SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes meer
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Belachelijk. PvdD had hier totaal gelijk.quote:
Pim was een intelligente welbespraakte fatsoenlijke heer met een visie - niet geheel mijn visie, maar hij had een visie - en met humor, zelfspot en relativeringsvermogen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:11 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Dit ben ik dan wel weer geheel met je eens
Prima, als je ervoor bent. Maar als Ferd 20 minuten om antwoorden staat heen te lullen, dan moet je opstaan en achter je collega kamerleden gaan staan en Ferd laten weten dat je zo met kamerleden om gaat. Hetzelfde punt dat geen garantie wordt gegeven dat de wet die voorlag de wet wordt die gebruikt gaat worden of dat je bezig bent met wetgeving voor de prullenbak. Daar moet je als kamerlid tegen opstaan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:09 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Toch is het opvallend dat het nu nog zo is. Je zou denken dat partijen zich vrijer voelen om naar eigen inzicht te stemmen doordat het kabinet demissionair is. Dat het parlement de avondklok steunt zou natuurlijk ook gewoon kunnen doordat ze de noodzaak onderschrijft. Neem de PvdA: best onzichtbaar gisteren in het debat en nauwelijks kritisch. Da's niet handig in tijden van verkiezingen, zou je denken.
Mee eens. Het viel me op dat de voorzitter er wel één keer iets over zei, maar vrij laat en zonder succes.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:19 schreef maan_man het volgende:
[..]
Prima, als je ervoor bent. Maar als Ferd 20 minuten om antwoorden staat heen te lullen, dan moet je opstaan en achter je collega kamerleden gaan staan en Ferd laten weten dat je zo met kamerleden om gaat. Hetzelfde punt dat geen garantie wordt gegeven dat de wet die voorlag de wet wordt die gebruikt gaat worden of dat je bezig bent met wetgeving voor de prullenbak. Daar moet je als kamerlid tegen opstaan.
Voldoendequote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is hier ook al besproken dat je na 9 uur niet op het balkon van je moeke mag staan?
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Is hier ook al besproken dat je na 9 uur niet op het balkon van je moeke mag staan?
Pim had helemaal geen visie. Op het moment dat hem lastige vragen werden gesteld werd hij boos en peerde 'm.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:19 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Pim was een intelligente welbespraakte fatsoenlijke heer met een visie - niet geheel mijn visie, maar hij had een visie - en met humor, zelfspot en relativeringsvermogen.
Ik stem altijd links, Pim had nooit mijn stem gekregen. Wel had ik graag Pim ontmoet en het lijkt me een fijn gezelschap, zeker als gesprekspartner.
Mat Herben was ook wel oke, maar de rest die erbij hing - met als dieptepunt Eerdmans die echt niets van Pim begrepen heeft en zijn erfenis misbruikt - was echt prut. Pim heeft nooit een goed team kunnen vormen om hem heen. De partij was Pim en Pim was helemaal niet zo extreem, maar gaf wel aan dat er op zekere punten problematiek was.
Ik geloof ook niet dat Pim een echte racist of fascist was. Ik denk dat er met Pim goed te spreken viel, in schril contrast met Geert die volstrekt geradicaliseerd is helaas.
Neen, de moord op Pim was een gruweldaad en heeft de Nederlandse samenleving veel schade berokkend. De LPF onder Pim had wat mij betreft mee mogen regeren.
Ik heb wel een haperende advocaat, bedoel je dat toevallig?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:21 schreef verita het volgende:
Ik heb haperend beeld bij de rechtszaak, jullie ook?
Ik neem aan dat iedereen het, net als ik, totaal belachelijk vond? Tevens natuurlijk een symboolmaatregel, alsof de BOA's daarvoor bij mensen gaan aanbellen.quote:
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik heb wel een haperende advocaat, bedoel je dat toevallig?
Noem jij dat ding zo ja?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:22 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik heb wel een haperende advocaat, bedoel je dat toevallig?
Ja, dat heeft zin zeg. Net als het ouderenuurtje in de supermarkt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Anderen kwetsbaren mogen ook op 15 en 16 maart gaan stemmen.
Niet iedereen hierquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik neem aan dat iedereen het, net als ik, totaal belachelijk vond? Tevens natuurlijk een symboolmaatregel, alsof de BOA's daarvoor bij mensen gaan aanbellen.
Idd, het is natuurlijk niet de bedoeling dat mensen niet gaan stemmen vanwege dat ze zich er niet veilig bij zouden voelen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Belachelijk. PvdD had hier totaal gelijk.
Ik heb geen beeld.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:21 schreef verita het volgende:
Ik heb haperend beeld bij de rechtszaak, jullie ook?
Wij Fok!kers zijn allemaal autistische moederkindjes, behoren wij nu ook tot de kwetsbaren?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:23 schreef Gia het volgende:
[..]
Anderen kwetsbaren mogen ook op 15 en 16 maart gaan stemmen.
quote:
Het blijft wonderlijk hoezeer zulke figuren losgezongen zijn van de realiteit.quote:
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardigquote:
Het gaat om het principequote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:27 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardig
Van mij mag hij gerust binnen schaatsen/sporten, maar dan moet de rest van de samenleving het ook mogen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:27 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardig
Het is maar net waar je wakker van ligt ja. Was niet slim van hem, maar daar stopt het ook wel.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:27 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardig
Wij niet naar de overdekte binnen ijsbaan = Wobke niet naar de overdekte binnen ijsbaan. En vice versa.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:27 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardig
In de folder bij je stembiljet staat 'als je je kwetsbaar voelt'.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:25 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Wij Fok!kers zijn allemaal autistische moederkindjes, behoren wij nu ook tot de kwetsbaren?![]()
Gewoon met je WAJONG-indicatie naar het stembureau.
Het is net als de koning die naar Griekenland ging. Het is gewoon niet zo slim. Is het echt walgelijk? Misschien niet, maar uit principe is het gewoon niet zo netjes tegenover Nederlanders die zichzelf zitten op te vreten binnen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:28 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Het is maar net waar je wakker van ligt ja. Was niet slim van hem, maar daar stopt het ook wel.
Van die ijsbanen krijg je geen corona. Van grote groepen die samenkomen wel. Hij komt daar niet in grote groepen maar maakt een bezoekje aan Sven Kramer die daar met zijn werk bezig is. Dit is gewoon zeiken om het zeikenquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Wij niet naar de overdekte binnen ijsbaan = Wobke niet naar de overdekte binnen ijsbaan. En vice versa.
In binnenruimtes sporten mag niet. Alleen topsporters zijn daarvan uitgesloten.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het is net als de koning die naar Griekenland ging. Het is gewoon niet zo slim. Is het echt walgelijk? Misschien niet, maar uit principe is het gewoon niet zo netjes tegenover Nederlanders die zichzelf zitten op te vreten binnen.
Oproepen om te gaan sporten wanneer alle publieke (binnen)voorzieningen om te sporten gesloten zijn, en dat doen vanuit een locatie die op dat moment ook dicht zit voor de bevolking inclusief een foto is gewoon oliedom.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:27 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardig
Het niet zo zeer om wat hij doet, maar om de positie waarin hij het doet, Als Truus van 3 hoog achter het deed, dan zou ik zeggen laat gaan, maar dan heeft zo 3 bao's in haar nek hangen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:27 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Met honderd man op een vijver staan is prima, maar met 2 man op anderhalve meter afstand op zo'n hele grote professionele baan is opeens aftrendens waardig
Ik zou er ook niet wakker van liggen, maar het is een gevalletje beeldvorming. Op het moment dat je dit de wereld in gooit geef je het gevoel dat de regels niet op jou als kamerlid van toepassing zijn. Het is een klein dingetje, maar het is een klein dingetje in een emmer die al helemaal vol is.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:28 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Het is maar net waar je wakker van ligt ja. Was niet slim van hem, maar daar stopt het ook wel.
Dus jij zou er ook geen problemen mee hebben als Wobke vandaag een foto zou maken vanuit de kroeg met een versgetapt biertje? Krijg je immers geen corona van, niet zeiken.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:30 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Van die ijsbanen krijg je geen corona. Van grote groepen die samenkomen wel. Hij komt daar niet in grote groepen maar maakt een bezoekje aan Sven Kramer die daar met zijn werk bezig is. Dit is gewoon zeiken om het zeiken
Hij heeft er uiteraard alleen maar spijt van omdat het uitlekt, niet omdat hij tot inkeer is gekomen.quote:
Regels maken voor iedereen en je er dan zelf niet aanhouden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:30 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Van die ijsbanen krijg je geen corona. Van grote groepen die samenkomen wel. Hij komt daar niet in grote groepen maar maakt een bezoekje aan Sven Kramer die daar met zijn werk bezig is. Dit is gewoon zeiken om het zeiken
Het lekte niet uit hoor, hij heeft die foto zelf vol trots gepost en durft nog daaraan toe te voegen dat sporten ontzettend belangrijk is.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:32 schreef OProg het volgende:
[..]
Hij heeft er uiteraard alleen maar spijt van omdat het uitlekt, niet omdat hij tot inkeer is gekomen.
Net als dat Ferd alleen maar stond te huilen omdat hij het heel erg zielig vond voor Ferd dat er foto's gelekt waren.
Iedereen geeft tegenstand en kritiek.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:32 schreef verita het volgende:
Volgt er iemand de eerste kamer? Ik heb het niet echt gevolgd maar er lijkt toch wel wat tegenstand?
Als de kroeg dicht zit en hij daar is om met kroeg-ondernemers te praten niet nee. Van alleen een biertje drinken krijg je geen corona.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:31 schreef Caland het volgende:
[..]
Dus jij zou er ook geen problemen mee hebben als Wobke vandaag een foto zou maken vanuit de kroeg met een versgetapt biertje? Krijg je immers geen corona van, niet zeiken.
Van mij, en ik denk een hoop anderen, mag bij per direct opstappen dankzij deze actie.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zou er ook niet wakker van liggen, maar het is een gevalletje beeldvorming. Op het moment dat je dit de wereld in gooit geef je het gevoel dat de regels niet op jou als kamerlid van toepassing zijn. Het is een klein dingetje, maar het is een klein dingetje in een emmer die al helemaal vol is.
De reacties eronder geven de tendens onder de bevolking wel een beetje weer, mensen lopen op hun laatste benen, om dan te zien dat kamerleden gewoon met hun leven verder gaan zoals daarvoor en niets in (lijken) te leveren neemt het gevoel van onrecht toe.
En juist dat maakt het nog een tikkeltje erger. Als het uitlekt betekent dat dat ie wel een idee had dat het fout was. Nu laat ie gewoon zien totaal geen benul te hebben, en dat vind ik nog veel kwalijker eigenlijk.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Het lekte niet uit hoor, hij heeft die foto zelf vol trots gepost en durft nog daaraan toe te voegen dat sporten ontzettend belangrijk is.
Ik vind het helemaal niet zo’n klein dingetje eerlijk gezegd. Het gaat wat mij betreft verder dan beeldvorming. Het geeft gewoon aan dat je niet in de maatschappij staat en compleet schijt hebt aan alle Nederlanders die niet van die schaatsbaan gebruik mogen maken. Als zulke lui dan denken dat ze ons land vertegenwoordigen vraag ik me echt af of zij daadwerkelijk de juiste volksvertegenwoordigers zouden zijn.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik zou er ook niet wakker van liggen, maar het is een gevalletje beeldvorming. Op het moment dat je dit de wereld in gooit geef je het gevoel dat de regels niet op jou als kamerlid van toepassing zijn. Het is een klein dingetje, maar het is een klein dingetje in een emmer die al helemaal vol is.
Ik ben zelf echt totaal niet bang voor covid.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:29 schreef Gia het volgende:
[..]
In de folder bij je stembiljet staat 'als je je kwetsbaar voelt'.
Geen bewijs nodig, dus.
Maar ik ga gewoon de 17de. Wonen veel ouderen in deze wijk die vermoedelijk de andere dagen gaan.
Precies dit ja. Als je nu nog op CDA stemt dan veegt Wopke eigenlijk gewoon z'n reet met je af.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:34 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal niet zo’n klein dingetje eerlijk gezegd. Het gaat wat mij betreft verder dan beeldvorming. Het geeft gewoon aan dat je niet in de maatschappij staat en compleet schijt hebt aan alle Nederlanders die niet van die schaatsbaan gebruik mogen maken. Als zulke lui dan denken dat ze ons land vertegenwoordigen vraag ik me echt af of zij daadwerkelijk de juiste volksvertegenwoordigers zouden zijn.
Nee, gewoon omdat veelal tokkies dat soort polls aanklikken.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:35 schreef Nia het volgende:
Tussenstand Verkiezingspoll op RTV Noord Lopend Vuur: https://www.rtvnoord.nl/n(...)partij-ik-ga-stemmen. PVV gaat aan kop (22,69%), gevolgd door de VVD (15,84%) en PvdA (12,36%). Zal de PVV die voorsprong te danken hebben aan Wilders' optreden in de Tweede Kamer?
Een PVV stem is een verloren stem omdat een regering met daarin de PVV onmogelijk gemaakt is.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:35 schreef Nia het volgende:
Tussenstand Verkiezingspoll op RTV Noord Lopend Vuur: https://www.rtvnoord.nl/n(...)partij-ik-ga-stemmen. PVV gaat aan kop (22,69%), gevolgd door de VVD (15,84%) en PvdA (12,36%). Zal de PVV die voorsprong te danken hebben aan Wilders' optreden in de Tweede Kamer?
Het CDA heeft een groot probleem. Misschien kan Wopke zich nog terugtrekken (lol)quote:
van een wandeling maken s'avonds ook niet.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:34 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Als de kroeg dicht zit en hij daar is om met kroeg-ondernemers te praten niet nee. Van alleen een biertje drinken krijg je geen corona.
Ja, ik bedoel met de eerste 'gelekt' dat er mensen boos om worden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:33 schreef Caland het volgende:
[..]
Het lekte niet uit hoor, hij heeft die foto zelf vol trots gepost en durft nog daaraan toe te voegen dat sporten ontzettend belangrijk is.
Het gaat mij niet om de ijsbaan, maar om het feit dat hij schijt heeft aan de regels die voor iedereen gelden. Uitzonderingen zoals pro schaatsers daar gelaten.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:34 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik vind het helemaal niet zo’n klein dingetje eerlijk gezegd. Het gaat wat mij betreft verder dan beeldvorming. Het geeft gewoon aan dat je niet in de maatschappij staat en compleet schijt hebt aan alle Nederlanders die niet van die schaatsbaan gebruik mogen maken. Als zulke lui dan denken dat ze ons land vertegenwoordigen vraag ik me echt af of zij daadwerkelijk de juiste volksvertegenwoordigers zouden zijn.
Maar waarom mogen andere mensen dat dan ook niet? Van de enige klant op de bovenste verdieping van de bieb zijn krijg je geen corona. Van in je eentje om 22:30 hardlopen krijg je geen corona. Toch mag het allemaal keihard niet, hoe veilig je het ook wilt doen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:34 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Als de kroeg dicht zit en hij daar is om met kroeg-ondernemers te praten niet nee. Van alleen een biertje drinken krijg je geen corona.
Dat denk jij. Andere Lopend Vuur polls laten juist een heel ander beeld zien.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:36 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee, gewoon omdat veelal tokkies dat soort polls aanklikken.
Ik wil ook wel schaatsen, ik bel ze wel om te vragen of ik het wel magquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:30 schreef jameshond7 het volgende:
[..]
Van die ijsbanen krijg je geen corona. Van grote groepen die samenkomen wel. Hij komt daar niet in grote groepen maar maakt een bezoekje aan Sven Kramer die daar met zijn werk bezig is. Dit is gewoon zeiken om het zeiken
Heeft Hugo al gereageerd?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Het CDA heeft een groot probleem. Misschien kan Wopke zich nog terugtrekken (lol)
Dit gaat om nog geen 2000 stemmen?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:35 schreef Nia het volgende:
Tussenstand Verkiezingspoll op RTV Noord Lopend Vuur: https://www.rtvnoord.nl/n(...)partij-ik-ga-stemmen. PVV gaat aan kop (22,69%), gevolgd door de VVD (15,84%) en PvdA (12,36%). Zal de PVV die voorsprong te danken hebben aan Wilders' optreden in de Tweede Kamer?
Ja de campagneleider praat alleen met RTL Boulevardquote:
Niet alleen incompetent maar er mag ook wel een onderzoek komen naar zijn geestesgesteldheidquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:37 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Het gaat mij niet om de ijsbaan, maar om het feit dat hij schijt heeft aan de regels die voor iedereen gelden. Uitzonderingen zoals pro schaatsers daar gelaten.
Hij heeft hier duidelijk laten zien compleet incompetent te zijn en moet zo snel mogelijk uit zijn ambt worden gezet.
Ja, hier geloof ik bijzonder weinig van. RTL Boulevard, veeg me op.quote:
Doe niet zo raar.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:36 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Een PVV stem is een verloren stem omdat een regering met daarin de PVV onmogelijk gemaakt is.
Net alsof een avondklok of welke andere maatregel dan ook een natuurwet is.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:41 schreef maan_man het volgende:
Advocaat heeft het dreigen ook al geleerd: "wat is anders de optie? Een avondklok overdag?"
Die is nu onderweg naar de Thialf. Met krokettenquote:
Wel lekker koel in Thialf. Misschien kunnen ze daar ook de vaccins opslaan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:42 schreef StateOfMind het volgende:
Di
[..]
Die is nu onderweg naar de Thialf. Met kroketten![]()
Het gaat niet (uitsluitend) om het aantal stemmen. Zo'n internetpoll geeft gewoon geen betrouwbaar beeld omdat de methodiek niet deugt. En dat geldt ook voor stand.nl.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:39 schreef Abyss33 het volgende:
[..]
Dit gaat om nog geen 2000 stemmen?
niet heel representatief.
Dan vind ik de stand.nl poll interessanter. waarbij inmiddels 50.000 mensen gestemt over de stelling dat de avondklok een goede maatregel is.
Waar 89% van die 50.000 het oneens is.
ja maar het is een gebed met vaststaand einde.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:43 schreef gebrokenglas het volgende:
Volgen jullie ook die live uitzending over de avondklok?
Inderdaad, en het is niet alsof Rutte dat allemaal zelf verzint. Dit zijn processen die altijd zonder uitzondering voorkomen als (democratisch gekozen) machthebbers zichzelf meer macht toe-eigenen en voornamelijk gaan regeren op angst.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Net alsof een avondklok of welke andere maatregel dan ook een natuurwet is.
Rutte heeft er ook een handje van te doen alsof dat zo is.
Vertelquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:43 schreef ondeugend het volgende:
[..]
ja maar het is een gebed met vaststaand einde.
Wat is dat einde dan? Volgens mij staat er nog niets vast, mevrouw de voorzitter is echt niet vies van een standpunt tegen de staat, zie Urgenda.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:43 schreef ondeugend het volgende:
[..]
ja maar het is een gebed met vaststaand einde.
Wat gaat de PVV concreet bereiken met de meeste zetels, maar wel verplicht in de oppositie?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:41 schreef Abyss33 het volgende:
[..]
Doe niet zo raar.
een VVD stem is een verloren stem.
Wel hele rare gedachte om te zeggen omdat de partijen waar je niet op wil stemmen niet met de partij waar je op wil stemmen in zee gaan je dan niet op die partij zou stemmen?
En zetels zijn zetels. Hoemeer zetels hoe belangrijker toch ook voor tweede kamer meerderheid en dergelijke
Klopt. ik denk ook niet dat 89% het oneens is met de avondklok.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:43 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het gaat niet (uitsluitend) om het aantal stemmen. Zo'n internetpoll geeft gewoon geen betrouwbaar beeld omdat de methodiek niet deugt. En dat geldt ook voor stand.nl.
Er zal nog meer dan normaal een splintercoalitie gevormd moeten worden, meer kans op falen/aftreden dus en bij de volgende verkiezingen weer meer stemmen op Greetje.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:45 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Wat gaat de PVV concreet bereiken met de meeste zetels, maar wel verplicht in de oppositie?
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:45 schreef ESF1Gamer het volgende:
Is het 1e kamer debat in de Ridderzaal?
MEvrouw de voorzitter is ook zo'n linkse klimaatgekkie inderdaad. Ligt het eerder voor de hand dat wat betreft volksgezondheid ook totaal aan die linkse kant zit, dus de staat haar kant.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:45 schreef verita het volgende:
[..]
Wat is dat einde dan? Volgens mij staat er nog niets vast, mevrouw de voorzitter is echt niet vies van een standpunt tegen de staat, zie Urgenda.
Ik kijk liever naar opdrogende verf. Dat is nog minder saai.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:43 schreef gebrokenglas het volgende:
Volgen jullie ook die live uitzending over de avondklok?
Het is alleen geen tegenhanger. Ik zou ook graag willen dat dit is hoe Nederlanders er werkelijk over denken, maar daar valt niks over te zeggen omdat de methodiek niet deugt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:45 schreef Abyss33 het volgende:
[..]
Klopt. ik denk ook niet dat 89% het oneens is met de avondklok.
Maar wel interessant om te zien en ook goede tegenhanger van die polls die die rademakers steeds doet en dan ook op allemaal hoge linkse cijfers komt.
Mee eens. Dat is een onderbelichte en zeer kwalijke kant aan de wijze waarop het kabinet met de coronacrisis omgaat, het afgaan op peilingen voor het inschatten van draagvlak het doorvoeren van regels en adviezen. Peilingmakers krijgen buitenproportioneel veel macht.quote:En vervolgens roept het kabinet dan, ja de meeste mensen staan erachter.
Nou dat is helemaal niet bekend. tenzij je een refenderum houdt
Ik ben wat aan het klussen en dit staat op de achtergrond aan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:47 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar opdrogende verf. Dat is nog minder saai.
Meeste zetels zit je niet verplicht in de oppositie.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:45 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Wat gaat de PVV concreet bereiken met de meeste zetels, maar wel verplicht in de oppositie?
Dus jij kan letterlijk naar opdrogende verf kijkenquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:48 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik ben wat aan het klussen en dit staat op de achtergrond aan.
Ik ben aan het werk en de rechtszaak staat op de voorgrond aan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:48 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik ben wat aan het klussen en dit staat op de achtergrond aan.
Geert wil volgens mij niet eens regeren, die vindt deze rol veel fijner. Beetje schreeuwen etc.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:48 schreef Abyss33 het volgende:
[..]
Meeste zetels zit je niet verplicht in de oppositie.
Kijken naar de verf en luisteren naar het hoger beroep.... een unieke combinatie.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:49 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dus jij kan letterlijk naar opdrogende verf kijken
De eerste de beste spreker die ik zie (van 50PLUS nota bene) houdt al een beter verhaal dan wat ik gisteren de hele dag van de Tweede Kamer heb aangehoord.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:47 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar opdrogende verf. Dat is nog minder saai.
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:49 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dus jij kan letterlijk naar opdrogende verf kijken
Nicequote:
Ben je zelf wel eens bij een dergelijke demonstratie geweest, dat dit je beeld is van de demonstranten?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:35 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Ik ben zelf echt totaal niet bang voor covid.
Wel voor de maatregelen en ik weet gewoon echt niet hoelang ik de maatregelen nog kan opvolgen. Er komt gewoon een punt dat ik echt niets meer te verliezen heb.
Jammer dat er bij die demonstraties zoveel mafketels meelopen van extreem-rechts en de platte aarde-kliek, maar eigenlijk vind ik net als hen dat de maatregelen wel lang genoeg hebben geduurd en moeten worden opgeheven en zou graag meelopen.
Maar die demonstranten slaan weer helemaal door en geloven in allerlei rare dingen. Of ze worden geframed, kan ook nog, zijn het regeringstrollen die deze maffe ideeen over platte aarde de wereld ingooien. Niburu-zooi zeg maar.
Ik ga stemmen gewoon de 17e op Dierenpoes.
Dat ben ik ben allemaal bewust.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:45 schreef verita het volgende:
[..]
Wat is dat einde dan? Volgens mij staat er nog niets vast, mevrouw de voorzitter is echt niet vies van een standpunt tegen de staat, zie Urgenda.
Die lijst is zowaar nog lachwekkender dan dit gedoe over de avondklokquote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:51 schreef Gunner het volgende:
[..]![]()
Ik zou andere arbeidsvitaminen zoeken maar goed ieder z'n ding
* Gunner luistert naar de KINK Icons top 150 met nu The Cranberries - Promises.
Toepasselijk op sommige vlakken.
Toch heeft de PVV wel een nuttige functie vind ik, ik zie Wilders meer als een soort blaffende hond in de kamer die in ieder geval Rutte verbaal aan kan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Geert wil volgens mij niet eens regeren, die vindt deze rol veel fijner. Beetje schreeuwen etc.
Misschien komt hij straks nog aan het woord.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:55 schreef Abyss33 het volgende:
Waarom is van Dissel er vandaag niet?
Want vandaag wordt de inhoudt behandelt?
Hij komt alleen inhoudelijk iets zeggen wanneer de inhoud niet wordt behandelt?
Denk dat Van Dissel niet weer wilt toegeven dat de Britse variant eigenlijk gunstiger uitvalt dan dat het RIVM voorspelde, en dat Viruswaarheid dan kan zeggen: ''Zie je wel, hij zit er weer naast''quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:55 schreef Abyss33 het volgende:
Waarom is van Dissel er vandaag niet?
Want vandaag wordt de inhoudt behandelt?
Hij komt alleen inhoudelijk iets zeggen wanneer de inhoud niet wordt behandelt?
Ik wil ook van mn bos haar af.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
Steeds meer kappers lappen knipverbod aan hun laars
Brancheorganisatie ANKO (Algemene Nederlandse Kappers Organisatie) ziet dat steeds meer kappers het knipverbod aan hun laars lappen en krankzinnige capriolen uithalen omdat ze platzak zijn.
De illegale kapsalon die agenten woensdag aantroffen in een zwart busje toen ze eigenlijk op jacht waren naar vier gewapende overvallers verbaast ANKO dan ook niks. Buurtbewoners hadden er al dagen argwaan, omdat het zo druk was rond de bus.
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
Steeds meer kappers lappen knipverbod aan hun laars
Brancheorganisatie ANKO (Algemene Nederlandse Kappers Organisatie) ziet dat steeds meer kappers het knipverbod aan hun laars lappen en krankzinnige capriolen uithalen omdat ze platzak zijn.
De illegale kapsalon die agenten woensdag aantroffen in een zwart busje toen ze eigenlijk op jacht waren naar vier gewapende overvallers verbaast ANKO dan ook niks. Buurtbewoners hadden er al dagen argwaan, omdat het zo druk was rond de bus.
Het beroep doet er niet echt meer toe nu de spoedwet door de Tweede Kamer is, snap wel dat Jaap betere dingen te doen heeft.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:55 schreef Abyss33 het volgende:
Waarom is van Dissel er vandaag niet?
Want vandaag wordt de inhoudt behandelt?
Hij komt alleen inhoudelijk iets zeggen wanneer de inhoud niet wordt behandelt?
Begrijpelijk. Daarnaast zullen mensen nu ook steeds sneller naar alternatieven gaan zoeken. Ik heb een enorme smerige mat momenteel. Kappers moeten open op 2 maart, anders ga ik opzoek naar een thuiskapper. Heeft lang genoeg geduurd. Kappers zijn geen superspreaders, was het afgelopen jaar ook niet.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
Steeds meer kappers lappen knipverbod aan hun laars
Brancheorganisatie ANKO (Algemene Nederlandse Kappers Organisatie) ziet dat steeds meer kappers het knipverbod aan hun laars lappen en krankzinnige capriolen uithalen omdat ze platzak zijn.
De illegale kapsalon die agenten woensdag aantroffen in een zwart busje toen ze eigenlijk op jacht waren naar vier gewapende overvallers verbaast ANKO dan ook niks. Buurtbewoners hadden er al dagen argwaan, omdat het zo druk was rond de bus.
Gooi die kappers gewoon open, man. Wat een gezeik. Waren kappers zo'n grote categorie bij het BCO?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
Steeds meer kappers lappen knipverbod aan hun laars
Brancheorganisatie ANKO (Algemene Nederlandse Kappers Organisatie) ziet dat steeds meer kappers het knipverbod aan hun laars lappen en krankzinnige capriolen uithalen omdat ze platzak zijn.
De illegale kapsalon die agenten woensdag aantroffen in een zwart busje toen ze eigenlijk op jacht waren naar vier gewapende overvallers verbaast ANKO dan ook niks. Buurtbewoners hadden er al dagen argwaan, omdat het zo druk was rond de bus.
Tsja, de kappers deden het toch al netjes? Inschrijfboekje bij de ingang, iedereen mondkapjes, flinke afstand tussen klanten, desinfectiemiddel, zelfs van die plastic flappen tussen ingang en de rest van de ruimte... Mijn kapper had het keurig geregeld, kans op besmetting was uiterst laag.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik wil ook van mn bos haar af.
De landsadvocaat had het net ook over de zorgwekkende zuid-afrikaanse variant, die zelfs besmettelijker was (46% ipv 30% voor de Britse).quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
[..]
Denk dat Van Dissel niet weer wilt toegeven dat de Britse variant eigenlijk gunstiger uitvalt dan dat het RIVM voorspelde, en dat Viruswaarheid dan kan zeggen: ''Zie je wel, hij zit er weer naast''
Die variant is amper aanwezig in Nederlandquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:00 schreef chratnox het volgende:
[..]
De landsadvocaat had het net ook over de zorgwekkende zuid-afrikaanse variant, die zelfs besmettelijker was (46% ipv 30% voor de Britse).
Begrijpelijk, vooral nu ze in België en Duitsland wel geknipt kunnen worden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
Steeds meer kappers lappen knipverbod aan hun laars
Brancheorganisatie ANKO (Algemene Nederlandse Kappers Organisatie) ziet dat steeds meer kappers het knipverbod aan hun laars lappen en krankzinnige capriolen uithalen omdat ze platzak zijn.
De illegale kapsalon die agenten woensdag aantroffen in een zwart busje toen ze eigenlijk op jacht waren naar vier gewapende overvallers verbaast ANKO dan ook niks. Buurtbewoners hadden er al dagen argwaan, omdat het zo druk was rond de bus.
Ja, maar daarom moest de avondklok ook blijven was de strekking.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:01 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Die variant is amper aanwezig in Nederland
Nee, maar zie jij een regering met de PVV als een reeele optie?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:48 schreef Abyss33 het volgende:
[..]
Meeste zetels zit je niet verplicht in de oppositie.
Straks heb je PVV, FVD en Denk die samen een meerderheid kunnen vormen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:03 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Nee, maar zie jij een regering met de PVV als een reeele optie?
Met wie kunnen ze volgens jou dan een regering vormen als ze de grootste worden?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:48 schreef Abyss33 het volgende:
[..]
Meeste zetels zit je niet verplicht in de oppositie.
Wat een kutframing weerquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:02 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja, maar daarom moest de avondklok ook blijven was de strekking.
"De zorgelijke Britse variant, en de nog meer zorgelijke zuid-afrikaanse variant, die nog besmettelijker is dan de Britse variant."
Wilders zal nooit een coalitie vormen met DENKquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:04 schreef chratnox het volgende:
[..]
Straks heb je PVV, FVD en Denk die samen een meerderheid kunnen vormen.
Oh god..
Het openen van de kappers leidt tot meer besmettingen en dus mag het niet van het OMT. Het aantal (mogelijke) besmettingen is voor die procedure totaal niet relevant.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:59 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Gooi die kappers gewoon open, man. Wat een gezeik. Waren kappers zo'n grote categorie bij het BCO?
Hebben maar 7 zetels in de Eerste Kamer.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:04 schreef chratnox het volgende:
[..]
Straks heb je PVV, FVD en Denk die samen een meerderheid kunnen vormen.
Oh god..
Hier ook prima geregeld. Ging altijd al op afspraak trouwens. Ff handjes ontsmetten, mondkapje op en knippen maar.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:59 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Tsja, de kappers deden het toch al netjes? Inschrijfboekje bij de ingang, iedereen mondkapjes, flinke afstand tussen klanten, desinfectiemiddel, zelfs van die plastic flappen tussen ingang en de rest van de ruimte... Mijn kapper had het keurig geregeld, kans op besmetting was uiterst laag.
Gelukkig heeft het kabinet het advies van het OMT wel eens vaker genegeerd.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het openen van de kappers leidt tot meer besmettingen en dus mag het niet van het OMT. Het aantal (mogelijke) besmettingen is voor die procedure totaal niet relevant.
Ja, dat klopt. Vooral als ze het strenger konden maken dan de adviezen van het OMT.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:05 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Gelukkig heeft het kabinet het advies van het OMT wel eens vaker genegeerd.
Sinds december vrijwel niet meer. Hoewel een groot gedeelte van het OMT ook de basisscholen niet open wilde doen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:05 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Gelukkig heeft het kabinet het advies van het OMT wel eens vaker genegeerd.
Eens. Kapper is een veel veiligere plek dan de supermarkt op dit moment.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Hier ook prima geregeld. Ging altijd al op afspraak trouwens. Ff handjes ontsmetten, mondkapje op en knippen maar.
Ik snap echt niet waarom er zo panisch gedaan wordt over bepaalde dingen.
Jep. Is ook al een aantal keer voorbij gekomen dat het alternatief een 'dagklok' is, of een stay at home order.quote:
En het lijkt mij ook een prima testcase om weer eens iets te openen. We zullen toch een keer weer dingen moeten openen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:07 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Eens. Kapper is een veel veiligere plek dan de supermarkt op dit moment.
Okay hans. bedankt voor deze waardevolle toevoeging. beetje apart statement van iemand die wie is de mol blijkbaar te serieus neemt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:53 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die lijst is zowaar nog lachwekkender dan dit gedoe over de avondklok
Er zijn zoveel gedachten waar we vanaf moeten.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:09 schreef Cynicio het volgende:
We moeten af van de gedachte dat alle contactberoepen per se tegelijk open of dicht moeten. Er is wel degelijk een verschil tussen een kapper en een massagesalon.
Jouw toevoeging was anders lekker relevant.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:10 schreef Gunner het volgende:
[..]
Okay hans. bedankt voor deze waardevolle toevoeging. beetje apart statement van iemand die wie is de mol blijkbaar te serieus neemt.
Hetzelfde geldt voor de horeca. Een begrip, maar daarbinnen zoveel verschillen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:09 schreef Cynicio het volgende:
We moeten af van de gedachte dat alle contactberoepen per se tegelijk open of dicht moeten. Er is wel degelijk een verschil tussen een kapper en een massagesalon.
Maar dat is niet gebeurd, en dat zorgt ervoor dat het nu allemaal héél lang gaat duren omdat de 'wachtrij' te groot is. Want ze durven het natuurlijk nooit aan om sportvelden, kappers, winkels en de buurthuizen-voor-jongeren allemaal tegelijk open te gooien, dus daar zit telkens drie weken tussen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er zijn zoveel gedachten waar we vanaf moeten.
Met name activiteiten buiten hadden al lang en breed verruimd moeten worden.
Meer activiteiten buiten toestaan, in ieder geval af van die lage maximale groepsgrootte.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er zijn zoveel gedachten waar we vanaf moeten.
Met name activiteiten buiten hadden al lang en breed verruimd moeten worden.
Ja. Spreek de supermarkten maar weer eens aan op het handhaven van de richtlijnen. De klad zit er wat in nu. Alle supermarkten zijn open dus daar komen momenteel vooral veel mensen samen. Laat de supermarkten klanten actief aanspreken over de 1,5meter afstand. Een heel groot deel van de klanten doet maar wat.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En het lijkt mij ook een prima testcase om weer eens iets te openen. We zullen toch een keer weer dingen moeten openen.
Het is toch ook meer dan redelijk dat mensen hun haar kunnen laten knippen. Daar is echt wel een verantwoord beleid voor de schrijven. Het lijkt me meer dat er simpelweg geen wil is bij het kabinet.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:57 schreef Oliver23 het volgende:
Steeds meer kappers lappen knipverbod aan hun laars
Brancheorganisatie ANKO (Algemene Nederlandse Kappers Organisatie) ziet dat steeds meer kappers het knipverbod aan hun laars lappen en krankzinnige capriolen uithalen omdat ze platzak zijn.
De illegale kapsalon die agenten woensdag aantroffen in een zwart busje toen ze eigenlijk op jacht waren naar vier gewapende overvallers verbaast ANKO dan ook niks. Buurtbewoners hadden er al dagen argwaan, omdat het zo druk was rond de bus.
Wat mij betreft is hetgene waar we vooral vanaf moeten dat we alle besmettingen willen voorkomen. De balans is compleet zoek. Sectoren worden de nek om gedraaid op basis van een angst die niet wetenschappelijk onderbouwd is, waar gewoon gezegd wordt: Ja, minder reisbewegingen is minder besmettingen, dus alles draagt bij.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:11 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er zijn zoveel gedachten waar we vanaf moeten.
Met name activiteiten buiten hadden al lang en breed verruimd moeten worden.
We kunnen schijnbaar in Duitsland wel weer knippen. Weet iemand een goede kapper in Elten?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 10:59 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Daarnaast zullen mensen nu ook steeds sneller naar alternatieven gaan zoeken. Ik heb een enorme smerige mat momenteel. Kappers moeten open op 2 maart, anders ga ik opzoek naar een thuiskapper. Heeft lang genoeg geduurd. Kappers zijn geen superspreaders, was het afgelopen jaar ook niet.
Ja, en zo komen we dus nergens. No pain, no gain.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:12 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Maar dat is niet gebeurd, en dat zorgt ervoor dat het nu allemaal héél lang gaat duren omdat de 'wachtrij' te groot is. Want ze durven het natuurlijk nooit aan om sportvelden, kappers, winkels en de buurthuizen-voor-jongeren allemaal tegelijk open te gooien, dus daar zit telkens drie weken tussen.
De pijn die er nu is is vooral onzichtbare pijn, of pijn die pas in de toekomst zichtbaar wordt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:14 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ja, en zo komen we dus nergens. No pain, no gain.
Een dagklok? Met deze cijfers?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:08 schreef chratnox het volgende:
[..]
Jep. Is ook al een aantal keer voorbij gekomen dat het alternatief een 'dagklok' is, of een stay at home order.
Dat soort dingen passen naar mijn mening echt niet.
Salon Elten blijkbaar.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:14 schreef DX11 het volgende:
[..]
We kunnen schijnbaar in Duitsland wel weer knippen. Weet iemand een goede kapper in Elten?
Over 2 wekenquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:18 schreef Pino112 het volgende:
Het loopt los?
Vanmiddag weer gewoon een stijging hoor.
Ferd noemde het gisteren een aantal keer, de landsadvocaat heeft het ook een aantal keer genoemd. Eigenlijk telkens op de vraag van proportionaliteit.quote:
In België ook. De winkels zijn daar ook gewoon open.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:14 schreef DX11 het volgende:
[..]
We kunnen schijnbaar in Duitsland wel weer knippen.
ik weet nooit of dit soort comments sarcastisch zijn. of dat het serieus bedoelt wordt..quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:18 schreef Pino112 het volgende:
Het loopt los?
Vanmiddag weer gewoon een stijging hoor.
Gisteren hebben zowel Grapperhaus als Rutte me die term iets te vaak laten vallen. Nu in deze zitting ook weer. Ik kijk niet echt uit naar de persco volgende week.quote:
Ik denk niet dat ze dat echt van plan zijn, maar hij wordt vrij fanatiek gebruikt als drogreden om de avondklok proportioneel te laten lijken. Kwestie van je referentiepunt verschuiven naar een achterlijke plek.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:19 schreef Simmertje het volgende:
Een dagklok is voor mij definitief een overstap naar kamp #ikdoenietmeermee. Mag hopen dat ze dit serieus niet gaan overwegen.
Het gaat beter in de ziekenhuizen, maar de verhoudingen zijn nog lang niet ideaal. Wel positief nieuws. En natuurlijk wordt dat positieve nieuws juist toegeschreven aan de avondklok.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:17 schreef chratnox het volgende:
[..]
De pijn die er nu is is vooral onzichtbare pijn, of pijn die pas in de toekomst zichtbaar wordt.
Overigens, ik hoorde vanmorgen op het nieuws dat vrijwel alle ziekenhuiszorg weer opgestart is en ziekenhuizen weer zoals normaal opereren. Dat lijkt me niet in lijn met het nodig hebben van een avondklok.
Dan breekt de pleuris echt uit denk ik.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:21 schreef josja het volgende:
[..]
Gisteren hebben zowel Grapperhaus als Rutte me die term iets te vaak laten vallen. Nu in deze zitting ook weer. Ik kijk niet echt uit naar de persco volgende week.
Da's een volledige lockdown, net als in Italië vorig jaar.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:19 schreef Simmertje het volgende:
Een dagklok is voor mij definitief een overstap naar kamp #ikdoenietmeermee. Mag hopen dat ze dit serieus niet gaan overwegen.
Nee, het is gewoon een middel dat aanwezig is om in te zetten om het aantal contactmomenten te verminderen. Dat is echt vanaf de eerste aankondiging van de avondkok zo uitgelegd. Geen drogreden, gewoon een alternatief.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:21 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ze dat echt van plan zijn, maar hij wordt vrij fanatiek gebruikt als drogreden om de avondklok proportioneel te laten lijken. Kwestie van je referentiepunt verschuiven naar een achterlijke plek.
Ik had die term nog niet horen vallen. Maar dat zou wel erg zijn als die er komt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:21 schreef josja het volgende:
[..]
Gisteren hebben zowel Grapperhaus als Rutte me die term iets te vaak laten vallen. Nu in deze zitting ook weer. Ik kijk niet echt uit naar de persco volgende week.
quote:
Terwijl de rechter onlangs nog gehakt maakte van die stelling.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:22 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Het gaat beter in de ziekenhuizen, maar de verhoudingen zijn nog lang niet ideaal. Wel positief nieuws. En natuurlijk wordt dat positieve nieuws juist toegeschreven aan de avondklok.
Hebben we dat niet eerder gezegd?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:22 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Dan breekt de pleuris echt uit denk ik.
Staat Ascher nog ergens op een lijst?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:24 schreef Nia het volgende:
[..]
De verkiezingsstrijd is losgebarsten.
Of hij heeft zijn tekst daar op staan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:24 schreef Gia het volgende:
Die middelste gast, Pols, heeft zijn telefoon open liggen, met iets ertussen. Opname maken wat niet mag?
Precies. En zo was er nog wel meer positief nieuws deze week dat de noodzaak om een avondklok te hebben verminderen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:22 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Het gaat beter in de ziekenhuizen, maar de verhoudingen zijn nog lang niet ideaal. Wel positief nieuws. En natuurlijk wordt dat positieve nieuws juist toegeschreven aan de avondklok.
Nee, ligt ondersteboven, maar wel open.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:24 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Of hij heeft zijn tekst daar op staan.
Plot twist: Pols = DeVerzamelaarquote:
Ik was daar eerst mee!!!!!!quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:26 schreef chratnox het volgende:
Pfizer die na 1 prik 92% effectief is waardoor de tweede prik niet nodig is was wel een big deal, daar kwam @Momo gisteren mee.
Dat zijn hoopvolle snelheden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:26 schreef chratnox het volgende:
Er waren begin deze week 1 miljoen vaccins geleverd door Pfizer en komende week kwamen er weer 200k. Dat houdt in dat we over 5 weken (vanaf april worden er 800k per week geleverd zei Marc Kaptein) de hele groep 70+ gevaccineerd kunnen hebben met Pfizer.
Daarnaast zijn er ~2 miljoen mensen tussen de 60-70. Dat kan dus met 3 weken aan voorraad geprikt worden.
Als het tempo het toelaat kun je dus eind april iedereen die 60+ is gevaccineerd hebben met alleen Pfizer
Ja, maar hier kunnen ze natuurlijk geen rekening mee houden. Alle modellen die we gebruiken zijn exclusief vaccinaties.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Precies. En zo was er nog wel meer positief nieuws deze week dat de noodzaak om een avondklok te hebben verminderen.
Pfizer die na 1 prik 92% effectief is waardoor de tweede prik niet nodig is was wel een big deal, daar kwam @:Scrummie en daarna @:Momo gisteren mee.
Er waren begin deze week 1 miljoen vaccins geleverd door Pfizer en komende week kwamen er weer 200k. Dat houdt in dat we over 5 weken (vanaf april worden er 800k per week geleverd zei Marc Kaptein) de hele groep 70+ gevaccineerd kunnen hebben met Pfizer.
Daarnaast zijn er ~2 miljoen mensen tussen de 60-70. Dat kan dus met 3 weken aan voorraad geprikt worden.
Als het tempo het toelaat kun je dus eind april iedereen die 60+ is gevaccineerd hebben met alleen Pfizer, dan hou je geen enkel rekening met welk ander vaccins ook. Het lijkt mij dat dat een vooruitzicht is waardoor een maatregel als deze minder snel noodzakelijk is.
Natuurlijk, die rechter is vriendjes met oa. v Dissel, dit hoger beroep is puur voor de show.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:26 schreef Scrummie het volgende:
Ik denk dat de rechter de staat in het gelijk gaat stellen, en dat lijkt me op wat ik tot nu toe heb gehoord volkomen terecht.
Wow, heb je een bron voor de levering van 1 miljoen vaccins? Dat blijkt niet uit de grafiekjes, die gaan gewoon uit van 200k.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Precies. En zo was er nog wel meer positief nieuws deze week dat de noodzaak om een avondklok te hebben verminderen.
Pfizer die na 1 prik 92% effectief is waardoor de tweede prik niet nodig is was wel een big deal, daar kwam @:Scrummie en daarna @:Momo gisteren mee.
Er waren begin deze week 1 miljoen vaccins geleverd door Pfizer en komende week kwamen er weer 200k. Dat houdt in dat we over 5 weken (vanaf april worden er 800k per week geleverd zei Marc Kaptein) de hele groep 70+ gevaccineerd kunnen hebben met Pfizer.
Daarnaast zijn er ~2 miljoen mensen tussen de 60-70. Dat kan dus met 3 weken aan voorraad geprikt worden.
Als het tempo het toelaat kun je dus eind april iedereen die 60+ is gevaccineerd hebben met alleen Pfizer, dan hou je geen enkel rekening met welk ander vaccins ook. Het lijkt mij dat dat een vooruitzicht is waardoor een maatregel als deze minder snel noodzakelijk is.
Dit is een redenatie van niks.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:24 schreef Gia het volgende:
Corona heeft al meer doden geëist dan een dijkdoorbraak.
Die middelste gast, Pols, heeft zijn telefoon open liggen, met iets ertussen. Opname maken wat niet mag?
Het wordt uitgezonden, dus wat kan zijn opname daar aan toe voegen?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:24 schreef Gia het volgende:
Corona heeft al meer doden geëist dan een dijkdoorbraak.
Die middelste gast, Pols, heeft zijn telefoon open liggen, met iets ertussen. Opname maken wat niet mag?
Er staat onder de stream dat het niet is toegestaan om opnames te maken.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het wordt uitgezonden, dus wat kan zijn opname daar aan toe voegen?
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:32 schreef Gia het volgende:
[..]
Er staat onder de stream dat het niet is toegestaan om opnames te maken.
opnames van de stream grapjas.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:32 schreef Gia het volgende:
[..]
Er staat onder de stream dat het niet is toegestaan om opnames te maken.
Ja precies.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:29 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ja, maar hier kunnen ze natuurlijk geen rekening mee houden. Alle modellen die we gebruiken zijn exclusief vaccinaties.
https://twitter.com/mousmar/status/1362697752581451786?s=19quote:De helft van Italië dreigt vandaag te horen te krijgen dat code oranje wordt ingesteld. Horeca en musea dicht etc... Gouverneurs van sommige regio's stribbelen tegen. Op het eerste oog zien de cijfers er ook niet zo dramatisch uit.
Maar al een halve maand blijven de nieuwe besmettingen op hetzelfde niveau hangen. Kortom, het daalt niet meer. En de nieuwe mutaties grijpen om zich heen. Er is mogelijk zelfs een Italiaanse variant opgedoken in Napels. Moet nog verder onderzocht worden.
Dus als je nu alles weer in een milde lockdown plaatst, ben je er ruim op tijd bij. Dat zou voor het eerst zijn in Italië. Maar de mensen hebben er geen trek meer in. Er zijn protesten en er wordt een class-action rechtszaak gestart tegen de zorgminister. https://t.co/1jX05obNsM
Niet bij de stream die ik volg (Telegraaf).quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:32 schreef Gia het volgende:
[..]
Er staat onder de stream dat het niet is toegestaan om opnames te maken.
Die 1 miljoen was totaal tot vorige week aan toe, had ik iets duidelijker moeten zeggenquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:29 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Wow, heb je een bron voor de levering van 1 miljoen vaccins? Dat blijkt niet uit de grafiekjes, die gaan gewoon uit van 200k.
Oh, oeps. Ik dacht al.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:35 schreef chratnox het volgende:
[..]
Die 1 miljoen was totaal tot vorige week aan toe, had ik iets duidelijker moeten zeggen
De recente gebeurtenissen brengen mij al aan het wankelen. Ik ben best bereid om een regel te accepteren waar ik het niet mee eens ben omdat je je als individu nu eenmaal naar de meerderheid te schikken hebt. Maar er zijn nu fundamentele problemen, bijvoorbeeld:quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:19 schreef Simmertje het volgende:
Een dagklok is voor mij definitief een overstap naar kamp #ikdoenietmeermee. Mag hopen dat ze dit serieus niet gaan overwegen.
Klap die AstraZeneca er nog bij en je bent nog veel eerder klaar.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:34 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja precies.
Ik schrijf 'm nog maar een keer op, mocht er iemand meelezen
Op dit moment waren er 1 miljoen Pfizer vaccins geleverd en komen er maandag 200k bij. Er zijn (voor 't gemak) even zo'n 600k vaccins gezet. Dat houdt in dat we er momenteel nog 600k hebben liggen.
80+ is zo'n beetje gevaccineerd, dus 70 tot 80 moet nog.
70 tot 80 is zo'n 1,5 miljoen mensen. Als we uitgaan van een levering van 200k per week hebben we over 4 weken voldoende vaccins om iedereen die 70+ is gevaccineerd te hebben met alleen Pfizer.
60 tot 70 is totaal ongeveer 2 miljoen. Als we uitgaan van 2 weken à 200k per week en dan vanaf april 800k per week hebben we aan het einde van de 2e week van april 2 miljoen Pfizer vaccins liggen voor die leeftijdsgroepen, dus kan rond 15 april iedereen die ouder dan 60 is gevaccineerd zijn.
Dat houdt geen rekening met Moderna, Janssen, AstraZeneca of welk ander vaccin ook, dat is puur en alleen Pfizer en puur en alleen gebaseerd op de hoeveelheid vaccins die gecommit zijn.
Oftewel, we hebben nu zelf (als regering) onder controle om code zwart te voorkomen, zonder zwaardere maatregelen. Dat zou inhouden dat je per eind april een afname qua instroom van 65%/70%+ hebt in de ziekenhuizen. Dan blijven er dus rond de 30/40 opnames per dag over.
TLDR: Jaap2 en Hugo: GA PRIKKEN
Ik heb ook het idee dat als we dat vaccineren maar goed op orde hebben, we helemaal niet meer zo lang in deze baggerzooi hoeven zitten, ik ben benieuwd of ze dit ook wel meenemen in hun exit-strategie. Ik word er inmiddels kriegel van. Er lijkt maar niets mogelijk terwijl we, als het vaccineren goed gaat, we over een goeie 2 maanden alle kwetsbaren al ingeënt hebben.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Precies. En zo was er nog wel meer positief nieuws deze week dat de noodzaak om een avondklok te hebben verminderen.
Pfizer die na 1 prik 92% effectief is waardoor de tweede prik niet nodig is was wel een big deal, daar kwam @:Scrummie en daarna @:Momo gisteren mee.
Er waren begin deze week 1 miljoen vaccins geleverd door Pfizer en komende week kwamen er weer 200k. Dat houdt in dat we over 5 weken (vanaf april worden er 800k per week geleverd zei Marc Kaptein) de hele groep 70+ gevaccineerd kunnen hebben met Pfizer.
Daarnaast zijn er ~2 miljoen mensen tussen de 60-70. Dat kan dus met 3 weken aan voorraad geprikt worden.
Als het tempo het toelaat kun je dus eind april iedereen die 60+ is gevaccineerd hebben met alleen Pfizer, dan hou je geen enkel rekening met welk ander vaccins ook. Het lijkt mij dat dat een vooruitzicht is waardoor een maatregel als deze minder snel noodzakelijk is.
Ik kon niet echt cijfers vinden welke vaccins ingezet waren, dus ben even voor 't gemak puur van Pfizer uit gegaan. Dit is dus eigenlijk het slechtste scenario, geen rekening met Moderna/AZ etc. Die zorgen er alleen maar voor dat je verder kunt versnellen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:36 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Klap die AstraZeneca er nog bij en je bent nog veel eerder klaar.
Die zijn we toch ook al volop aan het inzetten?
Zoals in de Eerste kamer al werd benadrukt: er wordt door de rechter geoordeeld en die oordeelt namens ons allen. Het is niet Engel die de wet uitmaakt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
Heb helemaal niks met Engel, maar deze keer hoop ik wel dat hij wint. Had gewoon niet op deze manier ingevoerd mogen worden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
Ja, dan kun je beter een geschiedenisleraar hebben die de wet uitmaakt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
Mondjesmaat, per regio, van zuid naar noord.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:36 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Klap die AstraZeneca er nog bij en je bent nog veel eerder klaar.
Die zijn we toch ook al volop aan het inzetten?
Dat.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik heb ook het idee dat als we dat vaccineren maar goed op orde hebben, we helemaal niet meer zo lang in deze baggerzooi hoeven zitten, ik ben benieuwd of ze dit ook wel meenemen in hun exit-strategie. Ik word er inmiddels kriegel van. Er lijkt maar niets mogelijk terwijl we, als het vaccineren goed gaat, we over een goeie 2 maanden alle kwetsbaren al ingeënt hebben.
Pols is een idioot.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:34 schreef verita het volgende:
Volgens Pols is er sinds maart april 2020 al geen epidemie meer
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, dan kun je beter een geschiedenisleraar hebben die de wet uitmaakt.
Als een debiele dansleraar (jouw woorden) alles onderuit kan halen, dan zegt dat misschien ook iets over de kwaliteit van het wetgevingsproces. Dat is misschien zorgelijker dan de positie van Engel in dit verhaal.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
En een schoolleider.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:39 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ja, dan kun je beter een geschiedenisleraar hebben die de wet uitmaakt.
edit: nagezocht, niet helemaal waarquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:39 schreef Arizona het volgende:
[..]
Mondjesmaat, per regio, van zuid naar noord.
Vorig jaar begon de lockdown pas 13 maart! Toen het weer beter werd, liepen de opnames terug.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Arizona het volgende:
Ik heb ook het idee dat als we dat vaccineren maar goed op orde hebben, we helemaal niet meer zo lang in deze baggerzooi hoeven zitten, ik ben benieuwd of ze dit ook wel meenemen in hun exit-strategie. Ik word er inmiddels kriegel van. Er lijkt maar niets mogelijk terwijl we, als het vaccineren goed gaat, we over een goeie 2 maanden alle kwetsbaren al ingeënt hebben.
Er komen er 800k per week binnen in die periode geven ze aan, dan kun je vanaf de derde week april vol focusen op die groep. Dat zijn er ongeveer 1 miljoenquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:39 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat.
En geef de groep 18-60 mét medische indicatie ook Pfizer (als 1 prik al 92% effectief is) ipv AZ.
En dan ben je er al.
En als de rechter vandaag zegt (of wanneer de uitspraak ook is) dat het wel op deze manier ingevoerd had mogen worden?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:39 schreef 4-elements het volgende:
Heb helemaal niks met Engel, maar deze keer hoop ik wel dat hij wint. Had gewoon niet op deze manier ingevoerd mogen worden.
Ja bedankt Hans.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:41 schreef Gia het volgende:
[..]
Vorig jaar begon de lockdown pas 13 maart! Toen het weer beter werd, liepen de opnames terug.
Er is nu een nieuw virus, de Engelse variant, die eerst getackeld moet worden.
Of het een debiel is, daar gaat het niet over, ik denk dat velen wel een mening hebben over die vent. Het punt is of de wet in kwestie zou mogen worden toegepast in de situatie waar in dat gebeurt is. Weinig intressant, de politieke wil voor een avondklok is er gewoon, dus als de betreffende wet niet voldoet, wordt er gewoon een nieuwe wet aagenomen om de maatregel uit te kunnen voeren. Dat is ondertussen gebeurd, dus het kan nooit zo zijn dat de dansleraar ook maar voor iemand de wet uitmaakt. Het kan wel zo zijn dat hij gelijk heeft mbt het toepassen van de wet. Eigenlijk is het gek dat het zo veel aandacht krijgt, want het is gewoon een technische dingetje..quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
Dit zegt Petrovic vanavond ook in de kleedkamer.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:41 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Vanaf 8 maart gaan ze er iig flink opklappen met Astrazeneca.
Althans, dat is wat ik heb gehoord. Geen bron voor.
Ik ben echt zó bang (ik heb het al eerder gepost ook) dat straks de aanlevering van vaccins niet meer de zwakste schakel is maar ons proces. Dat we het organisatorisch niet voor elkaar krijgen om die hoeveelheid prikken te zetten.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:41 schreef chratnox het volgende:
[..]
Er komen er 800k per week binnen in die periode geven ze aan, dan kun je vanaf de derde week april vol focusen op die groep. Dat zijn er ongeveer 1 miljoen
Oftewel, minder dan 2 weken later ben je daarmee klaar dan.
Ik ook. Maar het kan toch niet zo zijn dat we in dit overgeregelde Nederland het hierop stuk loopt?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:43 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ben echt zó bang (ik heb het al eerder gepost ook) dat straks de aanlevering van vaccins niet meer de zwakste schakel is maar ons proces. Dat we het organisatorisch niet voor elkaar krijgen om die hoeveelheid prikken te zetten.
Ohja, vanavond spelen we alweer.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dit zegt Petrovic vanavond ook in de kleedkamer.
Het duurt ongeveer 2 weken voor iemand na vaccinatie niet meer ziek wordt als diegene besmet raakt. Dat houdt dus in dat als je nu als een malle vaccineert en (bijvoorbeeld) 500k vaccins per week zet, dat over 2 weken 500k potentiële opnames per week minder zijn.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:41 schreef Gia het volgende:
[..]
Vorig jaar begon de lockdown pas 13 maart! Toen het weer beter werd, liepen de opnames terug.
Er is nu een nieuw virus, de Engelse variant, die eerst getackeld moet worden.
Dat verwacht ik niet. Kabinet heeft niet voor niets een spoedwet opgetuigd.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
En als de rechter vandaag zegt (of wanneer de uitspraak ook is) dat het wel op deze manier ingevoerd had mogen worden?
Nee, vast niet! Want we hadden het testproces ook al vanaf het begin goed op orde (oh wacht.... ) en we begonnen ook als een van de eerste landen met vaccineren (oh wacht....)quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:44 schreef verita het volgende:
[..]
Ik ook. Maar het kan toch niet zo zijn dat we in dit overgeregelde Nederland het hierop stuk loopt?
We zetten er nu ~210K per week, dus nog lang niet die aantallen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het duurt ongeveer 2 weken voor iemand na vaccinatie niet meer ziek wordt als diegene besmet raakt. Dat houdt dus in dat als je nu als een malle vaccineert en (bijvoorbeeld) 500k vaccins per week zet, dat over 2 weken 500k potentiële opnames per week minder zijn.
Als met mijn bierviltjesberekening eind april iedereen die 60+ is en iedereen van 18-60 met medische indicatie gevaccineerd is zijn de ziekenhuizen leeg. De eventuele opnames die je dan nog kunt hebben gaat ook omlaag vanwege groepsimmuniteit, beter weer en ga zo maar door.
Oftewel, onze regering heeft het onder controle om ervoor te zorgen dat we eind april uit deze situatie zijn, maar laat dat (vooralsnog) na.
Ik zit de hele tijd te luisteren, maar dat stukje heb ik even gemist. Je zou ook inhoudelijk op de punten kunnen ingaan als je het er niet mee eens bent i.p.v. dit soort nergens op gebaseerde onliners de wereld in te sturen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:42 schreef Gia het volgende:
Hij wil eerst doden op straat zien liggen voor hij gelooft dat de maatregelen nodig zijn. Achterlijke gek!
Welnee. Bij de huisartsen liggen de draaiboeken al klaar van de jaarlijkse griepprik. Die hoeven ze zo maar uit te rollen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:43 schreef Arizona het volgende:
Ik ben echt zó bang (ik heb het al eerder gepost ook) dat straks de aanlevering van vaccins niet meer de zwakste schakel is maar ons proces. Dat we het organisatorisch niet voor elkaar krijgen om die hoeveelheid prikken te zetten.
Ja het is werkelijk schandalig dat het zo gaat.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:45 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee, vast niet! Want we hadden het testproces ook al vanaf het begin goed op orde (oh wacht.... ) en we begonnen ook als een van de eerste landen met vaccineren (oh wacht....)
Aan de ene kant denk ik dat ook, maar aan de andere kant gaan ze dat niet volhouden. Dan gaan huisartsen zelf vrijwilligers die in de zorg gewerkt hebben inzetten, koelkasten kopen en het gewoon doen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:43 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ben echt zó bang (ik heb het al eerder gepost ook) dat straks de aanlevering van vaccins niet meer de zwakste schakel is maar ons proces. Dat we het organisatorisch niet voor elkaar krijgen om die hoeveelheid prikken te zetten.
Inderdaad. Normaal hebben ze er wat minder moeite mee om vrijheden in te perken.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef xpompompomx het volgende:
Grappig dat de SGP de hoeder der vrijheid is in de 1e kamer.
Erg bijzonder allemaal weer. Steunend, kreunend, klagend en schoorvoetend zetten ze zonder enige twijfel hun handtekening.quote:De twijfels over hoe proportioneel de avondklok is bereiken nu ook de Eerste Kamer. Recourt noemt het ‘een worsteling’, Margreet de Boer (GroenLinks) zet ‘grote vraagtekens’ bij de proportionaliteit. Toch lijkt de avondklok vooralsnog niet in gevaar te komen. De maatregel is in ieder geval beter op zijn plek in de coronawet, is de gedachte.
Gaat niet over levensbeëindiging hèquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:48 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad. Normaal hebben ze er wat minder moeite mee om vrijheden in te perken.
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Welnee. Bij de huisartsen liggen de draaiboeken al klaar van de jaarlijkse griepprik. Die hoeven ze zo maar uit te rollen.
Ik hoop ook heel erg dat ik het mis heb hoor. En in principe leer je van fouten uit het verleden dus zou het beter moeten gaan nu. Mijn vertrouwen moet echter nog wel weer herwonnen worden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef chratnox het volgende:
[..]
Aan de ene kant denk ik dat ook, maar aan de andere kant gaan ze dat niet volhouden. Dan gaan huisartsen zelf vrijwilligers die in de zorg gewerkt hebben inzetten, koelkasten kopen en het gewoon doen.
De druk die er gaat komen als er voldoende vaccins zijn voor iedereen die kwetsbaar is maar de GGD's het niet op orde kunnen krijgen wordt immens. Dat zou denk ik een flinke grond voor demonstraties zijn.
Ik chargeer. Hij had het over af en aanrijden van ambulances door de straten.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef maan_man het volgende:
[..]
Ik zit de hele tijd te luisteren, maar dat stukje heb ik even gemist. Je zou ook inhoudelijk op de punten kunnen ingaan als je het er niet mee eens bent i.p.v. dit soort nergens op gebaseerde onliners de wereld in te sturen.
Hoe kom je erbij dat zij vriendjes is met van Dissel?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:29 schreef falling_away het volgende:
[..]
Natuurlijk, die rechter is vriendjes met oa. v Dissel, dit hoger beroep is puur voor de show.
Trias politica my ass.
Mwah, vind het eigenlijk niet vreemd dat een klassieke partij als de SGP staatsrechtelijk beter onderlegd is dan anderen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef xpompompomx het volgende:
Grappig dat de SGP de hoeder der vrijheid is in de 1e kamer.
Ja, want die krijgt iedere burger.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef Gia het volgende:
[..]
Welnee. Bij de huisartsen liggen de draaiboeken al klaar van de jaarlijkse griepprik. Die hoeven ze zo maar uit te rollen.
Wat een onzin, deze bangmakerij. Door dit soort standpunten ben ik helemaal klaar met dit Corona gezeur.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:42 schreef Gia het volgende:
Hij wil eerst doden op straat zien liggen voor hij gelooft dat de maatregelen nodig zijn. Achterlijke gek!
Het is natuurlijk ook weer niet zo dat Engel alleen een dansopleiding heeft hè?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
Poppenkast ook ja. Al die berichten ook vaak over hoe het in de Tweede Kamer aan toe is gegaan.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Erg bijzonder allemaal weer. Steunend, kreunend, klagend en schoorvoetend zetten ze zonder enige twijfel hun handtekening.
We hebben het afgelopen jaar gezien dat men niets geleerd heeft van fouten en dat sommige ezels zich geen twee, maar zelfs drie keer aan dezelfde steen gestoten hebben.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:48 schreef Arizona het volgende:
[..]
[..]
Ik hoop ook heel erg dat ik het mis heb hoor. En in principe leer je van fouten uit het verleden dus zou het beter moeten gaan nu. Mijn vertrouwen moet echter nog wel weer herwonnen worden.
Staatkundig Gereformeerde Partijquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:46 schreef xpompompomx het volgende:
Grappig dat de SGP de hoeder der vrijheid is in de 1e kamer.
We hakken die domstedelingen in de panquote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:44 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ohja, vanavond spelen we alweer.
Erg veel vertrouwen in!
Hij heeft 12 jaar geleden iets gedaan met aerosolen, klopt.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:50 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook weer niet zo dat Engel alleen een dansopleiding heeft hè?
Die maakt dan ook de wet niet, lampie.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:37 schreef Gia het volgende:
Zou toch te gek zijn als een debiele dansleraar hier de wet uitmaakt.
Hoop echt dat ze keihard verliezen.
Wat een onzinnige blabla
*kuch* Wopke *kuch*quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:51 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
We hebben het afgelopen jaar gezien dat men niets geleerd heeft van fouten en dat sommige ezels zich geen twee, maar zelfs drie keer aan dezelfde steen gestoten hebben.
U had iets anders verwacht?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Erg bijzonder allemaal weer. Steunend, kreunend, klagend en schoorvoetend zetten ze zonder enige twijfel hun handtekening.
Dat was in '17/'18 tijdens de griepgolf toen ook. En toen was er geen paniek, en geen lockdown enzovoorts.quote:
Kingflopland.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef 4-elements het volgende:
Laten we weer eens een polletje doen.
[poll=1748]
Ik hoop en ga ervan uit dat de rechter een juridisch correcte uitspraak doet.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef 4-elements het volgende:
Laten we weer eens een polletje doen.
[poll=1748]
Dergelijke gründlichkeit hebben die joden natuurlijk aardig af kunnen kijken.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Als zelfs KoensGod dit al post
Op de dag dat de senaat zich buigt over de spoedwet van de avondklok, blijkt dat bepaalde partijen fel gekant zijn tegen elk voorstel. Ze zien niets in de plannen van het kabinet waar zij mee instemmen. “Waardeloos voorstel, waar kan ik tekenen?”quote:
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Dergelijke gründlichkeit hebben die joden natuurlijk aardig af kunnen kijken.
Dat is nogal een uitspraak.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Als zelfs KoensGod dit al post
In Israel delen ze ook gewoon vaccins op straat uit.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef Haags het volgende:
[ twitter ]
Als zelfs KoensGod dit al post
Winkels dicht, scholen dicht, mondkapjes. Echt wel.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat was in '17/'18 tijdens de griepgolf toen ook. En toen was er geen paniek, en geen lockdown enzovoorts.
Wat heeft die voetbalclub uit Amsterdam daar nou mee te maken?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Dergelijke gründlichkeit hebben die joden natuurlijk aardig af kunnen kijken.
Ik klikt winst, terwijl ik verlies op verlies wilde klikken.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:54 schreef 4-elements het volgende:
Laten we weer eens een polletje doen.
[poll=1748]
Het lijkt me als rechter moeilijk om een zuivere uitspraak te doen als je zoveel bullshit hoort.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:55 schreef verita het volgende:
Het niet meer kunnen verkopen van vaccins kán een motivatie zijn, zegt Pols.
?
Psssst, vaccin kopen?quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
In Israel delen ze ook gewoon vaccins op straat uit.
Gewoon een sterretje in je paspoort achter je naam wanneer je nog niet gevaccineerd bent.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:55 schreef Caland het volgende:
[..]
Dergelijke gründlichkeit hebben die joden natuurlijk aardig af kunnen kijken.
Een rechter prikt als het goed is door alle retoriek van advocaten (van beide zijden) heen en baseert het oordeel op de feiten. Dat is in alle zaken zo. Praatje van Pols is dan ook deels een PR-praatje natuurlijk, nu de hele natie luistert. En staat zal hetzelfde doen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:57 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het lijkt me als rechter moeilijk om een zuivere uitspraak te doen als je zoveel bullshit hoort.
Ik heb daar niks van gezien toen. Wat een onzin.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:57 schreef Gia het volgende:
[..]
Winkels dicht, scholen dicht, mondkapjes. Echt wel.
quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:57 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Wat heeft die voetbalclub uit Amsterdam daar nou mee te maken?
Engel denkt haar even op de plek te zetten, dat misluktquote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:01 schreef F.Sinatra het volgende:
' ik ga geen uitspraken uitleggen' aldus de rechter
Doen rechters nooit, vandaar ook de persrechter die de uitspraak toelicht.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:01 schreef F.Sinatra het volgende:
' ik ga geen uitspraken uitleggen' aldus de rechter
https://nl.forvo.com/quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:01 schreef F.Sinatra het volgende:
' ik ga geen uitspraken uitleggen' aldus de rechter
Ja, jammer.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:02 schreef ArnosL het volgende:
Engel faalt nogal, er komt niks van z'n verhaal over.
Het gaat niet alleen om retoriek maar ook om belabberde argumentatie. Als je proportionaliteit bijvoorbeeld in twijfel wilt trekken door te zeggen dat corona maar een griepje is of dat er al bijna een jaar geen sprake meer is van een epidemie, dan stort je argumentatie aardig ineen.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:00 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Een rechter prikt als het goed is door alle retoriek van advocaten (van beide zijden) heen en baseert het oordeel op de feiten. Dat is in alle zaken zo. Praatje van Pols is dan ook deels een PR-praatje natuurlijk, nu de hele natie luistert. En staat zal hetzelfde doen.
Maurice de Hond wilde hier ook niet mee geassocieerd worden, die had "andere afspraken"quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:02 schreef ArnosL het volgende:
Engel faalt nogal, er komt niks van z'n verhaal over.
Snap ik. Ze zei het wel mooi.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:02 schreef maan_man het volgende:
[..]
Doen rechters nooit, vandaar ook de persrechter die de uitspraak toelicht.
Het is een hoger beroep, dus moeten ze nieuwe stukken inbrengen. Die zijn blijkbaar niet al te sterk, als ik het zo hoor. Maar ook de originele stukken, die de rechter deze week deed besluiten de avondklok op te heffen, tellen mee.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 12:04 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen om retoriek maar ook om belabberde argumentatie. Als je proportionaliteit bijvoorbeeld in twijfel wilt trekken door te zeggen dat corona maar een griepje is of dat er al bijna een jaar geen sprake meer is van een epidemie, dan stort je argumentatie aardig ineen.
Zet je stokpaardje nou eens op stal. Begint vermoeiend te worden.quote:Op vrijdag 19 februari 2021 11:48 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Inderdaad. Normaal hebben ze er wat minder moeite mee om vrijheden in te perken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |