeld en Geluid dicht moet? Misschien verliest Studio 21 ook wel al zijn omzet. Starten jullie alvast de inzamelingsactie op?
Ja, zoals jullie wel merken was het opnieuw een bijzonder jaar. Je las het vaak. 2020 was een kutjaar, maar 2021 zou GEWELDIG worden. Een beetje naief, nietwaar? Alsof Corona ineens een vakantie naar de Spaanse costa ging boeken op 1 januari 2021. De eerste periode was echt aanmodderen, manmanman. Avondklokje hier, dichte horeca daar. Het was zo saai dat de debatten in Den Haag het hoogtepunt van de week werden. Jeetje, wat een hoop flaters van ONS kabinet. Of nouja, ONS ex-kabinet. Of nouja, ONS nog-altijd-demissionair kabinet. We kunnen wel spreken over de puinhopen van. Maar goed, laten we dit niet te veel POL laten worden, hier gaan we het vast nog uitgebreid over hebben.
Gelukkig was er eind juni ineens heel veel mogelijk. Lekker feesten. Eindelijk weer uitgaan. Muziek. Weetikwat. Nouja twee weekjes en toen gingen de besmettingscijfers nog harder omhoog dan de nummers van George Michael en ABBA de afgelopen jaren. Was dit dan het einde van het feest? Nou, gelukkig lijkt het inmiddels redelijk weer hersteld. Wie weet komt er nog wel een concertbonus!
Leuke dingen dit jaar? Ja, het ESF ging eindelijk door. Velen van ons waren erbij. En ook leuk, er werd gewonnen door een act die rawck speelt, aldus Daniel Dekker. Daar gaan we dus nog jaren van genieten tijdens de Top 2000. Italië, trouwens. De Spelen gingen ook door. Zonder publiek, maar met quarantaines. De 100 meter was het hoogtepunt. Wie won er ook alweer? Oja, Italië. Het EK was ook een leuke rubriek met Engelse tokkies die helemaal leip gingen. Ik moet wel even nadenken wie de finale ook alweer won. Zou het Italië kunnen zijn?
Met deze statistiek in het achterhoofd lijkt het me wel duidelijk. Dit jaar wordt Con te Partiro de nummer 1 in de Top 2000. Of misschien Max. Past hopelijk nog goed bij de uiteindelijke winnaar van het wereldkampioenschap autorijden. Ja, want dat wordt toch wel weer fenomenaal he, die Top 2000. Queen, Danny Vera, Paolo Conte, zij mogen het uitmaken in een prachtige lijst. 2000 liedjes om het jaar af te sluiten, toch wel het ultieme genot!
Radio 2 Top 2000: Editie 2021 Voor de 23e keer gaan we op reis door het muzikaal landschap. Er is in die tijd veel gebeurd, in 1999 waren acts als Metallica nog taboe, nu domineren dat soort acts de bovenste regionen. Het evenement is groter dan ooit, goede marketing van Radio 2 wel. Hierdoor is het wel weer spannend welk lobbyclubje dit jaar weer een plaat hoog weet te krijgen. Zoals ik vorig jaar al zei, de 2000 meest voor gelobbyde platen aller tijden, en toch klinken ze af en toe best wel lekker!
Wat kunnen wij doen? Helemaal niets. Zoals ik zei, Nederland is tot op het bot verdeeld en het gaat helemaal mis in Den Haag, maar toch stemmen we ELKE KEER weer op dezelfde poppetjes. Nouja, hier en daar een keer een frisse wind tegenover het liedjeskartel. We kunnen er wel weer met zijn allen over klagen. En op zich een keer op andere liedjes stemmen. Zoals elk jaar wil ik met stemtips komen van artiesten die er bijna uitvallen, maar dit jaar staat er onderin weinig met maar 1 nummer. Het kartel heeft gewonnen.
Ik ga voor twee extremen: Ray Charles is de eerste. Staat er nog maar 1x in. Voor zo'n grote naam is dat best weinig, maar hij staat ook nog eens op 1941 met Georgia on my Mind. Het zou toch zonde zijn als ie eruit valt, dan kunnen we nooit meer lachen om Weet je wat Doris Day, of over het feit of ie misschien over de Kaukasus zingt.
Mijn tweede stemtip is Niall Horan. Dit wil waarschijnlijk niemand Horan, aangezien hij zijn nummers recent heeft opgenomen, maar Nice to Meet Ya is echt een heerlijk nummer. George Michael had hem kunnen maken. Ian Brown zou toch juichend op de banken moeten staan voor dit genot. Misschien wel het beste popnummer van de laatste jaren, maar we zullen het wel weer met de twaalfde Sheeran moeten doen, want hij staat op 1967.
Oja, en blijven stemmen op Hall en Oates, anders liggen ze er weer uit. Dat jullie het weten.
Wanneer? Het ies tredisie om te eindigen op 31 december, middernacht met Bohemian Rhapsody. Soms wordt deze traditie verbroken, dan is de wereld te klein. Ooit was de muzikale marathon 144 uur, maar tegenwoordig moet er ook ruimte zijn voor Echoes, de Pokemon Theme Song in volledige versie, dronken gewauwel van Ruud de Wild, reclames over Café Weltschmerz, het Gijs-alarm en natuurlijk de Wals van Van Inkel. Zodoende is het nu 168 uur.
De Top 2000 in beeld Cultura 24 NPO 1 Extra: Vorig jaar zagen we hier zoomers. Ook wat FOK!kers waren op de zoom te zien, zoals U hieronder kunt bewonderen. Dit jaar heb ik vermoedens van een café dat weer open gaat. Wel met QR-code hopelijk. Dan zien we tenminste minder huismoeders die alleen losgaan op André Hazes. ERG MOOI.
Nederland 3 Diep in de nacht. Daar kijkt dus eigenlijk niemand naar.
Etalagekanalen Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC (UPC bestaat toch helemaal niet meer joh, dit gedeelte is ook jaren niet fatsoenlijk aangepast hahaha), Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men NPO 2 Extra of NPO 3 Extra of wat het ook is 1 op 1 naar omzet!
Geen idee welke providers er nu nog zijn, maar je zoekt zelf maar even voor je eigen provider waar het zit. Of je vraagt het even in het topic, als het rustig is heb je kans op een antwoord.
Vanaf wanneer stemmen? Meestal eind november/begin december pas. Ruim de tijd!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NSFW in de Zoom:
SPOILER: NSFW!
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOKkers in beeld
SPOILER: PippenScottie
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Dagoduck
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Aoibhin
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: ArnieAlberts
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst door de jaren heen:
Heb nog wel wat kerstkabouterachtige dingen voor de zoom.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Hebben jullie de Top 2000 kleurplaat al ingekleurd?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
@MadMaster in de OP staat een oude link naar de Foklijst van vorig jaar... als je een keer zin hebt, wil je dan de link naar de foklijst van dit jaar zetten?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Nu had ik de elpee van mijn vader in mijn hand moeten hebben (voor de zoom).
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zaterdag 25 december 2021 00:51 schreef peaceman het volgende: Miles Davis hoort natuurlijk in een lijst als deze, al weet ik nu al dat @:diaan73 dit niks vindt
Dat weet jij goed.... Maar dat is ook niet zo moeilijk.
Ik luister regelmatig jazz, als ik laat in de avond nog lekker wat achter de pc zit.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Het is ook wel echt mooie muziek voor in de nacht.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
het is tenminste geen Ome Willem Scatjazz..of freejazz, alsof er een muziekcombo van de trap af flikkert
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
[..] Het is ook wel echt mooie muziek voor in de nacht.
Ik was in Antwerpen een paar maanden geleden en leerde iemand kennen tijdens wat voetbal in een Ierse pub. Dus ik met die voor mij onbekende naar een (of eigenlijk, hét) jazzcafé, was daar een jamsessie bezig Ge-fucking-weldig. Speciaalbiertje erbij.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zaterdag 25 december 2021 00:55 schreef Berkery het volgende: And I've fucked a sheep And I've fucked a goat I've had my cock right down its throat So what, so what?
Ah, dus als ik op een garde trompet speel kom ik op de zoom.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zaterdag 25 december 2021 00:56 schreef PzKpfw het volgende: Zo het eerste uur zit er alweer bijna op, nog vele te gaan. Voor nu zeg ik welterusten mensen en fijne feestdagen
Op zaterdag 25 december 2021 00:56 schreef PzKpfw het volgende: Zo het eerste uur zit er alweer bijna op, nog vele te gaan. Voor nu zeg ik welterusten mensen en fijne feestdagen
Nou al?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zaterdag 25 december 2021 00:56 schreef PzKpfw het volgende: Zo het eerste uur zit er alweer bijna op, nog vele te gaan. Voor nu zeg ik welterusten mensen en fijne feestdagen
Op zaterdag 25 december 2021 00:56 schreef PzKpfw het volgende: Zo het eerste uur zit er alweer bijna op, nog vele te gaan. Voor nu zeg ik welterusten mensen en fijne feestdagen
Ook slaapze en fijne feestdagen
Remember the jester that showed you tears The script for tears
Op zaterdag 25 december 2021 00:56 schreef PzKpfw het volgende: Zo het eerste uur zit er alweer bijna op, nog vele te gaan. Voor nu zeg ik welterusten mensen en fijne feestdagen
Op zaterdag 25 december 2021 00:56 schreef Scorpion_17 het volgende: op de stream staat iemand dit op een garde te spelen. Die heeft behalve zn eigen trompet duidelijk nog nooit een saxofoon vastgehad.
Niet dat mijn gitaarspel op de zoom er vorig jaar zo geweldig uitzag. Was gewoon matige playback.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Het is wel een mooie om te gaan slapen, begin volgend uur is wat minder.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zaterdag 25 december 2021 00:57 schreef ok01 het volgende: Ik wil eigenlijk Tom Jones nog meemaken, maar ik vrees dat ik tijdens Birdy zo in slaap flikker
Op zaterdag 25 december 2021 00:57 schreef ok01 het volgende: Ik wil eigenlijk Tom Jones nog meemaken, maar ik vrees dat ik tijdens Birdy zo in slaap flikker
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Ja ik vind instrumentaal vreselijk en dit is voor mij de overtreffende trap.
Vind je instrumentale dialectpop dan nog erger?
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ik heb wel het perfecte zoom-item voor San Francisco van Scott McKenzie: een vingerhoedje van San Francisco
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Dit is een moment om drank te pakken toch? Weet niet meer helemaal hoe het werkt hoor.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
[..] Ohh is wat mij betreft wel fijn als achtergrondmuziek, niet om heel aandachtig naar te luisteren.
Zonde, dan ga je juist genialiteiten ontdekken.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
In dat jaar is Erik Satie geboren. Wanneer komt die eens in de lijst.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."
Ik ben vroeg ja, 't is me wat! Heb alleen het eerste uurtje gemist (Ga ik straks nog even in rotvaart langs met linkjes ofzo), stap er nu bij nummer 1989 in.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Ik ben dan wel niet zo bezopen dat ik achterstevoren typ, dat was mijn pc.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
Op zaterdag 25 december 2021 01:04 schreef ArnieAlberts het volgende: Serieus, FOK! is gewoon kapot ik móet de adblocker uitzetten om de live-updater te laten werken. Dan is de site gewoon faulty
Bedoel je dat je nieuwe post verschijnt en verdwijnt? Of gewoon geen nieuwe posts van anderen?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
1989 Skinny Love Birdy 3 1988 Hier Bløf 3 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 6 1986 Let's Stay Together Al Green 8,5 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco ? 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 5 1983 Long Cool Woman The Hollies 4 1982 No Rain Blind Melon 6,5 1981 Sunny Afternoon The Kinks 4O+ 1980 Wild Boys Duran Duran 3,5 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 9,5 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 9 1977 Listen Beyoncé ? 1976 It's Not Unusual Tom Jones 4
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
Remember the jester that showed you tears The script for tears
Op zaterdag 25 december 2021 01:04 schreef ArnieAlberts het volgende: Serieus, FOK! is gewoon kapot ik móet de adblocker uitzetten om de live-updater te laten werken. Dan is de site gewoon faulty
Arnie! Ligt niet aan jou
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje" -Scorpion_17
[..] 1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
2000 Promises Of No Man's Land Blaudzun 1999 Kissing A Fool George Michael 1998 I Want To Hold Your Hand The Beatles 1997 Anarchy In The Uk Sex Pistols 1996 Sunshine Of Your Love Cream 1995 Jealous Guy Roxy Music 1994 Midnight Sky Miley Cyrus 1993 Long Train Runnin’ The Doobie Brothers 1992 Crazy In Love Beyoncé & Jay-Z 1991 Hey Boy Hey Girl The Chemical Brothers 1990 So What Miles Davis
Op zaterdag 25 december 2021 01:05 schreef Gretzl het volgende: 2000 Promises Of No Man's Land Blaudzun 1999 Kissing A Fool George Michael 1998 I Want To Hold Your Hand The Beatles 1997 Anarchy In The Uk Sex Pistols 1996 Sunshine Of Your Love Cream 1995 Jealous Guy Roxy Music 1994 Midnight Sky Miley Cyrus 1993 Long Train Runnin’ The Doobie Brothers 1992 Crazy In Love Beyoncé & Jay-Z 1991 Hey Boy Hey Girl The Chemical Brothers 1990 So What Miles Davis
Mooi op tijd.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
Op zaterdag 25 december 2021 01:04 schreef ArnieAlberts het volgende: Serieus, FOK! is gewoon kapot ik móet de adblocker uitzetten om de live-updater te laten werken. Dan is de site gewoon faulty
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Op zaterdag 25 december 2021 01:05 schreef Gretzl het volgende: 2000 Promises Of No Man's Land Blaudzun 1999 Kissing A Fool George Michael 1998 I Want To Hold Your Hand The Beatles 1997 Anarchy In The Uk Sex Pistols 1996 Sunshine Of Your Love Cream 1995 Jealous Guy Roxy Music 1994 Midnight Sky Miley Cyrus 1993 Long Train Runnin’ The Doobie Brothers 1992 Crazy In Love Beyoncé & Jay-Z 1991 Hey Boy Hey Girl The Chemical Brothers 1990 So What Miles Davis
Was er al eens een link gelegd tussen Froger's "Een zingende merel, de geur van de zee" en MEROL's "Hou je bek en bef me", of moet het weer eens van deze eeuwige puber komen?
[..] Bedoel je dat je nieuwe post verschijnt en verdwijnt? Of gewoon geen nieuwe posts van anderen?
Ik bedoel dat ik een post wil plaatsen, ik druk op 'invoeren' en dat blijft op 'Bezig...' hangen, en mijn post wil niet aanvullen. Als ik F5 staat ie er gewoon.
Misschien woont hij in Engeland? Daar begint het een uurtje later.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
Op zaterdag 25 december 2021 01:06 schreef Gretzl het volgende: 1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
[..] Ik bedoel dat ik een post wil plaatsen, ik druk op 'invoeren' en dat blijft op 'Bezig...' hangen, en mijn post wil niet aanvullen. Als ik F5 staat ie er gewoon.
Op zaterdag 25 december 2021 01:04 schreef ArnieAlberts het volgende: Serieus, FOK! is gewoon kapot ik móet de adblocker uitzetten om de live-updater te laten werken. Dan is de site gewoon faulty
Omdat het echt iets is wat je leuk vindt of niet, uitleggen heeft geen zin denk ik. Het is gewoon het sfeertje, muzikaliteit, geniale manier van instrumenten bespelen
Op zaterdag 25 december 2021 01:04 schreef ArnieAlberts het volgende: Serieus, FOK! is gewoon kapot ik móet de adblocker uitzetten om de live-updater te laten werken. Dan is de site gewoon faulty
Een website hoeft écht geen rekening te houden met adblockers hoor.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Album top 100 2024
Hier ben ik veilig, hier ben ik sterk Hier ben ik heilig, dit is mijn kerk Dit is mijn haven, hier leg ik aan Hier kan ik slapen, hier moet ik staan Hier ligt mijn hart voor jou
Op zaterdag 25 december 2021 01:08 schreef Evenstar het volgende: Hier ben ik veilig, hier ben ik sterk Hier ben ik heilig, dit is mijn kerk Dit is mijn haven, hier leg ik aan Hier kan ik slapen, hier moet ik staan Hier ligt mijn hart voor jou
[..] Een website hoeft écht geen rekening te houden met adblockers hoor.
Wel met de algemene experience die de bezoeker op een site heeft, lijkt me. En het nagenoeg gijzelen van een bezoeker omdat ie anders op 75% van alle richtingen (serieus; links, rechts en onderaan) een bannertje heeft zitten is wel heel treurig. Ik gun FOK! al het succes van de wereld, maar dit is PostNL-praktijken. "Laten we de laatste gevestigde orde het nog kutter maken om ze into een ABO te krijgen godverredomme".
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
[..] 1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
[..] 1989 Skinny Love Birdy 1988 Hier Bløf 1987 Here Comes The Rain Again Eurythmics 1986 Let's Stay Together Al Green 1985 I Write Sins Not Tragedies Panic! At The Disco 1984 Little Red Rooster Rolling Stones 1983 Long Cool Woman The Hollies 1982 No Rain Blind Melon 1981 Sunny Afternoon The Kinks 1980 Wild Boys Duran Duran 1979 Ain't Talkin' 'bout Love Van Halen 1978 Let's Get It On Marvin Gaye 1977 Listen Beyoncé 1976 It's Not Unusual Tom Jones
Oei, dit is wel heel erg
"Elke wasbeer hep een staart, maar niet elke staart hep een wasbeer."