Maar ik wel.quote:
Ik heb wel wat verhalen gehoord dat ze met de VIP-toegang leuk hebben verdiendquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:20 schreef Meke het volgende:
[..]
OjaSoul
![]()
Ja en zij hebben natuurlijk inmiddels veel meer films die voor mij gevoelsmatig niet onder Disney vallenBen wel benieuwd of die VIP-toegang nou echt werkt? Ik vind het écht heel erg duur voor wat je krijgt
Ik dacht "Westfriesland - plat" als in platgooien en werd enthousiast, toen ik klikte bleek het echter alleen een vent met een vaag accent te zijn.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:21 schreef Meridiaan het volgende:
[..]ECCHH WEL
Lekker naar Westfries Plat met z'n allen
Ja dat is waar, maar dan alsnogquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:24 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Ik heb wel wat verhalen gehoord dat ze met de VIP-toegang leuk hebben verdiend
Denk dat het wel een specifieke doelgroep is die je ermee scoort, want je moet het wel afzetten tegenover een bioscoopbezoek met een gezelschap voordat het een beetje rendabel wordt. Dus dat zullen toch wel vooral gezinnen zijn, denk ik, zou er zelf in ieder geval nooit het geld voor over hebben
Dat is 't ook, maar ik denk dat dat een beetje de gedachtegang achter de pricing is geweest en blijkbaar werkt het voor een bepaalde doelgroep ook nog, so they weren't wrongquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:26 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja dat is waar, maar dan alsnogIk vind de bioscoop ook nog een beleving, dat is wel echt anders dan thuis op de bank, al ben je met z'n tienen
En je hebt Friesland Campina.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:29 schreef Strani het volgende:
Je hebt West Friesland en je hebt Best Friesland, en da's niet West Friesland.
Best lest maar danquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:29 schreef Strani het volgende:
Je hebt West Friesland en je hebt Best Friesland, en da's niet West Friesland.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:29 schreef Strani het volgende:
Je hebt West Friesland en je hebt Best Friesland, en da's niet West Friesland.
Ik zou willen zeggen "Je hebt ook Holland, dus waarom hebben we het überhaupt over Friesland?", maar ik bedacht me dat wat nu Holland is ook ooit bij Friesland hoorde.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:30 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En je hebt Friesland Campina.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:49 schreef Meke het volgende:
En over zorgen over werk:Succes allemaal met (het vinden van) werk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik gun het jullie ook allemaalEn vooral nu dus @:AgnesGru en @:Meridiaan
Ik heb morgen m’n laatste werkdag na 30 jaar dienstverband![]()
Weet niet goed wat ik moet voelen. Hopelijk wordt het niet te veel een toestand.
Moest het even kwijt.Apart from some of the videos and haircuts, I don't think I've made any wrong moves.
George Michael
Het is wel weer goedkoper dan drie kinderen meenemen naar de bioscoop. Ik wacht wel gewoonquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:20 schreef Meke het volgende:
[..]
OjaSoul
![]()
Ja en zij hebben natuurlijk inmiddels veel meer films die voor mij gevoelsmatig niet onder Disney vallenBen wel benieuwd of die VIP-toegang nou echt werkt? Ik vind het écht heel erg duur voor wat je krijgt
Oef, dat levert ook hele rare gevoelens op ja. Je sluit echt zo'n lange periode af.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:35 schreef GeorgeM het volgende:
Ik heb morgen m’n laatste werkdag na 30 jaar dienstverband
Weet niet goed wat ik moet voelen. Hopelijk wordt het niet te veel een toestand.
Moest het even kwijt.
Dan wordt het sowieso een rare dag! Sterktequote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:35 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Succes allemaal met (het vinden van) werk!
Ik heb morgen m’n laatste werkdag na 30 jaar dienstverband![]()
Weet niet goed wat ik moet voelen. Hopelijk wordt het niet te veel een toestand.
Moest het even kwijt.
Is dat op de pabo ook zo joh? Nooit over nagedacht. Die toets, daar hoor je inderdaad wel veel mensen voor vrezen ja.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:24 schreef Meke het volgende:
[..]
Ik vind dit bij de pabo trouwens ook, denk dat er genoeg mensen zijn die vastlopen op de taal- en rekentoets waar echt geweldige juffen en meesters aan verloren gaan. En hoewel ik zeker een bepaald niveau vereist vind, vind ik de derdejaars rekentoets wel echt lastig. Ik zou graag willen dat in elk geval de kleuterschool losgekoppeld weer werd, want heb al zoveel gezien die dat echt heel goed deden en álles onder controle hadden, behalve één kuttoets
Ohh bijzonder moment!quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:35 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Succes allemaal met (het vinden van) werk!
Ik heb morgen m’n laatste werkdag na 30 jaar dienstverband![]()
Weet niet goed wat ik moet voelen. Hopelijk wordt het niet te veel een toestand.
Moest het even kwijt.
Ja maar toch zou ik dat eerder doen, omdat het dan wel echt een uitje isquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:48 schreef H_T het volgende:
[..]
Het is wel weer goedkoper dan drie kinderen meenemen naar de bioscoop. Ik wacht wel gewoon
M’n dochter en ik gaan voor onszelf beginnenquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:48 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Oef, dat levert ook hele rare gevoelens op ja. Je sluit echt zo'n lange periode af.
Mag ik vragen waarom je weggaat?
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:55 schreef AgnesGru het volgende:
We hebben (weer) een egel in de tuin![]()
En nu wil ik een egelhuisje.
Oh spannend! Zal vast een dubbel gevoel geven morgen, maar je hebt echt een dappere stap gezet!quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:35 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Succes allemaal met (het vinden van) werk!
Ik heb morgen m’n laatste werkdag na 30 jaar dienstverband![]()
Weet niet goed wat ik moet voelen. Hopelijk wordt het niet te veel een toestand.
Moest het even kwijt.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:49 schreef H_T het volgende:
[..]
Dan wordt het sowieso een rare dag! Sterkte
Ja, nogal.quote:
Ja eens. Maar als niet alle kinderen mee kunnen en je een babysitter moet laten komen, of de bioscoop is ver weg, of de film draait alleen op onhandige tijden, of niet in de taalversie die je wil... Het kan een uitkomst zijn, ook al is de film in de bios bekijken leukerquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:52 schreef Meke het volgende:
[..]
Ja maar toch zou ik dat eerder doen, omdat het dan wel echt een uitje is
Oh ja dat was waar ook. Supertof dat je die stap neemt, en je hebt alvast een veel betere collega ;-)quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:54 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
M’n dochter en ik gaan voor onszelf beginnen![]()
Vond het werk al een paar jaar niet meer leuk en de sfeer is er ook niet meer.
Ik heb de laatste tijd niet meer bijgelezen, maar heb jij binnenkort een sollicitatiegesprek?
Egelsquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:55 schreef AgnesGru het volgende:
We hebben (weer) een egel in de tuin![]()
En nu wil ik een egelhuisje.
Dank!quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:56 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Oh spannend! Zal vast een dubbel gevoel geven morgen, maar je hebt echt een dappere stap gezet!
Dat is ook weer 21 minuten die ik nooit meer terug krijg, maar wel mooi om te weten dat ik daar nooit naar toe hoef te gaan, mocht ik dat park ooit eens bezoeken.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:37 schreef Hamlapjes het volgende:
Nu we het toch over Disney hebben, vandaag ging in het Magic Kingdom (Walt Disney World) een klassieker weer open na een gebruikelijke update: The Hall of Presidents.
Eerst een kwartier lang met filmfragmentjes de Amerikaanse geschiedenis langslopen om te vertellen hoe GEWELDIG de USA is en dan gaan de schermen omhoog en staan daar alle presidenten als poppen op het podium
Die lopen ze allemaal langs en de huidige POTUS mag dan altijd een speech doen, hieronder het nieuw toegevoegde stukje met Biden (die ik goed gelukt vind):
Als je de hele show wil zien, die heb je hier:
Hopelijk heb je geen tuinroomba?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:55 schreef AgnesGru het volgende:
We hebben (weer) een egel in de tuin![]()
En nu wil ik een egelhuisje.
Ja, het is een proces van jaren. Voor m’n gevoel heb ik mentaal al een tijd geleden afscheid genomen. Was helemaal niet meer gemotiveerd, maar er is zo’n hoge werkdruk en dan moet je ook nog overdragen en inwerkenquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:57 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Oh ja dat was waar ook. Supertof dat je die stap neemt, en je hebt alvast een veel betere collega ;-)
Dat afscheid nemen is super awkward. Vaak ben je er zelf al klaar mee als je hebt opgezegd en dan heb je je collega's ook wel weer gezien.
Ik heb ook amper gelezen juni en juli, dus ik loop zelf ook heel erg achter hier![]()
Ben gestopt in de zorg, nu op zoek naar iets totaal anders. Ik heb een aantal gesprekken lopen inderdaad deze maand, hoop toch echt 1 september ergens te mogen starten. Nu even een uitzendbaantje.
Vriendin van me heeft na onze vakantie in Orlando voor m’n verjaardag ooit een T-shirt gemaakt met een foto van George W. Bush (die was toen president) en de tekst “I survived the Hall of Presidents”, omdat we het zo cringe vonden.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:37 schreef Hamlapjes het volgende:
Nu we het toch over Disney hebben, vandaag ging in het Magic Kingdom (Walt Disney World) een klassieker weer open na een gebruikelijke update: The Hall of Presidents.
quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:08 schreef Cee het volgende:
[..]
Vriendin van me heeft na onze vakantie in Orlando voor m’n verjaardag ooit een T-shirt gemaakt met een foto van George W. Bush (die was toen president) en de tekst “I survived the Hall of Presidents”, omdat we het zo cringe vonden.
Heb je ook uren kunnen opnemen of moest je het echt tot de laatste dag uitzitten?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:06 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ja, het is een proces van jaren. Voor m’n gevoel heb ik mentaal al een tijd geleden afscheid genomen. Was helemaal niet meer gemotiveerd, maar er is zo’n hoge werkdruk en dan moet je ook nog overdragen en inwerken![]()
Daarvoor heb ik ook respect. Ik zou er niet meer aan moeten denken, solliciteren![]()
Heb je lang in de zorg gewerkt? Vond je het ook niet leuk meer?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door Meridiaan op 03-08-2021 22:35:36 ]
Ja dat is wel een hele tijd, zal ook wel raar zijn. Maar het is gelukkig zo dat je zelf de beslissing hebt gemaakt en het in controle hebt. Al serieus bezig met het opstarten van het nieuwe bedrijf? Of eerst even een break?quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:35 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Succes allemaal met (het vinden van) werk!
Ik heb morgen m’n laatste werkdag na 30 jaar dienstverband![]()
Weet niet goed wat ik moet voelen. Hopelijk wordt het niet te veel een toestand.
Moest het even kwijt.
Nah dan wacht ik wel drie maanden hahaquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:57 schreef H_T het volgende:
[..]
Ja eens. Maar als niet alle kinderen mee kunnen en je een babysitter moet laten komen, of de bioscoop is ver weg, of de film draait alleen op onhandige tijden, of niet in de taalversie die je wil... Het kan een uitkomst zijn, ook al is de film in de bios bekijken leuker
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als het goed is gaan ze nieuwe mensen aannemen, als dit te lang duurt ga ik het wel aankaarten dat ik dat er niet zo maar bij doe.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:52 schreef Meridiaan het volgende:
Ik begrijp je gevoel Moom.
Kan je dit ergens aankaarten? Want het is natuurlijk niet eerlijk dat er meer op jouw bord komt, jij moet ook langer mee.
Ja, ik ookquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:20 schreef Meke het volgende:
[..]
Nah dan wacht ik wel drie maanden haha
Ik heb de Hall of Presidents meteen links laten liggen toen ik daar was, lang lang geledenquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:08 schreef Cee het volgende:
[..]
Vriendin van me heeft na onze vakantie in Orlando voor m’n verjaardag ooit een T-shirt gemaakt met een foto van George W. Bush (die was toen president) en de tekst “I survived the Hall of Presidents”, omdat we het zo cringe vonden.
Als ik nu een pretpark bezoek en er staat bij een attractie weinig tot geen rij dan ga ik er in, tenzij het iets standaards is als een draaimolen of zo. Geister Riksja en Hollywood Tours in Phantasialand en Schlitterbahn (of hoe die ook maar heet) in Europa Park zijn best wel kut, maar ook wel weer leuk genoeg voor een walk-onquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:12 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]![]()
Zo'n attractie/show waar je twintig minuten lang kijkt naar Amerikanen die zichzelf veren in de reet steken en naar een stuk of 50 poppen die een knikje geven, dat is toch cult?
Sneeuwvlokje!quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:52 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik heb de Hall of Presidents meteen links laten liggen toen ik daar was, lang lang geledenDe naam alleen al leek me dusdanig duf dat ik er geen interesse in had. Nu zou ik waarschijnlijk wel gaan
[..]
Als ik nu een pretpark bezoek en er staat bij een attractie weinig tot geen rij dan ga ik er in, tenzij het iets standaards is als een draaimolen of zo. Geister Riksja en Hollywood Tours in Phantasialand en Schlitterbahn (of hoe die ook maar heet) in Europa Park zijn best wel kut, maar ook wel weer leuk genoeg voor een walk-on
Wij noemen die Pjotr & Natascha, maar weten ook dat dat niet de juiste naam isquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:57 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Sneeuwvlokje!
BESTE. ATTRACTIE. OOIT
Abenteuer Atlantis? Zo’n shootertje is altijd wel geinig en er zat altijd een deuntje in van de Nederlandse Maarten Hartveldt! (Voor de mensen die nog nooit van die man gehoord hebben: hij heeft vroeger ook muziek voor de Efteling gemaakt, tegenwoordig niet meer te horen in het park helaas.)quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 23:59 schreef H_T het volgende:
[..]
Wij noemen die Pjotr & Natascha, maar weten ook dat dat niet de juiste naam is
Hele tijd naar een penisvormig boegbeeld kijken, geleid door een centrale rail die nauwelijks opvalt, door een of ander ellendig winterlandschap
Even verderop was iets van een Verdronken Stad, dat was ook een deceptie
Zit ik de hele dag te denken dat ik niet moet vergeten de start iig even te kijken, denk ik er dus nu pas aan bij deze post.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:09 schreef BillDauterive het volgende:
Ah, de nieuwe dag van de Olympische Spelen is weer begonnen. Hup Sharon!
Naja, je kan nu even kijken en dan doen we net of ze nog moeten beginnenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:12 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Zit ik de hele dag te denken dat ik niet moet vergeten de start iig even te kijken, denk ik er dus nu pas aan bij deze post.![]()
Goed bezig weer Roger.
Nee, beroerder dan dat! Alleen een paar maquettes om te bekijken. We dachten dat dat de wachtrij was, maar dat was de hele attractjequote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:09 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Abenteuer Atlantis? Zo’n shootertje is altijd wel geinig en er zat altijd een deuntje in van de Nederlandse Maarten Hartveldt!
Ja idd. Ik zie dat ze net langs een rode boei oid zwemmen. Ik neem aan dat dit het eigenlijke startpunt is?quote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:13 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Naja, je kan nu even kijken en dan doen we net of ze nog moeten beginnenZe zijn nog wel even bezig!
Dat dacht ik wel jaquote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:15 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ja idd. Ik zie dat ze net langs een rode boei oid zwemmen. Ik neem aan dat dit het eigenlijke startpunt is?
Top.quote:
Het was dus zó erg dat ze zelfs bij Europa Park niet meer willen toegeven dat het eenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:23 schreef H_T het volgende:
@:Hamlapjes ik kan die treurnis niet vinden op de landkaart of iets anders handigs
En verloren van iemand die vandaag duidelijk de sterkste was, dus mag ze trots op zijnquote:Op woensdag 4 augustus 2021 01:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
Zilver Sharon van Rouwendaal, mooi gedaan.
quote:IJsberg brokkelt af in Titanic-museum: drie gewonden
Herkenbaar, ik hink nu tegen een overstap naar een andere functie/branche aan. Maar op de een of andere manier durf ik de stap (nog) niet te zetten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 21:59 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Dank!
Ik las het wel eens van anderen, dacht dat ik dat nooit zou durven
Nee, daar is in onze tuin veel te klein voor. En we hebben ons kleine grasveldje onlangs vervangen voor kunstgras.quote:Op dinsdag 3 augustus 2021 22:02 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
Hopelijk heb je geen tuinroomba?
Ik las vanavond nog dat ze daar veel last van hebben.
Ik werd gewoon om 4:30 wakker, kleine tvtje dus toch maar even aangezet.quote:
Ik ookquote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:45 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik werd gewoon om 4:30 wakker, kleine tvtje dus toch maar even aangezet.![]()
Mooi brons.
Je zou zeggen dat ze van het verleden hebben geleerd, maar nee.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:13 schreef egeltje1985 het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)e-gewonden~a795535c/
[..]
Mooi dat je het nog hebt kunnen zien.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:45 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik werd gewoon om 4:30 wakker, kleine tvtje dus toch maar even aangezet.![]()
Mooi brons.
quote:Op woensdag 4 augustus 2021 00:18 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Top.![]()
Dan negeer ik ook gewoon die 47 minuten onder in het scherm en dan wordt dit de snelste tijd ooit.
Jij hebt weinig slaap nodigquote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:45 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik werd gewoon om 4:30 wakker, kleine tvtje dus toch maar even aangezet.![]()
Mooi brons.
Ook wel blij mee. De meeste nachtelijke wedstrijden pas de volgende dag even in de samenvatting gezien.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:52 schreef Redefine het volgende:
[..]
Mooi dat je het nog hebt kunnen zien.
quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:52 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat ze van het verleden hebben geleerd, maar nee.
quote:een incident als dit hebben we nooit zien aankomen
quote:Het liet onverlet dat ze dolblij was met haar zilveren medaille. "Dit was het maximaal haalbare. Nee, het voelt absoluut niet alsof ik goud heb verloren. Dat goud ligt al vijf jaar op mijn nachtkastje. En nu komt daar deze plak bij."
Ik ben daarna niet wakker gebleven. Wakker geworden, race gekeken, weer ingeslapen.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:53 schreef Yesse het volgende:
[..]
[..]
Jij hebt weinig slaap nodigHoe blijf je wakker?
(zegt de persoon die eerder lijkt op een koala..)
Hahaha wauwquote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:13 schreef egeltje1985 het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)e-gewonden~a795535c/
[..]
Juiste instelling. Ze zeiden vannacht ook al dat nooit iemand twee keer na elkaar goud op dit onderdeel heeft gehaald (normaal na vier jaar), dus dat zij na vijf jaar nog zo goed meekomt om dat zilver te pakken is al een enorme prestatie imo.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:57 schreef AgnesGru het volgende:
Ik vond deze reactie van Van Rouwendaal echt schitterend trouwens:
[..]
Brad Mondo kapsel doenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:13 schreef Cyan9 het volgende:
Goedemorgennn.
Ik zit nog steeds in een haarcrisis.
quote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:13 schreef Cyan9 het volgende:
Goedemorgennn.
Ik zit nog steeds in een haarcrisis.
Dat of de tondeuse erover, ik zie persoonlijk weinig ander opties.quote:
Heel knap van Bol, al kon je brons wel al min of meer invullen. Ze loopt wel haar snelste tijd ooit... maar op deze Spelen mis ik wel die ene uitschieter van een Nederlander die geen topfavoriet is en dan toch wint.quote:
Dumoulin won weliswaar niet, maar was toch een mooi verhaalquote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:23 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Heel knap van Bol, al kon je brons wel al min of meer invullen. Ze loopt wel haar snelste tijd ooit... maar op deze Spelen mis ik wel die ene uitschieter van een Nederlander die geen topfavoriet is en dan toch wint.
Ja dat jagen vind ik ook helemaal niks.. Al viel deze wel mee.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:38 schreef Em31 het volgende:
Van dit bij het baanwielrennen word ik altijd zo zenuwachtig
Zou daar zelf echt niet tegen kunnen, dat je weet dat er iemand achter je zitquote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:40 schreef Yesse het volgende:
[..]
Ja dat jagen vind ik ook helemaal niks.. Al viel deze wel mee.
Dat nooit.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:18 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
[..]
Dat of de tondeuse erover, ik zie persoonlijk weinig ander opties.
Ha, daar ben ik ooit langs geredenquote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:13 schreef egeltje1985 het volgende:
https://www.ad.nl/buitenl(...)e-gewonden~a795535c/
[..]
Nou ja, Tennessee is over het algemeen aardig warm en ligt 800 km van zee af, dus de kans op echte ijsbergen is er vrij beperktquote:Op woensdag 4 augustus 2021 08:52 schreef Mandy040986 het volgende:
[..]
Je zou zeggen dat ze van het verleden hebben geleerd, maar nee.
Jammer dat ze geen track stands meer doen, dat is gaaf.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 09:38 schreef Em31 het volgende:
Van dit bij het baanwielrennen word ik altijd zo zenuwachtig
De Witte Chinees zelf, die is immers hoofd voetbal bij de NOS.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:05 schreef Fred_B het volgende:
Wie had er om de Witte Chinees gevraagd, die wat open deuren komt intrappen?
Of die wit was weet ik niet, maar @H_T heeft pas nog Chinees besteld geloof ik.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:05 schreef Fred_B het volgende:
Wie had er om de Witte Chinees gevraagd, die wat open deuren komt intrappen?
quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:17 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Of die wit was weet ik niet, maar @:H_T heeft pas nog Chinees besteld geloof ik.
Ik denk niet dat ik achteraf dingen anders had gedaan. Uiteindelijk ben ik er alleen maar beter van geworden. Het waren wel een paar enorm stressvolle weken, dat welquote:Op dinsdag 3 augustus 2021 20:43 schreef Meke het volgende:
[..]
Denk jij nog wel eens terug naar hoe dat toen allemaal was? Had je achteraf dingen anders gedaan?
Zelfs bij de NOS zouden ze toch moeten inzien dat het vrij gênant is om de Olympische uitzending te onderbreken voor dit soort non-nieuws.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:15 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
De Witte Chinees zelf, die is immers hoofd voetbal bij de NOS.
Praten over sport is toch veel leuker dan de sport zelf.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:43 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Zelfs bij de NOS zouden ze toch moeten inzien dat het vrij gênant is om de Olympische uitzending te onderbreken voor dit soort non-nieuws.
Nou ja, praten staat bij hun per definitie in hoger aanzien dan sporten zelf, dus misschien was dat een verkeerde aanname
quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:47 schreef ijs_beer het volgende:
Als je ergens een TT ziet staan met de naam 'Gele Boekje' en eerst 'Gele broekje' leest, en door een mental image hebt van Dries Roelvink.
Tot hier zag ik niks raars (ik las het ook zo) en vroeg ik me af waar het heen ging.quote:Op woensdag 4 augustus 2021 11:47 schreef ijs_beer het volgende:
Als je ergens een TT ziet staan met de naam 'Gele Boekje' en eerst 'Gele broekje' leest,
Hier werd ik licht misselijk.quote:en daardoor een mental image hebt van Dries Roelvink.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |