Wat Malta betreft sla je wel een beetje door hoor. Dit wordt bepaald door de EBU dus neem aan dat hier geen geld in het spel kan zijn, zeker als je ziet dat Malta in andere jaren niet per sé lekker werd geloot. Ik ben zelf ook van mening dat Malta het sterkst staat en ze er dus het meest op kunnen bouwen die als afsluiter te gebruiken.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 12:07 schreef Fred_B het volgende:
Litouwen als opening hing wel in de lucht. Ik had wat meer steun voor België verwacht, zoals dat matige Deense liedje nu wel krijgt in de tweede semi. Maar goed, misschien dat Malta zelfs in de semi hun startpositie wilde regelen.
Goed gedaanquote:
Ik denk dat het bij beide meevalt. Als Azerbeidzjan gezongen heeft, is het nog maar een minuut of 7 voor de lijnen opengaan, ondanks dat wat erna komt ook enigszins in dezelfde vijver vist. In het geval van Griekenland geldt dat zowel de twee liedjes ervoor als de twee erna waarschijnlijk geen stemmenmagneten zijn, zelfs als iets ervan zich toch kwalificeert. Dan ligt het voor zowel Azerbeidzjan als Griekenland toch vooral aan henzelf als het niet lukt.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 14:14 schreef molloot200 het volgende:
Ik zit te denken: valt Azerbeidzjan nu niet totaal weg met Oekraïne en Malta erna? Vond het sowieso al geen jury pleaser, maar Oekraïne en Malta zijn imo veel sterker qua stemmen trekken. Geen idee, Azerbeidzjan heeft natuurlijk wel z’n vriendjes maar het is ergens ook niet zo’n goed teken.
Ook voor onze Stefania is nummer 4 een matige plekIk had het haar wel gegund. Ze kan er nu zomaar al uit liggen voor dat Nederlanders überhaupt op haar kunnen stemmen.
België contrasteert tegen vrijwel alles wel prima natuurlijk. Dan is het juist jammer als je tussen 9 en 16 van de buren slechts nummer 11 krijgtquote:Op dinsdag 30 maart 2021 16:38 schreef ijs_beer het volgende:
België zit toch prima als contrast tussen die twee nummers? Lijkt me juist een goede plek.
Prima plek en een bak karma voor Alex Callierquote:Op dinsdag 30 maart 2021 16:58 schreef Fred_B het volgende:
[..]
België contrasteert tegen vrijwel alles wel prima natuurlijk. Dan is het juist jammer als je tussen 9 en 16 van de buren slechts nummer 11 krijgt
Ditquote:
quote:Op dinsdag 30 maart 2021 17:21 schreef grazz het volgende:
[..]
Dit![]()
Verder vind ik het stukje met Georgie, Albanië,Portugal en Bulgarije saai klinken, maar wellicht zal dat live straks anders zijn.
Finland en daarna Letland zou ook niet mijn keuze zijn geweest.
Ik denk dat ze het Johnny Cash T-shirt van de producer heeft aangehad.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 18:24 schreef spleeh het volgende:
Zou dit een soort wraak op Victoria omdat ze niet voor Imiginairy friend gekozen heeft.
Die houden we er inquote:Op dinsdag 30 maart 2021 19:00 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Ik denk dat ze het Johnny Cash T-shirt van de producer heeft aangehad.
Semi 1 is wel een stuk lastiger inderdaad.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 19:04 schreef Em31 het volgende:
Na het kijken van de recap gok ik nu dit
Semi 1
Litouwen
Rusland
Zweden
Australië
Cyprus
Kroatië
België
Roemenië
Oekraïne
Malta
Semi 2
San Marino
Tsjechië
Griekenland
Moldavië
IJsland
Servië
Bulgarije
Finland
Zwitserland
Letland
Semi 1 is wel lastiger, staging/live gaat daar toch wel belangrijker zijn
Ja Australië twijfelde ik ook wel, ik had er eerst ook 12 daar. Wie weet wordt het bijv. Ierland.quote:Op dinsdag 30 maart 2021 20:36 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Semi 1 is wel een stuk lastiger inderdaad.
Australië zou dan de niet verwachte finalist zijn. Maar daar is er elk jaar ook één van.
Ik zou dan toch eerder aan Noorwegen denken.
Voor semi 2 gaat Tsjechië het denk ik wel lastig krijgen. Maar met welk land moet ik ze dan vervangen ?
Ik zou ook niet uit mijn hoofd weten of we dat in een eerdere jaren wel of niet hadden. Uiteindelijk hebben we in ESF-week wel twee aparte topics (of een reeks die verandert van SF1 naar SF2), dus wat mij betreft kan dat welquote:Op dinsdag 30 maart 2021 21:19 schreef Cee het volgende:
Vraagje aan de mods, zouden we voor de beide halve finales een apart topic moeten/kunnen maken? Weet niet of we dat in vorige jaren ook deden.
@:Momo @:ijs_beer @:Greys @:H_T
Aan zo'n statistiek zitten natuurlijk ook ontzettend veel haken en ogen.quote:
Onze online host is naar het main event gepromoveerd.quote:Op maandag 29 maart 2021 12:15 schreef Dave het volgende:
Hadden we zelf geen online hosts meer, of hebben ze in het kader van #openup die Finse gevraagd?
Ja he?quote:Op woensdag 31 maart 2021 11:15 schreef Nexum het volgende:
Het feit dat we weten dat het gewoon doorgaat maakt me zo blijheel gek gevoel is dat maar het begint echt officieel te voelen
Inderdaad ja, benieuwd hoe ze het een beetje leuk en interactief gaan maken.quote:Op woensdag 31 maart 2021 15:16 schreef Amarinthe het volgende:
Voor de artiesten wordt het dit jaar best wel saai of niet? Niet dat ik het niet snap hoor, maar zat het me ineens te bedenken. Natuurlijk alsnog een geweldige kans dat je voor miljoenen mag zingen. Maar er is geen publiek (toch?) en je moet in quarantaine in je hotelkamer. Dan mag je eindelijk naar Eurovisie en is dit je jaar :"D
Geen publiek is nog niet zeker, kan best zijn dat het bv een Fieldlabs event wordt en/of er alsnog gewoon een deel publiek op de tribunes mag.quote:Op woensdag 31 maart 2021 15:16 schreef Amarinthe het volgende:
Voor de artiesten wordt het dit jaar best wel saai of niet? Niet dat ik het niet snap hoor, maar zat het me ineens te bedenken. Natuurlijk alsnog een geweldige kans dat je voor miljoenen mag zingen. Maar er is geen publiek (toch?) en je moet in quarantaine in je hotelkamer. Dan mag je eindelijk naar Eurovisie en is dit je jaar :"D
Behalve misschien Flo Ridaquote:Op woensdag 31 maart 2021 18:56 schreef Em31 het volgende:
Ook wel jammer voor ons dat ze geen leuke dingen in Nederland kunnen doenmáár uiteindelijk zou het natuurlijk al fantastisch zijn dat ze hier in ieder geval allemaal zijn
In het protocol staat “except for Eurovision scheduled activities”. Zou me niets verbazen als ze in de eerste week in groepen van delegaties alsnog wat sightseeing kunnen gaan doen op besloten plekken in Rotterdam 😏quote:Op woensdag 31 maart 2021 18:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Geen publiek is nog niet zeker, kan best zijn dat het bv een Fieldlabs event wordt en/of er alsnog gewoon een deel publiek op de tribunes mag.
Dat je als artiest niet lekker de stad mag verkennen straks lijkt me idd vrij rot. Maar we hebben nog twee maanden, wie weet gebeurt er nog iets hoopvols waardoor dat bv wel mag onder bepaalde voorwaarden!
The Roopgootquote:Op woensdag 31 maart 2021 22:31 schreef Cee het volgende:
The Roop in de Koopgoot, Uku in de Koekela en zo.
quote:Op woensdag 31 maart 2021 22:56 schreef Nashipeer het volgende:
Vanaf het dak van de Maassilo. Worden mooie beelden voor Rock the Roof!
https://www.instagram.com/p/CNFjBTuF5Wg/
quote:Op donderdag 1 april 2021 05:17 schreef Em31 het volgende:
9 keer 3500 mensen!
[ twitter ]
https://twitter.com/nos/status/1377431740071829504?s=21
Misschien bedoelen ze op de tribune? Vloer wordt sowieso helemaal greenroomquote:Op donderdag 1 april 2021 07:29 schreef Koen66 het volgende:
3500 per show? Da's toch veel minder dan de helft? Kunnen toch zo'n 15000 in Ahoy normaal gesproken?
Maar het is wel tof
Ik ben nog steeds wel benieuwd hoe ze dit een beetje “vullend” gaan krijgen / laten lijken.quote:Op donderdag 1 april 2021 07:35 schreef Em31 het volgende:
[..]
Misschien bedoelen ze op de tribune? Vloer wordt sowieso helemaal greenroom
Lekker midden in de nacht geheime meetings met de EBUquote:Op donderdag 1 april 2021 07:45 schreef Meke het volgende:
Ik ben wel benieuwd waarom dat ineens vannacht naar boven kwam
Interview met Slob in de Telegraafquote:Op donderdag 1 april 2021 07:45 schreef Meke het volgende:
Ik ben wel benieuwd waarom dat ineens vannacht naar boven kwam
maar even wachten tot morgen, als het dan nog steeds staat is het zeker geen 1 aprilgrapquote:Op donderdag 1 april 2021 07:45 schreef Meke het volgende:
Ik ben wel benieuwd waarom dat ineens vannacht naar boven kwam
Ja ik ook, maar ze moeten daar ook op 1,5 meter zitten dacht ik gelezen te hebben. Brede bankjes etc. En ik gok veel bloemen/vlaggen enzoquote:Op donderdag 1 april 2021 07:46 schreef molloot200 het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds wel benieuwd hoe ze dit een beetje “vullend” gaan krijgen / laten lijken.
dus geen bubbels creeeren zoals met het NL elftal?quote:Op donderdag 1 april 2021 07:51 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik ook, maar ze moeten daar ook op 1,5 meter zitten dacht ik gelezen te hebben. Brede bankjes etc. En ik gok veel bloemen/vlaggen enzo
Nee dat denk ik ook echt niet. De lol van 1 april is dat je zegt: dit was zo naïef dat je hier in bent getrapt hi ha hoquote:Op donderdag 1 april 2021 07:52 schreef Em31 het volgende:
Natuurlijk ga je hier geen grap over maken?
quote:Op donderdag 1 april 2021 07:53 schreef Koen66 het volgende:
[..]
dus geen bubbels creeeren zoals met het NL elftal?
quote:The arena floor will feature an enlarged greenroom without audience in front of the stage, with additional distance between the booths. Delegations of up to 7 people can be seated in the booths while respecting social distancing guidelines.
For the moment, there is no need to wear face masks in the greenroom as long as people remain seated and practice social distancing.
While we all understand the intense emotions in the greenroom during the voting, we ask all delegations to avoid close contact and think of alternative ways to show joint excitement towards the viewers at home, like a dance move, foot kiss, elbow bump or other gesture.
Klopt! De normale capaciteit is idd ongeveer 15.000. Maar door het grote podium, ruimte voor de camera's en crew, en extra paden waren er nog maar iets van 11/12.000 plaatsen over. En toen werd publiek uitgesloten op de vloer om de 1,5m-green room te creëren. Ik denk dat daardoor nog eens een paar duizend plekken vanaf gingenquote:Op donderdag 1 april 2021 07:29 schreef Koen66 het volgende:
3500 per show? Da's toch veel minder dan de helft? Kunnen toch zo'n 15000 in Ahoy normaal gesproken?
Maar het is wel tof
Nee het is helemaal niet grappigquote:Op donderdag 1 april 2021 07:55 schreef Meke het volgende:
[..]
Nee dat denk ik ook echt niet. De lol van 1 april is dat je zegt: dit was zo naïef dat je hier in bent getrapt hi ha ho![]()
Niet iets noemen waar iedereen ZO HARD op dit te wachten, en dan een dag later weer keihard hun dromen vermorzelen. Das toch niet leuk
Ik weet niet hoe de verdeling is, maar dit hoop ik ook.quote:Op donderdag 1 april 2021 08:18 schreef Moira het volgende:
OH MY GOD JONGONS WE MOGEN
Helft vd zaal met alleen maar Nederlanders, dus qua kaartverkoop moet dat ook niet zo heel anders zijn toch aangezien de helft normaal naar andere Europeanen gaat
Dit denk ikquote:Op donderdag 1 april 2021 08:26 schreef TDHS het volgende:
En ze hadden al eerder gezegd dat eerst de voormalige kaarthouders aan de beurt zijnEn per show was dat toch? Dus voor elk van de negen shows mogen dan alleen NL fans met oude kaarten voor die show een poging wagen?
Ja je krijgt een code voor de show(s) waar je ook kaartjes voor had. En dan vallen dus al die buitenlandse nog af. Dus ik ga er eigenlijk vanuit dat het alle Nederlanders die met hun code opnieuw proberen te bestellen wel moet lukkenquote:Op donderdag 1 april 2021 08:26 schreef TDHS het volgende:
En ze hadden al eerder gezegd dat eerst de voormalige kaarthouders aan de beurt zijnEn per show was dat toch? Dus voor elk van de negen shows mogen dan alleen NL fans met oude kaarten voor die show een poging wagen?
Jij mag weer bestellen voor de show waar jij voor had, en voor je andere kaartje moet degene van wie jij ‘m had weer bestellen.quote:Op donderdag 1 april 2021 08:30 schreef Meridiaan het volgende:
Betekent dat dus dat ikzelf plus de persoon met wie ik het kaartje heb gekocht (ik had twee kaarten) mag meedoen?
Of alleen ik, omdat ik heb betaald?
Ooih en @:Andromache
AMaar ik had twee kaarten, dan mag degene op wiens naam ik het tweede kaartje had geregistreerd niet ook in de rij gaan staan, dat bedoelde ik meer.quote:Op donderdag 1 april 2021 08:33 schreef Moira het volgende:
[..]
Jij mag weer bestellen voor de show waar jij voor had, en voor je andere kaartje moet degene van wie jij ‘m had weer bestellen.
Weer in de stressss om kaartjes te bemachtigenquote:Op donderdag 1 april 2021 08:18 schreef Moira het volgende:
OH MY GOD JONGONS WE MOGEN
Helft vd zaal met alleen maar Nederlanders, dus qua kaartverkoop moet dat ook niet zo heel anders zijn toch aangezien de helft normaal naar andere Europeanen gaat
Ja psies, degene die de kaartjes in eerste instantie besteld/betaald heeft is degene die de code krijgt om opnieuw te bestellen voor die specifieke show.quote:Op donderdag 1 april 2021 08:53 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
AMaar ik had twee kaarten, dan mag degene op wiens naam ik het tweede kaartje had geregistreerd niet ook in de rij gaan staan, dat bedoelde ik meer.
Lees ik ook idd, ik hoop dat ze het nu enkel bij de 500 kaarten houden van mensen die daadwerkelijk graag wilden gaan.quote:Op donderdag 1 april 2021 08:54 schreef Fascination het volgende:
En er komen weer kaarten beschikbaar voor de minima? Ik lees dat in enkele berichten.
Hoe heb jij je kaarten bemachtigd dan?quote:Op donderdag 1 april 2021 09:04 schreef GeorgeM het volgende:
Oh nee, ik had geen rechtstreekse kaarten, dus ook geen code
Ja da’s het makkelijkst, al voorzie ik dat het weer zoiets wordt als vorig jaar dat mensen die mogen bestellen gewoon maximaal aantal kaartjes bestellen en als er nog over blijven die aan mede-ESF’ers beschikbaar stellen.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:19 schreef Bicassie het volgende:
De mensen die kaartjes via andere leden hebben bemachtigd moeten het dus weer via die andere leden weer proberen als ik dit goed begrijp?
zal geen vaccinatie zijn toch, maar een negatieve test? Tenminste dat mag ik hopen. Anders mag ik pas in 2046 weer een keer naar een eventueel songfestival.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:25 schreef drxanax het volgende:
Het is mij niet gelukt een kaartje te bemachtigen destijds, kom ik er nu wel nog voor in aanmerking?
Las net ook dat je vaccinatie moet kunnen overhandigen. Wellicht vergroot dit mijn kans op een kaartje...
Ik neem aan dat er wel minder kaartjes zullen zijn die gedeeld kunnen worden dit keer doordat er maar 3500 kaartjes beschikbaar zijn. Ik hoop echt dat ik weer kan gaan dit jaar!quote:Op donderdag 1 april 2021 09:23 schreef Moira het volgende:
[..]
Ja da’s het makkelijkst, al voorzie ik dat het weer zoiets wordt als vorig jaar dat mensen die mogen bestellen gewoon maximaal aantal kaartjes bestellen en als er nog over blijven die aan mede-ESF’ers beschikbaar stellen.
Ik wil geautomiseerde wapperende vlaggen overal in de arena, en daartussen publiek hahaquote:Op donderdag 1 april 2021 07:51 schreef Em31 het volgende:
[..]
Ja ik ook, maar ze moeten daar ook op 1,5 meter zitten dacht ik gelezen te hebben. Brede bankjes etc. En ik gok veel bloemen/vlaggen enzo
Negatieve test, geen vaccinatie. Dan kan er eind mei nog bijna niemand naar binnen.quote:Op donderdag 1 april 2021 09:25 schreef drxanax het volgende:
Het is mij niet gelukt een kaartje te bemachtigen destijds, kom ik er nu wel nog voor in aanmerking?
Las net ook dat je vaccinatie moet kunnen overhandigen. Wellicht vergroot dit mijn kans op een kaartje...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |