Niet angstaanjagende CS.quote:
Kokend water veroorzaakt nare brandwondenquote:Op maandag 21 juni 2021 18:32 schreef Vanyel het volgende:
AUUUUU
Net bij het opscheppen een klodder dikke bloemkoolsoep recht uit de pan midden in mijn handpalm.
Kommetje neerzetten, soep wegwapperen van mijn hand, soep bleef plakken, kraan aan, au.
Palm rood.
Was het maar water. Gepureerde bloemkool en aardappel met een beetje vocht.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:34 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Kokend water veroorzaakt nare brandwondenGoed blijven koelen met lauw water.
Qua branden is dat als water. Water dat blijft plakken op de plek waar het terecht komtquote:Op maandag 21 juni 2021 18:35 schreef Vanyel het volgende:
Was het maar water. Gepureerde bloemkool en aardappel met een beetje vocht.
Facepalmquote:Op maandag 21 juni 2021 18:32 schreef Vanyel het volgende:
AUUUUU
Net bij het opscheppen een klodder dikke bloemkoolsoep recht uit de pan midden in mijn handpalm.
Kommetje neerzetten, soep wegwapperen van mijn hand, soep bleef plakken, kraan aan, au.
Palm rood.
quote:Op maandag 21 juni 2021 15:32 schreef sigme het volgende:
En zo stond ze er zojuist bij. Ik slaakte van schik een gilletje. En dat doe ik niet vaak
[ afbeelding ]
quote:
Ja.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:45 schreef Candaasje het volgende:
Ik moet geloof ik even teruglezen. @:fietsie die een vegan OP maakt...dan is er iets aan de hand
Iets met redditballetjes geloof ik.quote:Op maandag 21 juni 2021 18:45 schreef Candaasje het volgende:
Ik moet geloof ik even teruglezen. @:fietsie die een vegan OP maakt...dan is er iets aan de hand
quote:Op maandag 21 juni 2021 18:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja.
Geen enkele relatie met vorige topic. Ik zeg het maar alvast. Anders blijf je zoeken.
Ik snap er nog de ballen vanquote:Op maandag 21 juni 2021 18:48 schreef Blues het volgende:
[..]
Iets met redditballetjes geloof ik.
Met een rijk sausje van support voor Tele en Lonaa
Ja holy crap man. Dat is echt idioot veel.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:10 schreef Lonaa het volgende:
Enerverende namiddag.
Het goede nieuws: Capabel lijkende sportpodotherapeut. Onderzoeken gedaan, probleem gedestilleerd, moet te verhelpen zijn met zolen. Kan wel zijn dat het een wat langer traject wordt dan we beide zouden willen maar 'we gaan dit varkentje wassen' (Wanneer heeft 1 van jullie iemand dat voor het laatst hardop horen zeggen?![]()
)
Over 3 weken zijn ze klaar.
Het slechte nieuws: Mijn vader voelt zich al een week of 2 niet heel denderend en dat werd significant erger, vrijdag. Zo erg dat hij een afspraak maakte bij de huisarts (dat 'een jaar lang doorlopen met klachten' heb ik niet van een vreemde). Hij kon namelijk amper nog wat en had best wel helse pijnen bij het hoesten (en dat doet ie best want zware van nelle roken) en diep inademen en bij het liggen.
Bij de huisarts geweest, bloed afgenomen, direct naar de spoedafdeling van het ziekenhuis gestuurd, CT-scan en hij heeft vijf (5!!!!!!) longembolien.
Needless to say dat ie de komende dagen aan de medicijnen in het ziekenhuis ligt.
5 stuks. 5. Laat het even op je inwerken.Niet "een dubbele", maar 5.
Het zijn er zoveel dat ik daadwerkelijkquote:Op maandag 21 juni 2021 19:12 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ja holy crap man. Dat is echt idioot veel.
Ik stopte hier even met lezen voor een voorlopige diagnose…quote:Op maandag 21 juni 2021 19:10 schreef Lonaa het volgende:
Enerverende namiddag.
Het goede nieuws: Capabel lijkende sportpodotherapeut. Onderzoeken gedaan, probleem gedestilleerd, moet te verhelpen zijn met zolen. Mijn Peroneus brevis is boos. Al een jaar. En dat gaat niet echt over omdat mijn voet wat naar binnen klapt. Dat is het idee iig. Kan wel zijn dat het een wat langer traject wordt dan we beide zouden willen maar 'we gaan dit varkentje wassen' (Wanneer heeft 1 van jullie iemand dat voor het laatst hardop horen zeggen?![]()
)
Over 3 weken zijn ze klaar.
Het slechte nieuws: Mijn vader voelt zich al een week of 2 niet heel denderend en dat werd significant erger, vrijdag. Zo erg dat hij een afspraak maakte bij de huisarts (dat 'een jaar lang doorlopen met klachten' heb ik niet van een vreemde). Hij kon namelijk amper nog wat en had best wel helse pijnen bij het hoesten (en dat doet ie best want zware van nelle roken) en diep inademen en bij het liggen.
Demmit! Ik had nog gelijk ookquote:Bij de huisarts geweest, bloed afgenomen, direct naar de spoedafdeling van het ziekenhuis gestuurd, CT-scan en hij heeft vijf (5!!!!!!) longembolien.
Needless to say dat ie de komende dagen aan de medicijnen in het ziekenhuis ligt.
5 stuks. 5. Laat het even op je inwerken.Niet "een dubbele", maar 5.
Is een spier die aangehecht zit aan je meest buiteste middenvoetsbeentje en dan onderlangs je enkelpot via je hiel dieper je kuit in verdwijnt en aangehecht zit aan de buitekant van je knie.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:18 schreef Kaatje1 het volgende:
Goeiedag dan, 5. Best wel overdreven, 1 is al teveel
Fijn van het te wassen varkentje. En wat is dat peronus ding? (Geen zin om op te zoeken)
Het ‘mooie’ in ons ziekenhuis was (en ik denk standaard protocol) dat je na zo’n eerste CT en bij goed klinisch herstel geen vervolgscan meer krijgt. Ze gaan er vanuit dat die dingen aan het oplossen zijn, kan lang duren en plaatjes schieten maakt het herstel niet sneller.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:15 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Het zijn er zoveel dat ik daadwerkelijkgedaan heb aan de telefoon.
GO BIG OR GO HOME.
Ik heb heel veel niet van een vreemde.
Ik krijg houtje-touwtje vibesquote:Op maandag 21 juni 2021 19:19 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Is een spier die aangehecht zit aan je meest buiteste middenvoetsbeentje en dan onderlangs je enkelpot via je hiel dieper je kuit in verdwijnt en aangehecht zit aan de buitekant van je knie.
Ik denk dat ie het zonder longembolieen ook niet had gekund thoughquote:Op maandag 21 juni 2021 19:18 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik stopte hier even met lezen voor een voorlopige diagnose…
[..]
Demmit! Ik had nog gelijk ook![]()
Ik heb net zo’n vader, al deed die er ‘maar’ een week over om naar de huisarts te gaan en had hij ‘maar’ drie embolieën.
Sterkte ermee! Ze kunnen in ieder geval niet doorschieten zijn lijf in en met wat ferme bloedverdunners was het leed vrij snel voorbij voor mijn vader.
Maar die fietste de dag voor opname (en bedrust) dan ook nog ruim 30 km. Zo te lezen lukte dat de jouwe niet meer. Niks gek als die dan wat langer nodig heeft om te herstellen.
Hahahahaha. Oh dat begrjip ik wel, trouwens.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:20 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Het ‘mooie’ in ons ziekenhuis was (en ik denk standaard protocol) dat je na zo’n eerste CT en bij goed klinisch herstel geen vervolgscan meer krijgt. Ze gaan er vanuit dat die dingen aan het oplossen zijn, kan lang duren en plaatjes schieten maakt het herstel niet sneller.
Moet je mijn vader hebben. Loopt niet snel naar een dokter, maar als er iets aan de hand blijkt te zijn, dan staat hij wel te steigeren om check en dubbelcheck te krijgen
Met zijn anamnese kan ik me je zorg wel voorstellen jaquote:Op maandag 21 juni 2021 19:22 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik denk dat ie het zonder longembolieen ook niet had gekund though![]()
Mijn vader is bijna 60, obees, 3 pakjes zware van nelle per week, 15 bakken koffie. Werkt wel hard (fysiek) en is beresterk maar conditioneel een ramp.
Embolieen heb ik niet aan gedacht toen ie het me vertelde. Wel tumoren, botvlieskanker en andere narigheid. Dat is het godzijdank niet. Dat er wel echt iets mis was had ik wel verwacht.
Ben benieuwd naar het verloop.Zal vast allemaal wel goedkomen maar is best een happening.
Hij ook.quote:Op maandag 21 juni 2021 19:24 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Met zijn anamnese kan ik me je zorg wel voorstellen ja
Ik ken m en voel m regelmatig. Links bij het begin aan de voet ook aan geopereerd. Wist alleen niet hoe hij heettequote:Op maandag 21 juni 2021 19:26 schreef Lonaa het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Daar. Aan de buitenkant dus.
Dat verklaard waarom mijn voet zeer doet en er gedacht is aan achillesproblemen en mijn kuit zo straks staat en naja alles daar grofweg zeer doet bij aanraking.Tot aan mn knie dus.
quote:Op maandag 21 juni 2021 19:15 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Het zijn er zoveel dat ik daadwerkelijkgedaan heb aan de telefoon.
GO BIG OR GO HOME.
Ik heb heel veel niet van een vreemde.
Wat een slangenspierquote:Op maandag 21 juni 2021 19:19 schreef Lonaa het volgende:
Is een spier die aangehecht zit aan je meest buiteste middenvoetsbeentje en dan onderlangs je enkelpot via je hiel dieper je kuit in verdwijnt en aangehecht zit aan de buitekant van je knie.
Doe maar want mijn brein doet rare dingen. Niks meer aan te doenquote:Op maandag 21 juni 2021 18:56 schreef Candaasje het volgende:
Ik snap er nog de ballen vanGa eens even lezen!
Ieeewwwwquote:Op maandag 21 juni 2021 20:18 schreef Myraela het volgende:
Ik stond net met sokken op een naaktslak.
Groetjes.
Jakkiequote:Op maandag 21 juni 2021 20:18 schreef Myraela het volgende:
Ik stond net met sokken op een naaktslak.
Groetjes.
Ga je nu de slak uit de sok pulken? Of laat je de slak oplossen in een wasmachine vol wasgoed? Of .. ?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:18 schreef Myraela het volgende:
Ik stond net met sokken op een naaktslak.
Groetjes.
De slak heeft het overleefd. Mijn sok ook. Al ligt die nu wel in de was. Mijn vriend vond het een beetje overdreven dat ik na 5 minuten gillen besloot dat ik nu helemaal moest douchen.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:30 schreef sigme het volgende:
Ga je nu de slak uit de sok pulken? Of laat je de slak oplossen in een wasmachine vol wasgoed? Of .. ?
...quote:Onderzoek naar varkensstaarttoeslag
De extra kosten en het risico van het houden van varkens met intacte staarten kunnen niet alleen bij varkenshouders komen te liggen. Binnenkort start onderzoek naar de maatregelen die nodig zijn voor een intacte staart en hoe dat betaald moet worden.
'De staart wordt op dit moment niet uitbetaald, terwijl de kosten hoger zijn', zegt Mark Vossen, als bestuurder POV betrokken bij het staartendossier. Binnenkort start in het kader van de privaat-publieke-samenwerking (PPS) daarom een vervolgonderzoek naar de maatregelen die nodig zijn om varkens met intacte staarten te houden, de basisvergoeding die daarvoor nodig is en de inrichting van een calamiteitenfonds voor varkens die daarop worden afgekeurd.
Dat is ook een van de aan bevelingen uit de eindrapportage 'Stappenplan krulstaarten 2017-2020'.
huh, waarom zou dit duurder zijnquote:Op maandag 21 juni 2021 20:37 schreef sigme het volgende:
...
*stil*
*mooi*
Misschien kan ik wel beheerder worden van het calamiteitenfonds voor de slachtoffers van op intacte staart afgekeurde varkens. Eens kijken of we dat in "krulstaartvervolgstappenplan 2021-2025" weten te krijgen.
Mijn vraag ookquote:Op maandag 21 juni 2021 20:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
huh, waarom zou dit duurder zijn
Het er af halen lijkt mij juist tijd en mankracht kosten en dus geld. Waarom wordt een varken eventueel afgekeurd op het hebben van een lichaamsdeel dat er van origine gewoon zit? Wat is deze?
Heeft dat niet te maken met soortgenoten die door stress aan starten van hun buren gaan knagen? En dat zo’n varken dan niet meer ‘intact’ is of ziek kan worden, dus afgekeurd?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
huh, waarom zou dit duurder zijn
Het er af halen lijkt mij juist tijd en mankracht kosten en dus geld. Waarom wordt een varken eventueel afgekeurd op het hebben van een lichaamsdeel dat er van origine gewoon zit? Wat is deze?
Ik voel jequote:Op maandag 21 juni 2021 20:18 schreef Myraela het volgende:
Ik stond net met sokken op een naaktslak.
Groetjes.
Is er inmiddels niet al onderzoek gedaan hoe je de stress in die dieren kan verminderen zodat het kappen niet meer nodig is? Of denk ik nu te simpel.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:53 schreef Cat-astrophe het volgende:
Heeft dat niet te maken met soortgenoten die door stress aan starten van hun buren gaan knagen? En dat zo’n varken dan niet meer ‘intact’ is of ziek kan worden, dus afgekeurd?
Naar ik meen was dat ooit wel de reden waarom staarten werden geamputeerd. Teveel gedoe voor de fokker.
@:sigme zal het vast precies weten.
....quote:Op maandag 21 juni 2021 20:54 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik voel je
Stond gisterochtend met mijn blote voet in een verkeerd neergelegde kattendrol
Eerst hinkelend naar de hygiënische doekjes en daarna alsnog met de tenen omhoog wankelen naar de douche.
Drol heeft het niet overleefd trouwens.
Vast wel, maar dat kost de veehouder ook weer geld en wij willen toch goedkope varkenslapjes.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:55 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Is er inmiddels niet al onderzoek gedaan hoe je de stress in die dieren kan verminderen zodat het kappen niet meer nodig is? Of denk ik nu te simpel.
quote:Op maandag 21 juni 2021 18:47 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja.
Geen enkele relatie met vorige topic. Ik zeg het maar alvast. Anders blijf je zoeken.
Wellicht omdat varkens in de fokkerij en mesterij elkaar de staart aanvreten?quote:Op maandag 21 juni 2021 20:44 schreef Isabeau het volgende:
[..]
huh, waarom zou dit duurder zijn
Het er af halen lijkt mij juist tijd en mankracht kosten en dus geld. Waarom wordt een varken eventueel afgekeurd op het hebben van een lichaamsdeel dat er van origine gewoon zit? Wat is deze?
Nou ja, en zelfs als 'wij' nog wel de staarttoeslag zouden willen ophoesten - het meeste vlees-dat-varken-was wordt verkocht in buitenlanden, waar men weinig kaas gegeten heeft van ons stappenplan krulstaarten. En ze zijn vermoedelijk ook niet als steakholders betrokken bij het plan van aanpak.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:57 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Vast wel, maar dat kost de veehouder ook weer geld en wij willen toch goedkope varkenslapjes.
Helaas blijk ik dus gelijk te hebben
Ook even een DM binnen wandelen.quote:Op maandag 21 juni 2021 16:48 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Haha zo iemand kom je ook niet elke dag tegen.
Heeft iemand een tip voor een lekkere zure mayo uit DE? Ik ga in ieder geval naar Kaufland en misschien ook naar Rewe. Of iets anders wat ik echt moet halen?
Ja, mijn moeder had me al verteld bij binnenkomst dat ie 'zich niet zo lekker voelde' en hij had me het zelf ook verteld. Ook dat ie al afspraak gemaakt had.quote:Op maandag 21 juni 2021 20:29 schreef sigme het volgende:
Oeh @:lonaa schrikken! Je was dit weekend nog bij je ouders toch?
Sterkte ermee. Met een beetje mazzel help de schrik-adrenaline bij het halen van een extra PR'etje.
Die kousen maken ze op maatquote:Op maandag 21 juni 2021 21:42 schreef Lonaa het volgende:
Ja, mijn moeder had me al verteld bij binnenkomst dat ie 'zich niet zo lekker voelde' en hij had me het zelf ook verteld. Ook dat ie al afspraak gemaakt had.
Heb m zo net aan de telefoon gehad. Hij voelt zich wel oke. Hij heeft in iedere longkwab 1 propAllemaal aan "de achterkant" en dat is geluk want je slagaders zitten aan de voorkant.
Also, hij heeft ook een bloedprop in zn been. Hij moet een kous, net als @:Isa maar er zijn geen kousen in zijn maat
Geen PR getild, wel gewerkt aan iets wat mijn lijf nu lijkt te snappen. Nu nog aan elkaar rijgen. Zal wel falen dan.
Ik moest:quote:Op maandag 21 juni 2021 21:48 schreef Kaatje1 het volgende:
@:Lonaa, hij is tenminste op een plek waar ze m goed in de gaten houden.
En vwb falen met oefeningen…ik had de benen in de knoop vanochtend bij NLiB. Bij diverse oefeningen en dan doen ze het voor op tv, da’s helemaal stom. Heb maar een kop koffie genomen
Is dat de afl van vandaag?quote:Op maandag 21 juni 2021 21:48 schreef Kaatje1 het volgende:
@:Lonaa, hij is tenminste op een plek waar ze m goed in de gaten houden.
En vwb falen met oefeningen…ik had de benen in de knoop vanochtend bij NLiB. Bij diverse oefeningen en dan doen ze het voor op tv, da’s helemaal stom. Heb maar een kop koffie genomen
Dan kunnen hullie toch zwachtelen!? zo lang totdat de kous klaar is.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die kousen maken ze op maatAlleen eh, hij heeft er nu natuurlijk ook één nodig vķķr de kous op maat klaar is.
Je hebt wel een enerverende dag zo. Welkom in de zomer van 2021.
Genoteerd. Idd via Nijmegen.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:32 schreef z80 het volgende:
[..]
Ook even een DM binnen wandelen.
En NIET via Millingen aan de Rijn rijden. Deze straat ligt er gedeeltelijk uit. Kom je uit Nijmegen dan bordjes Kleve volgen.
Aanstellerquote:Op maandag 21 juni 2021 21:45 schreef Lonaa het volgende:
Crisp kwam bezorgen. Ik had tjips besteld en er stond "piment" dus ik dacht dat het met piment was maar blijkbaar is het chips met chilli en niet een lullig beetje.
Ik zou niet eens door mijn knieën kunnen zakken, vervolgens niet overeind komen en dan heb ik het niet eens over de gewichten, dan vermoord mijn fysio me meteenquote:Op maandag 21 juni 2021 21:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik moest:
En ik heb de neiging om te snel met mn heupen omhoog te komen waardoor mijn pull eindigt halverwege mijn bovenbenen en ik er dan al onder duik. Dat kan wel, maar dan laat ik dus kracht verloren gaan. Dus ik heb geoefend met langer wachten.
Naja, moeilijk verhaal, is lastig. Ik heb dus alleen pulls gedaan zonder zelf naar beneden te gaan. Uit ervaring weet ik dat als je een onderdeel van zo'n lift oefent en denkt 'AHA! ZO MOET HET!' en je implementeert hem dan in de hele lift, dan weet je lijf ineens helemaal niet meer hoe de lift moet
quote:Op maandag 21 juni 2021 19:22 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik denk dat ie het zonder longembolieen ook niet had gekund though![]()
Mijn vader is bijna 60, obees, 3 pakjes zware van nelle per week, 15 bakken koffie. Werkt wel hard (fysiek) en is beresterk maar conditioneel een ramp.
Embolieen heb ik niet aan gedacht toen ie het me vertelde. Wel tumoren, botvlieskanker en andere narigheid. Dat is het godzijdank niet. Dat er wel echt iets mis was had ik wel verwacht.
Ben benieuwd naar het verloop.Zal vast allemaal wel goedkomen maar is best een happening.
Huid en verzorgingsproducten tegen een veel lagere prijs tov Nederland.quote:Op maandag 21 juni 2021 22:05 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Genoteerd. Idd via Nijmegen.
Wat is er fijn aan DM?
[..]
AanstellerGeef maar!
Ik ben hier ook niet heel goed in. PR op 37,5. Was wel lelijk.quote:Op maandag 21 juni 2021 22:08 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik zou niet eens door mijn knieën kunnen zakken, vervolgens niet overeind komen en dan heb ik het niet eens over de gewichten, dan vermoord mijn fysio me meteen
Ik zou vooral vreselijk moeten lachen steeds van de audio effectenquote:Op maandag 21 juni 2021 21:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik moest:
En ik heb de neiging om te snel met mn heupen omhoog te komen waardoor mijn pull eindigt halverwege mijn bovenbenen en ik er dan al onder duik. Dat kan wel, maar dan laat ik dus kracht verloren gaan. Dus ik heb geoefend met langer wachten.
Naja, moeilijk verhaal, is lastig. Ik heb dus alleen pulls gedaan zonder zelf naar beneden te gaan. Uit ervaring weet ik dat als je een onderdeel van zo'n lift oefent en denkt 'AHA! ZO MOET HET!' en je implementeert hem dan in de hele lift, dan weet je lijf ineens helemaal niet meer hoe de lift moet
Geen idee wat de scoop is. Dit waren vrij simpele oefeningen (naar links en rechts hupsen met tussenpasjes en naar voren) maar ik had blijkbaar een anticoordinatiedag, ik viel bijna om. Volgende oefening ging ook niet, stootte m’n voet tegen de stoel. Toen was het klaarquote:Op maandag 21 juni 2021 22:04 schreef Blues het volgende:
[..]
Is dat de afl van vandaag?
Die ga ik morgen doen. Ik vind de scoop (?) lastig
Daar wen je aan.quote:Op maandag 21 juni 2021 22:10 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik zou vooral vreselijk moeten lachen steeds van de audio effecten
Andere categorie. Luider.quote:Op maandag 21 juni 2021 22:11 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Daar wen je aan.![]()
Knakkende ruggen, poppende knieen, krakende enkels. Gekreun, gesteun, gevloek. Hoort erbij.
Ben nu even naar die 'scoop' of het heet heel anders hoor, aan het zoeken want ik ben het gewoon kwijt. Dat is een zij stap tik kruispas voor met een huppeltje en een klap in je handen. Heel lastige.quote:Op maandag 21 juni 2021 22:11 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Geen idee wat de scoop is. Dit waren vrij simpele oefeningen (naar links en rechts hupsen met tussenpasjes en naar voren) maar ik had blijkbaar een anticoordinatiedag, ik viel bijna om. Volgende oefening ging ook niet, stootte m’n voet tegen de stoel. Toen was het klaar
Variant hierop zat in de cirkel training. Die we met 2 gekken deden. 1 Met uithoudingsvermogen en de ander met kracht. Mijn uithoudingsvermogen is nog niet aanwezig.quote:Op maandag 21 juni 2021 21:59 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik moest:
En ik heb de neiging om te snel met mn heupen omhoog te komen waardoor mijn pull eindigt halverwege mijn bovenbenen en ik er dan al onder duik. Dat kan wel, maar dan laat ik dus kracht verloren gaan. Dus ik heb geoefend met langer wachten.
Naja, moeilijk verhaal, is lastig. Ik heb dus alleen pulls gedaan zonder zelf naar beneden te gaan. Uit ervaring weet ik dat als je een onderdeel van zo'n lift oefent en denkt 'AHA! ZO MOET HET!' en je implementeert hem dan in de hele lift, dan weet je lijf ineens helemaal niet meer hoe de lift moet
Mag jij het stokje overnemen. Ik ga naar bed.quote:Op maandag 21 juni 2021 22:26 schreef Candaasje het volgende:
Jeuj ik ben bijgelezen. Dat tussen eten, Handmaids Tale, mega-afwas en douchen door
Lees je mee @Kaatje1quote:Op maandag 21 juni 2021 22:22 schreef z80 het volgende:
[..]
Variant hierop zat in de cirkel training. Die we met 2 gekken deden. 1 Met uithoudingsvermogen en de ander met kracht. Mijn uithoudingsvermogen is nog niet aanwezig.
Kettelbell van 23 kilo bovenaan vastpakken. Uit squat omhoogkomen waarbij de kettelbell even zweeft, dat moment omgrijpen en boven het hoofd tillen. Gecontroleerd weer in start positie brengen en door.
En de nieuwe battle rope was ook niet aardig voor de armen. Zwaar en nog stug.
De hiit er na ging me een stuk beter af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou, deze meid ook zo hoor. Nog even een kop thee, m'n haar drogen en uit de knoop trekken, en dan weer de oogjes toequote:Op maandag 21 juni 2021 22:28 schreef z80 het volgende:
[..]
Mag jij het stokje overnemen. Ik ga naar bed.
quote:Op maandag 21 juni 2021 22:29 schreef Blues het volgende:
[..]
Lees je mee @:Kaatje1Lichaam zegt al auwww bij lezen van deze zelfverkozen martelingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We have far more in common than that which devides us..
quote:Op maandag 21 juni 2021 21:24 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou ja, en zelfs als 'wij' nog wel de staarttoeslag zouden willen ophoesten - het meeste vlees-dat-varken-was wordt verkocht in buitenlanden, waar men weinig kaas gegeten heeft van ons stappenplan krulstaarten. En ze zijn vermoedelijk ook niet als steakholders betrokken bij het plan van aanpak.
Ik vind FOK op de meeste subfora geen leuke, vriendelijke plek meer. Verhard, onaardig, racistisch, rechts. Behalve hier dan en nog een paar plekjes, maar gemiddeld niet zo prettig. Ik weet niet of ik nu nog wel zou blijven hangen. Tenzij ik hier als eerste binnen strompelquote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:40 schreef AnneX het volgende:
Nu zat ik eens te lezen op het viva forum.
En nu ben ik benieuwd of men zich wel thuisvoelt hier op fok!
In ieder geval een warm welkom van de crew.
Ik ben nog nooit op het Viva forum geweest, maar het stond altijd wel bekend als redelijk domquote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:48 schreef Sarabi het volgende:
Ik las op Twitter dat als je met de reacties op het Viva forum om kan gaan dat je alles aan kan op het internet.
Nu heb ik nooit op het Viva forum meegelezen maar ik gok dat dat toch niet helemaal waar is
Ik ben (min of meer) hier als eerste binnengestrompeld. Via Vraag het Pietverdriet. Verder nog in FF af en toe, keek wel wat rond in Fotografie maar verder hou ik me verre van alles.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind FOK op de meeste subfora geen leuke, vriendelijke plek meer. Verhard, onaardig, racistisch, rechts. Behalve hier dan en nog een paar plekjes, maar gemiddeld niet zo prettig. Ik weet niet of ik nu nog wel zou blijven hangen. Tenzij ik hier als eerste binnen strompel
Ik vraag me af of mensen nu zo zijn of altijd al zo zijn geweest, maar dat het nu zo duidelijk is omdat iedereen (redelijk anoniem) op social media zijn of haar zegje kan doen.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:51 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik ben (min of meer) hier als eerste binnengestrompeld. Via Vraag het Pietverdriet. Verder nog in FF af en toe, keek wel wat rond in Fotografie maar verder hou ik me verre van alles.
Maar zaken verharden ook zo vaak. Ik keek op de BBC naar de Sewing Bee en daar is ook een FB pagina van met hele strakke moderatie. Alleen bij drukte glipt er wel eens wat door. En als je dan leest dat iemand woest is omdat iemand gewonnen heeft die zij het niet gunde, hoe iemand dan tekeer kan gaan
Als ik het me goed herinner veel tegenstellingen in adviezen en dan had je er nog geen moer aan.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ben nog nooit op het Viva forum geweest, maar het stond altijd wel bekend als redelijk dom(qua adviezen en zo dan)
Dan deed men dat in een kleine kring of in stukje in de krant.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vraag me af of mensen nu zo zijn of altijd al zo zijn geweest, maar dat het nu zo duidelijk is omdat iedereen (redelijk anoniem) op social media zijn of haar zegje kan doen.
Al is dat anonieme voor veel mensen ook geen voorwaarde, als je ziet wat er voor idioterie op FB staat![]()
De stukjes in de krant en de ingezonden brieven worden inderdaad gelezen. Mijn moeder heeft al meerdere keren geprobeerd om iets kwaads onsamenhangends naar de krant te sturen (en erachteraan gebeld, gemaild, gebeld en gemaild) maar dat publiceren ze mooi nietquote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:55 schreef AnneX het volgende:
[..]
Dan deed men dat in een kleine kring of in stukje in de krant.
Of een ingezonden brief die langs de redactie gaat.
En veel reacties zijn onder pseudoniem of alias, lekker veilig op de zolderkamer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb een TED talk gezien met dat als onderwerp! Hij ging met de mensen praten die de meest vreselijke dingen online zeiden. En dat waren dan dus heel gewone mensen. Die ook niet goed konden uitleggen waarom ze zo dedenquote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:55 schreef AnneX het volgende:
Dan deed men dat in een kleine kring of in stukje in de krant.
Of een ingezonden brief die langs de redactie gaat.
En veel reacties nu zijn onder pseudoniem of alias, lekker veilig op de zolderkamer.
Iemand kreeg schandalige scheldkanonades over zich heen en zocht de mensen op.
Hoe? En waarom? blekken het alsnog ‘fatsoenlijke’ mensen, die excuses aanboden.
Ik heb een paar jaar geleden ook met verbazing gekeken naar de "grappige" commentaren op dat ongeluk met die stint in Oss.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb een TED talk gezien met dat als onderwerp! Hij ging met de mensen praten die de meest vreselijke dingen online zeiden. En dat waren dan dus heel gewone mensen. Die ook niet goed konden uitleggen waarom ze zo deden
quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:01 schreef AnneX het volgende:
Deze column was recht voor zijn raap.Even mijzelve quoten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit kwam bij mij boven vanwege de eerder genoemde verrechtsing. Is natuurlijk geen adekwate respons op anonieme onfatsoen posten.
Ja, dit dacht ik dus ook alquote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:04 schreef fietsie het volgende:
Mjah als ik zie wat er nu al gepost is in het Viva forum, en wat er (na een paar stevige veeg-acties) nog aan posts staat van users die zich normaal gesproken rondom onz, klb en vbl bewegen, dan denk ik niet dat er veel viva users blijven plakken.
Ach, het heeft wel te maken met een bepaald soort verharding in de maatschappij en dat zie je dan weer terug in het onfatsoenlijk reageren op fora. En ja, eens dat ik de zogenaamde nette man in pak met dat soort enge ideeën vele malen enger vind dan een oprecht boze mevrouw Simons.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:05 schreef AnneX het volgende:
Even mijzelve quoten.
Dit kwam bij mij boven vanwege de eerder genoemde verrechtsing. Is natuurlijk geen adekwate respons op anonieme onfatsoen posten.
Ja, echt jammer dat gedrag, ik denk serieus dat er hoekjes zijn waar (een aantal) viva'ers zich prima thuis kunnen voelen.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:04 schreef fietsie het volgende:
Mjah als ik zie wat er nu al gepost is in het Viva forum, en wat er (na een paar stevige veeg-acties) nog aan posts staat van users die zich normaal gesproken rondom onz, klb en vbl bewegen, dan denk ik niet dat er veel viva users blijven plakken.
Misschien moeten we ze de juiste linkjes sturenquote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:07 schreef IJsdraakje het volgende:
Ja, echt jammer dat gedrag, ik denk serieus dat er hoekjes zijn waar (een aantal) viva'ers zich prima thuis kunnen voelen.
Reddit heeft niet zo lang geleden een complete policy change ondergaan. Volledig afgestapt van "jaa eeh, wij gaan niet over de content, dat zijn de users" waar fok ook zo goed in is. Hele shitload aan subs gewoon uit de lucht gehaald, de lichtste neger die ze konden vinden in the board gezet en meer van zulks. Goede eerste stap.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind FOK op de meeste subfora geen leuke, vriendelijke plek meer. Verhard, onaardig, racistisch, rechts. Behalve hier dan en nog een paar plekjes, maar gemiddeld niet zo prettig. Ik weet niet of ik nu nog wel zou blijven hangen. Tenzij ik hier als eerste binnen strompel
Even hoor.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:07 schreef DancingPhoebe het volgende:
Het is een wonder dat er uberhaupt fok users blijven hangen sinds het elke-klik-is-er-1 beleid.
Vader Lona
Tja, een vrijplaats voor alle meningen... Als dat resulteert dat mensen die nooit daten, jarenlang het dating topic kunnen overnemen (#mobloforever #neverforget) en daar nooit op worden aangesproken (in mijn forum expeeeeerience het duidelijkste, maar zeker niet enige voorbeeld), onzinners alles buiten onzin kunnen overnemen en daar nooit op wordt gemodereerd dan kun je je afvragen wat je daar mee op schiet.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:15 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Even hoor.
Dat elke-klik-is-er-1-beleid is er dus echt niet. Ik zie het keer op keer terugkomen in reacties van users. Als het hier daadwerkelijk om de kliks zou gaan, zou de policy veel strenger worden. Dan wordt FOK! veel interessanter voor veel meer mensen en vooral voor adverteerders.
Het beleid is vooral gericht op de mening dat het belangrijk is om een vrijplaats voor alle meningen te zijn. En dat zorgt juist niet voor meer kliks en al helemaal niet voor meer inkomsten.
Maar veel meer tools dan je mooie blauwe oge heb je toch eigenlijk niet om dat voor elkaar te krijgen?quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:26 schreef Lucky_Strike het volgende:
Tja. Ik heb het dus inderdaad niet voor het zeggen. Ik blijf dus maar lekker mijn best doen om de sfeer in CUL fijn te houden. Meer kan ik ook niet
De tools (editten, verwijderen, noten) die ik heb zijn voor CUL toereikend. En daarom ben ik mod van CUL en nergens andersquote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:28 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Maar veel meer tools dan je mooie blauwe oge heb je toch eigenlijk niet om dat voor elkaar te krijgen?
Behehe.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:31 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
De tools (editten, verwijderen, noten) die ik heb zijn voor CUL toereikend. En daarom ben ik mod van CUL en nergens anders
En de sfeer is hier gelukkig primaquote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:26 schreef Lucky_Strike het volgende:
Tja. Ik heb het dus inderdaad niet voor het zeggen. Ik blijf dus maar lekker mijn best doen om de sfeer in CUL fijn te houden. Meer kan ik ook niet
Sinds niet elke vermelding van gemakseten of margarine verketterd wordt wel jaquote:
Wat fijn van je vader, dan doet de medicatie in ieder geval iets.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:46 schreef Lonaa het volgende:
Ik dweil gewoon met de kraan open in NWS en dan zeiken mensen daarover en soms dweil ik niet want het maakt toch niet uit.
Mijn vader voelt zich prima, geen pijn. De arts is nog niet geweest .
Ik heb gesport, zo hond uitlaten en proberen haren te wassen (sporten was...schouders...), vanmiddag nieuwe bril uitzoeken en misschien vanavond naar m'n vader.
quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:46 schreef Lonaa het volgende:
Mijn vader voelt zich prima, geen pijn. De arts is nog niet geweest .
Je gaat ze toch niet uitnodigen hčquote:Op dinsdag 22 juni 2021 09:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind FOK op de meeste subfora geen leuke, vriendelijke plek meer. Verhard, onaardig, racistisch, rechts. Behalve hier dan en nog een paar plekjes, maar gemiddeld niet zo prettig. Ik weet niet of ik nu nog wel zou blijven hangen. Tenzij ik hier als eerste binnen strompel
quote:Op dinsdag 22 juni 2021 11:20 schreef Lonaa het volgende:
Longarts is geweest, hij mag vanmiddag naar huis!
Da's fijn!quote:Op dinsdag 22 juni 2021 11:20 schreef Lonaa het volgende:
Longarts is geweest, hij mag vanmiddag naar huis!
Daar ben ik veel te lui voor.quote:
Top👍🏼quote:Op dinsdag 22 juni 2021 11:20 schreef Lonaa het volgende:
Longarts is geweest, hij mag vanmiddag naar huis!
Herkenbaar.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 10:46 schreef Lonaa het volgende:
Ik dweil gewoon met de kraan open in NWS en dan zeiken mensen daarover en soms dweil ik niet want het maakt toch niet uit.
Mijn vader voelt zich prima, geen pijn. De arts is nog niet geweest .
Ik heb gesport, zo hond uitlaten en proberen haren te wassen (sporten was...schouders...), vanmiddag nieuwe bril uitzoeken en misschien vanavond naar m'n vader.
Misschien valt het heel erg mee. En anders moet je die meetings maar cancellen, ziek is ziekquote:Op dinsdag 22 juni 2021 12:33 schreef vlindertje89 het volgende:
Wat fijn @:Lonaa !!
M'n buurvrouw had gister de tweede prik en voelt zich nu alsof ze door duizend messen overal gestoken wordt. Vorige keer had ze m ook dag voor mij en had ik alles waar zij last van had, precies een dag later ook.
Dus. Ik heb nu al zin in morgenmet agenda die ik leeg wilde houden maar waar nu toch ineens 4.5u aan teams meetings in staat
![]()
Eerste was ik echt enorm ziek van, heel heel beroerd. Was echt bang voor de tweede en twijfelde om m te nemen.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 12:33 schreef vlindertje89 het volgende:
Wat fijn @:Lonaa !!
M'n buurvrouw had gister de tweede prik en voelt zich nu alsof ze door duizend messen overal gestoken wordt. Vorige keer had ze m ook dag voor mij en had ik alles waar zij last van had, precies een dag later ook.
Dus. Ik heb nu al zin in morgenmet agenda die ik leeg wilde houden maar waar nu toch ineens 4.5u aan teams meetings in staat
![]()
Heel fijn!quote:Op dinsdag 22 juni 2021 11:20 schreef Lonaa het volgende:
Longarts is geweest, hij mag vanmiddag naar huis!
Zo das rap, mooi!quote:Op dinsdag 22 juni 2021 11:20 schreef Lonaa het volgende:
Longarts is geweest, hij mag vanmiddag naar huis!
Ik hoop op hetzelfde, de eerste was ik drie dagen compleet uitgeput en slap van en echt nare pijn in m'n arm. Maar ik teken voor jouw verloop ipv die van m'n buurvrouwquote:Op dinsdag 22 juni 2021 12:52 schreef Molo het volgende:
[..]
Eerste was ik echt enorm ziek van, heel heel beroerd. Was echt bang voor de tweede en twijfelde om m te nemen.
En de tweede viel enorm mee, goddank.
Kan ook
quote:
Het is een obese bijna zestiger die zware van nelle rookt en cardio is voor sukkels.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 12:54 schreef Molo het volgende:
[..]
Zo das rap, mooi!
Enig idee hoe hij ze opgelopen heeft trouwens?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |