Oh ja, die zag ik in de gids staan inderdaad. Denk dat ik die wel op zet.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:42 schreef Lavenderr het volgende:
Kijken jullie straks om 21.20u naar België? Er komt een film uit 2020. Eurovisie Songfestival Contest: The Story of fire Saga.
Ik heb zelf die film al een paar keer gekeken en er zijn meer ESF dingen gaande, dus ik sla even overquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:42 schreef Lavenderr het volgende:
Kijken jullie straks om 21.20u naar België? Er komt een film uit 2020. Eurovisie Songfestival Contest: The Story of fire Saga.
Bij nummer 8 had ik al helemaal de pee erin.quote:
Thanks voor de tip, dat wist ik nog niet! Ben ik ook erg benieuwd naar ja. Moet voor haar ook zo'n ervaring zijn geweest: 17 jaar en dan naar het ESF mogen, amper ervaring, met zo'n liedje waar - terecht - veel negativiteit over was, die belachelijke tv-uitzending.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:43 schreef Fascination het volgende:
[..]
Er komt aankomende week een uitzending van "Iedereen had het erover" op tv waarin Sieneke over de Nederlandse voorronde van het songfestival in 2010 gaat vertellen. Ben ik wel benieuwd naar.
Hier moet ik even over nadenken, zo'n diepe omschrijving van mezelfquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:47 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Je bent zelf een verdacht vaag antwoord.
Ja, superknap. Dat had ik denk ik niet gekund op die leeftijd.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:51 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Thanks voor de tip, dat wist ik nog niet! Ben ik ook erg benieuwd naar ja. Moet voor haar ook zo'n ervaring zijn geweest: 17 jaar en dan naar het ESF mogen, amper ervaring, met zo'n liedje waar - terecht - veel negativiteit over was, die belachelijke tv-uitzending.
Sieneke vind ik oprecht een heel sympathiek mens. Ik vind het ook bewonderenswaardig hoe positief ze er destijds mee om is gegaan en er echt het beste van heeft weten te maken
We stonden toen met zijn allen in het café op groot scherm te kijken. Zelden zo veel wanhoop en teleurstelling om zien slaan in zo'n enorme vreugde als toen.quote:
Oh ja, dat was erg....quote:
Bij Eurostory ook een uitgebreid interview hoe ze er nu op terugkijkt.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:43 schreef Fascination het volgende:
[..]
Er komt aankomende week een uitzending van "Iedereen had het erover" op tv waarin Sieneke over de Nederlandse voorronde van het songfestival in 2010 gaat vertellen. Ben ik wel benieuwd naar.
Op een gegeven moment zag je Petra al wel een beetje geniepig glimlachen, alsof ze wat leuks in petto had. Ik moest alsnog aan het zuurstof, maar had toen al wel zoiets van "ze gaan ons expres als laatste doen".quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:49 schreef Fascination het volgende:
[..]
Bij nummer 8 had ik al helemaal de pee erin.
Denk inderdaad dat ze voor de echte fans niet zoiets simpels doenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:53 schreef Redefine het volgende:
Bij de Upnbeatles quiz van vandaag hebben ze alvast een voorproefje gedaan van de ESF quiz van maandag. Nu in het tweede blok moet je de laatste tien winnaars op volgorde zetten. Denk dat de vragen maandag moeilijker zijn
Ja, dit was wel te doenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:53 schreef Redefine het volgende:
Bij de Upnbeatles quiz van vandaag hebben ze alvast een voorproefje gedaan van de ESF quiz van maandag. Nu in het tweede blok moet je de laatste tien winnaars op volgorde zetten. Denk dat de vragen maandag moeilijker zijn
Ja, geweldig was dat.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:55 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
We stonden toen met zijn allen in het café op groot scherm te kijken. Zelden zo veel wanhoop en teleurstelling om zien slaan in zo'n enorme vreugde als toen.
Dit terugkijkend doet weer beseffen dat 2013 een heel matig jaar was. Van deze tien finalisten zijn alleen Birds, Only Teardrops en Gravity bovengemiddeld. De rest is niet slecht, maar niet meer dan alleraardig.quote:
Die Litouwer zou in dit jaar allerlaatste zijn geworden denk ikquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dit terugkijkend doet weer beseffen dat 2013 een heel matig jaar was. Van deze tien finalisten zijn alleen Birds, Only Teardrops en Gravity bovengemiddeld. De rest is niet slecht, maar niet meer dan alleraardig.
Haha, dat hebben ze dan goed verdeeld. Ik speel deze quiz nu niet echt, wilde even kijken of er nog een leuke ronde tussen zat en viel hiermee wel met mijn neus in de boter.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:57 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Ja, dit was wel te doenDe rest van het team had 8 minuten pauze en ik 7
I Feed You My Love vind ik nog steeds goed van dat jaarquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dit terugkijkend doet weer beseffen dat 2013 een heel matig jaar was. Van deze tien finalisten zijn alleen Birds, Only Teardrops en Gravity bovengemiddeld. De rest is niet slecht, maar niet meer dan alleraardig.
Laat staat Ierland, want die werd daadwerkelijk allerlaatste.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:00 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Die Litouwer zou in dit jaar allerlaatste zijn geworden denk ik
Zo leer je elke dag wat nieuws over jezelf.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:52 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Hier moet ik even over nadenken, zo'n diepe omschrijving van mezelf
En dan had Israël het niet gehaaldquote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dit terugkijkend doet weer beseffen dat 2013 een heel matig jaar was. Van deze tien finalisten zijn alleen Birds, Only Teardrops en Gravity bovengemiddeld. De rest is niet slecht, maar niet meer dan alleraardig.
Dat was het beste nummer ja, maar die zat niet in deze halve finale. Uit die tweede halve finale had je verder eigenlijk vooral ook weer alleraardigste nummers.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:02 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
I Feed You My Love vind ik nog steeds goed van dat jaar
Alcohol Is Freequote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:02 schreef koffieleuk het volgende:
[..]
I Feed You My Love vind ik nog steeds goed van dat jaar
Love Kills vind ik ook wel leuk. Al is het alleen maar omdat de zanger zo'n schattig hupje doet als hij net klaar is met zingen. Kedvesem luister ik ook nog steeds en I Feed You My Love is misschien wel mijn favoriete eurovisiesong allterijden.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 20:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dit terugkijkend doet weer beseffen dat 2013 een heel matig jaar was. Van deze tien finalisten zijn alleen Birds, Only Teardrops en Gravity bovengemiddeld. De rest is niet slecht, maar niet meer dan alleraardig.
Echt, dat was even weggezakt danquote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:02 schreef Redefine het volgende:
[..]
Laat staat Ierland, want die werd daadwerkelijk allerlaatste.
Dit was overigens het eerste jaar waarbij de producer koos voor de volgorde. Die zette doodleuk twee keer Ierland als afsluiter
Oh ja dat was die met die Nana Mouskouri bril.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:04 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En dan had Israël het niet gehaald
Ik wist niet dat er diepte in mij zat johquote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:03 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Zo leer je elke dag wat nieuws over jezelf.
Ah, had even gemist dat je het over de halve finale had. Dan ben ik het wel eens ja.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:04 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat was het beste nummer ja, maar die zat niet in deze halve finale. Uit die tweede halve finale had je verder eigenlijk vooral ook weer alleraardigste nummers.
Hold Me van Azerbeidzjan was oke, Alcohol is Free was leuk, Malta was sympathiek, Hongarije was wel een aardige indie inzending. En verder vooral matigheid troef.
Van de big Five had alleen Italië een redelijk liedje met L'Essenziale.
Love Kills was prima om naar te luisteren. Maar dat was bijvoorbeeld Only Love Survives ook. Er waren een paar echt goede nummers. En heel veel nummers die niet slecht waren, maar allemaal een 6,5 zullen we maar zeggen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:05 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Love Kills vind ik ook wel leuk. Al is het alleen maar omdat de zanger zo'n schattig hupje doet als hij net klaar is met zingen. Kedvesem luister ik ook nog steeds en I Feed You My Love is misschien wel mijn favoriete eurovisiesong allterijden.
Hier kan ik een Dave-achtige uitspraak over doen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:05 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik wist niet dat er diepte in mij zat joh
Er staat diepte he, niet iets diepsquote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:16 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Hier kan ik een Dave-achtige uitspraak over doen.
Sjaanquote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:16 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Hier kan ik een Dave-achtige uitspraak over doen.
Haha ja ik zag ze net in beeldquote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:20 schreef molloot200 het volgende:
E-mail to berlin in de radio 10 songfestival quiz!! @:Aoibhin
Ja klopt. En dan vind ik het persoonlijk van Arcade niet enorm terecht, maar dat is ook smaakgebonden natuurlijk.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:10 schreef Redefine het volgende:
Ik kijk nog even naar de uitslag in punten. En wat ik al wel eens eerder heb gezegd. Dat jaar kun je vrij goed vergelijken met 2019. Een winnaar die van te voren al een beetje vaststond i.i.g. een enorme favoriet was bij alles en iedereen. Heel weinig echte concurrentie. En uiteindelijk heeft de winnaar niet eens zo enorm ruim overwonnen.
Nu is Only Teardrops wel iets meer een niemendalletje dan Arcade. Maar het laat toch echt zien dat je op het juiste moment met een favoriet liedje moet komen. Beide winnaars hadden in sommige sterkere jaren mogelijk pas achtste geworden.
2013 was denk ik nog wel slechter ja. Maar samen met 2019 wel het zwakste. Des te mooier dat we dan in 2019 wonnen.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:24 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ja klopt. En dan vind ik het persoonlijk van Arcade niet enorm terecht, maar dat is ook smaakgebonden natuurlijk.
Moet zeggen dat ik 2019 ook echt wel nog een sterker jaar vind dan 2013; die laatste had misschien wel de slechtste line-up van de hele 2010's
Zit Jaap er nog steeds in?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 21:34 schreef Theebag het volgende:
Gouden kooi gespot in de Eurosong commercial net voor de quiz.
Nu wil ik het terugkijken om te kijken wat jij bedoelde maar het was niet mijn bedoeling dit terug te gaan kijkenquote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:34 schreef ijs_beer het volgende:
Die quiz op npo1 was echt alles wat ik haat aan de televisie en bn'er Cultuur
Ik wil hem nog terug gaan kijken. Is dat het waard, ook als ik gewoon even wil cringen?quote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:34 schreef ijs_beer het volgende:
Die quiz op npo1 was echt alles wat ik haat aan de televisie en bn'er Cultuur
Oppervlakkig (als in alle vragen en antwoorden zijn echt heel simpel), te hypere bn'er, Dionne 'Muis' Stax en een slot vraag die de hele score nog kan omgooien. Oftewel de suggestie dat de kijker compleet debiel is.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:46 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik wil hem nog terug gaan kijken. Is dat het waard, ook als ik gewoon even wil cringen?
Dat laatste is wel iets wat steeds erger wordt.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:56 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Oppervlakkig (als in alle vragen en antwoorden zijn echt heel simpel), te hypere bn'er, Dionne 'Muis' Stax en een slot vraag die de hele score nog kan omgooien. Oftewel de suggestie dat de kijker compleet debiel is.
Hmm oké meer iets om op de achtergrond aan te hebben als ik toch aan het koken ben ofzoquote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:56 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Oppervlakkig (als in alle vragen en antwoorden zijn echt heel simpel), te hypere bn'er, Dionne 'Muis' Stax en een slot vraag die de hele score nog kan omgooien. Oftewel de suggestie dat de kijker compleet debiel is.
Je bent er nu toch. Dus ben je aan het nachtbraken.quote:
Qftquote:Op zondag 16 mei 2021 01:17 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je bent er nu toch. Dus ben je aan het nachtbraken.
Blijkbaar zien de gokkers het wel weer in zitten.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:20 schreef TheVulture het volgende:
Is er iets wat wij niet weten over Cyprus dat het al de hele week aan het klimmen is en nu zelfs 5e is bij de bookies en morgen waarschijnlijk ook IJsland voorbij is
Geen idee. Ik vind het een leuk liedje, maar ik neem aan dat dit niet genoeg is voor zo'n sterk effect.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:20 schreef TheVulture het volgende:
Is er iets wat wij niet weten over Cyprus dat het al de hele week aan het klimmen is en nu zelfs 5e is bij de bookies en morgen waarschijnlijk ook IJsland voorbij is
Ja het is erg opvallend, ik vind het wel een top 10 liedje, maar dat het een soort Fuego-achtige opmars aan het maken lijkt is wel iets tequote:Op zondag 16 mei 2021 01:22 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Geen idee. Ik vind het een leuk liedje, maar ik neem aan dat dit niet genoeg is voor zo'n sterk effect.
Heeyyy goedenachtquote:Op zondag 16 mei 2021 01:23 schreef LaCatastrophe het volgende:
Ik kom hier ook nog even gedag zeggen hoor!
Hoi allemaal!
Ik vind het ook een raadselquote:Op zondag 16 mei 2021 01:20 schreef TheVulture het volgende:
Is er iets wat wij niet weten over Cyprus dat het al de hele week aan het klimmen is en nu zelfs 5e is bij de bookies en morgen waarschijnlijk ook IJsland voorbij is
Hey!quote:Op zondag 16 mei 2021 01:23 schreef LaCatastrophe het volgende:
Ik kom hier ook nog even gedag zeggen hoor!
Hoi allemaal!
Jawel, geen idee hoeveel langer ik het red vanavondquote:Op zondag 16 mei 2021 01:27 schreef LaCatastrophe het volgende:
Hey Koen, laat het een goede nacht zijn! Ook nog laat wakker?
Dat zou het op zich nog wel een beetje kunnen verklaren ja, nu Moldavië tegenvalt. Dan nog zijn San Marino en Servië ook niet echt slecht ontvangen.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:27 schreef Redefine het volgende:
Misschien dat bij de bookies/gokkers Diablo de battle van de up tempo nummers binnen dit genre gewonnen heeft door de staging/performance?
Iets in haar stem en het nummer heeft ergens wel iets Fuego-achtigs, maar niet genoeg om eenzelfde resultaat te gaan halen.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:23 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja het is erg opvallend, ik vind het wel een top 10 liedje, maar dat het een soort Fuego-achtige opmars aan het maken lijkt is wel iets te
Slaap Koentje slaap, daarbuiten loopt een schaapquote:
Sinds vorige week ofzo gelukkig wel. Toen kreeg ik toch ruimte, waardoor ik nu enthousiast ben.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:27 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Hey!Jou vergeet ik niet, want dankzij jou had ik een Duncan Paradiso kaartje in 2019
![]()
Heb je een beetje zin in deze editie?
Thanks, heb er toen ook zeker van genoten!quote:Op zondag 16 mei 2021 01:34 schreef LaCatastrophe het volgende:
[..]
Sinds vorige week ofzo gelukkig wel. Toen kreeg ik toch ruimte, waardoor ik nu enthousiast ben.![]()
Ja, weet ik nog. Was je ook zeer gegund!
Ik vind het grappig dat iedereen de Fuego vergelijkingen maakt want ik vind het geen enkel opzicht een kopie van Fuegoquote:Op zondag 16 mei 2021 01:32 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Iets in haar stem en het nummer heeft ergens wel iets Fuego-achtigs, maar niet genoeg om eenzelfde resultaat te gaan halen.
Of het nummer doet @:Nexum genoeg aan Fuego denken om in zijn enthousiasme als een bezetene bets te spammen bij alle grote wedkantoren oid.![]()
Het verbaast me ook enigszins. Ik denk dat het meer een kwestie is van algemene opluchting dat de repetities goed gingen (lage verwachtingen en zo) dan dat er iets geweldigs en verrassends te zien was.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:20 schreef TheVulture het volgende:
Is er iets wat wij niet weten over Cyprus dat het al de hele week aan het klimmen is en nu zelfs 5e is bij de bookies en morgen waarschijnlijk ook IJsland voorbij is
Hoiquote:Op zondag 16 mei 2021 01:23 schreef LaCatastrophe het volgende:
Ik kom hier ook nog even gedag zeggen hoor!
Hoi allemaal!
Het ging ook wel goed bij de Eurojury.quote:Op zondag 16 mei 2021 07:50 schreef Cee het volgende:
[..]
Het verbaast me ook enigszins. Ik denk dat het meer een kwestie is van algemene opluchting dat de repetities goed gingen (lage verwachtingen en zo) dan dat er iets geweldigs en verrassends te zien was.
Joejoequote:Op zondag 16 mei 2021 08:50 schreef Aoibhin het volgende:
Goedemorgen![]()
Geen rehearsals vandaag, lekker even bijkomen van alle drukteEn mama helpen met de juiste apps op haar telefoon zetten, geld overmaken/ontavngen van de tickets.
En weer video's uit de oude doos ophalen:
Trijntje die naar het Songfestival wilde en Anouk antwoorden "moet je niet doen"
Goed gepland!quote:Op zondag 16 mei 2021 08:59 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Joejoe![]()
Wel even afkikken vandaag![]()
Gelukkig komen meneer Sjors’ ouders, hoef ik ook niks te missen van het esf
Omdat het gastland zelden hoog scoort. En het geen geweldig nummer is wat er enorm uitspringt.quote:Op zondag 16 mei 2021 06:28 schreef jameshond7 het volgende:
Waarom staat NL nog steeds zo laag bij de bookmakers?
Sterktequote:
Het is meer van die show van 2019 duurde ontzettend lang. Hopelijk aanstaande zaterdag doen ze niet zo lang met de intervalacts.quote:
Er kwam echt geen einde aan nee, ik zat ook al te knikkebollenquote:Op zondag 16 mei 2021 09:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Het is meer van die show van 2019 duurde ontzettend lang. Hopelijk aanstaande zaterdag doen ze niet zo lang met de intervalacts.
Oh ja, Treble.quote:Op zondag 16 mei 2021 10:23 schreef Aoibhin het volgende:
Net dit gekeken in een nostalgische bui. Was al helemaal vergeten dat ze heel Europa door waren gegaan in een tourbus![]()
Vooral cringe en volgens mij alles vooraf ingestudeerd.quote:Op zaterdag 15 mei 2021 23:46 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ik wil hem nog terug gaan kijken. Is dat het waard, ook als ik gewoon even wil cringen?
Misschien denken de bookies: als twee honden vechten om een been, gaat een derde er mee heen.quote:Op zondag 16 mei 2021 01:20 schreef TheVulture het volgende:
Is er iets wat wij niet weten over Cyprus dat het al de hele week aan het klimmen is en nu zelfs 5e is bij de bookies en morgen waarschijnlijk ook IJsland voorbij is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |