Dan heb je de goeiequote:Op zondag 24 januari 2021 23:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Als ik "marechaussee bijstandseenheid" google, krijg ik dit soort lui
[ afbeelding ]
Ik lees hier vooral veel redenen om de overtreding van de wet te rechtvaardigen. Of het nou een oorlogswet is of niet, het is 'the law of the land'. Je houdt je daar aan, klaar.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:30 schreef Vallon het volgende:
[..]
Nee, maar wel oog hebben voor vooral de kiem daartoe.
Het gevaar van de discussie is dat men vooral kijkt naar de uitwassen en vervolgens de redenen daartoe negeert omdat het gevolgen geeft. "Als men dit doet gaan wij nog harder slaan, dat zal ze leren". En spreek ik nog niet eens over mensen die dat toejuichen en weinig besef lijken te hebben voor oorzakelijke achtergronden.
De Staat lijkt zich ook niet te kunnen veroorloven om dan bakzeil te houden omdat dit kan leiden tot vermeend gezichtsverlies die immers in Grapperhaus denken niet kan en mag verliezen. Ongeacht het doel, reden en rechtvaardiging, heeft de Staat de macht en wil dat hier keihard bewijzen. Best wel bizar dat men dit doet met een andere wet die bedoeld is voor (burger)oorlogen.
Ook net of dat men bezig is criminaliteit te weerstaan die hier zo wordt neergezet, wat ik hier niet zo zie.
Ik zou mij als overheid wel even achter de oren krabben voordat ik dit als "geweld" veroordeel, er 3600 bekeuringen zijn uitgeschreven en vele honderden aanhoudingen zijn verricht. Dit nog los van het Romeo machtsvertoon waartoe de politie is opgeroepen, inclusief die machtswaanzin om dan een verkeerscontrole te houden.
Niet goed voor het draagvlak, of wat daar nog van over is.
en vele mensen in een fabeltjesfuikquote:Op zondag 24 januari 2021 23:33 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Nooit meer. We zitten namelijk gevangen in een cirkel en massavorming.
Er zijn verschillende type bijstandseenheden, maar die van de KMar is (voor zover ik weet) de enige die ook wel eens in Nederland opereert. Dit is inderdaad van het kaliber eerst meppen dan praten. Praten is dan ook nog optioneel.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:34 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Dus eigenlijk een beetje wat ze in de VS standaard hebben is hier hoge uitzondering. Even heel kort door de bocht hoor.
Maar het schrikt waarschijnlijk meer af dan de politie. En deze gasten zijn zeker van het motto "eerst meppen, dan praten" ?. Maarja dat is de ME ook 😄
Ja die zat op een gegeven moment veilig in de auto met open muil te vreten terwijl de camera op haar gericht was.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:33 schreef leolinedance het volgende:
[..]
die in Urk gisteren was ik na een tijdje ook wel zat
In de zin van rellen en demonstreren?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:28 schreef Cue_ het volgende:
[..]
In die zin wordt het nooit meer norma ben ik bang.
Het demonstreren en de rellen worden steeds meer en meer.
Met een machinegeweer gericht op ze?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:33 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Volgens mij is zo'n eenheid er juist perfect op getraind om te de-escaleren in grimmige situaties.
JUIST met een machinegeweer op ze.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:37 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Met een machinegeweer gericht op ze?
Die groep is prima afgericht en gaat zelf niet fout.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:32 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nee, daarom vind ik het zo bijzonder. De BE is niet bedoeld om de-escalerend op te treden, de BE is bedoeld om een urgente situatie zo snel mogelijk korte metten mee te maken. Om een idee te geven, de BE heeft meerdere (doorgeladen) wapens ter beschikking. Daarmee kan het heel snel fout gaan, bedoeld of onbedoeld.
Voorlopig in ieder geval niet meer. Laat ze eens haast maken met het vaccineren. Er liggen godverdomme een half miljoen vaccins in de vriezers te verpieteren. Het lijkt wel alsof ze niet willenquote:Op zondag 24 januari 2021 23:35 schreef Predator40 het volgende:
[..]
en vele mensen in een fabeltjesfuik
Ik denk dat wij een andere definitie hebben van de-escalerend. Het zal zeker indruk maken om een wapen op je gericht te hebben als relschopper, maar juist dan krijg je situaties waarin iemand onverwachts reageert. De vecht of vlucht reactie komt dan naar boven. Het laatste wat je wilt is dat de situatie helemaal uit de klauw loopt en er doden vallen, dan heb je vanavond (en morgen) nog veel meer rellen.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
JUIST met een machinegeweer op ze.
Net als poosje terug bij Amsterdam centraal dat efteling muziekje aan.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:39 schreef TLC het volgende:
Wat je ook kunt doen om die tokkies te verdrijven is keihard op de speakers een cd van Blof op repeat te zetten, zijn ze snel genoeg bij moeders thuis.
Op het moment dat je met scherp gaat schieten bij rellen heb je de poppen aan het dansen. Dat moet je alleen doen als het “jij of ik” is. (Of misschien ergens binnen, tijdens plunderingen of inbraken).quote:Op zondag 24 januari 2021 23:39 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat wij een andere definitie hebben van de-escalerend. Het zal zeker indruk maken om een wapen op je gericht te hebben als relschopper, maar juist dan krijg je situaties waarin iemand onverwachts reageert. De vecht of vlucht reactie komt dan naar boven. Het laatste wat je wilt is dat de situatie helemaal uit de klauw loopt en er doden vallen, dan heb je vanavond (en morgen) nog veel meer rellen.
Er zijn altijd tellen en geweld geweest natuurlijk.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:36 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
In de zin van rellen en demonstreren?
Twee dingen: ik vermoed dat de user gewoon bedoelt wanneer de 1,5m en beperkingen weg kunnen en we weer verjaardag kunnen vieren, feestjes, events, concerten, volle restaurants, etc., en dat is volgens zowat alle experts hier zoals al zovaak gezegd waarschijnlijk eind dit jaar/begin volgend jaar.
En ten tweede: als je de rellen en demonstreren bedoelt, dit valt echt onder die mythe 'vroeger was alles beter'. Dat is niet zo. Vroeger (jaren 50) was er juist veel meer geweld. Hele groepen hooligans gingen elk weekend in Den Haag met elkaar op de vuist, dat werd gewoon geaccepteerd, hoorde erbij, jeugd is baldadig, laat ze lekker.
De poes van mijn oma was als kitten ~30 jaar geleden gered van jongeren die hem gebruikten om mee te penalty schieten.
Een plantsoen achter mijn oude woning was vernoemd naar een rond 1950 zomaar voor niets doodgeschoten agent.
En de rellen in de Jordaan. etc. etc. etc.
Dus nee, zijjn nu f wat meer, nemen wel weer af als we weer normaal zodner beperkingen kunnen leven (en waarschijnlijk daarvoor al als iig de lockdown eraf gaat), en ze weer op een festival kunnen staan oid als vanouds en zich dus niet maanden de tering vervelen.
En zowieso, dus niet steeds erger in the big picture, in teh big picture werd het voor corona juist steeds beter
Wat ook bijdroeg aan dat foutieve beeld is dat tegenwoordig (de laatste decennia) media gewoon veel meer aandacht hebben voor rellen etc, juist omdat men het minder normaal vindt..
dat was gister nogquote:Op zondag 24 januari 2021 23:41 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Net als poosje terug bij Amsterdam centraal dat efteling muziekje aan.
Hoe de fuck de-escaleer je op die manier? Je suggereert niet om iedereen af te schieten neem ik aan?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
JUIST met een machinegeweer op ze.
Nou hup, kom d’r maar in met die ME.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Sfancta het volgende:
In Roermond zijn relschoppers momenteel ramen aan het kapotslaan van het Laurentius ziekenhuis.
dat is wel een grens over.....quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Sfancta het volgende:
In Roermond zijn relschoppers momenteel ramen aan het kapotslaan van het Laurentius ziekenhuis.
Snap dit echt niet, waarom een ziekenhuis?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Sfancta het volgende:
In Roermond zijn relschoppers momenteel ramen aan het kapotslaan van het Laurentius ziekenhuis.
Dat gaat ook op internationaal niveau escaleren, als je bewust met scherp gaat schieten op relschoppers.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op het moment dat je met scherp gaat schieten bij rellen heb je de poppen aan het dansen. Dat moet je alleen doen als het “jij of ik” is. (Of misschien ergens binnen, tijdens plunderingen of inbraken).
Rustig aan, Satan.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:39 schreef TLC het volgende:
Wat je ook kunt doen om die tokkies te verdrijven is keihard op de speakers een cd van Blof op repeat te zetten, zijn ze snel genoeg bij moeders thuis.
Dat lijkt me ook. Als er gevaar is voor het eigen leven of andermans leven. En dan niet enkel omdat iemand mogelijk een tik op de kop krijgt. Denk veelal dat er sowieso wapens bij de tegenpartij moet zijn.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Op het moment dat je met scherp gaat schieten bij rellen heb je de poppen aan het dansen. Dat moet je alleen doen als het “jij of ik” is. (Of misschien ergens binnen, tijdens plunderingen of inbraken).
Gewoon zo'n schattige anime als voorbeeld doorzeven is genoeg, denk ik.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Hoe de fuck de-escaleer je op die manier? Je suggereert niet om iedereen af te schieten neem ik aan?
Mensen vallen niet aan omdat je sterk bent, maar wanneer je zwak bent. Als zo'n eenheid komt kun je ook het effect krijgen dat men met de staart tussen de benen afdruipt, omdat er niet veel te halen valt.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:39 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat wij een andere definitie hebben van de-escalerend. Het zal zeker indruk maken om een wapen op je gericht te hebben als relschopper, maar juist dan krijg je situaties waarin iemand onverwachts reageert.
Er werd net toch door een ziekenhuis gezegd dat dat niet het geval was? Was dat niet Laurentius?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Sfancta het volgende:
In Roermond zijn relschoppers momenteel ramen aan het kapotslaan van het Laurentius ziekenhuis.
In de ogen van de complotwappies doen die net alsof er veel covid patiënten liggen terwijl dat volgens de complotwappies niet waar is. Want Thierry Baudet heeft gezegd dat er geen oversterfte is. Zoiets?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:43 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Snap dit echt niet, waarom een ziekenhuis?
Why?! Hoe dom kan je zijn.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Sfancta het volgende:
In Roermond zijn relschoppers momenteel ramen aan het kapotslaan van het Laurentius ziekenhuis.
dat was in Enschedequote:Op zondag 24 januari 2021 23:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Er werd net toch door een ziekenhuis gezegd dat dat niet het geval was? Was dat niet Laurentius?
Sowieso geprobeerd bij het MST te Enschede. Maar niet geluktquote:Op zondag 24 januari 2021 23:44 schreef chratnox het volgende:
[..]
Er werd net toch door een ziekenhuis gezegd dat dat niet het geval was? Was dat niet Laurentius?
Tegen begin volgend jaar is het als het goed is over (hooguit na winter), dus volgend jaar staat iedereen weer op dat festival en is het binnen 3 maanden goeddeels vergeten. Deze zomer kan dat nog niet misschien (overheid stuurt heel sterk op wel met hun 1 juli garantiefonds daarvoor), maar zowieso veeeeeel meer dan nu. Als mensen in restaurant zitten te bikken met een vriend(in) slopen dit soort mensen geen binnensteden.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Er zijn altijd tellen en geweld geweest natuurlijk.
Probleem is, de mensen kunnen elkaar, door al die sociale media, steeds meer opjutten en vinden.
Als ik soms lees wat mensen op Facebook zetten of hoe hard de meningen van mensen kunnen zijn, ik verbaas me daar echt over.
En van wat ik zie, wordt het enkel mee. Ook door de media en alles.
Of het echt meer is of groter of erger wordt, tja geen idee. Gevoelsmatig wel tov de afgelopen 10 jaar. En het zal in golfbewegingen gaan. Maar ik weet, nouja denk/verwacht, wel dat als die corona icm vaccins niet snel onder controle is, dat het steeds erger zal worden en we er langer last van kunnen krijgen. Steeds meer gekte en alles.
Owja de artsen die geld krijgen om te liegen..quote:Op zondag 24 januari 2021 23:44 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
In de ogen van de complotwappies doen die net alsof er veel covid patiënten liggen terwijl dat volgens de complotwappies niet waar is. Want Thierry Baudet heeft gezegd dat er geen oversterfte is. Zoiets?
Dat klopt, maar als de menigte nergens meer heen kan krijg je die vecht of vlucht reactie. Er zullen er op dat moment een aantal tussen zitten die wel de confrontatie opzoeken, waardoor het uit de hand loopt.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Mensen vallen niet aan omdat je sterk bent, maar wanneer je zwak bent. Als zo'n eenheid komt kun je ook het effect krijgen dat men met de staart tussen de benen afdruipt, omdat er niet veel te halen valt.
Lastig, ze zijn helaas niet echt T_Tquote:Op zondag 24 januari 2021 23:44 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Gewoon zo'n schattige anime als voorbeeld doorzeven is genoeg, denk ik.![]()
Blof opzetten gaat echt te verquote:Op zondag 24 januari 2021 23:39 schreef TLC het volgende:
Wat je ook kunt doen om die tokkies te verdrijven is keihard op de speakers een cd van Blof op repeat te zetten, zijn ze snel genoeg bij moeders thuis.
Ik hoop t allemaal idd dat 't einde jaar weer beetje normaal is. En niet dat er weer 1 of andere mutatie is. (al verwacht ik dat er qua vaccins het dan een stuk makkelijker is)quote:Op zondag 24 januari 2021 23:46 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Tegen begin volgend jaar is het als het goed is over (hooguit na winter), dus volgend jaar staat iedereen weer op dat festival en is het binnen 3 maanden goeddeels vergeten. Deze zomer kan dat nog niet misschien (overheid stuurt heel sterk op wel met hun 1 juli garantiefonds daarvoor), maar zowieso veeeeeel meer dan nu. Als mensen in restaurant zitten te bikken met een vriend(in) slopen dit soort mensen geen binnensteden.
En nogmaals, dat is omdat de laatste 10/20 jaar mede dankzij internet je het live kan volgen op 094509437859437598347599875395 kanalen, net als oorlog, men denkt het wordt allemaal steeds erger, maar het wordt gewoon globaal steeds beter sinds wo2.
Nu is het even erger ja, maar dat is na afschaffen van die 1,5m etc. zo weer weg, dan is iedereen veel te druk bezig met roaring twenties deel 2 en dansen.
sorry ik ging idd mijn boekje te buitenquote:
Dit is natuurlijk wel de kern van het probleem. De jongeren en jong-volwassenen hebben niks meer te doen. Als klap op de vuurpijl mogen ze in de avond het huis niet uit. En dat allemaal voor een virus dat hen niet raakt.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:42 schreef Cue_ het volgende:Maar ik weet, nouja denk/verwacht, wel dat als die corona icm vaccins niet snel onder controle is, dat het steeds erger zal worden en we er langer last van kunnen krijgen. Steeds meer gekte en alles.
op een gegeven moment is het wel klaar met de-escaleren toch ?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:47 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Lastig, ze zijn helaas niet echt T_T
Maar serieus, hoe de-escaleer je door machinegeweren te brengen?
En deze eenheid is er dus perfect op getraind om dit zo goed mogelijk te voorkomen....quote:Op zondag 24 januari 2021 23:47 schreef chratnox het volgende:
Als iemand een wapen op jou richt is de standaardreactie van iemand aanvallen, vluchten of bevriezen. Juist die ondoordachte respons van 'aanvallen' is het meest gevaarlijk, dat geeft een situatie die je niet kunt voorspellen (en dus niet kunt beheersen). Dat kan dus tot gevolg hebben dat het verder escaleert en er doden vallen.
De wet voorziet in het gebruik van een vuurwapen ter bestrijding van wanordelijkheden, bij optreden in gesloten verband onder leiding van een meerdere. Maar volgens mij moet je daar echt niet aan willen beginnen. (Kan ook niet zomaar trouwens, moet burgemeester mee instemmen)quote:Op zondag 24 januari 2021 23:44 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Dat lijkt me ook. Als er gevaar is voor het eigen leven of andermans leven. En dan niet enkel omdat iemand mogelijk een tik op de kop krijgt. Denk veelal dat er sowieso wapens bij de tegenpartij moet zijn.
Ook maar goed natuurlijk
Naja dat hen niet raakt.... op de IC's liggen niet echt alleen oudere mensen hoor, en ook jongere mensen kunnen zwaar geraakt worden door dit virusquote:Op zondag 24 januari 2021 23:48 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel de kern van het probleem. De jongeren en jong-volwassenen hebben niks meer te doen. Als klap op de vuurpijl mogen ze in de avond het huis niet uit. En dat allemaal voor een virus dat hen niet raakt.
Als er niet heel snel verbetering komt dan gaat dit nog veel gekker worden. Doen alsof we dit niet aan zagen komen is echt heel naïef.
Sterker nog men had die discussie niet eens moeten willen voeren.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:35 schreef Confetti het volgende:
[..]
Ik lees hier vooral veel redenen om de overtreding van de wet te rechtvaardigen. Of het nou een oorlogswet is of niet, het is 'the law of the land'. Je houdt je daar aan, klaar.
We hadden nooit zo'n lange discussie moeten hebben over de avondklok. Je zag de laatste week al steeds meer verzet komen richting de stemming in de Kamer. De bevolking moet je overrompelen met besluiten, niet eerst een maatschappelijke discussie aangaan. Men denkt nu echt Rutte een soort onderdrukker is, terwijl hij tot deze week heeft vertikt om vrijheidsbeperkende maatregelen te nemen. We hebben het veel langer volgehouden zonder dit soort maatregelen dan ieder ander land in Europa.
Ja, dat mag. Tijdens de TT hier in Assen zijn altijd Duitse, Italiaanse, Engelse en Spaanse juten aanwezig. Die kunnen hun eigen landgenoten aansprekenquote:Op zondag 24 januari 2021 22:56 schreef chratnox het volgende:
[..]
Mag de Duitse politie wel optreden in Nederland eigenlijk? Anders krijg je daar gedoe mee.
Waarschijnlijk om aan te tonen dat corona niet bestaat. ofzoquote:Op zondag 24 januari 2021 23:43 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Snap dit echt niet, waarom een ziekenhuis?
Ik snap werkelijk niet hoe we na 1 jaar nog steeds kunnen stellen dat het jongeren (-35) raakt.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:50 schreef TLC het volgende:
[..]
Naja dat hen niet raakt.... op de IC's liggen niet echt alleen oudere mensen hoor, en ook jongere mensen kunnen zwaar geraakt worden door dit virus
Ja. Ik kan ook onder een bus terechtgekomen. Het is een kwestie van risicoafwegingen. En voor jongeren is het risico dermate laag dat in het hypothetische geval dat je jongeren perfect zou kunnen afschermen van de ouderen dat een acceptabel alternatief was geweest vanuit IC bezetting oogpunt.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:50 schreef TLC het volgende:
[..]
Naja dat hen niet raakt.... op de IC's liggen niet echt alleen oudere mensen hoor, en ook jongere mensen kunnen zwaar geraakt worden door dit virus
Wat bijzonder. Als het gaat om verkeersovertredingen moet de Nederlandse politie het op de grens altijd staken, want over de grens mogen ze niet handhaven. Maar hiermee zou 't wel mogen. Apart, nooit van gehoord.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:51 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, dat mag. Tijdens de TT hier in Assen zijn altijd Duitse, Italiaanse, Engelse en Spaanse juten aanwezig. Die kunnen hun eigen landgenoten aanspreken
Tussen aanspreken en optreden zit juridisch nogal een verschilquote:Op zondag 24 januari 2021 23:51 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, dat mag. Tijdens de TT hier in Assen zijn altijd Duitse, Italiaanse, Engelse en Spaanse juten aanwezig. Die kunnen hun eigen landgenoten aanspreken
Ik ben nog steeds geen voorstander van een paar honderd mensen express doodschieten, nee, sorry.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:49 schreef Predator40 het volgende:
[..]
op een gegeven moment is het wel klaar met de-escaleren toch ?
als ze dan nog niet willen luisteren....
Hey wtf is 35 nou weer voor cutoff, doe normaal joh.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik snap werkelijk niet hoe we na 1 jaar nog steeds kunnen stellen dat het jongeren (-35) raakt.
Morgen moeten ze gewoon aan het werk. Platsoenendienst.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef Tijn het volgende:
[..]
Goede zaak. Zeker hard weggerend voor die machinegeweer gasten. Werkt het toch de-escalerend
Wat een onzin. Dat is marginaal. We hebben 3 miljoen besmettingen gehad volgens van Dissel in de briefing, en misschien tientallen jongeren zijn daarvan op de IC gekomen.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:50 schreef TLC het volgende:
[..]
Naja dat hen niet raakt.... op de IC's liggen niet echt alleen oudere mensen hoor, en ook jongere mensen kunnen zwaar geraakt worden door dit virus
Jij durft.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef crystal_meth het volgende:
Volgens mij zijn ze dronken. Een totaalverbod op alcoholverkoop lijkt de enige oplossing.
Hey, niet zo negatief over plantsoenendiensten.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:53 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Morgen moeten ze gewoon aan het werk. Platsoenendienst.
Per ongeluk dan?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef eragon2890 het volgende:
Ik ben nog steeds geen voorstander van een paar honderd mensen express doodschieten, nee, sorry.
He jammer, naja dan toch maar ...quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds geen voorstander van een paar honderd mensen express doodschieten, nee, sorry.
Ik denk ook dat dat "misschien" leid tot heeeeeeel veeeeel grotere rellen, voor weken, gevolgd door 4 jaar het kabinet wilders-1. En dan idd misschien wel een letterlijke burgeroorlog.
So let's not.
CDA en CU zijn voor.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef crystal_meth het volgende:
Volgens mij zijn ze dronken. Een totaalverbod op alcoholverkoop lijkt de enige oplossing.
Is Nederland bezet door Noord-Korea o.i.d.?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef crystal_meth het volgende:
Volgens mij zijn ze dronken. Een totaalverbod op alcoholverkoop lijkt de enige oplossing.
God neequote:
Plein van de Hemelse Vrede taferelen moet je niet willen nee. Sterker nog dan ga ik ook de straat op, om het aftreden van de minister, de burgemeester en de politie chef te eisen. Dat is gewoonweg absurd.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Ik ben nog steeds geen voorstander van een paar honderd mensen express doodschieten, nee, sorry.
Ik denk ook dat dat "misschien" leid tot heeeeeeel veeeeel grotere rellen, voor weken, gevolgd door 4 jaar het kabinet wilders-1. En dan idd misschien wel een letterlijke burgeroorlog.
So let's not.
Dat is snel. Nog geen halfuur naar de tweet over de Kmar.quote:
Tja 'we' moeten toch iets doen, he. Tegenwoordig maakt het toch niet meer uit of een maatregel effect heeft,quote:Op zondag 24 januari 2021 23:52 schreef crystal_meth het volgende:
Volgens mij zijn ze dronken. Een totaalverbod op alcoholverkoop lijkt de enige oplossing.
En dan sta ik naast je, dat gaat echt veel te ver.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:56 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Plein van de Hemelse Vrede taferelen moet je niet willen nee. Sterker nog dan ga ik ook de straat op, om het aftreden van de minister, de burgemeester en de politie chef te eisen. Dat is gewoonweg absurd.
En dan de burgemeester van Eindhoven verwijten dat 'ie te veel overdrijft.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:56 schreef trein2000 het volgende:
Plein van de Hemelse Vrede taferelen moet je niet willen nee.
Haha! Ik had 'm net onder mn CTRL+V zitten. Wat een bizarre avond zeg.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:56 schreef Sfancta het volgende:
De avond afsluiten met een klassieker
https://www.dumpert.nl/item/8052861_4d0b731c
Nouja, de rellen een burgeroorlog noemen is wel het domste wat je kunt doen als burgemeester denk ik. Daarmee geef je ze veel meer legitimiteit dan ze verdienen en laat je zien dat je het niet onder controle hebt.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En dan de burgemeester van Eindhoven verwijten dat 'ie te veel overdrijft.
Ik begon niet over machinegeweren.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
En dan de burgemeester van Eindhoven verwijten dat 'ie te veel overdrijft.
dit is er ook wel eentje, wat een domoorquote:Op zondag 24 januari 2021 23:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nouja, de rellen een burgeroorlog noemen is wel het domste wat je kunt doen als burgemeester denk ik. Daarmee geef je ze veel meer legitimiteit dan ze verdienen en laat je zien dat je het niet onder controle hebt.
Oerstomme uitspraak.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nouja, de rellen een burgeroorlog noemen is wel het domste wat je kunt doen als burgemeester denk ik. Daarmee geef je ze veel meer legitimiteit dan ze verdienen en laat je zien dat je het niet onder controle hebt.
Daar moest ik ook direct aan denken ja. Echt te achterlijk voor worden dat er hier kennelijk een paar "mensen" (?) dat wel prima zouden vinden.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:56 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Plein van de Hemelse Vrede taferelen moet je niet willen nee. Sterker nog dan ga ik ook de straat op, om het aftreden van de minister, de burgemeester en de politie chef te eisen. Dat is gewoonweg absurd.
Precies. Hij wil de stap naar de landelijke politiek maar al te graag maken. Maar bij deze bewezen niet geschikt te zijn.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nouja, de rellen een burgeroorlog noemen is wel het domste wat je kunt doen als burgemeester denk ik. Daarmee geef je ze veel meer legitimiteit dan ze verdienen en laat je zien dat je het niet onder controle hebt.
Wat voor zin heeft een vergelijking te maken met een moment waarop tientallen tanks door de straten reden?quote:Op zondag 24 januari 2021 23:59 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik begon niet over machinegeweren.
Nee joh, je moet de bevolking duidelijk maken dat dit een aanval op ons allen is! Het is nu tijd om partij te kiezen, afzijdig blijven is geen optie, neutraliteit is heulen met de vijand.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
Nouja, de rellen een burgeroorlog noemen is wel het domste wat je kunt doen als burgemeester denk ik. Daarmee geef je ze veel meer legitimiteit dan ze verdienen en laat je zien dat je het niet onder controle hebt.
Jij hebt een gratis flesje bier gekregen van Marc van Ranst in Izegemse?quote:Op maandag 25 januari 2021 00:29 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Nee joh, je moet de bevolking duidelijk maken dat dit een aanval op ons allen is! Het is nu tijd om partij te kiezen, afzijdig blijven is geen optie, neutraliteit is heulen met de vijand.
Graaf de sten gun op, haal de tweeloop van de zolder. Voor Vorst en Vaderland! De Overwinning of de Dood!
Bleef rondjes lopen op de markt!quote:Op maandag 25 januari 2021 00:34 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Jij hebt een gratis flesje bier gekregen van Marc van Ranst in Izegemse?
Ik vind het wel humor overal hard van leer trekken over de corona maatregels en dan dit doen. Het is eigenlijk een goeie samenvatting van België in het algemeen.quote:Op maandag 25 januari 2021 00:43 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Bleef rondjes lopen op de markt!
Oh.. zoveel oordeel heb ik er niet over.quote:Op maandag 25 januari 2021 00:47 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik vind het wel humor overal hard van leer trekken over de corona maatregels en dan dit doen. Het is eigenlijk een goeie samenvatting van België in het algemeen.
Misschien dat ze hem daar juist wel met open armen ontvangen mede door zo'n uitspraak.quote:Op maandag 25 januari 2021 00:02 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Precies. Hij wil de stap naar de landelijke politiek maar al te graag maken. Maar bij deze bewezen niet geschikt te zijn.
Je hebt het bericht niet meegekregen?quote:Op maandag 25 januari 2021 00:48 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Oh.. zoveel oordeel heb ik er niet over.
Anders had ik niet geweten dat het over een markt ging!quote:Op maandag 25 januari 2021 00:53 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Je hebt het bericht niet meegekregen?
https://www.hln.be/izegem(...)voor-nodig~a369f187/
Maar dit is een beetje hoe België in elkaar zit. Regelmatig ook politicus die roepen belastingfraude moeten we hard aanpakken en dan 2 jaar later voor de rechtbank staan. Zeker als dan een Belg een rare post doet, heb ik ook wel een vraag.
Bijzondere Bijstandseenheid is er voor zeer ernstige dreiging, die komt niet zomaar in actie.quote:Op zondag 24 januari 2021 23:18 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nou je die bijstandseenheid is wel even wat anders hè. Dat is een soort ME+.
Kan je ze wel inhuren?quote:Op maandag 25 januari 2021 01:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Bijzondere Bijstandseenheid is er voor zeer ernstige dreiging, die komt niet zomaar in actie.
Was die ook al in actie gekomen? Dan gaan we echt richting de krakersrellen.quote:Op maandag 25 januari 2021 01:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Bijzondere Bijstandseenheid is er voor zeer ernstige dreiging, die komt niet zomaar in actie.
Dat werd toch eerder in het topic gemeld? Of heb ik dat te snel gelezen?quote:Op maandag 25 januari 2021 01:06 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Was die ook al in actie gekomen? Dan gaan we echt richting de krakersrellen.
Als je dat bijzondere weglaat kom je bij een andere eenheid uitquote:Op maandag 25 januari 2021 01:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Bijzondere Bijstandseenheid is er voor zeer ernstige dreiging, die komt niet zomaar in actie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |