Is mijn ervaring ook. Mensen die sinds september vorig jaar de deur niet uit zijn geweest. En enkel vanaf het balkon met hun kinderen en kleinkinderen beneden op straat staan te communiceren. Hoor je die kindjes schreeuwen: ik hou van je oma... Klinkt dramatisch maar is wel realiteit voor veel mensen.quote:Op zondag 17 januari 2021 18:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
'De bejaarden' ik ken bejaarden die zichzelf opgesloten hebben in hun eigen huis en bij niemand op bezoek gaan en ook niemand laten langskomen.
Ze maken in Den Haag de fout door maar elke vorm van menselijk contact zoveel mogelijk te willen beperken. Terwijl de setting waarin mensen samenkomen juist ontzettend belangrijk is.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:05 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar het helpt ook niet mee dat we constant in de media horen dat het zo druk is in de bossen, op stranden, in natuurparken etc. Dat is helemaal niet zo erg en ik heb tot nu toe nooit gehoord van clusters n.a.v. grote groepen mensen die in de openlucht bij elkaar kwamen. Ook niet na grootschalige BLM en andere demonstraties.
ik denk dat er ook vanaf april meer open kan en gaat.....quote:Op zondag 17 januari 2021 19:07 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
In april begint het mooie weer wel weer. Hopelijk dat het argument Britse variant dan een beetje naar de achtergrond verdwenen is, want het wordt misbruikt als argument om vooral niet hoeven te versoepelen. Of er is dan weer een andere variant opgedoken.... iets in mij zegt dat dit ook weer continue gebruikt gaat worden om een slag om de arm te houden. We gingen immers ook van ziekenhuiscijfers naar besmettingen.
en waarom zou deze lockdown niet de Britse variant ook naar beneden stuwen? We zien nog nauwelijks mensen, worden al opgesloten. Dus waarom is dan die avondklok volgens jou nog nodig?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:08 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wetenschappers zijn het erover eens dat de Britse variant besmettelijker is. Nu is de vraag, hoeveel precies.
1. Op 22 december worden er 2 van de nieuwe variant gevonden. Op 16 januari staat de teller op 200.
2. GGD GHOR meldt dat de nieuwe variant zich snel verspreid.
3. Het past precies in de logica en de kennis omtrent virusverspreiding, als een nieuwe besmettelijke variant opduikt, wordt zo'n variant meestal snel dominant. Vooral nu we dus een lockdown hebben die de 'oude' variant goed omlaag duwt.
Maar goed, ik ben inhoudelijk bezig. En dan zeg jij dat ik lul en niets onderbouw.
Onderbouw jij maar eens waarom jij dit soort dingen zegt:
[..]
Als dat feiten zijn, waarom hebben ze dan per 6 januari het testbeleid voor kinderen tot en met groep 8 aangepast?quote:Op zondag 17 januari 2021 18:40 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Omdat het feiten zijn. Dat zijn de overwegingen die het kabinet maakt om te besluiten om de scholen niet te openen. Dat zeggen ze zelf.
Bronquote:Voor kinderen t/m groep 8 van de basisschool is het testbeleid op 6 januari 2021 aangepast. Hiermee krijgen we nog beter zicht op de verspreiding van het virus onder kinderen en op de verspreiding van nieuwe varianten Daardoor kan het zijn dat de komende periode het aantal geteste en gemelde kinderen in deze leeftijden weer iets toeneemt. Voor kinderen op de middelbare school (vanaf 13 jaar) is het testbeleid niet veranderd, waardoor veranderingen in het aantal testen en meldingen bij kinderen vanaf 13 jaar een beter beeld geven van veranderingen in aantal ziektegevallen.
Klopt ik vind het ook absurd er zijn best plekken te verzinnen waar we zelfs in de openlucht bij een restaurant zouden kunnen eten of een biertje doen. Of iedereen dat ideaal vind of het waard vind om er naartoe te gaan is een ander verhaal. Maar ik denk dat het prima veilig zou kunnen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ze maken in Den Haag de fout door maar elke vorm van menselijk contact zoveel mogelijk te willen beperken. Terwijl de setting waarin mensen samenkomen juist ontzettend belangrijk is.
Gooi meer dingen open, liefst buiten of anders met goede ventilatie. Spreid de drukte. Geef mensen wat meer bewegingsruimte, zodat ze lichamelijk en geestelijk beter in hun vel zitten.
Verbieden verbieden verbieden werkt averechts maar het OMT zit vol met theoretici die nul kaas hebben gegeten van menselijk gedrag en psychologie in praktijk lijkt het wel.
Die nieuwe variant wordt ook omlaag geduwd. Maar we zien dus, dat met dezelfde maatregelen hij boven de R1 komt, terwijl de oude variant dus onder de R1 komt.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:09 schreef mir1986 het volgende:
[..]
en waarom zou deze lockdown niet de Britse variant ook naar beneden stuwen? We zien nog nauwelijks mensen, worden al opgesloten. Dus waarom is dan die avondklok volgens jou nog nodig?
Het schijnt dat de Braziliaanse en Afrikaanse variant in staat zijn om antibodies en dus immuniteit te omzeilen, waardoor mensen herbesmet gaan raken. Dat geldt dus ook als je een vaccin hebt gekregen. Dat je nu al met zo'n variant te maken hebt is reden tot zorg, want dan kan dit in de toekomst ook toeslaan als iedereen gevaccineerd is.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:06 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik vind je mening over vaccins bijzonder negatief ingesteld, denk dat dat de grootste stap gaat zijn terug naar normaal. Maar goede ventilatie is ook maar een deel van de oplossing, nog een kaasplakje met gaten in het geheel(dat plaatje wat vaker voorbij is gekomen). Als jij in de Ziggo Dome staat midden in de zaal en de meneer naast je heeft covid, dan mag je een zeer bijzondere ventilatie hebben als hij niemand kan besmetten.
Dat is waar ik mij boos over maak. Het virus blijft natuurlijk gewoon muteren. Het is dus een rotsmoes om de boel daarvoor op slot te houden. Elke x met een nieuwe datum waarop scholen open mogen en andere zaken ook weer mogen dan dan gewoon weer aankomen met * dat kan niet hoor want we vrezen dat het riskant is *.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:07 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
In april begint het mooie weer wel weer. Hopelijk dat het argument Britse variant dan een beetje naar de achtergrond verdwenen is, want het wordt misbruikt als argument om vooral niet hoeven te versoepelen. Of er is dan weer een andere variant opgedoken.... iets in mij zegt dat dit ook weer continue gebruikt gaat worden om een slag om de arm te houden. We gingen immers ook van ziekenhuiscijfers naar besmettingen.
Ik ben het met je eens, dat de positieve aanpak veel beter werkt. Wat betreft ventilatie ben ik het niet direct met je eens. Ja, ventilatie is belangrijk, maar je moet sowieso niet bij elkaar klitten, en al helemaal niet binnen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ze maken in Den Haag de fout door maar elke vorm van menselijk contact zoveel mogelijk te willen beperken. Terwijl de setting waarin mensen samenkomen juist ontzettend belangrijk is.
Gooi meer dingen open, liefst buiten of anders met goede ventilatie. Spreid de drukte. Geef mensen wat meer bewegingsruimte, zodat ze lichamelijk en geestelijk beter in hun vel zitten.
Verbieden verbieden verbieden werkt averechts maar het OMT zit vol met theoretici die nul kaas hebben gegeten van menselijk gedrag en psychologie in praktijk lijkt het wel.
Beetje hetzelfde als 'de jongeren' , die zijn allemaal kut en krijgen speciale aandacht en maatregelen. Om de een of andere reden komen mensen dan niet snel met opmerkingen als 'ik ken jongeren die zich perfect aan de regels houden'.quote:Op zondag 17 januari 2021 18:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
'De bejaarden' ik ken bejaarden die zichzelf opgesloten hebben in hun eigen huis en bij niemand op bezoek gaan en ook niemand laten langskomen.
En waarmee zie je dat? Er worden pas sinds een paar weken extra tests gedaan. In Lansingerland blijven de besmettingen laag, dus hoe gevaarlijk is dat 'Britse Virus' nu echt? En hoe kan dat virus nou boven de R1 komen? Als we elkaar al niet eens meer zien.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:10 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Die nieuwe variant wordt ook omlaag geduwd. Maar we zien dus, dat met dezelfde maatregelen hij boven de R1 komt, terwijl de oude variant dus onder de R1 komt.
Onmogelijk als je nauwelijks mensen ziet. Wie kan je dan in godsnaam besmetten? En waar is die R des doods van 1.7 gebleven die we minstens zouden zien als de Britse variant de overhand zou krijgen? Zien we in Engeland niks van terug.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:10 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Die nieuwe variant wordt ook omlaag geduwd. Maar we zien dus, dat met dezelfde maatregelen hij boven de R1 komt, terwijl de oude variant dus onder de R1 komt.
ze hadden het al getest met de afrikaanse variant en daar bleek het vaccin gewoon op te werken.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:11 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het schijnt dat de Braziliaanse en Afrikaanse variant in staat zijn om antibodies en dus immuniteit te omzeilen, waardoor mensen herbesmet gaan raken. Dat geldt dus ook als je een vaccin hebt gekregen. Dat je nu al met zo'n variant te maken hebt is reden tot zorg, want dan kan dit in de toekomst ook toeslaan als iedereen gevaccineerd is.
Eens, ik zie het straks ook wel kelderen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Welnee.
Die besmettingen gaan straks gewoon weer uit zichzelf keihard kelden zodra het voorjaar zich aandient. Moet de regering alleen niet zo dom zijn om iedereen dan na 20u op te hokken. We moeten juist zo veel mogelijk naar buiten met z'n allen.
Als Oxford-vaccin eind deze maand wordt goedgekeurd dan komen er de komende maanden ook heel veel vaccins deze kant op en gaat het echt rap.
Het is ook een stokpaardje... Ik ben benieuwd of we woensdag iets van Rutte te horen gaan krijgen. Zal me in ieder geval niks verbazen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:16 schreef Cynicio het volgende:
Of de angst nu terecht of onterecht is, ik ben sinds de laatste persconferentie alweer helemaal klaar met die Britse variant. Het werd zo vaak herhaald dat ik het meer als een stokpaardje ben gaan zien. Waarschijnlijk fout gedacht van mijn kant.
Dat onderzoek is nog niet compleet. Er waren 3 zorgelijke mutaties, 1 is al van bekend dat het geen effect heeft op antibodies. Blijven er nog 2 over waarvan men stelde dat die er heel zorgwekkend uitzagen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:15 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ze hadden het al getest met de afrikaanse variant en daar bleek het vaccin gewoon op te werken.
het vaccin richt zich ook op op het gehele spike eiwit en niet op 1 klein onderdeeltje wat muteert.
De voorjaarsvakantie is in zuid één week na 9 februari en in midden en noord twee weken na 9 februari.quote:Op zondag 17 januari 2021 18:45 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Maar punt is dat de maatregelen er zijn om ervoor te zorgen dat de druk op de zorg te ontlasten. Dat gaat de goede kant op, en de ziekenhuisopnames zijn later dan de besmettingen dus die druk op de zorg zal nog wel even afnemen.
Jij stelt in een ander bericht dat kinderen zeker tot en met de voorjaarsvakantie dicht te doen. Ik vind dat buiten propertie en dan gaat het dus niet meer zo zeer om het ontlasten van de zorg, maar om elke besmetting te voorkomen.
Verder moeten die ouderen gewoon zelf wat meer eraan doen dan om te zorgen dat ze niet ziek worden door beter te ventileren, meer afstand te houden etc. Kinderen thuis houden omdat 1.5% van de Nederlanders ernstig ziek word van corona vind ik buiten proportie.
juist, gelijk die besmettingen naar een zeer laag punt, BCO op orde hebben, testen op orde hebben en volgas bezig zijn met vaccineren !!!quote:Op zondag 17 januari 2021 19:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
De voorjaarsvakantie is in zuid één week na 9 februari en in midden en noord twee weken na 9 februari.
Dus in zuid begint de voorjaarsvakantie zaterdag 13 februari en in midden en noord zaterdag 20 februari.
Als je vanaf 9 februari de scholen weer wilt openen dan gaat dat dus om 4 dagen in zuid en 9 schooldagen in midden en noord..... hou ze dan maar gewoon dicht tot 1 maart, want het verschil tussen 9 februari en 1 maart is in dit geval anderhalve schoolweek, dan kun je het beter gelijk goed doen.
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!quote:Op zondag 17 januari 2021 19:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als Oxford-vaccin eind deze maand wordt goedgekeurd dan komen er de komende maanden ook heel veel vaccins deze kant op en gaat het echt rap.
Als 15 maart de horeca weer open gaat hang ik de vlag uit.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:20 schreef Predator40 het volgende:
[..]
juist, gelijk die besmettingen naar een zeer laag punt, BCO op orde hebben, testen op orde hebben en volgas bezig zijn met vaccineren !!!
nu gelijk maar goed doorpakken, vanaf 1 maart de scholen weer open.
vanaf 15 maart alle horeca weer open.
quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!
als de huisartsen erbij gaan komen en de GGD gaat opschalen dan gaat het hard .....quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!
Nou, mag toch hopen dat dat er een stuk meer gaan zijn voor de mensen die er 1 willen hebben. Hopelijk neemt 90% de prik, dan hoef ik hem niet te nemen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!
Gaat niet gebeuren. Als er al iets open gaat, zullen de basisscholen en kinderopvang als eerste gaan.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Als 15 maart de horeca weer open gaat hang ik de vlag uit.
Dat tempo moet echt flink omhoog, ja. Maar huisartsen gaan toch ook mee prikken als Oxford er is?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!
ja 1 maart.....zei ik toch alquote:Op zondag 17 januari 2021 19:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. Als er al iets open gaat, zullen de basisscholen en kinderopvang als eerste gaan.
Of wel een ruime 50.000 per week. En dat is dan naast wat er in ziekenhuizen, verpleeghuizen etc gebeurt.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!
Ambitie is ook om tot 1 miljoen vaccins per week te zetten.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:23 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat tempo moet echt flink omhoog, ja. Maar huisartsen gaan toch ook mee prikken als Oxford er is?
Je hebt landelijk echt wel cijfers tussen de 500K en 1 miljoen per week nodig straks om enig tempo te genereren.
Wat doen ze daar de hele dag? Een prikje zetten kost minder dan een minuut.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Ik mag het hopen. Voelt toch als een anti-climax wanneer je leest dat een GGD-locatie maar liefst 300 prikken per dag gaat zetten!!!
Huisartsen komen geloof ik pas medio februari aan bod.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:23 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dat tempo moet echt flink omhoog, ja. Maar huisartsen gaan toch ook mee prikken als Oxford er is?
Je hebt landelijk echt wel cijfers tussen de 500K en 1 miljoen per week nodig straks om enig tempo te genereren.
Hoeveel mensen zijn er boven de 18 in Nederland? Laten we zeggen dat 80% zich wil laten vaccineren, dan hou je hoeveel mensen over?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:24 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Of wel een ruime 50.000 per week. En dat is dan naast wat er in ziekenhuizen, verpleeghuizen etc gebeurt.
het boeit toch niet aangezien er toch nog weinig vaccins zijn......quote:Op zondag 17 januari 2021 19:24 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wat doen ze daar de hele dag? Een prikje zetten kost minder dan een minuut.
Meer voorraad is er denk ik gewoon niet. Begrijpelijk dus, maar wel frustrerend.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:24 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wat doen ze daar de hele dag? Een prikje zetten kost minder dan een minuut.
8 feb is op zijn vroegst Oxford beschikbaar dus dat valt best meequote:Op zondag 17 januari 2021 19:24 schreef Cynicio het volgende:
[..]
Huisartsen komen geloof ik pas medio februari aan bod.
Is als eerst gesloten en gaat als laatste weer open. Er is nog een hele waslijst aan versoepelingen die ze voor zich moeten dulden. Echt schandalig.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:21 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Als 15 maart de horeca weer open gaat hang ik de vlag uit.
Denk je eens in hoe de Spaanse griep had kunnen verlopen als iedere Lange Frans een bereik ver buiten het dorpsplein had gehad?quote:Op zondag 17 januari 2021 18:57 schreef core2duo het volgende:
[..]
Het gaat nergens meer over. Dit is naar mijn weten in de hele geschiedenis nog nooit vertoond in vredestijd. Covid-19 is geen Spaanse griep, ondanks alles is het een relatief milde pandemie. Men zou zich de vraag kunnen opwerpen hoe ver je wil gaan om de allerkwetsbaarsten te beschermen. Nergens in het coronabeleid is er een optie "tot hier en niet verder".
Wacht maar, wanneer de Braziliaanse ramba samba coronaholocaustmutant los gaat hoesten we allemaal bloed op tot we omkiepen en liggen metershoge stapels kwetsbare lijken in de straten.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:11 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Het schijnt dat de Braziliaanse en Afrikaanse variant in staat zijn om antibodies en dus immuniteit te omzeilen, waardoor mensen herbesmet gaan raken. Dat geldt dus ook als je een vaccin hebt gekregen. Dat je nu al met zo'n variant te maken hebt is reden tot zorg, want dan kan dit in de toekomst ook toeslaan als iedereen gevaccineerd is.
Zeker maar ik mag toch niet hopen dat dit het tempo gaat zijn als er genoeg vaccins klaarliggen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:25 schreef Predator40 het volgende:
[..]
het boeit toch niet aangezien er toch nog weinig vaccins zijn......
en ze zijn nog lang niet op volle sterkte, dat krijg je als je pas zo laat begin met voorbereiden.
Alleen is het niet alleen de GGD, die zijn maar een deel. Denk dat de huisartsen veel meer input gaan hebben, alleen dan moet wel het AZ vaccin er zijn.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:25 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Hoeveel mensen zijn er boven de 18 in Nederland? Laten we zeggen dat 80% zich wil laten vaccineren, dan hou je hoeveel mensen over?
Met andere woorden: die avondklok komt er. Alles maar om die hoogbejaarden nog een paar weken langer te laten leven op kosten van de belastingbetalerquote:Op zondag 17 januari 2021 19:28 schreef Zipportal het volgende:
Invoering avondklok na overleg op Catshuis weer stapje dichterbij
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.html
Mooie karikatuur man.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:27 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Wacht maar, wanneer de Braziliaanse ramba samba coronaholocaustmutant los gaat hoesten we allemaal bloed op tot we omkiepen en liggen metershoge stapels kwetsbare lijken in de straten.
Daarom snel een avondklok van 18:00 tot 17:59, alle supermarkten, bakkers, slagers en groenteboeren dicht en het leger door de straten laten patrouilleren. Ieder die zich verder dan 15 meter van zijn huis bevindt meteen standrechtelijk executeren.
Het virus is nog niet klaar met ons!
Kan Rutte weer zeggen 'dat hij iets gedaan heeft'.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef Djeez het volgende:
[..]
Met andere woorden: die avondklok komt er. Alles maar om die hoogbejaarden nog een paar weken langer te laten leven op kosten van de belastingbetaler
quote:Op zondag 17 januari 2021 19:28 schreef Zipportal het volgende:
Invoering avondklok na overleg op Catshuis weer stapje dichterbij
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.html
Op slot, ten opzichte van wat? Zo goed als alle niet-noodzakelijke plekken zijn al gesloten.quote:Als de avondklok nu niet van kracht wordt, zo wordt gevreesd, moet straks misschien het hele land op slot worden gezet.
Deuren dichtlassenquote:Op zondag 17 januari 2021 19:33 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Op slot, ten opzichte van wat? Zo goed als alle niet-noodzakelijke plekken zijn al gesloten.
Laatste sprankje hoop is gevestigd op de Kamerleden en de veiligheidsregio’s. Dit kabinet is sowieso verloren en staat zo ver van de realiteit af. Wederom mogen anderen de rommel van dit kabinet opruimen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:28 schreef Zipportal het volgende:
Invoering avondklok na overleg op Catshuis weer stapje dichterbij
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.html
"Of de maatregel echt zoden aan de dijk zet, is niet duidelijk."quote:Op zondag 17 januari 2021 19:28 schreef Zipportal het volgende:
Invoering avondklok na overleg op Catshuis weer stapje dichterbij
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.html
Tweede Kamer dicht. Rutte’s wil is wet dan.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:33 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
[..]
Op slot, ten opzichte van wat? Zo goed als alle niet-noodzakelijke plekken zijn al gesloten.
Wie zijn die anderen? En over welke rommel heb je het?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:34 schreef alpeko het volgende:
[..]
Laatste sprankje hoop is gevestigd op de Kamerleden en de veiligheidsregio’s. Dit kabinet is sowieso verloren en staat zo ver van de realiteit af. Wederom mogen anderen de rommel van dit kabinet opruimen.
Maar ik denk dat de financiele gevolgen van een avondklok minder zullen zijn dan die van een sluiting van een sector. Als die hierdoor sneller open kunnen dan zou ik voor stemmen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef Djeez het volgende:
[..]
Met andere woorden: die avondklok komt er. Alles maar om die hoogbejaarden nog een paar weken langer te laten leven op kosten van de belastingbetaler
Hoe wil je een visiteverbod dan controleren? We willen immers niet achter de voordeur kijken.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:35 schreef DonDruiper het volgende:
Een visite/bezoekverbod zet natuurlijk veel meer zoden aan de dijk dan een symbolische maatregel zoals de avondklok.
Midden in de winter
In de fucking kou
Ik hoop dat ze gewoon echt massaal open gaan op het moment dat de winkels ook weer mogen. Of nou ja; twee weken erna wellicht. Logisch dat ze nu niet open mogen nog. Wellicht toch maar eens een onderscheid maken tussen kroegen en bv restaurants. Je zou verwachten dat ze dat maatwerk wel verdienen - hoe moeilijk het wel niet is.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:26 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Is als eerst gesloten en gaat als laatste weer open. Er is nog een hele waslijst aan versoepelingen die ze voor zich moeten dulden. Echt schandalig.
Misschien kunnen ze ook benoemen naar hoeveel besmettingen ze met 2 of 3 weken avondklok ongeveer denken te gaan.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:36 schreef Elan het volgende:
Misschien is het ook een keer goed dat kabinet gaat benoemen waarom ze nog steeds zwaardere maatregelen overwegen en de scholen niet heropenen, voor veel mensen is dat amper te bevatten.
En dan opeens is elke kroeg een restaurant. Want ze verkopen allemaal wel een uitsmijter en overal staan ook wel een paar tafels en een frituur.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze gewoon echt massaal open gaan op het moment dat de winkels ook weer mogen. Of nou ja; twee weken erna wellicht. Logisch dat ze nu niet open mogen nog. Wellicht toch maar eens een onderscheid maken tussen kroegen en bv restaurants. Je zou verwachten dat ze dat maatwerk wel verdienen - hoe moeilijk het wel niet is.
De rommel van het niet voorbereid zijn. In de zomer is er niks gedaan. Niks onderzocht. Van alles beloofd. Nu weten ze het niet meer en gaan ze met hagel schieten en mogen burgemeesters bizarre regeltjes gaan handhaven. Nou ja de politie en boa’s. Terwijl die nu ook al niet bij machte zijn om op straat de regels te bewaken. Zelf treft het onze bewindvoerders natuurlijk niet.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wie zijn die anderen? En over welke rommel heb je het?
Ja, maar dit zal niet gebeuren. Een totale dictatuur waar de overheid veel macht heeft, is de natte droom van de VVDquote:Op zondag 17 januari 2021 19:36 schreef opreis het volgende:
[..]
Maar ik denk dat de financiele gevolgen van een avondklok minder zullen zijn dan die van een sluiting van een sector. Als die hierdoor sneller open kunnen dan zou ik voor stemmen.
Ja mee eens maar je ziet elke dag de besmettingen dalen en ze komen met de meest rigoureuze shit om die Britse variant (kennelijk) in proberen te dammen zonder dat expliciet te benoemen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze ook benoemen naar hoeveel besmettingen ze met 2 of 3 weken avondklok ongeveer denken te gaan.
Kortom: wat willen ze concreet bereiken. En wat als dit ook niet werkt?
Welk gedeelte zal niet gebeuren?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:39 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, maar dit zal niet gebeuren. Een totale dictatuur waar de overheid veel macht heeft, is de natte droom van de VVD
Dat is het lastige waar ik op doelde ja. Maar daar valt echt wel wat op te bedenken. Vraag desnoods aan elk restaurant dat ze moeten kunnen laten zien dat ze [insert random %] aan eten moeten hebben verkocht de laatste twee maanden dat ze open waren.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:38 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En dan opeens is elke kroeg een restaurant. Want ze verkopen allemaal wel een uitsmijter en overal staan ook wel een paar tafels en een frituur.
Dat is in Italië behoorlijk succesvol gebleken. De 70.000 restaurants die daar open zijn gegaan, hebben versoepelingen afgedwongen. Maar dat zal in angstig en volgzaam Nederland niet gebeuren.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:37 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze gewoon echt massaal open gaan op het moment dat de winkels ook weer mogen. Of nou ja; twee weken erna wellicht. Logisch dat ze nu niet open mogen nog. Wellicht toch maar eens een onderscheid maken tussen kroegen en bv restaurants. Je zou verwachten dat ze dat maatwerk wel verdienen - hoe moeilijk het wel niet is.
Klinkt wel leuk, maar ik gok dat als we een avondklok krijgen het niet maar voor 2 of 3 weken is. Denk eerder dat die als die avondklok er komt we ons stil mogen houden en misschien dat die ooit een keer over een paar maanden weg gaatquote:Op zondag 17 januari 2021 19:37 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze ook benoemen naar hoeveel besmettingen ze met 2 of 3 weken avondklok ongeveer denken te gaan.
Kortom: wat willen ze concreet bereiken. En wat als dit ook niet werkt?
Ik spreek je over twee weken in het topic 'derde golf in Italië vanwege Britse variant'.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:41 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dat is in Italië behoorlijk succesvol gebleken. De 70.000 restaurants die daar open zijn gegaan, hebben versoepelingen afgedwongen. Maar dat zal in angstig en volgzaam Nederland niet gebeuren.
Nou en? Maakt niet uit waar je je uitsmijter eet, zo lang mensen maar niet gaan hossen en feesten.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:38 schreef luxerobots het volgende:
[..]
En dan opeens is elke kroeg een restaurant. Want ze verkopen allemaal wel een uitsmijter en overal staan ook wel een paar tafels en een frituur.
Andere sectoren open. De horeca is de christelijke partijen een doorn in het oog, winkels zijn de VVD weer een doorn in het oogquote:
Het is een leugen en een complot?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:43 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Ze weten volgens mij heel goed dat die Britse of weet ik veel welke variant helemaal niet gevaarlijker is. Dat wordt gewoon gebruikt om de angst en zogenaamde nood erin te houden.
Het kabinet wil. Alleen de burgemeesters en de Kamer zijn nog niet voor. In zou het nog geen gelopen race noemen .quote:Op zondag 17 januari 2021 19:35 schreef JosMert het volgende:
Eind van de week persconferentie als avondklok er komt en de optie wordt heel serieus overwogen om snel te introduceren.
Bron: rtlnieuws
quote:Op zondag 17 januari 2021 19:28 schreef Zipportal het volgende:
Invoering avondklok na overleg op Catshuis weer stapje dichterbij
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.html
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.htmlquote:Desondanks is in het Catshuis besproken dat - nu er zoveel coronamutaties opduiken - een avondklok verstandig kan zijn. Nu deze stap zetten kan volgens betrokkenen voorkomen dat ziekenhuizen straks worden overspoeld, zeggen bronnen. Als de avondklok nu niet van kracht wordt, zo wordt gevreesd, moet straks misschien het hele land op slot worden gezet.
Zeiden we ook over kerst en oud en nieuw.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:42 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik spreek je over twee weken in het topic 'derde golf in Italië vanwege Britse variant'.
Uiteraard, dit gaat zeker tot half maart duren op deze manier.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:42 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Klinkt wel leuk, maar ik gok dat als we een avondklok krijgen het niet maar voor 2 of 3 weken is. Denk eerder dat die als die avondklok er komt we ons stil mogen houden en misschien dat die ooit een keer over een paar maanden weg gaat
Nee, toon maar aan.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:44 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Zeiden we ook over kerst en oud en nieuw.
quote:Op zondag 17 januari 2021 19:42 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik spreek je over twee weken in het topic 'derde golf in Italië vanwege Britse variant'.
Trek alvast maar een streep door gezellig bij vrienden langs gaan tijdens warme zomeravonden om daar samen een pilsje te drinken...quote:Op zondag 17 januari 2021 19:42 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Klinkt wel leuk, maar ik gok dat als we een avondklok krijgen het niet maar voor 2 of 3 weken is. Denk eerder dat die als die avondklok er komt we ons stil mogen houden en misschien dat die ooit een keer over een paar maanden weg gaat
Nogal logisch, 11,9% is nog steeds een minderheid van het geheel.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:45 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En toch zijn de besmettingen verder gedaald afgelopen week.
De offers die gezonde mensen moeten leveren zijn niet meer buiten proporties. Op sociaal gebied is een avondklok is echt ongekend onrecht. De sluiting van de scholen is ook niet chique, nu de besmettingen (positief geteste mensen) geleidelijk afnemen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:31 schreef Djeez het volgende:
[..]
Met andere woorden: die avondklok komt er. Alles maar om die hoogbejaarden nog een paar weken langer te laten leven op kosten van de belastingbetaler
We zitten in een pandemie, maar ik wil een pilsje drinken met vrienden!!quote:Op zondag 17 januari 2021 19:46 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Trek alvast maar een streep door gezellig bij vrienden langs gaan tijdens warme zomeravonden om daar samen een pilsje te drinken...
Hooibaal.. ben jij het?? Met je verkeerde account ingelogd?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:47 schreef luxerobots het volgende:
[..]
We zitten in een pandemie, maar ik wil een pilsje drinken met vrienden!!
Ik heb gewoon geen zin meer in die eeuwige discussie dus lees nu alleen maar.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:45 schreef Schuifpui het volgende:
De stemming is hier wel 180 graden gedraaid. Eerst was vrijwel iedereen pro lockdown en moest alles strenger. Nu lijkt het wel compleet het tegenovergestelde.
Zijn er andere users, of is de mening veranderd?
Ik ben net nieuw, maar eerder wel veel gepost op FOK! In forum 29 en 10 (als de nummers nog onveranderd zijn). Ik gok dat de avondklok en de langere sluiting van scholen en kinderopvang mensen te ver gaat. Het is tot hier en niet verder.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:45 schreef Schuifpui het volgende:
De stemming is hier wel 180 graden gedraaid. Eerst was vrijwel iedereen pro lockdown en moest alles strenger. Nu lijkt het wel compleet het tegenovergestelde.
Zijn er andere users, of is de mening veranderd?
Deze bestaan toch gewoon? Half december alweer vergeten? De lockdown is niet voor niks ingevoerd. En ondanks de lockdown toch weer een piek rond 7 januari. Gelukkig is de trend wel neerwaarts (zou ook wat zijn met zulke zware maatregelen). Maar desalniettemin is het geen rechte lijn naar beneden. Ik vind sinterklaas, kerst en oud & nieuw helemaal geen rare oorzaken van een tijdelijke opleving in het aantal besmettingen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:46 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Sinterklaaspiek
Kerstpiek
Oud en nieuwpiek.
Dan gaat het wel een paar uurtjes eerder en bestellen we een pizza.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:46 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Trek alvast maar een streep door gezellig bij vrienden langs gaan tijdens warme zomeravonden om daar samen een pilsje te drinken...
Dan gaan we dat vast ook nog wel krijgen. Het begint er meer en meer op te lijken alsof er een soort speedrun plaatsvindt om alle mogelijke maatregelen nog even snel met z'n allen te doorlopen.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:44 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
[..]
https://www.dvhn.nl/groni(...)terbij-26357731.html
De stap na de avondklok is dus alleen je huis nog uit voor boodschappen, doktersbezoek of een cruciaal beroep. Weten we dat ook meteen.
Waarom beslissen deze mensen dit voor ons? Dit zijn zulke ingrijpende maatregelen, dit is wat anders dan 100 k/m uur rijden op de snelweg. Niemand heeft ooit verwacht dat deze angstige klunzen een pandemie moeten gaan managen. In Zwitserland snappen ze het tenminste, daar stellen ze een referendum in en dat is ook terecht. De wil van het volk wordt hier niet in meegewogen, alleen de wil van het kabinet en virologen. Schei uit met je avondklok en lockdowns, ik heb hier niet voor gestemd. Schaf 5 mei ook direct maar af dan, hypocriete zooi. Als Rutte herkozen wordt dan zou hij zich moeten schamen dat hij ooit nog een krans gaat leggen daar op de Dam.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:35 schreef JosMert het volgende:
Eind van de week persconferentie als avondklok er komt en de optie wordt heel serieus overwogen om snel te introduceren.
Bron: rtlnieuws
Dan moeten mensen misschien niet van die makke schapen zijn maar gewoon massaal de hort op gaan. Knappe jongens bij politie als ze dat weten te handhaven tegen die tijd.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:46 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Trek alvast maar een streep door gezellig bij vrienden langs gaan tijdens warme zomeravonden om daar samen een pilsje te drinken...
Klopt. Ik ben zwaar astmatisch, maar mag nog lang wachten op het vaccin omdat die economisch gezien volledig irrelevante hoogbejaarden voorrang krijgen. Prima, maar zorg dan dat de normale mensen een keer wat hebben om naar uit te kijkenquote:Op zondag 17 januari 2021 19:47 schreef core2duo het volgende:
[..]
De offers die gezonde mensen moeten leveren zijn niet meer buiten proporties. Op sociaal gebied is een avondklok is echt ongekend onrecht. De sluiting van de scholen is ook niet chique, nu de besmettingen (positief geteste mensen) geleidelijk afnemen.
Wel een mooi forum dit, de doorlooptijd is zo snel :-)
Na jaren te zijn weggeweest heb ik weer een account geopend.
Een referendum over wat? "Moeten we iets tegen dit virus doen, of laat maar zitten?"quote:Op zondag 17 januari 2021 19:50 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Waarom beslissen deze mensen dit voor ons? Dit zijn zulke ingrijpende maatregelen, dit is wat anders dan 100 k/m uur rijden op de snelweg. Niemand heeft ooit verwacht dat deze angstige klunzen een pandemie moeten gaan managen. In Zwitserland snappen ze het tenminste, daar stellen ze een referendum in en dat is ook terecht. De wil van het volk wordt hier niet in meegewogen, alleen de wil van het kabinet en virologen. Schei uit met je avondklok en lockdowns, ik heb hier niet voor gestemd. Schaf 5 mei ook direct maar af dan, hypocriete zooi. Als Rutte herkozen wordt dan zou hij zich moeten schamen dat hij ooit nog een krans gaat leggen daar.
Hé gadverdamme dan gaan we inderdaad maart nog een gigantische derde piek krijgen in de ziekenhuizen. Dit verzin je toch allemaal nietquote:
Wat klaag jij nu steeds, je kunt toch gewoon alles nog?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:51 schreef Anton91 het volgende:
En zelfs als we een avondklok hebben zullen er vast nog genoeg mensen hier zijn die zeggen: Wat klaag je nou? Je mag toch alles nog, dit kun je niet eens een lockdown noemen
https://www.swissinfo.ch/(...)estrictions/46286662quote:Op zondag 17 januari 2021 19:50 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een referendum over wat? "Moeten we iets tegen dit virus doen, of laat maar zitten?"
quote:Swiss campaigners have triggered a referendum to strip the government of new legal powers to impose lockdowns and curtail public life as the country battles the pandemic.
Ok Hooibaalquote:Op zondag 17 januari 2021 19:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat klaag jij nu steeds, je kunt toch gewoon alles nog?
Als we zelfs komende zomer, vanwege allerlei drogredenen als "Engelse variant" en wat weet ik, de boel nog altijd op slot hebben omdat onze overheid pertinent verrekt vaart achter het vaccinatiebeleid te zetten, wordt het toch echt wel hoog tijd dat er een hele dikke middelvinger vanuit de bevolking komt.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:47 schreef luxerobots het volgende:
[..]
We zitten in een pandemie, maar ik wil een pilsje drinken met vrienden!!
Als je dat vergelijkt met hoe het in Londen verliep (MK LHL is het Milton Keynes Lighthouse Laboratory)quote:
Precies shit waar we op zitten te wachten.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:50 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Dan moeten mensen misschien niet van die makke schapen zijn maar gewoon massaal de hort op gaan. Knappe jongens bij politie als ze dat weten te handhaven tegen die tijd.
Tsja, ik wist het ook niet. Nu ik het wel weet ga ik morgen meteen naar de bieb, het cafe, en met een paar vrienden buiten afspreken. Je kunt immers alles doen.quote:
Leest MoreDakka nog mee?quote:
quote:Op zondag 17 januari 2021 18:57 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Je claimt dat de variant nu groeit. Bewijs het.
Niet nu nee, maar wel als we straks daadwerkelijk in een situatie zitten - hetzij door het voorjaar, hetzij door vaccinaties, liefst een combi van beide - dat de ziekenhuizen leegstromen en Rutte weigert om regels op te heffen omdat hij bang is dat er altijd iets kan gebeuren.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Precies shit waar we op zitten te wachten.
Het zou goed zijn dat mensen er zelf de ernst van in zien, als je ziet wat er op ons af komt straks is nu niet de tijd om te gaan lopen kloten.
Ja, dat is ook wat o.a. @Schuifpui zei met dat model van 'm. De totalen nemen af, maar de B117-variant neemt juist toe. Als dat klopt, zal je zien dat op het moment dat de besmettingen vooral uit de nieuwe variant bestaan, het totaal ook weer stijgt. Kwalijke zaakquote:Op zondag 17 januari 2021 19:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Hé gadverdamme dan gaan we inderdaad maart nog een gigantische derde piek krijgen in de ziekenhuizen. Dit verzin je toch allemaal niet
Nou, dan gooi de boel maar eeuwig op slot, na covid-19 komt er vast en zeker nog wel eens een pandemie.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Precies shit waar we op zitten te wachten.
Het zou goed zijn dat mensen er zelf de ernst van in zien, als je ziet wat er op ons af komt straks is nu niet de tijd om te gaan lopen kloten.
En precies wat mensen niet willen zien.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, dat is ook wat o.a. @:Schuifpui zei met dat model van 'm. De totalen nemen af, maar de B117-variant neemt juist toe. Als dat klopt, zal je zien dat op het moment dat de besmettingen vooral uit de nieuwe variant bestaan, het totaal ook weer stijgt. Kwalijke zaak
Hoe bedoel je op ons af komt? Deze variant is niet dodelijker. Ik snap die angst gewoon niet. Tenzij je kwetsbaar bent maar dan moest je al voorzichtig zijn.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Precies shit waar we op zitten te wachten.
Het zou goed zijn dat mensen er zelf de ernst van in zien, als je ziet wat er op ons af komt straks is nu niet de tijd om te gaan lopen kloten.
Ah, lekker. Nu nog een referendum om niet meer te testen, waardoor je nul positieve gevallen hebt en het probleem dus weg isquote:Op zondag 17 januari 2021 19:52 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://www.swissinfo.ch/(...)estrictions/46286662
[..]
Waar slaat dit soort shit nou op? Natuurlijk komt er een volgende pandemie. Misschien over 50 jaar. Misschien over 100. Dat zien we dan wel weer, he? Tot die tijd leeft iedereen er gewoon op los natuurlijk, zodra het weer kan.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:56 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Nou, dan gooi de boel maar eeuwig op slot, na covid-19 komt er vast en zeker nog wel eens een pandemie.
Afgelopen zomer zijn de maatregelen ook vrij rap teruggedraaid. Zelfs de kroegen waren weer open.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:56 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Nou, dan gooi de boel maar eeuwig op slot, na covid-19 komt er vast en zeker nog wel eens een pandemie.
Rutte zit er niet om ons te treiteren he, hij was de eerste die in Europa de kroegen open gooide en ongeveer de laatste die ze sloot . Als je de paniek bij beleidsmakers en medici ziet moet dat toch te denken geven over de precaire situatie waarin we zitten met die Britse variant.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Niet nu nee, maar wel als we straks daadwerkelijk in een situatie zitten - hetzij door het voorjaar, hetzij door vaccinaties, liefst een combi van beide - dat de ziekenhuizen leegstromen en Rutte weigert om regels op te heffen omdat hij bang is dat er altijd iets kan gebeuren.
Waar wel mee volgens jou?quote:Op zondag 17 januari 2021 18:34 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Heeft niets met Nederlanders te maken.
Dat is al het geval. Het is allemaal reeds voorzien. Het kabinet had het al over een strengere routekaart, met lagere drempelwaarden. Naast de Nederlandse situatie volg ik Frankrijk op de voet (omdat ik daar graag kom), en daar precies dezelfde agenda. Mensen zijn daar nu genoodzaakt om in het weekend boodschappen te doen. Want na 18.00 uur komt het grote boze virus!quote:Op zondag 17 januari 2021 19:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Niet nu nee, maar wel als we straks daadwerkelijk in een situatie zitten - hetzij door het voorjaar, hetzij door vaccinaties, liefst een combi van beide - dat de ziekenhuizen leegstromen en Rutte weigert om regels op te heffen omdat hij bang is dat er altijd iets kan gebeuren.
Misplaatste reactiequote:Op zondag 17 januari 2021 19:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ah, lekker. Nu nog een referendum om niet meer te testen, waardoor je nul positieve gevallen hebt en het probleem dus weg is
Een referendum waarbij je mag kiezen tussen een avondklok en gratis bier.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:50 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Een referendum over wat? "Moeten we iets tegen dit virus doen, of laat maar zitten?"
In het begin was de gedachtegang achter beslissingen nog te volgen, hoewel ik het er niet altijd mee eens was. De laatste tijd zie je dat er steeds minder/geen deugdelijke uitleg achter verzwaring van de maatregelen zit.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:45 schreef Schuifpui het volgende:
De stemming is hier wel 180 graden gedraaid. Eerst was vrijwel iedereen pro lockdown en moest alles strenger. Nu lijkt het wel compleet het tegenovergestelde.
Zijn er andere users, of is de mening veranderd?
Helaas wordt Mark Rutte gewoon weer de volgende minister president en kan hij verder gaan met het afbreken.quote:"Transparantie, openheid en volledigheid zijn in de praktijk niet de leidende principes bij de overheid", concludeerde de parlementaire enquêtecommissie naar de kindertoeslagenaffaire. "Informatie werd slechts gedeeltelijk, vertraagd of helemaal niet verstrekt. De informatie was in meerdere gevallen ingegeven door gewenste juridische of politieke uitkomsten." De commissie is van oordeel dat 'de informatievoorziening essentieel is voor het goed functioneren van het parlement, van de media en van de rechtsbescherming'.
Veel vertrouwen heb ik niet in bovenstaande beloftes gezien de man die al 11 jaar! minister-president is.quote:Rutte belooft meer openheid
Premier Rutte beloofde gisteren in zijn reactie op het aftreden van het kabinet dat 'de informatievoorziening aan de Tweede Kamer en journalisten fundamenteel op de schop gaat'. Hij wil voortaan stukken openbaar maken over wat er in de ministerraad is besloten. En de regel in de Wob die bepaalt dat persoonlijke beleidsopvattingen van ambtenaren geheim mogen blijven, wordt geschrapt. Over het het feit dat de overheid vaak veel te laat beslist over Wob-verzoeken, zei Rutte gisteren niets.
Jeej, gratis bier!quote:Op zondag 17 januari 2021 19:59 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Een referendum waarbij je mag kiezen tussen een avondklok en gratis bier.
Vergeet dat maar hier. Nederland is zo volgzaam als wat. En ze zullen het wel weer zo weten te framen dat de meute er in mee gaat.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:53 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Als we zelfs komende zomer, vanwege allerlei drogredenen als "Engelse variant" en wat weet ik, de boel nog altijd op slot hebben omdat onze overheid pertinent verrekt vaart achter het vaccinatiebeleid te zetten, wordt het toch echt wel hoog tijd dat er een hele dikke middelvinger vanuit de bevolking komt.
Het is wel goed geweest met dat gefaal en ongebreideld inperken van de vrijheid.
11 jaar joh?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:59 schreef MichaelScott het volgende:
Veel vertrouwen heb ik niet in bovenstaande beloftes gezien de man die al 11 jaar! minister-president is
Misschien een volgende keer dan toch niet je handen in je oren stoppen en heel hard lalala gaan roepen wanneer die uitleg wordt gegeven?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:59 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
In het begin was de gedachtegang achter beslissingen nog te volgen, hoewel ik het er niet altijd mee eens was. De laatste tijd zie je dat er steeds minder/geen deugdelijke uitleg achter verzwaring van de maatregelen zit. )
Snap dat ook echt niet, alsof er ooit ergens een regering is geweest die graag gratis geld weggaf. Helemaal Rutte en co niet die pakken liever, zie die toeslagenaffaire. Stelletje bloedhonden.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Afgelopen zomer zijn de maatregelen ook vrij rap teruggedraaid. Zelfs de kroegen waren weer open.
Waarom zou dat straks niet meer gebeuren?
Omdat Engelse variant, dat is de opvolger van de "klap in het gezicht van de zorg" waarmee alle kritiek in de kiem gesmoord wordt.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Afgelopen zomer zijn de maatregelen ook vrij rap teruggedraaid. Zelfs de kroegen waren weer open.
Waarom zou dat straks niet meer gebeuren?
Medici misschien maar onze beleidsmakers hebben al zoveel fouten gemaakt de laatste 10 maanden, daar heb ik weinig vertrouwen meer in.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:58 schreef Elan het volgende:
[..]
Rutte zit er niet om ons te treiteren he, hij was de eerste die in Europa de kroegen open gooide en ongeveer de laatste die ze sloot . Als je de paniek bij beleidsmakers en medici ziet moet dat toch te denken geven over de precaire situatie waarin we zitten met die Britse variant.
quote:Op zondag 17 januari 2021 20:00 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Misschien een volgende keer dan toch niet je handen in je oren stoppen en heel hard lalala gaan roepen wanneer die uitleg wordt gegeven?
Zoals de scholen sluiten om de ouders thuis te houden. Ja topmaatregel!quote:Op zondag 17 januari 2021 20:00 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Misschien een volgende keer dan toch niet je handen in je oren stoppen en heel hard lalala gaan roepen wanneer die uitleg wordt gegeven?
Inderdaad, en na de Britse komt er wel weer een nieuwe. Dus vergeet dit jaar maar hoor, niet eerder dan de zomer weer iets open. "want je weet maar nooit"quote:Op zondag 17 januari 2021 20:00 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
Omdat Engelse variant, dat is de opvolger van de "klap in het gezicht van de zorg" waarmee alle kritiek in de kiem gesmoord wordt.
Zal wel zoiets zijn: "Het is gezellig als we bij elkaar op bezoek gaan. Maar het virus vindt het ook heel gezellig."quote:Op zondag 17 januari 2021 19:59 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Vergeet dat maar hier. Nederland is zo volgzaam als wat. En ze zullen het wel weer zo weten te framen dat de meute er in mee gaat.
Wat is daarmee gebeurd eigenlijk? Weggekocht door het Red Team?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:59 schreef groenen het volgende:
Hooibaal moet eigenlijk wel terug komen. Zou een mooie tegenhanger zijn van DeVerzamelaar.
Die post hier gewoon ondere meerder accounts.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:59 schreef groenen het volgende:
Hooibaal moet eigenlijk wel terug komen. Zou een mooie tegenhanger zijn van DeVerzamelaar.
We kunnen ook gebruik maken van de zorgcapaciteit die we hebben en daar de regels op afstemmen zoals in eerste instantie de bedoeling was. Dat betekend nu misschien nog even een lockdown, maar daarna wel redelijk snel versoepelen en niet NU nog strengere regels. Want op dit moment is dat ongegrond.quote:Op zondag 17 januari 2021 19:58 schreef Tijn het volgende:
[..]
Waar slaat dit soort shit nou op? Natuurlijk komt er een volgende pandemie. Misschien over 50 jaar. Misschien over 100. Dat zien we dan wel weer, he? Tot die tijd leeft iedereen er gewoon op los natuurlijk, zodra het weer kan.
Een avondklok om te voorkomen omdat jongeren in groepjes samenkomen, wat nu overigens ook al niet mag.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:00 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Misschien een volgende keer dan toch niet je handen in je oren stoppen en heel hard lalala gaan roepen wanneer die uitleg wordt gegeven?
Die medici fluisteren de beleidsmakers in hé, die modellen laten nu al zien wat er aan de hand is die Britse mutant gaat hoe dan ook dominant worden dat staat al vast . Tot die tijd zoveel mogelijk de schade in proberen te perken, zodat de zorg (hopelijk) niet omvalt.quote:Op zondag 17 januari 2021 20:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Medici misschien maar onze beleidsmakers hebben al zoveel fouten gemaakt de laatste 10 maanden, daar heb ik weinig vertrouwen meer in.
Het aantal complotten neemt toe, zie ikquote:Op zondag 17 januari 2021 20:03 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Die post hier gewoon ondere meerder accounts.
Er is nu een lockdown, dus wat zou de meerwaarde zijn om te blijven roepen dat er lockdown moet komen?quote:Op zondag 17 januari 2021 19:45 schreef Schuifpui het volgende:
De stemming is hier wel 180 graden gedraaid. Eerst was vrijwel iedereen pro lockdown en moest alles strenger. Nu lijkt het wel compleet het tegenovergestelde.
Zijn er andere users, of is de mening veranderd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |