ja goed bezig om nu te reizen.....en natuurlijk gaat iedereen in quarantaine bij thuiskomst !quote:Op maandag 28 december 2020 19:47 schreef Gunner het volgende:
Lekker druk in de diverse skigebieden zie ik op het nieuws. . Eerste levensbehoefte of zijn ze gewoon eigenwijs. Of bede.
Deels wel mee eens hoor, maar er zijn ook nog mensen met langdurig klachten na corona. Ik weet niet hoe groot die groep is overigens. Maar als dat maar weinig is dan is het vind ik wel acceptabel om langzaam weer te openen. Maar dan moeten echt heel veel ouderen en kwetsbaren gevaccineerd zijn.quote:Op maandag 28 december 2020 19:47 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Ik zie dit echt niet. Wanneer ouderen en kwetsbaren zijn gevaccineerd dan kunnen alle restricties van tafel, 99% buiten die groep ontwikkeld nauwelijks klachten! Het lijkt of ze niet terug naar normaal willen, ze vinden telkens wel wat nieuws om de maatregelen langer te rekken.
Het gaat om de zorg toch? Wanneer die ouderen gevaccineerd zijn is die druk gewoon weg. Dit is geen ebola dat mensen zomaar neervallen en jonge mensen massaal het loodje leggen.
Eigenwijs, maar je kan het die Oostenrijkers en Zwitsers ook niet kwalijk nemen. Toerisme is toch een belangrijke inkomstenbron in die gebieden.quote:Op maandag 28 december 2020 19:47 schreef Gunner het volgende:
Lekker druk in de diverse skigebieden zie ik op het nieuws. . Eerste levensbehoefte of zijn ze gewoon eigenwijs. Of bede.
Ik heb niemand zien skiën in het item. Zelfs geen feestende Engelsen.quote:Op maandag 28 december 2020 19:47 schreef Gunner het volgende:
Lekker druk in de diverse skigebieden zie ik op het nieuws. . Eerste levensbehoefte of zijn ze gewoon eigenwijs. Of bede.
Klanten in de horeca zijn ook een belangrijke inkomsten bron...quote:Op maandag 28 december 2020 19:54 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Eigenwijs, maar je kan het die Oostenrijkers en Zwitsers ook niet kwalijk nemen. Toerisme is toch een belangrijke inkomstenbron in die gebieden.
Oekraïne zeiden ze letterlijk dat ze niets om de pandemie gaven. Daar was het gewoon druk.quote:Op maandag 28 december 2020 19:54 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ik heb niemand zien skiën in het item. Zelfs geen feestende Engelsen.
Weigeren moet mogen, staat in onze grondwet.quote:Op maandag 28 december 2020 19:38 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
[..]
6 maanden koekkoek. Mogen ze hier ook doen is het gauw over met de gekkies die het weigeren
Die groep is vrij klein, maar wordt uiteraard erg groot uitgemeten in de sensatie media.quote:Op maandag 28 december 2020 19:53 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Deels wel mee eens hoor, maar er zijn ook nog mensen met langdurig klachten na corona. Ik weet niet hoe groot die groep is overigens. Maar als dat maar weinig is dan is het vind ik wel acceptabel om langzaam weer te openen. Maar dan moeten echt heel veel ouderen en kwetsbaren gevaccineerd zijn.
Ja, ik weet het.quote:Op maandag 28 december 2020 19:51 schreef Momo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Onderzoeksresultaten zien er goed uit, en dit is na 1 dosis vaccin.
Que?quote:Op maandag 28 december 2020 19:57 schreef halfway het volgende:
[..]
Weigeren moet mogen, staat in onze grondwet.
Klopt en hier heeft de regering ervoor gekozen de horeca te sluiten en te compenseren. Zolang de Zwitserse en Oostenrijkse regeringen de skigebieden niet sluiten zal je dit houden. Is gewoon een centenkwestie voor die regeringen.quote:Op maandag 28 december 2020 19:56 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Klanten in de horeca zijn ook een belangrijke inkomsten bron...
Ik ken niemand die ooit is gaan skiën in Oekraïne.quote:Op maandag 28 december 2020 19:56 schreef Gunner het volgende:
[..]
Oekraïne zeiden ze letterlijk dat ze niets om de pandemie gaven. Daar was het gewoon druk.
Deels lijkt dit - men blijft meer of minder besmettelijk - technisch uitlegbaar.quote:Op maandag 28 december 2020 19:05 schreef capricia het volgende:
Wat is dit??
JUST IN - WHO: No evidence yet that vaccines will prevent #COVID19 infections and therefore stop the transmission of the virus.
— Disclose.tv ð¨ (@disclosetv) December 28, 2020
Het is in elk geval niet onwaar, maar ik heb wel het idee dat er nogal wat informatie ontbreekt. Het is een interview uit de Volkskrant van afgelopen zaterdag volgens mij. Of anders vanmorgen.quote:
we gaan keihard inlopen !!quote:
Ik had RTL Nieuws toevallig ook opstaan en wat Gunner zei is gewoon juist en jij praat zelf onzin.quote:Op maandag 28 december 2020 20:00 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Ik ken niemand die ooit is gaan skiën in Oekraïne.
Echt niemand.
Dit item ging over de Alpen.. waar de media je graag wil laten geloven dat het er heel druk is, maar daar geen enkel bewijs van laat zien.
En dan kom jij melden dat het er weer lekker druk is.
Dan ben je gewoon fake news aan het verspreiden.
Ging er vanmorgen over in dit topic idd, ik vond de opmerkingen van GGD GHOR beetje misplaatst.quote:Op maandag 28 december 2020 20:03 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het is in elk geval niet onwaar, maar ik heb wel het idee dat er nogal wat informatie ontbreekt. Het is een interview uit de Volkskrant van afgelopen zaterdag volgens mij. Of anders vanmorgen.
Kern van het verhaal van de geïnterviewde: als we de mensen die de vaccins moeten zetten over de kop werken dan zijn we nog verder van huis. Het rekensommetje uit je tweet komt letterlijk uit de Volkskrant, maar ik heb het idee dat dat maar over een klein deel van de vaccinatiecapaciteit gaat.
Zo gaan we die Britten, met hun miljoen vaccinaties per week vanaf januari*, wel inhalen, ja.quote:
dit word een steeds grotere shitshow.......quote:Op maandag 28 december 2020 20:09 schreef Jane het volgende:
[..]
Zo gaan we die Britten, met hun miljoen vaccinaties per week vanaf januari*, wel inhalen, ja.
*dat zijn ze althans van plan
Ja vaccins zetten is ontzettend moeilijk!quote:Op maandag 28 december 2020 20:03 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Het is in elk geval niet onwaar, maar ik heb wel het idee dat er nogal wat informatie ontbreekt. Het is een interview uit de Volkskrant van afgelopen zaterdag volgens mij. Of anders vanmorgen.
Kern van het verhaal van de geïnterviewde: als we de mensen die de vaccins moeten zetten over de kop werken dan zijn we nog verder van huis. Het rekensommetje uit je tweet komt letterlijk uit de Volkskrant, maar ik heb het idee dat dat maar over een klein deel van de vaccinatiecapaciteit gaat.
Screenshot graag van de stampvolle skiliften en overvolle skipistes.quote:Op maandag 28 december 2020 20:05 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ik had RTL Nieuws toevallig ook opstaan en wat Gunner zei is gewoon juist en jij praat zelf onzin.
er waren vorige week nog meer dan 10.000 britten in Zwitserland..quote:Op maandag 28 december 2020 20:10 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Screenshot graag van de stampvolle skiliften en overvolle skipistes.
Dank.
Inderdaad zeg. Dit is ook niet even in Den Haag ofzo, nee gewoon in Veen, of all placesquote:Op maandag 28 december 2020 20:15 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
Succes met het handhaven van de avondklok de 31ste
In andere landen is de bevolking het al gewend. Voor ons zou het de eerste keer sinds de oorlog zijn en dan zullen mensen er nog best lak aan hebben. Zoiets moet inburgeren en had daarom eerder ingezet moeten worden. Sowieso een avondklok voor 1 nacht is een absurd idee.quote:Op maandag 28 december 2020 20:15 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
Succes met het handhaven van de avondklok de 31ste
quote:Op maandag 28 december 2020 20:10 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Screenshot graag van de stampvolle skiliften en overvolle skipistes.
Dank.
Niet eens met de laatste zin. Was best een goed idee geweest, maar niet nu ter elfde ure. Dat gaat niet werken, dat is olie op het vuur.quote:Op maandag 28 december 2020 20:18 schreef Confetti het volgende:
[..]
In andere landen is de bevolking het al gewend. Voor ons zou het de eerste keer sinds de oorlog zijn en dan zullen mensen er nog best lak aan hebben. Zoiets moet inburgeren en had daarom eerder ingezet moeten worden. Sowieso een avondklok voor 1 nacht is een absurd idee.
quote:Op maandag 28 december 2020 20:19 schreef Dimachaerus het volgende:
[..]
lekker man
hoop dat heel nederland gaat afbranden oudjaarsdag
Nee, het was echt zo, je mag zelf op de RTL website het nieuws gaan nakijkenquote:Op maandag 28 december 2020 20:10 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Screenshot graag van de stampvolle skiliften en overvolle skipistes.
Dank.
Het is niet bekend of de groep groot of klein is. Of substantieel maar niet dusdanig dat we ons er heel erg veel zorgen om korten maken. En in de media lees en hoor je er weinig over.quote:Op maandag 28 december 2020 19:57 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Die groep is vrij klein, maar wordt uiteraard erg groot uitgemeten in de sensatie media.
Ik snap 't effies niet: de GGD zorgt toch niet voor al die besmettingen iedere dag? Volgens mij zijn we daar zelf verantwoordelijk voor. Verder ben ik 't met je eens dat 't nogal een prutsorganisatie lijkt, op bepaalde vlakken.quote:Op maandag 28 december 2020 20:12 schreef Confetti het volgende:
De GGD houdt het om 17:00 dus voor gezien. Wat een waardeloze kutorganisatie is dat zag. Zij zijn rechtstreeks verantwoordelijk voor ontelbare doden en economische schade. Amateurisme waar ze in Afrika nog om lachen.
Tja, leuk geprobeerd, maar dit laat alleen maar zien waarom een avondklok wél effectief is. Immers, hier worden mensen alleen aangesproken en gecontroleerd. Bij een avondklok heb je helemaal niets te zoeken buiten, dus gelijk op de bon (mits je niet aan kunt tonen dat je bv. naar je werk moet).quote:Op maandag 28 december 2020 20:15 schreef Houtenbeen het volgende:
[ twitter ]
Succes met het handhaven van de avondklok de 31ste
Uit datzelfde bericht:quote:Op maandag 28 december 2020 19:03 schreef trein2000 het volgende:
[..]
NOS meldt dat wel: https://nos.nl/liveblog/2(...)vaccinoverdosis.html
Daarnaast vind ik een register waar de gevaccineerden in staan (en de niet#gevaccineerden dus niet) toch wel even van een andere orde dan centraal vastleggen wie waarom weigert en die lijst gaan delen. Vooral dat laatste maakt dat je volgens mij niet anders kan dan concluderen dat hier sprake is van een vorm van dreigen en dwang.
quote:Net zoals dat gebeurt met andere vaccins
En hoe ga je dat aantonen dan?quote:Op maandag 28 december 2020 20:29 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Tja, leuk geprobeerd, maar dit laat alleen maar zien waarom een avondklok wél effectief is. Immers, hier worden mensen alleen aangesproken en gecontroleerd. Bij een avondklok heb je helemaal niets te zoeken buiten, dus gelijk op de bon (mits je niet aan kunt tonen dat je bv. naar je werk moet).
Zucht, als we het zo gaan aanpakken zijn we in 2024 nog niet uitgevaccineerd...quote:
Ik weet bv. dat een aantal mensen die in de media werken al in maart een briefje verstrekt is waarmee ze op straat zouden mogen mocht het tot een echte lockdown komen.quote:Op maandag 28 december 2020 20:36 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
En hoe ga je dat aantonen dan?
Door wie? Uit interesse hoor, niet dat ik je niet geloof.quote:Op maandag 28 december 2020 20:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik weet bv. dat een aantal mensen die in de media werken al in maart een briefje verstrekt is waarmee ze op straat zouden mogen mocht het tot een echte lockdown komen.
Toezeggingen of beloftes heeft deze Britse regering nog geen enkele keer waargemaakt.quote:Op maandag 28 december 2020 20:09 schreef Jane het volgende:
[..]
Zo gaan we die Britten, met hun miljoen vaccinaties per week vanaf januari*, wel inhalen, ja.
*dat zijn ze althans van plan
Dat klinkt als een document dat net zo waardevol is als het kaartje waar op staat dat je geen mondkapje hoeft te draaien.quote:Op maandag 28 december 2020 20:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik weet bv. dat een aantal mensen die in de media werken al in maart een briefje verstrekt is waarmee ze op straat zouden mogen mocht het tot een echte lockdown komen.
Vanuit de werkgever vermoed ik.quote:Op maandag 28 december 2020 20:39 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Door wie? Uit interesse hoor, niet dat ik je niet geloof.
Je zult toch een en ander moeten vastleggen? Zoals je allerlei medische zaken vastlegt?quote:Op maandag 28 december 2020 20:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan zo zijn. Vind ik net zo fout.
Mooi man, maar die gasten hebben ook wel een printertje. En als je auto’s in de fik zet ben je vast niet bang voor een beetje valsheid in geschrifte.quote:Op maandag 28 december 2020 20:38 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik weet bv. dat een aantal mensen die in de media werken al in maart een briefje verstrekt is waarmee ze op straat zouden mogen mocht het tot een echte lockdown komen.
Ja, en nee. Het is wel een stuk makkelijker handhaven, want vrijwel niemand heeft wat op straat te zoeken. Zeker niet als je aannemelijk maakt dat je op weg naar je werk bent.quote:Op maandag 28 december 2020 20:39 schreef Janneke141 het volgende:
Maar even serieus, jij denkt toch niet echt dat groepen relschoppers zich tegen laten houden door een avondklok? Als die zich echt iets aantrokken van regels dan staken ze geen auto's in de fik en zouden ze al helemaal geen hulpverleners belagen.
Hierover afgelopen weekend nog een interessant - en onheilspellend - artikel gelezen. Dat zoomde in op de situatie buiten het rijke Westen: Azië, Zuid-Amerika, Afrika. De minder bedeelde gebieden zeg maar.quote:Op maandag 28 december 2020 19:32 schreef chratnox het volgende:
[..]
Toch klinkt het wel heel erg als: restricties kunnen pas verdwijnen als de hele wereld gevaccineerd is. WHO heeft wel vaker van die uitspraken gedaan, dus zou ook helemaal niet vreemd klinken uit hun koker.
quote:,,Dit is de core business van wat wij doen", zegt Laszlo. Corona gaat pas de wereld uit als de hele wereld is ingeënt. Want wij kunnen het hier wel op orde hebben, maar als de besmettingsproblemen elders in de wereld niet zijn opgelost, is uiteindelijk niemand geholpen. We staan daarom aan de vooravond van de grootste operatie uit onze geschiedenis."
Er mag ook niemand auto's in de fik steken. Is ook heel makkelijk handhaven. Of toch niet?quote:Op maandag 28 december 2020 20:41 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja, en nee. Het is wel een stuk makkelijker handhaven, want vrijwel niemand heeft wat op straat te zoeken. Zeker niet als je aannemelijk maakt dat je op weg naar je werk bent.
Waarom moet je vastleggen wie iets niet krijgt? Zullen we ook even opschrijven dat ik geen antidepressiva, insuline of chemokuren gehad heb? Onzin.quote:Op maandag 28 december 2020 20:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je zult toch een en ander moeten vastleggen? Zoals je allerlei medische zaken vastlegt?
Delen met andere(n) (landen) uiteraard niet.
Ja, en je kunt ook euro's printen, verzekeringsdocumenten, zelf je rijbewijs maken met een plastic pasje.quote:Op maandag 28 december 2020 20:40 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Mooi man, maar die gasten hebben ook wel een printertje.
Ik had jou slimmer ingeschat.quote:Op maandag 28 december 2020 20:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Er mag ook niemand auto's in de fik steken. Is ook heel makkelijk handhaven. Of toch niet?
We kunnen in elk geval proberen te voorkomen dat we maatregelen invoeren die geen enkel effect hebben op degenen voor wie ze eigenlijk bedoeld zijn, maar wel zeer nadelig voor mensen die er eigenlijk niks mee te maken hebben.quote:Op maandag 28 december 2020 20:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja, en je kunt ook euro's printen, verzekeringsdocumenten, zelf je rijbewijs maken met een plastic pasje.
Ja, we kunnen gaan doen alsof alles onmogelijk is. Dat kunnen we doen, ja.
Ik denk dat iemand beletten een auto in de fik te steken nog een stuk gemakkelijker gaat dan iemand beletten een voet buiten de deur te zetten.quote:Op maandag 28 december 2020 20:42 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Er mag ook niemand auto's in de fik steken. Is ook heel makkelijk handhaven. Of toch niet?
Staan we quitte.quote:Op maandag 28 december 2020 20:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik had jou slimmer ingeschat.
Nou, ze hebben daar toch al een verbod op samenkomen met 2 of meer? Daar kan je ze allemaal al op pakken. Handvatten genoeg. Daar hoef je niet de rest voor thuis op te sluiten.quote:Op maandag 28 december 2020 20:43 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ja, en je kunt ook euro's printen, verzekeringsdocumenten, zelf je rijbewijs maken met een plastic pasje.
Ja, we kunnen gaan doen alsof alles onmogelijk is. Dat kunnen we doen, ja.
Tja lastig inschatten wat de waarde daar van is. Privaat initiatief vanuit de werkgever lijkt me het meest waarschijnlijk.quote:Op maandag 28 december 2020 20:40 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vanuit de werkgever vermoed ik.
Met dat laatste leg je toch automatisch tevens vast wie de vaccinatie niet krijgt?quote:Op maandag 28 december 2020 20:42 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waarom moet je vastleggen wie iets niet krijgt? Zullen we ook even opschrijven dat ik geen antidepressiva, insuline of chemokuren gehad heb? Onzin.
Dat je registreert wie iets wel krijgt is volkomen logisch.
Het voordeel is wel dat je meteen kunt ingrijpen als het misgaat. Maar ja, dan kun je ook volstaan met een samenscholingsverbod denk ik.quote:Op maandag 28 december 2020 20:43 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
We kunnen in elk geval proberen te voorkomen dat we maatregelen invoeren die geen enkel effect hebben op degenen voor wie ze eigenlijk bedoeld zijn, maar wel zeer nadelig voor mensen die er eigenlijk niks mee te maken hebben.
Mag hopen dat je huisarts toch ook een dossier van je heeft met alle prikjes die je hebt gehad in je leven...quote:Op maandag 28 december 2020 20:38 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan zo zijn. Vind ik net zo fout.
En dat is er al. En als het er niet was kon je het maken zonder de goedwillende burger in zijn huis op te sluiten.quote:Op maandag 28 december 2020 20:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het voordeel is wel dat je meteen kunt ingrijpen als het misgaat. Maar ja, dan kun je ook volstaan met een samenscholingsverbod denk ik.
Ja. Maar dat is iets anders dan wanneer je dat expliciet doet met reden er bij. Dan maak je dat tot doel ipv een neveneffect.quote:Op maandag 28 december 2020 20:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Met dat laatste leg je toch automatisch tevens vast wie de vaccinatie niet krijgt?
Laten we vooral blijven roepen dat maatregelen geen effect hebben, ondanks dat de halve wereld de avondklok heeft ingezet (waaronder talloze Europese landen).quote:Op maandag 28 december 2020 20:43 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
We kunnen in elk geval proberen te voorkomen dat we maatregelen invoeren die geen enkel effect hebben op degenen voor wie ze eigenlijk bedoeld zijn, maar wel zeer nadelig voor mensen die er eigenlijk niks mee te maken hebben.
Weet ik eigenlijk niet eens. Volgens mij ligt dat bij het RIVMquote:Op maandag 28 december 2020 20:46 schreef Snowpea het volgende:
[..]
Mag hopen dat je huisarts toch ook een dossier van je heeft met alle prikjes die je hebt gehad in je leven...
Eat shit, one billion flies can't be wrong.quote:Op maandag 28 december 2020 20:47 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Laten we vooral blijven roepen dat maatregelen geen effect hebben, ondanks dat de halve wereld de avondklok heeft ingezet (waaronder talloze Europese landen).
Ik denk dat de soep niet zo heet gegeten wordt als hij wordt opgediend. Ook in Spanje zitten mensen daar niet op te wachten.quote:Op maandag 28 december 2020 20:46 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja. Maar dat is iets anders dan wanneer je dat expliciet doet met reden er bij. Dan maak je dat tot doel ipv een neveneffect.
Laten we het hopen.quote:Op maandag 28 december 2020 20:48 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik denk dat de soep niet zo heet gegeten wordt als hij wordt opgediend. Ook in Spanje zitten mensen daar niet op te wachten.
Nou, gelukkig ben jij kritisch!quote:Op maandag 28 december 2020 20:47 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Eat shit, one billion flies can't be wrong.
Dat klopt ook gewoon. Maar het is natuurlijk leuker om zonder kennis van zaken direct verbolgen te zijn.quote:Op maandag 28 december 2020 20:46 schreef Snowpea het volgende:
[..]
Mag hopen dat je huisarts toch ook een dossier van je heeft met alle prikjes die je hebt gehad in je leven...
Lockdowns - en dan doel ik op de algehele sluiting van publieke ruimtes etc - zijn de gemene deler en dus effectief gebleken. Daar komen dan de avondklokken als m.i. onnodig sausje overheen. Lastig om hier iets over te concluderen dus vooralsnog beroep ik me op de 1e zin in je onderschrift.quote:Op maandag 28 december 2020 20:47 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Laten we vooral blijven roepen dat maatregelen geen effect hebben, ondanks dat de halve wereld de avondklok heeft ingezet (waaronder talloze Europese landen).
Welke, de jouwe?quote:Op maandag 28 december 2020 20:50 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Nou, gelukkig ben jij kritisch!
Jammer alleen dat de argumenten nog steeds niet kloppen.
Mijn dossier bij de huisarts wordt niet gedeeld met andere landenquote:Op maandag 28 december 2020 20:51 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klopt ook gewoon. Maar het is natuurlijk leuker om zonder kennis van zaken direct verbolgen te zijn.
Overigens kunnen in principe alleen mensen bij je dossier die een beroepsgeheim hebben.
Weet je wat nou het leuke is van een avondklok? Je probeert preventief in te grijpen, zodat het helemaal niet meer misgaat. En een samenscholingsverbod volstaat helemaal niet, want je mag nog steeds met z'n tweeën over straat en in je eentje kun je ook een auto in de fik steken.quote:Op maandag 28 december 2020 20:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Het voordeel is wel dat je meteen kunt ingrijpen als het misgaat. Maar ja, dan kun je ook volstaan met een samenscholingsverbod denk ik.
Zou een avondklok ook werken tegen plofkraken?quote:Op maandag 28 december 2020 20:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Weet je wat nou het leuke is van een avondklok? Je probeert preventief in te grijpen, zodat het helemaal niet meer misgaat. En een samenscholingsverbod volstaat helemaal niet, want je mag nog steeds met z'n tweeën over straat en in je eentje kun je ook een auto in de fik steken.
Er zijn genoeg landen geweest waarbij alleen een avondklok ingevoerd is.quote:Op maandag 28 december 2020 20:52 schreef galantis het volgende:
[..]
Lockdowns - en dan doel ik op de algehele sluiting van publieke ruimtes etc - zijn de gemene deler en dus effectief gebleken. Daar komen dan de avondklokken als m.i. onnodig sausje overheen. Lastig om hier iets over te concluderen dus vooralsnog beroep ik me op de 1e zin in je onderschrift.
Had je plannen?quote:Op maandag 28 december 2020 20:59 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zou een avondklok ook werken tegen plofkraken?
Hoe veel mensen doen dat daadwerkelijk? Volgens mij is dat het gevolg van een bepaalde groepsdynamiek.quote:Op maandag 28 december 2020 20:57 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Weet je wat nou het leuke is van een avondklok? Je probeert preventief in te grijpen, zodat het helemaal niet meer misgaat. En een samenscholingsverbod volstaat helemaal niet, want je mag nog steeds met z'n tweeën over straat en in je eentje kun je ook een auto in de fik steken.
En dat is in dit geval van belang, omdat?quote:Op maandag 28 december 2020 20:59 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Zou een avondklok ook werken tegen plofkraken?
Het lijkt wel te passen in de Roadmap on Vaccination van de Europese Commissie, die in 2018 van start ging.quote:Op maandag 28 december 2020 20:46 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja. Maar dat is iets anders dan wanneer je dat expliciet doet met reden er bij. Dan maak je dat tot doel ipv een neveneffect.
Dat is toch mooi nieuws.quote:Op maandag 28 december 2020 20:39 schreef crystal_meth het volgende:
Babyboom? Het Antwerpse Sint-Augustinusziekenhuisverwacht in 2021 400 tot 500 geboortes meer dan dit jaar. Ook in andere ziekenhuizen zijn er veel meer ingediende zwangerschapsdossiers.
(bron: De Standaard)
Nou, als het zo is dan moeten we zo'n avondklok gewoon voor altijd invoeren natuurlijk. Als we daarmee het grote aantal plofkraken kunnen verminderen dan lijkt me dat een uitstekende oplossing.quote:Op maandag 28 december 2020 21:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En dat is in dit geval van belang, omdat?
Totdat het jouw auto is die in de fik gaat, denk ik.quote:Op maandag 28 december 2020 21:00 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Hoe veel mensen doen dat daadwerkelijk? Volgens mij is dat het gevolg van een bepaalde groepsdynamiek.
Ik denk dat je met effectieve handhaving van een samenscholingsverbod al een heel eind bent.
Dat er dan nog een klein restant overblijft, tja dat is de prijs van grondrechten. Die ben ik graag bereid te betalen.
Nee.quote:Op maandag 28 december 2020 21:02 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, als het zo is dan moeten we zo'n avondklok gewoon voor altijd invoeren natuurlijk. Als we daarmee het grote aantal plofkraken kunnen verminderen dan lijkt me dat een uitstekende oplossing.
Of maak ik nu een denkfout?
Ook oog hebben voor de negatieve gevolgen op persoonlijk / geestelijk gebied en daar dus af en toe wat ruimte voor bieden.quote:Op maandag 28 december 2020 21:03 schreef capricia het volgende:
Italië gaat het nu wel stukken beter. Inclusief avondklok. En je mag je dorp/provincie niet verlaten. Toen zakte de cijfers wel.
Dus geven ze de mensen nu 3 dagen lockdown vrij. Waarna de lockdown gewoon weer verder gaat.![]()
Wat is dit voor logica?
Ik heb niet de illusie dat je die met een avondklok beter kunt bestrijden dan met een samenscholingsverbod.quote:Op maandag 28 december 2020 21:03 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Totdat het jouw auto is die in de fik gaat, denk ik.
Ik weet niet hoe het met jou zit, maar ik krijg buikpijn van al die vernielingen, en dan zijn het nog niet eens mijn spullen.
Behoorlijk, maar dat weet je zelf al, dus daar ga ik verder geen energie in steken.quote:Op maandag 28 december 2020 21:02 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, als het zo is dan moeten we zo'n avondklok gewoon voor altijd invoeren natuurlijk. Als we daarmee het grote aantal plofkraken kunnen verminderen dan lijkt me dat een uitstekende oplossing.
Of maak ik nu een denkfout?
Ja. Zoiets zal het zijn.quote:Op maandag 28 december 2020 21:04 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ook oog hebben voor de negatieve gevolgen op persoonlijk / geestelijk gebied en daar dus af en toe wat ruimte voor bieden.
Heb je nou echt niet door dat wat je zegt kant noch wal raakt? Er is 0.0 aanleiding c.q. bewijs om aan te nemen dat de strengere maatregelen van Frankrijk tot een betere situatie hebben geleid.quote:Op maandag 28 december 2020 20:47 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Laten we vooral blijven roepen dat maatregelen geen effect hebben, ondanks dat de halve wereld de avondklok heeft ingezet (waaronder talloze Europese landen).
Idd. Gewoon alleen nog maar de deur uit voor boodschappen en werk. En dat moet je aan kunnen tonen. Zo niet de bak in.quote:Op maandag 28 december 2020 21:02 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, als het zo is dan moeten we zo'n avondklok gewoon voor altijd invoeren natuurlijk. Als we daarmee het grote aantal plofkraken kunnen verminderen dan lijkt me dat een uitstekende oplossing.
Of maak ik nu een denkfout?
Goed, ik maak een denkfout. Maar waarom zit die denkfout er dan niet als je pleit voor een avondklok in oudjaarsnacht?quote:Op maandag 28 december 2020 21:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Behoorlijk, maar dat weet je zelf al, dus daar ga ik verder geen energie in steken.
Nee. Alleen mensen die jij toestemming hebt gegeven kunnen erbij. Door je in te schrijven bij de huisarts geef je die toestemming, net als de apotheek die daarbij hoort voor een set gegevens. De HAP (bijvoorbeeld) moet ook toestemming hebben bij je gegevens te kunnen.quote:Op maandag 28 december 2020 20:51 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat klopt ook gewoon. Maar het is natuurlijk leuker om zonder kennis van zaken direct verbolgen te zijn.
Overigens kunnen in principe alleen mensen bij je dossier die een beroepsgeheim hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |